Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-22, 09:33   #2611
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej wstalam juz mimo ze wrocilam o 2 w nocy bylo nawet fajnie ,nie liczac moich bolacych nog wygadalam sie za wszystkie czasy no i wypilam sobie troche szampana ,bo wina nie moge
no i mam dla was maly poczestunek z rana ale uwaga bedzie trzeba otworzyc okna zostalo z bankietu mnostwo sera francuskiego, wiec kazdy dostal po takim koszyku
ja nie tykam ich ale moj tz to pasjonat tych serowmowie wam zasmrodzilo mi cala chate
nienawidzę tych serów, mój TŻ też je lubi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 09:46   #2612
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć
wstałam i zaraz znowu zabieram się za ćwiczenia

troszkę jestem ciemnioszek, ale bez przesady na żywo nie wyglądam na taką ciemną

i na czym to polega?

cieszę się, że nie jestem w tym sama

dobrze wiedzieć, dziękuję za info poczekam jeszcze na opinię Bunny
nie wiem czy nie lepiej byłoby Ci ćwiczyć tak po południu chociaż a nie z rana no bo w ciągu dnia się je i je to ćwicząc chociaż to spalasz a po nocy to co masz spalać wszystko co miało to się odłozyło przez noc

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej wstalam juz mimo ze wrocilam o 2 w nocy bylo nawet fajnie ,nie liczac moich bolacych nog wygadalam sie za wszystkie czasy no i wypilam sobie troche szampana ,bo wina nie moge
no i mam dla was maly poczestunek z rana ale uwaga bedzie trzeba otworzyc okna zostalo z bankietu mnostwo sera francuskiego, wiec kazdy dostal po takim koszyku
ja nie tykam ich ale moj tz to pasjonat tych serowmowie wam zasmrodzilo mi cala chate
uwielbiam sery pleśniowe
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 09:48   #2613
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie wiem czy nie lepiej byłoby Ci ćwiczyć tak po południu chociaż a nie z rana no bo w ciągu dnia się je i je to ćwicząc chociaż to spalasz a po nocy to co masz spalać wszystko co miało to się odłozyło przez noc
ale ja nie ćwiczę po to, żeby coś spalać, tylko żeby mięśnie wzmocnić nie zależy mi na kaloryferze na brzuchu czy stalowych pośladkach nie mam bebzuna i wielkiej dupy

a i właśnie ćwiczenia poranne lepiej i tak wpływają na spalanie i metabolizm chociaż mi na tym nie zależy

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-01-22 o 09:53
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 09:59   #2614
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale ja nie ćwiczę po to, żeby coś spalać, tylko żeby mięśnie wzmocnić nie zależy mi na kaloryferze na brzuchu czy stalowych pośladkach nie mam bebzuna i wielkiej dupy

a i właśnie ćwiczenia poranne lepiej i tak wpływają na spalanie i metabolizm chociaż mi na tym nie zależy
okej okeeej tak tylko napisałam swoje przemyślenia, być może niezbyt trafne mi na kaloryferze również nie zależy rano podobno najlepiej jest schudnąć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:07   #2615
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
okej okeeej tak tylko napisałam swoje przemyślenia, być może niezbyt trafne mi na kaloryferze również nie zależy rano podobno najlepiej jest schudnąć
ja się pasę wczoraj waga pokazała mi 55 kg więc uskuteczniam obżarstwo
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:12   #2616
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Efcia
To takie zwykłe wyciskanie?
Zwymiotowałabym komuś obcemu na twarz,gdybym musiała wyciskać o.O
Tak
Ja to uwielbiam

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

i na czym to polega?
W wielkim skrócie:
- nakładasz maseczkę rozpulchniającą
- robisz parówkę (po prostu na twarz ładujesz parę wodną przez kilka minut by ją 'rozpulchnić')
- zmywasz
- wyciskasz wszystko ładnie po kolei, każdy najmniejszy zaskórniaczek
- nakładasz maskę ściągającą by 'zamknąć' twarz
wsio
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:13   #2617
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
W wielkim skrócie:
- nakładasz maseczkę rozpulchniającą
- robisz parówkę (po prostu na twarz ładujesz parę wodną przez kilka minut by ją 'rozpulchnić')
- zmywasz
- wyciskasz wszystko ładnie po kolei, każdy najmniejszy zaskórniaczek
- nakładasz maskę ściągającą by 'zamknąć' twarz
wsio
o nieee nie chcę się sama babrać, bo narobię sobie jakichś dziur i blizn, tym razem wolę, żeby ktoś zajął się mną porządnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 10:16   #2618
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o nieee nie chcę się sama babrać, bo narobię sobie jakichś dziur i blizn, tym razem wolę, żeby ktoś zajął się mną porządnie
Ale jak najbardziej możesz to zrobić u kosmetyczki, jak byłam na praktykach klientki bardzo często wybierały ten sposób na pozbycie się niedoskonałości na twarzy nie jest to zbyt przyjemne, bo to ok. 30min wyciskania, ale wg mnie jest skuteczne i niedrogie
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:17   #2619
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Ale jak najbardziej możesz to zrobić u kosmetyczki, jak byłam na praktykach klientki bardzo często wybierały ten sposób na pozbycie się niedoskonałości na twarzy nie jest to zbyt przyjemne, bo to ok. 30min wyciskania, ale wg mnie jest skuteczne i niedrogie
pójdę jutro do salonu i zapytam co mi polecają

