Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 10:58   #2581
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
Maggie rzeczywiście niew opłaca się robić wilekiej przeprowadzki do wynajmowanego mieszkania na miesiąc czy dwa i płacic bezsensownie skoro i9 tak wyjeżdzacie, świetny pomysł podsuneła wam twoja mam
.
a to nie było do mnie??

kasiu a jak sie czujesz?? mam nadzieje, ze juz lepiej
Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
No niestety
Ale już wczoraj pochwaliłam się mamie i teściowej
Mam nadzieję, że nie będę musiała tego wycofywać
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:01   #2582
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez SollAngelica Pokaż wiadomość
zielony_motylku co do włosów, to umyj je conajmniej 2 razy (dzis i jutro?) a jak nie będzie efektu pomyśl o jakimś szamponie koloryzującym moze? takim na 3 mycia na przyklad - wyrówna kolorek Ci
tak właśnie zrobie choć jak dziś na nie patrze, to nie ma źle

AgatkaL życze żeby się wszystko ułożyło, bo to jakaś chora sytuacja.. nie rozumiem dlaczego teściowa wogóle zaczeła się tak wtrącać

evelina.00 ślicznie wyglądałaś, tak elegancko

Dziewczyny trzymajcie dziś za mnie kciuki bo mam w pracy ważną rozmowe
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:01   #2583
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
UWAGA!!! Zdaję relację...
Konfrontacja jeszcze wszystko pogorszyła...mama wyrzuciłą teściową za drzwi, to nie chciała wyjść tylko się darła...szok !!! Powiedziała, zę skoro TZ wybrał mnie to od dzisiaj ma się spakować i wyprowadzać, bo nie ma domu. Ja usłyszałam, ze się rządze, nie umiem się do niej dostosować i takie tam...po prostu koszmar. Powiedziała, zę na weslele nie przyjdzie, ale kasę da - szczerze wątpię, bo zrobi wszystko zeby tego ślubu nie było. Jutro mamy zapłacić za kościół, to powiedziała, ze ni da na to pieniędzy. Że tak powiem - niezrównoważona kobita!!!
TŻ został ze mną, nie wiem czy zrozumiał...normalnie wrócił teraz do domu i mamusia go jednak nie spakowała...Od poniedziałku załatwiliśmy sobie wczesniej mieszkanie i się wprowadzamy...zobaczymy jak to się wszystko skończy...narazie rozpaczam

Dziękuję Dziewczyny za wsparcie i za to że się martwicie i myślicie co tam u mnie, to naprawdę bardzo miłe i człowiekowi od razu lżej na sercu Jesteście KOCHANE !!!
Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
boze aż mam łzy w oczach Agatko bardzooo mi przykro....wcale Ci sie nie dziwie że rozpaczasz o matko mi by się odechcialo tego calego wesela ale co zrobic jak juz zalatwione wszystko
Ja Ci naprawde szczerze współczuję bo ja mam podobną przyszla tesciowa i dzis powiedziala "skoro uprawiamy dziadostwo to po co nam ślub a z reszta na to i tak wystarczą 2 miesiące" dając nam do zrozumienia ze nie chce wesela ..."no a na kawe spotkać sie mozna"...( w sensie z moimi rodzicami pierwszy raz) i mi juz po tym sie odechcialo wesela a co dopiero Tobie No i co my teraz kredyt mamy wziąć? ehh
Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Pierwsze słowa Tesciowej jak weszła do nas, to że ona nie przyjechała tu nikogo przepraszac, tylko ona żąda przeprosin i wyjśnień, bo została obrażona w tym domu i że ona ma prawo sobie do mojego domu przychodzić kiedy chce. To moja mama się tak wkurzyła, ze już koniec...
Powiedziała, że ja krzywdze TZ, że ciągle są przeze mnie kłótnie, ze jestem taka święto***liwa, bo nie nocują u TZ....no ludzie kochani, więc mama kazała jej wyp....z naszego domu, a ta powiedziała, zę nie wyjdzie bo ma prawo tu być...Jestem w szoku do tej pory...W końcu to ja ją wyprosiłam i wyprowadziłam...nie chce mieć z nią nic do czynienia więce, skoro tak naskakuje na mnie moją rodzinę - za nic, bo nic się nie stało, to ona pierwsza przyleciała z awanturą do mojej mamy nie mówiąc nawet o co chodzi.
Dziewczyny jednocze sie z Wami w bólu Czytajac Wasze posty, mam wrazenie, ze czytam o sobie, dokladnie takie same ekscesy mam z rodzina Tż-ta od poczatku zwiazku. Agatka ciesze sie, ze Tż-et jednak sie po Twojej stronie opowiedzial. Jedyne, co moge powiedziec z perspektywy czasu i mojej sytuacji, to to, że odkad mieszkamy razem jest nieporownywalnie lepiej. Kontakt z rodzina Tż-ta jest baaaaaaaaaaardzo sporadczyny, a po ostatnim ekscesie kiedy jego matka i ojciec powiedzieli, ze nie przyjda na slub, nie jezdzimy tam wcale. Ja sie przejmowalam, ale stwierdzilam, ze kurde, nikogo nie zmusze zeby mnie lubil czy przychodzil na slub skoro tego nie chce. A dla mnie lepiej, bo nie bedzie mi nikt wesela psuł, zreszta jak znam zycie to i tak sie skonczy na gadaniu. Moglabym stawac na rzesach a i tak mnie nie polubia bo taki maja kaprys.. Mowie Wam dziewczyny, ja mialam naprawde nawet gorsze ekscesy i psulo to duzo w naszym zwiazku, ale Tż zawsze byl po mojej stronie i teraz jest dobrze, odkad mieszkamy razem.Głowa do góry. Cieszczcie sie, że nie musicie z tesciami mieszkac, bo to by byla katastrofa.

