Mamy styczniowe 2017 - część IV! - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-18, 20:00   #2611
KPZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 492
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Dziękuję dziewczyny, oczywiście że mi przykro bo czuje się w tym wszystkim pominięta, nawet jeśli rodzic nie będę to znów mam sama spędzać weekend? super! Ciężarna po terminie, ledwo się ruszająca a jej facet świetnie się bawi w górach z kolegami.

Nie wspominając o tym że był już kilka razy i w górach i na nartach a ja siedziałam w domu...
Nie mam siły już na to.

Jak trzeba to sobie sama poradzę, bez łaski...

Pępek świata przyzwyczajony ze wszystkie za nim latają i może robić co chce.


Już sam fakt że myśli o wyjeździe jest nieodpowiedzialny.
To już nie ten czas.
Zabawa się skończyła.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KPZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 20:07   #2612
ona10101
Raczkowanie
 
Avatar ona10101
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Też zauważyłam krew pod kikutem pepka.
Co do kąpieli to nawet w szpitalu nie kąpia dzieci codziennie tylko co 2 dni - podobno jakieś nowe wytyczne.
Do mam karmiących - liczyłyście mniej więcej ile razy karmicie na dobę? U nas ok 18... wydaje mi się że to bardzo dużo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 19.11.2005r.
Nasze zaręczyny 12.04.2009r.
Nasz ślub 22.05.2010r.
Adaś ur. 25.02.2012r.
ona10101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 20:25   #2613
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Troche jakbym czytala o moim...

Nie wiem czy ta krew byla normalna, ale u nas wlasnie dwa dni byla i wczoraj wisial ledwo co, po czym na wieczór odpadl. Mam pytanie czy codzienna kąpiel jest obowiazkowa, ma to jakies znaczenie czy kapiemy codziennie czy co dwa dni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Codzienna kąpiel uczy dziecko rutyny, ale nie jest konieczna. Podobno jak nie łapiesz to wystarczy dziecko obmyc płatkami kosmetycznymi w miejscach, gdzie może się zbierać brud.

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam krew pod kikutem pepka.
Co do kąpieli to nawet w szpitalu nie kąpia dzieci codziennie tylko co 2 dni - podobno jakieś nowe wytyczne.
Do mam karmiących - liczyłyście mniej więcej ile razy karmicie na dobę? U nas ok 18... wydaje mi się że to bardzo dużo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas milion razy. Mam apke baby manager, ale w nocy zasypiam przy karmieniu i potem wg aplikacji karmiłam 59 minut

Mąż pojechał do kina. Sama mu to zaproponowałam, a ja lulam mojego małego potworka! Czyżbym miała hnb?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 20:31   #2614
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Też bym zjadła kebaba, czekoladę albo coś innego, a co chwilę słyszę czego mi nie wolno...
Ja dziś zrobiłam spaghetti i testowałam nowe przyprawy. Wyszło pikantne. Nie ziało się ogniem, ale czuć było że jest ostre Młodemu wcale to nie przeszkadzało. Fakt że w ciąży też nie jadłam jałowych potraw a przyprawiałam pod siebie


Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ta krew byla normalna, ale u nas wlasnie dwa dni byla i wczoraj wisial ledwo co, po czym na wieczór odpadl. Mam pytanie czy codzienna kąpiel jest obowiazkowa, ma to jakies znaczenie czy kapiemy codziennie czy co dwa dni?
U nas kikut odpadł bez żadnych krwawień czy innych niespodzianek. A kąpiemy Młodego co 2-3 dzień... Ale tylko dlatego że my kąpiemy w pokoju który ma spory metraż. I nim się go nagrzeje do minimalnej wymaganej temperatury to trochę to trwa. A też nie chcemy kąpać zupełnie wieczorem żeby przed spaniem pokój zdążyć wywietrzyć. Nikt nie lubi spać w saunie


Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam krew pod kikutem pepka.
Co do kąpieli to nawet w szpitalu nie kąpia dzieci codziennie tylko co 2 dni - podobno jakieś nowe wytyczne.
Do mam karmiących - liczyłyście mniej więcej ile razy karmicie na dobę? U nas ok 18... wydaje mi się że to bardzo dużo...
Karmimy się co 2-3h. Wychodzi nam 8-12 karmień. Karmimy się około 40 minut (20 min jedna pierś, 20 druga). Młody intensywnie ssie przez większość czasu, także się najada.
U Ciebie też przy takiej ilości karmień dzieć ssie intensywnie? Czy po prostu ciomka i chce się przytulać do piersi?
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 21:19   #2615
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Kyiia Pokaż wiadomość
Ja dziś zrobiłam spaghetti i testowałam nowe przyprawy. Wyszło pikantne. Nie ziało się ogniem, ale czuć było że jest ostre Młodemu wcale to nie przeszkadzało. Fakt że w ciąży też nie jadłam jałowych potraw a przyprawiałam pod siebie




