"Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 18:37   #2611
iwo_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 103
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Ja już po zakupach. Kupiłam t-shirt i dwa płaszcze widziałam jeszcze kilka fajnych rzeczy, ale już nie miałam siły chodzić po sklepach.

A teraz będę leniuchować: komputer, tv, gazetka i czekolada :P

Buziaki Dziewczynki
iwo_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 19:17   #2612
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez iwo_ona Pokaż wiadomość
Ja już po zakupach. Kupiłam t-shirt i dwa płaszcze widziałam jeszcze kilka fajnych rzeczy, ale już nie miałam siły chodzić po sklepach.

A teraz będę leniuchować: komputer, tv, gazetka i czekolada :P
dwa płaszcze? super takie jeszcze zimowe czy już na sezon wiosenny?

ja ostatnio zrealizowałam się w zakupie bielizny, doszłam do wniosku, że wielki czas trochę poprawić asortyment

też mam dzisiaj takie ambitne plany na wieczór, TŻ wybył do kolegi a ja uskuteczniam wszystkie te babskie sposoby "podomowego" odpoczynku z tą różnicą, że zamiast czekolady wcinam paptrykowe orzeszki ziemne
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 19:53   #2613
iwo_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 103
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
dwa płaszcze? super takie jeszcze zimowe czy już na sezon wiosenny?

ja ostatnio zrealizowałam się w zakupie bielizny, doszłam do wniosku, że wielki czas trochę poprawić asortyment

też mam dzisiaj takie ambitne plany na wieczór, TŻ wybył do kolegi a ja uskuteczniam wszystkie te babskie sposoby "podomowego" odpoczynku z tą różnicą, że zamiast czekolady wcinam paptrykowe orzeszki ziemne
Płaszcze są takie przejściowe. Jeden czarny, z materiału typowo płaszczowego (coś jak wełna, bez podszewki) długość za pupę :P, dwurzędowy z dużymi złotymi guzikami.
Drugi to taki, tylko granatowy: http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=20246
Niby wiosenny, ale ma taką śmieszną podszewkę w kratkę

ogólnie jestem zadowolona z zakupów, tym bardziej, że za dwa płaszcze zapłaciłam 178zł oba w stradivariusie przecenione ale nadal nie mam płaszczyka na wiosnę :P potrzebuje coś krótszego, najlepiej jednorzędowego, żeby ładnie wyglądało rozpięte A jakie okrycia wierzchnie Wy macie/planujecie mieć na wiosnę?
iwo_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 20:00   #2614
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez iwo_ona Pokaż wiadomość
Płaszcze są takie przejściowe. Jeden czarny, z materiału typowo płaszczowego (coś jak wełna, bez podszewki) długość za pupę :P, dwurzędowy z dużymi złotymi guzikami.
Drugi to taki, tylko granatowy: http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=20246
Niby wiosenny, ale ma taką śmieszną podszewkę w kratkę

ogólnie jestem zadowolona z zakupów, tym bardziej, że za dwa płaszcze zapłaciłam 178zł oba w stradivariusie przecenione ale nadal nie mam płaszczyka na wiosnę :P potrzebuje coś krótszego, najlepiej jednorzędowego, żeby ładnie wyglądało rozpięte A jakie okrycia wierzchnie Wy macie/planujecie mieć na wiosnę?
bardzo fajne płaszczyki i do tego taka okazyjna cena
ja póki co nie mam zbytnio wiosnnego, tylko taki czerwony który mam już chyba od 3 lat , wielki czas już go wymienić na coś nowego... Chciałabym w jakimś fajnym, żywym kolorze, może turkus albo fuksja
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 12:44   #2615
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Ok, pochwale sie na pewno pokojem

Wczoraj bylismy na targach slubnych w Krk i na jednej sali. Na targach wpisalismy sie wstepnie na termin w restauracji ktora b.poboba sie M., jest to 11.08.2012r., ale juz teraz czujemy ze sie chyba wycofamy chca 3tys.zaliczki a poza tym jest tam naprawde drogo... coz z tego ze pieknie. Moja siostra miala tam wesele i bylo super, no ale...
Wracajac z Krk wstapilismy do innej restauracji i tam jest bardzo fajnie, nie az tak drogo i ladnie, tylko maja 1 termin wolny na sierpien i chyba 2 na lipiec, wiec juz niewiele zostalo i trzeba sie spieszyc. No zobaczymy, pewnie niedlugo sie zdecydujemy.

