filmiki urodowe cz. VI - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-28, 21:31   #2641
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: filmiki urodowe ?

Nawet mi się nie chce patrzeć na jej nowy filmik...Mam przed oczami jak tonem profesjonalistki tworzy te wszystkie potwory językowe.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 21:47   #2642
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: filmiki urodowe ?

ciekawa jestem tych filmików 3D. Jeszcze na takiego nie natrafiłam
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 22:47   #2643
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: filmiki urodowe ?

Ju es a, dziewczyny!! Yeah Ah, ta zmalowana... A swoją drogą największy fail jest już w tytule... Make Up Factor... nie ma to jak pomylić Make Up For Ever z Make Up Factory i do tego z błędem!
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 00:17   #2644
hanejj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 128
Dot.: filmiki urodowe ?

Mój ulubiony fail zmalowanej to " pędzlek z serii bambo"
hanejj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 07:35   #2645
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
dokładnie a ona jeszcze na siłę wymusza u siebie akcent xD jeszcze żeby to chociaż poprawnie czytała. wygląda to komicznie...i jeszcze pewnie się chciała popisać, że ma koleżankę mieszkającą w ju es a xDDD tyle, że troszkę jej nie wyszło i tytuł filmku "big haul" jakby nie mogła napisać "zakupy". no ale to dla reszty świata tytuł xDD oby ta reszta świata nie oglądała tego filmiku, bo ośmiesza nasz kraj. -.- to moje odczucia jeśli chodzi o zmalowaną i ten filmik :P
moze mysli, ze jest fajna
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 08:00   #2646
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: filmiki urodowe ?

a ona w dymku, w filmiku, napisała, żeby skupić się na kosmetykach, a nie na angielskim.

nie da się skupić na kosmetykach!
jak nie potrafisz czytać po angielsku, to się nie wysilaj i albo pokazuj nazwę kosmetyku, albo ją po prostu napisz w filmiku.
tylko sobie wstyd przynosi ta nasza Zmalowana.

i jeszcze to konstrukcje po polsku:

to kosztowało jeden dolar.

wtf ?


te jej błędy językowe bardzo zaburzają mi odbiór filmiku. Moim zdaniem jeśli ktoś kręci filmiki, to się powinien dobrze do niego przygotować, także pod względem czytania nazw. to wszystko składa się na jedną całość i nie można tego zaniedbać.
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 08:13   #2647
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
a ona w dymku, w filmiku, napisała, żeby skupić się na kosmetykach, a nie na angielskim.

nie da się skupić na kosmetykach!
jak nie potrafisz czytać po angielsku, to się nie wysilaj i albo pokazuj nazwę kosmetyku, albo ją po prostu napisz w filmiku.
tylko sobie wstyd przynosi ta nasza Zmalowana.

i jeszcze to konstrukcje po polsku:

to kosztowało jeden dolar.

wtf ?


te jej błędy językowe bardzo zaburzają mi odbiór filmiku. Moim zdaniem jeśli ktoś kręci filmiki, to się powinien dobrze do niego przygotować, także pod względem czytania nazw. to wszystko składa się na jedną całość i nie można tego zaniedbać.
Przed chwilą włączyłam sobie filmik i nawet nie dotrwałam nawet do połowy...Mam dokładnie takie same odczucia jak Ty. Poza tym filmik strasznie chaotyczny, zmalowana sprawia wrażenie jakby ten worek z kosmetykami dostała w chwili włączenia kamery. Nie przekazuje żadnej istotnej treści, a do tego sposób mówienia i rażące błędy językowe uniemożliwiają pozytywny odbiór tego filmiku.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 08:18   #2648
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: filmiki urodowe ?

Ta dziewczyna nie jest chyba do końca poczytalna.

