Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 19:44   #2671
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ysia
Skąd sukienka?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 19:47   #2672
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
mysza, na Gildii nie wiem do czego to porównać nawet, takie małe sklepiki ze sprzedawczyniami jak na straganie :P
O to i ja na targ się przejdę pooglądać

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś pierwszą przymiarkę do numerów na stoły. Może być? W tym samym stylu byłyby napisy przy księdze gości i słodkim stole
Ja bym pogrubiła napis, ale bardzo ładne


Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po ile wynajmujecie samochody? Czy cena 270zł za 3h to standard/tanio/drogo?
Tanio my mamy za 500zł ale bez limitu godzin.

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Hej hej! Jakie macie piosenki na 1 taniec??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
My mamy Kindla-Z kimś takim jak Ty

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
my jeszcze nie mamy wydrukowanych
A my wydrukowane mamy ale jeszcze trzeba je wypisać

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Kolejny tydzień dobiega końca i na prawdę póki co nie dociera do mnie, że jeszcze tylko dwa weekendy i.. ślub. Jakieś to abstrakcyjne dla mnie.
Ojeju jak super!
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 19:54   #2673
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Aż nie mogę uwierzyć, że niektóre z Nas niebawem będą ŻONAMI Niedługo nie będzie tu już żadnej panienki

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Do mojego ślubu zostało 20 dni!!


Byliśmy dzisiaj na zakupach ostatecznych Warszawiak w końcu kupil buty i pasek, więc jest kompletnie ubrany. Ja kupiłam bolerko (dość ciepłe, więc już nie potrzebuje płaszczyka) i sukienkę na after party Teraz brakuje mi tylko bielizny, butów i biżu na after. Będę wdzieczna za podpowiedzi. Bo na razie nie mam pomysłu Wrzucam w załączniki moje zdobycze
Gratuluję zakupów Bolerko piękne, sukienka też! Bardzo Ci pasują
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 19:57   #2674
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ysia
Skąd sukienka?
ze sklepu Nook w Arkadii Bylo bardzo dużo ładnych sukienek w dobrych cenach aż się nie mogłam zdecydować
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 20:02   #2675
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
czuję te same emocje
super, że mama już ubrana i zadowolona!
a Ty jakim zabiegom się poddajesz?
Właśnie zrobiłam:
- peeling kawowy całego ciała
- peeling (korundem) twarzy
- peeling i maseczkę na dłonie
- pedicure
- masło shea pod oczy
- pomadkę rumiankową na brwi i rzęsy

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
kkienka Gratki
Do mojego ślubu zostało 20 dni!!
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaak!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Iija- tez bylismy dzisiaj na food festiwal! Moze sie minęliśmy
Może.
My byliśmy między 15, a 16, ale było tyleeeeeee ludzie, że za żadne skarby bym Was nie wypatrzyła.

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Ojeju jak super!
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2014-04-06 o 20:03
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 20:13   #2676
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
kiss12550 piękna ta suknia ! Bardzo delikatna, wdzięczna sukienka Gratki
Do mojego ślubu zostało 20 dni!!


Byliśmy dzisiaj na zakupach ostatecznych Warszawiak w końcu kupil buty i pasek, więc jest kompletnie ubrany. Ja kupiłam bolerko (dość ciepłe, więc już nie potrzebuje płaszczyka) i sukienkę na after party Teraz brakuje mi tylko bielizny, butów i biżu na after. Będę wdzieczna za podpowiedzi. Bo na razie nie mam pomysłu Wrzucam w załączniki moje zdobycze
Gratuluję 20 dni
Piękną sukienkę kupiłaś, super będziesz się prezentować na after!
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 20:22   #2677
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Gratuluję 20 dni
Piękną sukienkę kupiłaś, super będziesz się prezentować na after!
Dzięki Poszukam jakiś sensownych dodatków i mam nadzieje że będzie ok

PS. dziewczyny z Klubu 2014 - do swojego wątku wrzuciłam zdjęcia z próbnego czesania, byłabym wdzięczna jakbyście w wolnej chwili rzuciły okiem, bo mam już paraliżująco mało czasu na zmianę zdania
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 20:39   #2678
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
kiss12550 piękna ta suknia ! Bardzo delikatna, wdzięczna sukienka Gratki
Do mojego ślubu zostało 20 dni!!


