Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-05, 11:41   #2581
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê, ze to chodzi o to, ¿e zwyk³e no¿yczki nigdy nie bêd± tak ostre jak fryzjerskie. Zauwa¿, jak leciutko chodz± fryzjerskie no¿yczki, a jak takie do papieru. One w sumie bardziej mia¿d¿± ni¿ tn±, na papierze tego nie widaæ, ale na w³osach ju¿ tak.
To, ¿e mo¿na sobie bardziej za³atwiæ ni¿ zostawiaj±c rozdwojone koñce, to lekka przesada, ale faktem jest, ¿e w³osy obciête zwyk³ymi no¿yczkami bardzo szybko znów siê rozdwoj±.
A obci±æ równo samemu siê da, potrzeba tylko trochê wprawy i duuuu¿o cierpliwo¶ci. Ja cierpliwo¶ci nie mam, wiêc zwykle obcina³am w³osy na kilka podej¶æ. Raz tak zgrubnie i to, co widzia³am na pierwszy rzut oka, a pó¼niej poprawia³am przez kilka myæ to, co mi nie pasowa³o. Ostatecznie wychodzi³o bardzo ³adnie i zawsze siê fryzjerki nie mog³y nadziwiæ, ¿e sama bez niczyjej pomocy obcina³am w³osy.
No, te¿ o tym my¶la³am. Generalnie z przera¿eniem patrzy³am na wspó³lokatorkê i jej bardzo têpe i grube* no¿yczki do papieru.

*- nie wiem jak to okre¶liæ ale grube mia³y te ostrza, naprawdê, strasznie grube, mia³am wra¿enie, ¿e one mia¿d¿y³y w³a¶nie, a nie ¶cina³y.


Co do samodzielnego ¶cinania to pewnie, ¿e samemu siê równo da tylko ja podkre¶lam - mówiê o sobie. Sama sobie na tym polu nie ufam, pewnie przy jednym pa¶mie by³abym super skupiona, a resztê polecia³abym na odwal siê, to takie u mnie typowe.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2015-01-05 o 11:42
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:46   #2582
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja my¶la³am ¿eby t¿ mi ¶ci±³ koñcówki w literkê V , a ja sama bym sobie troszeczkê pocieniowa³a po tym ¶ciêciu w V ale nie wiem czy to dobry pomys³
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:48   #2583
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja my¶la³am ¿eby t¿ mi ¶ci±³ koñcówki w literkê V , a ja sama bym sobie troszeczkê pocieniowa³a po tym ¶ciêciu w V ale nie wiem czy to dobry pomys³
Ja odradzam V, lepiej zetnij w U, a pó¼niej ewentualnie poprawiaj. Rzadko kiedy V wygl±da estetycznie, zwykle koñczy siê to jednak ogonkiem z 1-2 pasma w³osów.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:50   #2584
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Ja odradzam V, lepiej zetnij w U, a pó¼niej ewentualnie poprawiaj. Rzadko kiedy V wygl±da estetycznie, zwykle koñczy siê to jednak ogonkiem z 1-2 pasma w³osów.
O, w³asnie to sama mia³am napisaæ. Potem ¿eby to odratowaæ to trzeba ogon ¶cinaæ i w³osy s± du¿o krótsze, jak komu¶ bardzo zale¿y na d³ugo¶ci to mo¿e byæ problem.

Ja w sumie sama nie wiem w co ja mam obciête te w³osy. Chyba bardzo, bardzo rozlaz³e U.
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:56   #2585
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 9 207
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Ja odradzam V, lepiej zetnij w U, a pó¼niej ewentualnie poprawiaj. Rzadko kiedy V wygl±da estetycznie, zwykle koñczy siê to jednak ogonkiem z 1-2 pasma w³osów.
Ja po V mam ogon. Ale to zale¿y od skrêtu czy ten ogon bêdzie czy nie. Loki potrafi± ró¿nie siê krêciæ, wiêc te¿ bym poleca³a U.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:00   #2586
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

oki w takim razie skoro radzicie U to bêdzie U raczej. Musze tylko poczyytac jak siê ¶cina na U
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:05   #2587
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