U nas kikut odpadł bez żadnych krwawień czy innych niespodzianek. A kąpiemy Młodego co 2-3 dzień... Ale tylko dlatego że my kąpiemy w pokoju który ma spory metraż. I nim się go nagrzeje do minimalnej wymaganej temperatury to trochę to trwa. A też nie chcemy kąpać zupełnie wieczorem żeby przed spaniem pokój zdążyć wywietrzyć. Nikt nie lubi spać w saunie




Karmimy się co 2-3h. Wychodzi nam 8-12 karmień. Karmimy się około 40 minut (20 min jedna pierś, 20 druga). Młody intensywnie ssie przez większość czasu, także się najada.
U Ciebie też przy takiej ilości karmień dzieć ssie intensywnie? Czy po prostu ciomka i chce się przytulać do piersi?
To długo u ciebie je. Ale to dobrze, bo się najada. Mój ciumkacz w porywach spędzi 15 minut przy piersi. Ale zwykle je nie dłużej niż 10 minut. I nie ma opcji, żeby zabrał się za drugą pierś. Więc nie ma się co dziwić, że podjada co 20 minut

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 22:24   #2616
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;69856931]To długo u ciebie je. Ale to dobrze, bo się najada. Mój ciumkacz w porywach spędzi 15 minut przy piersi. Ale zwykle je nie dłużej niż 10 minut. I nie ma opcji, żeby zabrał się za drugą pierś. Więc nie ma się co dziwić, że podjada co 20 minut

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
To u mnie to wyglada tak samo!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 22:59   #2617
ona10101
Raczkowanie
 
Avatar ona10101
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Kyiia Pokaż wiadomość
Ja dziś zrobiłam spaghetti i testowałam nowe przyprawy. Wyszło pikantne. Nie ziało się ogniem, ale czuć było że jest ostre Młodemu wcale to nie przeszkadzało. Fakt że w ciąży też nie jadłam jałowych potraw a przyprawiałam pod siebie




U nas kikut odpadł bez żadnych krwawień czy innych niespodzianek. A kąpiemy Młodego co 2-3 dzień... Ale tylko dlatego że my kąpiemy w pokoju który ma spory metraż. I nim się go nagrzeje do minimalnej wymaganej temperatury to trochę to trwa. A też nie chcemy kąpać zupełnie wieczorem żeby przed spaniem pokój zdążyć wywietrzyć. Nikt nie lubi spać w saunie




Karmimy się co 2-3h. Wychodzi nam 8-12 karmień. Karmimy się około 40 minut (20 min jedna pierś, 20 druga). Młody intensywnie ssie przez większość czasu, także się najada.
U Ciebie też przy takiej ilości karmień dzieć ssie intensywnie? Czy po prostu ciomka i chce się przytulać do piersi?
No to zazdroszczę.U nas średnio karmienie trwa do 15 minut. czasem jest to intensywne ssanie a czasem właśnie większość czasu synek ciumka. W większości karmię jedna piersią, sporadycznie podczas jednego karmienia zmieniam na drugą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 19.11.2005r.
Nasze zaręczyny 12.04.2009r.
Nasz ślub 22.05.2010r.
Adaś ur. 25.02.2012r.
ona10101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 00:40   #2618
Candid
Zadomowienie
 
Avatar Candid
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 440
GG do Candid
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Hej dziewczyny. Chwaliłam się na fb pochwalę się i tu. 18.01.2017 urodził się przez cc Dominik. Waga 4410. Długość 58cm. Od razu ubieramy się w rozmiar 62😄 Wczoraj w dzień i w nocy dostał po 10 ml mm od położnych bo ja mimo przystawiania mal tylko jakieś kropelki ale po cc tak może być. Od jutra mam być na chodzie z dzieckiem przy sobie to będziemy sobie wisieć.

Dontbesoschine położne z mojego szpitala mówią że teraz to nawet co 3 dzień zaleca się kąpać żeby warstwy ochronnej nie ścierać i nie wysuszać nadmiernie skóry.

Ebena gratuluję córci masz super datę 17.01.17, też chciałam ale wyszło 18.

