WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-05, 15:50   #2611
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 904
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

U mnie zadzia³a³ sposób -> ¶ciêcie w³osów.
Przy myciu 5 emigrantów, w ci±gu dnia 2-3.

Ale i tak ca³y czas wcieram wodê brzozow±, nie zaszkodzi.
__________________
Prawdziwa kobieta powinna byæ dam± na salonach, kuchark± w kuchni i dziwk± w sypialni.

Aguu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 15:53   #2612
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aguu Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie zadzia³a³ sposób -> ¶ciêcie w³osów.
Przy myciu 5 emigrantów, w ci±gu dnia 2-3.

Ale i tak ca³y czas wcieram wodê brzozow±, nie zaszkodzi.
a jak bardzo ¶ciê³a¶, je¶li moge spytaæ?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:57   #2613
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 904
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez agison Poka¿ wiadomo¶æ
a jak bardzo ¶ciê³a¶, je¶li moge spytaæ?
Pewnie - mia³am do po³owy pleców, przy czym 1/3 d³ugo¶ci przy koñcówkach by³a bardzo zniszczona (na pocz±tku planowa³am tylko j± podci±æ).
Wysz³am z bobem
__________________
Prawdziwa kobieta powinna byæ dam± na salonach, kuchark± w kuchni i dziwk± w sypialni.

Aguu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 18:07   #2614
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

ach z bobem - to fajowo
balam siê ¿e napiszesz ¿e na ch³opaka lub zapa³kê widaæ na szczê¶cie a¿ tak radykalnie nie trzeba, uffff
dziêki
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 19:56   #2615
coffeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
Masz na my¶li seboradin?

.
nie
seboren
coffeee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 21:20   #2616
damned
Przyczajenie
 
Avatar damned
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam.Mam do Was pytanie: Od po³owy sierpnia wypadaj± w³osy. Zauwa¿y³am równie¿, ¿e pojawi³ mi siê ³upie¿ (wcze¶niej nigdy nie mia³am z nim problemu) ale nie taki zwyk³y. S± to grube, t³uste p³aty, odchodz± gdy przejadê paznokciem po skórze g³owy. Wyczyta³am, ¿e to ³upie¿ t³usty. I chcê zapytaæ, czy ten t³usty ³upie¿ mo¿e byæ powodem wypadania moich w³osów?
damned jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:29   #2617
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez damned Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.Mam do Was pytanie: Od po³owy sierpnia wypadaj± w³osy. Zauwa¿y³am równie¿, ¿e pojawi³ mi siê ³upie¿ (wcze¶niej nigdy nie mia³am z nim problemu) ale nie taki zwyk³y. S± to grube, t³uste p³aty, odchodz± gdy przejadê paznokciem po skórze g³owy. Wyczyta³am, ¿e to ³upie¿ t³usty. I chcê zapytaæ, czy ten t³usty ³upie¿ mo¿e byæ powodem wypadania moich w³osów?
tak
do dermatologa nale¿a³oby siê wybraæ, imo
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 10:32   #2618
majka5421
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny, farmaceutka poleci³a mi tabletki DX2, które s± z regu³y przeznaczone dla mê¿czyzn. Co my¶licie o sk³adzie?

Sk³ad: (1 kapsu³ki)
wyci±g ze skrzypu polnego 100mg
witamina A 470mcg
tiamina (witamina B1) 0,8mg
ryboflawina (witamina B2) 1mg
witamina B6 1,1mg
witamina B12 0,5mcg
witamina C 30mg
witamina E 5mg
niacyna (witamina PP) 8,9mg
biotyna 77mcg
pantotenian wapnia 5,1mg
folacyna 100mcg
cynk 15mg
jod 73mcg
¿elazo 6,9mg
L-cysteina 5mg
selen 50mcg
majka5421 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-06, 11:27   #2619
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

W³a¶nie skoñczy³a mi siê Dermena. Je¶li chodzi o wypadanie to wydaje mi siê, ¿e jest ma³a poprawa- przy myciu tylko trochê ponad 100 w³osów, a w dni, kiedy nie myjê ok.50. Nie jest to jednak zupe³ny sukces.

