Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 08:07   #2671
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Figarro ja Cię właśnie kojarzę z forum perfumowym, bo kiedyś też na nim dużo siedziałam, ale dla dobra mojego portfela tylko od czasu do czasu tam zaglądam.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 08:07   #2672
marleen
Raczkowanie
 
Avatar marleen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 223
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
To, co wymieniłaś, można na Biochemii Urody kupić (serum flavo-c) i żele hialuronowe, na zrobsobiekrem.pl są dostępne 3 wielkości cząsteczek kwasu hialuronowego. Wszystko jest dostępne i to w normalnych cenach. Ale kończę OT, w końcu to forum o Yves Rocher
Mało tego, można kupić na "zróbsobiekrem.pl" przeróżne składniki, z których można zrobić samodzielnie krem (w tym baza) oraz inne kosmetyki jak szampon czy mydło.

Dla początkujących - wystarczy dodać kilka kropel np. olejku z wiesiołka do ulubionego/sprawdzonego kremu. Ja trzymam składniki w lodówce od 2 lat i korzystam z nich.

p.s. bardzo łatwy przepis na balsam do ust znajdziecie tu:
http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/i/Bal...w-sztyfcie./76

Ja zrobiłam swój 2 lata temu, trzymany w lodówce do dziś się nie zepsuł. Koleżanki do dziś pytają czy mam jeszcze zapasy.
__________________
marleen
marleen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 08:09   #2673
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Lynn - toz min Ciebie mialam na mysli
pamietam Cie doskonale
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 08:49   #2674
finansistka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 796
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
Przypomnę się z pytaniem: wiecie kiedy ten krem BB wchodzi do stacjonarnych?
no właśnie, wie ktos?
finansistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:24   #2675
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
malyszkicownik a znasz VIKTOR & ROLF Flowerbomb?
So Elixir jest w klimacie bombki, nie sa identyczne, ale podobne

wersja edt jest delikatniejsza

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

o moim zainteresowaniu zapachami i kolekcji wiedza tylko najblizsi z rodziny i jedna kolezanka wizazanka z mojego miasta, ktora rowniez uwielbia zapachy tak sie wlasciwie poznalysmy, na wizazowych perfumach
to real + wizazanki
zreszta nie ukrywam zbioru, kto chce, moze sobie zawsze zerknac
Nie znam, ale przed weekendem mam nadzieję, że poznam, gdy wrócę do domu i odbiorę te wszystkie paczki, które zapewne będą na mnie czekały na poczcie...

Cytat:
Napisane przez marleen Pokaż wiadomość
Mało tego, można kupić na "zróbsobiekrem.pl" przeróżne składniki, z których można zrobić samodzielnie krem (w tym baza) oraz inne kosmetyki jak szampon czy mydło.

Dla początkujących - wystarczy dodać kilka kropel np. olejku z wiesiołka do ulubionego/sprawdzonego kremu. Ja trzymam składniki w lodówce od 2 lat i korzystam z nich.

p.s. bardzo łatwy przepis na balsam do ust znajdziecie tu:
http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/i/Bal...w-sztyfcie./76

Ja zrobiłam swój 2 lata temu, trzymany w lodówce do dziś się nie zepsuł. Koleżanki do dziś pytają czy mam jeszcze zapasy.
Nie chcę się reklamować, ale mam na swoim wymiankowym trochę moich zapasów, szkoda mi tego trzymać. Miałam fazę i kręciłam, ale szczerze mówiąc, to na razie mi się nie chce. Nie jestem cierpliwa, ale teraz, gdy widzę efekty mojego leczenia dermatologicznego (czyli używania bite 3 miesiące w kółko tego samego, dla mnie to męka ), to pochylam głowę skruszona... Gdy doprowadzę moją twarz do ładu, czyli w następnym roku, to będę sobie kręcić jakieś naturalsy, na pewno pod oczy, bo nie mogę znaleźć niczego dobrego. Ale na razie chcę wymienić to co mam, bo szkoda, żeby się kurzyło u mnie...