Ja ogolnie w kiepskim humorze...tak jakos wyszlo. Nie bede Was tu szczegolami zadreczac, ale powiem tylko tyle: zycie jest do dupy, ciagle sobie zadaje pytanie 'dlaczego ja?' i nie znajduje odpowiedzi, mam wrazenie ze istnieje po to by uszczesliwiac innych a nie sama siebie... coz.
Wracam do pracy.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 15:19   #2616
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

my wczoraj byliśmy na targach ślubnych w wawie - niby ogólnoposlkie ale bez szaleństw .. i wygrałam gazete ślubną

Maripossa to widzę ze biznes ślubny nadal sie napędza starszne jest to rezerwowanie sali ponad 1,5 roku wcześniej... czekam na efekty zmian w pokoju. U nas w mieszkanku już prawie wszytskie sufity własnie sa poobniżane gres w przedpokoju i kuchni połozony. teraz niedługo panele i malowanie i w końcu bedzie coś widac !!

a u nas wczoraj był pół roku do slubu - ależ ten czas leci - ale czuję sie mega szczęsliwa. tylko zeby jeszcze lepiej z pracą było- dzisiaj wróciłam na staz po 1,5miesięcznym zwolnieniu ale konczy mi się pod koniec marca i nie wiem co będzie ze mną dalej...

iwona gratuluje zakupów !
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa

Edytowane przez margolka1986
Czas edycji: 2011-02-21 o 15:23
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 15:58   #2617
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Ja ogolnie w kiepskim humorze...tak jakos wyszlo. Nie bede Was tu szczegolami zadreczac, ale powiem tylko tyle: zycie jest do dupy, ciagle sobie zadaje pytanie 'dlaczego ja?' i nie znajduje odpowiedzi, mam wrazenie ze istnieje po to by uszczesliwiac innych a nie sama siebie... coz.
Wracam do pracy.
kochana nie wiem o co konkretnie chodzi, ale pamiętaj, że każda z nas ma czasem takie dni... z jednej strony jest to natura kobieca, a z drugiej specyfika życia "w dzisiejszych czasach" - dużo jest stresorów, ludzie coraz gorzej się między sobą dogadują, wszystko dodatkowo nakręca szybkie tempo życia... Mam nadzieję, że zły humor minie jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
a u nas wczoraj był pół roku do slubu - ależ ten czas leci - ale czuję sie mega szczęsliwa. tylko zeby jeszcze lepiej z pracą było- dzisiaj wróciłam na staz po 1,5miesięcznym zwolnieniu ale konczy mi się pod koniec marca i nie wiem co będzie ze mną dalej...
faktycznie, ale ten czas leci... pozytywnie Ci zazdroszczę, aż promieniejesz nawet przez posty


Ja właśnie zasiadłam nad popołudniową kawką i słodkim Byłam dzisiaj na krótkim spacerze, ubrałam się jak cebula, ale tak mi marzły policzki (chyba jako jedyne, oprócz oczu, miałam odkryte) że musiałam szybko włączyć wsteczny i do domu
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 18:42   #2618
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Hej

A ja chora jestem Wczoraj obudziłam się z potężnym bólem głowy, potem zaczęło boleć gardło i wszystko po kolei, a dzisiaj mam wrażenie, że nawet skóra mnie boli A najgorsze jest to, że muszę chodzić do pracy i nawet nie mam jak się choć trochę wykurować, bo
wychodzenie na taki mróz raczej nie polepsza sytuacji Dzisiaj w pracy czułam się koszmarnie, dopiero jak wzięłam aspirynę to trochę głowa przestała boleć... Oprócz tego nie mogę nawet łykać śliny, mam zatkane uszy i nos... Masakra! Ratunku