AZZIS serdecznie gratuluje dzidziusia!

Edytowane przez liliputek
Czas edycji: 2009-06-18 o 11:06
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:30   #2584
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
a to nie było do mnie??

kasiu a jak sie czujesz?? mam nadzieje, ze juz lepiej

tak to było do ciebiesorki
ja czuje się źle mdłości mi tak dokuczają że nawet w nocy nie moge spac, maż sie o mnie troszczy ale widzę że czasami ma dosyć mojego marudzenia , powiem wam że rzeczywiście robię się nie do zniesienia, no ale przez te mdłości nie wysypiam się jestem zmęczona, ciagle mi nie dobrze i musze leżeć, a jak się troszkę zdenerwuje to nie moge dojśc do siebie tak mnie mdli. czasmi się dobrze czuje, chodze do pracy ale jestem senna. mam nadzieje że nie długo się skończą te dolegliwości lekarz powiedział że jeszcze jakieś 2-3 tygodnie i wszystko minie. Oby...

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
tak właśnie zrobie choć jak dziś na nie patrze, to nie ma źle

AgatkaL życze żeby się wszystko ułożyło, bo to jakaś chora sytuacja.. nie rozumiem dlaczego teściowa wogóle zaczeła się tak wtrącać

evelina.00 ślicznie wyglądałaś, tak elegancko

Dziewczyny trzymajcie dziś za mnie kciuki bo mam w pracy ważną rozmowe
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:34   #2585
groszek80
Raczkowanie
 
Avatar groszek80
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 296
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

AgatkaL mam nadzieję, że się u Ciebie wszystko uspokoi, bo aż mnie serce ściska jak czytam co przechodzisz. Najważniejsze, że jesteście razem!! Trzymam kciuki, aby się wszysto ułożyło po Waszej myśli!!!A teściowa to jakiś bezmózg!! Brak słów. Aż dziw bierze, że ma takiego syna jak Twój TŻ!!!

Beami, moniqac, bakteryika, kasiaher dziękuję za miłe komentarze
groszek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:38   #2586
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cześć dziewczynki,
Dziadkowi jest troche lepiej. Robili mu tomografie głowy i powiedzieli że ma jakieś zmiany w muzgu. i lekaż poiedział że dziadek miał udar (wylew) i ma sparaliżowane gardło. inni jak dostają udar to zazwyczaj mają sparaliżowaną rękę albo noge a dziadek ma gardło i je tylko w płynie wszystko.
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:46   #2587
nenur
Raczkowanie
 
Avatar nenur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 227
GG do nenur
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
witam melduje się do wątku , witam nowe i stare znajome chyba też uzależniłam się od forum wizaz...to moj ktorys watek :P a ślub 5 grudnia wiec tez tuz tuz

5 grudnia to w moje urodziny swietna data i powodzenia zycze
__________________
ślub - 6.06.2009r.

