Tęsknisz za kimś?? - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 12:43   #2581
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu,ale podczytując różne wątki to myślałam,że w roku akademickim mieszkasz ze swoim chłopakiem. Tęsknota to poważnie jedno z gorszych uczuć. Faktycznie musisz jeszcze kawał czasu poczekać,ale pomyśl sobie o ile zwielokrotniona będzie przyjemność jak już w końcu się zobaczycie (sama siebie w tym momencie też pocieszam heh...)
Nie no, mieszkać nie mieszkam, czasem pomieszkuję, jak jego rodzice wyjadą na parę dni na jakieś wycieczki, a że to ludzie którzy lubią wyjazdy to parę razy do roku trafia mi się taka okazja...

PS. tzn. mi chodziło że w listopadzie będzie okazja na 2 dni razem w sensie ze spaniem. A tak to widzimy się co drugi dzień, bo zostałam na stancji studenckiej dla niego

Edytowane przez 201608251020
Czas edycji: 2011-08-22 o 12:44
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 13:03   #2582
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tęsknię za moim chłopakiem, nie widzieliśmy się już 1,5 miesiąca, i jeszcze czeka nas 3tyg rozłąki. Nie udało nam się spotkać nawet na 1 dzień w ciągu całych tych wakacji (nie będę się rozpisywać na temat powodów), ale dużo rozmawialiśmy, czy to skype, czy telefon, smsy, ale coś się zmieniło. Tydzień temu mieliśmy się spotkać na ten jeden dzień, zarezerwowaliśmy sobie pokój, obydwoje byliśmy wniebowzięci cały tydzień to przeżywaliśmy, jak to bedzie, gdy się w końcu zobaczymy, że będziemy się kochać itp ale dzień przed naszym planowanym spotkaniem okazało się, że jednak to nie wypali, bo on musi zawieźć swojego brata do szpitala, a to kawałek drogi. Popłakałam się wtedy mu do słuchawki, ale same rozumiecie, tak się na to nastawiłam, a tu dupa nie robiłam mu jednak o to wyrzutów czy pretensji, zrozumiałam to, i uznałam, że nawet gdy zobaczymy się dopiero z początkiem roku akademickiego, to damy sobie radę. Ale wtedy się coś w nim zmieniło. Rzadziej rozmawiamy, i nie w taki sposób jak kiedyś. Zaczął powtarzać mi, że może powinnam znaleźć sobie kogoś innego, kto o mnie lepiej zadba, kogoś kto będzie blisko mnie, bo on nie może mi dać tego wszystkiego co chciałby mi dać. Jest zajęty pracą, praktykami, pomaganiem rodzicom w gospodarce i ja staram się to zrozumieć. Ale jest mi przykro, gdy mówi mi, że zasługuje na kogoś lepszego... Ja mam 20lat, on 22. Bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego. On też mówił, że mnie kocha, nie powtarza mi tego często, ale jak sam mówi, to nie o to chodzi, by sobie to w kółko powtarzać. Chciał nawet żebyśmy zamieszkali razem, zaręczyli się. Planował ze mną wspólne życie, dzieci, chociaż jesteśmy młodzi i spotykamy się dopiero od lutego. Naszemu związkowi od poczatku towarzyszyły dłuższe rozstania, ze względu na jego wizyty w szpitalu, ale przetrwaliśmy te ponad miesięczne rozłąki nawet na starcie naszego uczucia, więc to tylko utwierdziło mnie w tym, ze to jest naprawdę COŚ. Umawialiśmy się zawsze na pełną szczerość, ufam mu. Myślę, że nie spotyka się z inną dziewczyną, bo nie uznaje zdrady, zresztą jego poprzednia dziewczyna zrobiła mu właśnie niezłe świństwo i wiem jakie ma do tego podejście. Ale gdy powiedział mi wczoraj "zasługujesz na kogoś lepszego" to mnie ścięło z nóg uważa, że jest beznadziejnym facetem i nie potrafi się mną zaopiekować. Wiem, że teraz jest trudny okres, bardzo za sobą tęsknimy, ja też tutaj wariuję, ale ciągle myślę jak będzie cudownie gdy już będziemy mieć się blisko. A teraz jestem rozdarta, bo nie wiem co o tym mam myśleć? Czy próbuje mi powiedzieć, że nie widzi już w tym sensu, czy przezywa jakiś kryzys, który minie? Nie wiem co mam zrobić... Myślę, ze jakbyśmy się spotkali, to jakoś byśmy się dogadali, ale narazie nie ma na to szans. Poradźcie coś dziewczyny, bo ja już nie mam siły płakać dalej w poduszkę... i nie wiedziałam ze nawet tak się rozpisałam ...
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 14:21   #2583
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Tęsknisz za kimś??