Większość kosmetyków da się kupić w miarę dobrych i ewentualnie sobie wzbogacać czym się chce, dlatego nie chce mi się już kręcić tak zupełnie od podstaw. Chociaż żel pod prysznic wyszedł mi bardzo przyjemny, tylko olejek lemongrasowy go zabił. Nie mogłam go używać przez ten okropny zapach, nijak się miał do cudownych cytrusów czy ogólnie świeżych, orzeźwiających zapachów bleee
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:33   #2676
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Figarro ja Cię właśnie kojarzę z forum perfumowym, bo kiedyś też na nim dużo siedziałam, ale dla dobra mojego portfela tylko od czasu do czasu tam zaglądam.
Mam to samo Może wspólnozakupowy aż takich dużych wydatków nie generował, bo mój budżet jest typowo studencki, ale udział % kosmetyków i perfum w nim jest i tak całkiem spory
Cytat:
Napisane przez finansistka Pokaż wiadomość
no właśnie, wie ktos?
Na ulotce, którą wklejała rybka napisane jest, że bb cream po wakacjach. Więc obstawiałabym przyszły poniedziałek Choć ktoś już w wątku chyba pisał, że od tego poniedziałku
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2012-08-26 o 09:34
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:42   #2677
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez martasuszko Pokaż wiadomość
Hej, chciałam zapytać Was kobietki - jaka jest różnica w zapachach So Elixit edp i edt. ? Czy głównie różnią się trwałością?
Obecnie mam wersję edp, zastanawiam się nad tą drugą- ale jeśli jest delikatniejsza, ale zapach ten sam, to sobie daruję...
po weekendzie przyjdzie do mnie So Elixir edt, więc będę miała porównanie z edp i napiszę kilka słów

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Perfumy traktuje jako hobby
jeden zbiera znaczki, inny monety, ktos inny posiada kolekcje puszek itp
moj maz jest maniakiem fotograficznym i ciagle cos sobie nowego dokupuje

ja uwielbiam perfumy, mam ich duza kolekcje i bardzo mnie ona cieszy
niektorych zapachow posiadam spory zapas (np Cocon i Cedre Bleu)
co tu moze dziwic? pewnie ten sam mechanizm co w znaczkach, monetach,
na co to komu? po co tyle?
a no po to, co by w życiu nam nie bylo źle, trzeba z niego czerpac przyjemnosci dla siebie (w miare mozliwosci oczywiscie)
jesli ktos lubi zbierac kolejne flaszki, znaczki, monety, niech ma do tego prawo
czuję to samo

Uwielbiam perfumy i kupuję je za pieniądze, które sama zarobiłam. Mam też inne zainteresowania i nie kupuję perfum kosztem czegoś. Skoro stać mnie na coś to czemu mam sobie tego odmawiać?
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 09:51   #2678
martasuszko
Zadomowienie
 
Avatar martasuszko
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
nie tylko
wiele firm, które wypuszcza na swoj rynek wersje edt, edp i perfum/ekstrakty, troszke w skladach jednak grzebie
moze o innych firmach nie napisze, So Elixir jest dobrym przykladem

edp - jest zawiesiste mocno herbaciane, slodkie

wersja edt - nie ma w sobie tej herbacianej nuty, jest bardziej kwiatowa
dzięki Figarro właśnie o to mi chodziło
martasuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:58   #2679
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość

Perfumy traktuje jako hobby
jeden zbiera znaczki, inny monety, ktos inny posiada kolekcje puszek itp
moj maz jest maniakiem fotograficznym i ciagle cos sobie nowego dokupuje

ja uwielbiam perfumy, mam ich duza kolekcje i bardzo mnie ona cieszy
niektorych zapachow posiadam spory zapas (np Cocon i Cedre Bleu)
co tu moze dziwic? pewnie ten sam mechanizm co w znaczkach, monetach,
na co to komu? po co tyle?
a no po to, co by w życiu nam nie bylo źle, trzeba z niego czerpac przyjemnosci dla siebie (w miare mozliwosci oczywiscie)
jesli ktos lubi zbierac kolejne flaszki, znaczki, monety, niech ma do tego prawo
Gratuluję kolekcji, wygląda bogato Jakoś mi w oko wpadło Winter delice. Da się to powąchać gdzieś? Bo widzę, że ostatni wpis w KWC jest sprzed roku, a z 2009 jest notka, że coraz trudniej dostać.
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 10:14   #2680
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
U mnie jest identycznie. Kredki odkryłam dzięki dziewczynom z tego wątku.
I za to jestem im niesamowicie wdzięczna.
Niedługo kupię moją drugą miedzianą. Pierwszą zużyłam w błyskawicznym tempie. Z błyszczykiem się nie rozstaję- cudownie pielęgnuje usta.
Tusz ma świetny stosunek jakości do ceny.
Miedziana niestety nie pasuje do mojej karnacji, ale za to czarna jest najlepszą kredką jaką miałam do tej pory. Jak się pomaluję rano, to ona trwa na miejscu aż do wieczornego demakijażu.
Jaki masz kolor błyszczyka? Ja mam "przezroczysty" (z drobinkami) oraz jaskrawy róż. Uwielbiam je i miałaś rację, że przebijają nawet Clinique
Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Lynn - toz min Ciebie mialam na mysli
pamietam Cie doskonale
A wiesz, że mam jeszcze próbki wód toaletowych YR, które mi kiedyś wysłalaś? Cały czas mnie kusi zielona herbata
Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Mam to samo Może wspólnozakupowy aż takich dużych wydatków nie generował, bo mój budżet jest typowo studencki, ale udział % kosmetyków i perfum w nim jest i tak całkiem spory
To mnie nawet odlewki tak nie kusiły, jak całe flaszki, co jest jeszcze bardziej niebezpieczne Przeliczyłam swój zbiór i jednak mam "tylko" 21 butelek, a zawsze miałam tak pomiędzy 25-30, ale na szczęście nie kusi mnie teraz zbyt wiele zapachów. Jedynie chciałabym Attimo, może nawet zrobię rozbiórkę za niedługo i Jimmy Choo A i od dawna nęci mnie Miss Dior Cherie L'eau, ale są piekielnie nietrwałe

