Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 23:26   #2641
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
A ja jej niczego nie zycze- nie ma jej w moim życiu i nie chcę juz o niej słyszeć


mój TZ-cik wrocił- cały iprzywiół nam śliczne , nowe autko : bounce:

Bosheeeeeeee nie będę umiała nim jeżdzić takie zbajerowane

Listeczku to teraz już nam powiedz jakie to autko

(Jak mogłaś wątplić czy jesteś na mojej liście? )
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 23:30   #2642
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Listeczku to teraz już nam powiedz jakie to autko

(Jak mogłaś wątplić czy jesteś na mojej liście? )
Strach mnie obleciał-ale zobaczyłam ze jest druga strona

Uwaga ale zeby nie było ze się chwalę
auto jest srebne,ma dwie rury wydechowe, odpala się bez kluczyka


Saguśśśśś szkoda ze już poszłaś spać- jest prosto od Ciebie - ze Sztokholmu
Volvo
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 23:35   #2643
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Novi to jest super bezpieczne auto Świetny wybór

Kochane ja już się oddalę. Jeszcze tylko raz się ucieszę
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 23:39   #2644
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dobranoc wszystkim, jestem zmęczona psychicznie przede wszystkim, ale szczęśliwa że się sprawa rozwiązała, jakkolwiek ale się rozwiązała i wszystko się stało jasne, chociaż nigdy nie dowiemy się zapewne co tkwiło u podstaw tego i co ta osoba tak naprawdę kierowało. Dziękuję ze uwierzyłyście mi w tą jak można określic "teorię spisku".
Myślę też ze trzeba uważać w przyszłości na nowe wcielenia. pa
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 00:13   #2645
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

A co mi tam, jeszcze tylko jeden wniosek dopiszę:
nasz kraj powiększył się o jedną metropolię
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 06:42   #2646
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dobranoc wszystkim, jestem zmęczona psychicznie przede wszystkim, ale szczęśliwa że się sprawa rozwiązała, jakkolwiek ale się rozwiązała i wszystko się stało jasne, chociaż nigdy nie dowiemy się zapewne co tkwiło u podstaw tego i co ta osoba tak naprawdę kierowało. Dziękuję ze uwierzyłyście mi w tą jak można określic "teorię spisku".
Myślę też ze trzeba uważać w przyszłości na nowe wcielenia. pa
Hej, Słoneczka moje
Śpicie sobie jeszcze smacznie
a ja jak potłuczona budze sie o 6.30 zamiast spaaaaaaaaaaaac, skoro sie urlop zaczął i mam luz
No nic, zaczynamy nowy dzień
Buziaki dla wszystkich
Stej in tacz
Masi, czy mnie wzrok myli????
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-17 o 06:44
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 07:55   #2647
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Hej, Słoneczka moje
Śpicie sobie jeszcze smacznie
a ja jak potłuczona budze sie o 6.30 zamiast spaaaaaaaaaaaac, skoro sie urlop zaczął i mam luz
No nic, zaczynamy nowy dzień
Buziaki dla wszystkich
Stej in tacz
Masi, czy mnie wzrok myli????

Nie myli. Dzień dobry, to gdzie się to wybierasz na ten urlop Denna bo ja troche nie w temacie jestem ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 07:58   #2648
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Nie myli. Dzień dobry, to gdzie się to wybierasz na ten urlop Denna bo ja troche nie w temacie jestem ?
Kochana, na południe Polski, w Góry Stołowe.
Trzeci raz mówie
Juz siedze i czekam na dyliżans
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 08:10   #2649
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
A co mi tam, jeszcze tylko jeden wniosek dopiszę:
nasz kraj powiększył się o jedną metropolię