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

KPZ tż trochę ryzykuje tym wyjazdem. Bardziej przydałby się teraz w domu. Ale z drugiej strony z niewolnika nie ma robotnika. Ja tam mojemu zawsze na porąbane pomysły mówię z dąsem rób jak chcesz nie będę cię ograniczać jak masz być nieszczęśliwy. Trochę go to studziło. A teraz widzę że jakby mógł to by całą dobę siedział w szpitalu nie mogę go oderwać od dziecka.
__________________
Dwa szczęścia😍
Candid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 07:13   #2619
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chwaliłam się na fb pochwalę się i tu. 18.01.2017 urodził się przez cc Dominik. Waga 4410. Długość 58cm. Od razu ubieramy się w rozmiar 62😄 Wczoraj w dzień i w nocy dostał po 10 ml mm od położnych bo ja mimo przystawiania mal tylko jakieś kropelki ale po cc tak może być. Od jutra mam być na chodzie z dzieckiem przy sobie to będziemy sobie wisieć.

Dontbesoschine położne z mojego szpitala mówią że teraz to nawet co 3 dzień zaleca się kąpać żeby warstwy ochronnej nie ścierać i nie wysuszać nadmiernie skóry.

Ebena gratuluję córci masz super datę 17.01.17, też chciałam ale wyszło 18.

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

KPZ tż trochę ryzykuje tym wyjazdem. Bardziej przydałby się teraz w domu. Ale z drugiej strony z niewolnika nie ma robotnika. Ja tam mojemu zawsze na porąbane pomysły mówię z dąsem rób jak chcesz nie będę cię ograniczać jak masz być nieszczęśliwy. Trochę go to studziło. A teraz widzę że jakby mógł to by całą dobę siedział w szpitalu nie mogę go oderwać od dziecka.
Ja nic nie wiedzialam na fb :/ musze zaraz zobaczyć! Gratulacje !!
Btw to dobrze, bo mi sie nie chce małego być codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 07:20   #2620
Amalte
Rozeznanie
 
Avatar Amalte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 633
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Candid gratulacje! Synuś nieźle przykoksil

Zaczynam zazdrościć wszystkim rozpakowanym...
Już chcialabym tulić i cycac moja małą....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amalte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 07:28   #2621
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

My z mężem mamy trochę nerwy sami na siebie ze się tak napalilismy na tego 13tego i teraz siedzimy jak na szpilkach ze chcemy już juz juz... a do terminu jeszcze tydzień. Trudno, musze się pogodzić z tym ze Mały jeszcze nie gotowy, trochę to może potrwać. Nie będzie Koziorożcem tylko wodnikiem, trudno, w końcu i tak nie wierze w horoskopy. Skoro zawsze miałam długie cykle to musze się nastawić ze przenoszę i juz. A że mi bardziej pasowało urodzić teraz bo na początku lutego chciałam juz być w domu i na chodzie... cóż, nie ja się tu liczę chyba mam też już dość indukcji małżeńskich bo choć sprawiają mi przyjemność, to potem całą noc się męczę z bolącym jak na okres brzuchem, który jest mega twardy, bolą tez plecy... a nic z tego nie ma, bóle rano przechodzą. Także tego, oczyszczam swój umysł, pokornie wracam w kolejkę i powoli godze się z myślą że będę ostatnia na wątku i być może lutowka.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 07:29   #2622
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chwaliłam się na fb pochwalę się i tu. 18.01.2017 urodził się przez cc Dominik. Waga 4410. Długość 58cm. Od razu ubieramy się w rozmiar 62😄 Wczoraj w dzień i w nocy dostał po 10 ml mm od położnych bo ja mimo przystawiania mal tylko jakieś kropelki ale po cc tak może być. Od jutra mam być na chodzie z dzieckiem przy sobie to będziemy sobie wisieć.

Dontbesoschine położne z mojego szpitala mówią że teraz to nawet co 3 dzień zaleca się kąpać żeby warstwy ochronnej nie ścierać i nie wysuszać nadmiernie skóry.

Ebena gratuluję córci masz super datę 17.01.17, też chciałam ale wyszło 18.[COLOR="Silver"]
Gratulacje jeszczs raz i masz superdatę, 18 - 1 = 17 xD Mały na pewno będzie niezły matematyk, hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Furjatka ja będę ostatnia! Ja się panicznie boję rozpakować przed terminem

Edytowane przez Moniczi
Czas edycji: 2017-01-19 o 07:31
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 08:11   #2623
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chwaliłam się na fb pochwalę się i tu. 18.01.2017 urodził się przez cc Dominik. Waga 4410. Długość 58cm. Od razu ubieramy się w rozmiar 62�� Wczoraj w dzień i w nocy dostał po 10 ml mm od położnych bo ja mimo przystawiania mal tylko jakieś kropelki ale po cc tak może być. Od jutra mam być na chodzie z dzieckiem przy sobie to będziemy sobie wisieć.

