Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 22:33   #241
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Oczywiscie ze bylabym szczesliwa , ale zarazem przerazona zeby znowu TO sie nie powtorzylo Kurde nie wiem co z tym testem czy kupic , czy robic i kiedy ? Jego wynik moze byc przeciez niewiarygodny jesli @ jeszcze nie bylo Moze tylko swiruje , moze to psychika , bo tak bym juz chciala dostac @ i normalnie , legalnie zaczac dzialac A moze hormony przed ta @ tak buzuja , ze teraz bede miala wszystkie dolegliwosci jakie tylko sobie wymarze
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 05:56   #242
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze bylabym szczesliwa , ale zarazem przerazona zeby znowu TO sie nie powtorzylo Kurde nie wiem co z tym testem czy kupic , czy robic i kiedy ? Jego wynik moze byc przeciez niewiarygodny jesli @ jeszcze nie bylo Moze tylko swiruje , moze to psychika , bo tak bym juz chciala dostac @ i normalnie , legalnie zaczac dzialac A moze hormony przed ta @ tak buzuja , ze teraz bede miala wszystkie dolegliwosci jakie tylko sobie wymarze
Trele musisz poczekać do przewidywanego terminu @ i dopiero wtedy zatestować. Rzeczywiście może tak być że psychika sprawia że czujesz się tak jak tego pragniesz Ale skoro istnieje możliwość ciąży nie pozostaje nic innego jak jeszcze troszkę poczekać lub udać się na betę i rozwiać wszelkie wątpliwości
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 08:20   #243
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze bylabym szczesliwa , ale zarazem przerazona zeby znowu TO sie nie powtorzylo Kurde nie wiem co z tym testem czy kupic , czy robic i kiedy ? Jego wynik moze byc przeciez niewiarygodny jesli @ jeszcze nie bylo Moze tylko swiruje , moze to psychika , bo tak bym juz chciala dostac @ i normalnie , legalnie zaczac dzialac A moze hormony przed ta @ tak buzuja , ze teraz bede miala wszystkie dolegliwosci jakie tylko sobie wymarze
wiesz z tymi dolegliwościami to chyba większosc z Nas ma
ja też już zaczynam się zastanawiac czy oby mi się wymiotowac nie chce, czy nie jestem śpiąca że cycku jakieś inne ech mistrzyni manipulacji własnym rozumem
ale wiesz jakaś nutka nadziei w postaci II kreseczek by się nam tutaj przydała także zaciskam kciukasy

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

mona
a Ty kiedy zaczynasz staranka?? była już owu??
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 11:24   #244
Olapoznan
Raczkowanie
 
Avatar Olapoznan
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 298
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
wiesz z tymi dolegliwościami to chyba większosc z Nas ma
ja też już zaczynam się zastanawiac czy oby mi się wymiotowac nie chce, czy nie jestem śpiąca że cycku jakieś inne ech mistrzyni manipulacji własnym rozumem
ale wiesz jakaś nutka nadziei w postaci II kreseczek by się nam tutaj przydała także zaciskam kciukasy

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

mona
a Ty kiedy zaczynasz staranka?? była już owu??

A ja cały czas czekam na ten nieszczęsny okres (
Olapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 11:33   #245
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez Olapoznan Pokaż wiadomość
A ja cały czas czekam na ten nieszczęsny okres (
a po # już miałąś @ ?
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 12:37   #246
Olapoznan
Raczkowanie
 
Avatar Olapoznan
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 298
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
a po # już miałąś @ ?

No właśnie nie
I cały czas mam tak dziwnie że jeden dzień plamienie, dwa dni spokoju, i potem znowu plamienie...
Olapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 13:10   #247
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Trele musisz poczekać do przewidywanego terminu @ i dopiero wtedy zatestować. Rzeczywiście może tak być że psychika sprawia że czujesz się tak jak tego pragniesz Ale skoro istnieje możliwość ciąży nie pozostaje nic innego jak jeszcze troszkę poczekać lub udać się na betę i rozwiać wszelkie wątpliwości
Ale ja nie wiem od jakiego termin u mam sie odnosci bo nie mialam jescze @ po # ? Niektore czekaja 4 tygodnie a inne 8 albo dluzej . U mnie leci 4 tydzien . No wiec kiedy mam zrobic test ? Co do bety , to jej poziom w tak wczesnej ciazy bedzie na tyle niski ze smialo moze byc pozostalosciami z poprzedniej ciazy . Kurde nie wiem .. chyba kupie dzis jakis test i sikne , a co
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 13:16   #248
Olapoznan
Raczkowanie
 