W sumie Handziu jak Ci siê podoba na V to ciachaj. Ja generalnie nie jestem fank± tego ¶ciêcia - zwyk³a sprawa gustu, choæ uwa¿am, ¿e lepiej to ¶ciêcie wygl±da i tak na lokach/falach ni¿ na prostych.
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 12:17   #2588
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

http://kosmetyczna-hedonistka.blogsp...sy-w-domu.html ten sposób wygl±da ca³kiem ciekawie, spróbujê je¶li bêdê mieæ kiedy¶ d³ugie w³osy.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:17   #2589
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja chodze do mojej raz na pol roku i skubana pamieta rzeczy typu: o skret byl inny, o gestsze sa, o mieksze, o wyzej skret idzie
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:24   #2590
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 174
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
No ja wczoraj mówi³am tej dziewczynie , ¿e ja chcê na sucho i bez suszarek i prostownic to mi odpisa³a ¿e nie obiecuje mi ¶ciêcia na sucho bo ona swoj± metodê ma ju¿ wyæwiczon± i ma w tym precyzje. I ¿e wie jak ¶ci±æ na mokro aby krêcone wygl±da³y dobrze , ¿eby skrêt siê poprawi³
Wiêc nie zetnie mi na sucho z tego wnioskujê

Moja siostra uczy siê w szkole fryzjerskiej i powiedzia³a na moje pytanie o no¿yczki :Nie polecam ¿adnych bo nie powinnas sama sobie obcinac wlosy. Idz do specjalisty.Po czym jej napisa³am jak chcê ¶ci±æ ¿e pocieniowaæ i V : Rob jak chcesz ale jest zasada scinania wlosow na V nie scinasz sobie ot tak

Szkoda ¿e nie mieszkamy blisko siebie :P
Nie¼le

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Poka¿ wiadomo¶æ
a ja ju¿ mam ochotê obci±æ te kud³y. tylko te¿ nie wiem, gdzie ju¿ z nimi i¶æ, bo ostatnio z miesi±c im zajê³o, zanim siê przyzwyczai³y do ciêcia. chodzê teraz non stop w zwi±zanych, bo a¿ przykro patrzeæ. odstawi³am ¿el, bo kurzy³ i totalnie przesta³ dzia³aæ, wiêc od razu na drugi dzieñ mia³am poko³tunione, odgniecione w³osy, a nie fale (o lokach to ju¿ nie wspomnê). eksperyment z piank± niby trochê je skrêci³, ale to i tak nie jet to co by³o. tak jakby nie chcia³y siê zbijaæ w rulony i podnosiæ, s± takie... nie moje :c

pierwsze zdj po piance, drugie - gdy jeszcze by³o ok, po ¿elu
Mo¿e maj± gorszy okres? Moje te¿ czasem wygl±daj± jak psu z gard³a wyjête Wtedy tylko spiêcie
Ten okres czasem siê utrzymuje d³u¿ej - kiedy¶ my¶la³am, ¿e trzeba do fryzjera w³a¶nie, ale okaza³o siê, ¿e ma³a zmiana w stylizacji pobudzi³a je trochê do ¿ycia

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ nawet nie chodzi o te suszenie i prostowanie bo raz na pare miesiêcy zniosê , ale bojê siê ¿e ona sobie w³a¶nie na mokro zetnie , wyprostuje i poprawi ¶cinki a jak zajdê do domu , umyje w³osy jak zawsze to oka¿e siê ¿e wygl±dam jakby mnie piorun strzeli³ i nijak
Ja kiedy¶ wchodz±c do "salonu" us³ysza³am, ¿e w³os krêcony przyjmie ka¿de ¶ciêcie
Uciek³am szybciej ni¿ wesz³am

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Wtf? A gdzie napisa³am, ¿e jest co¶ zdro¿nego? Skoro to dyskusja, to mam prawo chyba wyraziæ swoje zdanie? Napisa³am, ¿e nie widzê problemu bo je¿eli kto¶ upiera siê przy prostowaniu, a ja tego nie chcê to dziêkuje za wizytê. Ryzyk-fizyk to inna sprawa, potem mo¿e byæ zgrzytanie zêbów albo i nie. To tyle.
Nie, nie napisa³a¶, ¿e to co¶ zdro¿nego. Ja natomiast grzecznie zapyta³am, bo Twoja wypowied¼ ¶wiadczy³a, ¿e uwa¿asz tê dyskusjê za bezsensown±.
Nie musisz "atakowaæ", bo nie zabieram Ci prawa do w³asnego zdania.
Ani mój post ani pytanie nie by³o podszyte z³o¶liwo¶ci± czy czymkolwiek negatywnym w stosunku do Ciebie.

