Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-02, 09:16   #241
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy dermatolog ma rację??

poczytaj o peelingu kwasem migdałowym http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=153151
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 09:26   #242
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Czy dermatolog ma rację??

siarka może działać nieco keratolitycznie, czyli złuszczająco, ale ogólnie Twój zestaw wygląda na mało skuteczny.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 19:03   #243
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: twarzowe problemy bluegirl/zmiana pielęgnacji :)

bluegirl - a mogłabyś powiedzieć cos na temat maści nagietkowej? Czy jest skuteczna? Czy może lepszy jest sudocrem? Przepraszam, że tak pytam w Twoim wątku, ale z tego, co wyświetliła mi wyszukiwarka - prawie tylko w Twoich postach można cos na jej temat wyczytać Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 19:13   #244
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: twarzowe problemy bluegirl/zmiana pielęgnacji :)

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
bluegirl - a mogłabyś powiedzieć cos na temat maści nagietkowej? Czy jest skuteczna? Czy może lepszy jest sudocrem? Przepraszam, że tak pytam w Twoim wątku, ale z tego, co wyświetliła mi wyszukiwarka - prawie tylko w Twoich postach można cos na jej temat wyczytać Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam
w porównaniu z Sudocrem to w moim przypadku lepsza jest maść nagietkowa, na strupki, rany po wyciskaniu, rozdrapaniu, ostatnio posiłkuje sie nia dosyc czesto, jako że po Zoracu nadal nie moge dojśc do siebie i co 2 godziny cośnowego na twarzy mam, jakiś duzy zbiór który daje się wycisnąć, jednak nie zawsze dobrze to robię, dlatego jak tylko widzę gojącego się strupka nakładam maść nagietkową.
Wczoraj miałam dzień z maścia i byłam zadowolona, bo rany naprawde szybciej się goją, lepiej działa na rany i strupki niż Sudocrem.
O maści nagietkowej dowiedziałam się na cwiczeniach z farmacji, aż żałuję że nie mam w tym roku tego przedmiotu bo z tego co wiem przy większej liczbie godzin miałabym retinoidy, kwasy na problemy skórne ale jak tylko uda mi się dorwać mgr to wypytam Go jeszcze o coś polecanego przez niego
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 14:36   #245
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: twarzowe problemy bluegirl/zmiana pielęgnacji :)

bluegirl - dziekuję bardzo za odpowiedź W takim razie jutro kupię i przetestuję ją na sobie Domyślam się, że nie jest droga?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 14:48   #246
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: twarzowe problemy bluegirl/zmiana pielęgnacji :)

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
bluegirl - dziekuję bardzo za odpowiedź W takim razie jutro kupię i przetestuję ją na sobie Domyślam się, że nie jest droga?
kosztuje z tego co mi coś świta ok. 2zł także można spróbować
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 15:40   #247
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: twarzowe problemy bluegirl/zmiana pielęgnacji :)

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
kosztuje z tego co mi coś świta ok. 2zł także można spróbować
Jeszcze raz bardzo dziękuję Na pewno wypróbuję
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 09:30   #248
sarean
Przyczajenie
 
Avatar sarean
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Na moją cerę stosowałam już dziesiątki preparatów, maści, specyfików i tych droższych i tańszych. Niektóre pomagały, inne mniej, a niektóre pogarszały moją cerę. Mam bardzo dużo zaskórników, wągrów, od czasu do czasu jakieś pryszcze, ale najgorsze są okropne grudki podskórne na całej twarzy które psują efekt gładkiej cery . Chcę się tego pozbyć raz na zawsze. Myślę nad zabiegiem usuwania laserem, albo zabiegi kwasami. Jednak nie znalazłam odpowiednich informacji, zalet i tego jak to działa, jak pomaga, po jakim czasie, oraz chciałabym wiedzieć jakie są ceny. Może znacie inne SKUTECZNE sposoby na pozbycie się tych niedosonałości, aby odkryć ładną, zdrową cerę i chodzić bez podkładu? Chętnie poczytam Waszych opinii, rad, oraz napiszcie ile trzeba zabiegów, jaka cena itd.. I czy zaleca to dermatolog?