Na pocieszenie w drodze do domu wstąpiłam do jednego sklepiku odzieżowego i nabyłam piękną, czarną, całą koronkową sukienkę Ostatnio mam fazę na koronki Już się nie mogę doczekać kiedy zrobi się ciepło i będę ją mogła założyć
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 18:46   #2619
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Sweetheart86 Pokaż wiadomość
Na pocieszenie w drodze do domu wstąpiłam do jednego sklepiku odzieżowego i nabyłam piękną, czarną, całą koronkową sukienkę Ostatnio mam fazę na koronki Już się nie mogę doczekać kiedy zrobi się ciepło i będę ją mogła założyć
na pewno jest przepiękna... ja uwielbiam koronkowe sukienki, zazdroszczę!

kuruj się kochana
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 19:40   #2620
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Sweetheart86 Pokaż wiadomość
Hej

A ja chora jestem Wczoraj obudziłam się z potężnym bólem głowy, potem zaczęło boleć gardło i wszystko po kolei, a dzisiaj mam wrażenie, że nawet skóra mnie boli A najgorsze jest to, że muszę chodzić do pracy i nawet nie mam jak się choć trochę wykurować, bo
wychodzenie na taki mróz raczej nie polepsza sytuacji Dzisiaj w pracy czułam się koszmarnie, dopiero jak wzięłam aspirynę to trochę głowa przestała boleć... Oprócz tego nie mogę nawet łykać śliny, mam zatkane uszy i nos... Masakra! Ratunku

Na pocieszenie w drodze do domu wstąpiłam do jednego sklepiku odzieżowego i nabyłam piękną, czarną, całą koronkową sukienkę Ostatnio mam fazę na koronki Już się nie mogę doczekać kiedy zrobi się ciepło i będę ją mogła założyć
o jaaaaaa!!! tez mam faze na koronki wrzucalam tutaj nawet ostatnio kilka linkow z takimi kieckami z Allegro ale poki co musze poczekac zeby taka nabyc... narazie dostalam od M.z H&M tez piekna.

evangeline: dzieki humor moze i sie poprawi, ale ten aspekt sie nie zmieni-wiem to... poprostu zalezy jak to bede odbierala i czy sie bede z tym godzila czy nie.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 20:00   #2621
simpatica
Zakorzenienie
 
Avatar simpatica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 023
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

hey laski,
zaraz Was troszke nadrobię - narazie tylko przywitac się chciałam
~~
już
dziękuję Wam bardzo za słowa pocieszenia, niestety u mnie tematu śmierci ciąg dalszy - w sobotę zmarła Tż-ta babcia. No tylko że to już wiekowa kobieta była - prawie 90 lat miała a w ogóle to w sobotę była 30 r. śmierci mojej mamy mamy i Tż-ta mamy mamy i jeszcze doszła śmierć Tż-ta taty mamy... ale namotałam bardziej chyba już się nie da w każdym bądź razie Tż-towi obydwie babcie zmarły tego samego dnia tylko jest 30 lat różnicy.
A tak poza tym to u mnie w miare
__________________


Edytowane przez simpatica
Czas edycji: 2011-02-21 o 20:25
simpatica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 20:24   #2622
iwo_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 103
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość
hey laski,
zaraz Was troszke nadrobię - narazie tylko przywitac się chciałam
~~
już
dziękuję Wam bardzo za słowa pocieszenia, niestety u mnie tematu śmierci ciąg dalszy - w sobotę zmarła Tż-ta babcia. No tylko że to już wiekowa kobieta była - prawie 90 lat miała a w ogóle to w sobotę była 30 r. śmierci mojej mamy mamy i Tż-ta mamy mamy i jeszcze doszła śmierć Tż-ta taty mamy... ale namotałam bardziej chyba już się nie da
witamy serdecznie

bardzo mi przykro Kochana...