w sumie kiedyś byłam na takim oczyszczaniu twarzy, przypomniało mi się byłam zadowolona
i to tak pomaga na zaskórniki?
a te mikrodermabrazje diamentowe i inne cuda to na co to?

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-01-22 o 10:20
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:20   #2620
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pójdę jutro do salonu i zapytam co mi polecają
I tak myślę będzie najlepiej, będzie można od razu zobaczyć jaką masz cerę i stan skóry i być może nawet wyciskanie nie będzie potrzebne
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:26   #2621
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
I tak myślę będzie najlepiej, będzie można od razu zobaczyć jaką masz cerę i stan skóry i być może nawet wyciskanie nie będzie potrzebne
a jeszcze edytowałam poprzedni post... jakbyś mogła
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 10:30   #2622
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

nie polecalabym wyciskania pryszczy sa inne zabiegi niz ten sredniowieczny juz to najbardziej drastyczny sposob oczyszczanie twarzy
od siebie moge polecic
-mikrodermabrazje lub zabiegi mezoterapii beziglowej lub ultradzwiekami
-kwasyAHA najlepiej mlekowym
-piling kawitacyjny czyli najczesciej wybierany usuwa sebum i zaskorniki
ale na wyciskanie u kosmetyczni bym sie nie zgodzila to zawsze wiaze sie z powstaniem blizn , dlatego powstalo tyle zabiegow

wogole powiem wam ze jestem w szoku ,bo tu w salonach nie ma wyciskania pryszczy ,skoro sa rozna zabiegi ??
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-01-22 o 10:31
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:32   #2623
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie polecalabym wyciskania pryszczy sa inne zabiegi niz ten sredniowieczny juz to najbardziej drastyczny sposob oczyszczanie twarzy
od siebie moge polecic
-mikrodermabrazje lub zabiegi mezoterapii beziglowej lub ultradzwiekami
-kwasyAHA najlepiej mlekowym
-piling kawitacyjny czyli najczesciej wybierany usuwa sebum i zaskorniki
ale na wyciskanie u kosmetyczni bym sie nie zgodzila to zawsze wiaze sie z powstaniem blizn , dlatego powstalo tyle zabiegow
no na takim wyciskaniu twarzy byłam z 7 lat temu, twarz była ładnie oczyszczona, blizn po tym nie mam, ale przez cały weekend z domu nie mogłam wyjść, bo taka byłam czerwona

a mikrodermabrazja co robi? mi zależy właśnie na tym sebum i zaskórnikach


edit: już poczytałam o tej mikro nie wiem, pójdę jutro do salonu i zapytam, tak jak mówiłam

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-01-22 o 10:41
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:41   #2624
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no na takim wyciskaniu twarzy byłam z 7 lat temu, twarz była ładnie oczyszczona, blizn po tym nie mam, ale przez cały weekend z domu nie mogłam wyjść, bo taka byłam czerwona

a mikrodermabrazja co robi? mi zależy właśnie na tym sebum i zaskórnikach
mowiac w skrocie -wielkim skrocie
zluszcza skore warstwa po warstwie kosmetyczka po buzi jedzi ci taka glowica i "zdziera" skore zabieg bezbolesny ale trzeba powtorzyc zalezy jak zanieszczyszona masz buzie tzn same zaskorniki blizny czy wglebienia...jesli same zaskorniki to podejrzewam z 2-3 zabiegi ale to oceni kosmetyczka ja tak na oko tylko pisze po zabiegu mozna smialo smigac i wrocic do normalnego zycia bo buzia moze byc tylko lekko zaczerwieniona a nastepnego dnia nie ma sladu

