Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 21:03   #2581
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki





Dzięki za brawka. Tobie tez się należą Będzie dobrze
A ten kotlet zapowiada się pysznie
dziekuje za i przytulaski
mam nadzieje ze bedzie to pyszny kotlet
Tz pojechal z kolegami po galazki ze swierku do lasu na jutro a ja czekam na nich , jutro z samego rana na spowiedz druga idziemy , co ja nagrzeszyalam hmmm nie wiem

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
u mnie dziś też 59 do ślubu
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:09   #2582
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
1. Prosze No to życze owocnych ustaleń i super,że masz przekochaną nową mamusie Ja Wam powiem,że też nie mam na co narzekać.Ostatnio tż dzwonił i na końcu powiedział wiadomo co,no że mamcie kocha na co mamcia tż-ta powiedziała,że kocha nas

a to tylko 4 tygodnie
Dziękuję Fajnie, że Ty też masz fajną
Nie strasz tymi 4 tygodniami, to o 2 dni dłużej
Przypomniało mi się, że kiedyś pisałaś K.(Krzyś) i zapomniałam odpisać. Nie Krzyś Kundziu

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Chili, lusi, mmmm, wyobrażacie sobie jak nam to szybko zleci??



Mój 500 post
Ja już sobie wyobrażam bo teraz mi dni tak uciekają, że masakra. Boję się zazamknąć oczy bo jak otworzę, to mogę być już mężatką z dzieckiem na ręku

I zmieniłaś status

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Fajną masz teściową
Ta, którą acelinka wkleiła będzie pasować
Fajne to okrycie
Fajną
Ta Acelinki własnie mi sie podoba ale niestety nie jest srebrna
Chciałam to okrycie bo mam dość bolerek z krótkim rękawkiem ale teraz nie wiem.w Ogóle jak patrzę teraz na te zdjęcia to mam wrażenie, że mnie strasznie pogrubia ta sukienka bo ja chydzina jestem a w niej jakoś tak wyszłam...


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Załatwiliśmy mnóstwo spraw:
Imponujące trampeczki świetne. Strój pokojówki pewno też

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Nooo... tak gnamy, że przed chwilą aż doła załapałam, bo już mam serdecznie dość Zero czasu, żeby pobyć sobie z TŻtem.
Jeszcze trochę i będzie spokojniej miejmy nadzieję
Mi też brakuje czasu razem. Ciągle za czymś biegamy.... Jutro jedziemy nad wodę ale i tak pewno będziemy musieli ustalać różne rzeczy. Taki urok ostatnich tygodni narzeczeństwa
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:20   #2583
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Co myślicie o tych pierwszych kolczykach> Do nich chyba nie trzeba zakładac nic na szyję... Są jeszcze takie które mają więcej tych "zwisów". Czy lepsze któres kolejne?
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 23:45   #2584
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

cześć

a ja jak zwykle ostatnimi czasy klikam do was w środku nocy

muszę się wam zwierzyć z dwóch rzeczy:
1) zrobiłam sobie w końcu żel na naturalne pazurki moje. wygląda bosko tak delikatnie
2) chyba jestem wizażozboczona bo znów was tylko "przeleciałam"

Martoolka

a teraz idę przerazić się swoim suwaczkiem i idę spać
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 05:21   #2585
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

hej wracam do mojej tradycji zaglądania do Was skoro świt
już nadrabiam

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki To już jest po prostu zmęczenie kilkoma ostatnimi miesiącami. Pisanie pracy magisterskiej i dyplomowej, 2 obrony i przygotowania do ślubu - to naprawdę dużo jak na tak krótki okres czasu. Ale już mi się humor poprawił, bo się okazało, że w najgorszym wypadku będziemy mieć 68 osób na weselu, więc jest super

Właśnie skończyłam pisać przewodnik dla mojej świadkowej - rozpisałam jej co, gdzie, jak Godzinę mi to zajęło, ale przy okazji stworzyłam sobie dobrą rozpiskę dnia ślubu, co muszę zabrać na plener itd. itp.
Fajnie, że jej zrobiłaś taki przewodnik
nom dużo, dużo tego wszystkiego i wszystko takie stresujące przeżycia. Ale jeszcze troszke i będzie podróż poślubna i o wszystkim co Cie denerwowało zapomnisz

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Co myślicie o tych pierwszych kolczykach> Do nich chyba nie trzeba zakładac nic na szyję... Są jeszcze takie które mają więcej tych "zwisów". Czy lepsze któres kolejne?
Śliczne te pierwsze i trzecie też ładniusie. Myślę, że będą do sukni idealnie pasowały i są na tyle długie i efektowane, że do nich na szyje już nic nie trzeba zakładać

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Chciałam to okrycie bo mam dość bolerek z krótkim rękawkiem ale teraz nie wiem.w Ogóle jak patrzę teraz na te zdjęcia to mam wrażenie, że mnie strasznie pogrubia ta sukienka bo ja chydzina jestem a w niej jakoś tak wyszłam...
nie przejmuj się tym to pewnie tak zdjecia są zrobione mi też bratowa powiedziała, że jak jestem w bolerku to taka grubsza się wydaje a to przez fote, bo normalnie to ta sukienka mega mnie wyszczupla

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
cześć

a ja jak zwykle ostatnimi czasy klikam do was w środku nocy

muszę się wam zwierzyć z dwóch rzeczy:
1) zrobiłam sobie w końcu żel na naturalne pazurki moje. wygląda bosko tak delikatnie
2) chyba jestem wizażozboczona bo znów was tylko "przeleciałam"


a teraz idę przerazić się swoim suwaczkiem i idę spać
super, że żelik ładnie wyszedł
przelatuj nas kiedy chcesz niema problemu ale lubimy, jak jesteś z nami dłużej
niema się co przerażać tym suwaczkiem jak dla mnie to moje 58 mogłoby się już zamienić na 8 przynajmniej

gospella, jak dziś samopoczucie? Mam nadzieję, że już lepiej

Dziś do pracy w końcu idę troche się zdąrzyłam odzwyczaić przez tydzień od wczesnego wstawania i ledwo się dziś z łóżka zwlokłam ale teraz już jest ok dziś biorę zaproszenie do pracy, ciekawe co moja "szefowa" powie, bo chyba się nie spodziewa w ogóle
w ogóle brakło nam zaproszeń dwóch, których nie brałam z personalizacją, bo nie wiedziałam, czy będziemy zapraszać te osoby, miałam kilka "wykropkoanych" ale też już się rozeszły no i szukałam po sklepach papierniczych i nic ładnego nie mieli, jak dla mnie same tandety ;/ no i w końcu się wkurzyłam i kupiłam takie śliczne kartki ślubne które nie mają żadnych napisów, po prostu z przodu fotki pary młodej takie klimatyczne i dodrukowałam do środka tekst zaproszenia i jest cacy nawet mogłabym mieć takie zaproszenia bo karteczki mnie zauroczyły

upał dziś znów będzie straszliwy już jest cieplutko, a co dopiero jak pożądnie słonko wstanie

miłgo dnia Wam życze

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-07-22 o 05:45
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 05:54   #2586
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
hej wracam do mojej tradycji zaglądania do Was skoro świt
już nadrabiam


