Scend Barł czyli Scent Bar LVIII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-16, 15:14   #2581
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Kurka wodna, na leśnych zapachach znam się jak kura na pieprzu, ale może Blackbird od Olympic Orchids...?
zapomniałam dodac, że ma być cos w rozsadnej cenie i dostępne w Pl
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 15:20   #2582
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
zapomniałam dodac, że ma być cos w rozsadnej cenie i dostępne w Pl
A, to źle poradziłam Zresztą nie wiem nawet czy Blackbird jest typowo 'leśny'... mam nadzieję że znajdziesz swój ideał ))
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 15:22   #2583
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Pomocy, pomocy! Rozpoczynam casting na książkę dla nietopsza - ale bez złośliwości Lubi takie jak Biegnąca z wilkami (nie czytałam) więc kombinuję nad czymś poważnym z nowości/bestsellerów żeby nie było ryzyka, że już czytała.
Do tego szarpniem się na Samsarę EDP bo chyba lubi - szkoda, że podobno wykastrowana.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 15:22   #2584
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
A, to źle poradziłam Zresztą nie wiem nawet czy Blackbird jest typowo 'leśny'... mam nadzieję że znajdziesz swój ideał ))
przez kilka lat szukałam i nie znalazłam tego, czego chce. Ale moje zapachowe chciejstwa prawie zawsze nie istnieją
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 16:00   #2585
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Stazjo - Ty właśnie te kordonkowe robiłaś? Te bolsy?

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Taaak, zaparłam się wczoraj i postanowiłam nie wracać do domu bez balonikow

Obawiam się,że jest szansa na rozrost, nawet fajnie się to robi..
Jest konkurs w szkole na najpiękniejszą ozdobę świąteczną - już wiem, co jutro z Guciem będziemy robić

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

A co do zapachu lasu - nie trafiłam na żaden choćby podobny do lasu. I też większości moich chciejstw nie ma - chodniku po deszczu, terpentyny itd
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2015-12-16 o 15:46
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 16:11   #2586
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
I w nie lampki wchodzą i świecą?
Tak

Wreszcie dziady doschly, wiec zaraz mam zamiar wyciągać baloniki i wypchać światelka

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Stazjo - Ty właśnie te kordonkowe robiłaś? Te bolsy?
Jest konkurs w szkole na najpiękniejszą ozdobę świąteczną - już wiem, co jutro z Guciem będziemy robić

1.

Tylko zmałpowałam z Betty i resztki zwykłej włoczki .

I to jest latwe, najwięcej czasu schodzi z wysychaniem dziadow, od wczorajszej nocy do teraz..
No i poszłam na latwiznę, bo najpierw oplotlam baloniki, potem dopiero klej z woda w misce, i pędzlem chlapanie na balonik. Potem delikatnie odcisnąć i na sznurek.

Wersja z klejeniem mokrego sznurka i lepieniem go do balonika wydaje mi się bardziej pracochlonna i brudna...


2.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 16:17   #2587
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Parabelko będą peany publiczne, bo taka jestem zafascynowana!!!

Chyba znalazłam "moją" wanilię IDEALNĄ!!!!! Eau Duelle!!!! : love:A co tam, niech się przeładuje grafiką

Cu-do!!! Najpierw jakby lekko wędzona herbatka?, ale tak delikatnie, to pewnie efekt Olibanum? A może żywic i jałowców i innych bajerów, słowem miks idealny!!! Pachnie na mnie, pachnie dla mnie, pachnie NIE słodko!!!! Czad! Jest tak właśnie, jak szukałam. I ja jej nie odbieram jako dziewczęcej, to już UBV jest bardziej niewinny, taki dziewczynkowo pralinkowy w sumie ejdnostajny. Ładny, ale mnie nie zachwyca, z kolei Eau Duelle mnie za-chwy-ca!!!! Ona jest orzeźwiająco - leśno-żywiczna. Jakby herbaciana trochę? Bardzo kobieca. Brat mojej Mamy się dziś zachwycił, a jest wybredny jeśli chodzi o perfumy.
Będzie flacha, wiem to, dzięki Tobie O ja durna, że wcześniej się nią nie zainteresowałam

Co do reszty, to potestuję na spokojnie - wieczór lub jutro, bo miałam bizi day, i nie chcę sobie zakłócać zapachów.

Miałam dziś psychicznie i fizycznie wyczerpujący dzień ale ten zapach dodał mi takiego kopa, ciągłego uśmiechu na twarzy, no dawno nic mnie tak nie ucieszyło!