ale wyciskanie o nieee kitka moze trafilas na dobra kosmetyczke ale moj brat kiedys dostal zakazenia po takim wyciskaniu bo gniotla mu ropne zmiany zero pojecia dzis oczywiscie brat ma lekkie blizny w postaci czerwonych plamek ktore w zaleznosci od temperaturu siniejato musi usunac mechanicznie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:45   #2625
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie polecalabym wyciskania pryszczy sa inne zabiegi niz ten sredniowieczny juz to najbardziej drastyczny sposob oczyszczanie twarzy
od siebie moge polecic
-mikrodermabrazje lub zabiegi mezoterapii beziglowej lub ultradzwiekami
-kwasyAHA najlepiej mlekowym
-piling kawitacyjny czyli najczesciej wybierany usuwa sebum i zaskorniki
ale na wyciskanie u kosmetyczni bym sie nie zgodzila to zawsze wiaze sie z powstaniem blizn , dlatego powstalo tyle zabiegow

wogole powiem wam ze jestem w szoku ,bo tu w salonach nie ma wyciskania pryszczy ,skoro sa rozna zabiegi ??
To nie jest wyciskanie pryszczy Wyprysków się absolutnie nie rusza, z jednego najważniejszego powodu - można je rozsiać po całej twarzy... wszystkie takie aktywne zmiany się zabezpiecza. Chodzi o oczyszczenie rozszerzonych porów skóry z zanieczyszczeń i ich zamknięcie.
I uwierz mi że w wielu przypadkach to nadal jest jedyny sposób żeby się tego pozbyć chociaż na chwile bo nic innego nie działa.
Ja to wszystko przerobiłam, na sobie, na koleżankach, na klientkach i powiem tak: peeling kawitacyjny to strata pieniędzy, to jest naprawde bardzo delikatne, jest w stanie może i coś tam oczyścić ale napewno nie do jakiegoś zadowalającego stanu. To ma bardziej na celu złuszczenie zrogowaciałego naskórka i to bardzo delikatne. Jak ktoś ma większe problemy z zaskórnikami to w zyciu mu coś takiego nie pomoże.
Kwasy owszem, są świetne, super rozjaśniają twarz, przebarwienia, ja np glikol uwielbiam. Daje kopa. Ale zaskórników ktore mocno w porach siedzą nie ruszą... Spłycą je co najwyżej, troche zmniejszą ale też nie jakoś rewelacyjnie.
Z tych zabiegów najwięcej daje na pewno mikrodermabrazja, ma największą moc jeśli chodzi o takie mechaniczne złuszczanie (kwasy to zupełnie inna kategoria), ale mi np też nie usunęła zaskórników, u niektórych owszem, ale wtedy kiedy były dość płytko umiejscowione.

Nie ma co tak sie bać oczyszczania bo dobra, doświadczona kosmetyczna/kosmetolog z odpowiednią wiedzą nigdy nam krzywdy nie zrobi... Ja miałam takie oczyszczanie robione nie raz i blizny nie mam żadnej, a żaden inny zabieg nie usunął mi zaskórników w takim stopniu = całkowicie.

A mezoterapia to jest zupełnie inny rodzaj zabiegu... to jest zabieg przede wszystkim na ujędrnienie, napięcie skóry, poprawienie ukrwienia a nie na oczyszczenie
Ultradźwięki tez nic nie dadza, na nich oparty jest peeling kawitacyjny, który jak pisałam jest bardzo delikatny.
To są zabiegi których cel jest zupełnie inny.


A i Kitka jakbys sie decydowała np na kwasy albo mikro to pamietaj zeby na dworzu nie było mrozu tylko troszke cieplej... no i na pewno musisz mieć odstęp między twoim wyjazdem a tymi zabiegami.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-22 o 10:47
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:59   #2626
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To nie jest wyciskanie pryszczy Wyprysków się absolutnie nie rusza, z jednego najważniejszego powodu - można je rozsiać po całej twarzy... wszystkie takie aktywne zmiany się zabezpiecza. Chodzi o oczyszczenie rozszerzonych porów skóry z zanieczyszczeń i ich zamknięcie.
I uwierz mi że w wielu przypadkach to nadal jest jedyny sposób żeby się tego pozbyć chociaż na chwile bo nic innego nie działa.
Ja to wszystko przerobiłam, na sobie, na koleżankach, na klientkach i powiem tak: peeling kawitacyjny to strata pieniędzy, to jest naprawde bardzo delikatne, jest w stanie może i coś tam oczyścić ale napewno nie do jakiegoś zadowalającego stanu. To ma bardziej na celu złuszczenie zrogowaciałego naskórka i to bardzo delikatne. Jak ktoś ma większe problemy z zaskórnikami to w zyciu mu coś takiego nie pomoże.
Kwasy owszem, są świetne, super rozjaśniają twarz, przebarwienia, ja np glikol uwielbiam. Daje kopa. Ale zaskórników ktore mocno w porach siedzą nie ruszą... Spłycą je co najwyżej, troche zmniejszą ale też nie jakoś rewelacyjnie.
Z tych zabiegów najwięcej daje na pewno mikrodermabrazja, ma największą moc jeśli chodzi o takie mechaniczne złuszczanie (kwasy to zupełnie inna kategoria), ale mi np też nie usunęła zaskórników, u niektórych owszem, ale wtedy kiedy były dość płytko umiejscowione.