Fajnie, że jej zrobiłaś taki przewodnik
nom dużo, dużo tego wszystkiego i wszystko takie stresujące przeżycia. Ale jeszcze troszke i będzie podróż poślubna i o wszystkim co Cie denerwowało zapomnisz


Śliczne te pierwsze i trzecie też ładniusie. Myślę, że będą do sukni idealnie pasowały i są na tyle długie i efektowane, że do nich na szyje już nic nie trzeba zakładać


nie przejmuj się tym to pewnie tak zdjecia są zrobione mi też bratowa powiedziała, że jak jestem w bolerku to taka grubsza się wydaje a to przez fote, bo normalnie to ta sukienka mega mnie wyszczupla



super, że żelik ładnie wyszedł
przelatuj nas kiedy chcesz niema problemu ale lubimy, jak jesteś z nami dłużej
niema się co przerażać tym suwaczkiem jak dla mnie to moje 58 mogłoby się już zamienić na 8 przynajmniej

gospella, jak dziś samopoczucie? Mam nadzieję, że już lepiej

Dziś do pracy w końcu idę troche się zdąrzyłam odzwyczaić przez tydzień od wczesnego wstawania i ledwo się dziś z łóżka zwlokłam ale teraz już jest ok dziś biorę zaproszenie do pracy, ciekawe co moja "szefowa" powie, bo chyba się nie spodziewa w ogóle
w ogóle brakło nam zaproszeń dwóch, których nie brałam z personalizacją, bo nie wiedziałam, czy będziemy zapraszać te osoby, miałam kilka "wykropkoanych" ale też już się rozeszły no i szukałam po sklepach papierniczych i nic ładnego nie mieli, jak dla mnie same tandety ;/ no i w końcu się wkurzyłam i kupiłam takie śliczne kartki ślubne które nie mają żadnych napisów, po prostu z przodu fotki pary młodej takie klimatyczne i dodrukowałam do środka tekst zaproszenia i jest cacy nawet mogłabym mieć takie zaproszenia bo karteczki mnie zauroczyły

upał dziś znów będzie straszliwy już jest cieplutko, a co dopiero jak pożądnie słonko wstanie

miłgo dnia Wam życze
a dziękuję, poklociliśmysię wczoraj z tztem- jak zwykle o obowiązki domowe, ale już niby ok, niby, bo jakos mi smutno nadal
ale dzis ma być gorąc, w co tu się ubrać, najchętniej siedzialbym w domu, ale nie, muszę iść na szkolenie na 10 a potem do biura do 18 i w między czasie psa wyprowadzić...
brrr
ale wszystkim życze miłego dni
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 06:12   #2587
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
a dziękuję, poklociliśmysię wczoraj z tztem- jak zwykle o obowiązki domowe, ale już niby ok, niby, bo jakos mi smutno nadal
ale dzis ma być gorąc, w co tu się ubrać, najchętniej siedzialbym w domu, ale nie, muszę iść na szkolenie na 10 a potem do biura do 18 i w między czasie psa wyprowadzić...
brrr
ale wszystkim życze miłego dni
ah ten tż, powiedz, że ma być grzeczny bo inaczej naślesz na Niego koleżanki z wizażu i
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 06:26   #2588
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

ja tez witam z samego rana

a teraz zabieram się do pracy bo trochę tego mam
do zobaczenia później
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 06:37   #2589
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
jasne że dacie rade obie macie silną grupe wsparcia

a ja dziś byłam po chleb w sklepie i ide, ide już do domku patrze salon fryzjerski mówie no fakt jest tu od zawsze (na przeciw bloku naszego) i myśle że tam przecież też kosmetyczka była zajrzałam, zapytałam i umówiłam się na makijaż próbny na 10 sierpnia i na ślub też już jestem wpisana w kalendarzyk
Ta grupa dla mnie jest bardzo ważna, już nie raz mi pomogła i dodała otuchy
Super, że zapisałaś się do kosmetyczki
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dziękuję
No a tamta dyrektorka mi wmawiała, że po psychologii edukacji to ja tylko w szkole mogę pracować, a w poradni nie, a to nieprawda, bo nawet praktyki w poradni mieliśmy i mam wszelkie kwalifikacje, żeby tam pracować.
Niektórym osobom się wydaje, że wiedzą najlepiej, zwłaszcza jesli mają do czynienia z osobą młodą i bez doświadczenia Ja się wczoraj strasznie zdołowałam. Otóż mój ojciec jest na emeryturze, ale wcześniej pracował w Szkole Budowlanej, był kierownikiem szkolenia praktycznego i nauczycielem, ma w tej szkole swoich dawnych kolegów, współpracowników i co jakiś tam czas ich odwiedza. Był 3 dni temu właśnie i dowiedział się, że sekretarka odchodzi na emeryturę i będzie wolny etat na jej miejsce. I właśnie, ja mam wszelkie kwalifikacje aby tam pracować, więc myślałam, że pójdę złożyć cv. No ale tata powiedział, że to wszystko to chyba pic na wodę, bo nikt nawet nie wspomniał o jakimś konkursie, i jemu się wydaje, że tam już swojego kogoś ktoś wsadzi po znajomości. I nawet się wkurzył na koleżankę, że mu dopiero powiedziała o tym etacie, bo gdyby wiedział odrazu to bym na samym początku złozyła papiery i musieliby rozpatrzeć. Wczoraj poszedł tam jeszcze i okazało się, że pani która odchodzi wsadziła tam swoją córkę, która nie ma nawet odpowiedniego wykształcenia, nie ma studiów. I tak właśnie jest w wiekszości przypadków, to już któryś raz z kolei przechodzi mi koło nosa praca.