Z ciekawości zobaczyłam wcześniejszy filmik i widzę, że Laura się z nią przyjaźni, tudzież po prostu zna. Szkoda tylko, że nie powie jej szczerze, coś, z czego ta panna ewidentnie nie zdaje sobie sprawy, otóż że się pogrąża. I to na tak olbrzymią skalę, jaką jest internet.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 09:43   #2649
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

Dokładnie. Też uważam, że ktoś bliski powinien jej uświadomić, że robi rażące błędy, nie tylko w czytaniu obcego języka, ale i mówiąc w swoim ojczystym... Zmalowana ma problem ze swobodnym wypowiadaniem się i ma bardzo ubogi zasób słów. I to niestety bardzo, ale to bardzo przeszkadza, aby oglądać ją z przyjemnością.
Czyta za mało książek, albo w ogóle nie czyta. Tak czy siak, czuję, że jej duża liczba subskrybentów wzięła się stąd, że ludzie sobie poprawiają humor jej wystąpieniami.
Mnie byłoby zwyczajnie wstyd popełniając takie gafy. Przecież sama ogląda filmiki innych dziewczyn i na Boga słyszy, że czyta się inaczej. Ja tego nie rozumiem, wie, że źle czyta i mówi, a nic nie próbuje z tym zrobić. Ośmiesza się i to grubo.
__________________
Jest git

Edytowane przez bubus900
Czas edycji: 2012-04-29 o 09:45
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 09:49   #2650
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hanejj Pokaż wiadomość
Mój ulubiony fail zmalowanej to " pędzlek z serii bambo"


przyznam, ja ogladam tylko filmiki instruktazowe z makijazem, w dodatku skupiam się na ruchach pedzelkiem, a nie gadaniu
ale w wolnej chwili obejrze pare innych filmików
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:08   #2651
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: filmiki urodowe ?

Nie przepadam za Zmalowaną i nie oglądam jej filmików, ale z ciekawości włączyłam sobie ten jej najnowszy haul. Poza ewidentnymi wpadkami w rodzaju "ju es a" czy "szajmer" (=shimmer ) nie słyszałam niczego tak strasznego. Nie rozumiem trochę tego najazdu na jej akcent, przecież to nie taka prosta sprawa pozbyć się polskiego akcentu, nie każdy łapie to od razu. I tak czytając Wasze wypowiedzi zastanawiam się, jak to jest z moim angielskim, może wbrew temu co o nim myslę też jest nieakceptowalny dla otoczenia .
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 12:30   #2652
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Nie rozumiem trochę tego najazdu na jej akcent, przecież to nie taka prosta sprawa pozbyć się polskiego akcentu, nie każdy łapie to od razu.
yyy no ale żadna z nas nie wymaga od niej żeby się pozbyła polskiego akcentu O.o mi chodzi o to, że ona UDAJE TEN AKCENT NA SIŁĘ i to wygląda co najmniej śmiesznie gdy nawet nie potrafi nazw przeczytać poprawnie
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:42   #2653
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

to żaden najazd, to po prostu nierozumienie, po co dziewczyna przekręca wszelakie możliwe angielskie nazwy i się osmiesza tym samym. przeciez moze pokazac, a nie czytac. poza tym w polskim tez kuleje.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 13:11   #2654
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O! Przyszłam, żeby powiedzieć to samo

Nissia od długiego już czasu moją ulubioną youtubowiczką. Nie dość, że piękna i inteligentna, to jeszcze posiada w sobie taką nieprzemijającą mądrość życiową, która jest teraz rzadkością
Jak wyżej!
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 13:14   #2655
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Nie przepadam za Zmalowaną i nie oglądam jej filmików, ale z ciekawości włączyłam sobie ten jej najnowszy haul. Poza ewidentnymi wpadkami w rodzaju "ju es a" czy "szajmer" (=shimmer ) nie słyszałam niczego tak strasznego. Nie rozumiem trochę tego najazdu na jej akcent, przecież to nie taka prosta sprawa pozbyć się polskiego akcentu, nie każdy łapie to od razu. I tak czytając Wasze wypowiedzi zastanawiam się, jak to jest z moim angielskim, może wbrew temu co o nim myslę też jest nieakceptowalny dla otoczenia .
Nikt od niej nie wymaga, żeby nagle wypowiadała wszystko z pięknym Midwestern American, ale żeby chociaż nie udawała, że wie jak coś wymówić. Taka byAnnaMarta np zawsze z miejsca uprzedza "nie znam angielskiego, będę kaleczyć albo nie przeczytam tylko wam pokażę". Poza tym u niej dochodzi już do sytuacji, gdzie czyta tylko pierwszy człon wyrazu a resztę sobie wymyśla...
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 14:31   #2656
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Nikt od niej nie wymaga, żeby nagle wypowiadała wszystko z pięknym Midwestern American, ale żeby chociaż nie udawała, że wie jak coś wymówić.
otóż to nie wiedziałam dokładnie jak mam to ująć, wyjęłaś mi to z ust xD
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:00   #2657
hanejj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 128
Dot.: filmiki urodowe ?