Nie ma co tak sie bać oczyszczania bo dobra, doświadczona kosmetyczna/kosmetolog z odpowiednią wiedzą nigdy nam krzywdy nie zrobi... Ja miałam takie oczyszczanie robione nie raz i blizny nie mam żadnej, a żaden inny zabieg nie usunął mi zaskórników w takim stopniu = całkowicie.

A mezoterapia to jest zupełnie inny rodzaj zabiegu... to jest zabieg przede wszystkim na ujędrnienie, napięcie skóry, poprawienie ukrwienia a nie na oczyszczenie
Ultradźwięki tez nic nie dadza, na nich oparty jest peeling kawitacyjny, który jak pisałam jest bardzo delikatny.
To są zabiegi których cel jest zupełnie inny.


A i Kitka jakbys sie decydowała np na kwasy albo mikro to pamietaj zeby na dworzu nie było mrozu tylko troszke cieplej... no i na pewno musisz mieć odstęp między twoim wyjazdem a tymi zabiegami.
dzięki Czeko chcę iść w przyszły weekend a wyjeżdżam 26 lutego, więc chyba miesiąc czasu wystarczy?
czyli mikro, kwasy albo zwykłe oczyszczanie hmm... zapytam jutro, pójdę z moją gębą i będę się radzić. Zaskórników trochę mam na brodzie i za nic w świecie nie chcą zniknąć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:04   #2627
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

czeko tak jak opisalam wyzej

tutaj nie ma zabiegu wyciskania pryszczy niewiem skad to sie bierze jeszcze w pl i sa zabiegi gleboko dzialajace w skorze napewno w stopniu do kilku zabiegow ,ktore pozwola wywalic zaskornika ..wyciskanie gniecenie skory jest naprawde starym zabiegiem no i najtanszymale wiekszosc kobiet decyduje sie jednak na mikro niz na duszenie skory..
mam znajoma kosmetyczke ktora ma salon wiec takie tematy sa mi znane i sama nie raz mialam robione te zabiegi ktore wyzej opisalam

kiedys mialam zakazenie skory na buzi spowodowane uzywanie samoopalacza i tylko te zabiegi pomogly mi wyjsc bez sladu ..

a na mezoterapie jestem juz zapisana na wiosne siorka mnie namowila bo ostatnio robila takie zabiegi na praktykach
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-01-22 o 11:08
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:10   #2628
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czeko tak jak opisalam wyzej

tutaj nie ma zabiegu wyciskania pryszczy niewiem skad to sie bierze jeszcze w pl i sa zabiegi gleboko dzialajace w skorze napewno w stopniu do kilku zabiegow ,ktore pozwola wywalic zaskornika ..wyciskanie gniecenie skory jest naprawde starym zabiegiem no i najtanszymale wiekszosc kobiet decyduje sie jednak na mikro niz na duszenie skory..
mam znajoma kosmetyczke ktora ma salon wiec takie tematy sa mi znane i sama nie raz mialam robione te zabiegi ktore wyzej opisalam
Ehh zaskórnik to nie pryszcz
Dla każdej skóry zabieg dobiera sie indywidualnie w zalezności od potrzeb, uwierz mi że jak ktoś ma tłustą, grubą skóre, i głębokie zaskórniki to możesz mu te zabiegi robic i robić a zaskórników nie usunie. Sama u takich osób zabiegi robiłam i widziałam rezultaty.
Skóry nawet nie trzeba dusić, wystarczy mieć specjalny przyrząd, którym się nie dusi a zaskórniki wyłażą, sama mam coś takiego, pomocne bardzo.

Peeling kawitacyjny jest delikatnym zabiegiem i to nam nawet ostatnio mówiła pani kosmetolog z 20 kilku letnim stażem.