Bartłomiej - 16.02.2011r.

nenur jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 11:49   #2588
groszek80
Raczkowanie
 
Avatar groszek80
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 296
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez ania20m Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki,
Dziadkowi jest troche lepiej. Robili mu tomografie głowy i powiedzieli że ma jakieś zmiany w muzgu. i lekaż poiedział że dziadek miał udar (wylew) i ma sparaliżowane gardło. inni jak dostają udar to zazwyczaj mają sparaliżowaną rękę albo noge a dziadek ma gardło i je tylko w płynie wszystko.
Nie martw się Aniu

Kasiaher dobrze, że masz tak opiekuńczego mężusia i że tak Cię wspiera.
groszek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:53   #2589
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Agatko, jestem w szoku, jaka ta baba jest chora!! Naprawdę, ma coś nie pokolei w głowie. Przykro mi z powodu całej tej sytuacji ale kamień spadł mi z serca jak napisałaś, że TŻ został z Tobą. A on Ciebie chociaż przeprosił za to, że Ci nie wierzył, zrozumiał, że jego matka jest szalona??

Evelino.00, piękny ślub, z klasą

Jutro obrona, więc idę dalej się uczyć, mam stresik mały..
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:54   #2590
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Jutro obrona, więc idę dalej się uczyć, mam stresik mały..


Kasiu a ktory to tydzien u ciebie?? mojej znajmoej mdlosci przeszły na zakonczenie 3 miesiąca. mówi, ze tak z dnia na dzien, a tez myslala, ze w łazience juz zamieszka
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:00   #2591
SollAngelica
Raczkowanie
 
Avatar SollAngelica
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 229
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Jutro obrona, więc idę dalej się uczyć, mam stresik mały..
trzymam kciuki!! ja na swoich dwóch obronach stresowalam się bardzo a teraz wspominam ten czas z wieeeelkim sentymentem
na pierwszej mialam strasznego profesora w komisji, koleś potrafił bez sentymentu w pierwszym terminie egzaminów ze swojego przedmiotu puścić dwie-trzy osoby, a w kolejnym terminie połowe wyzywając od matołków... a na obronie pokazał ludzką twarz
i naprawdę teraz jego tez miło wspominam

zobaczysz, jutro będzie wieeelkie świętowanie
__________________
5.09.09
"jeśli ktoś czegoś chce to znajdzie sposób,
jeśli ktoś czegoś nie chce to znajdzie powód."
SollAngelica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 12:12   #2592
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Daysy85 dzięki za życzenia na NK
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:34   #2593
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

hej dziewczynki nue bylo mnie od oboty wiec nie nadrobie wszystkiego
azzis 3mam kciuki za WAS i gratuluje:
agatka moge tylko wspolczuc nie rozumiem czemu ludzie potrafia byc tacy najwzniejsze byscie trzymali sie caly czas z tzem
ja od paru dni nie mam humoru..moja rocznica slubu cywilnego byla okropna niestety ale jakos sie to nadrobi mam nadzieje
od paru tyg zyjemy w takim stresie i wogole, ze sami sie zastanwiamy co sie z nami dzieje nio i to wszystko odbija sie na nas niestety mam nadzieje, ze po powrocie do pl sie to zmieni
Anuula Jaga trzymam mocno kciuki bedzie dobrze napewno!!!!

Edytowane przez sas
Czas edycji: 2009-06-18 o 14:07
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:38   #2594
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

groszek80, to Ty taki samzbieracz książek jak ja Mój TŻ się smieje i mówi gościom, że jak nie mają pomysłu na prezent, to niech kupią regały na książki, bo przyjmeimy w każdych ilościach
Suknia juz jest piękna i ślicznie Ci w niej

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)Rybulko gratuluje ani chwili w ciebie niewatpilam

Gdzie Ty się ostatnio podziewasz?

Agatko, brak słów na zachowanie przyszłej teściowej... W każdym razie, cieszę się, że TŻ stoi po Twojej stronie

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
witam melduje się do wątku , witam nowe i stare znajome chyba też uzależniłam się od forum wizaz...to moj ktorys watek :P a ślub 5 grudnia wiec tez tuz tuz
Witaj Wreszcie pojawiła się druga grudniowa PMka

ania20m, dużo zdrowia dla dziadka

Anulko, jutro trzyamy kciuki za twoją obronę I za obronę Jagi też
Będzie dobrze, dziołszki

sas, na pewno będzie lepiej, jak juz wrócicie do polski Trzymam za Was kciuki

Edytowane przez Rybulka
Czas edycji: 2009-06-18 o 12:39
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:39   #2595
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

groszku powiem a raczej napisze Ci, ze akurat do tego auta, bo jest czerwone moim zdaniem nie pasuje nic (inaczej jest z bialymi/kosc sloniowa). mloda para jest tutaj tak niesamowita ozdoba, ze nie trzeba nic wiecej. naprawde niesamowicie sie prezentowali
groszku co do zdjec z poprzedniej przymiarki - sliczny gorset takie wciecia bardzo mi sie podobaja duzo sukni masz juz uszytej... chyba, ze cos bedzie jeszcze? chyba, ze mialas na myslo te szpilki.
p.s. nie przerazilam sie

anika222 jesli wybieracie sie do tatralandii to najpawdopodobniej pojedziecie niedaleko mojego domu na ktore przejscie graniczne jedziecie? w zakopanem czy na chyzne?