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tego nie rozumiem. Chodzê do do¶æ kiepskiej fryzjerki (nie ma siê co oszukiwaæ, miszczyni± fachu fryzjerskiego to ona nie jest i zatrzyma³a siê chyba na etapie strzy¿enia z pocz±tku tego wieku ), ale jak jej powiem, tak zrobi. Ma ogromny plus taki, ¿e ma ¶wietn± pamiêæ. By³am u niej trzeci raz teraz, pierwszy by³am chyba w okolicach kwietnia. I wtedy powiedzia³am jej - "¿adnej prostownicy, dega¿ówek, wystrzêpiania pasemek, moje w³osy faluj±, wiêc niech pani to we¼mie pod uwagê przy strzy¿eniu, 2 cm i absolutnie nie wiêcej"
I teraz ju¿ nawet nie pyta o prostowanie czy dega¿ówki. Wyci±ga mi co prawda na szczotkê, bo moje w³osy akurat musz± byæ równiutkie, ale prostownicy nie tyka. Tnie moje w³osy wy³±cznie no¿yczkami i, jak widaæ, da siê i ka¿da fryzjerka jest w stanie to zrobiæ, a dega¿ówki czy maszynka to chyba kwestia lenistwa.
I nigdy nie pozwalam sobie modelowaæ w³osów. Mam z³e do¶wiadczenia z modelowaniem po strzy¿eniu u przeciêtnych fryzjerek, zawsze jakie¶ wariactwa wyczyniaj± z t± szczotk± i wychodzi siê z ulizan± (od przeczesania w³osów pierdyliard razy szczot±) fryzurk± a'la lata 90. z dziwnie powywijanymi do twarzy i od ramion koñcami. Przynajmniej takie s± moje obawy i stanowczo odmawiam.
Moim zdaniem to w³a¶nie chyba najgorsi s± Ci "profesjonalni"...
Mi w³a¶nie zabroni³ "wtr±caæ siê do jego wizji" stylista Artego (mysi ogon - fajna wizja )a moja kole¿anka wysz³a z p³aczem od laureatki wielu presti¿owych nagród L'oreal

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Ja odradzam V, lepiej zetnij w U, a pó¼niej ewentualnie poprawiaj. Rzadko kiedy V wygl±da estetycznie, zwykle koñczy siê to jednak ogonkiem z 1-2 pasma w³osów.
Zgadzam siê...co do ¶ciêcia w literê V czu U (ju¿ niestety dok³adnie nie pamiêtam) to pisa³a na swoim blogu Kosmetyczna Hedonistka, która ¶cina siê sama (a przynajmniej ¶cina³a w tym wpisie )

Ooo - Klaudenc mnie ubieg³a
__________________
Strach siê baæ - uderzy³am do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/

Edytowane przez DzieckoWeMgle
Czas edycji: 2015-01-05 o 12:25
DzieckoWeMgle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:41   #2591
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Na razie nie bêdê robiæ tego na hop siup , przemy¶lê wszystko na spokojnie ale opcja z no¿yczkami i domowym ciêciem jako¶ bardziej do mnie przemawia mimo ¿e kompletnie nie znam siê na tym i nigdy tego nie robi³am
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 13:11   #2592
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie Handziu jak Ci siê podoba na V to ciachaj. Ja generalnie nie jestem fank± tego ¶ciêcia - zwyk³a sprawa gustu, choæ uwa¿am, ¿e lepiej to ¶ciêcie wygl±da i tak na lokach/falach ni¿ na prostych.
No to wygl±da jak pora¿ka.
Oczywi¶cie rzecz gustu, jak te¿ to napisa³a¶.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chodze do mojej raz na pol roku i skubana pamieta rzeczy typu: o skret byl inny, o gestsze sa, o mieksze, o wyzej skret idzie
Moja te¿. Na drugiej wizycie - "i co, podbi³ siê trochê skrêt po ostatnim cieniowaniu? nie? byæ mo¿e s± za d³ugie albo musi pani spróbowaæ je jako¶ inaczej uk³adaæ? tak? próbowa³a pani? chce pani schodziæ jednak z tego cieniowania? no dobrze, to tak zrobimy"
Teraz na wizycie "Jej, znów inny kolor, najpierw rude, pó¼niej czerwone, ale w tym blondzie pani jednak jest najlepiej"
Tak samo pamiêta, ¿e mój rudy by³ po hennie, czerwony po szamponetkach i ¿e bawiê siê w olejowanie.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 13:22   #2593
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja swoje tnê na oko Lok, po loku i jako¶ to siê krêci Muszê w koñcu kupiæ profesjonalne no¿yczki - mam te z Rossmanna - ma¿± mi siê Jaguarki... ach... jak wrócê z PL nie zaliczaj±c tam wizyty u fryzjera, to chyba siê na nie szarpnê.