Anturium czyżbyś miała moze Sanok na myśli

Denna ja nie doczytalam tego, wiesz nigdy tam chyba nie byłam Ale ci fajnie, ja sie tez ciesze zawsze z każdego wyjazdy gdziekolwiek by on nie był.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-17 o 08:11
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 08:15   #2650
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Hej hej
Dzieńdoberki Denna szerokiej drogi i wszystkiego fajnego na tym urlopie gatki to jednak weź bo zimno.
Masi uffff ona mi sie śniła (3in1) brrrrbrrrr a teraz łeb mi nawala ide po tabletke do bratowej bo chciałabym dzis jednak na mopie pojeździć
Wszystkiego milego wam na sobotę życzę
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 08:42   #2651
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Czesc dziewczyny

Masima - mam pytanie o pielęgnację skóry.
Dzis jest 11 dzień po masce. Od dzisiaj zaczynam 2x dziennie smarować się cosmelanem. Stąd moje pytanie. Na ile godzin rano mam nakładać cosmelan?? Np. dziś rano nałozyłam o 8, więc o której zmyć??
Druga aplikacja wieczorem i zostawiam na noc.
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 08:43   #2652
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Acha i jeszcze jedno....nie jestem nowym wcieleniem Kamyplamy Gdyby ktos podejrzewał...
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 08:58   #2653
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Masima - mam pytanie o pielęgnację skóry.
Dzis jest 11 dzień po masce. Od dzisiaj zaczynam 2x dziennie smarować się cosmelanem. Stąd moje pytanie. Na ile godzin rano mam nakładać cosmelan?? Np. dziś rano nałozyłam o 8, więc o której zmyć??
Druga aplikacja wieczorem i zostawiam na noc.

Tajga na 12 godzin. jeśli nakładasz dwa razy dziennie i zaczynasz o 8 rano to trzymasz do 20. wtedy zmywasz to co masz na twarzy i smarujesz cosmelanem, który już trzymasz przez noc do rana, do 8.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:06   #2654
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Tajga na 12 godzin. jeśli nakładasz dwa razy dziennie i zaczynasz o 8 rano to trzymasz do 20. wtedy zmywasz to co masz na twarzy i smarujesz cosmelanem, który już trzymasz przez noc do rana, do 8.
Masi - a kiedy w takim razie mam nawilżać skórę??
Myślałam, że zmyję i nałożę np. krem emolium, wazelinę, czy coś w tym stylu??
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:11   #2655
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Masi - a kiedy w takim razie mam nawilżać skórę??
Myślałam, że zmyję i nałożę np. krem emolium, wazelinę, czy coś w tym stylu??

To nakłądasz na cosmelan. Ale nie od razu, co najmniej godzine odczekaj (ja nawet dłużej czekałam) , daj mu działać.
POtem przed kolejną aplikacją cosmelanu zmywasz wszystko i nakłądasz go na czystą skórę.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:25   #2656
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
To nakłądasz na cosmelan. Ale nie od razu, co najmniej godzine odczekaj (ja nawet dłużej czekałam) , daj mu działać.
POtem przed kolejną aplikacją cosmelanu zmywasz wszystko i nakłądasz go na czystą skórę.
Ok, rozumiem i dziekuję za rady, bo bez tego pewnie bym zmyła koło południa i chodziła bez cosmelanu na twarzy A tu trzeba się odplamiać intensywnie
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 10:11   #2657
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam dziewczyny i znowu jesteśmy w komplecie Masi miło mi że jesteś Zaczynam fazę nie smarowania się kremami wybielającymi Zobaczymy czy coś mi się pojawi czy tak będzie do końca
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 10:45   #2658
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V