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2012-08-26 o 10:17
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 10:21   #2681
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Wow, super Dawno temu to był? Ostatnio chyba nie ma nadziei na taką opcję skoro w gratisach widać tylko Naturelle, Comme Une Evidence i So Elixir
Dawno. Minimum rok. Był chyba dowolny zapach do wyboru.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 10:53   #2682
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Miedziana niestety nie pasuje do mojej karnacji, ale za to czarna jest najlepszą kredką jaką miałam do tej pory. Jak się pomaluję rano, to ona trwa na miejscu aż do wieczornego demakijażu.
Jaki masz kolor błyszczyka? Ja mam "przezroczysty" (z drobinkami) oraz jaskrawy róż. Uwielbiam je i miałaś rację, że przebijają nawet Clinique

A wiesz, że mam jeszcze próbki wód toaletowych YR, które mi kiedyś wysłalaś? Cały czas mnie kusi zielona herbata

To mnie nawet odlewki tak nie kusiły, jak całe flaszki, co jest jeszcze bardziej niebezpieczne Przeliczyłam swój zbiór i jednak mam "tylko" 21 butelek, a zawsze miałam tak pomiędzy 25-30, ale na szczęście nie kusi mnie teraz zbyt wiele zapachów. Jedynie chciałabym Attimo, może nawet zrobię rozbiórkę za niedługo i Jimmy Choo A i od dawna nęci mnie Miss Dior Cherie L'eau, ale są piekielnie nietrwałe
Ja też choruję na Jimmy Choo
Ciągle czytam Twoje posty o tych kosmetykach Sexy Pulp i złapałam ochotę na tusz i błyszczyk. Tylko, że mam tyle tuszów i błyszczyków... No, chyba, że by za darmo rozdawali to żal nie wziąć Z tego co wiem jest jakaś oferta z darmowym błyszczykiem tak? Ile kosztuje tusz?

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dawno. Minimum rok. Był chyba dowolny zapach do wyboru.
Hm, to pewnie można o tym zapomnieć, a szkoda.

Jak myślicie, dadzą jakąś nową ofertę jak wyjdzie nowa So Elixir? Chyba od razu w gratisie jej nie rzucą.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 11:09   #2683
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Ja też choruję na Jimmy Choo
Ciągle czytam Twoje posty o tych kosmetykach Sexy Pulp i złapałam ochotę na tusz i błyszczyk. Tylko, że mam tyle tuszów i błyszczyków... No, chyba, że by za darmo rozdawali to żal nie wziąć Z tego co wiem jest jakaś oferta z darmowym błyszczykiem tak? Ile kosztuje tusz?
Z tego co pamiętam, to kiedyś dodawali miniaturki błyszczyka i tuszu, ale to było dawno. Błyszczyki są zwykle w promocji w stacjonarnym i na necie za 27,90. Tusz kupowałam za 31,90 zł w stacjonarnym Ja mam świeżo otwarty granat, zastanawiam się, czy go nie dać na wymiankę, bo jednak wolę czarne tusze. Jakbyś była zainteresowana, to dać ci znać
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 11:09   #2684
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
Gratuluję kolekcji, wygląda bogato Jakoś mi w oko wpadło Winter delice. Da się to powąchać gdzieś? Bo widzę, że ostatni wpis w KWC jest sprzed roku, a z 2009 jest notka, że coraz trudniej dostać.
Winter Delice, to jeden z moich ulubieńcow
uzywam go w polaczeniu z YR Cedre Bleu
nie znam niczego podobnego (no moze CK Obsession Sheer i Missoni Uomo, ale tez trudne do zdobycia)
Winter Delice, byl limitowanka, raczej nie ma go w perfumeriach

