Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 10:58   #2581
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
oo dziękuję bardzo

aaa no jakoś tak specjalnie to nie dbam o nie, wiadomo oleje zazwyczaj raz na tydzień, bo nie mam czasu więcej, a tak to myję je żelem do mycia ciała ziaja ulga, a raz na tydzień farmona rumiankowa, po każdym myciu odżywka jakaś lekka plus dove maska z silikonami na minutkę, żeby się nie rozdwajały. Inne maski stosuję od święta, raz na dwa tyg, albo i rzadziej. Po za tym nie łykam ostatnio nic, nie piję, ewentualnie wcierki raz na jakiś czas, woda brzozowa, albo radical i to wszystko chyba. Nie suszę, prostuję od wielkiego dzwona na imprezy

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------



jaki fajniuśki nigdy jakoś nie przepadałam za świnkami, ale ten jest cudny
bo nie miałaś okazji się przekonać, jakie są fajne! przekażę świniakowi, że się podoba. ja ogólnie kocham wszystkie zwierzęta, dlatego... mam tylko świnkę. nie pozwolimy sobie na psa w obecnym mieszkaniu i przy takim trybie życia, zamęczyłby się biedak. moja ulubiona rasa to spaniele (TŻ ma seniora spaniela, kochany psiak) i labradory, ale już postanowiliśmy, że jak tylko będziemy mieli warunki adoptujemy jakąś bidę ze schroniska. to nasz najsłabszy punkt - serce nam się kraja jak widzimy jakiegoś porzuconego biedaka na dogomanii czy psim azylu. nie widzę sensu wydawać pieniędzy na zwierzaka, skoro tyle ich czeka na adopcję... mam zdanie podobne do Twojakokaina - zwierzak to członek rodziny, dlatego nie wyobrażam sobie trzymania go na łańcuchu czy w kojcu, a już zupełnym bezsensem jest branie psa żeby pilnował domu. Ogólnie mam bardzo radykalne poglądy na ten temat

spiritusmovens - to prawda, cudowne masz te włosy... chyba zostaniesz moją inspiracją do zapuszczania moich kudelsów
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 11:11   #2582
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ja tez mialam takie problem podczas ciazy, a podczas karmienia to juz zupelnie byla tragedia!!! zapytaj sie gin swojego czy mozesz uzywac wcierek, np jantar albo radical. to moze pomoglo by cos Twoim wlosom.
P.S> a ktory to tydzien? jak chudniesz to poczatek chyba co 4-5?
7 tc moja droga... mam wrazenie ze spodnie mi z dupy spadaja za to cycki sa przeogromne, i juz po malu sie przyzwyczajam, jednak w nocy daja mi popalic... co i rusz sie budze jak sie przekrecam z boku na bok bo bola przeokrutnie... dzis zjadlam tyle kiszonej kapusty, bo na nic innego nie mam ochoty.... mam nadzieje ze szybko mi przejdzie, nie wspomne juz ze na zakupy do hipermarketu pojsc nie moge, bo na wejsciu na sklep robi mi sie niedobrze, tyle tam tych zapachow ktore teraz odczuwam o wiele intensywniej, i mnie mdli... na nastp wizyte ide 18.09 to sie spytam czy moge cos stosowac na te hairy... albo i wypadaja mi tez od tego ze nosze je non stop zwiazane do gory?! i stad oslabienie i lecą...
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 11:22   #2583
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
bo nie miałaś okazji się przekonać, jakie są fajne! przekażę świniakowi, że się podoba. ja ogólnie kocham wszystkie zwierzęta, dlatego... mam tylko świnkę. nie pozwolimy sobie na psa w obecnym mieszkaniu i przy takim trybie życia, zamęczyłby się biedak. moja ulubiona rasa to spaniele (TŻ ma seniora spaniela, kochany psiak) i labradory, ale już postanowiliśmy, że jak tylko będziemy mieli warunki adoptujemy jakąś bidę ze schroniska. to nasz najsłabszy punkt - serce nam się kraja jak widzimy jakiegoś porzuconego biedaka na dogomanii czy psim azylu. nie widzę sensu wydawać pieniędzy na zwierzaka, skoro tyle ich czeka na adopcję... mam zdanie podobne do Twojakokaina - zwierzak to członek rodziny, dlatego nie wyobrażam sobie trzymania go na łańcuchu czy w kojcu, a już zupełnym bezsensem jest branie psa żeby pilnował domu. Ogólnie mam bardzo radykalne poglądy na ten temat