Proszê porad¼cie mi czy kupiæ znowu Dermenê czy spróbowaæ z innym szamponem, np. Alpecinem? Czy dobrze robi w³osom taka zmiana? Czy mo¿e zostaæ przy tym co ju¿ stosowa³am? Zauwa¿y³am te¿ troszkê nowych w³osów, ale nie jest ich du¿o; nie wiem czy jest ich tyle ile zawsze mia³am, czy wiêcej po Dermenie...
Co radzicie?
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:27   #2620
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê porad¼cie mi czy kupiæ znowu Dermenê czy spróbowaæ z innym szamponem, np. Alpecinem? Czy dobrze robi w³osom taka zmiana?
podobno szampony powinno zmieniaæ siê czêsto, ale s³ysza³am, ¿e przy wypadaniu dobrze pozostawaæ przy szamponach, które co¶ pomagaj±, bo traktuje siê je jak lek skoro widzisz poprawê to mo¿e warto pozostaæ przy dermenie

mam wra¿enie, ¿e u mnie lepiej w³osy nadal wypadaj±, ale jakby jest ich mniej, powiedzmy kilkadziesi±t a nie kilkaset dziennie na razie jestem 4 dni na lekach, wiêc mam nadziejê, ¿e bêdzie ju¿ tylko lepiej i odzyskam czuprynê
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:13   #2621
damned
Przyczajenie
 
Avatar damned
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez agison Poka¿ wiadomo¶æ
tak
do dermatologa nale¿a³oby siê wybraæ, imo

Dziêkuje za odpowied¼.Nie odwiedzi³am jeszcze dermatologa, bo mia³am nadziejê, ¿e jako¶ sama uporam siê z wypadaniem w³osów. A ten ³upie¿ odkry³am kilka dni temu wiêc teraz na pewno pójdê.Pozdrawiam
damned jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 13:24   #2622
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

a mnie chyba w³osy przesta³y lecieæ..
Od pó³tora tygodnia jako¶ przy czesaniuwypada mi ok 10, przy myciu 25.
u¿ywa³am :
-neril przes miesi±c (wrzesien)
-jantar przez jaki¶ tydzieñ, pó³tora (padziernik)
-wode pokrzywow± (padziernik)
No i zjad³am jakos z 30,40 tabletek Silicy..

Teraz problemem jest ma³o w³osów ;/ jest ich tak ma³o, ¿e wstyd mi spinaæ je w kucyk, bo jest taki lichy
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:32   #2623
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
podobno szampony powinno zmieniaæ siê czêsto, ale s³ysza³am, ¿e przy wypadaniu dobrze pozostawaæ przy szamponach, które co¶ pomagaj±, bo traktuje siê je jak lek skoro widzisz poprawê to mo¿e warto pozostaæ przy dermenie

mam wra¿enie, ¿e u mnie lepiej w³osy nadal wypadaj±, ale jakby jest ich mniej, powiedzmy kilkadziesi±t a nie kilkaset dziennie na razie jestem 4 dni na lekach, wiêc mam nadziejê, ¿e bêdzie ju¿ tylko lepiej i odzyskam czuprynê
Dziêki za radê. Jednak zaczê³am w±tpiæ w jakiekolwiek dzia³anie Dermeny- zobaczy³am ile zosta³o moich w³osów na posadce w ³azience.
Mo¿e wypróbujê jednak Alpecin... I zapolujê za czarn± rzepkê...
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-06, 17:41   #2624
megiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam ponownie

Chwile siê nie odzywa³am bo zaczê³am kolejn± bataliê against hair-loss
Tym razem posz³y ampu³ki vichy i tak:
po ok 3 wypad³o mi podczas mycia i czesania KILKA w³osów i by³am zachwycona; niestety pozniej nie by³o juz tak dobrze i wypada wiecej ale i tak jest lepiej- mniej-wiêcej do 70 razem z czesaniem.
Ale!
Jak sobie zaczesze w³osy do góry to mam mnóstwo ma³ych w³osków które wygl±daja troche smiesznie ale straaasznie sie z nich ciesze
Tyle ze ampu³ki stosuje 8 dzien i tak szybko w³osy by nie odrosly.. wczesniej przez 3 tyg stosowa³am radical i moze on pobudzi³ te w³oski do rosniecia, a vichy je'zachowa³' od wypadniecia
takie mam liche te w³oski mam nadzieje ze antenki nie odpadn±
btw, strasznie to drogie

