Tatuaż część III - wątek zbiorczy - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-28, 10:08   #2611
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
i że to ma potwierdzać regułę, że można pić bo nic się nie stanie?

mam koleżankę co też sobie piła i już trzeci raz poprawia tatuaż, bo tusz wychodzi, bo sobie zaczęła olewać taką sprawę jak nie picie po (żeby nie było - wcześniejsze też robiła w tym samym studiu, ale wtedy nie piła i było ok)

serio ja wolę jednak się wstrzymać i tyle. nie wyobrażam sobie nawet jak po tej mojej długiej sesji walnęłabym piwo, bo chyba bym padła na coś.
przy dupereli i może ciało nie ma takiego odczucia tatuażu, ale po co tak serio ryzykować?
absolutnie nie namawiam nikogo do picia, piszę tylko o swoim przypadku bo spotkałam się z różnymi opiniami na ten temat, chciałam poznać też wasze opinie i doświadczenia
czy prócz alkoholu ostawiłyście papierosy i kawę?
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:17   #2612
solstice
Raczkowanie
 
Avatar solstice
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 76
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ja niepaląca, ale mi tatuator powiedział, żeby lepiej przez te 3 dni darować sobie kawę i energetyki. Nie wiem na ile faktycznie tak jest, ale 3 dni da radę wytrzymać i nie ryzykować

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Sing this song. Remind me that we'll always have each other - when everything else is gone.
solstice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 11:40   #2613
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
absolutnie nie namawiam nikogo do picia, piszę tylko o swoim przypadku bo spotkałam się z różnymi opiniami na ten temat, chciałam poznać też wasze opinie i doświadczenia
czy prócz alkoholu ostawiłyście papierosy i kawę?
papierosy nie, kawa w moim wydaniu to bardziej mleko niż kawa
ale energetyki sobie i alkohol odpuszczam zawsze.

ogólnie ja jestem za tym, że jeśli chcemy mieć na skórze coś ładnego do końca życia, za co płacimy nie małe pieniądze to warto przecierpieć te 2-3 dni no a potem trochę więcej pielęgnując go
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 13:21   #2614
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Byłam dopiero co na wakacjach zagramanicznych i takich buraków nie widziałam nawet w Polsce Szczególnie u Anglików... pytanie: why?! Kasy im raczej nie brak... a co do niektorych to nawet nie wiedziałam co przedstawiają. nawet obstawialiśmy z TŻem czy to jakiś anioł (bo aureola) czy pies... jeden fajny rękaw i kotwica w ciagu tygodnia czasu obserwacji na ulicach. Zgroza.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 13:44   #2615
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
i że to ma potwierdzać regułę, że można pić bo nic się nie stanie?

mam koleżankę co też sobie piła i już trzeci raz poprawia tatuaż, bo tusz wychodzi, bo sobie zaczęła olewać taką sprawę jak nie picie po (żeby nie było - wcześniejsze też robiła w tym samym studiu, ale wtedy nie piła i było ok)

serio ja wolę jednak się wstrzymać i tyle. nie wyobrażam sobie nawet jak po tej mojej długiej sesji walnęłabym piwo, bo chyba bym padła na coś.
przy dupereli i może ciało nie ma takiego odczucia tatuażu, ale po co tak serio ryzykować?
Moim zdaniem lepiej te 2-3 dni jest nie pić, odstawić energetyki, kawę - a także potrawy i czynniki alergizujące (jesli ktoś jest wrażliwy) zwłaszcza w przypadku dużych kolorowych tatuaży.

Ludzie różne maja do tego podejście - na konwentach widzi się ludzi popijających piwo w trakcie tatuaowania, przed i po
Skoro ktoś robi tatuaż to znaczy, że jest dorosły i odpowiada za siebie i swoje decyzje (a także potem za konsekwencje tych decyzji)

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Byłam dopiero co na wakacjach zagramanicznych i takich buraków nie widziałam nawet w Polsce Szczególnie u Anglików... pytanie: why?! Kasy im raczej nie brak... a co do niektorych to nawet nie wiedziałam co przedstawiają. nawet obstawialiśmy z TŻem czy to jakiś anioł (bo aureola) czy pies... jeden fajny rękaw i kotwica w ciagu tygodnia czasu obserwacji na ulicach. Zgroza.
tez zauważyłam, że Anglicy mają alternatywny gust.
W Szwajcarii (Genewa) też za dużo dobrych tatuaży nie widuję - szczególnie na kobietach (99% procent to kwiatuszki i zawijasy w takim stylu http://www.tattoostime.com/images/37...oo-on-side.jpg tylko jeszcze gorzej wykonane).
Co dziwi, bo znam kilku świetnych szwajcarskich i francuskich tatuażystów
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:43   #2616
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ghost, ja bym zrobiła na łopatce ten