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Co myślicie o tych pierwszych kolczykach> Do nich chyba nie trzeba zakładac nic na szyję... Są jeszcze takie które mają więcej tych "zwisów". Czy lepsze któres kolejne?
Podobają mi się te 3 pary dłuższych. Pierwsze chyba najfajniejsze, są dośc długie, więc w sumie na szyję można by już nie ubierać. Nie pamietam, a suknię masz górą zdobioną? Bo ewentualnie coś krótkiego bardzo, jakąś jedną świecącą kropeczkę można by ubrać.
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
w ogóle brakło nam zaproszeń dwóch, których nie brałam z personalizacją, bo nie wiedziałam, czy będziemy zapraszać te osoby, miałam kilka "wykropkoanych" ale też już się rozeszły no i szukałam po sklepach papierniczych i nic ładnego nie mieli, jak dla mnie same tandety ;/ no i w końcu się wkurzyłam i kupiłam takie śliczne kartki ślubne które nie mają żadnych napisów, po prostu z przodu fotki pary młodej takie klimatyczne i dodrukowałam do środka tekst zaproszenia i jest cacy nawet mogłabym mieć takie zaproszenia bo karteczki mnie zauroczyły
Ale miałaś rewelacyjny pomysł Chyba bym nie wpadła na coś takiego. Kreatywna bestia z Ciebie
Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
a dziękuję, poklociliśmysię wczoraj z tztem- jak zwykle o obowiązki domowe, ale już niby ok, niby, bo jakos mi smutno nadal
Proszę się uśmiechnąć i juz nie smucić Wszystko będzie ok, nic się nie martw!
Witajcie Mam dzisiaj nareszcie dobry humor (choć wieczorem mamy jechać doteściów, to mi się pogorszy pewnie....Teściówka wydzwaniała wczoraj do TŻta, kiedy przyjedziemy bo nas dawno nie było -jakiś tydzień- bo ona jest ciekawa co tam słychać, czylo trzeba będzie jej dokładnie opowiedzieć co kiedys kupiliśmy i co zamówiliśmy....Jest pewna sprawa, o którą TŻ jest zły na matkę,chodzi o zaproszenie pewnej osoby, która i tak ma nie przyjść, ale matka sobie wymyśliła aby ją zaprosić, bo to tak głupio, a TŻ tej osoby nie chce widzieć na weselu, i jest zły o to, i wczoraj w sotrych słowach skomentował ten fakt do mnie, a ja mu powiedziałam, że go rozumiem i co by się nie działo to ja będę za nim murem stała więc się okaże wieczorem jak sprawa się potoczy. W ogóle jak mi będzie teściówka znowu mówić co i jak by zrobić to jej w końcu powiem, żeby się mama nie martwiła, wszytsko mamy pod kontrolą, oby tylko kasy wystarczyło -ona już dobrze będzie wiedziała o co z ta kasą chodzi, miała dać synowi na wesele, obiecała, że pół na pół z moimi rodzicami, a dała mu 4,5 tys, moja mama tyle na zaliczki dała, więc TŻ się trochę męczy ale odłożył pieniądze, choć się martwi czy na bank wystarczy-). Wczoraj zamówilismy zawieszki Nareszcie. Bez szaleństw, proste. I dzwonilismy też do cateringu, 3 tyg. przed mamy przyjechać wybrać menu a tydzień przed doręczyć już ostateczną liczbę gości.
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 07:25   #2590
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ah ten tż, powiedz, że ma być grzeczny bo inaczej naślesz na Niego koleżanki z wizażu i
heheh no chyba mu tak powiem
Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Ta grupa dla mnie jest bardzo ważna, już nie raz mi pomogła i dodała otuchy
Super, że zapisałaś się do kosmetyczki

Niektórym osobom się wydaje, że wiedzą najlepiej, zwłaszcza jesli mają do czynienia z osobą młodą i bez doświadczenia Ja się wczoraj strasznie zdołowałam. Otóż mój ojciec jest na emeryturze, ale wcześniej pracował w Szkole Budowlanej, był kierownikiem szkolenia praktycznego i nauczycielem, ma w tej szkole swoich dawnych kolegów, współpracowników i co jakiś tam czas ich odwiedza. Był 3 dni temu właśnie i dowiedział się, że sekretarka odchodzi na emeryturę i będzie wolny etat na jej miejsce. I właśnie, ja mam wszelkie kwalifikacje aby tam pracować, więc myślałam, że pójdę złożyć cv. No ale tata powiedział, że to wszystko to chyba pic na wodę, bo nikt nawet nie wspomniał o jakimś konkursie, i jemu się wydaje, że tam już swojego kogoś ktoś wsadzi po znajomości. I nawet się wkurzył na koleżankę, że mu dopiero powiedziała o tym etacie, bo gdyby wiedział odrazu to bym na samym początku złozyła papiery i musieliby rozpatrzeć. Wczoraj poszedł tam jeszcze i okazało się, że pani która odchodzi wsadziła tam swoją córkę, która nie ma nawet odpowiedniego wykształcenia, nie ma studiów. I tak właśnie jest w wiekszości przypadków, to już któryś raz z kolei przechodzi mi koło nosa praca.


Podobają mi się te 3 pary dłuższych. Pierwsze chyba najfajniejsze, są dośc długie, więc w sumie na szyję można by już nie ubierać. Nie pamietam, a suknię masz górą zdobioną? Bo ewentualnie coś krótkiego bardzo, jakąś jedną świecącą kropeczkę można by ubrać.

