Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-28, 13:31   #2611
pulpet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 96
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cześć, mam pytanie do osób, które już przeszły operację.
Mam zabieg w czwartek, jednak okazało się, że muszę w najbliższym czasie pilnie załatwić pewną sprawę. Czy ok. 3/4 dnia po zabiegu będę w stanie wyjść w ogóle z domu? Nie zależy mi na wyglądzie.
Anestezjolog uprzedzał, że 4 dnia najczęściej jest kryzys i osłabienie związane z trudnościami z oddychaniem i spaniem.
pulpet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 13:41   #2612
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez pulpet Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie do osób, które już przeszły operację.
Mam zabieg w czwartek, jednak okazało się, że muszę w najbliższym czasie pilnie załatwić pewną sprawę. Czy ok. 3/4 dnia po zabiegu będę w stanie wyjść w ogóle z domu? Nie zależy mi na wyglądzie.
Anestezjolog uprzedzał, że 4 dnia najczęściej jest kryzys i osłabienie związane z trudnościami z oddychaniem i spaniem.
ja np pierwszy dzien po operacji bylem w dobrym stanie, ale 3 dnia to byla tragedia
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 14:51   #2613
aizab6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 19
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

ja na drugi i 3 dzień po operacji malowałam koleżankę do sesji foto ślubnej i biegałam za nią w plenerze haha więc to zależy od organizmu i rozległości zabiegu
aizab6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 20:15   #2614
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Jestem po zabiegu. Wczoraj czułam się spuper. Dziś spuchłam ale nawet lekarz powiedział że jakoś tak malutko. Mam ciężką głowę i chce mi się spać. Wyjęcie setonów tylko łaskotało a 4 godziny po wybudzeniu już jadłam i chodziłam. Lekko czuje gardło po intubacji.
Czuje się jak przy wiekszym przeziebieniu. W czwartek 9 marca zdejmują opatrunek, zobaczymy jak poszło.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 22:59   #2615
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez pulpet Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie do osób, które już przeszły operację.
Mam zabieg w czwartek, jednak okazało się, że muszę w najbliższym czasie pilnie załatwić pewną sprawę. Czy ok. 3/4 dnia po zabiegu będę w stanie wyjść w ogóle z domu? Nie zależy mi na wyglądzie.
Anestezjolog uprzedzał, że 4 dnia najczęściej jest kryzys i osłabienie związane z trudnościami z oddychaniem i spaniem.
Ja zdychałam aż do ściągnięcia gipsu. do 6 dnia było najgorzej, po schodach zejść nie mogłam, ciągle okładałam się lodem i przeklinałam w duchu
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 17:08   #2616
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez pulpet Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie do osób, które już przeszły operację.
Mam zabieg w czwartek, jednak okazało się, że muszę w najbliższym czasie pilnie załatwić pewną sprawę. Czy ok. 3/4 dnia po zabiegu będę w stanie wyjść w ogóle z domu? Nie zależy mi na wyglądzie.
Anestezjolog uprzedzał, że 4 dnia najczęściej jest kryzys i osłabienie związane z trudnościami z oddychaniem i spaniem.
Mi trzeciego dnia wyszły największe sińce, miałam żółto pod oczami + czerwone i zapuchnięte powieki, ale czułam się całkiem normalnie. Więc jeśli nie będzie krępować cię to, że wyglądasz jak ofiara wypadku samochodowego, to moim zdaniem normalnie załatwisz co musisz :P A trudności z oddychaniem? No po prostu oddychasz przez buzię - nic nadzwyczajnego.
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 23:58   #2617
beatka1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