Słuchajcie pryszczy mnie na tatuażu :/ ogólnie mnie pryszczy, ale drugie ramię mniej. Przypadek czy może tak być? Nie smaruję niczym. Jestem prawie pół roku po.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 17:01   #2617
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Ghost, ja bym zrobiła na łopatce ten

Słuchajcie pryszczy mnie na tatuażu :/ ogólnie mnie pryszczy, ale drugie ramię mniej. Przypadek czy może tak być? Nie smaruję niczym. Jestem prawie pół roku po.
może być ja mam wgl śmiesznie, bo mi tylko w jednym miejscu na czaszce tak wysypuje. nie mam pojęcia dlaczego
dbam bardziej o te miejsca, peeling itd
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 20:30   #2618
Sucharek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 67
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Wracając do mojego tematu .. ostatnio czytałem artykuł w którym pisało że Francja zakazała dziarania kolorem czerwonym ponieważ wykryto rtęć w tym barwniku i dlatego sie tak pytam z ciekawości
Sucharek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 22:06   #2619
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
tez zauważyłam, że Anglicy mają alternatywny gust.
Subtelnie podsumowane
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:40   #2620
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Ghost, ja bym zrobiła na łopatce ten

.
Dzięki, myślałam o tym
Tylko się boję, że to cholernie bolesne miejsce jest...
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:22   #2621
olaunia
Raczkowanie
 
Avatar olaunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 389
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Mam takie pytanie. Mozna robic tatuaze na rozstepach? Ktoras z was ma tak zrobione?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
olaunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 13:42   #2622
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ja mam trochę na rozstępach. Nie sa duże i bardzo odstające, ale są. Tatuaż wygląda normalnie, tylko w dotyku jest trochę inny
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:52   #2623
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sucharek21 Pokaż wiadomość
Wracając do mojego tematu .. ostatnio czytałem artykuł w którym pisało że Francja zakazała dziarania kolorem czerwonym ponieważ wykryto rtęć w tym barwniku i dlatego sie tak pytam z ciekawości
no właśnie dziarania - to odpowiednie słowo, bo znaleziono podejrzane barwniki w podrzędnych garażowych pseudostudiach.
Jak pójdziesz do Pawełka z sąsiedniego bloku, który ''dziara tak dobrze jak w studio, ale po co przepłacać'' i ma maszynkę z allegro i chińskie barwniki to nie tylko rtęci się możesz spodziewać.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez olaunia Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie. Mozna robic tatuaze na rozstepach? Ktoras z was ma tak zrobione?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja mam i na rozstępach i na bliznach. nic się z nimi nie dzieje tatuaże wyglądają dokładnie tak samo jak na ''normalnej'' skórze.
Ale prawdą jest, że kolory na bliznach i rozstępach mogą się różnić.
No i bardziej boli (przynajmniej w moim odczuciu)

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2014-06-29 o 14:50
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 16:07   #2624
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
Dzięki, myślałam o tym
Tylko się boję, że to cholernie bolesne miejsce jest...
dla mnie łopatki były najmniej bolesnym miejscem ze wszystkich na których robiłam tatuaże

Cytat:
Napisane przez olaunia Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie. Mozna robic tatuaze na rozstepach? Ktoras z was ma tak zrobione?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też mam na rozstępach, nie różni się niczym, wszystko siadło tak samo jak na skórze bez rozstępów.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 21:20   #2625
olaunia
Raczkowanie
 