Z góry bardzo dziękuję i liczę na Was.
__________________
7 listopada - ograniczam słodycze i białe pieczywo, zaczynam robić "brzuszki" i jeździć na rowerze stacjonarnym.

......................... ......................... ....................

STUDNIÓWKA 2008

MATURA !!!
sarean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 09:39   #249
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

nie stosowałam żadnych zabiegów, tylko leki od dermatologa (tetracykliny) co skutkowało złym samopoczuciem, niczym więcej ale odkryłam krem Avene Cicalfate, polecony przez koleżankę farmaceutkę i o dziwo- pomaga Świetnie zaleczył wszelkie stany zapalne i nie pojawia mi się nic nowego. Owszem kuracje stosuję już od miesiąca ale naprawdę warto. Dodam, że używam tylko tego kremu ( na miejsca zajęte pryszczami), nie biorę już tetracyklin i nawet nie miałam wysypu po odstawieniu. Oczywiście nie wiem czy Tobie pomoże, polecam wizytę u dobrego dermatologa
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 10:15   #250
sarean
Przyczajenie
 
Avatar sarean
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Dziękuję dureksis za tak szybką odpowiedź . Mam jednak pytanie: czy po tym kremie masz idealną cerę? Czy znikły Ci (o ile w ogóle miałaś) podskórne grudki, których nic nie ruszało? I ile kosztuje ten krem? Cieszę się, że Tobie pomógł, ale ja chyba muszę spróbować jakichś radykalnych metod, poważnie myslę nad kwasami lub laserem .
__________________
7 listopada - ograniczam słodycze i białe pieczywo, zaczynam robić "brzuszki" i jeździć na rowerze stacjonarnym.

......................... ......................... ....................

STUDNIÓWKA 2008

MATURA !!!
sarean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 10:25   #251
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

kompendium wiedzy o trądziku na forum Pytania do kosmetyczki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 11:23   #252
sarean
Przyczajenie
 
Avatar sarean
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Niestety, Justa nei znalazłam tam satysfakcjonujących odpowiedzi, jest tam o lekach itd, a mnei interesują zabiegi.
__________________
7 listopada - ograniczam słodycze i białe pieczywo, zaczynam robić "brzuszki" i jeździć na rowerze stacjonarnym.

......................... ......................... ....................

STUDNIÓWKA 2008

MATURA !!!
sarean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 11:48   #253
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Ja dostałam trądziku dość późno, bo około 21 roku życia. Niestety, jak już dowaliło, to porządnie. Właśnie sobie uzmysłowiłam, że już prawie 2 lata się męczęOstatnio jednak coś ruszyło i jest wyraźna poprawa A używam:
- na dzień Acnefan na całą buzię, Avene do okolic wrażliwych pod oczy, na to SVR 50B (ale tylko kiedy dużo przebywam na dworze, inaczej rezygnuję z filtra)
- na noc bądź to Acne Derm, bądź to Acnefan, czasem Nanobase
- żel Eris bez SLS, mleczko do demakijażu tez Eris, do skóry wrażliwej
- maseczka aspirynowa, tak raz na tydzień
- podkład Toleriane, skrobia zamiast pudru (zmieszana z Translucide), korektor Art Deco

Nie pomogły mi zaś, a tylko zaszkodziły, rzeczy które chyba większości pomagają :
- retinoidy (Zorac, Atrederm)
- silne kwasy ( Glyco A)
- zabiegi u dermatologa (Jessner, kwas migdałowy)
- antybiotyki (Sumamed)
- żele do skóry trądzikowej
- tonik Lysanel (tzn. pomógł na pryszcze, ALE rozjuszył naczynka)

Morał z tego taki, że zostaje nam chyba jedynie metoda prób i błędów. Ze swojej strony radzę nie ruszać od razu na trądzik z ciężką artylerią i najpierw spróbować czegoś lżejszego
Dermatolog oczywiście wskazany, ale zawsze lepiej najpierw zrobić wywiad wśród znajomych, patałachów jest masa.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 07:46   #254
sarean
Przyczajenie
 
Avatar sarean
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Dziękuję za odpowiedzi
__________________
7 listopada - ograniczam słodycze i białe pieczywo, zaczynam robić "brzuszki" i jeździć na rowerze stacjonarnym.