W styczniu 2011 roku Dr Skupin zrobił mi całkowitą korektę nosa. Po prześwietleniu okazało się że mam krzywą przegrodę. Przed i do 1 roku i 6 miesięcy wszystko było świetnie. Nos zmniejszony, przegroda naprawiona. Zaufałam dr Skupin co do kształtu nosa, powiedział że zrobi żeby było dobrze i żeby nos pasował do reszty twarzy. I tak było. Niestety już od dłuższego czasu doskwiera mi ból nosa, taki tępy jak bym dostał w nos i był złamany. Do tego bóle głowy i migreny spowodowane własnie tym. Pomagają masaże górnej cześci nosa ale na krótko. Operacja poszła nie tak lecz dr Skupin sie zabezpiczył ze na poprawkę mozna pojsc ale do roku czasu a u mnie problem powstał i się pogłebia po ponad roku czasu. Nos z małego zrobił się znpwu długi i lekko garbaty takż niemalże wrócił do poprzedniego wyglądu. Cała sytuacja jest dla mnie niezrozumiała i co poszło nie tak. Chcę Was ostrzec przed operacją u dr Skupina. Według opinii jakie zebrałam przed operacją zdecydowałam się na niego bez wątpliwości i przyjechałam z Warszawy do Poznania bo chciałam mieć nos idealny. Aktualnie żałuję i że u Dr Skupina i że wydane pieniądze w błoto bo efekt mizerny. Może i był dobrym doktorem ale mnie bardzo skrzywdził. Ani nie mam wymarzonego nosa a do tego problemy z bólem i oddychaniem gdyż cżęsto zatyka mi się nos.

Cytat:
Napisane przez Val Pokaż wiadomość
Witaj Kinga

...jestem z Gdyni, operację nosa mam już za sobą, ale nie robiłam jej u nas w Trójmieście tylko w Poznaniu u Pana Dr Skupina... i z mojego strasznego połamańca (nos powypadkowy) Pan Doktor wyrzeźbił mi śliczny nosek

...co do chirurgów z naszych stron to niestety nikogo nie mogę Ci polecić...

Pozdrawiam Cię serdecznie
beatka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 12:48   #2618
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