No to lecę nadrabiać.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-12-16 o 16:19
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 16:39   #2588
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

snad niczego
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O, ujęłaś to w sam sedes!
Chociaż akurat Anna jest wg mnie bardzo spoko. Ania już nie.
Anna księżna mazowiecka względnie Jagiellonka
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, ale większość moich koleżanek to Anny i Małgorzaty

No właśnie Jak można zrobić coś takiego własnemu dziecku? Ale zdaje się, że w mojej rodzinie to taka durna tradycja Cioteczna babka była Tamara a wołali ją Nina Ale się cieszę, że nie dali mi 6 imion jak prababce
Ta druga kura to biblijna




Łucja = Lucyna, Lusia. Ale nie Lutka.
Zgaduj dalej
1.hyhy
2.Tamara Nina też może być 6 imion może być fajne
3.aaa no fakt
4.Alutka Alina , Alicja , Halina ?
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
tez chce miec na imie Ewa
ja zawsze chciałam Anetę albo Aldonę
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
No bo to było po męsku - to, co wzięłaś za nogę, to był fragment tła albo coś niestartego - dziękuję za wszelkie wskazówki, bardzo mi pomogą - bo ja ją wytarłam (Murszawkę znaczy) bo za daleko siedziała




Jakby to powiedzieć, TU najczęściej jestem rozsunięta, jeśli porównać osobę do dwóch przeźroczy - tak, jakby dwa slajdy z tym samym obrazkiem były, ale źle zetknięte.Albo obraz w lornectce
Tam - te slajdy nie mają ŻADNEGO przesunięcia. Jest znakomita ostrość. Czuję to aż fizycznie
Więc albo mi odbija, albo nie wiem co.
1.aaaaa , bo miałam wrażenie że ona ma po damsku siedzieć , no to wszystko jasne
2.bo tu się rozdwajasz na siebie-siebie i siebie-zaaferowaną problemami , a tam jesteś tylko T-Ty , problemów stąd nie ma tam
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
senkju

ja w sumie sobie bardziej cenie laicki odbior i mowie to serio, teraz jak siedze na róznych fachowych grupach to mam sie chec z nich wyniesc bo komentowane są w kółko te same stawy-obrobka oraz techniczne niedociagniecia-ze gdziestam ciut nieostro belbleble...a prawie nic sie nie mowi o odbiorze całokształtu, o pomysle, a laik chłopnie fotografie całosciowoa nie skupia sie na drobnych niedociagnieciach technicznych ktore nie mają duzego wpływu na odbior całokształtu....

mnie w sumie interesuje czy laik patrzy i myśli:

a- ale kicha bleeee
b- takie zwyyyykłe
c- nom fajne, fajne

oczywiscie chcialabym najwiecej odpowiedzi c
to się wypowiem jako kompletny laik ,co nie ma pojęcia o fotografii bardzo naturalne i ciepłe zdjęcia , doskonale ukazujące chwilę , mnie się bardzo podobają i moim zdaniem będą świetną pamiątka na za-ileś-lat i cudne kopertki do zapakowania
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
znad drugiego tygodnia bezsenności, opryszczki, przeziębienia i totalnego zrypania
Nie mam na nic siły ani ochoty

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Uwielbiam świąteczne światełka. Serio serio. Jakbym mogła, to bym na wszystkich meblach lampki zimą powiesiła. Ale kiedyś się mnie na choince królik zaczął przypiekać od lampek, które miały być ledowe, a okazało się, że się nagrzewają i siem teraz bojam.
królika wieszałaś , ale znaczy do pieczenia takiego ? a nie wygodniej w piekarniku ?






miałam machnąć snad czegoś jeszcze , ale zapomłam snad czego
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 16:42   #2589
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Parabelko będą peany publiczne, bo taka jestem zafascynowana!!!

Chyba znalazłam "moją" wanilię IDEALNĄ!!!!! Eau Duelle!!!! : love:A co tam, niech się przeładuje grafiką

Cu-do!!! Najpierw jakby lekko wędzona herbatka?, ale tak delikatnie, to pewnie efekt Olibanum? A może żywic i jałowców i innych bajerów, słowem miks idealny!!! Pachnie na mnie, pachnie dla mnie, pachnie NIE słodko!!!! Czad! Jest tak właśnie, jak szukałam. I ja jej nie odbieram jako dziewczęcej, to już UBV jest bardziej niewinny, taki dziewczynkowo pralinkowy w sumie ejdnostajny. Ładny, ale mnie nie zachwyca, z kolei Eau Duelle mnie za-chwy-ca!!!! Ona jest orzeźwiająco - leśno-żywiczna. Jakby herbaciana trochę? Bardzo kobieca. Brat mojej Mamy się dziś zachwycił, a jest wybredny jeśli chodzi o perfumy.
Będzie flacha, wiem to, dzięki Tobie O ja durna, że wcześniej się nią nie zainteresowałam

Co do reszty, to potestuję na spokojnie - wieczór lub jutro, bo miałam bizi day, i nie chcę sobie zakłócać zapachów.