Avatar Olapoznan
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 298
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Ale ja nie wiem od jakiego termin u mam sie odnosci bo nie mialam jescze @ po # ? Niektore czekaja 4 tygodnie a inne 8 albo dluzej . U mnie leci 4 tydzien . No wiec kiedy mam zrobic test ? Co do bety , to jej poziom w tak wczesnej ciazy bedzie na tyle niski ze smialo moze byc pozostalosciami z poprzedniej ciazy . Kurde nie wiem .. chyba kupie dzis jakis test i sikne , a co

Trele morele moze to po prostu hormony wariują u Ciebie
Olapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 13:33   #249
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Bardzo mozliwe , w sumie sama tak obstawiam
Kupie dzis jakis test i sikne , dam znac jak wroce z apteki ..
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI



Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2013-01-12 o 13:34
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 13:41   #250
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Bardzo mozliwe , w sumie sama tak obstawiam
Kupie dzis jakis test i sikne , dam znac jak wroce z apteki ..
wiesz jak hcg bedzie jeszcze po # to na tescie też może wyjsc bladziutka kreseczka ale trzymam kciuki jeśli nie ma przeciwwskazań na dzidziusia daj znac koniecznie co wyszło
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 13:58   #251
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Wiem i to takie bledne kolo . Jednoczesnie moge byc w ciazy ale test nic nie pokaze bo za wczesnie ..
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 14:15   #252
Olapoznan
Raczkowanie
 
Avatar Olapoznan
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 298
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Wiem i to takie bledne kolo . Jednoczesnie moge byc w ciazy ale test nic nie pokaze bo za wczesnie ..

Zrób test rano - będzie bardzie wiarygodny i choć tak jak pisze wyżej to mogą być pozostałości p poprzedniej ciąży.

Mi np. do teraz jak nacisne pierś leci mleko ;/
Olapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 14:17   #253
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Wiem i to takie bledne kolo . Jednoczesnie moge byc w ciazy ale test nic nie pokaze bo za wczesnie ..
Hmmm ja myślałam że po samoistnym # okres przychodzi "normalnie" (czyli po tylu dniach co zawsze) bo wszystko się samo że tak powiem reguluje
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 15:08   #254
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

mi ginka mówiła że @ po # przychodzi mniej więcej w terminie 4-6 tygodni a i po # występuje również owulacja ponieważ @ jest wynikiem złuszczania się ścianek macicy które wcześniej przygotowują się na zagnieżdżenie zapłodnionego jajeczka,więc jeżeli nie dochodzi do zapłodnienia przychodzi @
także jest nadzieja że jak były jakieś przytulanki będziesz miała efekty w postaci dzidziusia testujesz jutro rano??
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 17:04   #255
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
[/COLOR]mona
a Ty kiedy zaczynasz staranka?? była już owu??
a więc owulka zbliża się nieubłaganie a tak jak pisalam złapało mnie dość ostre przeziębienie a do tego mąż wyjeżdża w poniedziałek także wszystko stanęło pod wielkim znakiem zapytania co prawda owu powinna być w okolicach środy i jak wszystko się ułoży jak trzeba będziemy próbować \
p.s olej wiesiołka działa i to bardzo, polecam
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 17:10   #256
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
a więc owulka zbliża się nieubłaganie a tak jak pisalam złapało mnie dość ostre przeziębienie a do tego mąż wyjeżdża w poniedziałek także wszystko stanęło pod wielkim znakiem zapytania co prawda owu powinna być w okolicach środy i jak wszystko się ułoży jak trzeba będziemy próbować \
p.s olej wiesiołka działa i to bardzo, polecam
no więc zaciskam kciuki za owocne i przyjemne staranka
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 19:42   #257
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Dziewczyny u mnie jedna kreska , jakbym chciala to sie nawet cienia drugiej nie dopatrze test zrobilam teraz , nie rano bo nie moglam wytrzymac :d wiem ze mniej wiarygodny Zobcze jak sie to wszystko rozkreci i za tydzien znow zatestuje ..
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:43   #258
Olapoznan
Raczkowanie
 
Avatar Olapoznan
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 298
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie jedna kreska , jakbym chciala to sie nawet cienia drugiej nie dopatrze test zrobilam teraz , nie rano bo nie moglam wytrzymac :d wiem ze mniej wiarygodny Zobcze jak sie to wszystko rozkreci i za tydzien znow zatestuje ..