juz miesiąc po operacji, jak na razie efektów zero,kompletnie zero nos jaki byl taki jest w 100% , wszyscy sie pytają, gdzie ta wielka zmiana na która wydałem 14 tys.... cały czas mam zatkany nos, myślę ze po 4 tygodniach to juz chyba powinien byc drożny, choc w 50% ale od 2 tygodni jest cały czas taki sam efekt, poczekam jeszcze tydzień, moze w koncu bede mógł oddychać przez nos normalnie, nie wiem jak zapytać doktora jak on zmniejszył ten nos w taki sposób ze jest taki sam, wiem można powiedzieć ze opuchlizna nie zeszła, ale po 4 tygodniach... po operacji powinien być jakiś minimalny ślad ze jest mniejszy, choć trochę, tycio pycio, nie wymagałem wiele, jestem taki sam jak 7 lutego, tylko biedniejszy o 14 tys, i zatkanym nosem, jak nos moze być opuchnięty skoro dotykam go na każdym pkt i czuje delikatna warstwę skory a zaraz kosc, no chyba ze kosc tez puchnie to dla mnie jest nadzieja jestem bardzo załamany tym, ze czekałem tak za☠☠☠iście dlugo, na co wydałem tak dużo pieniędzy, przyniosło zerowy efekt............:mu r:
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 12:59   #2619
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Pojutrze zdjęcie gipsu. Na twarzy ani śladu po opuchliźnie. Nos jest tak w niecałej połowie drozny, choć pod wieczór i w nocy puchna mi sluzowki i musze sie wspierac kropelkami. Nic nie boli tylko swedzi czasami pod gipsem. I wróciła mi pelna mimika twarzy więc muszę uważać by się nie uśmiechać za bardzo, nie ziewac itp.
Zobaczę na ile opuchne po zdjęciu gipsu.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 18:37   #2620
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
juz miesiąc po operacji, jak na razie efektów zero,kompletnie zero nos jaki byl taki jest w 100% , wszyscy sie pytają, gdzie ta wielka zmiana na która wydałem 14 tys.... cały czas mam zatkany nos, myślę ze po 4 tygodniach to juz chyba powinien byc drożny, choc w 50% ale od 2 tygodni jest cały czas taki sam efekt, poczekam jeszcze tydzień, moze w koncu bede mógł oddychać przez nos normalnie, nie wiem jak zapytać doktora jak on zmniejszył ten nos w taki sposób ze jest taki sam, wiem można powiedzieć ze opuchlizna nie zeszła, ale po 4 tygodniach... po operacji powinien być jakiś minimalny ślad ze jest mniejszy, choć trochę, tycio pycio, nie wymagałem wiele, jestem taki sam jak 7 lutego, tylko biedniejszy o 14 tys, i zatkanym nosem, jak nos moze być opuchnięty skoro dotykam go na każdym pkt i czuje delikatna warstwę skory a zaraz kosc, no chyba ze kosc tez puchnie to dla mnie jest nadzieja jestem bardzo załamany tym, ze czekałem tak za☠☠☠iście dlugo, na co wydałem tak dużo pieniędzy, przyniosło zerowy efekt............:mu r:
Lekarz robił Ci zdjęcia przed operacją, po zdjęciu gipsu itd? Nie widać na nich żadnej różnicy?
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 19:01   #2621
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Lekarz robił Ci zdjęcia przed operacją, po zdjęciu gipsu itd? Nie widać na nich żadnej różnicy?
Może pokaż nam zdjęcia, ocenimy!
Ja myslałam, ze nie mam opuchlizny, ale bardzo się myliłam... I zeszło, mimo ze czułam juz kość.
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-08, 12:11   #2622
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez beatka1977 Pokaż wiadomość
W styczniu 2011 roku Dr Skupin zrobił mi całkowitą korektę nosa. Po prześwietleniu okazało się że mam krzywą przegrodę. Przed i do 1 roku i 6 miesięcy wszystko było świetnie. Nos zmniejszony, przegroda naprawiona. Zaufałam dr Skupin co do kształtu nosa, powiedział że zrobi żeby było dobrze i żeby nos pasował do reszty twarzy. I tak było. Niestety już od dłuższego czasu doskwiera mi ból nosa, taki tępy jak bym dostał w nos i był złamany. Do tego bóle głowy i migreny spowodowane własnie tym. Pomagają masaże górnej cześci nosa ale na krótko. Operacja poszła nie tak lecz dr Skupin sie zabezpiczył ze na poprawkę mozna pojsc ale do roku czasu a u mnie problem powstał i się pogłebia po ponad roku czasu. Nos z małego zrobił się znpwu długi i lekko garbaty takż niemalże wrócił do poprzedniego wyglądu. Cała sytuacja jest dla mnie niezrozumiała i co poszło nie tak. Chcę Was ostrzec przed operacją u dr Skupina. Według opinii jakie zebrałam przed operacją zdecydowałam się na niego bez wątpliwości i przyjechałam z Warszawy do Poznania bo chciałam mieć nos idealny. Aktualnie żałuję i że u Dr Skupina i że wydane pieniądze w błoto bo efekt mizerny. Może i był dobrym doktorem ale mnie bardzo skrzywdził. Ani nie mam wymarzonego nosa a do tego problemy z bólem i oddychaniem gdyż cżęsto zatyka mi się nos.
Trochę jest nie sprawiedliwe to co piszesz, wszystko po operacji było dobrze więc tak do końca nie wiadomo czyja to wina, nie zawsze winny jest lekarz, a pisanie "chce was ostrzec" jest trochę przesadzone bo jak sama piszesz przez tyle czasu było dobrze, może miałaś jakiś uraz o którym sama nie wiesz. Z tego co czytam Skupin każdemu robi poprawi wiec dlaczego Tobie miałby odmówić skoro jak sama twierdzisz nos jest zły? nie rozumiem tego dlaczego Tobie miałby robić problem.
Możesz dodać jakieś zdjęcia?
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 23:34   #2623
beatka1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Trochę jest nie sprawiedliwe to co piszesz, wszystko po operacji było dobrze więc tak do końca nie wiadomo czyja to wina, nie zawsze winny jest lekarz, a pisanie "chce was ostrzec" jest trochę przesadzone bo jak sama piszesz przez tyle czasu było dobrze, może miałaś jakiś uraz o którym sama nie wiesz. Z tego co czytam Skupin każdemu robi poprawi wiec dlaczego Tobie miałby odmówić skoro jak sama twierdzisz nos jest zły? nie rozumiem tego dlaczego Tobie miałby robić problem.
Możesz dodać jakieś zdjęcia?
Czy niesprawiedliwe? Może trochę. Ale czuję się okropnie. Operacja była w 2011 roku, teraz mamy 2017. 11/2 roku było super nosek prosty, oddychanie super, brak bólu, nic. Aktualnie strony nos nie są takie same, kącik po lewej stronie nosa jest mniej wcisnięty niż z prawej, to pierwsza rzecz. Druga, bóle i stąd częste migreny których kiedyś nie miałam. Bol jest tępy u nasady nosa taki jak jest po uderzeniu. Urazu żadnego nie miałam. Po trzecie, nos opadł. Dr mówił że opadnie troszkę ale u mnie różnica jest znaczna. No i zatyka się nos w nocy czego też nie miałam. Dr mówił że trzeba czasu na wygojenie, i stabilizację ale u mnie własnie po tym okresie wszystko się zaczeło. Nie sadze żeby dr mnie chciał operowac ponownie bo w warunkach jest napisany rok po zabiegu. Nie zdecydowałam sie wcześniej o tym pisac bo mieszkam na stałe za granicą. Jak by mogła byc taka możliwość to poddałabym się poprawce.
beatka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 14:22   #2624
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez beatka1977 Pokaż wiadomość
Czy niesprawiedliwe? Może trochę. Ale czuję się okropnie. Operacja była w 2011 roku, teraz mamy 2017. 11/2 roku było super nosek prosty, oddychanie super, brak bólu, nic. Aktualnie strony nos nie są takie same, kącik po lewej stronie nosa jest mniej wcisnięty niż z prawej, to pierwsza rzecz. Druga, bóle i stąd częste migreny których kiedyś nie miałam. Bol jest tępy u nasady nosa taki jak jest po uderzeniu. Urazu żadnego nie miałam. Po trzecie, nos opadł. Dr mówił że opadnie troszkę ale u mnie różnica jest znaczna. No i zatyka się nos w nocy czego też nie miałam. Dr mówił że trzeba czasu na wygojenie, i stabilizację ale u mnie własnie po tym okresie wszystko się zaczeło. Nie sadze żeby dr mnie chciał operowac ponownie bo w warunkach jest napisany rok po zabiegu. Nie zdecydowałam sie wcześniej o tym pisac bo mieszkam na stałe za granicą. Jak by mogła byc taka możliwość to poddałabym się poprawce.