......................... ......................... ....................

STUDNIÓWKA 2008

MATURA !!!
sarean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 22:43   #255
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Jeśli problem jest poważny, dermatolog może przepisać retinoidy doustnie (izotec, roaccutane). Są działania uboczne (nie wolno zajść w ciążę), dużo to kosztuje, ale w 90% trądzik mija raz na zawsze.
jona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 07:27   #256
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

sarean gdyby byl taki zabieg, ktory pozwala raz na zawsze pozbyc sie tradziku to podejrzewam ze polowa wizazanek by sie w kolejce po niego ustawila
mnie bardzo na tradzik pomogl roaccutan (ale to ciezki kaliber, a ja bralam go w wieku 18 lat im jestes starsza tym gorzej go zazywac, bo nie mozna zajsc w ciaze podczas jego zazywania), a na jakies poroccutanowe nidobitki (w tym podskorne grudki) pomogl mi krem z filtrem i unikanie slonca!!
mysle, ze nieuzywanie wysuszajacych kosmetykow anty- tradzikowych tez mialo swoj wplyw

a co do zabiegow kwasami to mialam takowe robione: a dokladnie mila pani dermatolog na moj zaleczony tradzik w wieku 16 lat polozyla kwas glikolowy- efekt byl piorunujacy!!! takich pryszczy to ja w zyciu nie widzialam!! do dzis sni mi sie koszmar z pani dermatolog w roli glownej po nocach dlatego polecam poczytac na ten temat i poszukac dobrej dermatolog
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 07:12   #257
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

wydaje mi się, że najlepiej jeśli udasz się do dermatologa z takim pytaniem. chodź tak długo aż znajdziesz dobrego. ja tak zrobiłam i jest OK

nie mialam az tak strasznego problemu ale zastanawialam sie nad konkretna dawka kwasow na twarz, dermatolog wyleczyla mnie z tego pomyslu, dala odpowiednia dawke dobrych lekow, jakies masci wygladzajace i dobrala serie LRP effaclar, ktora stosuje do dzis i jestem zadowolona.

najgorzej leczyc sie samemu lub szukac wyjscia przez internet

a swoją drogą to nie wiem w jakim wieku jestes ale jesli w okresie dojrzewania to musisz swoje odczekać.

powodzenia i cierpliwosci
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 18:54   #258
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Ja dostałam trądziku dość późno, bo około 21 roku życia. Niestety, jak już dowaliło, to porządnie. Właśnie sobie uzmysłowiłam, że już prawie 2 lata się męczęOstatnio jednak coś ruszyło i jest wyraźna poprawa A używam:
- na dzień Acnefan na całą buzię, Avene do okolic wrażliwych pod oczy, na to SVR 50B (ale tylko kiedy dużo przebywam na dworze, inaczej rezygnuję z filtra)
- na noc bądź to Acne Derm, bądź to Acnefan, czasem Nanobase
- żel Eris bez SLS, mleczko do demakijażu tez Eris, do skóry wrażliwej
- maseczka aspirynowa, tak raz na tydzień
- podkład Toleriane, skrobia zamiast pudru (zmieszana z Translucide), korektor Art Deco

Nie pomogły mi zaś, a tylko zaszkodziły, rzeczy które chyba większości pomagają :
- retinoidy (Zorac, Atrederm)
- silne kwasy ( Glyco A)
- zabiegi u dermatologa (Jessner, kwas migdałowy)
- antybiotyki (Sumamed)
- żele do skóry trądzikowej
- tonik Lysanel (tzn. pomógł na pryszcze, ALE rozjuszył naczynka)

