Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcze podr - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-30, 19:01   #2581
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ale mam dziś senny dzień
Podczytuję Was cały dzień ale nie mam nawet weny żeby coś pisać....


__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt




Edytowane przez paulka0212
Czas edycji: 2014-04-30 o 19:06
paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:16   #2582
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Justyna dzieki ze pytasz, no ogolnie dzien bardzo ciezki, to byl kiepski pomysl zeby jechac dzis bo mialam sporo do zrobienia i teraz juz nie wytrzymuje, boli mnie doslownie wszystko
A podroz jakos idzie, chociaz Hania bardzo zle to znosi a mnie wkurza nawet guma od gaci wiec to raczej kiepskie polaczenie no ale juz niedaleko uff

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:18   #2583
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cześć dziewczyny,

ale dzień szybko zleciał! Teraz idę spakować nas na wyjazd majówkowy całe szczęście, że nie muszę myśleć w co się ubrać bo mam mały wybór

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Mamy Gabrysie! Urodzila sie o 9.25, 10 puntow 3150 gram I 54 cm
meniaa gratulacje ogromniaste! cieszcie się sobą!

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Pisałyście o radości z zakupu mopa..... Ja chcę dostać nóż szefa kuchni, bo mi takiego brakuje bardzo!!!!! I znowu się dziś o tym przekonałam, jak musiałam posiekać czosnek......
Porządny nóż dobra rzecz!

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Kurcze, jak ja wam zazdroszczę tych spacerów... Wystarczy, że przejdę pół kilometra i nogi mam spuchnięte jak słoń, zwłaszcza prawą (nie rozumiem czemu nie puchną równo..) Dlatego jak tż wraca z pracy to chociaż wyprowadza mnie na ławeczkę na plac zabaw... Normalnie jak zwierzątko
Ja wiem, że to mało śmieszne, ale tak zabawnie to napisałaś, że się uśmiałam

przypominam, że jeśli ktoś życzy się pochwalić zdjęciem swojego dziecia na matajowym FB to zapraszamy
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:20   #2584
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
Zuzia wczoraj też mało co się ruszała... no i też zastanawiałam się czy wszystko z nią w porządku... Ale poczekałam, dziś na KTG wszystko ok i od rana się już sporo rusza widocznie wczoraj miała gorszy dzień. Może Majka też tak ma.... ale jeśli Cię to niepokoi to jedź na IP

gratuluję

duży chłopak się szykuje a jak z Twoimi skurczami?????

rzeczywiście dużo urosła...

pewnie, że tak

gratuluję
dzisiaj nie miałam ktg więc nic mi lekarz nie wykrył a ja ich nie czuje ale brzuszek troch twardnieje

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
Chyba nie aż taki duży. Mój ważył 3030 w 37 tc więc bez paniki. Zobacz sobie na siatkę centylową, będzie pewnie po środku albo ciut nad środkowa linią.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------



Spokojnie nie jest powiedziane, że to tępo utrzyma do końca. Ja też byłam przerażona bo mój Mały też rósł szybko i był nieraz 2-3 tygodnie straszy a w 34tc był idealny jak na swój wiek (a nawet dzień młodszy) i teraz też jest wstrzelony w dzień, zauważyłam, że dzieci nie rosną cały czas równo.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------



Serdeczne gratulację !!!
jeszcze granica błędu jest ale mam nadzieję, że akurat dziecko będzie trochę mniejsze łatwiej do urodzenia ale co ma być to będzie
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:25   #2585
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość

przypominam, że jeśli ktoś życzy się pochwalić zdjęciem swojego dziecia na matajowym FB to zapraszamy
ja się zgłaszam na ochotnika... chętnie się pochwalę - jak już będę miała kim

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Justyna dzieki ze pytasz, no ogolnie dzien bardzo ciezki, to byl kiepski pomysl zeby jechac dzis bo mialam sporo do zrobienia i teraz juz nie wytrzymuje, boli mnie doslownie wszystko
A podroz jakos idzie, chociaz Hania bardzo zle to znosi a mnie wkurza nawet guma od gaci wiec to raczej kiepskie polaczenie no ale juz niedaleko uff
to dobrze że macie już nie daleko! A nie dziwie ci się że masz już dość. Za dużo na siebie wzięłaś... Mam nadzieje że mąż troszkę cię odciąży od opieki na Hanią i będziesz mogła wypocząć i się zrelaksować nad morzem
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:27   #2586
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

kasian86 trzymaj się

MamaKtosia spoko, to w sumie zabawne porównanie
Fajnie, że masz wyjazd majówkowy - udanego wypoczynku
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:29   #2587
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Beatusia i Menia GRATULACJE
Jak tylko dojdziecie do siebie i nacieszycie się maluszkami piszcie jak przebiegały wasze cc
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 19:39   #2588
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

beatusia
Gratulacje! Dał radę powyżej 3kg urosnąć Słodziasznie wyglądacie

Aldrin Super, że się szyjka trzyma

agus7ia Ja wierzę w błędy pomiaru, głowa do góry

wiola883 Szybko waga spada, super no pewnie, że chcemy opis!