No właśnie teraz mamy 2017, Twoja operacja była dosyć dawno temu i w sumie nie dziwie się Skupinowi że po tak długim czasie nie chce u Ciebie wykonać poprawki, bo z Twoim nosek mogło się stać wszystko tym bardziej że na samym początku przez dłuższy czas był ładny, trochę dziwne że sam z siebie po tak długim czasie zaczął się zmieniać na gorsze.
A czy Skupin widział Twój obecny nos? według mnie powinnaś na spokojnie porozmawiać ze Skupinem, może akurat się zgodzi, tylko nie rozumiem dlaczego teraz myślisz o poprawce nie wcześniej?
Czy mogłabyś dodać zdjęcia?? pytam po raz drugi i nawet nie dostałam odpowiedzi, albo chociaż wysłać na priv.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 09:00   #2625
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

pisałem email do doktora, odpowiedzi nadeszła szybko, i muszę jechać do Łodzi, nos zatkany mam przez "złogi" czytałem, ale duzo mi to nie mowi, doktor powiedział ze sam sobie nimi nie poradzę, co do nosa, oglądnie i będziemy wiedzieć co dalej, ciekawostka, dzisiaj rano sie budzę, ide do łazienki, a tam dosyc spora opuchlizna pod oczami
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 13:04   #2626
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
pisałem email do doktora, odpowiedzi nadeszła szybko, i muszę jechać do Łodzi, nos zatkany mam przez "złogi" czytałem, ale duzo mi to nie mowi, doktor powiedział ze sam sobie nimi nie poradzę, co do nosa, oglądnie i będziemy wiedzieć co dalej, ciekawostka, dzisiaj rano sie budzę, ide do łazienki, a tam dosyc spora opuchlizna pod oczami

