Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 15:00   #2671
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
to sa cale naturalne?????????????
hehe, znowu nasialam fermentu Nie, to farbowane, Natalis juz kiedys schodzila z farby, zapuscila naturalki ale potem zafarbowala znowu i teraz znowu dazy do naturalek. Przynajmniej tak to zrozumialam... Dziwie sie tylko, bo ja wlasnie pamietam z tamtego okresu, ale moze mi sie juz osoby myla
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:02   #2672
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Kolor naturalsów to taki złoty brąz długie na 51cm i to chyba tyle w nich dobrego dzięki za info o tapirowaniu biorę się za lekturę, może moje włosy nie będą skazane na ścięcie
Przeszukaj tez inne watki o pielegnacji, czytaniu skladow kosmetykow itp, bo u nas to typowo o zapuszczaniu naturalsow

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
eee tam, lepiej ciachnąć niż chodzić z wielokolorową tęczą albo długimi, zniszczonymi farbowańcami. jak dla mnie takie trzymanie się długości na siłę nie ma sensu, bo kobiety boją się ściąć głupie 10cm (ja ścięłam 20+ ) i wcale nie wyglądają lepiej z długim odrostem + długimi kłakami farbowanych.
Dla mnie trzymanie dlugosci przy zniszczonych wlosach to tez glupota, ja swoje juz dawno obcielam o 15cm, za tydzien chce znowu ciachnac z 10. Dzieki temu wloski nie sa zniszczone, a nie trace calkiem dlugosci Ale to juz poza tym sprawa indywidualna, jak kto woli

Dzisiaj kupilam farbe bo po ostatnim przyciemnianiu farbowancow(luty) troche juz sie wyplukalo-wiadomo rozjasniacz Jednak mimo wszystko polecam te farbe, wytrzymala najdluzej i nie wyplukala sie do konca Wiec jak mowie ja jestem za przyciemnianiem farbowancow, nie wytrzymalabym z takim kontrastem- dlatego podziwiam niektore z Was Nie pamietam juz komu mialam zdac z niej relacje, chyba Konwalii
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:17   #2673
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dobrze, jak ktoś ma długie włosy, to może ciachnąć 10 cm. bo jeśli ktoś ma krótkie i ma ściąć jeszcze krócej... ja poki co nie jestem na to gotowa, a mam trochę czerni na grzywce////
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:21   #2674
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość

Dzisiaj kupilam farbe bo po ostatnim przyciemnianiu farbowancow(luty) troche juz sie wyplukalo-wiadomo rozjasniacz Jednak mimo wszystko polecam te farbe, wytrzymala najdluzej i nie wyplukala sie do konca Wiec jak mowie ja jestem za przyciemnianiem farbowancow, nie wytrzymalabym z takim kontrastem- dlatego podziwiam niektore z Was Nie pamietam juz komu mialam zdac z niej relacje, chyba Konwalii
No fakt, cos tam bylo, ale juz nie przypominam sobie szczegolow. Mialas cos z Loreala chyba 7.1? Bedziesz przyciemniac farbowance? Mnie tez ostatnio kusilo ale ostatecznie farba wyladowala w koszu - dzieki uprzejmosci dziewczyn z tega watku nie dalam sie pokusie bo mam jeszcze za krotki odrost. Mysle, ze jak Ty masz dluzszy to bedzie na pewno latwiej...
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:23   #2675
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kat, wez nic nie mow. Nie dosyc, ze poniedzialek to jeszcze do szalu doprowadza mnie moj przelozony. W sumie powinnam do niego zadzwonic, ale nie chce sobie psuc humoru jeszcze bardziej...
O masz. Ja na szczęście nie mam przełożonego, ale za to lenia i złośliwca. Chcę spać, do domu (jestem na stancji), do TŻ... A tu lipa. Pluszowy krokodyl i nic więcej do przytulania
Na pocieszenie polazłam do rossmana i kupiłam sobie krem AA 18+ co go Brodka teraz w TV reklamuje (tzn występuje w jego reklamie i 30+). A dla włosów nic. Ostatnio nawet oleju mi się nie chce nakłądać