meniaa Gratulacje!

kasian
Odpoczniesz sobie, to na pewno ci się humor poprawi, bawcie się dobrze

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

ale dzień szybko zleciał! Teraz idę spakować nas na wyjazd majówkowy całe szczęście, że nie muszę myśleć w co się ubrać bo mam mały wybór
Mnie to nie pociesza jak ciągle wyskakuję w tym samym Udanego wyjazdu!
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:42   #2589
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

ale dzień szybko zleciał! Teraz idę spakować nas na wyjazd majówkowy całe szczęście, że nie muszę myśleć w co się ubrać bo mam mały wybór

przypominam, że jeśli ktoś życzy się pochwalić zdjęciem swojego dziecia na matajowym FB to zapraszamy
Udanego wyjazdu, ja na pewno będę się chciała pochwalić moimi dziewuszkami

Dziś nakleiłam nad łóżeczka naklejki z biedronki, tak fajowo się zrobiło w pokoju

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:44   #2590
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
J
A podroz jakos idzie, chociaz Hania bardzo zle to znosi a mnie wkurza nawet guma od gaci wiec to raczej kiepskie polaczenie no ale juz niedaleko uff
mam nadzieję, że mimo wszystko wyjazd wam się uda!

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
ja się zgłaszam na ochotnika... chętnie się pochwalę - jak już będę miała kim
Wiesz co jakoś mi się wydaję, że jak ja wrócę z majówki to Franek już będzie po dobrej stronie mocy także jakby co to ślij info na maila mojego matajowego

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Fajnie, że masz wyjazd majówkowy - udanego wypoczynku
Dzięki, dzięki! Przez Twoją quesadilę wczorajszą dziś wyciągnęłam moją familię na pizzę - wiem, że pizza nijak się ma do que ale lepszy rydz niż nic

Cytat:
Napisane przez mak polny Pokaż wiadomość
Mnie to nie pociesza jak ciągle wyskakuję w tym samym Udanego wyjazdu!
Hahaha mnie też nie pociesza, ale skoro rodzę w sierpniu to szukam pozytywów obecnego stanu Dzięki!

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

paulka no to jak dziewczyny wylezą to zapraszamy!
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:51   #2591
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość

My też przed chwilą wszamaliśmy lody - koktajlowe firmy koral
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 19:53   #2592
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

MamoKtosia powiem Ci, że quesadilla wygrała z pizząhut o włosek
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:53   #2593
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

uciekam na NdiNz - kto chętny ?? Stawiam kompot z renklod i lody bakaliowe?
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 20:03   #2594
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
uciekam na NdiNz - kto chętny ?? Stawiam kompot z renklod i lody bakaliowe?
Ja zdążyłam obejrzeć pierwsze 5 minut i tż mi przełączył na mecz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 20:17   #2595
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Hej dziewczyny
więc jestem po badaniu
według dat jestem w 35 tyg ciąży... a według wielkości dziecka? usg? bobas wygląda na 36 tydzień i kilka dni...może nawet 37... sama nie wiem ...nie rozumiem tego (znaczy się , że już donosiłam czy nie? .... a może moge niebawem urodzić?)
w łożysku wyszły drobne złogi i lekarz posądził mnie o palenie papierosów
a ja nie palę
mój tato pali, ale mam z tym kontakt sporadycznie... tzn raz dziennie zdarzy mi się oddychać zadymionym powietrzem przez chwilę...ale uciekam wtedy

lekarz powiedział, że może to być objawem starzenia się łożyska i jeśli na następnym usg będzie gorzej to trzeba będzie zakończyć ciążę (pytanie, co to znaczy, wywołanie, cesarka???) myślicie, że to prawda?
zmartwiłam się tymi złogami
może źle się odżywiam, może zbyt tłusto, zbyt dużo
przytyłam kolejne 5kg...których nie widać, bo wchodzę w te same ubrania
a dzidzia przyrosła na masie ponad 1,1kg w ciągu miesiąca
- czy to dużo? jak na 35 tc szacowana waga na dzień dzisiejszy to 2600g
a obwód główki 32,2cm (36,3HBD)zastanawiam się czy to dużo czy mało...choć ja uważam, że to jakieś niemożliwe urodzić taką główkę przez tak małą dziurkę