Miałam dziś psychicznie i fizycznie wyczerpujący dzień ale ten zapach dodał mi takiego kopa, ciągłego uśmiechu na twarzy, no dawno nic mnie tak nie ucieszyło!

No to lecę nadrabiać.
No to : jupi: siem cieszem na mnie najpierw jest masa szafranu , którego nie lubię, a potem troszkę takiej głupkowatej wesolutkiej wanilii , a potem znika , więc naprawdę się ciesze, że poszło w dobre ręce
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 16:56   #2590
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
No to : jupi: siem cieszem na mnie najpierw jest masa szafranu , którego nie lubię, a potem troszkę takiej głupkowatej wesolutkiej wanilii , a potem znika , więc naprawdę się ciesze, że poszło w dobre ręce
Wiesz, może i jest szafran, ale jakiś musi być dobry dla mnie, bo żaden perfumiany szafran - nawet Trabnat - mnie nie bierze. Czasem wręcz odpycha, także perfum stricte szafranowych unikam.

No cuda jakieś.

Ciekawe jak mi wejdzie reszta.

Wzięłam się za Gutalkę Vanille Exquise no i o jaaaaaaa pierdziuuuuuuuuu jak nadzienie baryłek! Bardzo wyraźny zapach, taka ostra, ajerkoniakowa wanilia, leci w drewienkowatość (taaaak, moje opisy chyba nigdy nie będą rzetelne ) Naprawdę bardzo w moim guście, już nie jest miękki i obłoczkowy jak Eau Duellle - który to jest jak puchate powietrze, tu już czuję "perfumy", ale wciąż tak ja lubię - niejadalne!!!! Na dziś to tyle, jeszcze dam znać jak baza, ale te zawsze są na mnie najlepsze, więc nie mam obaw. O trwałość też się nie martwię zbytnio, bo ja nigdy nie byłam ogonolubna, ponadto na mnie 99% zapachów jest trwała, a mając odlew, zawsze mogę zrobić wieczorny dopsik

Bałam się jej trochę, ale zaufałam Twojej "waniliowej pasji". Nie wiem jak pachnie dzięgiel, migdały na mnie czasem śmierdzą klejem, ale stwierdziłam, warto zaufać. No i było.

Ale mi dobrze, fajnie sobie stresy tym rozgoniłam. Taki mam wyraz twarzy Non stop.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-12-16 o 17:28
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 17:15   #2591
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
klikłam żem Senseia
szkoda, że lulua nie wysyła do paczkomatów, więc się spieszyłam, żeby poczta zdążyła dostarczyć przed świętami
i dobrze

Ja sprzedaję Mandragore

I coś mi się chce nowego, ale nie wiem, co

Polly - myślę, że twoją bardzo mocną stroną jest uchwycenie chwili, takiej pełnej wdzięku, naturalnej - te zdjęcia w ogóle nie wyglądają na upozowane i to jest wg mnie unikatowa sprawa. Ale ja lubiłam (przy tym piszę - to JA) kiedy one były w formie takie bardzo wyjątkowe - mam na myśli te prześwietlone jasne komunijne
Ale z jesiennymi to nie za bardzo sobie wyobrażam, ze możnaby zrobić, żeby wyglądały tak bardzo, bardzo wyjątkowo, jak tamte
Zwracają uwagę z liśćmi - i ogólnie, bardzo mi się to wszystko podoba - jednak komunijne, to aż mnie zatkało, takie były - te są świetne, do niczego się nie przyczepię, ale... no nie wiem
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 17:49   #2592
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Tylko zmałpowałam z Betty i resztki zwykłej włoczki .

I to jest latwe, najwięcej czasu schodzi z wysychaniem dziadow, od wczorajszej nocy do teraz..
No i poszłam na latwiznę, bo najpierw oplotlam baloniki, potem dopiero klej z woda w misce, i pędzlem chlapanie na balonik. Potem delikatnie odcisnąć i na sznurek.