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
(...)
A wiesz, że mam jeszcze próbki wód toaletowych YR, które mi kiedyś wysłalaś? Cały czas mnie kusi zielona herbata
(...)

to jedna z ladniejszych zielonych herbat
kup sobie, co masz nie miec jeszcze wycofaja (jak moj kochany Cedre Bleu)

Przepraszam za OT

Moje zamowienie, za cale 10,00zł ze sklepu, jest juz do odbioru
normalnie szok, super expresowa wysylka
ciekawe czy jutro przyjdzie kolejne
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 11:21   #2685
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 814
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez martasuszko Pokaż wiadomość
Hej, chciałam zapytać Was kobietki - jaka jest różnica w zapachach So Elixit edp i edt. ? Czy głównie różnią się trwałością?
Obecnie mam wersję edp, zastanawiam się nad tą drugą- ale jeśli jest delikatniejsza, ale zapach ten sam, to sobie daruję...
Figarro już pisała o różnicach między edp a edt, a ja dołożę recenzję jednej z moich ulubionych blogerek perfumowych opisującą obie te wersje So Elixir: KLIK Mam nadzieję, że pomoże
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 11:47   #2686
martasuszko
Zadomowienie
 
Avatar martasuszko
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Figarro już pisała o różnicach między edp a edt, a ja dołożę recenzję jednej z moich ulubionych blogerek perfumowych opisującą obie te wersje So Elixir: KLIK Mam nadzieję, że pomoże
Dzięki serdeczne
martasuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 13:51   #2687
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Winter Delice, to jeden z moich ulubieńcow
uzywam go w polaczeniu z YR Cedre Bleu
nie znam niczego podobnego (no moze CK Obsession Sheer i Missoni Uomo, ale tez trudne do zdobycia)
Winter Delice, byl limitowanka, raczej nie ma go w perfumeriach
No to się nawąchałam Mam Cedr za to, musi wystarczyć...
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 14:52   #2688
briggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 210
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
A wiesz, że mam jeszcze próbki wód toaletowych YR, które mi kiedyś wysłalaś? Cały czas mnie kusi zielona herbata
Lynn, ja mam praktycznie całą flaszkę na wymianę , nie podpasowały mi.
briggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 15:01   #2689
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Miedziana niestety nie pasuje do mojej karnacji, ale za to czarna jest najlepszą kredką jaką miałam do tej pory. Jak się pomaluję rano, to ona trwa na miejscu aż do wieczornego demakijażu.
Jaki masz kolor błyszczyka? Ja mam "przezroczysty" (z drobinkami) oraz jaskrawy róż. Uwielbiam je i miałaś rację, że przebijają nawet Clinique
Mam złoty beż.
Teraz kupiłam na zimę indyjski róż ale korzystając z promocji pewnie jeszcze dokupię ten złoty beż bo bardzo przypadł mi do gustu.
No u mnie cały zestaw mini błyszczyków clinique czeka w kolejce na swoje pięć minut po błyszczykach sexy pulp.
Ja mam dokładnie na odwrót- miedziana kredka mi pasuje a czarną musiałam wydać bo okazało się nieodpowiednia do mojego oka.
Polubiłam też turkusową. Ciekawią mnie jeszcze zielona i fioletowa- tych jeszcze nigdy nie miałam. Tylko na zieloną ciągle nie mogę trafić- ilekroć próbuję ją kupić to akurat tego koloru brak.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 15:06   #2690
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Działa Wam historia zamówień w sklepie internetowym? Bo mi się pojawia informacja, że nastąpił błąd :/
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 15:20   #2691
marleen
Raczkowanie
 
Avatar marleen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 223
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Nie znam, ale przed weekendem mam nadzieję, że poznam, gdy wrócę do domu i odbiorę te wszystkie paczki, które zapewne będą na mnie czekały na poczcie...