owocelki a nie ma żadnych szans żebyś np. do niego pojechała chociażby na parę godzin i wróciła nawet tego samego dnia Pogadalibyście,poprzytula li się,po prostu ze sobą pobyli. Bo przy takiej rozłące to człowiek zwyczajnie wariuje i pewnie stąd te jego wymysły. Doskonale rozumiem Twoją sytuację. Ostatnio też niezłe "przeboje" przeżyłam. Nie widzieliśmy się długo,termin jego przyjazdu ustalony,cali happy i w skowronkach. Parę dni wcześniej koleżanka miała urodziny,no to poszliśmy grupą na imprezę. Jak się okazało następnego dnia podobno zadzwonił do niego kumpel z informacją,że widział mnie na imprezie (mój chłopak wiedział,że ja tam jestem i nawet pisałam do niego ciągle smsy,płakałam do słuchawki jak tęsknie itp.) i mu powiedział,że wyglądałam i zachowywałam się bardzo prowokująco,tak jakbym sobie kogoś szukała itd. A ja z nikim innym jak ze swoimi znajomymi się nie bawiłam. To jakie ja mam podejrzenia dotyczące tego telefonu to już inna,grubsza sprawa. Do tego doszły problemy rodzinne w domu TŻa,on nie chciał ze mną za bardzo rozmawiać i gruchnęła wieść,że nie przyjeżdża. Poryczałam się,przeżywałam strasznie. Wieczorem przeprosił mnie,mówił że nie wie co w niego wstąpiło,że przez tą tęsknotę dostaje na głowę i nie myśli racjonalnie i że postara się przyjechać. Jak się spotkaliśmy już wszystko wyglądało inaczej.
Myślę,że Twój chłopak też w podobny sposób przeżywa rozłąkę. Do tego mnóstwo pracy,brat w szpitalu,wszystko się na siebie nakłada i takie są skutki. Naprawdę wystarczy kilka godzin razem żebyście mieli inne podejście,stań na rzęsach,ale się z nim zobacz. Bo z Twojego postu nie wynika żebyście mieli jakieś kryzysy.
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:02   #2584
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Tęsknisz za kimś??

bardzo tęsknię za facetem, którego widziałam dwa razy w życiu.
tęsknię tak mocno, że czuję wręcz fizyczny ból
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:03   #2585
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Rareza, dziękuje Ci bardzo! Potrzebowałam spojrzenia na to kogoś z boku, bo ja już też wariuję. Postaram się z nim zobaczyć, ale dopiero w niedzielę, i to nic że czeka mnie 10h w pociągu. Postaram się też myśleć bardziej racjonalnie dziękuję Ci jeszcze raz za to co napisałaś
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:19   #2586
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Tęsknisz za kimś??

owocelki nie ma za co,wydaje mi się,że jesteśmy w tym momencie w podobnej sytuacji. Ja też mam huśtawki nastrojów i to chyba nic nadzwyczajnego,że on przez telefon "jest inny niż zwykle". Ja kocham swojego chłopaka,ale właśnie przez tą rozłąkę wczoraj miałam totalnego doła,mnóstwo głupich myśli i jak rozmawialiśmy on mi na zakończenie mówi,że mnie kocha i tęskni,a ja umiałam z siebie wydusić "yhyyym,to słodkich snów..."

I też w niedzielę mam zamiar pojechać do TŻa. Także nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć nam udanych wypadów.
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:33   #2587
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
bardzo tęsknię za facetem, którego widziałam dwa razy w życiu.
tęsknię tak mocno, że czuję wręcz fizyczny ból
?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 18:38   #2588
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Za moim Szczęściem Jedynym! Jeszcze dwa lata...
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:17   #2589
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
owocelki nie ma za co,wydaje mi się,że jesteśmy w tym momencie w podobnej sytuacji. Ja też mam huśtawki nastrojów i to chyba nic nadzwyczajnego,że on przez telefon "jest inny niż zwykle". Ja kocham swojego chłopaka,ale właśnie przez tą rozłąkę wczoraj miałam totalnego doła,mnóstwo głupich myśli i jak rozmawialiśmy on mi na zakończenie mówi,że mnie kocha i tęskni,a ja umiałam z siebie wydusić "yhyyym,to słodkich snów..."