Byliśmy dzisiaj na zakupach ostatecznych Warszawiak w końcu kupil buty i pasek, więc jest kompletnie ubrany. Ja kupiłam bolerko (dość ciepłe, więc już nie potrzebuje płaszczyka) i sukienkę na after party Teraz brakuje mi tylko bielizny, butów i biżu na after. Będę wdzieczna za podpowiedzi. Bo na razie nie mam pomysłu Wrzucam w załączniki moje zdobycze
to już tuż tuż! świetna sukienka
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 20:51   #2679
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Iija- my miedzy 14.30-16. Ale byłam z bratem i jego dziewczyna


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 20:57   #2680
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Hej hej! Jakie macie piosenki na 1 taniec??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tż się upiera przy tej http://www.youtube.com/watch?v=ZGoWtY_h4xo ja za cholerę nie wiem jak do niej zatańczyć...trudno niech się nauczyciel ze szkoły tańca martwi Wszytko do ślubu wybieram ja więc chyba z piosenką muszę odpuścić
Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość


Witajcie, ja wpadam tylko pochwalić się obrączkami, które odebralismy w piątek. Kupiłam tez kolczyki z perłą jako alternatywę dla moich z chińskiego Allegro.

Lecimy dalej rozdawać zaproszenia, Dziewczyny chyba wczoraj stuknęło 50 dni!!!! Mam mega stresa


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Ty się tak nie stresuj, będzie super zobaczysz!! Wszystko masz piękne!!
Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Nasz piosenka na pierwszy taniec
https://www.youtube.com/watch?v=cin-TvWMYew

o ile oczywiście nic się nie zmieni

Aaa i przemyślałam sprawę sukni i zostaję przy tej z salonu (koronkowa)

powiedzcie mi będą pasowały do niej te kolczyki ? Wstawiam zdjęcie kolczyków i sukienki dla przypomnienia.
Suknia ładna i myślę, że kolczyki pasują. Sama muszę znaleźć jakąś biżuterię do koronki, ale Twoje mi się podobają- gdzie kupiłaś??
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:00   #2681
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

hej nie było mnie cały weekend, bo spędziliśmy ten czas ze znajomymi na wsi u TŻ. Cudowne odstresowanie i mega fajnie spędzony czas No i trzy pierwsze zaproszenia rozdane
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 21:25   #2682
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Tańce fajne, może coś z tego wyjdzie
Właśnie nie wiemy gdzie szukać Pewnie na kawaleryjską zajrzymy bo przed sezonem komunii coś się pojawi. W galeriach do głowy przychodzi mi De Facto, Reserved, może Mohito, w centrum Pani Ewa. No i Central. Nie wiem jakie jeszcze sklepy dorzucić do listy
Moja mama mówiła że ma wstępnie uparzoną jakąś w Finezji, no ale muszę tak pójść z nią zatwierdzić Więc pewnie tam warto zajrzeć. Teściowa ma już poszukiwania za sobą i mówiła że sporo fajnych sukienek jest w tym niedużym sklepie na przeciwko Gołębiewskiego. Ona kupiła sukienkę w Alfie, ale nie potrafiła mi wytłumaczyć w jakim sklepie


Ysia wyglądasz mega w tej kiecce!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą

Edytowane przez cashmere
Czas edycji: 2014-04-06 o 21:26
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:29   #2683
zakrecona_kropka
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_kropka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 362
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Cześc Dziewczyny, podczytuje Was w miare na bieząco
Wszystkie wasze pomysły, suknie, welony są piękne
No i wieczory panieńskie i kawalerskie równiez tylko pozazdrościc takich przyjaciół i ich kreatywnosci