Edytowane przez iwo_ona
Czas edycji: 2011-02-21 o 20:25 Powód: dopisek
iwo_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:23   #2623
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Witam wszystkie panie...
jakoś ostatnio nie miałam ochoty, motywacji.. tematów do pisania na forum.
Ogólnie średnio się dzieje w państwie duńskim...

Postaram się częściej udzielać (tym bardziej że nie jestem w stanie nadrobić wszystkich postów)

A tymczasem miłego dnia życzę.
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:49   #2624
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Simpatica: hej dzieki z linka i wspolczuje...

ja sie nudze jak mops w pracy dzis

Wczoraj mialam pierwsze jazdy, bylo fajnie 5min na placu bylam i prawie 2h po miescie jezdzilam i kurcze ciesze sie nie sadzilam ze kiedykolwiek to powiem, ze jazda autem mnie cieszy szlo mi niezle, raz mi tylo auto zgaslo dzis mam 1h po pracy

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2011-02-22 o 10:52
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 16:06   #2625
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość

faktycznie, ale ten czas leci... pozytywnie Ci zazdroszczę, aż promieniejesz nawet przez posty
naprawdę tak to czuc nawet przez posty ??

Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość

dziękuję Wam bardzo za słowa pocieszenia, niestety u mnie tematu śmierci ciąg dalszy - w sobotę zmarła Tż-ta babcia. No tylko że to już wiekowa kobieta była - prawie 90 lat miała a w ogóle to w sobotę była 30 r. śmierci mojej mamy mamy i Tż-ta mamy mamy i jeszcze doszła śmierć Tż-ta taty mamy... ale namotałam bardziej chyba już się nie da w każdym bądź razie Tż-towi obydwie babcie zmarły tego samego dnia tylko jest 30 lat różnicy.
A tak poza tym to u mnie w miare
to jakiś ciąg śmierci... współczuję...

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie...
jakoś ostatnio nie miałam ochoty, motywacji.. tematów do pisania na forum.
Ogólnie średnio się dzieje w państwie duńskim...

Postaram się częściej udzielać (tym bardziej że nie jestem w stanie nadrobić wszystkich postów)

A tymczasem miłego dnia życzę.
własnie ostatnio o Tobie myslałam, ze nic się nie odzywasz - co tam jak tam Kochana u Ciebi
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 16:23   #2626
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Wczoraj mialam pierwsze jazdy, bylo fajnie 5min na placu bylam i prawie 2h po miescie jezdzilam i kurcze ciesze sie nie sadzilam ze kiedykolwiek to powiem, ze jazda autem mnie cieszy szlo mi niezle, raz mi tylo auto zgaslo dzis mam 1h po pracy
Supcio, że jazda samochodem Ci się podoba, bo ja jeżdżę z musu
Ja Ci na placu szło?

My z Tżem po pracy już. Jeja jaka ja jestm głoda Niech ta zupa się szybciej grzeje
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 17:33   #2627
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Lick The Lollipop Pokaż wiadomość
Supcio, że jazda samochodem Ci się podoba, bo ja jeżdżę z musu
Ja Ci na placu szło?

My z Tżem po pracy już. Jeja jaka ja jestm głoda Niech ta zupa się szybciej grzeje
na placu moja droga spedzilam 10min robiac kolka ruszajac i hamujac i tak wkolkopo czym stwierdzil ze jade na miasto i tak sobie prawie 2h jezdzilam noga mnie od sprzegla troche bolala, bo lapie przy samej podlodze i nameczylam sie co niemiara Łuk nie wiem kiedy bede robic chyba nie dzis, bo ciemno jak w dupie za pol godz.zaczynam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 17:45   #2628
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Wczoraj mialam pierwsze jazdy, bylo fajnie 5min na placu bylam i prawie 2h po miescie jezdzilam i kurcze ciesze sie nie sadzilam ze kiedykolwiek to powiem, ze jazda autem mnie cieszy szlo mi niezle, raz mi tylo auto zgaslo dzis mam 1h po pracy
o jak fajnie, pamiętam, jakie te jazdy to była frajda tylko kiedy to było, właśnie sobie uświadomiłam, że prawo jazdy mam już dobre 6 lat... kiedy to zleciało, aż nie do uwierzenia, jak ten czas szybko mija...