spiritusmovens - to prawda, cudowne masz te włosy... chyba zostaniesz moją inspiracją do zapuszczania moich kudelsów
no właśnie może dlatego, że nie miałam nigdy

o rany miło mi dziękuję za komplement na żywo czasem różnie wyglądają, ale i tak dziękuję

wczoraj na przykład byłam na imprezie, swoją drogą wybawiłam się za wszystkie czasy pogodziłam się z były chłopakiem, z którym straciłam kontakt oczywiście nie w sensie, że zaczęliśmy kręcić ze sobą, ale przynajmniej atmosfera się oczyściła, a wracając do włosów, to wyprostowałam je właśnie, a to impreza była na dworze i pod koniec wyglądałam jak idź stąd i nie wracaj całe spuszone i w ogóle makabra
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 13:25   #2584
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej dziewczynki

Od kilku dni walczę sama ze sobą odnośnie decyzji, ale właśnie zdecydowałam: wracam do naturalnego koloru włosów po 8. latach farbowania na brązy, obecnie na czerń. Na dzień dzisiejszy mam wdzięczny odrost w kolorze ciemny blond na nieco ponad centymetr.
Zawsze miałam długie włosy (do pasa), ostatnio skróciłam brzydkie końcówki o 15 cm. Teraz z racji zapuszczania naturalnych włosków chyba podetnę je jeszcze trochę...
W każdym razie będę walczyć o to, żeby nie wpaść na pomysł zafarbowania włosów.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 13:39   #2585
madzialenka1919
Przyczajenie
 
Avatar madzialenka1919
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej dziewczyny. malowałam włosy farbą trwała garniera ciemny brąz przez 3 lata . Rok temu miałam już pokaźny odrost i pofarbowałam odcieniem rudego aby moje wlosy nabrały pienego kasztanowego odcienia, niestety nie udało się i znów zafarbowałam na ciemny brąz.
Postanowiłam ,że sama sobie pofarbuje bo szkoda mi kasy na fryzjera ,
okazało się ,ze sama sobie tym zaszkodziłam , odsylam do załączników ,
i tak oto zewnetrzna warstwa to ciemny brąz a pod spodem mój naturalny brąz troche sfatygowany , przeraziłam się widząc zdjecia moich odrostów, boze co ja mam na glowie, jakas tęcza;/
Mam teraz dylemat bo nie chce rozjasniac gdyż moje włosy sa cienkie i słabe, ale z drugiej strony szkoda mi znow zamalowywac na ciemno .
czy mozecie polecic jakies dobre farby które beda w stanie wyrownac to cos co znajduje sie w tej chwili na mojej głowie? słyszałam o profesjonalnej farbie Alpatec Allwaves Professionelle ,ale moze macie jakies ciekawsze pomysły . Prosze o pomoc
madzialenka1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 14:36   #2586
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Od kilku dni walczę sama ze sobą odnośnie decyzji, ale właśnie zdecydowałam: wracam do naturalnego koloru włosów po 8. latach farbowania na brązy, obecnie na czerń. Na dzień dzisiejszy mam wdzięczny odrost w kolorze ciemny blond na nieco ponad centymetr.
Zawsze miałam długie włosy (do pasa), ostatnio skróciłam brzydkie końcówki o 15 cm. Teraz z racji zapuszczania naturalnych włosków chyba podetnę je jeszcze trochę...
W każdym razie będę walczyć o to, żeby nie wpaść na pomysł zafarbowania włosów.
jak chcesz to pochwal się zdjęciem i bardzo słuszną decyzję podjęłaś
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 16:24   #2587
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