Ah..juz tak blisko Wasze śluby nie moge się doczekać relacji

U nas jesli chodzi i sprawy ślubne, wybraliśmy dja i kamerzyste mieliśmy sie z nimi umówic na dniach, ale narazie sie wstrzymujemy bo nie wiadomo co z moją pracą będzie
Tzn do srody jestem na l4 i do obecnej firmy już nie wracam zmienili nam regionalna i przyszła taka sucz, ktora traktuje ludzi jak gówno i ja nie dam sie tak traktowac
Biorę udzial w rekrutacji, przeszłam juz dwa etapy i czekam teraz na odpowiedz. Trzymajcie kciuki, zeby sie udalo bo jak nie to nie wiem co z weselem....bo po prostu nie bedziemy mieli z czego odłożyc

W czwartek byłam centrum leczenia otyłosci jak zobaczyłam moja wage to sie załamałam (113,5 ), co znaczy, ze przytyłam jakies 15kg w ostatnich kilku miesiacach jedzac tak jak zwykle w pon ide na szczegółowe badania bo lekarka powiedziala, ze to nie jest normalne
No i juz od czwartku jestesmy z TŹ na naprawde scislej diecie. Teraz albo nigdy! Do zrzucenia min 35-40kg
I jeszcze mysle o pdstawieniu hormonów, aczkolwiek ta myśl mnie przeraza bardzo
Sorki za off top

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------



My myślimy nad Celine Dion "i love you", K-Ci&Jojo "All my life", Michael Jackson "I just can't stop loving you" albo Flightless Bird ze Zmierzchu
Trzymam kciuki za odchudzanie i za pracę
Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Nasz piosenka na pierwszy taniec
https://www.youtube.com/watch?v=cin-TvWMYew

o ile oczywiście nic się nie zmieni

Aaa i przemyślałam sprawę sukni i zostaję przy tej z salonu (koronkowa)

powiedzcie mi będą pasowały do niej te kolczyki ? Wstawiam zdjęcie kolczyków i sukienki dla przypomnienia.
Bardzo dobry wybór sukienki

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość

Wczoraj rozdaliśmy kolejne 3 zaproszenia Jeszcze ok 50 ale damy radę!

A i mam newsa co do wieczoru kawalerskiego w Wielki Piątek. Miałam rozmawiać z TŻ na ten temat w sobotę. Już raz wspominałam, że nie chciałam żeby szedł. Okazało się, że porozmawiał z pobożnym Panem Młodym i namówił go na przełożenie terminu Kawalerski w najbliższą sobotę Nie suszyłam więc głowy TŻ, ale pochwaliłam za pomysł
Mądry TŻ

My skończyliśmy nauki powiem wam że było bardzo fajnie szczególnie pierwsze dwa dni dziś trochę gorzej ale jednak nie miałam ochoty uciekać wczoraj mieliśmy spotkanie z panią psycholog i świetnie mówiła o różnicach między kobietą a facetem normalnie 100% prawdy trochę zmieniłam swoje podejście do związku po tych wykładach a co dla mnie najważniejsze nie było farmazonów (ani u pani psycholog ani u księży) typu "seks przed ślubem to najgorszy z grzechów" "tylko kalendarzyk jest poprawną antykoncepcją" jedynie dziś ksiądz (który było widać ze jest anty nastawiony dla par współżyjących przed ślubem ) nas prosił by spowiedź nie była świętokradztwem i byśmy mówili prawdę jeśli współżyjemy zaczne chyba szukać jakiegoś księdza do spowiedzi było naprawdę miło i profesjonalnie jestem naprawdę bardzo zadowolona z tych nauk i z dnia skupienia w śr jeszcze tylko poradnia i koniec
__________________
15.09.2014

Edytowane przez zakrecona_kropka
Czas edycji: 2014-04-06 o 21:31
zakrecona_kropka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:33   #2684
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ysia wyglądasz przepięknie
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:34   #2685
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Do mojego ślubu zostało 20 dni!!