Mikro i kwasy na oczyszczanie oczywiście, ale nie mezoterapia i ultradźwięki To są świetne zabiegi i każdemu polece, ale z zupelnie innym celem.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzięki Czeko chcę iść w przyszły weekend a wyjeżdżam 26 lutego, więc chyba miesiąc czasu wystarczy?
czyli mikro, kwasy albo zwykłe oczyszczanie hmm... zapytam jutro, pójdę z moją gębą i będę się radzić. Zaskórników trochę mam na brodzie i za nic w świecie nie chcą zniknąć
Zawsze jak pójdziesz i zdecydujesz się na to zwykłe oczyszczanie to możesz zaznaczyć że np chcesz tylko tą określoną partie, albo że tylko zaskórniki otwarte (te czarne, widoczne), bo zamknięte np trzeba otworzyć igiełką, a to już nie każdemu odpowiada. Po tym zostaje mały ślad, ale szybko schodzi.

A miesiąc spokojnie starczy jesli to będzie jeden zabieg Tylko mówie - wrazie co, na mróz uważać
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:14   #2629
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ehh zaskórnik to nie pryszcz
Dla każdej skóry zabieg dobiera sie indywidualnie w zalezności od potrzeb, uwierz mi że jak ktoś ma tłustą, grubą skóre, i głębokie zaskórniki to możesz mu te zabiegi robic i robić a zaskórników nie usunie. Sama u takich osób zabiegi robiłam i widziałam rezultaty.
Skóry nawet nie trzeba dusić, wystarczy mieć specjalny przyrząd, którym się nie dusi a zaskórniki wyłażą, sama mam coś takiego, pomocne bardzo.

Peeling kawitacyjny jest delikatnym zabiegiem i to nam nawet ostatnio mówiła pani kosmetolog z 20 kilku letnim stażem.

Mikro i kwasy na oczyszczanie oczywiście, ale nie mezoterapia i ultradźwięki To są świetne zabiegi i każdemu polece, ale z zupelnie innym celem.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------



Zawsze jak pójdziesz i zdecydujesz się na to zwykłe oczyszczanie to możesz zaznaczyć że np chcesz tylko tą określoną partie, albo że tylko zaskórniki otwarte (te czarne, widoczne), bo zamknięte np trzeba otworzyć igiełką, a to już nie każdemu odpowiada. Po tym zostaje mały ślad, ale szybko schodzi.

A miesiąc spokojnie starczy jesli to będzie jeden zabieg Tylko mówie - wrazie co, na mróz uważać
zaskórniki niestety mam chyba te gorsze, totalnie pod skórą, białe tzn. wycisnąć je się da, ale jak wycisnę to i tak powracają, więc na co mi to, sama sobie krzywdy wolę nie robić, bo się na tym nie znam.
Mam nadzieję, że za tydzień mrozu nie będzie, ale mam kawałeczek do salonu kosmetycznego, dosłownie 200 m opatulę twarz szalikiem i schowam się w domu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 11:15   #2630
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

zaskorniki tez usuwam zwlaszcza z okolic nosa u znajomej
na zaskorniki mialam robiony piling migdalowy po ktorym kosmetyczka jakas szpatulka przyciskajac ja do skory zbierala te zanieczyszczenia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:23   #2631
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Czeko wszystko ładnie wyjaśniła
mikrodermabrazja, zwłaszcza diamentowa jest najdelikatniejsza, przeznaczona do cery bardzo delikatnej. Mnie osobiście mikrodermabrazja niewiele pomogła, to jest bardziej złuszczanie naskórka, zaskórników się po tym nie pozbyłam, a mam ich naprawdę dużo, na całym nosie i brodzie.
Jestem uparta i polecam oczyszczanie do takiego problemu, ale oczywiście u sprawdzonej kosmetyczki.

P.S. Laseczki wstawiłam zdjęcie mojej skromnej twarzy do albumu, możecie doradzić, czy pasowałyby mi jakiekolwiek odcienie rudego ?
Nie zwracajcie uwagi na mój w☠☠☠☠iony wyraz twarzy
__________________
Bo tak.

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2012-01-22 o 11:24
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:24   #2632
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Hej

Kitka-na takie zaskórniki to z doświadczenia polecam oczyszczanie mechaniczne
ale oczywiście przeprowadzone odpowiednio nic innego nie daje takich efektów w krótkim czasie-po 2 dniach jak wszystko się unormuje na buzi to jest super pięknie tylko ważne jest własciwe zakonczenie całego zabiegu, czyli jakaś maska zamykająca, potem też łagodząca(ja miałam z alg) i babeczka mi też jezdziła darsonvalem
a peeling kawitacyjny to sam nic nie daje, zwykle miałam na rozpoczęcie zabiegu, jako zwykły peeling mikro na zaskórniki też nie bardzo, bo zbyt powierzchniowo działa

a czym przyciemniasz, bo nie mogłam znalezc?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:26   #2633
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Czeko wszystko ładnie wyjaśniła
mikrodermabrazja, zwłaszcza diamentowa jest najdelikatniejsza, przeznaczona do cery bardzo delikatnej. Mnie osobiście mikrodermabrazja niewiele pomogła, to jest bardziej złuszczanie naskórka, zaskórników się po tym nie pozbyłam, a mam ich naprawdę dużo, na całym nosie i brodzie.
Jestem uparta i polecam oczyszczanie do takiego problemu, ale oczywiście u sprawdzonej kosmetyczki.