Nie chcę się reklamować, ale mam na swoim wymiankowym trochę moich zapasów, szkoda mi tego trzymać. Miałam fazę i kręciłam, ale szczerze mówiąc, to na razie mi się nie chce. Nie jestem cierpliwa, ale teraz, gdy widzę efekty mojego leczenia dermatologicznego (czyli używania bite 3 miesiące w kółko tego samego, dla mnie to męka ), to pochylam głowę skruszona... Gdy doprowadzę moją twarz do ładu, czyli w następnym roku, to będę sobie kręcić jakieś naturalsy, na pewno pod oczy, bo nie mogę znaleźć niczego dobrego. Ale na razie chcę wymienić to co mam, bo szkoda, żeby się kurzyło u mnie...

Większość kosmetyków da się kupić w miarę dobrych i ewentualnie sobie wzbogacać czym się chce, dlatego nie chce mi się już kręcić tak zupełnie od podstaw. Chociaż żel pod prysznic wyszedł mi bardzo przyjemny, tylko olejek lemongrasowy go zabił. Nie mogłam go używać przez ten okropny zapach, nijak się miał do cudownych cytrusów czy ogólnie świeżych, orzeźwiających zapachów bleee
No, tak, cierpliwości trzeba i czasu do kręcenia własnych "rękodzieł" kosmetycznych. Nie mam czasu, ale na wrzucenie paru kropli do kremu jakoś dam radę. Kiedyś postaram się odświeżyć wiedzę na ten temat i zrobić zapasy do lodówki na kolejne dwa lata.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Działa Wam historia zamówień w sklepie internetowym? Bo mi się pojawia informacja, że nastąpił błąd :/
Też tak miałam, logując się dziś z rana. Przed chwilą ponownie "wystąpił błąd". Myślę, że serwer mają zapchany od zamówień. Były przecież trzy promocje: -50 pln do 24.08, 35% do końca sierpnia i wysyłka gratis do 24.08
__________________
marleen

Edytowane przez marleen
Czas edycji: 2012-08-26 o 15:21
marleen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 15:26   #2692
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Działa Wam historia zamówień w sklepie internetowym? Bo mi się pojawia informacja, że nastąpił błąd :/
U mnie śmiga
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 15:36   #2693
marleen
Raczkowanie
 
Avatar marleen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 223
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
U mnie śmiga
oooooo i mi śmignęło!
__________________
marleen
marleen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 16:21   #2694
strilinga
Raczkowanie
 
Avatar strilinga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: north coast
Wiadomości: 268
rose absolue za złotówkę

hej, któraś z Was pytała.
well, ja załapałam się na promocję z okazji 20 lat YR w Polsce, zakupy robiłam 10.05.2011r. i zaoszczędziłam 164 zł. to był dobry dzień.
strilinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 16:39   #2695
asiunia291
Przyczajenie
 
Avatar asiunia291
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

O hey wszystkim, moze bym dolaczyla do watku o yves rocher Moja przygoda zaczela sie od niesamowitej promocji 20 lecia yves rocher, zamowilam wtedy wode vanille noire ktora miala byc prezentem, lecz oczywiscie nie wytrzymalam i powachalam i tak stala sie moim " signature scent", byla ze mna na studniowce, maturach mile wspomienia sie z nia wiaza, piekny cieply zapach. Jutro najprawdopodobniej zawita do mnie kurier z meeega urodzinowym zamowieniem. W prezencie wybralam So Elixir- ciekawa jestem czy mi sie spodoba (moze zostanie moim studenkim zapachem?) bo nigdy nie mialam okazji wachnac No i 6 niespodzianek, ciekawe co tam wrzuca
asiunia291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 17:17   #2696
asiunia291
Przyczajenie
 
Avatar asiunia291
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: rose absolue za złotówkę

witam wszystkich, mozna dołączyc? )

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Ja rowniez zaczynalam z firma yves rocher od pamietnej promocji na ich 20 lecie Zamowilam wtedy vanille noire, ktora miala byc prezentem ale otworzylam opakowanie i zakochalam sie kolejne opakowanie bedzie jutro wraz z meeega urodzinowym zamowieniem ciekawe jakie 6 prezentow wrzuci yves rocher. co do perofum za zamowienie powyzej 49 zl wybralam so elixir, ciekawe czy przypadnie mi do gustu czy powendruje dalej..
__________________
"Whatever happened, happened for a reason and couldn't have happened any other way."
asiunia291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 17:20   #2697
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: rose absolue za złotówkę

Cytat:
Napisane przez asiunia291 Pokaż wiadomość
witam wszystkich, mozna dołączyc? )