Byliśmy dzisiaj na zakupach ostatecznych Warszawiak w końcu kupil buty i pasek, więc jest kompletnie ubrany. Ja kupiłam bolerko (dość ciepłe, więc już nie potrzebuje płaszczyka) i sukienkę na after party Teraz brakuje mi tylko bielizny, butów i biżu na after. Będę wdzieczna za podpowiedzi. Bo na razie nie mam pomysłu Wrzucam w załączniki moje zdobycze
Do mojego też tylko 20!
Brawo dla Warszawiaka! Nam brakuje paska, spinek do mankietów i bielizny. :PSuper sukienka wyglądasz świetnie.
Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość


Witajcie, ja wpadam tylko pochwalić się obrączkami, które odebralismy w piątek. Kupiłam tez kolczyki z perłą jako alternatywę dla moich z chińskiego Allegro.

Lecimy dalej rozdawać zaproszenia, Dziewczyny chyba wczoraj stuknęło 50 dni!!!! Mam mega stresa


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
ładne kolczyki obie pary, ale te z allegro bardziej mi się podobają. Są większe i wyraźniejsze.

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Nasz piosenka na pierwszy taniec
https://www.youtube.com/watch?v=cin-TvWMYew

o ile oczywiście nic się nie zmieni

Aaa i przemyślałam sprawę sukni i zostaję przy tej z salonu (koronkowa)

powiedzcie mi będą pasowały do niej te kolczyki ? Wstawiam zdjęcie kolczyków i sukienki dla przypomnienia.
Pasują! Super bolerko.

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Cześc Dziewczyny, podczytuje Was w miare na bieząco
Wszystkie wasze pomysły, suknie, welony są piękne
No i wieczory panieńskie i kawalerskie równiez tylko pozazdrościc takich przyjaciół i ich kreatywnosci

Ah..juz tak blisko Wasze śluby nie moge się doczekać relacji

U nas jesli chodzi i sprawy ślubne, wybraliśmy dja i kamerzyste mieliśmy sie z nimi umówic na dniach, ale narazie sie wstrzymujemy bo nie wiadomo co z moją pracą będzie
Tzn do srody jestem na l4 i do obecnej firmy już nie wracam zmienili nam regionalna i przyszła taka sucz, ktora traktuje ludzi jak gówno i ja nie dam sie tak traktowac
Biorę udzial w rekrutacji, przeszłam juz dwa etapy i czekam teraz na odpowiedz. Trzymajcie kciuki, zeby sie udalo bo jak nie to nie wiem co z weselem....bo po prostu nie bedziemy mieli z czego odłożyc
Trzymam kciuki za pracę.
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
przypomnij mi proszę, gdzie je kupiliście i za ile ?
ja mam chrapkę na podnoszony stelaż ale Tż mi odradza, pozatym fundusze nam sie koncza i pewnie nie wystarczy nam na lozko z pojemnikiem
ostatnio bylam u kuzynki to mi odradzała pojemnik , mówiła że smierdzi tam strasznie, i jak otworzyła to faktycznie mi "zawiało"
W tym poście, który cytowałaś był odnośnik do strony z ceną łóżka U nas, jak widzicie na zdjęciu, podnoszony stelaż jest koniecznością, nie mamy miejsca na wysuwanie szuflad.
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:53   #2686
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ysia, gratuluję zakupów i fryzury, już się wypowiedziałam w klubie

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam:
- peeling kawowy całego ciała
- peeling (korundem) twarzy
- peeling i maseczkę na dłonie
- pedicure
- masło shea pod oczy
- pomadkę rumiankową na brwi i rzęsy
Robi się coraz goręcej! Plan pielęgnacji mamy podobny, powiedz mi tylko co do pogrubionego - masz jakichś faworytów? Jaki peeling, jaka maska? Bo ja mam bziuma totalnego na punkcie pielęgnacji dłoni i paznokci
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:54   #2687
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ysia matenko 20 dni, za moment dosłownie będziesz żoną
A zakupy bardzo fajne, gdzie bolerko kupiłas ?