I też w niedzielę mam zamiar pojechać do TŻa. Także nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć nam udanych wypadów.
Ja właśnie jednego dnia jestem cała w skowronkach, a za chwile mam w głowie milion czarnych scenariuszy Dobrze wiedzieć, ze nie tylko ja tak oszalałam trzymam za was kciuki mam nadzieję że ta tęsknota umocni zarówno Twoje jak i moje uczucie
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:44   #2590
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Tęsknisz za kimś??

bardzo, najgorsze, że gdy było już dobrze przez pewien czas, musiał wyjechać.
jeszcze 13 dni w zasadzie 12
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 19:25   #2591
IzuniaH
Raczkowanie
 
Avatar IzuniaH
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
GG do IzuniaH
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Ja tęsknię za kimś, kogo nie widziałam jeszcze na oczy... Przyjaciel, którego poznałam na serwerze gry internetowej, z którym ja i inne osoby bardzo się zżyliśmy. Jest to osoba niezwykle mi bliska, która była ze mną w trakcie pobytu mojej siostry w szpitalu, w czasie rozpadu mojego związku, w najtrudniejszych dla mnie chwilach. Mieliśmy się spotkać w lipcu ale... Pewnego dnia po prostu się nie odezwał, telefon wyłączony, konto nieodwiedzane, nikt nie wie co się dzieje... Tak bardzo za nim tęsknię, tak bardzo mi go brakuje, że nie raz przez ten żal nie mogę spać... Myśl, że mogło mu się coś stać napawa mnie przerażającym lękiem większym od tego, że może po prostu postanowił zakończyć znajomość... Tęsknię...
IzuniaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 20:55   #2592
faworek7
Raczkowanie
 
Avatar faworek7
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 49
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tesknię za moim chłopakiem,jeszcze 15 dni, dla mnie to długo,najdlużej jak narazie
łapie mnie smutek co jakis czas,ale taki chwilowy
teraz pije sobie z rodzinka malibu z mlekiem i kokosem i ..czeekam hehe
pozdrawiam Was wszystkie,damy radę
faworek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:17   #2593
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Tęsknisz za kimś??

dla mnie tez najdluzej to 14 dni, praktycznie wiecznosc. Nie wyobrazam sobie żebyśmy 'się zostawili' na dłuzej
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 23:23   #2594
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tęsknię za moją starą figurą
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:53   #2595
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Tęsknisz za kimś??

tęsknię za bratem, chociaż widziałam go wczoraj..
jeszcze 8 dni.. : )
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:19   #2596
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tęsknię za TŻ, który wyjedzie dopiero jutro, a ja już dziś wstałam z bólem brzucha...
14,5 dnia rozłąki, w dodatku z jego wyboru.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:42   #2597
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Tęsknisz za kimś??

...... za tegorocznymi wakacjami i Tż
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:06   #2598
bajkowa
Zadomowienie
 
Avatar bajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 615
Dot.: Tęsknisz za kimś??

za Tż ..
__________________

To możliwość spełnienia marzeń sprawia,
że życie jest tak fascynujące. <3

Paulo Coelho

bajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:54   #2599
Morello
Rozeznanie
 
Avatar Morello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 727
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tęsknię za moim ukochanym chłopakiem, którego zobaczę dopiero w sobotę
Morello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 12:05   #2600
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
bardzo tęsknię za facetem, którego widziałam dwa razy w życiu.
tęsknię tak mocno, że czuję wręcz fizyczny ból
Iza wiem co czujesz.Ja tęsknię za kimś kogo na żywo jeszcze nie spotkałam. Poznaliśmy się na pewnym portalu
A przez moje tchórzostwo i lęk do spotkania raczej szybko nie dojdzie.
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 20:14   #2601
moniczekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tęsknię za Tobą... bardzo. Za Twoim głosem, za Twoim dotykiem.
Tęsknię za motylkami w brzuchu, za naszymi spacerkami...
Chciałabym żebyś znów mnie złapał za rękę, chciałabym móc się do Ciebie przytulić, zasnąć w Twoich ramionach.
Tęsknię za prawdziwą miłością, za przyspieszonym biciem serca. Chcę odczuć że Ci na mnie zależy. Chcę prawdziwej miłości. Chciałabym żebyś kiedyś zadzwonił do mnie w środku nocy i powiedział "kocham cię"...
Dużo bym dała teraz za spotkanie z Tobą... nadzieja jest...