Casi się odnalazła Czy teraz będziesz się tylko filtrować? Ja na pewno nie będę się cosmelanić przez rok. Denna napisz jak się już rozpakujecie Masi a z tym Sanokiem to nieprawda? Tajga smaruj nawilżaczem po kilku godzinach. Moja jedenasta doba to był koszmar, powyciskałam sobie różności na czole Wtedy zaczął się wielki wysyp.
Moje młodsze maleństwo już chce jechać na łyżwy
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 10:55   #2659
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny i znowu jesteśmy w komplecie Masi miło mi że jesteś Zaczynam fazę nie smarowania się kremami wybielającymi Zobaczymy czy coś mi się pojawi czy tak będzie do końca
Casasatka
Mnie jeszcze miesiąc został ale już wasa prawie nie ma cień tylko został
W sumie już się nie buraczę skóra tylko troche schodzi - zadowolona jestem. A nie daje na polika (bo naczynka zmasakrowałam i nie dałam rady) tylko czoło i wąs
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 11:25   #2660
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cześć dziewczynki.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 11:26   #2661
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Chciałam wszystkim dziewczynom podziękować
Magda tak skończyłam wyglądam zadawalająco, smaruję się filtrami, kremiki sobie sama krecę i sera. Im bardziej wtapiam się w kręcenie tym bardziej jestem uzależniona. Co najważniejsze to widzę efekty. Kiedyś przeskakiwałam z kremu na krem w zależności od nowości, dzisiaj widzę że byłam durna i wydałam mnóstwo kasy za reklamę i niewiedzę.Anturku cierpliwość popłaca efekty widać ale po dłuższym czasie.
Przeczytawszy wstecz posty smutno mi się zrobiło Masi.To zostaje gdzieś głęboko i pewna cząstka siebie umiera lub znika bezpowrotnie.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 11:39   #2662
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Za dużo zaległości,nic nie wiem.Jestem sama sobie winna.Z tego co przejżałam,to wnioskuję,że ktoś nam chce atmosferę popsuć.Czy możecie mi streścić o co chodzi?Przyszłam z odsieczą.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 11:40   #2663
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cześć Castrolku gdzie ty byłaś??
JA Cassatka też się uzalezniłam od tych "samoróbek"REWELACJA:jupi :
Kochana poleć jakis kremik co sobie kręcisz bo tak zaawansowana jeszcze nie jestem
Zaraz będę edtytować i napiszę fachowo o mącznicy lekarskiej - podobno tez na przebarwienia
W nawiązaniu do tego preparatu którego głownym składnikiem jest mącznica lekarska i co Molly dała link na niego http://www.skinlight.co.uk/product_3...n+Tablets.html
Juz mi bratowa dała fachową książke to napisze o właściwościach:
"Znane od dawna działanie dezynfekujące drogi moczowe jest związane z uwalanianiem się hydrochinonu lub metylochydrochinionu z odpowiednich glikozydów pod wpływem enzymów w organizmi. Hydrochinion jednak wchodzi w połaczenia m.in. z kwasem glukuronowym i musi być uwolniony z tego połączenia. (....) W działaniu wyciągu z tego surowca mają udział równiez garbniki i flawonoidy. Surowiec nie jest obojętny, gdyz przy dł€zszym stosowaniu może wywołać podrażnienie błyny sluzowej żołądka, glukozurię oraz uszkodzenie wątroby. Stosowany jest zwykle w połączeniu z innymi moczopędnymi surowcami w mieszankach ziołowych. Obecnie coraz częściej jest zastępowany przez liście brusznicy o podobnym (nieco słabszym działaniu). W świetle ostanich badań farmalogicznych wartość lecznicz jest dyskusyjna, gdyz w celu uzyskania wyraźnego działania są potrzebne bardzo duże dawki. Wyciąg z surowca wchodzi w skład preparatu Ammionin."
to tyle na razie bo ona ma poszukać w czego jeszcze skład może wchodzić , na pewno są zioła mącznicy jakies parę zł. kosztują.
O tu jeszcze znalazłam http://www.bio-med.pl/macznica.html tylko chyba to jest opisane a nie ma preparatu...poszukam zaraz

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-17 o 12:00 Powód: MĄCZNICA LEKARSKA
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 11:45   #2664
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Za dużo zaległości,nic nie wiem.Jestem sama sobie winna.Z tego co przejżałam,to wnioskuję,że ktoś nam chce atmosferę popsuć.Czy możecie mi streścić o co chodzi?Przyszłam z odsieczą.
Cztaj post 2547 Masi wszystko wyjaśniła a działo się działo tu taki babol 3in1 mieszał strasznie ale juz sie wyjaśniło i jest SUPER
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:12   #2665
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Cztaj post 2547 Masi wszystko wyjaśniła a działo się działo tu taki babol 3in1 mieszał strasznie ale juz sie wyjaśniło i jest SUPER
Dzięki idę czytać
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:30   #2666
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość

