Korona zębowa - wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-19, 17:04   #241
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agulfa Pokaż wiadomość
BLUSH,BLUSH,BLUSH

pisałas wyżej ze przy koronce porcelanowej na metalu dziąsło jest sine,a w takim razie przy tej koronce co ty masz nie ma tego efektu sinego zęba ??Jak wygląda Twoje dziąsło?i jestem faktycznie ciekawa czy ząb na złocie nie różni się od innych i jak to jest jeśli chodzi o przezierność światła?Bo ja mam koronkę porcelanową na metalu i przyjżałam się temu z bliższa w różnym świetle i niestety nie w każdym jest dyskretna dlatego chcę zmienić i tutaj nie wiem czy na złocie czy lepiej na pełnoceramiczną !!??
moje dziąsło nic a nic nie jest sine, na szczęście bo się tego bałam,
koronka wyglada jak prawdziwy ząb i nie różni się od reszty, daje bardzo ładny i estetyczny efekt, na zdjęciach też wyglada bardzo naturalnie, znajomi nic nie zauważyli, co dobrze świadczy o jej jakości, ale gdybym mogła drugi raz wybrać pewnie zdecydowałabym się na pełnoceramiczną (tak dla 100% pewności że jest idealna).
Jeśli u Twojego stomatologa cena korony na złocie i pełoneramicznej jest identyczna to wybierz tą drugą, natomiast jeśli na złocie jest tańsza to nie obwaiaj się to efekt wizualny tej korony jest naprawdę bardzo dobry.
Mam nadzieję, że coś pomogłam
Pozdrawiam
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 20:51   #242
agulfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
moje dziąsło nic a nic nie jest sine, na szczęście bo się tego bałam,
koronka wyglada jak prawdziwy ząb i nie różni się od reszty, daje bardzo ładny i estetyczny efekt, na zdjęciach też wyglada bardzo naturalnie, znajomi nic nie zauważyli, co dobrze świadczy o jej jakości, ale gdybym mogła drugi raz wybrać pewnie zdecydowałabym się na pełnoceramiczną (tak dla 100% pewności że jest idealna).
Jeśli u Twojego stomatologa cena korony na złocie i pełoneramicznej jest identyczna to wybierz tą drugą, natomiast jeśli na złocie jest tańsza to nie obwaiaj się to efekt wizualny tej korony jest naprawdę bardzo dobry.
Mam nadzieję, że coś pomogłam
Pozdrawiam



Jasne,że pomogłaś ja właśnie mam te na metalu i załamka,nie podoba mi się,dziąsło sine ,na fotkach widać jak dla mnie,że inny kolor!teraz trochę sie przyzwyczailam,ale jedno jest pewne,ze musze ja zmienic i to wlasnie na te pelnoceramiczna i mam juz protetyka upatrzonego,a do tego co mi tak spaprał robote wiecej nie pojde!Dosc się opłakałam przez głupią koronke
u mnie cena zwyklej na metalu 450 a pelnoceramicznej 1200 na zloocie ta byla dentystka nie robila wiec nie wiem jaka cena??! a ty ile placilas??
agulfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 16:26   #243
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agulfa Pokaż wiadomość
Jasne,że pomogłaś ja właśnie mam te na metalu i załamka,nie podoba mi się,dziąsło sine ,na fotkach widać jak dla mnie,że inny kolor!teraz trochę sie przyzwyczailam,ale jedno jest pewne,ze musze ja zmienic i to wlasnie na te pelnoceramiczna i mam juz protetyka upatrzonego,a do tego co mi tak spaprał robote wiecej nie pojde!Dosc się opłakałam przez głupią koronke
u mnie cena zwyklej na metalu 450 a pelnoceramicznej 1200 na zloocie ta byla dentystka nie robila wiec nie wiem jaka cena??! a ty ile placilas??
1 tys. zł za koronę do tego jeszcze doszły koszty leczenia kanałowego, koronę mam na 2 letniej gwarancji i wszelkie poprawki wliczone w w/w cenę, z czego nieomieszkałam skorzystać i poprawiałam sobie kolorek korony, bo nie spodobał mi się w pierwszej wersji (był ciut za szary). Ty także o tym pamiętaj, jak zrobisz sobie koronę najpierw każ ją założyć tymczasowo na fleczera, żeby sprawdzić czy kształt, kolor, wielkość są odpowiednie
Taka koronka to za drogi biznes żeby później żałować.
Powodzenia
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 20:14   #244
minka76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 38
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Mam pytanie do Blush (bo o tym wspomniała powyżej) i innych obeznanych w temacie koronek - czy jest to możliwe, żeby poprawić soobie kolor koronki już przycementowanej na zębie? Chyba jednak nie? Ewentualnie podpowiedzcie jakiś w miarę szybki sposób na wybielenie pozostałych zębów, bo moje koronki wyszły niestety ciut jaśniejsze...
minka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 12:21   #245
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