P.S. Laseczki wstawiłam zdjęcie mojej skromnej twarzy do albumu, możecie doradzić, czy pasowałyby mi jakiekolwiek odcienie rudego ?
ale jesteś ładna i jakie oczy duże
w rudym jakoś Cię nie widzę

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

Kitka-na takie zaskórniki to z doświadczenia polecam oczyszczanie mechaniczne
ale oczywiście przeprowadzone odpowiednio nic innego nie daje takich efektów w krótkim czasie-po 2 dniach jak wszystko się unormuje na buzi to jest super pięknie tylko ważne jest własciwe zakonczenie całego zabiegu, czyli jakaś maska zamykająca, potem też łagodząca(ja miałam z alg) i babeczka mi też jezdziła darsonvalem
a peeling kawitacyjny to sam nic nie daje, zwykle miałam na rozpoczęcie zabiegu, jako zwykły peeling mikro na zaskórniki też nie bardzo, bo zbyt powierzchniowo działa

a czym przyciemniasz, bo nie mogłam znalezc?
też myślę o tym oczyszczaniu teraz jak dwie nasze wizażowe kosmetyczki radzą i jeszcze Ty to już w ogóle aaa i doczytałam, że w salonie, do którego chcę pójść na oczyszczanie - też robią z maską algową
nie wiem jeszcze czym przyciemnić, czekam na opinię Bunny myślałam nad tą Londą świetlany blond 18 ale nie wiem jak i czy mi wyjdzie taki kolor a taki właśnie bym chciała nie wiem czym go uzyskać

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-01-22 o 11:27
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:30   #2634
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

Kitka-na takie zaskórniki to z doświadczenia polecam oczyszczanie mechaniczne
ale oczywiście przeprowadzone odpowiednio nic innego nie daje takich efektów w krótkim czasie-po 2 dniach jak wszystko się unormuje na buzi to jest super pięknie tylko ważne jest własciwe zakonczenie całego zabiegu, czyli jakaś maska zamykająca, potem też łagodząca(ja miałam z alg) i babeczka mi też jezdziła darsonvalem
a peeling kawitacyjny to sam nic nie daje, zwykle miałam na rozpoczęcie zabiegu, jako zwykły peeling mikro na zaskórniki też nie bardzo, bo zbyt powierzchniowo działa

a czym przyciemniasz, bo nie mogłam znalezc?
Zgadzam się Oczyszczanie mimo, że staroświeckie jest najlepsze D'arsonval chyba zawsze jest używany po zabiegu, przynajmniej powinien, ale nie lubię tego Najważniejsze, żeby skóra była całkowicie sucha, babka na zajęciach opowiadała nam, jak dziewczyna nie osuszyła całkowicie skóry klientki i spaliła jej twarz masakra..

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale jesteś ładna i jakie oczy duże
w rudym jakoś Cię nie widzę

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------


też myślę o tym oczyszczaniu teraz jak dwie nasze wizażowe kosmetyczki radzą i jeszcze Ty to już w ogóle
Dziękuję naprawdę nieee ? Tak mi się podoba ten nowy Garnier

Mówię, przejdź się do swojej kosmetyczki, ona będzie mogła wymacać Ci twarz i zdecydować, co będzie najlepsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P59207-6.35-pack.jpg (17,8 KB, 20 załadowań)
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:30   #2635
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehe coś w tym jest, bo rzeczywiście często myję ręce i za każdym razem smaruję kremem
a więc możemy sobie podać 'bladą rękę'


Cytat:
Napisane przez karinaa23 Pokaż wiadomość
Kitka właśnie jakieś kilkanaście dni temu kupiłam konkretnie tą farbę z Londy i wypróbowałam na jednym pasemku, trzymałam 15 minut i wyszły siwe jak cholera (farbę oddałam mamie, może u niej będzie lepszy efekt), z tym, że ja całe mam rozjaśniane to pewnie dlatego. Miałam wstawić zdjęcie, ale ciągle nie mam kabla a pasemko w połowie się zmyło.