W następnym cyklu się uda
Olapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:19   #259
EVI07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 369
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Chyba nam wszystkim hormony wariują... Ja cały czas czekam na pierwszą @ po #, ale dostaję zajoba, że nie mogę się od razu starać, już bym chciała działać, a mogę dopiero po drugiej @. Tylko gdzie pierwsza do pioruna?!Jestem wściekła, rozdrażniona, a na dodatek wyłożyłam się na zapalenie krtani, i cały czas mam nadzieję, że te nerwy to zapowiedź @...
EVI07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 12:34   #260
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

I jak dlugo juz czekasz ? Ja 4 tyg czyli niby nie za dlugo , ale doczekac sie nie moge jak nigdy . Cos mi sie wydaje ze to juz nie dlugo , bo brzuch mnie pobolewa jak przed kazda @ Ja bede dzialac od razu , szkoda czasu ) tymbardziej ze sami lekarze mnie na to namawiaja , i mam nadzieje ze uda mi sie tak szybko jak poprzednim razem . Za Ciebie tez trzymam kciuki , tymczasem musze leciec do pracy
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 12:45   #261
zeloth
Raczkowanie
 
Avatar zeloth
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 165
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Mi też się dłużyło czekanie na tą pierwszą po #, a teraz @ się nie chce skończyć. Już 6 dzień i ciągle jest krwawienie. Ale niestety tak to jest z pierwszymi po #. Mogą też bardziej boleć.
zeloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:35   #262
Olapoznan
Raczkowanie
 
Avatar Olapoznan
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 298
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Hej
U mnie od 4 dni zero plamienia ( wreszcie) , tak sobie myślę czy to możliwe że plamienie przeszło w okres i teraz już spokój

JA podjełam decyzje- czekam na okres i zaczynamy sie starac
Teraz na pewno będzie dobrze Psychicznie jestem gotowa i sama się uśmiecham do siebie jak sobie o tym pomyślę !
Olapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:23   #263
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

byłam dzisiaj u lekarza. kazał stawić mi się z testem owulacyjnym 23 stycznia i będziemy się kontrolować nieregularnością jeszcze na razie kazał się nie przejmować. mówi, że zobaczy jak będzie

poza tym złapał się za głowę kiedy opowiedziałam mu o mojej pracy- niby nic- ot, biurko, komputer i 8 godzin przed nim. Ale powiedział, że to mogła być przyczyna # . I że to bardzo prawdopodobne.
Dlatego już jestem pewna- l4 w tempie ekspresowym po potwierdzeniu ciąży.
szkoda tylko, że ginka która prowadziła moją ciążę ( głupia byłam, że go zostawiła bo słyszałam, że ona podobno "matka polka" bardziej się wczuwa ) nawet nie wpadła na pomysł zapytania o pracę. a ja głupiutka szczęśliwa pierwszą ciążą, też nie myślałam o takich rzeczach. wiedziałam, że komputery są szkodliwe ale nie, że aż tak.
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 12:50   #264
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