diya i ania wszystkiego najlepszego

agatka starsznie Ci wspolczuje tesciowej. dobrze, ze TZ zostal u Ciebie, z tego co piszesz to on jest zastraszany przez nia... rozumiem, ze ona nie ma meza i wiecej dzieci procz TZ? czyli doszlo do niej, ze zostaje sama i TZ nie bedzie juz jej synalkiem i zaklada wlasna rodzine, i staje sie niezalezny od niej i poprosru szlag ja trafia przez to.
dobrze, ze sie juz wyprowadzacie i bedziecie sami mieszkac.

evelina dzieki za relacje. super bosko wygladalas

zielony_motylek

anula powodzenia jutro
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:46   #2596
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
agatka starsznie Ci wspolczuje tesciowej. dobrze, ze TZ zostal u Ciebie, z tego co piszesz to on jest zastraszany przez nia... rozumiem, ze ona nie ma meza i wiecej dzieci procz TZ? czyli doszlo do niej, ze zostaje sama i TZ nie bedzie juz jej synalkiem i zaklada wlasna rodzine, i staje sie niezalezny od niej i poprosru szlag ja trafia przez to.
dobrze, ze sie juz wyprowadzacie i bedziecie sami mieszkac.
A gdzież by tam...ma męża i Teściu też był wczoraj tylko przez cała tą awanturę stał ze spuszczoną głową i się trząsł - nie powiedział ani jednego słowa !!!
TŹ ma jeszcze siostrę dwa lata młodszą, ona od pocżatku mnie wręcz nienawidzi i wczoraj ponoć powiedziała do TŻ, ze już nie ma brata. Patologia !!!
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:59   #2597
SollAngelica
Raczkowanie
 
Avatar SollAngelica
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 229
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
A gdzież by tam...ma męża i Teściu też był wczoraj tylko przez cała tą awanturę stał ze spuszczoną głową i się trząsł - nie powiedział ani jednego słowa !!!
TŹ ma jeszcze siostrę dwa lata młodszą, ona od pocżatku mnie wręcz nienawidzi i wczoraj ponoć powiedziała do TŻ, ze już nie ma brata. Patologia !!!
przynajmniej tesciu w miare normalny, że sie wstydził...

ja bym na Twoim miejscu, jesli będzie Wam dane spotkać się przed slubem - sprobowala byc dla niej przesadnie miła, żeby zbić ją z pantałyku, i pod ZADNYM POZOREM Ty i Twoja mama nie pozwolcie się jej wyprowadzić z równowagi!!
ona ewidentnie oczekiwala od Was ataku wczoraj, i jako atak na nią odebrała to wypraszanie jej z domu
do takich ludzi trzeba meeeeega spokojnie na zasadzie: ale usiadź, ale nie ma czym się denerwować, ale porozmawiajmy - wysłuchać, pokiwać głową i robić swoje
nic nie poradzisz na to że baba jest taka jaka jest, matki TZ nie wybierał, wiec jedyne co mozesz to nie pozwolić popsuć jej Waszego dnia, a potem spotykać się z nia 'od święta'
__________________
5.09.09
"jeśli ktoś czegoś chce to znajdzie sposób,
jeśli ktoś czegoś nie chce to znajdzie powód."
SollAngelica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:02   #2598
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
groszku powiem a raczej napisze Ci, ze akurat do tego auta, bo jest czerwone moim zdaniem nie pasuje nic (inaczej jest z bialymi/kosc sloniowa). mloda para jest tutaj tak niesamowita ozdoba, ze nie trzeba nic wiecej. naprawde niesamowicie sie prezentowali
groszku co do zdjec z poprzedniej przymiarki - sliczny gorset takie wciecia bardzo mi sie podobaja duzo sukni masz juz uszytej... chyba, ze cos bedzie jeszcze? chyba, ze mialas na myslo te szpilki.
p.s. nie przerazilam sie

anika222 jesli wybieracie sie do tatralandii to najpawdopodobniej pojedziecie niedaleko mojego domu na ktore przejscie graniczne jedziecie? w zakopanem czy na chyzne?