kolor korony zmieniałam jeszcze zanim została zacementowana, najpierw miałam ją założoną tymczasowo na kilka dni, żeby sprawdzić czy kolor mi odpowiada,
ostatecznie korona wyszła minimalnie za jasna, ale nie mam z tym problemów bo wcześniej wybielałam zęby metodą nakładkową i żelem wyrównałam sobie różnicę między koroną a swoimi zebami
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 22:05   #246
Mischa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 25
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

szukam specjalisty z Warszawy, który wymieni moje wstrętne korony i sprawi że wreszcie nie będę się wstydziłą swojego uśmiechu! W miarę przystępnej cenie. Mój protetyk poszedł sobie na emeryture i ma gdzieś swoich pacjętów- a korony nadal na gwarancji... ale chyba nie chcialabym zeby sie dotykal juz moich zębów

Błagam! Macie kogoś godnego polecenia????
Mischa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 22:29   #247
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Ja mam korone na prawej jedynce. Wczesniej mialam robiona w Polsce taka z metalem.Cos okropnego!!!dziasle bylo troche sinawe a z czasem korona sie przesunela do przodu!!! Teraz mam nowa robiona w Niemczech.Jest to korona pelnoceramiczna Empres.Najpierw wybielalam zeby,a potem dopasowywalam kolor korony.Po zalozeniu korony okazalo sie, ze troszke jednak przebija siny kolor!Bylam zalamana.Umowilam sie na wizyte u mojego dentysty przyjechal tez technik, ktory tez stwierdzil, ze za taka cene musi ona idealnie pasowac do reszty zebow.I... zrobili mi nowa!!!Siedzialam w laboratorium z technikiem ponad 6 godzin hahaha.Przemalowywal ja, wkladal do takiego urzadzenia zeby kolor zastygl i tak w kolko.Az w koncu kolor idealnie pasowal.Zeby zab nie przeswitywal dodatkowo dentysta "przemalowal" mi opilowany zab.Efekt jest swietny.Koronka wyglada jak prawdziwy zab!Koszt 2000Euro,ale oplacalo sie!
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 17:46   #248
kaja2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 71
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

No no 2000 euro to chyba lekka przesada za zęba na nasze to ze 7 tys. Implant taniej wychodzi.
kaja2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 17:51   #249
kaja2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 71
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Czy jest mozliwe aby koronka odpadła,jesli tak to czy odpadnie odrazu czy najpierw zacznie sie ruszac,i czy bede to czuła wczesniej.
kaja2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 08:03   #250
aga knut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Nie jestem pewna ale chyba odpadnie odrazu. Zapytam mojego dentysty w sierode bo bede miec zakladane kronki pelnoceramiczne na caly przód.
aga knut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 12:34   #251
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

p

Edytowane przez kasperka
Czas edycji: 2007-11-26 o 12:48 Powód: 2 razy napisany post
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 12:45   #252
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