Ja też planuję je przyciemnić, ale myślałam dokładnie o takim kolorze:
śliczny!


Cytat:
Napisane przez NATALA5214 Pokaż wiadomość
Mam pytanko:
Czy ten blond z Wellaton wyjdzie na moich włosach jak blond ?( w sensie czy nie wyjdzie rudy,czego absolutnie bym nie chciała)
najlepiej zrób test bo jednak na całe włosy musisz położyć, a po co Ci nieprzyjemne niespodzianki


Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Pijesz moze sok marchewkowy ?
Dobra ,aleskoromasz naturalnie ciemny blond to mało mozliwe zebys byla taka ciemna
ale bzdura... Ja jestem ciemna blondynka z mega bladą skórą, mój mąż brunet z ciemną karnacją, a nasza córeczka jest blondyneczką o odcieniu skóry coś pomiędzy nami, a do tego po tacie odziedziczyła opalanie się w moment - pomimo wysokich filtrów... Więc wszystko jest możliwe.


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
i ja też jestem blada, ale można być BLADYM i BLADYM, zależy w jakim odcieniu ma się skórę
o!


Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę się wtrącić poleciłabym Ci oczyszczanie mechaniczne, ale mogę być nieobiektywna bo uwielbiam to robić (komuś)



Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej wstalam juz mimo ze wrocilam o 2 w nocy bylo nawet fajnie ,nie liczac moich bolacych nog wygadalam sie za wszystkie czasy no i wypilam sobie troche szampana ,bo wina nie moge
no i mam dla was maly poczestunek z rana ale uwaga bedzie trzeba otworzyc okna zostalo z bankietu mnostwo sera francuskiego, wiec kazdy dostal po takim koszyku
ja nie tykam ich ale moj tz to pasjonat tych serowmowie wam zasmrodzilo mi cala chate
współczuję smrodku
mój tżcik też uwielbia.


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To nie jest wyciskanie pryszczy Wyprysków się absolutnie nie rusza, z jednego najważniejszego powodu - można je rozsiać po całej twarzy... wszystkie takie aktywne zmiany się zabezpiecza. Chodzi o oczyszczenie rozszerzonych porów skóry z zanieczyszczeń i ich zamknięcie.
I uwierz mi że w wielu przypadkach to nadal jest jedyny sposób żeby się tego pozbyć chociaż na chwile bo nic innego nie działa.
no właśnie, ja byłam na oczyszczaniu daaawno, prawie 5 lat temu przed swoim ślubem, nie miałam żadnych wyprysków, a cały zabieg polegał jedynie na oczyszczeniu i zamknięciu porów, efekt super, a pory prawie niewidoczne. Potem bardzo długo chodziłam na masaże twarzy i dekoltu i powiem Wam, że efekty były boskie.
Więc jeżeli Kitka nie masz dużych zmian (a z fotek wynika, że nie masz) to polecam to co wyżej opisałam



Dzień doberek
Chodzę z kąta w kąt i zastanawiam się czy robić odrost dzisiaj.
Coś mi weny brak
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:31   #2636
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cześć dziewczyny!
czytam Was regularnie, ale jeszcze się nie wypowiadałam
mam pytanie, czy możecie polecić mi jakieś oleje do włosów, po których farba nie zrudzieje/nie zżółknie? od lat stosowałam olejek rycynowy, ale ostatnio paskudnie zmienił mi kolor...

włosy mam farbowane, aktualnie kolor jest na poziomie 10 (tzn farba to poziom 10, ale aktualnie nie wiem czy po olejku kolor nie sciemnial...)
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:33   #2637
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
Różne są zboczenia, zresztą ktoś musi chyba to robić, nie ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:35   #2638
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Czeko wszystko ładnie wyjaśniła
mikrodermabrazja, zwłaszcza diamentowa jest najdelikatniejsza, przeznaczona do cery bardzo delikatnej. Mnie osobiście mikrodermabrazja niewiele pomogła, to jest bardziej złuszczanie naskórka, zaskórników się po tym nie pozbyłam, a mam ich naprawdę dużo, na całym nosie i brodzie.
Jestem uparta i polecam oczyszczanie do takiego problemu, ale oczywiście u sprawdzonej kosmetyczki.