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
naprawdę tak to czuc nawet przez posty ??
serio
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 13:22   #2629
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
własnie ostatnio o Tobie myslałam, ze nic się nie odzywasz - co tam jak tam Kochana u Ciebi
cienko... nic mi się nie układa... a z tż to już w ogóle (chociaż ostatnio jest lepiej) w ogóle taka kupa na maksa, że aż szkoda klawiatury by wylewać swoje żale. :/
Dobrze że teraz ferie mam to sobie troszku odpocznę.
A właśnie Margolko - jak tam Twoje FCE?
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 15:50   #2630
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

cześć cnotki.

jakiegoś doła mam. chyba z powodu zimy. ale najgorsza jest późna zima/wczesna wiosna te roztopy i gówna na trawnikach.

wczoraj rozpoczęłam ostatni semestr w mojej studenckiej karierze. dziwne uczucie. gdyby nie problemy spowodowane portugalią byłabym szczęśliwsza.

nie będę wam płakać.

margolka zazdroszczę trochę tych przygotowań taki radosny okres. ciekawe kiedy mnie to spotka...
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:12   #2631
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Biia nie daj się dołowi. Już niedługo na serio koniec zimy. Byleby przetrwać teraz te mrozy i będzie z górki

Maripossa, mnie też noga bolała na jazdach, ale nie od sprzęgła tylko od gazu I długo, długo po odebraniu prawka też

Bleee chyba znowu mnie cos bierze Kicham, smarkam z dobre 3 godziny i nie mogę tego zahamować. Już mnie nos boli i wyglądam jak Rudolf
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:21   #2632
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Lick postaram się nie dać.

myślicie, że drugie emu w tym sezonie to przesada? ale teraz są takie obniżki, że grzech nie brać
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:23   #2633
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
Lick postaram się nie dać.

myślicie, że drugie emu w tym sezonie to przesada? ale teraz są takie obniżki, że grzech nie brać
Jaka tam przesada W dodatku obniżki są także nawet się nie zastanawiaj tylko kupuj
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:28   #2634
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Lick The Lollipop Pokaż wiadomość
Bleee chyba znowu mnie cos bierze Kicham, smarkam z dobre 3 godziny i nie mogę tego zahamować. Już mnie nos boli i wyglądam jak Rudolf
nafaszeruj się czymś porządnie

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
myślicie, że drugie emu w tym sezonie to przesada? ale teraz są takie obniżki, że grzech nie brać
ale gdzie tam
ja na pewno w przyszłym roku kupię jeszcze drugie, te buty są niezastąpione po prostu, od tej zimy to wiem
póki co kupuję baleriny i marzę o wiośnie
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 21:08   #2635
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

biaaa radosny ale tez stresujący ilez kłotni jest o cos ile jedzenia załatwiania itp jak wszytsk0 - ten okres tez ma swoje plusy jak i minusy

Kasia - nie pytaj... a Twoje ?
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:05   #2636
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Kasiarzynek: oj mam to samo co Ty marze zeby ten luty sie juz skonczyl moze marzec bedzie lepszy - hmm tak jakby to od miesiaca mialo zalezec, no ale jakos tak to sobie tlumacze

Bylam wczoraj w Krk z moja A. na pyyysznym ciachu i piwku od razu mi sie humorek poprawil
Nie wiem co ja w nocy zrobilam, ale jak szlam spac to pamietam dokladnie jak sobie budzik w tel.ustawialam na 7 (M.tez to pamieta) i obudzilam sie dzis sama o 7:30 budzik nie dzwonil... naszczescie zdarzylam na autobus sprawdzilam w tel.godzine ktora ustawialam a tam... 8:15 chyba lunaktykowalam w nocy i budzik przestawilam no bo to kurcze niemozliwe jest

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2011-02-24 o 12:07
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 14:32   #2637
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
jakiegoś doła mam. chyba z powodu zimy. ale najgorsza jest późna zima/wczesna wiosna te roztopy i gówna na trawnikach.
Czy to przypadkiem nie Ty cieszyłaś się z powrotu zimy?