Klaudenc, kupi³am dwie od¿ywki Gliss Kura - ¿ó³ta i granatowa - która lepsza?
Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 13:27   #2594
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Widzia³am zdjêcia w³osów ¶ciêtych na V (krêcio³ki) i faktycznie niekoniecznie wygl±da to estetycznie i ³adnie ...
Ale nie wiem jak to z moimi w³osami bo mam np. grzywkê , która siêga w tej chwili do linii ¿uchwy jak j± "naci±gne" i tylko siê faluje wiêc nie wiem czy cieniowanie faktycznie polepszy skrêt w moim przypadku. Bo mam dziwne combo skrêtu. S± w wiêkszo¶ci fale , ale z mieszank± lu¼nych loków , w niektórych miejscach s± proste Widzê ¿e odk±d zaczê³am ¶wiadom± pielêgnacje to skrêt siê poprawia
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 14:33   #2595
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Witaj ghost_dove wlosy w codzienniku b. podobne do moich kiedy jeszcze nie znalam ich pe³nego potencja³u i.. dyfuzora

Fajnie ze kombinujesz z pielêgnacj± i widzê na w³osach l±duj± porz±dne kosmetyki wiec mo¿e byc tylko lepiej
Rozumiem, ze w³osów nie stylizujesz (nie chcesz, nie lubisz, nie masz pomys³u? ) bo moze jakis zel czy krem fajnie by je fajnie podbi³?
Faaajne w³osy bêd± z nich ludzie, bêdziemy pomagaæ i trzymaæ kciuki


Moja pierwsza rada: te smetne ogony do ciachniêcia!
Daj± wra¿enie mocno przerzedzonych nie w w³osów.
Podrownac to, dac siê skrêciæ a fryzura od razu zyska!
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2015-01-05 o 14:35
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 15:16   #2596
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj ghost_dove wlosy w codzienniku b. podobne do moich kiedy jeszcze nie znalam ich pe³nego potencja³u i.. dyfuzora

Fajnie ze kombinujesz z pielêgnacj± i widzê na w³osach l±duj± porz±dne kosmetyki wiec mo¿e byc tylko lepiej
Rozumiem, ze w³osów nie stylizujesz (nie chcesz, nie lubisz, nie masz pomys³u? ) bo moze jakis zel czy krem fajnie by je fajnie podbi³?
Faaajne w³osy bêd± z nich ludzie, bêdziemy pomagaæ i trzymaæ kciuki


Moja pierwsza rada: te smetne ogony do ciachniêcia!
Daj± wra¿enie mocno przerzedzonych nie w w³osów.
Podrownac to, dac siê skrêciæ a fryzura od razu zyska!
- Zgadzam siê Jaki¶ stylizator, trochê ciachn±æ ogonek i nied³ugo bêdzie fajnie

Ja dzisiaj idê na piwo z krêconow³os± kole¿ank± z pracy. Ostatnio pyta³a, co takiego robiê z w³osami, wiêc powiedzia³am, by wziê³a notes i d³ugopis . Bêdê nawracaæ .
Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 15:29   #2597
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja mam nadziejê ¿e dziêki rozpoczêtej pielêgnacji poprawi mi siê skrêt bo na razie to mam takie pokrzywione fale , ale sama do tego doprowadzi³am zazdroszczê wam tych loczków
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 15:37   #2598
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam nadziejê ¿e dziêki rozpoczêtej pielêgnacji poprawi mi siê skrêt bo na razie to mam takie pokrzywione fale , ale sama do tego doprowadzi³am zazdroszczê wam tych loczków
- Wrzuca³a¶ gdzie¶ foto? Mog³aby¶ przypomnieæ swoje w³osy?
Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 15:48   #2599
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Doe Poka¿ wiadomo¶æ
- Wrzuca³a¶ gdzie¶ foto? Mog³aby¶ przypomnieæ swoje w³osy?
Zdjêcia porównawcze po 4 olejowaniach i nie czesaniu. Wiêkszo¶c to powyginane fale , troszeczkê lu¼nych loków (ale takie mega lu¼ne i pojedyñcze) i ko³o uszu w ogóle siê nie krêc± - s± tam proste pejsy .wrzuca³am kilka stron temu ale oto one :