Niestety coś czuję, że do Zmalowanej nigdy nie dotrze to, jakie pośmiewisko z siebie robi.
Nieważne, że dostaje setki komentarzy, w których ludzie poprawiają choćby te jej 'błyszczki" i to wcale nie złośliwie...

Ona ma wszystko w nosie, bo w końcu ma fanki [nie urażając nikogo, ale czasem myślę, że jej najgorętszymi obrończyniami są laski jej pokroju] i dostaje kosmetyki za kilka filmików w miesiącu. Tak długo jak jest biznes, tak długo można poświęcić te pół godzinki dziennie na usuwanie komentarzy i blokowanie użyszkodników

Aż nie mogę uwierzyć, że jeszcze niedawno myślałam, że się jakoś zmieniła, wyluzowała przed kamerą i przestała używać słów, których znaczeń nie zn,a w nieodpowiednim kontekście... Przez 2-3 filmiki wydawała się w porządku.
hanejj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:11   #2658
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hanejj Pokaż wiadomość
Niestety coś czuję, że do Zmalowanej nigdy nie dotrze to, jakie pośmiewisko z siebie robi.
Nieważne, że dostaje setki komentarzy, w których ludzie poprawiają choćby te jej 'błyszczki" i to wcale nie złośliwie...

Ona ma wszystko w nosie, bo w końcu ma fanki [nie urażając nikogo, ale czasem myślę, że jej najgorętszymi obrończyniami są laski jej pokroju] i dostaje kosmetyki za kilka filmików w miesiącu. Tak długo jak jest biznes, tak długo można poświęcić te pół godzinki dziennie na usuwanie komentarzy i blokowanie użyszkodników

Aż nie mogę uwierzyć, że jeszcze niedawno myślałam, że się jakoś zmieniła, wyluzowała przed kamerą i przestała używać słów, których znaczeń nie zn,a w nieodpowiednim kontekście... Przez 2-3 filmiki wydawała się w porządku.
No dokładnie, marne szanse, że kiedyś wreszcie weźmie się za siebie i usłyszymy, jak mówi jak człowiek... smutne to...

a poza tym - użyszkodnik me gusta!!
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:17   #2659
xoxo_gg
Raczkowanie
 
Avatar xoxo_gg
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 360
Dot.: filmiki urodowe ?

Bardzo lubię tą dziewczynę, nie wiem czy "wpadłyście" na nią wcześniej:
http://www.youtube.com/watch?v=JLB5Z...&feature=g-u-u
Jest bardzo atrakcyjna, a do tego powalająco pozytywna
__________________
„Jeśli spoglądasz wstecz i odtwarzasz w pamięci ostatni rok, a z oczu nie płyną ci łzy radości ani smutku – uznaj go za stracony "

xoxo_gg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 15:47   #2660
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

a ja polecam kanal aneczu.
fajna dziewczyna, az dziw, ze tak malo widzow ma.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:51   #2661
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hanejj Pokaż wiadomość
blokowanie użyszkodników
hahahah dooobre w całości podpisuje się po resztą Twojej wypowiedzi ja jej napisałam o tych jej błyszczkach i to, że nie zwraca uwagi jak ją ludzie poprawiają i nie stara się nic poprawić to mi jedna dziewczyna odpisała, że "w różnych regionach Polski mówi się inaczej" i że przesadzam no ja jeszcze nie słyszałam żeby ktoś tak mówił, a już zwłaszcza osoba siedząca w tym biznesie xD może mieszkam nie w tym rejonie co trzeba i nie jestem wtajemniczona
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 16:59   #2662
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez xoxo_gg Pokaż wiadomość
Bardzo lubię tą dziewczynę, nie wiem czy "wpadłyście" na nią wcześniej:
http://www.youtube.com/watch?v=JLB5Z...&feature=g-u-u
Jest bardzo atrakcyjna, a do tego powalająco pozytywna

lolka, znamy, znamy

to jest dopiero pozytywnie zakręcony człowiek
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 18:27   #2663
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: filmiki urodowe ?