diya i ania wszystkiego najlepszego

agatka starsznie Ci wspolczuje tesciowej. dobrze, ze TZ zostal u Ciebie, z tego co piszesz to on jest zastraszany przez nia... rozumiem, ze ona nie ma meza i wiecej dzieci procz TZ? czyli doszlo do niej, ze zostaje sama i TZ nie bedzie juz jej synalkiem i zaklada wlasna rodzine, i staje sie niezalezny od niej i poprosru szlag ja trafia przez to.
dobrze, ze sie juz wyprowadzacie i bedziecie sami mieszkac.

evelina dzieki za relacje. super bosko wygladalas

zielony_motylek

anula powodzenia jutro
zlotko chyba na chyzne mi sie zdaje ale nie jestem pewna, nigdy ne patrze na droge mimo ze jestem kierowca bombowca
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:02   #2599
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
A gdzież by tam...ma męża i Teściu też był wczoraj tylko przez cała tą awanturę stał ze spuszczoną głową i się trząsł - nie powiedział ani jednego słowa !!!
TŹ ma jeszcze siostrę dwa lata młodszą, ona od pocżatku mnie wręcz nienawidzi i wczoraj ponoć powiedziała do TŻ, ze już nie ma brata. Patologia !!!
no to tym bardziej mnie zaszokowalas, bo probowalam jakos sobie wytlumaczyc zachowanie tej baby (<-przepraszam) i myslalam, ze to poprostu strach przed samotnoscia. widac, ze mamuska trzyma reke w domu i wszystkich terroryzuje. TZ pewnie wczesniej nie tyle chcial jej pomagac, ale pewnie bal sie awantry, wiec wolal robic wszytsko po jej mysli i na jej zawolanie. moze nie powinnam tutaj takich osadow pisac, ale z tego jak sie orientuje w Twojej sytuacji to tak wlasnie wnioskuje. powiem tyle: TZ zostal z Toba i chwala, wiecej nie powinno Was interesowac, macie siebie i razem stworzycie rodzine... gorzej tylko z weselem, bo jego mama miala polowe placic, a jak piszesz cos kombinuje
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 13:04   #2600
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
A gdzież by tam...ma męża i Teściu też był wczoraj tylko przez cała tą awanturę stał ze spuszczoną głową i się trząsł - nie powiedział ani jednego słowa !!!
TŹ ma jeszcze siostrę dwa lata młodszą, ona od pocżatku mnie wręcz nienawidzi i wczoraj ponoć powiedziała do TŻ, ze już nie ma brata. Patologia !!!
Agatka, jej strata! Ja pierdziule, nie chce mi sie naprawde az w to uwierzyc, ze ktos jeszcze poza rodzina mojego Tż-ta potrafi sie tak samo zachowywac (i nawet uzywac tych samych słow- moze siostry naszych Tż-ow (notabene mojego Tż-ta siora tez jest 2 lata mlodsza) i mamy sa ze soba jakos blisko spokrewnione)W ogole skad sie biora tacy ludzie? Aga ja trzymam za was kciuki, i wierze ze nie wplynie to na Wasz zwiazek jakos znaczaco.

Edytowane przez liliputek
Czas edycji: 2009-06-18 o 13:05
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:08   #2601
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
zlotko chyba na chyzne mi sie zdaje ale nie jestem pewna, nigdy ne patrze na droge mimo ze jestem kierowca bombowca
tak czy siak niedaleko mnie z jednej strony jest zakopianka a z drugiej droga na chyzne. uzbrojcie sie w cierpliwosc, bo w podwilku (jadac na chyzne) nadal remontuja droge i trzeba baaaardzo dlugo czekac na swiatlach w kilku miejscach

aleee Wam fajnie tak wogole na dlugo jedziecie? jesli tak to rezerwowaliscie duzo wczesniej domki? jak w wakacje jestem w domu to zazwyczaj w weekendy wlasnie tam jezdzimy.