Morał z tego taki, że zostaje nam chyba jedynie metoda prób i błędów. Ze swojej strony radzę nie ruszać od razu na trądzik z ciężką artylerią i najpierw spróbować czegoś lżejszego
Dermatolog oczywiście wskazany, ale zawsze lepiej najpierw zrobić wywiad wśród znajomych, patałachów jest masa.
a w jaki sposob zaszkodzil Ci atrederm?? Stosuje go juz ponad miesiac i jestem zachwycona.
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 14:34   #259
kasiula1690
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
GG do kasiula1690
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

ja mam inny problem,mam tłustą cerę, tradzik i na dodatek zostaja mi blizny po tradziku!!! poradzcie co mam zrobic czego stosowac
kasiula1690 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 14:51   #260
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Cytat:
Napisane przez kasiula1690 Pokaż wiadomość
ja mam inny problem,mam tłustą cerę, tradzik i na dodatek zostaja mi blizny po tradziku!!! poradzcie co mam zrobic czego stosowac
Retinoidy najlepiej - to na bank. A na dzien filtry. Jesli nie masz cery naczynkowej, mozesz zacząc od Diacnealu firmy Avene, potem przejsc na Retin-a [tu nie ma przeciwskazac co do naczynek]. Poczytaj wątki o diacnealu iretinie. Tylko retinoidy mogą na tyle złuszczyc skore, aby usunac blizny. Retin-a dziala takze p/tradzikowo, ale trezba sie troche "podszkolić" przed kupnem tego specyfiku.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 20:29   #261
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Cytat:
Napisane przez kasiula1690 Pokaż wiadomość
ja mam inny problem,mam tłustą cerę, tradzik i na dodatek zostaja mi blizny po tradziku!!! poradzcie co mam zrobic czego stosowac
Mam dokładnie taki problem jak Ty. Na blizny pomógł mi nieco krem Perły Inków, nie pamiętam ile kosztował ale nie był bardzo drogi. A trądzik zaczął ustępować właśnie po retinoidach, najpierw miałam Isotrexin, teraz mam Differin i ten obecny chwalę sobie bardziej. W każdym bądź razie radzę wybrać się do dobrego dermatologa i byc dobrej myśli.
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 20:51   #262
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Cytat:
Napisane przez grazia Pokaż wiadomość
a w jaki sposob zaszkodzil Ci atrederm?? Stosuje go juz ponad miesiac i jestem zachwycona.
Mam cienką, płytko unaczyniona skórę, Atrederm potwornie rozjuszył mi naczynka Wydaje mi się też, że spowalniał gojenie i spowodował wysyp gul, bardzo powoli schodzących z twarzy.

Teraz używam Acne Dermu i wszystko jest w najlepszym porządku (odpukać!).
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 13:45   #263
aniak81
Przyczajenie
 
Avatar aniak81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 16
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Tez lecze trądzik a mam 26 lat.Od 3 lat najbardziej dokucza mi na policzku i żuchwie.Nawet dwa razy w miesiącu zbiera się w tych samych miejscach ropna wydzielina i niestety cały czas były to podskurne grudki.Pisze były bo od tygodnia nie ma jak : robie ciepłe okłady z siemia lnianego lub rumianku !
Które poleciła mi robic pani dr .Oprócz tego stosuje termentiol,na noc acne derm i isotrexin(nie za specjalny) Najlepszy efekt po ciepłych okładach zauważyłam, i czekam czy już ropa się nie będzie pojawiała.aby!
aniak81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 14:17   #264
aniluap
Raczkowanie
 
Avatar aniluap
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
GG do aniluap
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Jeżeli nic Ci nie pomaga z "zewnatrz" to powinnaś zacząć kuracje od wewnątrz, moim zdaniem masz nieprawidłową prace jajników co za tym idzie rozregulowana homeostaze organizmu, czy masz regularne miesiaczki? Aby przywrócic roznowage wewnatrznych gruczołów i zeby nie wyskakiwały Ci pryszcze na skutek np nieprawidłowej przemiany powinnas skonsultowac się z ginekologiem , myśle ,że tabletki antykoncepcyjne ( ale te słabe czyli Diane 35 ) były by dobrym rozwiązaniem, bo to one zajmuja sie ta równowagą )
__________________
Umiejętności człowieka przerastają jego wyobraźnię )
aniluap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 14:42   #265
magdzia258
Przyczajenie
 