Dontbesoschine położne z mojego szpitala mówią że teraz to nawet co 3 dzień zaleca się kąpać żeby warstwy ochronnej nie ścierać i nie wysuszać nadmiernie skóry.

Ebena gratuluję córci masz super datę 17.01.17, też chciałam ale wyszło 18.

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

KPZ tż trochę ryzykuje tym wyjazdem. Bardziej przydałby się teraz w domu. Ale z drugiej strony z niewolnika nie ma robotnika. Ja tam mojemu zawsze na porąbane pomysły mówię z dąsem rób jak chcesz nie będę cię ograniczać jak masz być nieszczęśliwy. Trochę go to studziło. A teraz widzę że jakby mógł to by całą dobę siedział w szpitalu nie mogę go oderwać od dziecka.
Jeszcze raz gratulacje a laktacja na pewno się rozkręci
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 08:33   #2624
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

My wlasnie jedziemy do usc... nie pamietam kiedys sie tak zle czulam jak dzisiaj. Nie spalam zle, ale jest mi zimno i slabo... nie mam temperatury wiec to od oslabienia organizmu. Musze sie szybko zapisac do lekrza, bo az czuje, ze mam anemię :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 09:33   #2625
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Dzień dobry. Gratuluję rozpakowanym 😄
Ja po wczorajszym ktg jestem w donu. Najpierw na 1 ktg w poradni coś nie podobało się dr w zapisie tętna maluszka i dał skierowanie do szpitala. Tam zrobili drugie ktg i czekałam na kolejnego lekarza. Usg ok. Na fotelu ok nadal 2.5 cm rozwarcia. I kolejne trzecie ktg i też ok i do domu..... skorczy na dwóch ktg brak na trzecim widziałam jakieś niewielkie 20% więc szał. Dzidzi wg usg ma 3700. Już by starczyło do sn😜 w domu za to po tym całym dniu tak mi brzuch twardnial ze myślałam że w nocy tam wrócę. Ale jak zasnelam to rano się obudziłam😜 teraz spokojniej jest. Ale chyba czop poodchodzil bo rano tyyyyyyyle glutka 😉
Jutro mam kolejne ktg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magbes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 09:49   #2626
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
My wlasnie jedziemy do usc... nie pamietam kiedys sie tak zle czulam jak dzisiaj. Nie spalam zle, ale jest mi zimno i slabo... nie mam temperatury wiec to od oslabienia organizmu. Musze sie szybko zapisac do lekrza, bo az czuje, ze mam anemię :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj uważaj na siebie, tym bardziej ze teraz nietrudno o wirusy a tu jeszcze osłabienie poporodowe. Trzymam kciuki żebyś szybko poczuła się lepiej
Cytat:
Napisane przez magbes Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Gratuluję rozpakowanym 😄
Ja po wczorajszym ktg jestem w donu. Najpierw na 1 ktg w poradni coś nie podobało się dr w zapisie tętna maluszka i dał skierowanie do szpitala. Tam zrobili drugie ktg i czekałam na kolejnego lekarza. Usg ok. Na fotelu ok nadal 2.5 cm rozwarcia. I kolejne trzecie ktg i też ok i do domu..... skorczy na dwóch ktg brak na trzecim widziałam jakieś niewielkie 20% więc szał. Dzidzi wg usg ma 3700. Już by starczyło do sn😜 w domu za to po tym całym dniu tak mi brzuch twardnial ze myślałam że w nocy tam wrócę. Ale jak zasnelam to rano się obudziłam😜 teraz spokojniej jest. Ale chyba czop poodchodzil bo rano tyyyyyyyle glutka 😉
Jutro mam kolejne ktg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm, to troszkę zaczyna się dziać no ale najwyższy czas
Jeszcze 12 dni do końca stycznia, w końcu będziemy rodzic parami zeby lutowkami nie zostać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 09:57   #2627
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Ja dziś skromnie proszę o kciuki bo mamy wizytę bardzo bym chciała żeby było już jakieś rozwarcie, brak szyjki i na ktg jakieś skurcze ale mam marzenie
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:00   #2628
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Ja dziś skromnie proszę o kciuki bo mamy wizytę bardzo bym chciała żeby było już jakieś rozwarcie, brak szyjki i na ktg jakieś skurcze ale mam marzenie
I kciuki, i palce u stóp powodzenia na wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:06   #2629
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Oj uważaj na siebie, tym bardziej ze teraz nietrudno o wirusy a tu jeszcze osłabienie poporodowe. Trzymam kciuki żebyś szybko poczuła się lepiej