daj znać koniecznie co lekarz powiedział! będzie dobrze
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 15:24   #2627
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
pisałem email do doktora, odpowiedzi nadeszła szybko, i muszę jechać do Łodzi, nos zatkany mam przez "złogi" czytałem, ale duzo mi to nie mowi, doktor powiedział ze sam sobie nimi nie poradzę, co do nosa, oglądnie i będziemy wiedzieć co dalej, ciekawostka, dzisiaj rano sie budzę, ide do łazienki, a tam dosyc spora opuchlizna pod oczami
wrzuć zdjęcia przed i po, coś nie chce mi się wierzyć, że nie ma różnicy
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 12:51   #2628
luna160
Raczkowanie
 
Avatar luna160
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 199
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez storczyk89 Pokaż wiadomość
Doskonale rozumiem

Ja co prawda jestem z Krakowa, więc do Polanicy mam kawałek ale Doktor pisał, że gips zdejmuje po tygodniu od zabiegu także zrobię sobie małe wakacje w Polanicy . Również bardzo podobają mi się noski, które robi Pan Dr i szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać tej operacji. Zaliczka wpłacona, pod koniec miesiąca będę się jeszcze kontaktowała z Dr żeby wszystko potwierdzić no i 29 marca o godzinie 14 mam być w klinice.

Z mojej konsultacji - jak na razie mailowej - ustaliliśmy z Dr że nos obniżymy, skrócimy, lekko zwęzimy ahh no i mam przegrodę do wyprostowania. Generalnie też nie mam ani garba, ani krzywego nosa... ale mimo wszystko jest duży - zdecydowanie za duży do mojej twarzy i kompletnie do mnie nie pasuje. Kilka lat temu dostałam skierowanie na operację przegrody, ale nie zdecydowałam się. Chyba musiałam dojrzeć do tej decyzji a dziś kiedy czuję, że jestem w stanie się tego podjąć postanowiłam również zmienić w moim nosie to co zawsze mi przeszkadzało... w końcu skoro i tak idę na operację nosa to żal byłoby się obudzić z nosem którego nie lubię

W każdym bądź razie bardzo czekam na Twoją relację z konsultacji z Dr.
Hmmm- też myślę o operacji nosa. Ok 2 lata temu miałam wypełniany kwasem i Radiesse i nie byłam zadowolona, efekt dawno minął, a pozostało uczucie wrażliwego tkliwego nosa. Sporo naczytałam się o konsekwencjach takich zabiegów i wolę raz ostatecznie się z nim rozprawić poprzez chirurgię. Tak samo czeka mnie kolejna korekta biustu, wszystko dopiero za ok rok, gdy zakończę karmienie piersią. Biorę pod uwagę Mateusza Zacharę, dlatego będę śledzić ten wątekMnie czeka skomplikowany zabieg bo mam malutki i garbaty, opadnięty nos, chcę wyprostować i podnieść
luna160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 13:27   #2629
storczyk89
Przyczajenie
 