Casi się odnalazła Czy teraz będziesz się tylko filtrować? Ja na pewno nie będę się cosmelanić przez rok. Denna napisz jak się już rozpakujecie Masi a z tym Sanokiem to nieprawda? Tajga smaruj nawilżaczem po kilku godzinach. Moja jedenasta doba to był koszmar, powyciskałam sobie różności na czole Wtedy zaczął się wielki wysyp.
Moje młodsze maleństwo już chce jechać na łyżwy
Antura co Ty mówisz? Nie będziesz się cosmelanić przez rok? W ciąży jesteś czy cóś
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-17 o 12:46 Powód: to by nawet łakomstwo tłumaczyło
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:41   #2667
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

O Jeżu,ale się porobiło.Wniosek wypływa jeden.Dałyśmy jej radę bo jesteśmy solidarne.Tak trzymać.Masi jesteś wielka,chwała Tobie!.

A tak wogóle to ja mam straszny bajzel w domu! Tak mi się nie chce tego ogarniać.Ale trzeba,bo taka karma,więc idę.Znacznie lepiej teraz byłoby się np.maziać cudeńkami
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:52   #2668
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

OOOOO NIeeeee,a ja lubię tak poooooowoli.A tu tyle pracy.Zaglądne do was wieczorem.chyba że mi ręce odpadną.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:16   #2669
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Iv no co tak cicho siedziesz Chwal się kobieto ! Jak było ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:17   #2670
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Cztaj post 2547 Masi wszystko wyjaśniła a działo się działo tu taki babol 3in1 mieszał strasznie ale juz sie wyjaśniło i jest SUPER
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Pół godziny przegadałam z November przez telefon zamiast pisać. Ale już pisze dalej. Nie wiem od czego zacząc od końca czy od poczatku lepiej. W każdym badź razie historia jest niewiarygodna i nadaje się na film według mnie (albo ja sie za dużó filmów naoglądałam).