Avatar olaunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 389
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Dzieki bardzo za odpowiedz, bo ja wlasnie mam zamiar sobie zrobic w dolnej czesci brzucha, gdzie pojawilo sie kilka rozstepow. Czytalam na forach ze lepiej poczekaz az zrobia sie biale, a jak u was bylo? I czy ktoras tez ma jakiś,w okolicach brzucha i jest po ciazy, bardzo wtedy sie on deformuje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
olaunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 21:57   #2626
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olaunia Pokaż wiadomość
Dzieki bardzo za odpowiedz, bo ja wlasnie mam zamiar sobie zrobic w dolnej czesci brzucha, gdzie pojawilo sie kilka rozstepow. Czytalam na forach ze lepiej poczekaz az zrobia sie biale, a jak u was bylo? I czy ktoras tez ma jakiś,w okolicach brzucha i jest po ciazy, bardzo wtedy sie on deformuje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak nie są białe to znaczy że są jeszcze świeże jeszcze możesz je ogarnąć kremami.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:06   #2627
Sucharek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 67
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny więc jaki polecacie salon tatuażu ? nie chce sie wrąbać w jakies pseudo salony .. mam możliwość przyjazdu do miast takich jak Częstochowa , Kielce , Kraków , Katowice mogą byc salony troche dalej od tych miast , chce żeby tatuaż zrobił mi profesjonalny salon bez żadnych podrobionych barwników z rtęciamy czy innymi związkami
Sucharek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 07:56   #2628
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olaunia Pokaż wiadomość
Dzieki bardzo za odpowiedz, bo ja wlasnie mam zamiar sobie zrobic w dolnej czesci brzucha, gdzie pojawilo sie kilka rozstepow. Czytalam na forach ze lepiej poczekaz az zrobia sie biale, a jak u was bylo? I czy ktoras tez ma jakiś,w okolicach brzucha i jest po ciazy, bardzo wtedy sie on deformuje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jeśli "od tak" pojawiają Ci się świeże rozstępy a nie jesteś w ciąży, to ja bym w ogóle odpuściła robienie tatuażu w takim miejscu. jesli masz skórę skłonną do rozstępów z wielkim prawdopodobieństwem będa Ci się robić też na tatuażu, powodując jego uszkodzenie.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 08:19   #2629
olaunia
Raczkowanie
 
Avatar olaunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 389
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
jeśli "od tak" pojawiają Ci się świeże rozstępy a nie jesteś w ciąży, to ja bym w ogóle odpuściła robienie tatuażu w takim miejscu. jesli masz skórę skłonną do rozstępów z wielkim prawdopodobieństwem będa Ci się robić też na tatuażu, powodując jego uszkodzenie.
Nie ot tak, juz mam kolo 2 lat, bo szybko przytylam, na szczrscie zwalczylam je kremami i juz,sa malo widoczne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
olaunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 12:33   #2630
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Może mi ktoś powiedzieć, jak wygląda sprawa z tatuażem na stopie, jeśli muszę przez jakieś nie całe 9 godzin być w pełnych butach, codziennie ? Bo taką mam pracę i nie dam rady mieć dłużej wolnego jak 1-2 dni pod rząd i zastanawiam sie jak by to wyglądało, jeśli zrobię sobie tatuaż na stopie a potem muszę tak długo w butach, takich dość ciężkich, roboczych chodzić ?
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 16:32   #2631
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Może mi ktoś powiedzieć, jak wygląda sprawa z tatuażem na stopie, jeśli muszę przez jakieś nie całe 9 godzin być w pełnych butach, codziennie ? Bo taką mam pracę i nie dam rady mieć dłużej wolnego jak 1-2 dni pod rząd i zastanawiam sie jak by to wyglądało, jeśli zrobię sobie tatuaż na stopie a potem muszę tak długo w butach, takich dość ciężkich, roboczych chodzić ?
ja sobie nie wyobrażam założyć na świeży tatuaż ciężkich butów i poginać w nich dobrych kilka godzin. stopa będzie obolała i spuchnięta. ja chodziłam w balerinkach ewentualnie w trampkach, ale luźnych, chociaż znam też takich co chodzili w glanach
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:19   #2632
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
ja sobie nie wyobrażam założyć na świeży tatuaż ciężkich butów i poginać w nich dobrych kilka godzin. stopa będzie obolała i spuchnięta. ja chodziłam w balerinkach ewentualnie w trampkach, ale luźnych, chociaż znam też takich co chodzili w glanach
szczególnie latem - ja chodziłam w sandałkach sportowych (takich z paskami na rzep - mocno zluzowanymi, potem w trampkach luźno zawiązanych - a mój tatuaz to trcohę linii i kropek i stopa mi w ogóle nie spuchła - mimo to nie dałabym rady włożyć przylegających butów.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 18:27   #2633
alexa0116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 9
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