kaja 2929 uwazasz, ze zmyslilam sobie ta cene?Ciekawe po co.MAm CI rachunek zeskanowac?haha.Mam prywatne ubezpieczenie i polowe mi zwroca, ale 1000 euro musze sama zaplacic.Tu jak pacjent ma prywatne ubezpieczenie to kazda *******e wliczaja do rachunku.Np. w lutym mialam usuwane 2 zeby madrosci i na rachunku napisali ,ze krwawienie itd,bardo trudny przypadek itp.Wcale to bylo nie prawda mialam narkoze,wybudzilam sie szybko i potem wszystko bylo w porzadku.ALe jak maja prywatengo pacjenta wiedza, ze ubezpieczenie prawie wszystko albo wszystko oddaje i pisza kazda bzdure.Sama koronka kosztowala 800euro,ale korona tymczasowa i inne bzdury do tego wliczyli i na rachunku mam 2000 euro.
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 12:56   #253
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

kasperka mysle ze zle odebralas kolezanke wyzej

chodzilo o to ze strasznie duzo jak za koronke i ze w polsce implant by tyle kosztowal ale wiadomoc co kraj to inna cena
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 13:33   #254
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Moze i zle odebralam... ALe po co mialabym tutaj nieprawde pisac.za koronke w Polsce placilam 800 zla,ale nie byla warta nawet polowy. Z czasem mi sie przesunela tak jakby.Nie wiem jak to opisac.ALe wygladalo to strasznie
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 16:02   #255
aga knut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

witam wszystkich. Ja dlugo myslalam o zalozeniu koronek. Wybralam sie do mojego dentysty i powiedzial mi 1200 od koronki porcelanowej na metalu!! zaczą mi rowniez leczyc zabki.Wyleczyl dwa kanalowo. 1200 wydawalo mi sie troszke duzo wiec zaczelam szperac w inernecie.I tak znalazlam sie w klinice w krakowie na zwierzynieckiej.wlsanie mają promocje w listopadzie i koronki PEŁNOCERAMICZNE so w cenie porcelanowych na złocie 1000 zł (normalnie 1500). Muszę powiedziec że klinika jest świetna i lekarze wiedza co robią.Okazalo sie nawet ze zabki leczone przez mojego dentyste były zle wyleczone i robiono mi drugie leczenie kanałowe a pozniej zalozono mi wlókna szkalne. Świetny komputerowy sprzęt pozwala na dokładny przebieg leczenia.Cale leczenie i pilowanie 6 ząbków pod koronki zajęło niecaly tydzień i w sierode ostatnia wizyta!!! Tak pozatym to ceny za granica są powalajace. Idąc państwowo do dentysty w Londynie sama rejestracja kosztowala mnie 40 funtow!!!
aga knut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 16:17   #256
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Masz racje!!!za granica sa straszne ceny.Dlatego ubezpieczylam sie prawatnie.
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 12:10   #257
kaja2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 71
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
kaja 2929 uwazasz, ze zmyslilam sobie ta cene?Ciekawe po co.MAm CI rachunek zeskanowac?haha.Mam prywatne ubezpieczenie i polowe mi zwroca, ale 1000 euro musze sama zaplacic.Tu jak pacjent ma prywatne ubezpieczenie to kazda *******e wliczaja do rachunku.Np. w lutym mialam usuwane 2 zeby madrosci i na rachunku napisali ,ze krwawienie itd,bardo trudny przypadek itp.Wcale to bylo nie prawda mialam narkoze,wybudzilam sie szybko i potem wszystko bylo w porzadku.ALe jak maja prywatengo pacjenta wiedza, ze ubezpieczenie prawie wszystko albo wszystko oddaje i pisza kazda bzdure.Sama koronka kosztowala 800euro,ale korona tymczasowa i inne bzdury do tego wliczyli i na rachunku mam 2000 euro.
Nie miałam absolutnie na mysli tego ze sobie to zmysliłas .Tylko ta suma mnie przeraziła,napisałam swoją sugestie przepraszam jesli to tak odebtałas.
kaja2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 12:16   #258
kaja2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 71
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga knut Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna ale chyba odpadnie odrazu. Zapytam mojego dentysty w sierode bo bede miec zakladane kronki pelnoceramiczne na caly przód.
No to mnie pocieszyłas z moją koronką jest wszystko okey od 3 miesiecy nic sie nie dzieje,w grudniu wylatuje na upragnione wakacje i mam schizy ze mi tam koronka wyleci juz powoli to ten wyjazd mnie nie cieszy.A jak cos sie stanie to co tam zrobie
kaja2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 12:44   #259
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