Tęsknię za Tobą całym...
moniczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 20:39   #2602
nataliaa16
Raczkowanie
 
Avatar nataliaa16
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 239
Dot.: Tęsknisz za kimś??

oj tęsknie i to bardzo ,za chłopakiem którego kocham ,a który już nie jest mną zainteresowany ;(
__________________
nataliaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 20:41   #2603
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Za ukochanym, do niedzieli muszę wytrzymać
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 21:31   #2604
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tylko 8 dni i aż 8 dni...
Czasem tęsknie tak,że "aż boli"...a czasem tak ,że czuję przepełniającą mnie radość na myśl o tym,że w końcu Cię zobaczę :-*
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 23:07   #2605
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
Pocieszam się tylko tym,że już ponad połowa wakacji minęła.
U mnie to samo... Ja sobie nawet co dzień po wejściu do łóżka przeglądam kalendarz i cieszę się z każdego kolejnego dnia do przodu
Jeszcze nigdy tak nie marzyłam o końcu wakacji...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 00:47   #2606
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Nie no, mieszkać nie mieszkam, czasem pomieszkuję, jak jego rodzice wyjadą na parę dni na jakieś wycieczki, a że to ludzie którzy lubią wyjazdy to parę razy do roku trafia mi się taka okazja...

PS. tzn. mi chodziło że w listopadzie będzie okazja na 2 dni razem w sensie ze spaniem. A tak to widzimy się co drugi dzień, bo zostałam na stancji studenckiej dla niego
Dasz radę.
Ja daję radę , a widzę Go raz na tydzień albo dwa .
Różnie to w życiu bywa.
Ale teraz też tęsknię, bo ostatnio był u mnie na nocckę, co się rzadko zdarza i było tak cudnie .
Poza tym piszesz , że do niedzieli musisz wytrzymać, pocieszę Cię - to już niedługo .
Mogę Wam powiedzieć, że ostatnio jak chyba najdłużej nie widziałam Go - 3 tygodnie, to napisałam wiersz .

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-08-26 o 00:49
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:12   #2607
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tęsknie za Tobą jak za poranną rosą, która pobudza swą świeżością moje ukryte gdzieś tam zmysły... Tęsknię za Tobą jak za zachodem słońca w środku lipca, które rozgrzewa moje zmęczone powieki... Tęsknię za Tobą jak za ciepłem popołudniowego deszczu w maju... Tęsknie za Tobą jak za płatkami śniegu, które opadają na moje ciepłe rękawiczki i znikają szybciutko... Tęsknię za Tobą jak za szumem liści na wietrze, który plącze moje długie włosy... Tęsknie za Tobą jakbyś był ZAWSZE i nagle zniknął szybciej niż poranna rosa, niż słońce za horyzontem, niż przelotny deszcz majowy, niż płatki śniegu, niż wiatr, który oplata mnie chłodem, a nie jak Ty ciepłem... Tęsknię i choć nie rozumiesz to ja nigdy nie przestanę, bo jesteś Wszystkim tym czego mi brak...
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 17:41   #2608
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Ja też tęsknię, a tu jeszcze tydzień nie widzimy się już dwa i pół. To bd nasza najdłuższa jak do tej pory rozłąka. Ale jak tak Was czytam, to na prawdę podtrzymuję się na duchu Nie jestem sama, niektóre z Was muszą wytrzmać dłużej. A ja mam codzienne rozmowy na Skype, telefony, smsy - nie jest tak najgorzej. Ale najbardziej to mi chyba rzeczywiście brakuje tego spania razem i wspaniałych poranków, a tego nie było ponad półtora miesiąca...
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:11   #2609
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Mam już dosyć czekania ... to tęsknienie aż boli
Przyjedź wreszcie! Ach ..gdyby to od Ciebie tylko zależało wiem ,że byś tu był!
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 01:49   #2610
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Nie martwcie się , bo osoby, za którymi tęsknicie przyjadą do Was.
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "

Edytowane przez violonczelistka
Czas edycji: 2013-04-07 o 00:31
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-30 22:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.