szerokiej drogi
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:09   #2602
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
UWAGA!!! Zdaję relację...
Konfrontacja jeszcze wszystko pogorszyła...mama wyrzuciłą teściową za drzwi, to nie chciała wyjść tylko się darła...szok !!! Powiedziała, zę skoro TZ wybrał mnie to od dzisiaj ma się spakować i wyprowadzać, bo nie ma domu. Ja usłyszałam, ze się rządze, nie umiem się do niej dostosować i takie tam...po prostu koszmar. Powiedziała, zę na weslele nie przyjdzie, ale kasę da - szczerze wątpię, bo zrobi wszystko zeby tego ślubu nie było. Jutro mamy zapłacić za kościół, to powiedziała, ze ni da na to pieniędzy. Że tak powiem - niezrównoważona kobita!!!
TŻ został ze mną, nie wiem czy zrozumiał...normalnie wrócił teraz do domu i mamusia go jednak nie spakowała...Od poniedziałku załatwiliśmy sobie wczesniej mieszkanie i się wprowadzamy...zobaczymy jak to się wszystko skończy...narazie rozpaczam

Dziękuję Dziewczyny za wsparcie i za to że się martwicie i myślicie co tam u mnie, to naprawdę bardzo miłe i człowiekowi od razu lżej na sercu Jesteście KOCHANE !!!
Agatko najważniejsze, że Tż wybrał ciebie, to z nim masz ułożyć swoje życie, nie z jego rodziną. Teściowa przejrzy na oczy, ale zapewne będzie już za późno, bo jeśli dalej tak się będzie zachowywac to straci syna bezpowrotnie. Oby szybciej dotarło do niej to jaką krzywdę jemu i Tobie robi. Żal mi, że musicie się tak na kilka tyg przed ślubem denerwować

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Ślub byl juz prawie 2 tygodnie temu ale byliśmy na wycieczce na Rodos więc dopiero teraz opisze Wam jak to bylo tego dnia.

Mieszkamy razem od listopada więc i ostatnią noc też spędziliśmy razem.
Pobudka byla o 8 (ja sie już wcześniej obudzilam ok 7 ale nie bylo po co wstawać). Zrobiliśmy sobie śniadanko, wlączylam nasze weselne piosenki ulubione (z filmu love story, weselne dzwony itp). Siedzieliśmy troche gadaliśmy w tle leciał "dzien dobry TVN".
Zachcialao mi się kawy ale nie bylo mleka więc moj Tż stwierdzil ze pojdzie do sklepu bo mu sie nudzi bo niecierpi czekać.
Po kawie poszłam pod prysznic w międzyczasie kurier przywiózł kwiaty. Z ciekawości wybiegłam mokra spod prysznica kwiaty oglądać (jak już kurier sobie poszedł oczywiście). Moja wiązanka jak po raz pierwszy ją zobaczylam stwierdzilam ze nie jest idealnie taka jak chcialam ale i tak była ok. Około 10.20 Tż stwierdzil ze mnie zawiezie do fryzjera a sam pojedzie do restauracji zawieżć kwiaty i prezenty dla rodziców.
Fryzjerka robila mi włosy 1,5 godziny ja oczywiście cały czas dyrygowalam (taka już jestem ze musi być jak ja chce). Wyszłam od fryzjera Tż już na mnie czekał i pojechaliśmy do mieszkania.
W mieszkaniu zabralam się za malowanie bo sama to robilam (żadna z wizażystek u których byłam na próbie niestety nie sprostała moim wymaganiom).
Potem spakowalam kosmetyki i inne potrzebne rzeczy i pojechaliśmy ok 13.45 do miejscowości gdzie odbywał się ślub.
Ślub odbywał się pod Warszawą jakieś 25 km (my mieszkamy w Warszawie). Tam w domu czekała moja mama z siostrą. Dom jest naprzeciwko kościoła, mialam zamówione strojenie kościola więc pierwsze co zrobilam to poszlam zobaczyć jak idzie pani florystce. Ubierać zaczełam się jakoś po 15 i moj Tż też. W trakcie ubierania przyjechali Tża rodzice. Błogosławieństwo odbyło się o 15.40, nikt nie płakał nawet mamy chociaż mojej łamał się trochę głos. Po błogosławieństwie poczekaliśmy troche w domu, wyglądaliśmy przez okno jak pod kościół przyjeżdzają kolejni goście. Świadkowie poszli zanieść kartki i obrączki do księdza. My nie musieliśmy być wcześniej bo mieliśmy już podpisane akty a ostatnie podpisy robiliśmy już podczas mszy.
O 15.50 moi rodzice zaczeli nas poganiać zebyśmy już szli do kościoła ale moj Tż stwierdził ze jeszcze chwile bo nie będziemy tam stać w dzwiach.
Wyszliśmy do kosciola o 15.55, droga na piechotę zajeła nam ok 30 sekund, bo trzeba było tylko przejść przez ulicę.
Potem postaliśmy z 5 min w kruchcie kościola, organista zaczał grać, ksiądz wyszedl po nas do kruchty. Nie chcialam zeby ojciec mnie prowadzil do oltarza chcialam iśc z Tż.
Msza minela szybko, podczas przysięgi glos nam się nie łamał, nie plakalam zero stresu. Patrzyliśmy obie w oczy uśmiechnięci wypowiadaliśmy słowa przysięgi.
Podczas zakladania obrączek byl śmieszny moment bo moj Tż nie mogł mi jej wsunąć do końca bo mam trochę grubszą kostkę. Ksiądz nie odpuścil i powiedzial do niego "wkladaj do konca". Wszyscy się śmiali pod nosem my też a ksiądz nie odpuścil i Tż przez kostkę wkręcił mi tą obrączkę. Jest taki przesąd ze obrączkę trzeba do konca wsunąć zeby malżeństwo trwalo do konca zycia, dlatego ksiądz nie chcial odpuścić.
Samochód co jest na zdjęciu wiózł nas po ślubie do restauracji, kupiliśmy sobie wcześniej szampana i wypiliśmy go podczas drogi razem ze światkami (ok 40 min jechalismy dosyć wolno zeby kwiatki nie pospadaly).
Dorzucam jeszcze kilka zdjęć.
piękne zdjęcia i relacja konkretna- to lubie