I teraz się zastanawiam ile mała jeszcze urośnie, i czy dam radę naturalnie rodzić bo jestem z tych drobnych... brzuszek rzeczywiście mam obniżony od jakiegoś czasu co najmniej 2 tyg.


ja nie wiem czemu ale jestem zmartwiona... moje emocje jakieś takie nie na miejscu chyba... pierwsze co, to zaczęłam się obwiniać, że o siebie nie dbam
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 21:04   #2596
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Pozdrawiam znad morza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 21:10   #2597
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
uciekam na NdiNz - kto chętny ?? Stawiam kompot z renklod i lody bakaliowe?
Serialu nie oglądam, ale zaintrygował mnie kompot. Co to renklody?
Odmiana gruszki czy czegoś?


Karlain jak w 32tc byliśmy poznać płeć, to też mi ginka zarzuciła palenie papierosów i właśnie chyba zwapnienie łożyska?? Nie pamiętam dokładnie i się tym nie przejmuję, bo na poprzedniej wizycie pomiary na usg zgadzały się z moim tygodniem ciąży.

Łożysko z tego co wiem zaczyna się pomału starzec już od 34 tc a bobas wygląda na "przerośniętego" w stosunku do tc bo pewnie jest duży. Wagę dziecka najlepiej sprawdzić na siatkach centylowych, proszę:
31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl)
32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl)
33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl)
34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl)
35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl)

36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl)
37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl)
38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl)
39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl)

40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Skoro piszesz, że jesteś w 35 tc a mały waży 2600 to idealnie mieście się w swoim centylu więc nie rozumiem, o co chodzi ginowi Twojemu.
Moim zdaniem nie masz za bardzo czym się martwić, zwłaszcza że dwie strony temu pisałyśmy o tym, że dzieci rosną raz bardziej, raz mniej i albo wyprzedzają TP albo są rzekomo za małe.

MamoKtosia ja nie mam fajsbuunia a chętnie pochwalę się dzidziolkiem jak już się wykluje, mogę?

Chansons i Nadiak mi też nogi puchną niesymetrycznie, bardziej lewa. Podejrzewam, że skoro śpię na lewym boku i prawą nogę kładę na poduszkę to stąd ta różnica. Na którym boku wy spicie??
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-04-30 o 21:13
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 21:18   #2598
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
więc jestem po badaniu
według dat jestem w 35 tyg ciąży... a według wielkości dziecka? usg? bobas wygląda na 36 tydzień i kilka dni...może nawet 37... sama nie wiem ...nie rozumiem tego (znaczy się , że już donosiłam czy nie? .... a może moge niebawem urodzić?)
w łożysku wyszły drobne złogi i lekarz posądził mnie o palenie papierosów
a ja nie palę
mój tato pali, ale mam z tym kontakt sporadycznie... tzn raz dziennie zdarzy mi się oddychać zadymionym powietrzem przez chwilę...ale uciekam wtedy

lekarz powiedział, że może to być objawem starzenia się łożyska i jeśli na następnym usg będzie gorzej to trzeba będzie zakończyć ciążę (pytanie, co to znaczy, wywołanie, cesarka???) myślicie, że to prawda?
zmartwiłam się tymi złogami
może źle się odżywiam, może zbyt tłusto, zbyt dużo
przytyłam kolejne 5kg...których nie widać, bo wchodzę w te same ubrania
a dzidzia przyrosła na masie ponad 1,1kg w ciągu miesiąca
- czy to dużo? jak na 35 tc szacowana waga na dzień dzisiejszy to 2600g
a obwód główki 32,2cm (36,3HBD)zastanawiam się czy to dużo czy mało...choć ja uważam, że to jakieś niemożliwe urodzić taką główkę przez tak małą dziurkę

I teraz się zastanawiam ile mała jeszcze urośnie, i czy dam radę naturalnie rodzić bo jestem z tych drobnych... brzuszek rzeczywiście mam obniżony od jakiegoś czasu co najmniej 2 tyg.