Wszystko się rozpoczęło kilka miesiecy temu jak pojawiłam się na naszym watku. Była to końcówka lipca. W tym samym czasie pojawiła się na forum inna dziewczyna. Nazwijmy ją A. Napisała na forum ale i też zwróciła się bezposrednio do kilku z nas o porade. Między innymi do Buczki. Ale pech chciał ze to ja na to odpowiedziałam. No i zaczęło się.
Była bardzo niezadowolona z tego co się dzieje na forum, miała bardzo złe zdanie. Przede wszystkim na temat osób które na wątku się pojawiają. Zarzucała też i to że mało konkretów a w zamian za to pisze sie o dupie marynie i szkoda czasu na czytanie tego co tu wypisują, ma ciekawsze rzeczy do poczytania niz to co się tu wygaduje. Początkowo pisałysmy na priv, ona zaledwie kilka razy się odezwała na forum. Potem zaproponowała żeby wymienic się mailami, telefonami, zeby po prostu było szybciej. Rozmowy przede wszystkim o cosmelanie. Kilka meili dziennie, rozmowy na gg, no codziennie praktycznie. Ja byłam akurat przed cosmelanem, potem po masce w trakcie kuracji również pisałyśmy, wysłałam jej zdjęcia zeby zobaczyła jak to wszystko przebiega, dałam namiary na swojego lekarza, opowiadałam szczegółówo co i jak itd.Bardzo się bała cosmelanu ze względu na wrażliwą skórę a przede wszystkim pękające i podrażnione nacyznka. To od niej dowiedziałam się właśnie ze po cosmelanie nie wolnolaserem zamykać naczynek tylko elektrokoagulacją. Była przewrażliwiona na punkcie tych naczynek, plamy nie były juz nawet tak ważne jak to. Przejmowała się również bardzo wielką plamą na czole. Nie wspomniałam o bardzo istotnej rzeczy. Dlaczego napisała akurat do Buczki i dlaczego pisała juz potem wyłącznie ze mną. Ponieważ była to osoba która mieszka i pracuje w Niemczech, ale pochodzi z moich terenów i tutaj przyjeżdza kilka razy do roku. Między innymi na ostatnie swieta. Była więc zainteresowana lekarzami z tego terenu. Dostała ode mnie namiary na dwóch lekarzy którzy robili cosmelan na tym terenie, zaden jej nie odpowiadał, ale w koncu zdecydowała się na tego lekarza co ja. Z racji tego że przyjeżdzała z Niemiec dopiero na święta Bozego Narodzenia i to tylko na góra 3 tygodnie umówiła się w tym terminie na zabieg cosmelanu. Od kiedy zaczęłyśmy ze sobą pisać minęły dwa miesiące. Pewnego dnia weszła na forum, a było to po naszej akcji ze zdjeciami, kiedy to zaczęłyśmy się ze sobą zaprzyjaźniać i zobaczyła że mam na swoim profilu wpisanych tyle przyjaciół. Wpadła w szał, zaczęła mnie oskarżać o rózne rzeczym, że na pewno powysyłałam wszystkim jej zdjećia również żeby pokazać jak to przed cosmelanem było i zerwała znajomość. To było 20.09.08 r. Maile się skończyły.
21.09.2008 r. zakłada na forum konto już jako inna osoba. Nazwijmy ją R.Nie chce się na forum pojawić pod swoim nickiem bo wie że ja od razu rozpoznam, jest tu cały czas. W ten sposób była niezauważona z nami dzień w dzień i śledziła dalsze losu cosmelanu. Niezauważona do momentu gdy nasz niesforny Castrolek wywołał ją pewnego dnia do odpowiedzi. Bardzo się tym denerwuje i oczywiscie robi się zamieszanie i afera z tego tytułu. Czy to watek dla uprzywilejowanych ? Oczywisćie pada zarzut o pisanie o dupie marynie. Skoro musi się ujawnić pisze o tym ze jest przed cosmelanem, maile do November, która ma w opisie swojego profilu że pochodzi stąd. Brama Bieszczad (Do mnie juz nie musi bo o moim lekarzu wie wszystko, więc szuka innych lepszych) I co ważne jest po cosmelanie, pisze do niej, bo cały czas szuka lekarza, ale November odradza swojego i znowu wspomina o moim lekarzu. Więc znowu zostaje odesłana do mnie, a tego ona chce raczej uniknąć. I tak nadchodzi dzień 15.12.2008 r. wyznaczony termin cosmelanu u mojej doktorki. Tak się skłąda ze doktorce coś wyskoczyło i przesuneła wszystkich na jeden termin i zabieg cosmelan o którym pisałam wcześniej, i zabieg mezo naszej November. November wspomina po powrocie od lekarza na naszym foerum ze długo się wyczekała bo przed nią była dziewczyna na cosmelan która przyjechała z Niemiec. Bardzo wystraszona więc doktorka poświęciła jej więcej czasu za co pózniej przepraszała wszystkie pacjentki. Od razu skojarzyłam wtedy o kogo chodzi, nawet jak sie z November spotkałysmy powiedziałam jej że ją znam. Nie wiedziałyśmy tylko wtedy jeszcze że jest to również inna osoba która w listopadzie pisała do November. Nie wiedziała ze to jest ta sama osoba.