Hm, to troszkę zaczyna się dziać no ale najwyższy czas
Jeszcze 12 dni do końca stycznia, w końcu będziemy rodzic parami zeby lutowkami nie zostać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No zobaczymy. Gotuje gar zupy ze by mężu i córka w razie co mieli co jeść😃
Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Ja dziś skromnie proszę o kciuki bo mamy wizytę bardzo bym chciała żeby było już jakieś rozwarcie, brak szyjki i na ktg jakieś skurcze ale mam marzenie
Trzymam kciuki.... choć ja z rozwarciem od grudnia chodzę i nic z tego nie wychodzi....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magbes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 11:23   #2630
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Oj uważaj na siebie, tym bardziej ze teraz nietrudno o wirusy a tu jeszcze osłabienie poporodowe. Trzymam kciuki żebyś szybko poczuła się lepiej

Hm, to troszkę zaczyna się dziać no ale najwyższy czas
Jeszcze 12 dni do końca stycznia, w końcu będziemy rodzic parami zeby lutowkami nie zostać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Styczeń już za połowa, więc prędzej czy później wszystkie mamusie się rozpakuja
Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Ja dziś skromnie proszę o kciuki bo mamy wizytę bardzo bym chciała żeby było już jakieś rozwarcie, brak szyjki i na ktg jakieś skurcze ale mam marzenie
Trzymam kciuki, żeby coś się działo

My się powoli docieramy mija tydzień w domu i mam nadzieję, że zlapiemy jakiś rytm dnia na pewno jest coraz lepiej, chociaż mały najchętniej spalby przy piersi i na rękach. Takie nieodkladalne dziecko nam się trafilo! Chociaż już słyszałam opinie, że go przyzwyczaiłam do noszenia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 11:24   #2631
Amalte
Rozeznanie
 
Avatar Amalte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 633
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Ja dziś skromnie proszę o kciuki bo mamy wizytę bardzo bym chciała żeby było już jakieś rozwarcie, brak szyjki i na ktg jakieś skurcze ale mam marzenie
Kciukasy
Ja tez dziś wizytuje....
Ale szału się nie spodziewam.
Może zdrzemne się przed wyjściem, bo coś oklaplam....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amalte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 12:05   #2632
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Zostalam postawiona w bardzo choooojowej sytuacji... minelo dopiero 8 dni po porodzie i planowalam, ze znajomi beda mogli mnie odwiedzić po 2 tyg. Gadalam kilka dni temu z kolezanka i mowie jej, ze narazie jakos nie, ewentualnie ktoregos tygodnia jak sie ogarne ze wszystkim to moze wpasc. I teraz dzwonia do mnie kolezanki co robie i ze jadą do mnie z kwiatami...
Głupio wyszło. Pewnie nie są świadome, że teraz potrzebujesz skupić się na maluchu.
Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Ja się boję objawów szczerze to wole zeby cokolwiek zaczęło się dziać dopiero w terminie xD i nos z rana mam zatkany i suchy, potem przechodzi.

Mokra szyja objawem porodu to bylby ewenement na skalę światową
To niech się zadzieje w terminie Niby żart z tą szyją, ale czasem dziewczyny mają dziwne objawy.
Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
hej laseczki! Wybaczcie ale nie nadrobię Dziś mija tydzień jak urodził się maluszek, już troszkę się poznaliśmy. Jest coraz lepiej - mniej płacze bo jest najedzony, ciągle mi przesikuje pampersa - jakoś bokiem leje albo źle tego pampersa zakładam ciuszków na pewno nie mam za dużo bo codziennie pralka chodzi Moje centrum dowodzenia bardzo się sprawdza. Mały już zarejestrowany, położna była - nawet ok ale bez szału, jutro mamy sesję a w piątek prywatnie idziemy podciąć wędzidełko. Dalej czekam na przesyłkę laktatora a na razie męczę się ręcznym.
Dobrymi radami się nie przejmuj.
Co do kp - nieważne, jak karmisz - jesteś najlepszą mamą dla swojego malucha Myślę, że po podcieciu będzie lepiej, wszystko jest do wyprowadzenia.
Trzymam kciuki za sesję
Cytat:
Napisane przez donka_bez_ogonka Pokaż wiadomość
Furjatka- podwójny sajgon od 25. 02- 04.03. Potwierdzone info. Biletu już wszyscy mają kupione.