Ale miałaś rewelacyjny pomysł Chyba bym nie wpadła na coś takiego. Kreatywna bestia z Ciebie

Proszę się uśmiechnąć i juz nie smucić Wszystko będzie ok, nic się nie martw!
Witajcie Mam dzisiaj nareszcie dobry humor-). Wczoraj zamówilismy zawieszki Nareszcie. Bez szaleństw, proste. I dzwonilismy też do cateringu, 3 tyg. przed mamy przyjechać wybrać menu a tydzień przed doręczyć już ostateczną liczbę gości.
z tą pracą to jednak masakra, ale to polska właśnie, napewno coś znajdziesz...w końcu...
a co do teściowki bedzie dobrze, moja ostanio pochwaliła sie mną przed swoimi koleżankami z pracy (musiałam tam pojsc po cos dla tzta) i była bardzo zdziwona że nie byłam speszona tylko chyba zapomniała że mam 34 lata a nie 20 (bez obrazy), że prowadze własną firmę i 2 kobiety z pokoju mnie nie są w stanie speszyć a po trzecie jeśli na to liczyła, że mnie zawstydzi to się przeliczyła

ale tżcikowi było miło jak mu tak mamusia powiedziała , że jej koleżanki zachwycone mną i że się nie speszyłam, omg, to speszenie mnie rozwala
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:46   #2591
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Ja już sobie wyobrażam bo teraz mi dni tak uciekają, że masakra. Boję się zazamknąć oczy bo jak otworzę, to mogę być już mężatką z dzieckiem na ręku
Jeszcze trochę i będzie spokojniej miejmy nadzieję

A co do tego drugiego to na pewno tak będzie. Dzięki
I dzięki za barwa za zakupy. Strój pokojówki/kucharki taki kupiliśmy:
http://www.obsessive.pl/pl/produkt/c...cutie/280/3/0/

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Co myślicie o tych pierwszych kolczykach> Do nich chyba nie trzeba zakładac nic na szyję... Są jeszcze takie które mają więcej tych "zwisów". Czy lepsze któres kolejne?
Podobają mi się te pierwsze i te trzecie też

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
muszę się wam zwierzyć z dwóch rzeczy:
1) zrobiłam sobie w końcu żel na naturalne pazurki moje. wygląda bosko tak delikatnie
2) chyba jestem wizażozboczona bo znów was tylko "przeleciałam"
Martoolka

za pazurki

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Fajnie, że jej zrobiłaś taki przewodnik
nom dużo, dużo tego wszystkiego i wszystko takie stresujące przeżycia. Ale jeszcze troszke i będzie podróż poślubna i o wszystkim co Cie denerwowało zapomnisz

w ogóle brakło nam zaproszeń dwóch, których nie brałam z personalizacją, bo nie wiedziałam, czy będziemy zapraszać te osoby, miałam kilka "wykropkoanych" ale też już się rozeszły no i szukałam po sklepach papierniczych i nic ładnego nie mieli, jak dla mnie same tandety ;/ no i w końcu się wkurzyłam i kupiłam takie śliczne kartki ślubne które nie mają żadnych napisów, po prostu z przodu fotki pary młodej takie klimatyczne i dodrukowałam do środka tekst zaproszenia i jest cacy nawet mogłabym mieć takie zaproszenia bo karteczki mnie zauroczyły
Co do pogrubionego, to masz całkowitą rację
Świetnie to rozwiązałaś z tymi zaproszeniami

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
a dziękuję, poklociliśmysię wczoraj z tztem- jak zwykle o obowiązki domowe, ale już niby ok, niby, bo jakos mi smutno nadal
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ah ten tż, powiedz, że ma być grzeczny bo inaczej naślesz na Niego koleżanki z wizażu i
Sama bym lepiej tego nie ujęła

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Niektórym osobom się wydaje, że wiedzą najlepiej, zwłaszcza jesli mają do czynienia z osobą młodą i bez doświadczenia Ja się wczoraj strasznie zdołowałam.Wczoraj poszedł tam jeszcze i okazało się, że pani która odchodzi wsadziła tam swoją córkę, która nie ma nawet odpowiedniego wykształcenia, nie ma studiów. I tak właśnie jest w wiekszości przypadków, to już któryś raz z kolei przechodzi mi koło nosa praca.

Wczoraj zamówilismy zawieszki Nareszcie. Bez szaleństw, proste. I dzwonilismy też do cateringu, 3 tyg. przed mamy przyjechać wybrać menu a tydzień przed doręczyć już ostateczną liczbę gości.
Beznadzieja z tą pracą. Zrozumiałabym gdyby ta laska miała odpowiednie kwalifikacje, ale żeby tak bez odpowiedniego wykształcenia
za zawieszki i catering

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
ale tżcikowi było miło jak mu tak mamusia powiedziała , że jej koleżanki zachwycone mną i że się nie speszyłam, omg, to speszenie mnie rozwala


A ja jadę dziś do mamy, żeby mi pofarbowała włoski
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 08:58   #2592
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Beznadzieja z tą pracą. Zrozumiałabym gdyby ta laska miała odpowiednie kwalifikacje, ale żeby tak bez odpowiedniego wykształcenia
za zawieszki i catering
Wielka beznadzieja. Tak czy siak, nawet jeśli miałaby odpowiednie wykształcenie, to Szkoła Publiczna nie jest prywatną firmą, obowiązują jednak pewne zasady i powinien być konkurs.
Dzięki za oklaski
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:57   #2593
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
Hejka,chyba z godzinke mi zajelo czytanie jak nie wiecej a tylko pare dni mnie nie bylo,no i niestety wszystkiego nie nadrobie,bo za duzo spraw na glowie na dzisiaj(maile,wypisywanie zaproszen itd), i jeszcze myslalam,zeby jakies ciacho wieczorkiem zrobic
To bardzo busy/zajęta jesteś I pewno powysyłałaś maile,powypisywałaś zaproszenia Mmm,ciacho. Zrobiłaś jakieś??


Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
Hej Mad my mamy w planie zawieszki,kupilismy juz papier i mam nadzieje,ze sie za nie wezmiemy,bo planujemy sami zrobic
Hej Sylviu Aha,robicie sami to fajnie



Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
nom pyszota wszystko oprocz ozorkow i tych ryb
podniebienie marka to jest jakis kotlet zapiekany z serem i papryka, a niespodzianka hmmmm zapomnialam pamietam tyle ze to ma byc jakas kulka miesa z czyms w srodku
Nie no ozorków i ryb ( tzn to zalezy jakie,np sledzi ) to a też nie lubie. Mm,brzmi smacznie ten kotlet Niespodzianka również ciekawie brzmi


Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
ale jestem zmeczona padam, chyba do wesela sie nie wyspie jutro robimy korone (jesli wiecie o co chodzi- takie cos z galazek wokol drzwi u mnie i tz , wiec sie imprezka szykuje , mam nadzieje ze pogoda dopisze.Zalatwilissmy dzisiaj formalnosci z ksiedzem, podpisy swiadkow, jutro na zakupy.Jestem zestresowana
Bidulka,ale jeszcze troche i będziesz mogła odpocząć. To fajna taka korona wygląda.Udanej imprezki ( ale pewnie już była )
Za załatwione sprawy