Avatar storczyk89
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez luna160 Pokaż wiadomość
Hmmm- też myślę o operacji nosa. Ok 2 lata temu miałam wypełniany kwasem i Radiesse i nie byłam zadowolona, efekt dawno minął, a pozostało uczucie wrażliwego tkliwego nosa. Sporo naczytałam się o konsekwencjach takich zabiegów i wolę raz ostatecznie się z nim rozprawić poprzez chirurgię. Tak samo czeka mnie kolejna korekta biustu, wszystko dopiero za ok rok, gdy zakończę karmienie piersią. Biorę pod uwagę Mateusza Zacharę, dlatego będę śledzić ten wątekMnie czeka skomplikowany zabieg bo mam malutki i garbaty, opadnięty nos, chcę wyprostować i podnieść
Moja operacja już za niecałe 3 tygodnie nie mogę się doczekać. Będę zdawała relację i mam nadzieję, że wszystkie będziemy zadowolone z Pana Doktora.
storczyk89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 15:21   #2630
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez beatka1977 Pokaż wiadomość
W styczniu 2011 roku Dr Skupin zrobił mi całkowitą korektę nosa. Po prześwietleniu okazało się że mam krzywą przegrodę. Przed i do 1 roku i 6 miesięcy wszystko było świetnie. Nos zmniejszony, przegroda naprawiona. Zaufałam dr Skupin co do kształtu nosa, powiedział że zrobi żeby było dobrze i żeby nos pasował do reszty twarzy. I tak było. Niestety już od dłuższego czasu doskwiera mi ból nosa, taki tępy jak bym dostał w nos i był złamany. Do tego bóle głowy i migreny spowodowane własnie tym. Pomagają masaże górnej cześci nosa ale na krótko. Operacja poszła nie tak lecz dr Skupin sie zabezpiczył ze na poprawkę mozna pojsc ale do roku czasu a u mnie problem powstał i się pogłebia po ponad roku czasu. Nos z małego zrobił się znpwu długi i lekko garbaty takż niemalże wrócił do poprzedniego wyglądu. Cała sytuacja jest dla mnie niezrozumiała i co poszło nie tak. Chcę Was ostrzec przed operacją u dr Skupina. Według opinii jakie zebrałam przed operacją zdecydowałam się na niego bez wątpliwości i przyjechałam z Warszawy do Poznania bo chciałam mieć nos idealny. Aktualnie żałuję i że u Dr Skupina i że wydane pieniądze w błoto bo efekt mizerny. Może i był dobrym doktorem ale mnie bardzo skrzywdził. Ani nie mam wymarzonego nosa a do tego problemy z bólem i oddychaniem gdyż cżęsto zatyka mi się nos.



A wiesz ze powikłania po nosie to 16% i akurat sie w nich znalazłaś? Także to nie wina doktora. Mysle, ze uprzedzał cie o tym ryzyku przed wykonaniem operacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 08:38   #2631
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

10 kwietnia mam sie dopiero zgłosic....
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 06:36   #2632
Weronika_20
Przyczajenie
 
Avatar Weronika_20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Talking Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez storczyk89 Pokaż wiadomość
Moja operacja już za niecałe 3 tygodnie nie mogę się doczekać. Będę zdawała relację i mam nadzieję, że wszystkie będziemy zadowolone z Pana Doktora.

Ja też robię CKN u Pana Doktora Zachary, wszystko ustalone, termin mam 11 kwietnia
Jestem bardzo szczęśliwa, ale przerażona chyba bardziej niż szczęśliwa...
Zdecydowałam się na Pana Doktora, bo ma bardzo dobre opinie, poza tym uważam, że jego noski są cudowne. Na konsultacji pokazał mi zdjęcie dziewczyny, który miała niemal identyczny nosek jak ja (mam garbka, poza tym nos jest za długi i trochę opada). Efekt "PO" u tej dziewczyny jet dokładnie tym jaki sama chciałabym uzyskać, wiec jestem naprawdę dobrej myśli jeśli chodzi o efekt końcowy.
Przeraża mnie tylko operacja sama w sobie, już dwa razy prawie bym się wycofała właśnie ze względu na ten strach, który przecież nie jest całkowicie nieuzasadniony...
Weronika_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 12:44   #2633
storczyk89
Przyczajenie
 