... Juhu?
Ojej. Będzie dobrze, trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Konsultowałam sprawę z doradczynią laktacyjną i położną. Na razie go nie przystawiam, żeby go jeszcze bardziej nie zniechęcić - nie ma to większego sensu dopóki nie będzie miał przyciętego wędzidełka (piątek), ale po zabiegu będziemy próbować.
Też bym zjadła kebaba, czekoladę albo coś innego, a co chwilę słyszę czego mi nie wolno...
Znam mamy, które przeszły z butelki na pierś po dłuższym czasie - da się
Wolno, wolno Zerknij na profil hafija na fb, tam są zdjęcia posiłków mam karmiących
Cytat:
Napisane przez KPZ Pokaż wiadomość
Nie zgadniecie co Tz wymyślił...
Przykro mi czytać o czymś takim Mam wrażenie, że kompletnie nie liczy się z Twoim zdaniem i jest oderwany od rzeczywistości...
Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Troche jakbym czytala o moim...

Nie wiem czy ta krew byla normalna, ale u nas wlasnie dwa dni byla i wczoraj wisial ledwo co, po czym na wieczór odpadl. Mam pytanie czy codzienna kąpiel jest obowiazkowa, ma to jakies znaczenie czy kapiemy codziennie czy co dwa dni?
Może być co dwa, trzy dni. W razie wu samą pupę myję wodą i tyle.
[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;69847016]Brawa za kikut! A u nas drugi dzień przy oczyszczaniu pod spodem jest krew. Jutro muszę zadzwonić do poloznej co z tym zrobić. Nic się nie sączy, zapach jest normalny i sama nie wiem skąd ta krew. Chyba że mały gdzieś sobie zadarl ten kikut...
[/QUOTE]
Może zadarł? Oby nic poważnego
Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam krew pod kikutem pepka.
Co do kąpieli to nawet w szpitalu nie kąpia dzieci codziennie tylko co 2 dni - podobno jakieś nowe wytyczne.
Do mam karmiących - liczyłyście mniej więcej ile razy karmicie na dobę? U nas ok 18... wydaje mi się że to bardzo dużo...
Ja nie liczę. Junior wisi non stop na piersi. W większości ciumka, co jakiś czas kilka łyków. Mam wrażenie, że się nie najada i przez to nie stymuluje wytwarzania pokarmu. Nie wychodzę praktycznie z łóżka
Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chwaliłam się na fb pochwalę się i tu. 18.01.2017 urodził się przez cc Dominik. Waga 4410. Długość 58cm. Od razu ubieramy się w rozmiar 62😄 Wczoraj w dzień i w nocy dostał po 10 ml mm od położnych bo ja mimo przystawiania mal tylko jakieś kropelki ale po cc tak może być. Od jutra mam być na chodzie z dzieckiem przy sobie to będziemy sobie wisieć.
Gratuluję Duży chłopiec


Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
My wlasnie jedziemy do usc... nie pamietam kiedys sie tak zle czulam jak dzisiaj. Nie spalam zle, ale jest mi zimno i slabo... nie mam temperatury wiec to od oslabienia organizmu.
Miałam tak samo po pierwszym porodzie Niestety anemia.

Cytat:
Napisane przez magbes Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Gratuluję rozpakowanym 😄
Ja po wczorajszym ktg jestem w donu. Najpierw na 1 ktg w poradni coś nie podobało się dr w zapisie tętna maluszka i dał skierowanie do szpitala. Tam zrobili drugie ktg i czekałam na kolejnego lekarza. Usg ok. Na fotelu ok nadal 2.5 cm rozwarcia. I kolejne trzecie ktg i też ok i do domu..... skorczy na dwóch ktg brak na trzecim widziałam jakieś niewielkie 20% więc szał. Dzidzi wg usg ma 3700. Już by starczyło do sn😜 w domu za to po tym całym dniu tak mi brzuch twardnial ze myślałam że w nocy tam wrócę. Ale jak zasnelam to rano się obudziłam😜 teraz spokojniej jest. Ale chyba czop poodchodzil bo rano tyyyyyyyle glutka 😉
Jutro mam kolejne ktg.
Dzieje się Trzymam kciuki.
Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Ja dziś skromnie proszę o kciuki bo mamy wizytę bardzo bym chciała żeby było już jakieś rozwarcie, brak szyjki i na ktg jakieś skurcze ale mam marzenie
Trzymam kciuki Daj znać

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;69874761]Styczeń już za połowa, więc prędzej czy później wszystkie mamusie się rozpakuja

Trzymam kciuki, żeby coś się działo

My się powoli docieramy mija tydzień w domu i mam nadzieję, że zlapiemy jakiś rytm dnia na pewno jest coraz lepiej, chociaż mały najchętniej spalby przy piersi i na rękach. Takie nieodkladalne dziecko nam się trafilo! Chociaż już słyszałam opinie, że go przyzwyczaiłam do noszenia...
[/QUOTE]
U nas to samo. Tak samo było ze starszakiem. Doluje mnie to, bo chciałabym być bardziej przy starszaku i ogarniać dom...
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 12:31   #2633
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Siema dziewczyny.
U mnie jakoś bez humoru. Tz się na pracę denerwuje, a bardziej na dojazdy do i z pracy, bo praca 8h a go nie ma 12h w domu. I on ma kiepski humor, i ja.