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Nooo... tak gnamy, że przed chwilą aż doła załapałam, bo już mam serdecznie dość Zero czasu, żeby pobyć sobie z TŻtem. Teraz będzie miał wolny weekend, ale wygląda to tak, że w piątek TŻ wstaje po nocce około 13, załatwiamy kwiaty do kościoła i jedziemy do DJa dogadać szczegóły, w sobotę musimy oderać tort, ja robię sałatkę i idziemy z moimi rodzicami do teściów, w niedzielę, bierzemy bratanków TŻta nad jezioro i jeszcze mają z nami jechać znajomi z synkiem, więc jak wrócę to padnę na twarz i koniec weekendu Już się nawet nie cieszę z tego ślubu. Chcę, żeby było już po wszystkim i po poprawinach poniedziałkowych, których nie chciałam i żebym walnęła się na wyrko w Zakopanem i wreszcie miała wolne
Jeszcze troche wytzrymaj i sobie odpoczniecie



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że odebraliśmy z poczty kocyk na plener - jest super
http://allegro.pl/item1118233097_koc...zemakalny.html
zielony wybraliśmy
Fajny kocyk



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ale już mi się humor poprawił, bo się okazało, że w najgorszym wypadku będziemy mieć 68 osób na weselu, więc jest super

Właśnie skończyłam pisać przewodnik dla mojej świadkowej - rozpisałam jej co, gdzie, jak Godzinę mi to zajęło, ale przy okazji stworzyłam sobie dobrą rozpiskę dnia ślubu, co muszę zabrać na plener itd. itp.
No widzisz są i plusy-za te 68 osób,za przewodnik rozpiske
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:34   #2594
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
jutro z samego rana na spowiedz druga idziemy , co ja nagrzeszyalam hmmm nie wiem
Życze powodzenia na spowiedzi i trzymam kciuki




Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Dziękuję Fajnie, że Ty też masz fajną
Nie strasz tymi 4 tygodniami, to o 2 dni dłużej
Przypomniało mi się, że kiedyś pisałaś K.(Krzyś) i zapomniałam odpisać. Nie Krzyś Kundziu

Prosze A no ma fajną,nawet mi kolczyki podarowała Miesiąc troche odległościowo brzmi,a 4 tygodnie powinno przerażać.
Aha,dziękuje za odpowiedz odnośnie K


Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Ja już sobie wyobrażam bo teraz mi dni tak uciekają, że masakra. Boję się zazamknąć oczy bo jak otworzę, to mogę być już mężatką z dzieckiem na ręku
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby tak było


Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Jeszcze trochę i będzie spokojniej miejmy nadzieję
Mi też brakuje czasu razem. Ciągle za czymś biegamy.... Jutro jedziemy nad wodę ale i tak pewno będziemy musieli ustalać różne rzeczy. Taki urok ostatnich tygodni narzeczeństwa
No pewne jedzcie sobie nad jeziorko,zrelaksujcie się przed ślubem a potem w tany pójdziecie już jako małżeństwo

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Co myślicie o tych pierwszych kolczykach> Do nich chyba nie trzeba zakładac nic na szyję... Są jeszcze takie które mają więcej tych "zwisów". Czy lepsze któres kolejne?
Szczerze,to nie przepadam z zwisającymi koczykami,ale oglądnełam fotki i stwierdzam ze wszystkie są ok/ładne,gdybym miała wybierać wybrałam bym bramke numer 2

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
dziś biorę zaproszenie do pracy, ciekawe co moja "szefowa" powie, bo chyba się nie spodziewa w ogóle
no i w końcu się wkurzyłam i kupiłam takie śliczne kartki ślubne które nie mają żadnych napisów, po prostu z przodu fotki pary młodej takie klimatyczne i dodrukowałam do środka tekst zaproszenia i jest cacy nawet mogłabym mieć takie zaproszenia bo karteczki mnie zauroczyły
Daj znać jak zareagowała szefowa na zaproszenie No to świetnie sobie poradziłaś odnosnie zaproszeń


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A co do tego drugiego to na pewno tak będzie. Dzięki
I dzięki za barwa za zakupy. Strój pokojówki/kucharki taki kupiliśmy:
http://www.obsessive.pl/pl/produkt/c...cutie/280/3/0/
Fajny strój

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Dobra starczy tego cytowania
Wczoraj gościu z zespołu odpisał mi na maila,że jest jeszcze na urlopie do końca tego tygodnia,więc ma się po odezwać.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:36   #2595
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Śliczne te pierwsze i trzecie też ładniusie. Myślę, że będą do sukni idealnie pasowały i są na tyle długie i efektowane, że do nich na szyje już nic nie trzeba zakładać

nie przejmuj się tym to pewnie tak zdjecia są zrobione mi też bratowa powiedziała, że jak jestem w bolerku to taka grubsza się wydaje a to przez fote, bo normalnie to ta sukienka mega mnie wyszczupla
Dziękuję
Mam nadzieję w takim razie że fotograf będzie robił lepsze zdjęcia

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Podobają mi się te 3 pary dłuższych. Pierwsze chyba najfajniejsze, są dośc długie, więc w sumie na szyję można by już nie ubierać. Nie pamietam, a suknię masz górą zdobioną? Bo ewentualnie coś krótkiego bardzo, jakąś jedną świecącą kropeczkę można by ubrać.

Witajcie Mam dzisiaj nareszcie dobry humor (choć wieczorem mamy jechać doteściów, to mi się pogorszy pewnie....
Dziękuję Na biuście mam naszytą taką koronkę z perełkami. Zdjęcia są na stronie 84, post 2508 chyba
Asiu, na teściową to już chyba jestes uodporniona, nic sie nie martw
Z tą praca to rzeczywiście kicha, niestety w szkołach też działają układy

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

A co do tego drugiego to na pewno tak będzie. Dzięki
I dzięki za barwa za zakupy. Strój pokojówki/kucharki taki kupiliśmy:
http://www.obsessive.pl/pl/produkt/c...cutie/280/3/0/

Podobają mi się te pierwsze i te trzecie też
No niezły strój Będziesz sobie w nim kuchciła
Chyba właśnie wybiorę te 1. tylko nie wiem jeszcze czy z 3 czy z 4 zwisami
a na jaki kolorek sie farbujesz? Ja jeszcze nigdy nie farbowałam ale chyba będę musiała zacząć bo coś mi włosy siwną