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
No fakt, cos tam bylo, ale juz nie przypominam sobie szczegolow. Mialas cos z Loreala chyba 7.1? Bedziesz przyciemniac farbowance? Mnie tez ostatnio kusilo ale ostatecznie farba wyladowala w koszu - dzieki uprzejmosci dziewczyn z tega watku nie dalam sie pokusie bo mam jeszcze za krotki odrost. Mysle, ze jak Ty masz dluzszy to bedzie na pewno latwiej...
ale wcześniej zafundowałaś zabieg koloryzujący szczotce -do teraz się chichram z tego
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:24   #2676
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
No fakt, cos tam bylo, ale juz nie przypominam sobie szczegolow. Mialas cos z Loreala chyba 7.1? Bedziesz przyciemniac farbowance? Mnie tez ostatnio kusilo ale ostatecznie farba wyladowala w koszu - dzieki uprzejmosci dziewczyn z tega watku nie dalam sie pokusie bo mam jeszcze za krotki odrost. Mysle, ze jak Ty masz dluzszy to bedzie na pewno latwiej...
Nie, Palette Color Naturals 400 Jak uwazasz, ja przyciemniam od 6cm odrostu i jakos mi wychodzi Ale prawda jest, ze na dluzszym jest latwiej.

kat123 mnie tez wzial maly len, juz dawno wypadlam z rytmu olejowania, ale musze to wznowic i Ty tez!
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:28   #2677
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

ale wcześniej zafundowałaś zabieg koloryzujący szczotce -do teraz się chichram z tego
No fakt, szczotka rulez Tez sie usmialam wtedy do lez
Ja z kolei sie zmobilizowalam i nalozylam zoltko+olej, wlasnie zmylam i wlosy sa... dziwne. Zobaczymy po wysuszeniu czy bede musiala myc po raz drugi, mam nadzieje, ze nie
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 15:35   #2678
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość

kat123 mnie tez wzial maly len, juz dawno wypadlam z rytmu olejowania, ale musze to wznowic i Ty tez!
Może od środy, bo Sesę zostawiłam u TŻ w domu... Ale w sumie kokosa mogę nałożyć... Ale to jutro.
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
No fakt, szczotka rulez Tez sie usmialam wtedy do lez
Ja z kolei sie zmobilizowalam i nalozylam zoltko+olej, wlasnie zmylam i wlosy sa... dziwne. Zobaczymy po wysuszeniu czy bede musiala myc po raz drugi, mam nadzieje, ze nie
Ja się jakoś do żółtka nie mogę przekonać. Daj znać jak efekt.
Wyprostowałam dziś bobka. Koleżanki myślały, że u fryzjera byłam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:05   #2679
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Może od środy, bo Sesę zostawiłam u TŻ w domu... Ale w sumie kokosa mogę nałożyć... Ale to jutro.


Ja się jakoś do żółtka nie mogę przekonać. Daj znać jak efekt.
Wyprostowałam dziś bobka. Koleżanki myślały, że u fryzjera byłam
No wiec wlosy sa suche i poki co - rewelacja! Jakby to opisac - sa takie... miesiste ale nie przeciazone i nie tluste. Jak dla mnie sto razy lepsze od samego olejowania - a zastosowalam zoltko+olej wmieszany powoli tak, zeby powstal "majonez". Ciekawe, jakie wlosy beda jutro - czy efekt sie utrzyma czy oklapna...

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Zapomnialam o jedynym efekcie ubocznym - zapach... Nastepnym razem dodam kilka kropli olejku z melisy, mam nadzieje, ze pomoze. Wlosy "pachnace" zoltkiem to nic fajnego, ale uwazam, ze eksperyment sie oplacil
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:34   #2680
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

chemist to nie jest mój naturalny kolorek. Swoje włosy rozjaśniłam pasemkami, w których źle się czułam i w ogóle żałuję, że dałam się namówić na rozjaśnianie. Znów chcę wrócić do naturalnych dlatego starałam się dobrać taki kolor farby, żeby jak najmniej było widać odrost podczas zapuszczania. Wybrałam jasny brąz z Castinga, mój kolor to ciemny blond, ale to jest szampon na 28 myć, więc się trochę wypłucze i zjaśnieje. Z doświadczenia wiem, że nie schodzi do końca i w miarę ładnie zlewa się z moim kolorem.

konwalia11 dobrze kojarzysz i z nikim mnie nie mylisz. Ścięłam się na chłopaka dokładnie 15 miesięcy temu i zdążyłam już zapuścić swoje naturalki, ale zrobiłam głupstwo i teraz zaczynam od nowa.