Dziś idę do szpitala obejrzeć sobie miejsce gdzie będę rodzic. Nie chcę mi się. Tz nie dostał pół dnia urlopu, ja ledwo chodzę... No ale jak mnie umówili na 14 to wypadałoby pójść. Eh.

Strasznie boli mnie prawy staw biodrowy. Ledwo chodzę, a jak dam ciężar ciała na niego, to prawie upadam
Przy porodzie miałam wybite bioder i dość długo musiałam leżeć w łóżeczku z wkładka między nogami żeby wszystko się dobrze tam zagoilo i ciekawa jestem czy teraz mi to nie wychodzi jakoś tak boleśnie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 13:11   #2634
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Chyba jednak to nie anemia. Odkad wrocilam do domu ti w nocy sie trzeslam z zimna ale jednocześnie pocilam. Wczoraj mialam normalna temperaturę, teraz sobie zmierzylam i prawie 39 stopni... zastoj juz prawie nie boli, wiec albo serio mam grype, albo zapalenie piersi... dobrze, ze nie musze rezygnowac z karmienia, bo zalamalabym sie !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 14:00   #2635
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez donka_bez_ogonka Pokaż wiadomość
Siema dziewczyny.
U mnie jakoś bez humoru. Tz się na pracę denerwuje, a bardziej na dojazdy do i z pracy, bo praca 8h a go nie ma 12h w domu. I on ma kiepski humor, i ja.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Łączę się. Cały dzień chodzę ... snuję się po domu i beczę i sama siebie mam dość. A co do pracy TŻta - mojego dzień w dzień nie ma po 12h, a jak wraca to siada do kolejnych projektów, więc rozumiem w czym rzecz.
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 14:32   #2636
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Chyba jednak to nie anemia. Odkad wrocilam do domu ti w nocy sie trzeslam z zimna ale jednocześnie pocilam. Wczoraj mialam normalna temperaturę, teraz sobie zmierzylam i prawie 39 stopni... zastoj juz prawie nie boli, wiec albo serio mam grype, albo zapalenie piersi... dobrze, ze nie musze rezygnowac z karmienia, bo zalamalabym sie !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może być od piersi.też tak mialam. Weź sobie Paracetamol i karm.rób okłady sobie na karku zimne na czole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magbes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 14:57   #2637
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez magbes Pokaż wiadomość
Może być od piersi.też tak mialam. Weź sobie Paracetamol i karm.rób okłady sobie na karku zimne na czole.
Paracetamol nie ma składników łagodzących zapalenie piersi lepszy jest ibuprom który takie składniki posiada. I powiem Wam, sama o tym pojęcia nie miałam, dziś po 11.00 była położna i jakaś taka rozmowa się wywiązała co pomoże przy zapaleniu piersi.

A co do objawów... Mi jest ciągle zimno. Nie mam temperatury, kataru czy innych objawów świadczących o chorobie. Natomiast całymi dniami i nocami mnie trzęsie. Śpię w grubej piżamie, skarpetkach, pod kołdrą i dodatkowo jeszcze kocem a i tak mi zimno. Moja mama po obu ciążach miała to samo. Ja podejrzewam że to ze zmęczenia może być. Niby Syn spokojny i dużo śpiący, ale nocne karmienia coraz dłuższe a i pobudki co 2,5-3h nie bardzo pozwalają na odpoczynek.

Młody przez 8 dni przytył prawie 400g Takiego skoku wagowego nawet położna się nie spodziewała
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 16:23   #2638
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Melduję się po wizycie w szpitalu. Tzn bardziej po wycieczce po oddziale gdzie będę rodzic. Super sprawa, położna dużo opowiadała, a później sprawdzała każdej z nas ciężarnych papiery czy na pewno kwalifikujemy się do rodzenia tam.
Wyszlam szczęśliwa, bo póki co, mogę tam rodzic. Jeżeli wystąpia w trakcie jakieś komplikacje to przewioza mnie po prostu na zwykłą porodowke która jest na końcu korytarza, a więc rzut beretem