venealin
mi henna nie pomag³a; po zmyciu lecia³y na potêgê i przez kilka kolejnych dni. Moze to dlatego ze henne trudno sie nak³ada i nieuniknione jest targanie w³osów co przy cienkich jest nieciekawe.... Odnosnie innych "cudownych" dzialan henny- nie odnotowa³am. Ja od henny oczekiwa³am
1) pogrubienia
2) powstrzymania wypadania
3) piêknego koloru
4) trwa³ego koloru
5) szybszego wzrostu
6) najpiêkniejszych w³osów na ¶wiecie

wszystko na odwrót

Kolor- strasznie krótkotrwa³y. I nie by³ piêkny, niewielkie przyciemnienie na kilka dni...
Raz sie tylko skusi³am na henne w tubce (btw;;chemia...) ale wtedy kolor wyszed³ przepiêkny taki ciemny braz z refleksami w³osy wyda³y mi sie grubsze... na 3 dni.
Wiêc dalej tkwie z moim mysiowatym kolorem chudym w³osem wolnym wzrostem...
__________________

Edytowane przez megiiii
Czas edycji: 2010-11-06 o 17:53
megiiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 17:38   #2625
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja dzisiaj kupi³am czarn± rzepkê, wycisnê³am z niej sok i na³o¿y³am przed chwil± na g³owê. Niestety soczku wysz³o bardzo malutko, nawet mnie skóra g³owy nie szczypa³a.
Mo¿e akurat rzepka pomo¿e
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 17:53   #2626
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzisiaj kupi³am czarn± rzepkê, wycisnê³am z niej sok i na³o¿y³am przed chwil± na g³owê. Niestety soczku wysz³o bardzo malutko, nawet mnie skóra g³owy nie szczypa³a.
Mo¿e akurat rzepka pomo¿e
ja u¿ywam rzepy ju¿ jaki¶ czas (no, w³a¶ciwie to nieca³y miesi±c ). W³osów rzeczywi¶cie jakby mniej wypada ale nie wiem na ile to zas³uga rzepki, a na ile ca³ej reszty ... to pewnie suma wszystkich zabiegów
ale czemu tak ma³o soku wysz³o, star³a¶ j± na tarce? wycisnê³a¶ wiórki przez sitko?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:24   #2627
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cieszê siê Agison, ¿e dzia³a rzepka
Tak, star³am na tarce z du¿ymi dziurkami, potem wycisnê³am jak najmocniej potrafi³am. Mo¿e dlatego, ¿e nie by³a ona pierwszej ¶wie¿o¶ci- nie by³a taka sprê¿ysta tylko jakby trochê podwiêdniêta...
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:49   #2628
Casini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 194
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Wczoraj my³am w³osy i pomy¶la³am, ¿e odpuszczê sobie naftê i spróbujê czego¶ nowego. Po umyciu w³osów szamponem na³o¿y³am na nie i na skórê g³owy kawê. Zaparzy³am 3 czubate ³y¿eczki kawy i zala³am do po³owy kubka, zostawi³am do ostygniêcia, fusy wtar³am w skórê g³owy, pomasowa³am, resztê wgniot³am we w³osy, za³o¿y³am czepek, na to czapkê i pochodzi³am po domu ze trzy godziny.

Pomys³ zaczerpniêty st±d:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454611

Z tym, ¿e ja na³o¿y³am kawê razem z fusami po umyciu w³osów, pochodzi³am z tym i potem sp³uka³am sam± wod±. Ciê¿ko by³o, bo mam gêste w³osy, ale w koñcu wyp³uka³am. Kawa podnios³a mi w³osy u nasady, sta³y siê takie konkretne: trochê sztywne (ale ja mam naturalnie proste i twarde w³osy), ale jakie puszyste i pogrubione, hmmmm. Zmiany koloru w³osów nie zauwa¿y³am (mam bardzo ciemne w³osy, br±zowe, niefarbowane), po³ysku te¿ nie (ale to te¿ specyfika moich w³osów).

Ale...