Żeby szybciej przywołać wiosnę poszłam we wtorek do fryzjera i oddałam się w jego ręce Powiedziałam tylko, że chcę zaszaleć i radykalnie zmienić fryzurę no i mam teraz krótkie włosy jakich nie miałam od 7 lat Na zdjęcia musicie cierpiwie poczekać ale doczekacie się. Powiem tylko, że to coś w rodzaju boba z tyłu dłuższe, z przodu długa grzywa, mocno wycieniowane po prostu inne

A dzisiaj kupiłam ten bloker Ziaii. Dostałam go w pierwszej lepszej osiedlowej drogerii, więc długo szukac nie musiałam.

Kurujcie się kochane bo wiosna tuż tuż, ja wam to mówię
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:22   #2638
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj w Krk z moja A. na pyyysznym ciachu i piwku od razu mi sie humorek poprawil
super sprawa, ja też wczoraj byłam na podobnym spotkaniu

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Żeby szybciej przywołać wiosnę poszłam we wtorek do fryzjera i oddałam się w jego ręce Powiedziałam tylko, że chcę zaszaleć i radykalnie zmienić fryzurę no i mam teraz krótkie włosy jakich nie miałam od 7 lat Na zdjęcia musicie cierpiwie poczekać ale doczekacie się. Powiem tylko, że to coś w rodzaju boba z tyłu dłuższe, z przodu długa grzywa, mocno wycieniowane po prostu inne
super się zapowiada, czekamy na zdjęcia a kolorek też zmieniałaś czy nadal masz taki ciemny brąz?

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Kurujcie się kochane bo wiosna tuż tuż, ja wam to mówię
oby,oby! przez te mrozy jeszcze bardziej marzę o wiośnie, naprawdę nie mogę się doczekać... miejmy nadzieję, że to już ostatnie podrygi zimy i wyp...ad


Ja leżę sobie w łóżku, jestem jakaś taka zdechła dzisiaj po pracy i właśnie mam poobiednie nic-nie-robienie
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:22   #2639
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
Kasia - nie pytaj... a Twoje ?
Noo niby zaliczyłam... ALE...Wstyd jak nie wiem.
Moja znajoma zapisała się na egzamin na komputerach. Ma w ten weekend. Ciekawe jak to wygląda.

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Kasiarzynek: oj mam to samo co Ty marze zeby ten luty sie juz skonczyl moze marzec bedzie lepszy - hmm tak jakby to od miesiaca mialo zalezec, no ale jakos tak to sobie tlumacze
Myślisz że to zimowa deprecha? Możliwe.. ale chyba przekłada się na to również m.in. problemy TŻta w pracy...

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Żeby szybciej przywołać wiosnę poszłam we wtorek do fryzjera i oddałam się w jego ręce Powiedziałam tylko, że chcę zaszaleć i radykalnie zmienić fryzurę no i mam teraz krótkie włosy jakich nie miałam od 7 lat Na zdjęcia musicie cierpiwie poczekać ale doczekacie się. Powiem tylko, że to coś w rodzaju boba z tyłu dłuższe, z przodu długa grzywa, mocno wycieniowane po prostu inne
Krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie
przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać
czekam na fotki.

A na bloker Ziaji też się zasadzam, ale najpierw wymęczę mojego Antidrala.
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:48   #2640
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie
przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać
czekam na fotki.
Miało być oczywiście krótko z tyłu, długo z przodu. Do czeskiego dywanu mi daleko niestety
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-30 22:19:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.