zdjêcia z fleszem


__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 16:18   #2600
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

handzia600, no rzeczywi¶cie mog³yby zyskaæ na cieniowaniu. Ogólnie, bardzo mi siê podoba taki lu¼niejszy skrêt - trochê je podopieszczasz i bêdzie bardzo fajnie .
Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:31   #2601
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Doe Poka¿ wiadomo¶æ
Ja swoje tnê na oko Lok, po loku i jako¶ to siê krêci Muszê w koñcu kupiæ profesjonalne no¿yczki - mam te z Rossmanna - ma¿± mi siê Jaguarki... ach... jak wrócê z PL nie zaliczaj±c tam wizyty u fryzjera, to chyba siê na nie szarpnê.

Klaudenc, kupi³am dwie od¿ywki Gliss Kura - ¿ó³ta i granatowa - która lepsza?
Zolta jest bardzo dobra jako maska, aczkolwiek teraz w PL sprzedaje siê nowe wersje tych produktów i znacznie ró¿ni± siê sk³adem, wiêc ciê¿ko mi powiedzieæ bo ja znam z dzia³ania tylko tê star±. Nowa na pocz±tku ma kilka oblepiaczy, po nich regulator ph a po tym stê¿enie reszty jest ju¿ niewielkie wiêc pewnie jest gorsza ni¿ stara od¿ywka. O fioletowej nie s³ysza³am, masz sk³ad?

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-01-05 o 17:44
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:40   #2602
ghost_dove
Przyczajenie
 
Avatar ghost_dove
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

W³a¶nie planujê je czym¶ podbiæ, ale narazie czytam i szukam pomys³u Co¶ polecasz?

Przy nastêpnym myciu ciachnê ogony

Dziêki za mi³e przyjêcie!

Edytowane przez ghost_dove
Czas edycji: 2015-01-05 o 18:10
ghost_dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:50   #2603
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Zolta jest bardzo dobra jako maska, aczkolwiek teraz w PL sprzedaje siê nowe wersje tych produktów i znacznie ró¿ni± siê sk³adem, wiêc ciê¿ko mi powiedzieæ bo ja znam z dzia³ania tylko tê star±. O fioletowej nie s³ysza³am, masz sk³ad?
- Kupi³am tutaj, w UK, a nie w PL . Tak patrzê i ta granatowa to chyba bez silikonów...

ghost_dove, glutek - choæ dla mnie to ju¿ nie element stylizacji, tylko pielêgnacji no i chyba czas zacz±æ testy z ¿elami. Joa¶ka Mro¿±ca, Gumowa, itp.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg sklad.jpg (154,3 KB, 10 za³adowañ)

Edytowane przez Doe
Czas edycji: 2015-01-05 o 17:52
Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:10   #2604
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez DzieckoWeMgle Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie napisa³a¶, ¿e to co¶ zdro¿nego. Ja natomiast grzecznie zapyta³am, bo Twoja wypowied¼ ¶wiadczy³a, ¿e uwa¿asz tê dyskusjê za bezsensown±.
Nie musisz "atakowaæ", bo nie zabieram Ci prawa do w³asnego zdania.
Ani mój post ani pytanie nie by³o podszyte z³o¶liwo¶ci± czy czymkolwiek negatywnym w stosunku do Ciebie.
Bez przesady, ¿e Ciê "atakuje" (przepraszam ale... serio?!) bo jak na razie to Ci delikatnie zwróci³am uwagê, ¿eby¶ nie wmawia³a mi czego¶ czego nie napisa³am bo bardzo ale to bardzo tego nie lubiê. Napisa³am, ¿e nie widzê problemu, a nie, ¿e dyskusja jest bezsensowna. To dosyæ znacz±ca ró¿nica, przynajmniej jak dla mnie.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2015-01-05 o 18:50
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:15   #2605
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
No to wygl±da jak pora¿ka.
Oczywi¶cie rzecz gustu, jak te¿ to napisa³a¶.
Ja siê zastanawiam - znalaz³am zdjêcie na necie w V i nie wiem czy to tak ma byæ i mnie siê nie podoba czy to jest po prostu ¼le zrobione. Przyznam, ¿e nigdy na ¿ywo nie widzia³am kogo¶ z takim ¶ciêciem b±d¼ nie zwróci³am uwagi i mam rozkminê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg jak-je-obciac-v.jpg (29,9 KB, 33 za³adowañ)
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:18   #2606
ghost_dove
Przyczajenie
 