Humor od razu miałam lepszy i mimo założenia, że po szpitalu wracam do domu poszłam na zakupy. Wróciłam z dwoma torbami tempem babci o łasce. Nazarlam się winogron, młody szaleje po winogronach, a ja zmęczona chyba na dżemem idę ^^

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc

Edytowane przez donka_bez_ogonka
Czas edycji: 2017-01-19 o 16:25
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 16:46   #2639
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Kyiia Ty to chyba śmietaną karmisz, no 400 g? WOW! Przecież to ogromny skok przy takim dzieciu, jestem pod wrażeniem

donka Twoja sala porodowa wygląda absolutnie super Przykro mi, że Tż zdołowany dojazdami do pracy, znam ten ból :/

Amalte, Lidka99, jak tam po wizytach? Mam nadzieję że wszystko po Waszej myśli.

dontbesoshine współczuję temperatury, wierzę, że cokolwiek to nie jest to szybko przejdzie

furjatka nie martw się już tym wszystkim dzisiaj popłacz a od jutra głowa do góry

Ja powiem Wam szczerze, że czuję się jak jakiś outsider. Boję się porodu bardzo, niezależnie czy będzie SN czy CC. Codziennie jak kładę się spać to mam panikę, że nagle obudzę się w nocy i albo źle zinterpretuje objawy, albo nie zauważę że trzeba już jechać rodzić i coś się przeze mnie nie uda I podziwiam wszystkie nierozpakowane, że tak już chcecie rodzić. Ja naprawdę, chcę dopiero w terminie bo mnie to zwyczajnie przeraża.
Już nawet mój Tż zaczął inaczej do mnie podchodzić (bo u nas to zawsze ja ta spokojna a on panikarz), był dzisiaj ze mną na spacerze, razem gotowaliśmy, i w ogóle bardzo się stara żebym była spokojna, a ja choć się śmieję i wesoło gadam to mam taką panikę "z tyłu głowy" że aż mi wstyd. I głupio mi bo wszyscy chcą poród mieć za sobą a ja się cieszę że oznak nie ma :/
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 17:15   #2640
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Kyiia Ty to chyba śmietaną karmisz, no 400 g? WOW! Przecież to ogromny skok przy takim dzieciu, jestem pod wrażeniem

donka Twoja sala porodowa wygląda absolutnie super Przykro mi, że Tż zdołowany dojazdami do pracy, znam ten ból :/

Amalte, Lidka99, jak tam po wizytach? Mam nadzieję że wszystko po Waszej myśli.

dontbesoshine współczuję temperatury, wierzę, że cokolwiek to nie jest to szybko przejdzie

furjatka nie martw się już tym wszystkim dzisiaj popłacz a od jutra głowa do góry

Ja powiem Wam szczerze, że czuję się jak jakiś outsider. Boję się porodu bardzo, niezależnie czy będzie SN czy CC. Codziennie jak kładę się spać to mam panikę, że nagle obudzę się w nocy i albo źle zinterpretuje objawy, albo nie zauważę że trzeba już jechać rodzić i coś się przeze mnie nie uda I podziwiam wszystkie nierozpakowane, że tak już chcecie rodzić. Ja naprawdę, chcę dopiero w terminie bo mnie to zwyczajnie przeraża.
Już nawet mój Tż zaczął inaczej do mnie podchodzić (bo u nas to zawsze ja ta spokojna a on panikarz), był dzisiaj ze mną na spacerze, razem gotowaliśmy, i w ogóle bardzo się stara żebym była spokojna, a ja choć się śmieję i wesoło gadam to mam taką panikę "z tyłu głowy" że aż mi wstyd. I głupio mi bo wszyscy chcą poród mieć za sobą a ja się cieszę że oznak nie ma :/
Śmietaną to chyba nie, ale co poradzę jak Młody chce wisieć na cycku i jak tylko go przystawię to on je? Mąż podobno też był taki "żarty" jak teściowa opowiada. A znowu ja totalny niejadek. Mleko sprowadzane z zagranicy było bo innego nie tolerowałam, a po rozszerzeniu diety nic mi nie smakowało i niewiele co jadłam. Także dobrze że z apetytem Syn poszedł w męża


A o poród się nie martw, jak się zacznie na pewno go nie przegapisz i będziesz wiedziała że to TO Nawet jeśli tak jak u mnie zaczną Ci się sączyć wody i nie będziesz pewna to możesz podjechać na kontrole na IP... a jak przyjdą skurcze to poznasz od razu. Skurcze porodowe są inne niż normalne spinanie się brzucha. U mnie po oxy najpierw był ból jak na okres... a potem zaczął się zwiększać... Bardzo zwiększać Także nie przegapisz, nie stresuj się
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-07 06:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.