Wersja z klejeniem mokrego sznurka i lepieniem go do balonika wydaje mi się bardziej pracochlonna i brudna...
tak samo robiłam za pierwszym razem

moje dłużej schły, można się wspomóc suszarką



a ja miałam robić rękawiczki, bo druty doszły, ale od 3 dni mi oczy wypływają

tablet też dziś doleciał

jeszcze fleki do oficerek i farbka/lakier do renowacji skór w drodze
i 2 torebki
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 18:33   #2593
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Pomocy, pomocy! Rozpoczynam casting na książkę dla nietopsza - ale bez złośliwości Lubi takie jak Biegnąca z wilkami (nie czytałam) więc kombinuję nad czymś poważnym z nowości/bestsellerów żeby nie było ryzyka, że już czytała.
Do tego szarpniem się na Samsarę EDP bo chyba lubi - szkoda, że podobno wykastrowana.
"Idź, postaw wartownika" Nelle Harper Lee. To ta pani od "Zabić drozda". Premiera u nas była w listopadzie, więc jeszcze nowość.

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
4.Alutka Alina , Alicja , Halina ?
Lutka oficjalnie pochodzi od Lukrecji oraz lukrecji, z której robione są salmiakki A nieoficjalnie, to rozwinięcie Lu czyli Lucifer

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
królika wieszałaś , ale znaczy do pieczenia takiego ? a nie wygodniej w piekarniku ?


A Ty myślisz, że jak taki kicnie na choinkę, to łatwo go złapać i do piekarnika wpakować?

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
i 2 torebki
Poka!


Oblukałam lampki, ale czy teraz jest tylko badziew czy takie kiepskie foty mają?
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 18:54   #2594
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Pomocy, pomocy! Rozpoczynam casting na książkę dla nietopsza - ale bez złośliwości Lubi takie jak Biegnąca z wilkami (nie czytałam) więc kombinuję nad czymś poważnym z nowości/bestsellerów żeby nie było ryzyka, że już czytała.
Do tego szarpniem się na Samsarę EDP bo chyba lubi - szkoda, że podobno wykastrowana.

do ksiazki jesczez samsare? rozpieszczacie tego nietopsza


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Stazjo - Ty właśnie te kordonkowe robiłaś? Te bolsy?

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------


Jest konkurs w szkole na najpiękniejszą ozdobę świąteczną - już wiem, co jutro z Guciem będziemy robić

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

A co do zapachu lasu - nie trafiłam na żaden choćby podobny do lasu. I też większości moich chciejstw nie ma - chodniku po deszczu, terpentyny itd
a Juniber ridge zapachy wachałas?


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Parabelko będą peany publiczne, bo taka jestem zafascynowana!!!

Chyba znalazłam "moją" wanilię IDEALNĄ!!!!! Eau Duelle!!!! : love:A co tam, niech się przeładuje grafiką

Cu-do!!! Najpierw jakby lekko wędzona herbatka?, ale tak delikatnie, to pewnie efekt Olibanum? A może żywic i jałowców i innych bajerów, słowem miks idealny!!! Pachnie na mnie, pachnie dla mnie, pachnie NIE słodko!!!! Czad! Jest tak właśnie, jak szukałam. I ja jej nie odbieram jako dziewczęcej, to już UBV jest bardziej niewinny, taki dziewczynkowo pralinkowy w sumie ejdnostajny. Ładny, ale mnie nie zachwyca, z kolei Eau Duelle mnie za-chwy-ca!!!! Ona jest orzeźwiająco - leśno-żywiczna. Jakby herbaciana trochę? Bardzo kobieca. Brat mojej Mamy się dziś zachwycił, a jest wybredny jeśli chodzi o perfumy.
Będzie flacha, wiem to, dzięki Tobie O ja durna, że wcześniej się nią nie zainteresowałam

Co do reszty, to potestuję na spokojnie - wieczór lub jutro, bo miałam bizi day, i nie chcę sobie zakłócać zapachów.

Miałam dziś psychicznie i fizycznie wyczerpujący dzień ale ten zapach dodał mi takiego kopa, ciągłego uśmiechu na twarzy, no dawno nic mnie tak nie ucieszyło!

No to lecę nadrabiać.


o fuuu "yyyy:
ja wpominam ja traumatycznie,jakas taka antybiotykowow-pylista była
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 19:03   #2595
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

o fuuu "yyyy:
ja wpominam ja traumatycznie,jakas taka antybiotykowow-pylista była
A widzisz dla mnie igiełki i herbatka Co prawda coś waniało Bioparoxem, ale nie pamiętam teraz co. Jakiś kwiat pomarańczy zapewne
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 20:18   #2596
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
na mnie dziadek mówił Marylka
Ach to stare pokolenie...
też nieźle

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Parabelko będą peany publiczne, bo taka jestem zafascynowana!!!