kaja2929 moze naprawde zle zrozumialam...
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 16:53   #260
aga knut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

kaja nie przejmuj sie.. ja bede miec ich 6 wiec pomysl jak ja sie czuje!!hehe Doskonale cie rozumiem musisz tylko uwazac zeby nie rozgryzac nic twardego ale z tego co wiem dobrze załozona koronka nie powinna odpasć.Nie mysl o tym tylko ciesz sie wakacjami!!!moje sie wlasnie konczą i spedzilam je u dentytsty!!:-(((((
aga knut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 16:53   #261
aga knut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

kaja nie przejmuj sie.. ja bede miec ich 6 wiec pomysl jak ja sie czuje!!hehe Doskonale cie rozumiem musisz tylko uwazac zeby nie rozgryzac nic twardego ale z tego co wiem dobrze załozona koronka nie powinna odpasć.Nie mysl o tym tylko ciesz sie wakacjami!!!moje sie wlasnie konczą i spedzilam je u dentytsty!!:-(((((
aga knut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 16:54   #262
aga knut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

kaja nie przejmuj sie.. ja bede miec ich 6 wiec pomysl jak ja sie czuje!!hehe Doskonale cie rozumiem musisz tylko uwazac zeby nie rozgryzac nic twardego ale z tego co wiem dobrze załozona koronka nie powinna odpasć.Nie mysl o tym tylko ciesz sie wakacjami!!!moje sie wlasnie konczą i spedzilam je u dentytsty!!:-(((((
aga knut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 18:12   #263
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2929 Pokaż wiadomość
No to mnie pocieszyłas z moją koronką jest wszystko okey od 3 miesiecy nic sie nie dzieje,w grudniu wylatuje na upragnione wakacje i mam schizy ze mi tam koronka wyleci juz powoli to ten wyjazd mnie nie cieszy.A jak cos sie stanie to co tam zrobie
rozumiem, że koronę masz już zacementowaną na stałe, więc nie powinna odpaść, chyba że została żle umocowana, ale wtedy zaczęłaby się ruszać niedługo po założeniu
raczej nie powinnaś się przejmować, przestań o niej myśleć i spróbuj traktować jak naturalnego zęba
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 10:26   #264
kaja2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 71
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
rozumiem, że koronę masz już zacementowaną na stałe, więc nie powinna odpaść, chyba że została żle umocowana, ale wtedy zaczęłaby się ruszać niedługo po założeniu
raczej nie powinnaś się przejmować, przestań o niej myśleć i spróbuj traktować jak naturalnego zęba
Koronka przymocowana na stałe jak narazie nic sie nie rusza,trzyma sie dobrze oczywiscie uwazam,co jem.Mysle zeby wybrac sie jeszcze do mojego dentysty aby sprawdził przed wyjazdem czy wszystko okey,jednak to 2 tygodnie.Ale tez nie chciała bym urazic dentysty zeby sobie nie pomyslał niewiadomo czego,twierdził ze korona jes zrobiona bardzo dobrze i ma mi słuzyc dobrych kilka lat.Poczytałam niektore posty i wychodzi z tego ze jednak odpadają. Jestem przewrazliwiona..:ee k:
kaja2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 10:30   #265
kaja2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 71
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