Avatar storczyk89
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Weronika_20 Pokaż wiadomość
Ja też robię CKN u Pana Doktora Zachary, wszystko ustalone, termin mam 11 kwietnia
Jestem bardzo szczęśliwa, ale przerażona chyba bardziej niż szczęśliwa...
Zdecydowałam się na Pana Doktora, bo ma bardzo dobre opinie, poza tym uważam, że jego noski są cudowne. Na konsultacji pokazał mi zdjęcie dziewczyny, który miała niemal identyczny nosek jak ja (mam garbka, poza tym nos jest za długi i trochę opada). Efekt "PO" u tej dziewczyny jet dokładnie tym jaki sama chciałabym uzyskać, wiec jestem naprawdę dobrej myśli jeśli chodzi o efekt końcowy.
Przeraża mnie tylko operacja sama w sobie, już dwa razy prawie bym się wycofała właśnie ze względu na ten strach, który przecież nie jest całkowicie nieuzasadniony...
Super, że jest nas więcej do Pana Doktora
Moja operacja już 29... a poniedziałek biegnę na badania i czekam na operację - ja jeszcze na razie się nie stresuję, wręcz przeciwnie - nie mogę się doczekać ale zapewne dzień przed wpadnę w panikę
Gdzie robisz operację? W Polanicy czy jakiejś innej klinice gdzie przyjmuje doktor? I proszę napisz mi jeszcze jak doktor wycenił u Ciebie CKN? Ja jak na razie kontaktowałam się z doktorem jedynie mailowo i telefonicznie bo mieszkam za granicą i ustaliliśmy, że konsultację przeprowadzimy w dniu operacji.
Również jestem zachwycona noskami Pana Doktora
storczyk89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 12:54   #2634
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Mija 3 tydzień od operacji. Nosek jest prześliczny. Cały czas opuchnięty na czubku i schodzi z niego starsznie skóra, ale w większości mejsc odzyskałam już czucie. Powoli wychodzą szwy rozpuszczalne. Wszystko jest ładne, niebolące i drożne.
Jestem absolutmie zachwycona tym, że w końcu przełamałam strach i zdecydowałam się na zabieg. Czuję się miliom razy ładniejsza i bardziej pewna siebie. Blizny niemal nie widać, przynajmniej dla obserwatora z zewnątrz, zwłaszcza jak ten nie wie, ze coś było przy nosku gmerane.
Wiem, że musza minąć miesiace jeszcze, zanim nos będzie miał ostateczny kształt, ale zapowiada się cudnie
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 13:29   #2635
storczyk89
Przyczajenie
 
Avatar storczyk89
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Mija 3 tydzień od operacji. Nosek jest prześliczny. Cały czas opuchnięty na czubku i schodzi z niego starsznie skóra, ale w większości mejsc odzyskałam już czucie. Powoli wychodzą szwy rozpuszczalne. Wszystko jest ładne, niebolące i drożne.
Jestem absolutmie zachwycona tym, że w końcu przełamałam strach i zdecydowałam się na zabieg. Czuję się miliom razy ładniejsza i bardziej pewna siebie. Blizny niemal nie widać, przynajmniej dla obserwatora z zewnątrz, zwłaszcza jak ten nie wie, ze coś było przy nosku gmerane.
Wiem, że musza minąć miesiace jeszcze, zanim nos będzie miał ostateczny kształt, ale zapowiada się cudnie
Świetnie! zazdroszczę, też chciałabym być już po... Najważniejsze, że jesteś zadowolona z efektu.
storczyk89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 14:35   #2636
Weronika_20
Przyczajenie
 
Avatar Weronika_20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez storczyk89 Pokaż wiadomość
Super, że jest nas więcej do Pana Doktora
Moja operacja już 29... a poniedziałek biegnę na badania i czekam na operację - ja jeszcze na razie się nie stresuję, wręcz przeciwnie - nie mogę się doczekać ale zapewne dzień przed wpadnę w panikę
Gdzie robisz operację? W Polanicy czy jakiejś innej klinice gdzie przyjmuje doktor? I proszę napisz mi jeszcze jak doktor wycenił u Ciebie CKN? Ja jak na razie kontaktowałam się z doktorem jedynie mailowo i telefonicznie bo mieszkam za granicą i ustaliliśmy, że konsultację przeprowadzimy w dniu operacji.
Również jestem zachwycona noskami Pana Doktora
Operacja będzie w Polanicy, Twoja też? Doktor wycenił zabieg na 10 tyś. zł. Mam mieć korygowaną kość, część chrzestną oraz skrzydełka. Myślę że jak na tak rozległe działanie to cena jest bardzo w porządku.
A jak wygląda Twój nosek? Co chciałabyś poprawić?
__________________
CKN ----> 11.04.2017
Weronika_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 18:22   #2637
storczyk89
Przyczajenie
 