Avatar ghost_dove
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj ghost_dove wlosy w codzienniku b. podobne do moich kiedy jeszcze nie znalam ich pe³nego potencja³u i.. dyfuzora

Fajnie ze kombinujesz z pielêgnacj± i widzê na w³osach l±duj± porz±dne kosmetyki wiec mo¿e byc tylko lepiej
Rozumiem, ze w³osów nie stylizujesz (nie chcesz, nie lubisz, nie masz pomys³u? ) bo moze jakis zel czy krem fajnie by je fajnie podbi³?
Faaajne w³osy bêd± z nich ludzie, bêdziemy pomagaæ i trzymaæ kciuki


Moja pierwsza rada: te smetne ogony do ciachniêcia!
Daj± wra¿enie mocno przerzedzonych nie w w³osów.
Podrownac to, dac siê skrêciæ a fryzura od razu zyska!
Co polecasz do podbicia skrêtu?

Po 1. szukam od¿ywki bez sp³ukiwania (nigdy nie u¿ywa³am i bojê siê czy za bardzo nie obci±¿y wlosów)
Po 2. szukam czego¶ do stylizacji, co podbije skrêt, ale raczej nie ¿el lniany :P Jako¶ z braku czasu nie mogê siê przekonaæ.

ogonki obetne przy nastêpnym myciu
__________________
Uczê siê jak byæ dobrym opiekunem moich w³osów
wszelkie rady ch³onê, krytykê przyjmujê
ghost_dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:24   #2607
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Doe Poka¿ wiadomo¶æ
- Kupi³am tutaj, w UK, a nie w PL . Tak patrzê i ta granatowa to chyba bez silikonów...

ghost_dove, glutek - choæ dla mnie to ju¿ nie element stylizacji, tylko pielêgnacji no i chyba czas zacz±æ testy z ¿elami. Joa¶ka Mro¿±ca, Gumowa, itp.
No to zdecydowanie ¿ó³ta, my¶la³am ¿e o inn± fioletow± Ci chodzi . Ta z kolagenem to ju¿ bardzo indywidualna rzecz bo jest mocno proteinowa, u mnie nigdy nie robi³a sza³u nawet jak proteiny by³y ok. Gdzie tê ¿ó³t± kupi³a¶? U mnie w okolicy tylko w jednym sklepie j± mogê kupiæ

A w ogóle to KosmetycznaHedonistka piêkne ma te w³osy, napatrzeæ siê nie mogê. Makija¿e te¿ bardzo ³adne, wreszcie co¶ ciekawego na wiza¿u wrzucaj±.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-01-05 o 18:26
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:31   #2608
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
No to zdecydowanie ¿ó³ta, my¶la³am ¿e o inn± fioletow± Ci chodzi . Ta z kolagenem to ju¿ bardzo indywidualna rzecz bo jest mocno proteinowa, u mnie nigdy nie robi³a sza³u nawet jak proteiny by³y ok. Gdzie tê ¿ó³t± kupi³a¶? U mnie w okolicy tylko w jednym sklepie j± mogê kupiæ
- A w jakim¶ sklepie typu home bargains, nie pamiêtam nazwy :P

ShrinkingViolet, zdecydowanie co¶ posz³o nie tak...

ghost_dove, z b/s-ów, to standardowo Joa¶ki tanie i nie obci±¿aj±. Mo¿na te¿ popróbowaæ niewielkiej ilo¶ci od¿ywki d/s.
Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:31   #2609
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
A w ogóle to KosmetycznaHedonistka piêkne ma te w³osy, napatrzeæ siê nie mogê. Makija¿e te¿ bardzo ³adne, wreszcie co¶ ciekawego na wiza¿u wrzucaj±.
W ogóle ja tej laski nie znam, ona jest jednocze¶nie wykonuje makija¿e i prezentuje, tak? To nie ¿adna wynajêta modelka? Bo je¶li tak to...
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:39   #2610
ghost_dove
Przyczajenie
 
Avatar ghost_dove
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

No to mam kolejne pytanie.. ech :P
W jaki sposób ¶ci±æ te koñce ¿eby by³o dobrze? Do fryzjera nie pójdê, zrobiê to sama. Tylko jak± metod±, ¿eby znów tak nie wysz³o?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0150.jpg (73,7 KB, 33 za³adowañ)
__________________
Uczê siê jak byæ dobrym opiekunem moich w³osów
wszelkie rady ch³onê, krytykê przyjmujê
ghost_dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.