Chyba znalazłam "moją" wanilię IDEALNĄ!!!!! Eau Duelle!!!! : love:A co tam, niech się przeładuje grafiką

Cu-do!!! Najpierw jakby lekko wędzona herbatka?, ale tak delikatnie, to pewnie efekt Olibanum? A może żywic i jałowców i innych bajerów, słowem miks idealny!!! Pachnie na mnie, pachnie dla mnie, pachnie NIE słodko!!!! Czad! Jest tak właśnie, jak szukałam. I ja jej nie odbieram jako dziewczęcej, to już UBV jest bardziej niewinny, taki dziewczynkowo pralinkowy w sumie ejdnostajny. Ładny, ale mnie nie zachwyca, z kolei Eau Duelle mnie za-chwy-ca!!!! Ona jest orzeźwiająco - leśno-żywiczna. Jakby herbaciana trochę? Bardzo kobieca. Brat mojej Mamy się dziś zachwycił, a jest wybredny jeśli chodzi o perfumy.
Będzie flacha, wiem to, dzięki Tobie O ja durna, że wcześniej się nią nie zainteresowałam

Co do reszty, to potestuję na spokojnie - wieczór lub jutro, bo miałam bizi day, i nie chcę sobie zakłócać zapachów.

Miałam dziś psychicznie i fizycznie wyczerpujący dzień ale ten zapach dodał mi takiego kopa, ciągłego uśmiechu na twarzy, no dawno nic mnie tak nie ucieszyło!

No to lecę nadrabiać.
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 20:31   #2597
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
też nieźle


W ogóle, jakoś otwarłam się na zapachy bardziej. A może mi się wydaje? Może to jest kwestia tego, że na miejscu nie mogę se iść na spacer i wpaść do takiej Lulua ? Tam odleciałam, tak było przyjemnie. A przecież był środek lata, a ja latem nie lubię się z perfumami za bardzo. To chyba jednak to, kwestia rodzaju zapachów. Te Sephorowe mnie już męczą, w ogromnej większości
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 20:34   #2598
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Ad zapachów - dzisiaj laska przede mną w sklepie zapachniala Tresorem La Nuit - i az mi sie tak zrobiło bo na niej pachniał nieco inaczej niz na mnie i chyba jeszcze łądniej

Z kolei mnie się zachciało nie wiedziec czemu Coco Mademoiselle albo Nr 5, ewentualnie Coco Noir. Wszystkie miałam kiedyś w odlewkach/probkach kilka razy. No i myślę, która z nich nabyć 30-kę zgrabną Coco jest duzo wokól, zwłaszcza podrób, 5-ka bywa trudna w odbiorze, czasami wkurza, a Noir - no to chyba jest najbardziej ciekawe z tej tójki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 20:50   #2599
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

redzia widziala wychudłe azjatopodobne zarowe nindzopsze?
http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...n-c666501.html


dleczego ala chłopwo sa takie fajen ciuchy? w hm to samo

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A widzisz dla mnie igiełki i herbatka Co prawda coś waniało Bioparoxem, ale nie pamiętam teraz co. Jakiś kwiat pomarańczy zapewne

dokladnie! (wersja dla purysrów jezykowyh-zgadzam się! jest własnie tak jak mowisz )
Bioparox-juz nie chcialam pisac zeby nie było zem taka upierdliwa ale bioparox jest to własnie..i ta bioparoxowa suchosc

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
i dobrze

Ja sprzedaję Mandragore

I coś mi się chce nowego, ale nie wiem, co

Polly - myślę, że twoją bardzo mocną stroną jest uchwycenie chwili, takiej pełnej wdzięku, naturalnej - te zdjęcia w ogóle nie wyglądają na upozowane i to jest wg mnie unikatowa sprawa. Ale ja lubiłam (przy tym piszę - to JA) kiedy one były w formie takie bardzo wyjątkowe - mam na myśli te prześwietlone jasne komunijne
Ale z jesiennymi to nie za bardzo sobie wyobrażam, ze możnaby zrobić, żeby wyglądały tak bardzo, bardzo wyjątkowo, jak tamte
Zwracają uwagę z liśćmi - i ogólnie, bardzo mi się to wszystko podoba - jednak komunijne, to aż mnie zatkało, takie były - te są świetne, do niczego się nie przyczepię, ale... no nie wiem

bardzo mi schlebia to co mowisz

co do kncowki...bo Ty chyba oczekujesz takiej sztuki dla sztuki..a to jest sztuka dla ludu



a tera mi sie umysliła sesja kobieca....ale w innym klimacie-bardziej odrealniona..taki eksperyment....byłam w pewnym miejscu...i mi sie w nim zwizualizowala ta sukienka tru co jej kazałas kupic na szmaeksie...a najlepsze jest ze ja nie pamietam jak ona wygladała...pozostało tylko takie wrazenie....ktore moze byc całkiem mylne zreszta