Dziêki temu dzisiaj na szczotce znalaz³am ok 50 w³osów, a nie jak zwykle ok 250!!! Jestem zachwycona, mam nadziejê, ¿e to nie jest jednorazowy efekt. Tak siê ucieszy³am, ¿e musia³am siê tym z wami podzieliæ Wreszcie co¶ na mnie zadzia³a³o XD

Edytowane przez Casini
Czas edycji: 2010-11-07 o 20:51
Casini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-08, 06:41   #2629
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ
Cieszê siê Agison, ¿e dzia³a rzepka
Tak, star³am na tarce z du¿ymi dziurkami, potem wycisnê³am jak najmocniej potrafi³am. Mo¿e dlatego, ¿e nie by³a ona pierwszej ¶wie¿o¶ci- nie by³a taka sprê¿ysta tylko jakby trochê podwiêdniêta...
a spróbuj na najmniejszych oczkach zetrzeæ, je¶li masz tak± mo¿liwo¶æ ja trê zawsze na najmniejszych i nawet z takiej przywiêd³ej udaje siê zawsze co¶ wycisn±æ ca³kiem sprawnie
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 18:20   #2630
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

mam wra¿enie, ¿e wypada mi zdecydowanie mniej w³osównadal s± to dziesi±tki, ale przy ilo¶ciach jakie traci³am przed braniem tabletek to zdecydowana poprawa mam nadziejê, ¿e to siê utrzyma, albo bêdzie jeszcze lepiej teraz muszê jeszcze powalczyæ o odrost, bo mam straszne braki w ow³osieniu
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-08, 18:38   #2631
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 316
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
mam wra¿enie, ¿e wypada mi zdecydowanie mniej w³osównadal s± to dziesi±tki, ale przy ilo¶ciach jakie traci³am przed braniem tabletek to zdecydowana poprawa mam nadziejê, ¿e to siê utrzyma, albo bêdzie jeszcze lepiej teraz muszê jeszcze powalczyæ o odrost, bo mam straszne braki w ow³osieniu

a co ³ykasz? i jak d³ugo?
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieæ, kiedy koñczy siê jaki¶ etap w ¿yciu. Je¶li uparcie chcemy w nim trwaæ d³u¿ej ni¿ to konieczne, tracimy rado¶æ i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesi±ce bez na³ogowego picia kawy
01.10.10. - oszczêdzam
01.11.10. - s³odyczom mówimy stanowcze NIE!
Baby Lu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-08, 18:57   #2632
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez agison Poka¿ wiadomo¶æ
a spróbuj na najmniejszych oczkach zetrzeæ, je¶li masz tak± mo¿liwo¶æ ja trê zawsze na najmniejszych i nawet z takiej przywiêd³ej udaje siê zawsze co¶ wycisn±æ ca³kiem sprawnie
Dziêki za radê Jutro kupiê znowu rzepkê, zetrê na ma³ej tarce i postaram siê z niej wycisn±æ wszystkie soki
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:01   #2633
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Baby Lu Poka¿ wiadomo¶æ
a co ³ykasz? i jak d³ugo?
hormony

verospiron od 6dni i yasminelle od 3 tygodni no i wcieram alpricot e od tygodnia
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:05   #2634
holeksw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 3
Smile Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witajcie!

Ja z problemem wypadania w³osów boryka³am siê przez ostatnie 4 lata. Wiadomo ¿e w czasie przesileñ wypadaj± one w wiekszych ilosciach jednak u mnie wypada³y nie zale¿nie od przesilenia. Stosowa³am sporo preparatów, w tym tak¿e ¿elazo, raz by³o lepiej raz gorzej. Przy myciu traci³am 300 - 400 w³osków.

W wakacje zdecydowa³am sie na trwa³e wyprostowanie w³osów, twierdz±c, ¿e jak nie bêdê uzywaæ prostownicy to nie bêdê ich dodatkowo obci±zaæ. Kto¶ na jakim¶ forum napisa³ ¿e takie prostowanie niszczy w³osy, ale za wzmacnia cebulki. Nie wiem ile w tym prawdy, ale na mnie podzia³a³o. Wypadanie przy myciu zmniejszy³o sie do 200.

Od miesi±ca ³ykam inneov i juz wogole rewelacja bo tracê 100 w³osów przy myciu g³owy. Bior±c pod uwagê fakt, ¿e miesi±ce jak wrzesien - grudzieñ s± miesiacami przesilenia i wtedy przed laty w³osy lecia³y mi jak szalone, to jest to rewelacja!