Wstawiam dla porównania koloru fotki moich naturalnych włosów z różnych etapów zapuszczania.

Pierwsza z 13.02.2011
Druga 31.07.2011
Trzecia 01.01.2012

Niestety późniejszych nie mam. Teraz były jeszcze kilka centymetrów dłuższe

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:41 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:06   #2681
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
chemist to nie jest mój naturalny kolorek. Swoje włosy rozjaśniłam pasemkami, w których źle się czułam i w ogóle żałuję, że dałam się namówić na rozjaśnianie. Znów chcę wrócić do naturalnych dlatego starałam się dobrać taki kolor farby, żeby jak najmniej było widać odrost podczas zapuszczania. Wybrałam jasny brąz z Castinga, mój kolor to ciemny blond, ale to jest szampon na 28 myć, więc się trochę wypłucze i zjaśnieje. Z doświadczenia wiem, że nie schodzi do końca i w miarę ładnie zlewa się z moim kolorem.

konwalia11 dobrze kojarzysz i z nikim mnie nie mylisz. Ścięłam się na chłopaka dokładnie 15 miesięcy temu i zdążyłam już zapuścić swoje naturalki, ale zrobiłam głupstwo i teraz zaczynam od nowa.

Wstawiam dla porównania koloru fotki moich naturalnych włosów z różnych etapów zapuszczania.

Pierwsza z 13.02.2011
Druga 31.07.2011
Trzecia 01.01.2012

Niestety późniejszych nie mam. Teraz były jeszcze kilka centymetrów dłuższe.
mialas naturalki takie dlugie i pomalowalas? zwariowalas?ehhhhhhh
no to wrcamy do naaturalek od nowa....
co cie podkusilo?????????????
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 18:37   #2682
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

natalisis a zasadził ci ktoś kiedyś kopa?
szkoda no, takie już miałaś śliczne naturalki i pofarbowałas.... ki diabeł cie podkusił?!?
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:38   #2683
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
eee tam, lepiej ciachnąć niż chodzić z wielokolorową tęczą albo długimi, zniszczonymi farbowańcami. jak dla mnie takie trzymanie się długości na siłę nie ma sensu, bo kobiety boją się ściąć głupie 10cm (ja ścięłam 20+ ) i wcale nie wyglądają lepiej z długim odrostem + długimi kłakami farbowanych.

agaa91 - też wysłałam zaproszenie
ano ja ścięłam 15 cm i jestem tego samego zdania
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:44   #2684
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

http://www.voila.pl/416/lpois/index.php?get=1&f=1
Dziewczyny macie może jakieś pomysły jak zrobić takie włosy??
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:47   #2685
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
No wiec wlosy sa suche i poki co - rewelacja! Jakby to opisac - sa takie... miesiste ale nie przeciazone i nie tluste. Jak dla mnie sto razy lepsze od samego olejowania - a zastosowalam zoltko+olej wmieszany powoli tak, zeby powstal "majonez". Ciekawe, jakie wlosy beda jutro - czy efekt sie utrzyma czy oklapna...

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Zapomnialam o jedynym efekcie ubocznym - zapach... Nastepnym razem dodam kilka kropli olejku z melisy, mam nadzieje, ze pomoze. Wlosy "pachnace" zoltkiem to nic fajnego, ale uwazam, ze eksperyment sie oplacil
daj znać, bo może bym też spróbowała, a ile trzymałaś taką mieszankę ?

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
http://www.voila.pl/416/lpois/index.php?get=1&f=1
Dziewczyny macie może jakieś pomysły jak zrobić takie włosy??
w jakim sensie? ja tu widzę pofarbowane na blond, bardzo suche włosy, myślę, że właścicielka nic z nimi nie zrobiła, lub trochę wyprostowała..? nie wiem..
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:56   #2686
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

spiritusmovens
chodzi mi o te jej koncowki ze sa takie porozdzielane (?), fakt zniszczone sa ale te koncówki mi sie podobaja