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

juuupi jupppi ! 400 polubczen na fejsiku

polubczajcie bo mam cel 500 do konca roku
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 21:06   #2600
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
redzia widziala wychudłe azjatopodobne zarowe nindzopsze?
http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...n-c666501.html

dleczego ala chłopwo sa takie fajen ciuchy? w hm to samo

dokladnie! (wersja dla purysrów jezykowyh-zgadzam się! jest własnie tak jak mowisz )
Bioparox-juz nie chcialam pisac zeby nie było zem taka upierdliwa ale bioparox jest to własnie..i ta bioparoxowa suchosc[

a tera mi sie umysliła sesja kobieca....ale w innym klimacie-bardziej odrealniona..taki eksperyment....byłam w pewnym miejscu...i mi sie w nim zwizualizowala ta sukienka tru co jej kazałas kupic na szmaeksie...a najlepsze jest ze ja nie pamietam jak ona wygladała...pozostało tylko takie wrazenie....ktore moze byc całkiem mylne zreszta
1. Chyba Redziks już wklejać musiał, bo już ich TU widziałam
I nie wiem dlaczego? Może projketant lepszy? Może moda?

2. Eeeeee to nie je Bioparox, Bioparox je co inne.

3. Oooo tak! To jest z każdej strony dobry pomysł. Zarówno twórczej jak i targetowej. Oraz światopoglądowej. Ja bym w ogóle widziała Ciebie, "robiącą" kobiety, tematycznie, w jakiś konkretnych wizjach, opowieściach o nich. Takich totalnie "tró" koncepcjach, obnażających, manifestujących ważne w danej kobiecie cechy. Uwielbiam taki typ fotografi - czyjaś historia uchwycona w obiektywie, ale pokazana emocjami. Coś jak studyjne, magazynowe sesje ale nie w studiu, tylko w możliwie najlepiej oddającym charakter danej kobiety, otoczeniu.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 21:21   #2601
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Chyba Redziks już wklejać musiał, bo już ich TU widziałam
I nie wiem dlaczego? Może projketant lepszy? Może moda?

2. Eeeeee to nie je Bioparox, Bioparox je co inne.

3. Oooo tak! To jest z każdej strony dobry pomysł. Zarówno twórczej jak i targetowej. Oraz światopoglądowej. Ja bym w ogóle widziała Ciebie, "robiącą" kobiety, tematycznie, w jakiś konkretnych wizjach, opowieściach o nich. Takich totalnie "tró" koncepcjach, obnażających, manifestujących ważne w danej kobiecie cechy. Uwielbiam taki typ fotografi - czyjaś historia uchwycona w obiektywie, ale pokazana emocjami. Coś jak studyjne, magazynowe sesje ale nie w studiu, tylko w możliwie najlepiej oddającym charakter danej kobiety, otoczeniu.
ad 3 no wlasnie znowu kilka razy tak , tylko ze ja nie do konca operuje w swoich zamysłach hisstoria raczej jakism konceptem wizualnym, ktorego poczatkiem moze byc osoba, miejsce albo nawet ciuch, sama nie wiem na razie cos mi sie tam wymysla,ale jesczze zadnej sesji tego typu nie zrealizowałam

a myslicie ze jest zainteresowanie sesjami kobiecymi? bo mnie sie wydaje ze raczej małe, ale moze sie myle...
pozatym-ekstremalnie trudno jest sfotografowac dobrze kobiete ktora nie jest modelką, ja nie wiem czy bym potrafiła
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 21:23   #2602
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Polly - myślę, że twoją bardzo mocną stroną jest uchwycenie chwili, takiej pełnej wdzięku, naturalnej - te zdjęcia w ogóle nie wyglądają na upozowane i to jest wg mnie unikatowa sprawa. Ale ja lubiłam (przy tym piszę - to JA) kiedy one były w formie takie bardzo wyjątkowe - mam na myśli te prześwietlone jasne komunijne
Popieram, popieram!
Komunijne magiczne, jesienne piękne i naturalne.