kat - przecież masz psiaka
Ale to pies obronny jest, śpi na dworze a mi się marzy jakieś maleństwo w domu ehh pomarzyć można
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 17:00   #2588
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
jak chcesz to pochwal się zdjęciem i bardzo słuszną decyzję podjęłaś
No właśnie nie mam żadnego, ewentualnie na dniach mogłabym zrobić zdjęcie aktualnego odrostu.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 17:02   #2589
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam żadnego, ewentualnie na dniach mogłabym zrobić zdjęcie aktualnego odrostu.
jak chcesz chyba, że wolisz poczekać aż trochę odrośnie jeszcze
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 19:15   #2590
Ninti88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 196
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Od kilku dni walczę sama ze sobą odnośnie decyzji, ale właśnie zdecydowałam: wracam do naturalnego koloru włosów po 8. latach farbowania na brązy, obecnie na czerń. Na dzień dzisiejszy mam wdzięczny odrost w kolorze ciemny blond na nieco ponad centymetr.
Zawsze miałam długie włosy (do pasa), ostatnio skróciłam brzydkie końcówki o 15 cm. Teraz z racji zapuszczania naturalnych włosków chyba podetnę je jeszcze trochę...
W każdym razie będę walczyć o to, żeby nie wpaść na pomysł zafarbowania włosów.
Hmm to ja walczyłam z tym prawie 4 lata ale już od grudnia 2011 nie farbuję niestety w kwietniu była jeszcze szamponetka, która do końca się nie zmyła brrr więc też tego nie próbujcie.
Ninti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 21:03   #2591
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Boże przed chwilą miałam myśl farbowania włosów.A wszystko przez to,że ten kolor tak dziwnie wychodzi na zdjęciach...Ale już mam spory odrost jak na mnie.Nie farbuję od kwietnia.Może szampon do 4 myć to dobry pomysł?
Musze zacząć pić drożdże lub pokrzywę,b dwa na raz t chyba nie bardzo,co?
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 07:41   #2592
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny, proszę Was pomóżcie mi w problemie dotyczącym włosów..
otóż chce wrócić do naturalnego brązu jaki miałam. Obecnie mam rozjaśnione włosy rozjaśniaczem + odrosty jakieś 3 cm.. jak mam się pozbyć tego blondu???? zafarbować farbą???? nie chce ich ścinać na zapałkę ((
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:41   #2593
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

przyciemnij te rozjasnione
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 11:13   #2594
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę Was pomóżcie mi w problemie dotyczącym włosów..
otóż chce wrócić do naturalnego brązu jaki miałam. Obecnie mam rozjaśnione włosy rozjaśniaczem + odrosty jakieś 3 cm.. jak mam się pozbyć tego blondu???? zafarbować farbą???? nie chce ich ścinać na zapałkę ((
Jesli jest to jasniutki blond z tego reozjasniacza, to raczej nie uda sie ich sporo przyciemnic... ja mialam platyne, ktora probowalam przyciemnic n a swojego naturala, i zanim zobaczylam odrosty i dolaczylam na ten watek, probowalam je ufarbowac, na poczatku kolor byl piekny, jak moj, lecz z rozjasnionych wlosow farby sie szybko wyplukuja, i w efekcie mam moze ton, dwa ciemniejsze od platyny, ale to nadal jest bardzo jasny kolor :/ probowalam ze 3 razy je ufarbowac, i nic, po czym stwierdzilam ze szkoda mi ich i niech sobie same rosna... wg mnie nie ma opcji przyciemnienia ich, bo barwnik z rozjasnionych jest calkowicie wyplukany...chyba ze co jakis czas szamponetka ktora i tak szybko sie wyplucze... niestety :/
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 13:01   #2595
madzialenka1919
Przyczajenie
 
Avatar madzialenka1919
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej dziewczyny . Oto moje włosy http://tinypic.com/view.php?pic=29wqurm&s=6
po 3 latach farbowania ciemnym brązem, w miedzyczasie rozjasniane jakas rudoscia i znow zafarbowane w domu na ciemny braz. Niedokladnie jak sie okazało;/ teraz mam takie niewiadomo co i nie wiem co z tym zrobic . Jak usunąc resztki tego paskudnego ciemnego odcienia i wrocic do swojego brazu bez rozjasniacza ? lub jak to wyrownac? jaka farba ? slyszałam o Alpatec Allwaves , używałyscie może?
madzialenka1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 13:10   #2596
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez madzialenka1919 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny . Oto moje włosy http://tinypic.com/view.php?pic=29wqurm&s=6
po 3 latach farbowania ciemnym brązem, w miedzyczasie rozjasniane jakas rudoscia i znow zafarbowane w domu na ciemny braz. Niedokladnie jak sie okazało;/ teraz mam takie niewiadomo co i nie wiem co z tym zrobic . Jak usunąc resztki tego paskudnego ciemnego odcienia i wrocic do swojego brazu bez rozjasniacza ? lub jak to wyrownac? jaka farba ? slyszałam o Alpatec Allwaves , używałyscie może?
Mysle ze najlepiej by bylo gdybys dala im zrosnac, i zapuscic swoj kolor. Wydaje mi sie ze ten watek tego dotyczy, a nie doradzenie jakiej uzyc zeby zmienic odcien... Nie wiem co mysli reszta dziewczyn, ale ja niestety nie doradze, gdyz schodze z platyny i zapuszczam swoje naturalne...
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 18:47   #2597
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja zapuszczam, zapuszczam...!
Odrost ok 1,5 cm, jeszcze mi trudno go zmierzyć dokładnie. Ale już 2 razu miałam ochotę zafarbować, bleehhhh...