O kurde !
Ja coraz czesciej zastanawiam sie czy moja praca nie byla powodem # ?
wiesz , ja mam fizyczna robote , czasem naprawde ciezka. Jak zaszlam w ciaze pytalam mojego lekarza czy nie moglabym dostac zwolnienia chociaz do 12 tyg , bo dopiero wtedy w pracy moga uznac moja ciaze i odpuscic mi wiele rzeczy , ale on powiedzial ze nie ! Jesli pracuje tam od dawna , to moj organizm jest do tego przyzwyczajony i ciaza nie ma nic do tego . W pracy jak powiedzialam , to cos tam mi odpuscili i tak , nie dzwigalam itd . ale ja pracuje w miejscu bardzo ruchliwym , gdzie trzeba trzymac sie godzinowych limitow , wszystko na szybko , ciagla gonitwa , szybko szybko , doslownie bieganina .. Wiem ze nastepnym razem nie zobacza mnie za szybko w pracy jak tylko sie dowiem ze jestem w ciazy
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:27   #265
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Hej dziewczyny co tu tak cicho?!? U mnie w niedziele test owu był pozytywny więc zadzialaliśmy a wczoraj i dziś już tylko 1 krecha, a zresztą mężuś wyjechał więc na tym skończyły się staranka ej ostatnio mam wrażenie że wszystko sprzysięga się przeciw naszym starankom na wiele nie liczę bo z 1 serducha to ciężko będzie, ale dalej obserwuję swój cykl bo ta owulka w niedziele to coś za wcześnie jak na moje oko, szczególnie że skoku tempki jeszcze nie było
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:26   #266
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Dziewczyny czy stosujecie testy owulacyjne? Gdzie i jakie najlepiej kupic? Czy warto pokusic się na te z allegro? Jeżeli mam nieregularne okresy czy warto je stosowac?
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie

Edytowane przez robaczek-85
Czas edycji: 2013-01-16 o 12:27
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 15:57   #267
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy stosujecie testy owulacyjne? Gdzie i jakie najlepiej kupic? Czy warto pokusic się na te z allegro? Jeżeli mam nieregularne okresy czy warto je stosowac?
Ja ostatnio stosuję. Kupuję w aptece, a nazwa to BOBO PLAN( opakowanie 5 szt + test ciążowy Bobo Plus gratis za 36 zł). Testów z allegro nie polecają dziewczyny na różnych forach. Wydaje mi się że w Twoim przypadku (nieregularne cykle) się sprawdzą, choć jest wiele skrajnych opinii na ich temat. Ja na razie ani nie polecam ani nie odradzam, choć przyznam odkąd je stosuję jestem coraz bardziej zdezorientowana jeżeli chodzi o mój cykl, bo nie do końca wyniki pokrywają się z temperaturami
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 16:46   #268
zeloth
Raczkowanie
 
Avatar zeloth
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 165
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Ja nie używałam i raczej używac nie będę. Zaczełam natomiast mierzyc temperaturę, ale dopiero od tego cyklu, czyli 8 dni. Mierze przed 7 rano i wychodzi mi masakra, przeważnie 36,0 stopni. A dzisiaj to nawet 35,6. Myślałam, że termometr nie działa ale w ciągu dnia się podnosi do 36,4 np. więc termometr ok. Najbardziej jednak liczę na czas cyklu i śluz. Po prostu trzeba działac w tych dwóch środkowych tygodniach cyklu. Najlepiej bez przymusu psychicznego. Ja już sobie powiedziałam, że w razie czego jest inseminacja, koszt 500-800 zł i głowa dzięki temu wolna bo jest alternatywa.
zeloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 17:47   #269
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Aga gdzie jesteś? Testowałaś już?
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:55   #270
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 4 - szczęśliwa;)

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio stosuję. Kupuję w aptece, a nazwa to BOBO PLAN( opakowanie 5 szt + test ciążowy Bobo Plus gratis za 36 zł). Testów z allegro nie polecają dziewczyny na różnych forach. Wydaje mi się że w Twoim przypadku (nieregularne cykle) się sprawdzą, choć jest wiele skrajnych opinii na ich temat. Ja na razie ani nie polecam ani nie odradzam, choć przyznam odkąd je stosuję jestem coraz bardziej zdezorientowana jeżeli chodzi o mój cykl, bo nie do końca wyniki pokrywają się z temperaturami
co do testów owu- myslałam, zeby odpuścić, ale lekarz kazał to grzecznie posłucham.
W aptece sztuk 5 ok 30zł. Dokładnie nie powiem, ani nie pochwalę bo przetestuję dopiero w środę (jaka ja się posłuszna zrobiłam)
z allegro pewnie i taniej, ale kto wie czy wszystko z nimi ok.

dziewczyny, byłam dzisiaj na bejbi bluesie. film jest ok- jednak po moich (no i Waszych też) przejściach wstrząsnął mną potrójnie. zaskakujący, ale i taki że momentami chce się krzyknąć "to niesprawiedliwe". ale mimo wszystko polecam (chociaż wiem, że nie każdej pewnie podpasuje)
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 14:04:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.