6 niezle ja z jedną nie moge dac rady cały czas mi głupie mysli przychodzą ,typu bo sie złamie odpadnie itp. a 6 to juz naprawde spora ilosc. No coz czego kobiety nie zrobią aby ładnie wyglądac
kaja2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 19:06   #266
sefarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Kurde gdyby tak odpadały same z siebie to kto by je robił?? tzn mam taka nadzieje!!!! ( poza tym ludzie naprawdę żyją z nimi po kilkanaście lat wiec looz nic nie ma prawa sie stać! przy dobrze wykonanej koronie ( no chyba ze, właśnie jest wykonana źle ) przecież nie będziesz otwierać butelki ...Mimo to zupełnie Ciebie rozumiem Zycze miłych wakacji i zajęcia myśli czymś innym
sefarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 10:04   #267
kaja2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 71
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Witajcie dzieki za miłe słow otuchy,przestaje juz myslec o tym dzis mam wizyte u zebola i zagadne by sprawdził czy wszystko okey a od jutra zabieram sie za pakowanie i przestaje myslec.Juz mama mi tłumaczy od kilku dni ze nic sie nie stanie ona ma 4 koronki od 3 lat i nic jej nie wypadło nic sie nie dzieje,a robione przez tego samego dentyste.Boze jaka ja głupia jestem moj mąż juz powoli zaczyna sie zemnie smiacmowi ze jak wypadnie to nie bedzie i juz.Dla niego itak ładnie wyglądam z zębem czy bez.
kaja2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 13:28   #268
agulfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2929 Pokaż wiadomość
Witajcie dzieki za miłe słow otuchy,przestaje juz myslec o tym dzis mam wizyte u zebola i zagadne by sprawdził czy wszystko okey a od jutra zabieram sie za pakowanie i przestaje myslec.Juz mama mi tłumaczy od kilku dni ze nic sie nie stanie ona ma 4 koronki od 3 lat i nic jej nie wypadło nic sie nie dzieje,a robione przez tego samego dentyste.Boze jaka ja głupia jestem moj mąż juz powoli zaczyna sie zemnie smiacmowi ze jak wypadnie to nie bedzie i juz.Dla niego itak ładnie wyglądam z zębem czy bez.

jasne,nie masz się co tak przejmować ,wszystko będzie ok jak chcesz to mogę cię pocieszyć,że ja jestem w gorszej sytuacji od Ciebie,bo również jak Wam wiadomo posiadam koronkę na jedynce,robilam w Polsce a przebywam za granica i wyobraz sobie teraz ile ja musialam przejsc myslac o tym co bedzie jak ta koronka mi odpadnie wiec głowa do góry i udanego wypoczynku
agulfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 17:11   #269
kaja2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 71
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agulfa Pokaż wiadomość
jasne,nie masz się co tak przejmować ,wszystko będzie ok jak chcesz to mogę cię pocieszyć,że ja jestem w gorszej sytuacji od Ciebie,bo również jak Wam wiadomo posiadam koronkę na jedynce,robilam w Polsce a przebywam za granica i wyobraz sobie teraz ile ja musialam przejsc myslac o tym co bedzie jak ta koronka mi odpadnie wiec głowa do góry i udanego wypoczynku
Dzieki juz przestaje o tym myslec
kaja2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 17:18   #270
kaja2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 71
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

A najwazniejsze byłam u mojego zębola sprawdził i dał 100% gwarancji ze korona trzyma sie bardzo mocnoMowił tylko zeby butelek nie otwierac a nic złego sie nie stanie nie ma prawa.Pytałam mojego dentyste czy mozna zmienic koronke na metalu na pełno porcelanową cos mi swita ze ktoras miała taki problem,i to mnie zaciekawiło.Ot co powiedział ze takie zeczy mozna zrobic tylko wtedy gdy koronka jest juz kilka lat uszkodziła sie itp.A jak ma sie ją zaledwie kilka miesiecy i nic sie nie dzieje to moj dentysta stanowczo odradza,poniewaz korona jest bardzo mocno zacementowana i podczas usowanie zacementowanej zaznaczam dobrze trzymającej sie,mozna uszkodzic spiłowany ząbek i wtedy dopiero są kłopoty
kaja2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-05 17:00:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.