Ijaa kurde u Ciebie to samo za chwileczkę będzie ślub i weselicho.
Ale żem sie podekscytowała

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:54   #2688
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cześć dziewczyny! Z taką radością dzisiaj czytam Wasze wpisy, oglądam zdjęcia sukienek, kolczyków obrączek!! To już za chwilę! Zaczyna mi się udzielać stres co niektórych Pmek! Kwietniowym PMkom życzę bardzo przyjemnej "ostatniej prostej" do ślubu

say-hello
dziękuję za miły komplement, ale jeszcze nie wiem wszystkiego widzę, że suknia józefinka. Kwiaty, które wybrałaś są typowo ślubne, osobiście dodałabym do nich jakieś mniejsze, ponieważ suknia jest delikatna, dodadzą wiązance lekkości i wrażenia misterności oraz zrównoważenia między Tobą a wiązanką (aby nie skupiały na sobie uwagi, to Ty będziesz piekniejsza tego dnia!) . Na zdjęciu dostrzegam oczywiście frezje i piwonieBardzo ładnie się prezentują, (to chyba nawet taki sam co wstawiałam, albo bardzo podobny ) choć mogłoby być tam więcej pączków frezji (nierozwiniętych ). Oczywiście to są tylko i wyłącznie moje sugestie nie musisz kierować się nimi. Niby do takich sukni poleca sie korsarze (ala bransoletka z kwiatów), ale lekko zwisający bukiety czy układający się lekko w dół będzie dobry. Oczywiście półkula pasuje do wszytskiego, jeżeli chcesz taki to polecam właśnie by pojawiły się dodatkowo mniejsze kwiaty. Np. drobnokwiatowe róże (w tym jej pączki) i oczywiście jakaś delikatna zieleń cięta jako wypełniacz . Dzisiaj robiłam bukiet. Mogę wstawić. Jest z margaretek, róż, goździków i... i nie pamiętam nazwy kwiatka ...
__________________
Szalona żona i matka wariatka

Edytowane przez namisek1990
Czas edycji: 2014-04-06 o 21:56
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:01   #2689
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość

W tym poście, który cytowałaś był odnośnik do strony z ceną łóżka U nas, jak widzicie na zdjęciu, podnoszony stelaż jest koniecznością, nie mamy miejsca na wysuwanie szuflad.
dzięki, nie zauważyłam wcześniej, pewnie dlatego że jak za dnia słońce przyświeci w monitor to nie wszystko widać

my ani szuflad ani pojemnika nie będziemy mieć. szuflady Tżtowi sie nie podobaja, a z pojemnikiem wychodzi nam za łóżko 600 zł drożej, i niestety, za duże progi na nasze nogi aktualnie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 22:06   #2690
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Robi się coraz goręcej! Plan pielęgnacji mamy podobny, powiedz mi tylko co do pogrubionego - masz jakichś faworytów? Jaki peeling, jaka maska? Bo ja mam bziuma totalnego na punkcie pielęgnacji dłoni i paznokci
Od jakiegoś czasu używam tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...um-do-rak.html i jestem bardzooooo zadowolona - używam co kilka dni (jak się mocniej postaram to dwa razy w tygodniu).

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Kwietniowym PMkom życzę bardzo przyjemnej "ostatniej prostej" do ślubu
Dziękujemy.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:18   #2691
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Jest naprawdę fajne, używać możemy całej powierzchni pod łóżkiem do przechowywania, jestem zadowolona.
O, bo obejrzeniu zdjęć widzę, że ja źle zrozumiałam ja mam podnoszony stelaż, ale nie taki jak Ty- tylko taki gdzie podnosi się pilotem głowę, nogi lub oba końce na raz. Ale Twoje I tak jest fajne
Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Kupiłam tez kolczyki z perłą jako alternatywę dla moich z chińskiego Allegro.
Obie pary kolcyzków są świetne!
Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam bolerko (dość ciepłe, więc już nie potrzebuje płaszczyka) i sukienkę na after party Teraz brakuje mi tylko bielizny, butów i biżu na after. Będę wdzieczna za podpowiedzi. Bo na razie nie mam pomysłu Wrzucam w załączniki moje zdobycze
Bolerko fajne, ale sukienka ekstra! może zajrzę do Nook'a gdy wpadnę do Warszawy z zaproszeniami (o ile w końcu tam dotrę )
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 06:27   #2692
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dzięki, nie zauważyłam wcześniej, pewnie dlatego że jak za dnia słońce przyświeci w monitor to nie wszystko widać