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Nie umiem tak ładnie wytłumaczyć o co mi chodzi z tymi włoskami
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:58   #2687
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Natalisis - ale Ci szybko rosły :O ale za to farbowanie klaps się należy
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:01   #2688
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Nie umiem tak ładnie wytłumaczyć o co mi chodzi z tymi włoskami
Kiedyś czytałam, że taki "surferski" wygląd włosom może nadać woda morska, tudzież odpowiedni roztwór wody i soli. Ale nigdy nie próbowałam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:03   #2689
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
spiritusmovens
chodzi mi o te jej koncowki ze sa takie porozdzielane (?), fakt zniszczone sa ale te koncówki mi sie podobaja

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Nie umiem tak ładnie wytłumaczyć o co mi chodzi z tymi włoskami
a dobra wiem wydaje mi się, że po prostu ona ma takie włosy nie wiem naprawdę, albo użyła jakiejś pianki przed prostowaniem, lub po, albo po myciu i dlatego ma takie posklejane, lub trzecie wytłumaczenie być może takie ma cięcie nic innego nie przychodzi mi do głowy

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam, że taki "surferski" wygląd włosom może nadać woda morska, tudzież odpowiedni roztwór wody i soli. Ale nigdy nie próbowałam
ja tylko widziałam raz sposób na uzyskanie beach waves ale sól i włosy to jakoś nie bardzo mi się widzi
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 19:06   #2690
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja tylko widziałam raz sposób na uzyskanie beach waves ale sól i włosy to jakoś nie bardzo mi się widzi
Mi też nie, dlatego nie używałam ale po soli się podobno tak sklejają
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:08   #2691
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat123,spiritusmovens
kiedyś coś czytałam o tej soli ale kombinować się boję dzięki Dziewczyny za pomoc

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Dzisiaj fajną farbę do włosów widziałam, miała taki śliczny kolor i mało brakowało a by była w moim koszyku
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:29   #2692
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Dzisiaj fajną farbę do włosów widziałam, miała taki śliczny kolor i mało brakowało a by była w moim koszyku
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:07   #2693
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

TwojaKokaina wiem, że mi się porządne lanie należy, możecie mi wszystkie skopać tyłek, żebym już więcej debilnych pomysłów nie miała

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:40 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:40   #2694
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat123
nie bij
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:43   #2695
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
TwojaKokaina wiem, że mi się porządne lanie należy, możecie mi wszystkie skopać tyłek, żebym już więcej debilnych pomysłów nie miała
ja Ci mogę skopać tak porządnie pamiętam jak dziś jak ponad rok temu wrzucałaś nam tutaj zdjęcie w krótkich włosach po ścięciu, podziwiałam Cię za to, że się odważyłaś, zresztą nie tylko ja jedna ach
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:44   #2696
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Natalisis
tylko się nie denerwuj ja dobrze widzę, że robisz tatuaże? Mogłabyś mi zaprojektować coś z tą sentencją: PER ASPERA AD ASTRA? Chcę to mieć na żebrach ale nie sam napis i od miesięcy nie mogę nic wymyślić
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:20   #2697
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Natalisis
śliczne te Twoje pracewszystko jest przemyślane bo już mam dwa z czego jeden na/przy kości biodrowej nie bolało nic to może żebra przeżyje a z kolei jak mi rbil na lędźwiach to aż mnie podniecenie brało (taaaka wibra) hehehe zaraz popatrze w google


---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

A w tym na palcu (co robiłaś) to się zakochałam

Cuda wszystkie
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 11:09   #2698
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
kat123,spiritusmovens
kiedyś coś czytałam o tej soli ale kombinować się boję dzięki Dziewczyny za pomoc

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Dzisiaj fajną farbę do włosów widziałam, miała taki śliczny kolor i mało brakowało a by była w moim koszyku
znalazłam coś jeszcze dzisiaj, bo mi się przypomniało, że kiedyś widziałam filmik na YT z trochę podobną fryzurą ten spray nazywa się :
GHD Sea Spray For Matte Waves, a jak on wygląda to wstawiam w załączniku zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31G7YqfQqpL._AA300_.jpg (9,4 KB, 5 załadowań)
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 11:38   #2699
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

taki szprej z solą morską można samemu zrobić :P wystarczy tylko woda i sól morska, gdzieś kiedyś nawet przepis widziałam na necie na szybko znalazłam taki tekst (po angielsku)
tylko trzeba uważać, bo sól nam włoski wysuszy, więc taka mgiełka to nie na co dzień raczej
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 12:02   #2700
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

spiritusmovens, Hazel_Eyed
dzięki, biorę się za lekturę
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.