ja nie wiem czemu ale jestem zmartwiona... moje emocje jakieś takie nie na miejscu chyba... pierwsze co, to zaczęłam się obwiniać, że o siebie nie dbam
Nie martw się, ja w 34tc też miałam złogi na łożysku, to naturalny proces starzenia się łożyska ( tak mi powiedział lekarz) im dalej tym staje się mniej wydajne i dziecko z niego mniej dostaje, aby zaczynało się usamodzielniać i po porodzie załączyły się wszystkie funkcje. Ja sama pytała o to łożysko to mówił, że jest prawidłowo.
A waga maleństwa? Po pierwsze jest przypuszczalna, po drugie 2600 w 35tc to nie tak dużo. Dziecko może przybrać jeszcze 1 kg, a może 500 g więc się nie stresuj. Tylko dziwi mnie stanowisko lekarza, bo na wizycie Cię nastraszył i z tym zostawił.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Chansons i Nadiak mi też nogi puchną niesymetrycznie, bardziej lewa. Podejrzewam, że skoro śpię na lewym boku i prawą nogę kładę na poduszkę to stąd ta różnica. Na którym boku wy spicie??
Ja zmieniam boki jak śpię. W życiu bym na jednym nie wytrzymała. Lekarz zalecił spanie na lewym boku bo jest wtedy lepsze krążenie, ale ja cierpnę i nie daję rady. Tylko zauważyłam, że jak śpie na prawym boku to trochę mnie prawa noga boli. Może po prostu w niej mam słabsze krążenie.
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 21:19   #2599
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam znad morza
Opanowałyśmy całą Polskę ja góry, Ty morze

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
MamoKtosia ja nie mam fajsbuunia a chętnie pochwalę się dzidziolkiem jak już się wykluje, mogę?
Jasne, jak się wykluje to podeślij zdjęcie

Aaa i powiem wam coś kupiłam dziś koszulę do porodu! Czyli chyba mam już wszystko
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 21:30   #2600
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Wiesz co jakoś mi się wydaję, że jak ja wrócę z majówki to Franek już będzie po dobrej stronie mocy także jakby co to ślij info na maila mojego matajowego
obyś miała kobieto rację... Udanej majówki

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam znad morza

dobrze że jesteście na miejscu. bawcie się dobrze a ty odpoczywaj


Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość

Aaa i powiem wam coś kupiłam dziś koszulę do porodu! Czyli chyba mam już wszystko
wow robisz postępy
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 22:32   #2601
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość

lekarz powiedział, że może to być objawem starzenia się łożyska i jeśli na następnym usg będzie gorzej to trzeba będzie zakończyć ciążę (pytanie, co to znaczy, wywołanie, cesarka???) myślicie, że to prawda?
zmartwiłam się tymi złogami
może źle się odżywiam, może zbyt tłusto, zbyt dużo
przytyłam kolejne 5kg...których nie widać, bo wchodzę w te same ubrania
a dzidzia przyrosła na masie ponad 1,1kg w ciągu miesiąca
- czy to dużo? jak na 35 tc szacowana waga na dzień dzisiejszy to 2600g
starzenie się łożyska chyba nie jest zbyt zależne od nas, na pewno dieta nie ma tu nic do rzeczy, bo mam koleżankę, co się odżywia mega zdrowo i łożysko też miała starzejące, musieli rozwiązac ciażę przez cc w 37 tc

waga piękna tak jak u mojej Zosi identico

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam znad morza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
równiez pozdrawiamy, ja z centrum Wlkp mam nadziej e, ze macie tam piękną pogodę

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Serialu nie oglądam, ale zaintrygował mnie kompot. Co to renklody?
Odmiana gruszki czy czegoś?
blisko śliwki
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 22:51   #2602
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Jej..jestem padnięta..ale urodziny kolegi były super ! Hehe..wyglądało to bardziej jak jakiś kinder bal...bo większość jego znajomych ma już dzieci...więc w sumie po domu biegało ich aż 6 !
W tym jedna dziewczyna właśnie 3 mc temu urodziła drugie dziecko więc była z dwójką Jej..i ta 3 miesięczna dziewczynka była taka słodka..i mała.. Przecież w sumie Mila całkiem niedawno taka była a ja patrząc na nie widzę przepaść i się pytam kiedy to było?!?!