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie jestem w stanie nadrobić tego co tu naskrobałyście od niedzieli My byliśmy we wtorek spotkać się z zespołem i jak wracaliśmy to zespuło nam się auto i musieli nas holować. Teraz stoi u mechanika i naprawa wyjdzie jakieś 500zł jeszcze tylko tego nam brakowało przed samym ślubem, jakby mało było wydatków, Dlatego jakoś nie mam humoru na nic. Jeszcze jest nam bardzo potrzebne auto, bo to ostatnie załatwiania wiadomo ile jest jeżdżenia a tu taki psikus no, ale trudno jakoś to będzie.
no jak pech to pech, chyba zawsze coś niespodziewanego musi wyskoczyć nic nie poradzimy na to

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie dziś za mnie kciuki bo mam w pracy ważną rozmowe
no więc zaciskam

Cytat:
Napisane przez ania20m Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki,
Dziadkowi jest troche lepiej. Robili mu tomografie głowy i powiedzieli że ma jakieś zmiany w muzgu. i lekaż poiedział że dziadek miał udar (wylew) i ma sparaliżowane gardło. inni jak dostają udar to zazwyczaj mają sparaliżowaną rękę albo noge a dziadek ma gardło i je tylko w płynie wszystko.
dobrze, że jest lepeij, na pewno jego stan z dnia na dzień będzie się poprawiać

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Jutro obrona, więc idę dalej się uczyć, mam stresik mały..
powodzenia, kopniak na szczęście
Dla Jagi również
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:21   #2603
groszek80
Raczkowanie
 
Avatar groszek80
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 296
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez SollAngelica Pokaż wiadomość
trzymam kciuki!! ja na swoich dwóch obronach stresowalam się bardzo a teraz wspominam ten czas z wieeeelkim sentymentem
na pierwszej mialam strasznego profesora w komisji, koleś potrafił bez sentymentu w pierwszym terminie egzaminów ze swojego przedmiotu puścić dwie-trzy osoby, a w kolejnym terminie połowe wyzywając od matołków... a na obronie pokazał ludzką twarz
i naprawdę teraz jego tez miło wspominam

zobaczysz, jutro będzie wieeelkie świętowanie
U mnie też tak było. Jak się dowiedziała, że na obronie w komisji ma być tzw. "Arkadiusz Groźny" to blady strach na mnie padł (zwłaszcza po tym jak mnie ten Pan potraktował na egzaminie ze swojego przedmiotu). Ale okazało się że było super, na luzie i nawet oczka puszczał . Bardzo miło wspominam obronę i patrząc z perspektywy czasu, nerwy były zupełnie niepotrzebne!!! Dziewczyny "broniące się" trzymam kciuki!! Wszystko będzie OK!!