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Szczerze,to nie przepadam z zwisającymi koczykami,ale oglądnełam fotki i stwierdzam ze wszystkie są ok/ładne,gdybym miała wybierać wybrałam bym bramke numer 2
Ja własnie uwielbiam kolczyki, a takie długie to już w ogóle
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:39   #2596
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 468
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Czesc Kobietki,skrobne tylko do Was a nadrobie wieczorkiem ,bo zaraz do pracysmutno mi dzisiaj bo zostalam sama w domku,moj TZ pojechal w gory na festiwal rockowy,ktory organizuja nasi znajomi a my im pomagamy co roku robic jedzonko(frytki,hamburger y i takie tam dla tysiecy ludzi!)Zaczyna sie dzisiaj a konczy w niedziele,a ja niestety musze pracowac i jak mi sie uda pojade dopiero w sobote wieczorem i mnie to troche przeraza bo to 170 km a ja jeszcze nigdy sama tak daleko nie jechalam,najbardziej boje sie trzypasmowej autostradybo niecale dwa lata jak mam prawko.3majcie za mnie kciuki,prosze
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:40   #2597
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Mmm,no to spoko że lubisz takie kolczyki Ja lubie wkrętki albo kółeczka

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-22 o 11:29 Powód: r połknełam
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:24   #2598
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Dziękuję Na biuście mam naszytą taką koronkę z perełkami. Zdjęcia są na stronie 84, post 2508 chyba
Asiu, na teściową to już chyba jestes uodporniona, nic sie nie martw
Z tą praca to rzeczywiście kicha, niestety w szkołach też działają układy
To pewnie takie długie kolczyki wystarczą

Układy są wszędzie chyba

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
Czesc Kobietki,skrobne tylko do Was a nadrobie wieczorkiem ,bo zaraz do pracysmutno mi dzisiaj bo zostalam sama w domku,moj TZ pojechal w gory na festiwal rockowy,ktory organizuja nasi znajomi a my im pomagamy co roku robic jedzonko(frytki,hamburger y i takie tam dla tysiecy ludzi!)Zaczyna sie dzisiaj a konczy w niedziele,a ja niestety musze pracowac i jak mi sie uda pojade dopiero w sobote wieczorem i mnie to troche przeraza bo to 170 km a ja jeszcze nigdy sama tak daleko nie jechalam,najbardziej boje sie trzypasmowej autostradybo niecale dwa lata jak mam prawko.3majcie za mnie kciuki,prosze
Dasz radę, tylko musisz na spokojnie zasiąść za kółkiem, włącz jakąś muzyczkę która wpływa na Ciebie pozytywnie i odprężająco. Szerokiej drogi zyczę Ci już dzisiaj
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:40   #2599
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Mad: dziekuje za kciuczki, spowiedz sie udala, fajny ksiadz byl no i o 17 zaczynamy ta korone, lece zalatwiac dalej sprawy
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 12:47   #2600
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Wielka beznadzieja. Tak czy siak, nawet jeśli miałaby odpowiednie wykształcenie, to Szkoła Publiczna nie jest prywatną firmą, obowiązują jednak pewne zasady i powinien być konkurs.
Dzięki za oklaski
heh no to musisz złożyć donosik
MMMM mi to się te drugie kolczyki podobają, sama się nad takimi zastanwiałam
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:01   #2601
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Jeszcze troche wytzrymaj i sobie odpoczniecie
Fajny kocyk
No widzisz są i plusy-za te 68 osób,za przewodnik rozpiske
Dzięki Jak dokładnie rozpisałam, to wyszło mi 69 osób (bo wcześniej pominęłam 3-miesięczne maleństwo ).

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Fajny strój
Przymierzałam jeszcze policjantkę, ale była na mnie za duża, a pielęgniarka jak zwykła sukienka wyglądała. Cieszę się, że Ci się podoba

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
No niezły strój Będziesz sobie w nim kuchciła
Chyba właśnie wybiorę te 1. tylko nie wiem jeszcze czy z 3 czy z 4 zwisami
a na jaki kolorek sie farbujesz? Ja jeszcze nigdy nie farbowałam ale chyba będę musiała zacząć bo coś mi włosy siwną
Podam TŻtowi śniadanie do łóżka
Palette de lux czekoladowy brąz. Już kiedyś się nią farbowałam i nie chciałam przed ślubem eksperymentować z innym kolorem. Lubię farby tej firmy, bo mają świetną odżywkę do wtarcia we włosy po farbowani i włoski są po niej takie miękkie i odżywione.

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
Zaczyna sie dzisiaj a konczy w niedziele,a ja niestety musze pracowac i jak mi sie uda pojade dopiero w sobote wieczorem i mnie to troche przeraza bo to 170 km a ja jeszcze nigdy sama tak daleko nie jechalam,najbardziej boje sie trzypasmowej autostradybo niecale dwa lata jak mam prawko.3majcie za mnie kciuki,prosze
Dasz radę
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 15:20   #2602
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
Mad: dziekuje za kciuczki, spowiedz sie udala, fajny ksiadz byl no i o 17 zaczynamy ta korone, lece zalatwiac dalej sprawy
Prosze bardzo To super,że spowiedz udana i ksiądz był ok
za załatwianie spraw


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki Jak dokładnie rozpisałam, to wyszło mi 69 osób (bo wcześniej pominęłam 3-miesięczne maleństwo ).
Prosze No widzisz ale z ciebie ciotka



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Przymierzałam jeszcze policjantkę, ale była na mnie za duża, a pielęgniarka jak zwykła sukienka wyglądała. Cieszę się, że Ci się podoba
Aha Fajny pomysł z tym przebraniem



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Podam TŻtowi śniadanie do łóżka
Palette de lux czekoladowy brąz. Już kiedyś się nią farbowałam i nie chciałam przed ślubem eksperymentować z innym kolorem. Lubię farby tej firmy, bo mają świetną odżywkę do wtarcia we włosy po farbowani i włoski są po niej takie miękkie i odżywione.
Ulalala i pewno tż zadowolony O jesteś brązową czekoladką
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:44   #2603
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Ta grupa dla mnie jest bardzo ważna, już nie raz mi pomogła i dodała otuchy
Super, że zapisałaś się do kosmetyczki

Niektórym osobom się wydaje, że wiedzą najlepiej, zwłaszcza jesli mają do czynienia z osobą młodą i bez doświadczenia Ja się wczoraj strasznie zdołowałam (...)
dowiedział się, że sekretarka odchodzi na emeryturę i będzie wolny etat na jej miejsce. I właśnie, ja mam wszelkie kwalifikacje aby tam pracować, więc myślałam, że pójdę złożyć cv. No ale tata powiedział, że to wszystko to chyba pic na wodę, bo nikt nawet nie wspomniał o jakimś konkursie, i jemu się wydaje, że tam już swojego kogoś ktoś wsadzi po znajomości. I nawet się wkurzył na koleżankę, że mu dopiero powiedziała o tym etacie, bo gdyby wiedział odrazu to bym na samym początku złozyła papiery i musieliby rozpatrzeć. Wczoraj poszedł tam jeszcze i okazało się, że pani która odchodzi wsadziła tam swoją córkę, która nie ma nawet odpowiedniego wykształcenia, nie ma studiów. I tak właśnie jest w wiekszości przypadków, to już któryś raz z kolei przechodzi mi koło nosa praca.