Karkki, dzięki za sugestię, idę obczaić.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 21:45   #2603
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ad 3 no wlasnie znowu kilka razy tak , tylko ze ja nie do konca operuje w swoich zamysłach hisstoria raczej jakism konceptem wizualnym, ktorego poczatkiem moze byc osoba, miejsce albo nawet ciuch, sama nie wiem na razie cos mi sie tam wymysla,ale jesczze zadnej sesji tego typu nie zrealizowałam

a myslicie ze jest zainteresowanie sesjami kobiecymi? bo mnie sie wydaje ze raczej małe, ale moze sie myle...
pozatym-ekstremalnie trudno jest sfotografowac dobrze kobiete ktora nie jest modelką, ja nie wiem czy bym potrafiła

7 x tak!

Z tą "historią" to ja niedoprecyzowałam, co mam na myśli, mówiąc to, a mam dokładnie to samo co Ty - koncept wizualny! On coś mówi, jest przekaz, i to on, jest jakby signature style, esencją tej osoby. Wcielenie, emocja etc.

Myślę, że byłoby. Toż to dream of prawie every woman!

Że trudne - się zgadzam! potwornie! Chyba najtrudniejsze! No ale cóż, wizja jest wizja, chyba warto spróbować. i zobaczyć co dalej.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-12-16 o 21:48
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 22:10   #2604
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
W ogóle, jakoś otwarłam się na zapachy bardziej.
Zapomniałam pogratulować znalezienia wanilii idealnej!
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z kolei mnie się zachciało nie wiedziec czemu Coco Mademoiselle albo Nr 5, ewentualnie Coco Noir. Wszystkie miałam kiedyś w odlewkach/probkach kilka razy. No i myślę, która z nich nabyć 30-kę zgrabną Coco jest duzo wokól, zwłaszcza podrób, 5-ka bywa trudna w odbiorze, czasami wkurza, a Noir - no to chyba jest najbardziej ciekawe z tej tójki
Mnie naszło na 19 i Coco i to obie edp. Starość chyba nadchodzi
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
dleczego ala chłopwo sa takie fajen ciuchy? w hm to samo
A co w nich fajnego?

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Popieram, popieram!
Komunijne magiczne, jesienne piękne i naturalne.

Karkki, dzięki za sugestię, idę obczaić.
1.
2. Nie czytałam, ale ponoć muszmieć w pewnych kręgach uchodzących za intelektualne, bo cenzura ją odrzuciła zanim wyszło Zabić drozda

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a myslicie ze jest zainteresowanie sesjami kobiecymi? bo mnie sie wydaje ze raczej małe, ale moze sie myle...
pozatym-ekstremalnie trudno jest sfotografowac dobrze kobiete ktora nie jest modelką, ja nie wiem czy bym potrafiła
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Myślę, że byłoby. Toż to dream of prawie every woman!
Że trudne - się zgadzam! potwornie! Chyba najtrudniejsze! No ale cóż, wizja jest wizja, chyba warto spróbować. i zobaczyć co dalej.
Polly, Rejcz ma rację - to jest marzenie 99% kobiet.
Wcale nie jest to bardzo trudne. Wystarczy zobaczyć co jest w danej kobiecie pięknego i to pokazać. To tylko kwestia umiejętności patrzenia, a ściślej widzenia.
I poniższego kobiety kobietom nie robią

__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 22:52   #2605
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
7 x tak!

Z tą "historią" to ja niedoprecyzowałam, co mam na myśli, mówiąc to, a mam dokładnie to samo co Ty - koncept wizualny! On coś mówi, jest przekaz, i to on, jest jakby signature style, esencją tej osoby. Wcielenie, emocja etc.

Myślę, że byłoby. Toż to dream of prawie every woman!

Że trudne - się zgadzam! potwornie! Chyba najtrudniejsze! No ale cóż, wizja jest wizja, chyba warto spróbować. i zobaczyć co dalej.

no coz popieram znowu,ale z tym marzenie mkazdej kobiety to jestem w szoku serio! nie mialam swiadomosci serio


Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Zapomniałam pogratulować znalezienia wanilii idealnej!

Mnie naszło na 19 i Coco i to obie edp. Starość chyba nadchodzi

A co w nich fajnego?
fason!