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Ja rowniez zaczynalam z firma yves rocher od pamietnej promocji na ich 20 lecie Zamowilam wtedy vanille noire, ktora miala byc prezentem ale otworzylam opakowanie i zakochalam sie kolejne opakowanie bedzie jutro wraz z meeega urodzinowym zamowieniem ciekawe jakie 6 prezentow wrzuci yves rocher. co do perofum za zamowienie powyzej 49 zl wybralam so elixir, ciekawe czy przypadnie mi do gustu czy powendruje dalej..
Ja też wzięłam So Elixir, ale odbiorę moje zamówienie pod weekend... Pochwal się potem prezentami, ja mam mieć "tylko" 4
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 18:22   #2698
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 556
Dot.: rose absolue za złotówkę

Cytat:
Napisane przez asiunia291 Pokaż wiadomość
witam wszystkich, mozna dołączyc? )

Ja rowniez zaczynalam z firma yves rocher od pamietnej promocji na ich 20 lecie Zamowilam wtedy vanille noire, ktora miala byc prezentem ale otworzylam opakowanie i zakochalam sie kolejne opakowanie bedzie jutro wraz z meeega urodzinowym zamowieniem ciekawe jakie 6 prezentow wrzuci yves rocher. co do perofum za zamowienie powyzej 49 zl wybralam so elixir, ciekawe czy przypadnie mi do gustu czy powendruje dalej..
Witamy
Moja so elixir powędrowała dalej ... za ciężka dla mnie jest ,ale Mama się ucieszyła bardzo
__________________
www.CodzienniePomagam.pl --> klikaj
6 organizacji charytatywnych na 1 stronie !
http://www.dobryklik.pl/
www.siepomaga.pl
marlena_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 19:01   #2699
asiunia291
Przyczajenie
 
Avatar asiunia291
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: rose absolue za złotówkę

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Witamy
Moja so elixir powędrowała dalej ... za ciężka dla mnie jest ,ale Mama się ucieszyła bardzo
No zobaczymy Jak nie podpasuje mi to moja mamunia napewno sie ucieszy bo mamy zupelnie inne gusta, co mi sie podoba to jej nie itd Tylko jednego zaluje ze nie znalazlam waszego watka przed zamowieniem, bo tak to pokusilabym sie jeszcze o te pastylki No ale coz. A co do mojego zamowienia to wzielam:
-dwufazowy plyn do demakijazu z blawatkiem (slyszalam mega pozytywne opinie)
-balsamy do ust (w sumie wyszlo ze 4 bo w promocji 2 za 1) wanilia i kokos
-Mleczko do ciala PN kokos i owies
-zel do ciala PN wanilia i jeżynka
-oczywiscie vanille noire- tym razem 30
-dezodorant zielona cytryna
-szampon: do wlosow blond, do wypadajacych, do suchych (x2)
-pompeczka

I to chyba bedzie wszystko Jutro niezla sumka pojdzie w rece kuriera, oby tylko warto bylo bo oprocz vanille noire i szamponu do suchych nic z tego jeszcze nie testowalam
__________________
"Whatever happened, happened for a reason and couldn't have happened any other way."
asiunia291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 19:03   #2700
asiunia291
Przyczajenie
 
Avatar asiunia291
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: rose absolue za złotówkę

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Witamy
Moja so elixir powędrowała dalej ... za ciężka dla mnie jest ,ale Mama się ucieszyła bardzo
No zobaczymy Jak nie podpasuje mi to moja mamunia napewno sie ucieszy bo mamy zupelnie inne gusta, co mi sie podoba to jej nie itd Tylko jednego zaluje ze nie znalazlam waszego watka przed zamowieniem, bo tak to pokusilabym sie jeszcze o te pastylki No ale coz. A co do mojego zamowienia to wzielam:
-dwufazowy plyn do demakijazu z blawatkiem (slyszalam mega pozytywne opinie)
-balsamy do ust (w sumie wyszlo ze 4 bo w promocji 2 za 1) wanilia i kokos
-Mleczko do ciala PN kokos i owies
-zel do ciala PN wanilia i jeżynka
-oczywiscie vanille noire- tym razem 30
-dezodorant zielona cytryna
-szampon: do wlosow blond, do wypadajacych, do suchych (x2)
-pompeczka

I to chyba bedzie wszystko Jutro niezla sumka pojdzie w rece kuriera, oby tylko warto bylo bo oprocz vanille noire i szamponu do suchych nic z tego jeszcze nie testowalam
__________________
"Whatever happened, happened for a reason and couldn't have happened any other way."
asiunia291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.