Nie wiem co bardziej zahamowa³o wypadanie, najwa¿niejsze jest to, ¿e efekt jest super, szczególnie ze w³osy po inneov szybciej rosn± no a po prostowaniu s± slicznie b³yszcz±ce i proste, bez wzglêdu na pogodê.

Mam nadziejê ¿e komu¶ moja wypowiedz, w jaki kolwiek sposób pomo¿e
holeksw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:01   #2635
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 15 914
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

by³am u dermatologa
przede mn± jeszcze 2 wizyty u innych
ten pierwszy stwierdzi³ ³ojotokowe zapalenie skóry dosta³am szapon na recepte + wcierkê robion± w aptece; pani powiedzia³a ze wyklucza u mnie androgenowe, zapyta³am dlaczego to powiedzia³a ze mam w³osy znacznie przezedzone na ca³ej g³owie, u kobiet przy androgenowym tak to na pewno nie wygl±da-trochê mnie to pocieszy³o
nastêpn± wizytê w innym miescie mam za tydzieñ, zobaczymy czy teza siê potwierdzi
gosiaczek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 09:04   #2636
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez holeksw Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie!

Ja z problemem wypadania w³osów boryka³am siê przez ostatnie 4 lata. Wiadomo ¿e w czasie przesileñ wypadaj± one w wiekszych ilosciach jednak u mnie wypada³y nie zale¿nie od przesilenia. Stosowa³am sporo preparatów, w tym tak¿e ¿elazo, raz by³o lepiej raz gorzej. Przy myciu traci³am 300 - 400 w³osków.

W wakacje zdecydowa³am sie na trwa³e wyprostowanie w³osów, twierdz±c, ¿e jak nie bêdê uzywaæ prostownicy to nie bêdê ich dodatkowo obci±zaæ. Kto¶ na jakim¶ forum napisa³ ¿e takie prostowanie niszczy w³osy, ale za wzmacnia cebulki. Nie wiem ile w tym prawdy, ale na mnie podzia³a³o. Wypadanie przy myciu zmniejszy³o sie do 200.

Od miesi±ca ³ykam inneov i juz wogole rewelacja bo tracê 100 w³osów przy myciu g³owy. Bior±c pod uwagê fakt, ¿e miesi±ce jak wrzesien - grudzieñ s± miesiacami przesilenia i wtedy przed laty w³osy lecia³y mi jak szalone, to jest to rewelacja!

Nie wiem co bardziej zahamowa³o wypadanie, najwa¿niejsze jest to, ¿e efekt jest super, szczególnie ze w³osy po inneov szybciej rosn± no a po prostowaniu s± slicznie b³yszcz±ce i proste, bez wzglêdu na pogodê.

Mam nadziejê ¿e komu¶ moja wypowiedz, w jaki kolwiek sposób pomo¿e
Nie s±dzê ¿eby preparat z formaldehydem leczy³ wypadanie w³osów. Wzmacnia cebulki? Kompletna bzdura. Po prostu je¶li strasznie mêczy³a¶ w³osy prostowaniem, ci±gnê³a¶ i stylizowa³a¶ to mia³y prawo wypadaæ. Ale ten preparat na³o¿ony na skórê g³owy mo¿e j± bardzo podra¿niæ wiêc nie polecaj je¶li nie wiesz tak na prawdê co to jest. Przytaczanie czyi¶ niepotwierdzonych wypowiedzi te¿ nie jest dobrym pomys³em. Wyobra¼ sobie ¿e która¶ mo¿e siê napaliæ na cud produkt a na ni± podzia³a w przeciwny sposób. Je¿eli mia³a¶ dodatkowo braki w diecie to i pewnie inneov pomóg³.

Nie popieram takich eksperymentów jak branie ¿elaza na w³asn± rêkê bez wcze¶niejszych badañ. To nie s± cukierki i nie s± obojêtne dla naszego zdrowia. ¯elazem mo¿na siê zatruæ.

Lepiej zainteresowaæ siê przyczynami wypadania i szukaæ ¼ród³a.