Tak chcę mieć naturalne, ale załamuje mnie wizja zapuszczania tej długości, tym razem w moim kolorze.
Ale walczę, walczę, wrrr....
Próbowałam zrobić zdjęcia, ale odrostu na nich w ogóle nie widać. Chyba trzeba będzie poczekać jeszcze
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:00   #2598
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

witam wszystkie nowe wizażanki

nasze wieloletnie doświadczenie w tym temacie można podsumować jednym zdaniem: NATURALNE ZAWSZE MUSZĄ ODROSNĄĆ.
można się ratować ombre, ale nie ma takich czarów żeby, mając 2cm odrosty nagle wyrównać sobie magicznie farbowane, najlepiej bez farby (LOL), najlepiej bez obcinania bo przecież zapuszczam, najlepiej żeby nie ruszać odrostów, żeby kolor był taki sam jak naturalne i żeby się nie wypłukał...

jak ktoś zna takie czary to niech mi je pokaże, bo jak dla mnie, osoby która ma już swoje piękne naturalki opcje są 2:
1) ścinamy radykalnie i odrastają sobie ładnie (to ja, polecam )
2) ścinamy stopniowo, co sprawia, że przez całe wracanie do naturalek chodzimy z kilkoma kolorami
a i jeszcze 3) odmawiamy ścięcia brzydkich, zniszczonych farbowanych i chodzimy w brzydkich włosach

niestety, cudów tu nie ma...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:30   #2599
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
zwierzak to członek rodziny, dlatego nie wyobrażam sobie trzymania go na łańcuchu czy w kojcu, a już zupełnym bezsensem jest branie psa żeby pilnował domu. Ogólnie mam bardzo radykalne poglądy na ten temat
A co jest złego w tym, że pies broni domu? Każdy to robi, czy ratlerek, czy owczarek niezależnie od tego czy jest na podwórku czy w mieszkaniu.
Bo co do reszty to się zgadzam Pies to członek rodziny.

A mi się z psów marzy malusieńska chihuahua u moich rodziców został mój 13-letni ratlerek, uwielbiam maleńkie rasy albo pomarszczone mordki pugów kiedyś sobie zaadoptuję mopsika i kupię ciułałę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 20:58   #2600
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

mnie tylko drażni jak pies ma pilnować domu, a na zimę go nawet nie wezmą do ciepłego czy coś, tylko biedak w taką pogodę się męczy...

przepraszam też, że rzadko tu jestem, ale egzamin za pasem i ... zakochałam się.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:03   #2601
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mnie tylko drażni jak pies ma pilnować domu, a na zimę go nawet nie wezmą do ciepłego czy coś, tylko biedak w taką pogodę się męczy...
Czy się męczy. Zależy jaka rasa -czy ma sierść odpowiednią czy co tam jeszcze. Husky protestować na pewno nie będzie Nasze owczarki niezadowolone też zimą nie były raczej, budę mają ocieploną, postawioną na kołkach, z podwójnym dnem etc. a prawie w niej nie śpią (teraz nie śpi, bo został jeden ) -nawet zimą. Do domu nie były wpuszczane nigdy, latem tylko jeden miał głupi nawyk i właził na ganek, by się na płytkach chłodzić
A gończy nie dość, że będzie miał ocieploną budę, to jeszcze będzie stała w szopie ale ona ma faktycznie krótki włos, choć podobno to odporna rasa z grubym podszerstkiem na zimę
Co innego jak ludzie uwiążą takiego biedaka, albo w kojcu zamkną, że nie może pobiegać i się rozgrzać

Zakochana? No widzisz A jak obiekt westchnień -odwzajemnia?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:20   #2602
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hmm w sumie to póki co początki, rozmowy szczere itd. ale jest zainteresowany, tylko strasznie skryty
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:26   #2603
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
hmm w sumie to póki co początki, rozmowy szczere itd. ale jest zainteresowany, tylko strasznie skryty
Początki są najlepsze motyle w brzuchu i te sprawy (przynajmniej ja tak miałam -ech piękne to były czasy )
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 07:15   #2604
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Początki są najlepsze motyle w brzuchu i te sprawy (przynajmniej ja tak miałam -ech piękne to były czasy )
Ajjj, przypomnialy mi sie moje szalenstwa w czasie zakochania z TZ... Wtedy to bylo... zero zmartwien, ciagla zabawa, no i te motylki..... dobrze jest czasem powspominac, bo teraz to tak bardziej trzezwo trzeba myslec, nie ma kiedy poszalec a szkoda.