Ktoś wspomniał o filmach 3D - ale coś mi wydaje, że aby poprawnie to było odbierane to musi być odpowiedni monitor + okulary (mogę się mylić) . YouTube chyba samo 'przekształca' na to 3D... Sama jestem ciekawa tej opcji - wcześniej widziałam, że Rihanna wstawiła 'Making of "Where Have You Been"' i też był dostępny w 3D. W wolnej chwili sprawdzę na laptopie i na TV (który jest przystosowany do 3D) czy jest w tym jakaś różnica czy tez żadnej.

Teraz niektóre firmy oferujące telewizję kablową dodają czasami gratisowo 1 GB przeglądania Internetu o ile funkcja telewizora na to pozwala ... i zawsze portal YouTube jest w zakładkach

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2012-04-29 o 18:29
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 18:29   #2664
hanejj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 128
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
"w różnych regionach Polski mówi się inaczej" i że przesadzam
Nieee, no pewnie! To po co nam słowniki poprawnej polszczyzny, ortograficzne itd., skoro wszędzie mówi się inaczej?
No i dokładnie - kobieta siedzi niby w branży, a takie gafy strzela...
Ciekawe, że np. Inez mieszkająca za granicą takich problemów nie ma - co więcej - wysławia się tak pięknie, że mogę ją oglądać/słuchać godzinami <3
hanejj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 18:37   #2665
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hanejj Pokaż wiadomość
Ciekawe, że np. Inez mieszkająca za granicą takich problemów nie ma - co więcej - wysławia się tak pięknie, że mogę ją oglądać/słuchać godzinami <3
Oj tak <3 też ją uwielbiam. Jest bardzo elokwentna. Mieszka za granicą, a kompletnie tego po niej nie widać.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3


Edytowane przez hikari91
Czas edycji: 2012-04-29 o 18:39
hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 18:50   #2666
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
hahahah dooobre w całości podpisuje się po resztą Twojej wypowiedzi ja jej napisałam o tych jej błyszczkach i to, że nie zwraca uwagi jak ją ludzie poprawiają i nie stara się nic poprawić to mi jedna dziewczyna odpisała, że "w różnych regionach Polski mówi się inaczej" i że przesadzam no ja jeszcze nie słyszałam żeby ktoś tak mówił, a już zwłaszcza osoba siedząca w tym biznesie xD może mieszkam nie w tym rejonie co trzeba i nie jestem wtajemniczona
Heheh no tak, trzeba ją było jakoś wytłumaczyć. Nie rozumiem jak można nie sprawdzić wymowy jakiegoś słowa, zwłaszcza że ludzie ją poprawiają w komentarzach, więc musi sobie zdawać sprawę, że ma problemy z poprawną wymową nazw. Wystarczyłoby tylko wpisać daną nazwę w wyszukiwarkę youtube bądź słowo angielskie np. na takiej stronce: http://www.howjsay.com/index.php?wor...&submit=Submit i już wiemy jak wypowiedzieć słowo shimmer czy też to nieszczęsne USA.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 18:55   #2667
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

serio ona napisala uzyszkodnik ? :szok:
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:41   #2668
gula1708
Rozeznanie
 
Avatar gula1708
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 663
Dot.: filmiki urodowe ?

ja to zrozumiałam tak, że dziewczyny teraz sobie neologizm stworzyły
__________________

Mój haft krzyżykowy

south beach

cel I: 5 z przodu - osiągnięty
cel II: 55 kg -
cel III: 52-53 kg -
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...48c82197f3.png

gula1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:12   #2669
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: filmiki urodowe ?

Oglądąłam filmik w tych okularach, ale nie zmieniałam ustawień ani nie oglądałam na specjalnym monitorze, pewnie dlatego mnie nie zachwyciła nowa opcja
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:18   #2670
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Oglądąłam filmik w tych okularach, ale nie zmieniałam ustawień ani nie oglądałam na specjalnym monitorze, pewnie dlatego mnie nie zachwyciła nowa opcja
Nie zdziwię gdy nawet na telewizorze będzie kiepski efekt :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.