Mam nadzieje ¿e moja wypowied¼ nie bêdzie odebrana jako atak. Chcia³am tylko wyja¶niæ na czym polega dzia³anie tego specyfiku zanim kto¶ sobie zrobi nadziejê.
Sama chcia³am takie prostowanie sobie zrobiæ ale ze wzglêdu na s³abe w³osy i sk³onno¶ci do wypadania po zwyk³ej farbie do w³osów odpu¶ci³am.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 09:12   #2637
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Przepraszam za post pod postem

Cytat:
Napisane przez megiiii Poka¿ wiadomo¶æ
btw, strasznie to drogie
Robi³am ju¿ tu analizê sk³adu ampu³ek Vichy i L'oreala- jest praktycznie taki sam, bêdzie takie samo dzia³anie z tym¿e L'oreal ma tañsze. Dodam ¿e to ten sam koncern wiêc po prostu za Vichy p³acimy wiêcej bo marka apteczna.

Cytat:
Napisane przez coffeee Poka¿ wiadomo¶æ
nie
seboren
Nie s³ysza³am nigdy o tym.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 09:57   #2638
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
Nie s±dzê ¿eby preparat z formaldehydem leczy³ wypadanie w³osów. Wzmacnia cebulki? Kompletna bzdura. Po prostu je¶li strasznie mêczy³a¶ w³osy prostowaniem, ci±gnê³a¶ i stylizowa³a¶ to mia³y prawo wypadaæ. Ale ten preparat na³o¿ony na skórê g³owy mo¿e j± bardzo podra¿niæ wiêc nie polecaj je¶li nie wiesz tak na prawdê co to jest. Przytaczanie czyi¶ niepotwierdzonych wypowiedzi te¿ nie jest dobrym pomys³em. Wyobra¼ sobie ¿e która¶ mo¿e siê napaliæ na cud produkt a na ni± podzia³a w przeciwny sposób. Je¿eli mia³a¶ dodatkowo braki w diecie to i pewnie inneov pomóg³.

Nie popieram takich eksperymentów jak branie ¿elaza na w³asn± rêkê bez wcze¶niejszych badañ. To nie s± cukierki i nie s± obojêtne dla naszego zdrowia. ¯elazem mo¿na siê zatruæ.

Lepiej zainteresowaæ siê przyczynami wypadania i szukaæ ¼ród³a.

Mam nadzieje ¿e moja wypowied¼ nie bêdzie odebrana jako atak. Chcia³am tylko wyja¶niæ na czym polega dzia³anie tego specyfiku zanim kto¶ sobie zrobi nadziejê.
Sama chcia³am takie prostowanie sobie zrobiæ ale ze wzglêdu na s³abe w³osy i sk³onno¶ci do wypadania po zwyk³ej farbie do w³osów odpu¶ci³am.
1. Formaldehyd
2. Zgadzam siê co do ¿elaza opisywa³am tutaj swój przypadek
Ja co prawda robi³am badanie, wysz³a mi anemia i to powa¿na ale branie (wed³ug ulotki) 6 tabletek ¿elaza dziennie u mnie skoñczy³o siê omdleniem, prawie zapa¶ci± i pobytem w szpitalu na kroplówkach.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:35   #2639
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Poka¿ wiadomo¶æ
by³am u dermatologa
przede mn± jeszcze 2 wizyty u innych
ten pierwszy stwierdzi³ ³ojotokowe zapalenie skóry dosta³am szapon na recepte + wcierkê robion± w aptece; pani powiedzia³a ze wyklucza u mnie androgenowe, zapyta³am dlaczego to powiedzia³a ze mam w³osy znacznie przezedzone na ca³ej g³owie, u kobiet przy androgenowym tak to na pewno nie wygl±da-trochê mnie to pocieszy³o
nastêpn± wizytê w innym miescie mam za tydzieñ, zobaczymy czy teza siê potwierdzi
jak objawia siê u ciebie ³zs?
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:45   #2640
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III


naprawdê widzê poprawê za pomoc± tabletek wypadanie zahamowa³o siê jak za dotkniêciem magicznej ró¿d¿ki dzi¶ wypad³o mi ok 100, czyli w normie potwierdza siê moja opinia, ¿e w³osy nie wypadaj± ot tak po prostu i co¶ musi byæ nie tak szuka³am przyczyn kilka lat, wyda³am fortunê na lekarzy, badania, suplementy, kosmetyki i wreszcie co¶ drgnê³o
Trzymam za Was i Wasze w³osy kciuki
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.