a co do teorii makeupnotwar

To ja wybralam opcje zapuszczania brzydkich pofarbowanych wlosow.... ktore podcinam, ale nie czesto... moj odrost juz ma chyba z 6 cm! Niedlugo czas na aktualizacje fotka hehe

I mi tez bylo ciezko, najgorsze byly pierwsze 2 miesiace, kiedy odrost strasznie sie roznil od wlosow, a ja nie nawidzilam chodzic z odrostami, tymbardziej platyna a mysi blond... ohydnie to wygladalo ale jakos sie przemoglam

Dodam jeszcze ze moim sposobem na wyrownanie koloru wlosow, zeby farbowance nie byly zolte bo przestalam farbowac, a odrost nie byl zbyt ciemny, to uzywalam, i uzywam teraz czasem biowaxa l biotica, do wlosow blond, mam szampon i odzywke b/s, on ma wyciag z cytryny no i ogolnie jest dobry, bez sls i parabenow, i rzeczywiscie farbowance maja kolor blondu jasnego, a odrost delikatnie sie rozjasnil i nie jest razaca ta roznica wiec jesli ktos bay chcial wyprobowac, polecam
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png

Edytowane przez barbara_barbie
Czas edycji: 2012-08-28 o 08:15
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 10:08   #2605
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Początki są najlepsze motyle w brzuchu i te sprawy (przynajmniej ja tak miałam -ech piękne to były czasy )
własnie ale nie chcę też się za bardzo napalać, bo nigdy nic nie wiadomo. jak już pisałam, jest skryty, introwertyk, więc może być ciężko. ale mamy dużo wspólnego, więc może damy radę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 10:49   #2606
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
własnie ale nie chcę też się za bardzo napalać, bo nigdy nic nie wiadomo. jak już pisałam, jest skryty, introwertyk, więc może być ciężko. ale mamy dużo wspólnego, więc może damy radę
No kochana, to powodzenia
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 11:27   #2607
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hu hu hu, kusi mnie zafarbowanie włosów!
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 12:46   #2608
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
przepraszam też, że rzadko tu jestem, ale egzamin za pasem i ... zakochałam się.
Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko poszło w dobrym kierunku

Ja jakoś nie mam ostatnio na nic siły. Nic mi się nie chce-na dodatek ostatnie 5 dni wolności przede mną. W niedziele już jadę do Lublina i Witaj Szkoło .

Muszę zaopatrzyć się w jakieś wcierki do włosów.. Od jakiegoś czasu w ogóle nie widzę baby hair.. No nie rosną mi nowe włoski.. A kiedyś były non stop.
W planach w najbliższych dniach mam zmierzenie włosów Może coś podrosły :P A.. no i właśnie sobie przypomniałam : Chyba miałyśmy zrobić podsumowanie na koniec wakacji?

iii na koniec- byłam w secondhandzie.. i wynalazłam nową milość
Koszula z bodami- nawet nie wiem jak ja profesjonalnie nazwać;D Ale jest taaakaaa fajna. Kupiłam jeszcze kilka innych rzeczy, ale ta koszula
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 13:09   #2609
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No kochana, to powodzenia
Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko poszło w dobrym kierunku
dziękuję Wam dziewczyny

na włosy nie narzekam ostatnio, wręcz przeciwnie, zaczęły się super układac stosuje od niedawna jantar, niedługo kończę CP.

wczoraj byłam u kumpeli, która studiuje kosmetologię i chciałam, żeby mi zrobiła woskiem okolice bikini. i po tym CP mam tak mocne włosy, że połowa tylko wyszła. do tego zrobiły mi się takie czerwone rozlewy pod skórą
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 15:28   #2610
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

przepraszam też, że rzadko tu jestem, ale egzamin za pasem i ... zakochałam się.
witaj w klubie.. tylko, że ja to już w ogóle mam pecha, bo mój obiekt westchnień studiuje we Wrocławiu, a ja w Karkowie i taki mam problem teraz czy dalej z nim gadać, bo to takie początki są czy już to skończyć odciąć się trochę przecierpieć i zapomnieć...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.