Złotko suknia do tzw. wykończenia, ale przede wszystkim musi mi zwężyć gorset, wykończyć górę i tył gorsetu i "zrobić" dół. Sukienkę szyję na wzór Papilio 722 (nie do końca mi podszedł oryginał, więc trochę będzie zmodyfikowana). A co dla mnie najistotniejsze - kosztuje mnie tylko 800 zł

Rybulka dzięki Ja to pochłaniacz książkowy jestem. Za jakiś czas może bibliotekę trzeba będzie otworzyć
groszek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:49   #2604
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

[QUOTE=zlotko855;12819423]tak czy siak niedaleko mnie z jednej strony jest zakopianka a z drugiej droga na chyzne. uzbrojcie sie w cierpliwosc, bo w podwilku (jadac na chyzne) nadal remontuja droge i trzeba baaaardzo dlugo czekac na swiatlach w kilku miejscach

aleee Wam fajnie tak wogole na dlugo jedziecie? jesli tak to rezerwowaliscie duzo wczesniej domki? jak w wakacje jestem w domu to zazwyczaj w weekendy wlasnie tam jezdzimy.

szerokiej drogi[/QUOTE
jedziemy tylko na 3 dni w poniedziałek znow do pracy

jezdzimy w stałe miejsce do demanowej doliny dokladnei tu do Soni
http://ivancerveny.spanie.pl/
a pokoje rezerwowałam z miesiąc temu
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:14   #2605
groszek80
Raczkowanie
 
Avatar groszek80
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 296
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość

Dziewczyny trzymajcie dziś za mnie kciuki bo mam w pracy ważną rozmowe
Trzymam mocno kciuki i czekam na relację!!
groszek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:28   #2606
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Dzwonił TŻ, ze był w szkole oddac obiegówkę i indeks i że dostał (a raczej dostaliśmy ) z pracy licencjackiej 4,5... Całkiem nieźle...29 czerwca TZ ma obronę.
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:28   #2607
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Agatka, wspolczuje... Ja mam podobne problemy ale z tesciem. Na szczescie mimo, ze cos jemu sie nie podoba to da nam blogoslawienstwo...

Anuulaa, ja tez sie juz zaczynam stresowac. A jeszcze jutro ma byc dziekan, ktora potrafi niezle przemaglowac.

Rybulka, sas, dziekuje
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:29   #2608
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Dzwonił TŻ, ze był w szkole oddac obiegówkę i indeks i że dostał (a raczej dostaliśmy ) z pracy licencjackiej 4,5... Całkiem nieźle...29 czerwca TZ ma obronę.
ja też mam obronę 29 czerwca w moje urodziny
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:43   #2609
anjadka
Raczkowanie
 
Avatar anjadka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Hej, a ja sie dzisiaj dowiedziałam, że siostra mojego TŻta nie będzie na naszym weselu... bo jest w ciąży, wie o tym od kilku dni. Zastanawiam sie dlaczego kobiety ciąże traktują jak chorobę?
anjadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:54   #2610
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

AgatkaL pisałas o siostrze Twojego TZ....nie martw się i pomyśl ze moj Tz ma az 3 siostry!!!!!! i z kazdą z nich miałam jakieś spięcie! z jedną do tej pory mowie sobie tylko "czesc" jak juz od niechcenia spotykamy się na jakis uroczystosciach rodzinnych hehe...na szczescie z dwiema jest juz jak najbardziej ok

a co do obrony...moj TŻ miał dzisiaj i obronił na 5 także mam w domu MAGISTRA
a mnie czeka stresik w srodę 24.06...ale ja dopiero bronię licencjata...

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez anjadka Pokaż wiadomość
Hej, a ja sie dzisiaj dowiedziałam, że siostra mojego TŻta nie będzie na naszym weselu... bo jest w ciąży, wie o tym od kilku dni. Zastanawiam sie dlaczego kobiety ciąże traktują jak chorobę?
ah te siostry..... siostra mojego TŻta na naszym weselu bedzie w 7 m-cu ciąży i tez traktuje to jak wieeeeelka chorobę, podczas której nie mozna ani stac, ani siedziec, ani tanczyc ani w ogole nic....
natomiast moja siostra cioteczna (mam z nia bardzo dobry kontakt) ostatnio do mnie zadzwonila i przepraszała przez łzy ze nie moze byc bo..... wygrała wycieczkę w gory na tydzien za najlepsze wyniki w nauce...heh..takze mnie juz nic nie zdziwi
juz sobie obiecałam, ze w przyszlosci, kiedy ona bedzie wychodzic za maz wtedy ja wyjadę na jakas smieszną wycieczkę....i wtedy zobaczy jaka to przykrośc...
__________________


mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.