Cytat:
1.
2. Nie czytałam, ale ponoć muszmieć w pewnych kręgach uchodzących za intelektualne, bo cenzura ją odrzuciła zanim wyszło Zabić drozda



Polly, Rejcz ma rację - to jest marzenie 99% kobiet.
Wcale nie jest to bardzo trudne. Wystarczy zobaczyć co jest w danej kobiecie pięknego i to pokazać. To tylko kwestia umiejętności patrzenia, a ściślej widzenia.
I poniższego kobiety kobietom nie robią


ale chodzi o to ze wiekszosc kobiet nie potrafi w najmniejszym stopniu zapozowac,nawet usiasc po ludzku, nie mają zadnej swiadomosci własnego ciala-nie wszystkie ale wiele, a ja nie mam jeczze tyle wiedzy zeby je w tym pozowaniu uswiadomic-
zaczelam dopiero cos tam sie szkolic i serio co przeczytam czy sie dowiem to jest dla mnie szok,ze wogole takie reguły istnieja itd


jak np to ze jak sie foci kobiete w ciazy ktora ma na zdjeciu niby patrzec na brzuch-jak monika w alejce to ona nie moze patrtzec na brzuch bo wyjdzie to debilnie tylko na łokiec
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 23:03   #2606
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

ale chodzi o to ze wiekszosc kobiet nie potrafi w najmniejszym stopniu zapozowac,nawet usiasc po ludzku, nie mają zadnej swiadomosci własnego ciala-nie wszystkie ale wiele, a ja nie mam jeczze tyle wiedzy zeby je w tym pozowaniu uswiadomic-
zaczelam dopiero cos tam sie szkolic i serio co przeczytam czy sie dowiem to jest dla mnie szok,ze wogole takie reguły istnieja itd


jak np to ze jak sie foci kobiete w ciazy ktora ma na zdjeciu niby patrzec na brzuch-jak monika w alejce to ona nie moze patrtzec na brzuch bo wyjdzie to debilnie tylko na łokiec
Dlatego to jest takie trudne - bo to nie są modelki. Niektóre kobiety to mają opanowane, ale to mniejszość, wiadomo. Dlatego co najmniej jedno z dwojga - chyba lepiej jednak żeby fotograf - to wiedział
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 23:09   #2607
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Dlatego to jest takie trudne - bo to nie są modelki. Niektóre kobiety to mają opanowane, ale to mniejszość, wiadomo. Dlatego co najmniej jedno z dwojga - chyba lepiej jednak żeby fotograf - to wiedział
nom własnie wiem i dlatego nie wiem czy bym dala rade, zwłasczza ze sama jestem zdjeciowa pokraką jako modelka,
ale np laska z dzidziusiem w zotlej spodnicy,( nie ma jje na głownej jest tylko w portfolio) była super, sama sie ukladala w pozy naturalne i prawidłowe do zdjecia, nie wiem skad potrafila, głowa,ramiona, układ nóg, plrcy proste, wszystko gites samo z siebie
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 23:10   #2608
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
fason!

ale chodzi o to ze wiekszosc kobiet nie potrafi w najmniejszym stopniu zapozowac,nawet usiasc po ludzku, nie mają zadnej swiadomosci własnego ciala-nie wszystkie ale wiele, a ja nie mam jeczze tyle wiedzy zeby je w tym pozowaniu uswiadomic-
zaczelam dopiero cos tam sie szkolic i serio co przeczytam czy sie dowiem to jest dla mnie szok,ze wogole takie reguły istnieja itd


jak np to ze jak sie foci kobiete w ciazy ktora ma na zdjeciu niby patrzec na brzuch-jak monika w alejce to ona nie moze patrtzec na brzuch bo wyjdzie to debilnie tylko na łokiec
1. Znaczy się miejsce na pieluchę w kroku czy góra z atlety na zamorku?
2. To rób zdjęcia spontaniczne. Nie ma nic gorszego niż pozowane foty.
3. Nie wiem co Ty czytasz, ale jedyną regułą jaka istnieje, to jest anatomia i światło. Fakt, my musieliśmy znać anatomię, bo by nas do egzaminów wstępnych nie dopuścili, ale światło działa tak samo jak i u Was
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 23:12   #2609
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

a wogole to moze wiecie skad wziac fanow na fb? juz mi sie koncepty skonczyły , za wszelkie rady bede wdzieczna
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 23:14   #2610
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Opłać kampanię na FB Dużo pieniędzy na to nie trzeba (10zł dziennie przez 2-3 dni) a fanów przybywa. Ja w ten sposób zyskałam sporo nowych fanów i czytelników na blogu
Właśnie upolowałam Alien Liqueur de Parfum za zawrotną kwotę 130 PLN Tyle szczenścia.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.