Avatar storczyk89
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Weronika_20 Pokaż wiadomość
Operacja będzie w Polanicy, Twoja też? Doktor wycenił zabieg na 10 tyś. zł. Mam mieć korygowaną kość, część chrzestną oraz skrzydełka. Myślę że jak na tak rozległe działanie to cena jest bardzo w porządku.
A jak wygląda Twój nosek? Co chciałabyś poprawić?
Tak moja operacja również w Polanicy a jak długo masz nosić gips? Również 7 dni? Stosunkowo krótko, ale mi to jak najbardziej odpowiada.
Jeżeli chodzi o moją operację to jak stwierdził Doktor trzeba nieco obniżyć, skrócić, zwęzić + przegroda hehe w zasadzie full opcja Powiedziałam Doktorowi, że chciałabym mieć lekki łuczek i sam przyznał, że taki mu do mnie pasuje więc odliczam dni!
Zgadza się, jeśli chodzi o ceny to Doktor ma stosunkowo niskie. Moja operacja to też koszt 10 tys.
storczyk89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 19:06   #2638
Weronika_20
Przyczajenie
 
Avatar Weronika_20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez storczyk89 Pokaż wiadomość
Tak moja operacja również w Polanicy a jak długo masz nosić gips? Również 7 dni? Stosunkowo krótko, ale mi to jak najbardziej odpowiada.
Jeżeli chodzi o moją operację to jak stwierdził Doktor trzeba nieco obniżyć, skrócić, zwęzić + przegroda hehe w zasadzie full opcja Powiedziałam Doktorowi, że chciałabym mieć lekki łuczek i sam przyznał, że taki mu do mnie pasuje więc odliczam dni!
Zgadza się, jeśli chodzi o ceny to Doktor ma stosunkowo niskie. Moja operacja to też koszt 10 tys.
Gips 7 dni, setony wyciągają już na drugi dzień, wiec naprawdę niezły speed No ale to dobrze, lepiej mieć to szybciej za sobą
__________________
CKN ----> 11.04.2017
Weronika_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 13:31   #2639
Marsylka
Przyczajenie
 
Avatar Marsylka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Najtrudniej tuszuje się siniaki pod oczami i to jest wyzwanie.
Korekty nikt obcy nie zauważy. Komplikacje pojawiają się o wiele później, od roku do kilku.
Niestety jestem weteranką w temacie (trzy operacje po kiepskim wypadku), i nigdy ale to przenigdy nie zdecydowałabym się gdybym wtedy miała wybór.
Marsylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 13:41   #2640
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marsylka Pokaż wiadomość
Najtrudniej tuszuje się siniaki pod oczami i to jest wyzwanie.
Korekty nikt obcy nie zauważy. Komplikacje pojawiają się o wiele później, od roku do kilku.
Niestety jestem weteranką w temacie (trzy operacje po kiepskim wypadku), i nigdy ale to przenigdy nie zdecydowałabym się gdybym wtedy miała wybór.
Siniaków nie miałam już po zdjeciu opatrunku. I szczerze ciężko mi sobie wyobrazić jakie komolikacje maja być po roku skoro teraz nic nie boli i nos jest drożny. oczywiście wiem, że zawsze może coś pojsc jeszcze nie tak. Ale wiem też że u mnie rokowania są bardzo dobre i trzymam się wszystkich zaleceń pooperacyjnych aż za bardzo.
Czas pokaże, ale to że Ty miałaś nieudane operacje nie znaczy że jazdy będzie miał. Plus powypadkowe operacje są inne niż na nosie zdrowym.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.