Ale miałaś rewelacyjny pomysł Chyba bym nie wpadła na coś takiego. Kreatywna bestia z Ciebie
ah z tą pravą to masakra. Już pisałam kiedyś że wszystkie koleżanki ze studiów które mają od września prace mają mame już pracującą w przedszkolu lub szkole albo ciocie itp. Ale niema się co załamywać tylko uzbroić się w cieprliwość i bwierzyć, że w końcu się coś dla nas uczciwych znajdzie

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

A co do tego drugiego to na pewno tak będzie. Dzięki
I dzięki za barwa za zakupy. Strój pokojówki/kucharki taki kupiliśmy:
http://www.obsessive.pl/pl/produkt/costumes/cutie/280/3/0/

Co do pogrubionego, to masz całkowitą rację
Świetnie to rozwiązałaś z tymi zaproszeniami
Bardzo fajny te strój pokojówki

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość

Daj znać jak zareagowała szefowa na zaproszenie No to świetnie sobie poradziłaś odnosnie zaproszeń
Dziękuję dziewczyny za słowa uznania co do mojego pomysłu czuję sie zaszczycona moja szefowa, znaczy sie Gośka bardzo ucieszyła się z zaproszenia i była mile zaskoczona od razu poznała, że zaproszenie częściowo było robione ręcznie i była nim zachwycona, powiedziała że śliczne jest dowiedziałam się też, że gdy ona brała ślub to też robili sami zaproszenia a wtedy jeszcze to nie było tak popularne jak teraz i mieli ze swoim zdjeciem i w ogóle i jak widziała jak te ciotki starsze rzucają to w kont i nie dostrzegają jej wysiłków to ich złość brała i w ogóle ten chłopczyk którym się opiekuje ma urodzinki 18 września, więc będziemy mu śpiewać sto lat sto lat

silvyetta, trzymam kciuki za podróż na pewno dasz rade

asiulek, teściową się nie przejmuj bo nie warto trzeba takie sprawy olać sikiem prostym jednostajnym i życ po swojemu bo inaczej wrzody i takie tam murowane. Daj znac jak było i jak to przetrwałaś

gospella, no widzisz jaka jesteś super synowa

jade za chwilek po tż'ta bo na urodzinach jest u kumpla pytał przez telefon co dziś dobrego na obiadek a ja nie gotowałam dziś, bo myślałam, że nie bedzie jadł ja wróci, a pozatym sama wróciłam o 19 bo od razu po pracy pojechałam do mamy, normalnie ze mnie jest okropny
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:51   #2604
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

acelinko,to suoer że szefowa zadowolona. Co do śpiewania chłopczykowi sto lat,to my z nocy weselnej na drugi dzien po ślubie-wiadomo o co chodzi będziemy śpiewac sto lat kuzyna żonie bo konczy 50 lat Oj tam zaraz okropna,na szybciora coś wykombinuj dobrego
Ja właśnie czekam na tz-ta,powinien być za 10-15 minut
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:46   #2605
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Ulalala i pewno tż zadowolony O jesteś brązową czekoladką
Dzięki za brawa No taka trochę gorzka czekolada wyszła, ale do ślubu pewnie się jeszcze trochę rozjaśni po kilku myciach

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Bardzo fajny te strój pokojówki
i w ogóle ten chłopczyk którym się opiekuje ma urodzinki 18 września, więc będziemy mu śpiewać sto lat sto lat
Dzięki
Ale fajny zbieg okoliczności. U mnie wychodzi tak, że dzień przed naszym ślubem ma urodziny bratanek TŻta, a 3 dni po - moja siostra

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
acelinko,to suoer że szefowa zadowolona. Co do śpiewania chłopczykowi sto lat,to my z nocy weselnej na drugi dzien po ślubie-wiadomo o co chodzi będziemy śpiewac sto lat kuzyna żonie bo konczy 50 lat
Ale im się wszystkim zachciało się rodzić akurat w okolicy naszych ślubów

Melduję, że lista gości (prawie) zamknięta, bo dzwonił kuzyn, że jednak przyjdzie tylko nie wie czy z osobą towarzyszącą czy bez, ale na sali podamy, że "z", więc mamy 71 osób (przypominam, że warunkiem zmiany sali na nową było "powyżej 70 osób" - ale fuks ).
Rozpisaliśmy z TŻtem kto gdzie siedzi (ale nie będzie winietek, tylko tablo - dokładnych miejsc nie wyznaczamy, tylko stoliki) i muszę to teraz ładnie na kompie przepisać
Poza tym zadzwoniłam do kolesia z zespołu, który będzie grać w kościele i wszystko potwierdziłam i ustaliłam szczegóły
Dziś już mam dużo lepszy nastrój niż wczoraj
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:54   #2606
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki za brawa No taka trochę gorzka czekolada wyszła, ale do ślubu pewnie się jeszcze trochę rozjaśni po kilku myciach
Prosze bardzo Ja będąc na urlopie tez robiłam się na czekolade tzn brąz więc piąteczka Fryzjerka mówiła też, że jeszcze ciemniejszy odcien mogła mi dac na głowe no ale ja uważam że jest ok. A przed ślubem chyba pójde jeszcze na ścięcie końcówek i odświeżenie koloru



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ale fajny zbieg okoliczności. U mnie wychodzi tak, że dzień przed naszym ślubem ma urodziny bratanek TŻta, a 3 dni po - moja siostra
No prosze u ciebie też będzie weselno urodzinowo



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ale im się wszystkim zachciało się rodzić akurat w okolicy naszych ślubów
Co racja,to racja ale za to młodzi odsapną troche jak solenizantowi będą spiewać