my ani szuflad ani pojemnika nie będziemy mieć. szuflady Tżtowi sie nie podobaja, a z pojemnikiem wychodzi nam za łóżko 600 zł drożej, i niestety, za duże progi na nasze nogi aktualnie
Takie łóżko podobne w ikei jest dwa razy droższe A zwykłe, też z ikei, kosztuje ok. 1000zł, więc i tak udało nam się trochę zaoszczędzić.
Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
O, bo obejrzeniu zdjęć widzę, że ja źle zrozumiałam ja mam podnoszony stelaż, ale nie taki jak Ty- tylko taki gdzie podnosi się pilotem głowę, nogi lub oba końce na raz. Ale Twoje I tak jest fajne

Obie pary kolcyzków są świetne!

Bolerko fajne, ale sukienka ekstra! może zajrzę do Nook'a gdy wpadnę do Warszawy z zaproszeniami (o ile w końcu tam dotrę )
Moje podnosi się całe, żeby móc coś w nim schować, a nie żeby było wygodniej w łóżku. Mam nadzieje, że łóżko okaże się wygodne.

Już tylko 19 dni do ślubu!! Trzymajcie kciuki, żeby jakoś przetrwać tę przedślubną gorączkę!

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Dziewczyny, jeżeli są wśród Was takie wariatki jak ja i chcecie wyczyścić pierścionek zaręczynowy przed ślubem, żeby ładnie błyszczał to jeżeli macie pierścionek z Apartu to potrzeba im 30 dni na czyszczenie! Nie zróbcie tak jak ja, że 3 tygodnie przed ślubem poszłam go wyczyścić (miałam na szczęście tyle rozumu, żeby zapytać ile to potrwa) i pan mi mówi 30 dni. Więc mój będzie już do ślubu "brudny", ale może Wasze będą mogły błyszczeć pełnym blaskiem!
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 07:09   #2693
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Opiumalfa super zakupy, mama będzie wyglądać mega stylowo


Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś pierwszą przymiarkę do numerów na stoły. Może być? W tym samym stylu byłyby napisy przy księdze gości i słodkim stole
Takich ramek mam w domu 5, drugie tyle musiałabym dokupić. Napis zrobiony białą kredką na czarnym papierze.

Sorrki za jakość, ale po ostatnich porządkach nie mogę znaleźć lustrzanki
Te ramki mi się mega podobają, planuję takie dwie na sesję. Do Twojego pomysłu też super, ale napis dałabym bardziej wyrazisty bo może być słabo widoczny z daleka, chyba że to kwestia zdjęcia

Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś stanik ślubny

Zamówiłam też wstępnie buty (firmy Witt)- są naprawdę wygodne, ale martwi mnie trochę że kolor obcasa będzie się różnił do koloru buta.... Dobór kolorów będzie mniej więcej taki jak w załączniku.

Czy ktoś wie gdzie we Wrocławiu można zamówić buty La Boda?
za zakupy! Obcas rzeczywiście mógłby być biały, ale może ja tak surowo oceniam buty bo mam krótszą suknię.

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
No i się pochwalę
Moja mam kupiła sobie już sukienkę i torebkę na wesele
Cieszę się bardzo po jej trudno dogodzić i ma tendencje do przesadnej tandety. A sukienkę wybrałyśmy bardzo elegancką i stonowaną i cena fajna bo 200 zł. Jeszcze żakiet bo buciki już ze 2 msc temu kupiła.