I tak nadchodzi koniec roku. W sylwestra pojawia się nam na forum kolejna nowa cosmelanka, nazwijmy ją dla rozróżnienia K, która oswiadcza ze jest w trakcie cosmelanu i że "idzie" jej właśnie trzeci tydzień po masce.Że ma duże problemy z naczynkami pękającymi i to własnie głównie chodzi jej o naczynka a nie o plamy.Że już 8 dni po masce miała elektrokoagulacje jednego naczynka. Niestety tak się skłąda że ja jej znowu odpowiadam jako pierwsza, u mnie naczynka takie sobie, wiec walcze z tym cały czas jak mogę tylko. Zaprzyjaźniamy się, ogląda moje zdjecia po cos i pisze do mnie na priv, wypytuje cały czas o plame na czole i naczynka. Po paru dniach pojawia się znowu na forum, niestety znowu ja odpowiadam, a jej się to bardzo nie podoba. Że to znowu jestem ja. Bo od pól roku tylko mnie czyta.Robi na forum awanture. Zarzuca wszystkim że tylko o dupie marynie się tu rozmawia. W tym samym momencie pisze do mnie na priv i informuje mnie ze otrzymuje 6 meili od osób zalogowanych na forum, w tym dwa bardzo negatywne dotyczące mojej osoby. Pisze co w nich było nie wskazując na nikogo konkretnie. Meila czytam rano i odpisuje że nie jest to przyjemne dla mnie wcale co czytam. Dostaje w zamian potwierdzenie ze tak własnie było, mało tego doszły dwa nowe od osób których poprzedniego dnia nie było na forum (niby się powinno zgadzać bo następnego dnia rano pojawiają się trzy osoby i jedna z nich Madziusia akurat się przyznaje że napisała maila, który nie dotyczył mnie ale zachowania na forum). Nie ujawnia kto pisał ale w tym co pisze wskazuje na jedną z osób, która akurat tak sugestywnie w ten dzień pisała że mozna się było przyczepić.Oczywiście odwołuje się do mojej inteligencji całay czas, ze czytając te posty od razu wiadomo kto sam zrobił z siebie "ofiare". Następuje wymiana meili, wszystkie bardzo miłe i przyjemne, ostrzegajace mnie wręcz przed "fałszymi przyjaciółkami" i wrogami na forum. Wszystko do czasu gdy wracam na forum i każdy wypowiada się "głośno" co myśli o tym co się wydarzyło. Jedna z osób (jedna z nas) sugeruje) że szkalujace meile mogły być spreparowane. I tu się zaczyna prawdziwa jazda. Nie otrzymuje już miłych meili, wręcz przeciwnie, bluzgi z góry na dół, nie da się przytoczyć wszystkich epitetów. Kwintesencja tego to to ze powinnam się leczyć bo jestem chora. Dziewczyny ja po prostu zgłupiałam jak to przeczytałam. Przecież wy wiecie co pisałam na forum, przecież wyraźnie napisałam że ta osoba nie uraziła mnie w niczym, normalnie w głowie mi się nie mieściło że ktoś w ten sposób moze się zachowywać. I o co mnie oskarżać ? Co ja winna jestem tego wszystkiego.
Doszłam do wniosku że nie jest to osoba zrównoważona psychicznie, zresztą same chyba doszłyście do takiego wniosku czytajac to wszystko.

To co napisałam to jest duży skrót, nie chciałam się wdawać w szczegóły jak do tego doszłam, a właściwie w konsekwencji doszłyśmy wspólnie że jedna osoba ukrywa się pod postacią trzech (ja miałam tylko podejrzenia o których nie miałam nawet śmiałości głośno powiedzieć, ale ktoś mi bardzo pomógł i utwierdził w przekonaniu ze mam rację).

Nie wymieniłam tylko nicków tych trzech osób a właściwie jednej. Pewne jest to że nie jest to żadna z nas.


Normalnie mi się w głowie nie mieści.

Dziewczyny ! Mówię tylko do starych cosmelanek.Tyle razem przeszłyśmy trzymajmy się razem,odzywajmy do siebie na priv.jak widzimy coś niedobrego tylko wtedy nasze foru będzie miało to "coś" czego brakuje na innych forach.
Wzywam wszystkie dziś wieczorkiem!
Proszę przyjdżcie dzisiaj:BUCZA<SAGA<MASI >KAMI >DENNAOME:MADYIUSIA:IV: ANTUREK:MEGINATALKA:NOVEM BER:KAMILA:


Wyzzzzzzzwam was pooooooowoli.Badycie wiecyorem.Cholera y ta moja klawitura
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.