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Melduję, że lista gości (prawie) zamknięta, bo dzwonił kuzyn, że jednak przyjdzie tylko nie wie czy z osobą towarzyszącą czy bez, ale na sali podamy, że "z", więc mamy 71 osób (przypominam, że warunkiem zmiany sali na nową było "powyżej 70 osób" - ale fuks ).
Rozpisaliśmy z TŻtem kto gdzie siedzi (ale nie będzie winietek, tylko tablo - dokładnych miejsc nie wyznaczamy, tylko stoliki) i muszę to teraz ładnie na kompie przepisać
Poza tym zadzwoniłam do kolesia z zespołu, który będzie grać w kościele i wszystko potwierdziłam i ustaliłam szczegóły
Dziś już mam dużo lepszy nastrój niż wczoraj
No widzisz,jak super wszystko się ułożyło. kalski: Za wszystkie załatwione pozytywnie sprawy ślubno-weselne. To super,że dziś masz lepszy humor,tak trzymaj






A ja jestem dumna z tz-ta,bo dostał awans

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-22 o 19:57 Powód: literówki
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:29   #2607
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość

A ja jestem dumna z tz-ta,bo dostał awans
gratulacje dla Twojego zdolnego tż'ta


Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Oj tam zaraz okropna,na szybciora coś wykombinuj dobrego
Ja właśnie czekam na tz-ta,powinien być za 10-15 minut
no ja chciałam zrobić coś na szybko ale jak dzonił do mnie pół godziny cześniej żebym przyjechała to powiedział że niechce nic i że nie jest głodny a potem mnie wkurzył tak że hej
najpier jak wsiadł do samochodu to miał do mnie jakieś halo ze niby jak mi wysłał sms'sa o której mają przyjść jego rodzice w sobote do nas to mu odpisałam późno, a ja odpisałam od razu widocznie coś z siecią nie tak. Jeszcze powiedział potem ze po 15 minutach dostał sms'sa, no ojejku biedny on całe 15 minut czekał i w związku z tym że tak strasznie długo musiał czekać nie zadzwonił do mamy na którą mają być
a potem jak wróciliśmy do domu to coś zaczął głupio gadać o tym obiedzie i powiedział że do mc'donalda pójdzie na obiad no kur.... zapiał przecież nie chciał no to sie wkurzyłam i sie poryczałam i sobie polazłam pod prysznic a jak skończyłam to tż już spał na rogówce w salonie.
Smutno mi, że się tak dziecinnie zachował ja rozumiem że był po imprezie i po % ale to nie jest powód żeby mnie obrażać i jak nie umie sie zachowywać po alkoholu to nich go nie pije i już.

Eh .. ale Wam pomarudziłam
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:38   #2608
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
A przed ślubem chyba pójde jeszcze na ścięcie końcówek i odświeżenie koloru

No widzisz,jak super wszystko się ułożyło. kalski: Za wszystkie załatwione pozytywnie sprawy ślubno-weselne. To super,że dziś masz lepszy humor,tak trzymaj

A ja jestem dumna z tz-ta,bo dostał awans
Dzięki
i ogrooooomne gratulacje do TŻta.
A co do odświeżenia koloru, to masz rację, bo mogą się odrosty pojawić

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Smutno mi, że się tak dziecinnie zachował ja rozumiem że był po imprezie i po % ale to nie jest powód żeby mnie obrażać i jak nie umie sie zachowywać po alkoholu to nich go nie pije i już.
Na pewno jutro jak porozmawiacie na spokojnie to będzie mu głupio, że się tak zachował i Cię przeprosi

Wysmarowałam piękne tablo (listę gości rozpisałam według stolików, ale graficznie nazwiska są ułożone tak jak będą goście rozsadzeni, nie wiem jak to wytłumaczyć ). Teraz tylko pytanie czy na sali mi taki układ stołów zaakceptują, czy źle to wykombinowałam Najwyżej zrobię od nowa
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:44   #2609
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
gratulacje dla Twojego zdolnego tż'ta
Dziękuje w jego imieniu za gratulacje


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Eh .. ale Wam pomarudziłam
Będzie dobrze ,przemysli sobie i cię jutro przeprosi.A jak nie to biada



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki
i ogrooooomne gratulacje do TŻta.
A co do odświeżenia koloru, to masz rację, bo mogą się odrosty pojawić
Prosze i dziękuje za gratki w imeinui tż-ta
No,u mnie nie widać odrostów bo jak mi schodzi to mam swoje włosy,też brąz


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Wysmarowałam piękne tablo (listę gości rozpisałam według stolików, ale graficznie nazwiska są ułożone tak jak będą goście rozsadzeni, nie wiem jak to wytłumaczyć ). Teraz tylko pytanie czy na sali mi taki układ stołów zaakceptują, czy źle to wykombinowałam Najwyżej zrobię od nowa
No to za rozpiske noi by na taki układ pozwolili

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-22 o 20:48
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:45   #2610
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki
i ogrooooomne gratulacje do TŻta.
A co do odświeżenia koloru, to masz rację, bo mogą się odrosty pojawić

Na pewno jutro jak porozmawiacie na spokojnie to będzie mu głupio, że się tak zachował i Cię przeprosi

Wysmarowałam piękne tablo (listę gości rozpisałam według stolików, ale graficznie nazwiska są ułożone tak jak będą goście rozsadzeni, nie wiem jak to wytłumaczyć ). Teraz tylko pytanie czy na sali mi taki układ stołów zaakceptują, czy źle to wykombinowałam Najwyżej zrobię od nowa
no ja mam nadzieję, że mnie przeprosi bo jak ni to go o tasaczkiem pogonie dookoła bloku i już ale napisałam Wam co i jak i już mi lepiej

Fajniutko, że to sobie rozpisałaś jak się ładnie uśmiechniesz to na pewno ustawią Wam stoły tak jak chcecie ja też będe sobie robiła rozpiske taką ale dopiero jak właśnie będe wiedziała jak najlepiej ułożyć stoliki

Racja racja, warto odświeżyć kolorek przed ślubem po oprócz odrostów to wiadomo, że kolor troche płowieje od mycia i słonka ja będe farbowała tak gdzieś pewnie 3 tygodnie przed ślubem (o ile nie zrobie tż'towi krzywdy tym tasaczkiem )

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-07-22 o 20:47
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.