Kasian no to teraz odpoczywaj i zjedz za mnie pyszną rybkę

A jutro jedziemy na grilla z moimi dwoma kuzynami i ich żonami. Jedna ma termin porodu na czerwiec, a druga urodziła teraz w grudniu. Ogólnie obserwuję jakiś wysyp dzieci w naszym środowisku
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 23:10   #2603
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

ja na dzisiaj mówię 'Dobranoc'

jutro ciężki dzień, wszyscy od strony tż przyjada na grila, nie wiem, jak ja wytrzymam w takim harmidrze 3 dzieciaków, padne na twarz
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 23:29   #2604
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzien dobry w maju no to dalej mamusie rozkręcamy sie

Gratulacje dla nowych mamuś
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 00:30   #2605
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam, nie ma opcji.
Jak można tyle wyprodukować no! A niektórzy dzieci mają inne do opieki przypominam! Więc jak ktoś urodził to gratuluję
Podpusuje się w 100%
Co trochę doczytam to zraz muszę coś zrobić i nawet dwa razy już próbowałam napisać... Ale spoko, będzie coraz więcej czasu
Pozale się, że nawal pokarmu dalej mam, pomału się noemuje alw ciągle pkywam w mleku i już sił mi czasem brak:/
Do tego ciągle ktoś przychodzi, jakniehakasciocia, to kuzyn, kolega męża, teść... Dziś było w pewnym momencie 6 osób, to po srineczku, za zdtowko a ja tu najchętniej bym cycki wystawiła i odcoagala:/ nie myślą ludzie, żeby się zapytać, umówić, jeszcze się obrażą!
To tyle, sorki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 02:49   #2606
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Madziula dobrze gadasz,polac Ci trzeba
Kwietnioweczki,konczymy zabawe,majoweczki zaczynaja.
Madziarek nie wpuszczaj ich do domu,wspolczuje sytuacji. Jako ze u nas ospa to mam spokoj
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014


Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 04:32   #2607
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

No i mamy maj

Madziarek - współczuje odwiedzin.. Moja mama szykuje sie wziąć urlop i planuje u nas siedzieć..

Jesteśmy na działce nad jeziorkiem..
Jakoś spać nie mogę od godziny i coś mnie gardło zaczyna pobolewać

Dziś na działkę przyjeżdża moja siostra z mężem i dwuletnim synkiem.. Jakoś czuję, że nie będę miała siły za nim nadążyć..

Odpoczywajcie mamuśki, udanych majówek
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 06:17   #2608
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Witam się i ja majowo Oficjalnie nasz wątek wchodzi w fazę rozrodczą
Wczoraj DOTARŁO DO MNIE przy zmianie kartki w kalendarzu na maj, że to już ostatnie chwile i zaczęliśmy miesiąc w którym już mogę zobaczyć Malutką... Niesamowite, piękne 8 miesięcy za nami, to już

Z tej okazji witam się też w 36 tc i gratuluję z tej samej okazji Paulce i jej dziewczynkom oraz Ramonie i córci
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 06:53   #2609
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Agaaga gratuluje no to zaraz na Ciebie pora

Madziarek współczuje my nikogo nie wpuszczamy, chyba sie mnie boja

A ja właśnie nie mam nawału specjalnie, tzn dużo mleka piersi ogromne i cieple ale leci normalnie, jak z jednej karmie ti z drugiej samo nie pojdzie... może nie odciagaj za dużo, żeby za bardzo nie pobudzać?
Za to jak Zytuś pisała mialam w nocy jakiś zator chyba odblokowaliśmy z małym i też już dreszcze mnialam i zimno ale narazie przeszlo


Widze z rana same podwójne

Ja mysle dzis o malym spacerku i zazdroszcze ciężarówkom tych grilli, dla nas za wcześnie troche
poza tym nasz fotelik jest jakiś stanowczo za duży :p

A nocka spoko, mlody jeszcze śpi, szkoda że Oliś wstal o 6.30


Kasian udanego plażowania
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 06:57   #2610
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Witam się i ja majowo Oficjalnie nasz wątek wchodzi w fazę rozrodczą
Wczoraj DOTARŁO DO MNIE przy zmianie kartki w kalendarzu na maj, że to już ostatnie chwile i zaczęliśmy miesiąc w którym już mogę zobaczyć Malutką... Niesamowite, piękne 8 miesięcy za nami, to już

Z tej okazji witam się też w 36 tc i gratuluję z tej samej okazji Paulce i jej dziewczynkom oraz Ramonie i córci

brawa za 36tc gratulacje również dla Ramonki i Paulki


A my zaczynamy dziś 37 tc


I witam się w pięknym maju Dziewczyny to która oficjalnie otwiera nam Maj ? ;>

Miłych wypadów, miłych spotkań w gronie rodziny, znajomych w ten piękny majowy dzień . U nas jest mega słonecznie Ja bez Tż niestety ale co zrobić jak mama będzie robić grilla to się tam u Niej zjawie
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:13:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.