Avatar magdzia258
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 4
GG do magdzia258
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Ja niestety trądzik mam od około 5 lat ;( na pocztku strasznie się męczyłam ale poźniej to olałam nie byłam u dermatologa ani nic takiego.. ostatnio kupiłam sobie serie kosmetyków "Nivea visage YOUNG" z morskimi minerałami. Po trądziku prawie nie widać śladu tylko przed miesiaczką wyskakuje mi kilka pryszczy a poźniej już nic nie ma. Wracając do kosmetyków najbardziej polecam żel peeling do codziennego mycia twarzy z głęboko oczyszczającymi mikrogranulkami oraz peelingującymi drobinkami. Na początku myślałam że to nic nie da jak każdy z reklamowanych w telewizji produktów ale pomyliłam się ) Ten zestaw kosmetyków jest super.
magdzia258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 15:17   #266
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Cytat:
Napisane przez aniluap Pokaż wiadomość
myśle ,że tabletki antykoncepcyjne ( ale te słabe czyli Diane 35 ) były by dobrym rozwiązaniem
Diane słabe? mają chyba największą na rynku zawartość progestagenu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 16:00   #267
mirela2001
Raczkowanie
 
Avatar mirela2001
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 41
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

z tym trądzikiem to tak bywa,że najtdudniej znaleźć jego przyczynę, czasami to walka z wiatrakami.
ale zadziwia mnie,że nadal tak dużo osób łączy trądzik z hormonami i bach najlepiej diane35. to nie jest wyjście, po za tym te tabletki zawierają dość dużą dawkę hormonów, są już na rynku dostępne z mniejszą ich dawką, aczkolwiek droższe.
pewien mądry lekarz(niestety nie dermatolog) powiedział mi że na typowo trądzik hormonalny cierpi zaledwie 2% kobiet, a cała reszta leczona diana35 to tak na łatwizne lekarzy!!! bo często jak sie wyłączy z pracy jajniki i da sztuczne hormony to poprawa cery jest, ale chyba nie tędy droga!!!
ja sama brałam, rewelacji nie było, a po odstawieniu ten sam problem-błędne koło.
mirela2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 22:16   #268
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
Diane słabe? mają chyba największą na rynku zawartość progestagenu.
Fakt. A często bywa że po odstawieniu Diane trądzik powraca ze zdwojoną siłą.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 19:36   #269
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Witam
Lecze trądzik od ponad pół roku. Na początku używałam skinorenu, który przyczynił się do zniszczenia moich policzków, potem isotrexinu, a teraz biore antybiotyk i smaruje buźke isotrexem. Dekolt udało się uratować octem jabłkwym na plecy nie zadziałał, więc dalej z nimi walcze, teraz mam brevoxyl 4% i benzacne 10% (tego drugiego uzywam 1-2 razy w tygdoniu). Jak narazie spektakularnych efektów nie ma (antybiotyk biore od półtorej miesiąca), ale próbuje być cierpliwa Mam tylko problem z dodatkową pielęgnacją. Nie wiem czego używać, aby skóra była nawilżona, nie łuszczyła się, nie swędziała, mocno nie przetłuszczała Jakich składników w kosmetykach unikać, żeby nie zapchać porów i nie podrażnić cery po isotrexie Jeśli ktoś pomoże będę bardzo wdzięczna.
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 17:39   #270
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Pożegnać trądzik raz na ZAWSZE. Piękna gładka, zdrowa cera.

Wiem, że tu jest ogrom informacji, ale moja cierpliwość wystarcza tylko na czekanie na jakąkolwiek poprawe cery, do czytania tylu wątku braknie Prosze dradźcie coś
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.