hej a ostatnio spotkałam się z pewną alternatywą, otóż tatuaż z henny, ale czekajcie czekajcie, bo w sprayu, przyklejamy gotowy wzór używamy henny w sprayu i gotowe
Jeśli ktoś nie potrafi się zdecydować na prawdziwy tatuaż to może to jest alternatywa. Co myślicie ? Alternatywa czy dziecinada?
alexa0116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 18:44   #2634
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olaunia Pokaż wiadomość
Dzieki bardzo za odpowiedz, bo ja wlasnie mam zamiar sobie zrobic w dolnej czesci brzucha, gdzie pojawilo sie kilka rozstepow. Czytalam na forach ze lepiej poczekaz az zrobia sie biale, a jak u was bylo? I czy ktoras tez ma jakiś,w okolicach brzucha i jest po ciazy, bardzo wtedy sie on deformuje?
Po ciąży nie jestem, ale 20 kg udało mi się przybrać w pół roku, więc prawie jak ciąża...
Mam niewielki tatuaż (wielkości dłoni) z boku brzucha i się wraz z skórą rozciągnął w poprzek, chociaż proporcji jakoś nie zatracił. Mam wytatuowanego nietoperza i ma teraz szersze skrzydła.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez alexa0116 Pokaż wiadomość
hej a ostatnio spotkałam się z pewną alternatywą, otóż tatuaż z henny, ale czekajcie czekajcie, bo w sprayu, przyklejamy gotowy wzór używamy henny w sprayu i gotowe
Jeśli ktoś nie potrafi się zdecydować na prawdziwy tatuaż to może to jest alternatywa. Co myślicie ? Alternatywa czy dziecinada?
Dziecinada.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 21:32   #2635
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
ja sobie nie wyobrażam założyć na świeży tatuaż ciężkich butów i poginać w nich dobrych kilka godzin. stopa będzie obolała i spuchnięta. ja chodziłam w balerinkach ewentualnie w trampkach, ale luźnych, chociaż znam też takich co chodzili w glanach
Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
szczególnie latem - ja chodziłam w sandałkach sportowych (takich z paskami na rzep - mocno zluzowanymi, potem w trampkach luźno zawiązanych - a mój tatuaz to trcohę linii i kropek i stopa mi w ogóle nie spuchła - mimo to nie dałabym rady włożyć przylegających butów.
Czyli lipa, muszę czekać na jakieś dłuższe wolne żeby zrobić sobie tatuaż Dzięki za odpowiedzi.
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 23:02   #2636
aniezka
Przyczajenie
 
Avatar aniezka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 28
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Witam czy znacie dobrego tatuażystę, ale uwaga w Nowym Jorku? Zależy mi właśnie na Polaku, który potrafi zrobić tatuaż. Czy któraś z Was posiada takie info?
__________________
Pielęgniarka

Aparatka: góra&dół - 20.03.14 - 15.09.2015
aniezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 08:34   #2637
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sucharek21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny więc jaki polecacie salon tatuażu ? nie chce sie wrąbać w jakies pseudo salony .. mam możliwość przyjazdu do miast takich jak Częstochowa , Kielce , Kraków , Katowice mogą byc salony troche dalej od tych miast , chce żeby tatuaż zrobił mi profesjonalny salon bez żadnych podrobionych barwników z rtęciamy czy innymi związkami

Polecam Kult w Krakowie !

I chciałam się od razu przywitać ,wczoraj zrobiłam pierwszy tatuaż na łopatce. Naczytałam się for ,że boli itp. Poszła z nastawieniem,że boleć bardzo nie może chociaż mnie przy pobieraniu krwi robi się słabo. Słuchajcie bardziej w życiu boli mnie wyrywanie brwi niż robienie tatuazu czekam do listopada i robię kolejny
dekra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 12:16   #2638
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Mnie na łopatce nie bolało ani trochę.
Jakby mi ktoś długopisem rysował.

Moja siostra zrobiła sobie na żebrach i mówi, że ból był taki, że to będzie pierwszy i ostatni tatuaż w jej życiu.

Edytowane przez Rukmini
Czas edycji: 2014-07-02 o 12:28 Powód: literówka
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 12:24   #2639
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alexa0116 Pokaż wiadomość
hej a ostatnio spotkałam się z pewną alternatywą, otóż tatuaż z henny, ale czekajcie czekajcie, bo w sprayu, przyklejamy gotowy wzór używamy henny w sprayu i gotowe
Jeśli ktoś nie potrafi się zdecydować na prawdziwy tatuaż to może to jest alternatywa. Co myślicie ? Alternatywa czy dziecinada?

Potem jak sie zmywa ten tatuaż z henny to wygląda to za przeproszeniem jak g*wno w lesie.
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 13:04   #2640
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Mojej koleżance się nie zmył.
Zrobiła się reakcja alergiczna i miała kształt tatuażu, tyle że z maleńkich krostek, które utrzymywały się wiele tygodni. Wyglądało to paskudnie.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 13:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.