P.S. Laseczki wstawiłam zdjęcie mojej skromnej twarzy do albumu, możecie doradzić, czy pasowałyby mi jakiekolwiek odcienie rudego ?
Nie zwracajcie uwagi na mój w☠☠☠☠iony wyraz twarzy
w tym obecnym ślicznie wyglądasz, ja bym nie zmieniała
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale jesteś ładna i jakie oczy duże
w rudym jakoś Cię nie widzę

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------


też myślę o tym oczyszczaniu teraz jak dwie nasze wizażowe kosmetyczki radzą i jeszcze Ty to już w ogóle aaa i doczytałam, że w salonie, do którego chcę pójść na oczyszczanie - też robią z maską algową
nie wiem jeszcze czym przyciemnić, czekam na opinię Bunny myślałam nad tą Londą świetlany blond 18 ale nie wiem jak i czy mi wyjdzie taki kolor a taki właśnie bym chciała nie wiem czym go uzyskać
ja polecam serdecznie, bo kiedyś się troche użerałam z tymi zaskórnikami teraz juz problem minał a i na noc uzywam tego serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...purifiant.html które zapobiega temu cholerstwu
ładny ten kolorek z londy ale raczej Ci nie przyciemni, bo ma 9% zobaczymy co Bunny doradzi
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:41   #2639
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
w tym obecnym ślicznie wyglądasz, ja bym nie zmieniała

ja polecam serdecznie, bo kiedyś się troche użerałam z tymi zaskórnikami teraz juz problem minał a i na noc uzywam tego serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...purifiant.html które zapobiega temu cholerstwu
ładny ten kolorek z londy ale raczej Ci nie przyciemni, bo ma 9% zobaczymy co Bunny doradzi
To nie zmieniam

Aa także polecam te serum z Biodermy Ogólnie polecam kosmetyki z tej firmy
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:42   #2640
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Oczyszczanie mimo, że staroświeckie jest najlepsze D'arsonval chyba zawsze jest używany po zabiegu, przynajmniej powinien, ale nie lubię tego Najważniejsze, żeby skóra była całkowicie sucha, babka na zajęciach opowiadała nam, jak dziewczyna nie osuszyła całkowicie skóry klientki i spaliła jej twarz masakra..



Dziękuję naprawdę nieee ? Tak mi się podoba ten nowy Garnier

Mówię, przejdź się do swojej kosmetyczki, ona będzie mogła wymacać Ci twarz i zdecydować, co będzie najlepsze
OMG, jakby mi jakaś spaliła twarz to sama wrzuciłabym ją na stos

aaaa taki kolorek, piękny taki to w sumie mógłby pasować myślałam, że bardziej rudy, miedziany, ognisty ale ten jest śliczny
Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
a więc możemy sobie podać 'bladą rękę'



śliczny!


najlepiej zrób test bo jednak na całe włosy musisz położyć, a po co Ci nieprzyjemne niespodzianki


ale bzdura... Ja jestem ciemna blondynka z mega bladą skórą, mój mąż brunet z ciemną karnacją, a nasza córeczka jest blondyneczką o odcieniu skóry coś pomiędzy nami, a do tego po tacie odziedziczyła opalanie się w moment - pomimo wysokich filtrów... Więc wszystko jest możliwe.



o!






współczuję smrodku
mój tżcik też uwielbia.


no właśnie, ja byłam na oczyszczaniu daaawno, prawie 5 lat temu przed swoim ślubem, nie miałam żadnych wyprysków, a cały zabieg polegał jedynie na oczyszczeniu i zamknięciu porów, efekt super, a pory prawie niewidoczne. Potem bardzo długo chodziłam na masaże twarzy i dekoltu i powiem Wam, że efekty były boskie.
Więc jeżeli Kitka nie masz dużych zmian (a z fotek wynika, że nie masz) to polecam to co wyżej opisałam



Dzień doberek
Chodzę z kąta w kąt i zastanawiam się czy robić odrost dzisiaj.
Coś mi weny brak
też pierwszy raz słyszałam takie bzdury najlepiej jest coś ocenić po zobaczeniu jednej fotki, a później coś komuś wpierać

kochana, nie mam dużych zmian na twarzy, tylko te zaskórniki dobijające mnie nawet jak się skuszę i wycisnę to na drugi dzień mam znowu
Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
czytam Was regularnie, ale jeszcze się nie wypowiadałam
mam pytanie, czy możecie polecić mi jakieś oleje do włosów, po których farba nie zrudzieje/nie zżółknie? od lat stosowałam olejek rycynowy, ale ostatnio paskudnie zmienił mi kolor...

włosy mam farbowane, aktualnie kolor jest na poziomie 10 (tzn farba to poziom 10, ale aktualnie nie wiem czy po olejku kolor nie sciemnial...)
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...lejowanie.html

tu masz ładnie opisane oleje, wybierz coś dla siebie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.