No i druga rzecz kupiliśmy garniturek dla synka Długo myślałam, czy zrobić z niego miniaturkę TŻta czy jednak ubrać elegancko i stosownie ale bez garniaka. Postawiał w końcu na garniak, jestem zadowolona bardzo. Jutro wstawię fotki maluszka do klubu.
dla mamy!
Z garniturkiem dla synka super zrobiliście, dzieci na ślubie w garniturach wyglądają przeuroczo

pysia1987 trzymam za dietę! I gratuluję kolejnych zaatwionych spraw!

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Hej hej! Jakie macie piosenki na 1 taniec??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Walc wiedeński z Nocy i Dni.

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was poleciłaby jakieś przyjemne kwatery nad morzem? okolice Zatoki Gdańskiej? Mogą być domki, niekoniecznie kwatery prywatne.
Camping w Gdańsku na Stogach. Przy samej plaży, plaża największa i najczystsza w Gdańsku, dobry dojazd do centrum, ewentualnie wyspa Sobieszewska ale tam jest chyba most w remoncie i nie wiem jak to teraz wygląda.

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość

Witajcie, ja wpadam tylko pochwalić się obrączkami, które odebralismy w piątek. Kupiłam tez kolczyki z perłą jako alternatywę dla moich z chińskiego Allegro.

Lecimy dalej rozdawać zaproszenia, Dziewczyny chyba wczoraj stuknęło 50 dni!!!! Mam mega stresa


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Mam chyba te same kolczyki z Kruka lub bardzo podobne bo moje mają chyba cieńszy tan pręcik, ale są schowane w domu i nie pamietam

Jestem w pracy i nie dam rady nadrobić Was wszystkich i zacytować.
Gratuluję udanych zakupów i rozdanych zaproszeń i innych załatwionych spraw!

My w piatek spisaliśmy protokół, w połowie maja musimy przyjść po licencję i zawieźć ją do Olsztyna. TŻ zaproponował wstrzemięźliwość między pierwszą spowiedzią a ślubem
W sobotę mieliśmy czwartą przymiarkę garnituru, jest super, TŻ wygląda bosko, czekam z niecierpliwością na efekt końcowy. Do odebrania będzie tydzień po świętach. Nie żałuję ani złotówki wydanej na tej garnitur bo będzie naprawdę super dopasowany i uszyty, meeeeeega
Mucha dla TŻ szyje się u krawcowej za 10 zł mam nadzieję że wyjdzie taka jak chcę i TZ przywiezie ją po świętach.
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 08:19   #2694
asia1206
Raczkowanie
 
Avatar asia1206
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: sypialnia Poznania
Wiadomości: 220
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Witam w poniedziałkowy ranek
Wczoraj z Tż byliśmy na zakupach i oto moje zdobycze

Marynarka do sukni-w rzeczywistości jest dużo ładniejsza
http://shop.mango.com/PL/p0/mango/no...=1396854139889

Stanik+majtki
LUXOR 32298_32157-00X.jpg

plus dwie pary pończoch samonośnych sprawdzałam i genialnie trzymają
__________________


Nasze kochane serduszko
asia1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 08:25   #2695
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez asia1206 Pokaż wiadomość
Witam w poniedziałkowy ranek
Wczoraj z Tż byliśmy na zakupach i oto moje zdobycze

Marynarka do sukni-w rzeczywistości jest dużo ładniejsza
http://shop.mango.com/PL/p0/mango/no...=1396854139889

Świetna marynarka, będzie służyła także po ślubie. Sama się zastanawiam czy nie powinnam mieć czegoś na suknię, niby ślub w czerwcu ale nigdy nie wiadomo - awaryjnie mam białą marynarkę w domu - może jednak będzie ciepło, jedno wiem - nie chcę typowych ślubnych "okryć" za 200 zł które założę (lub nie) tylko jeden raz.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 08:37   #2696
asia1206
Raczkowanie
 
Avatar asia1206
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: sypialnia Poznania
Wiadomości: 220
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

S1lc1a niby szukałam sweterka ale nie było niczego ciekawego,a ta marynarka jest dość ''delikatna'' mam nadzieję,że nie przytłoczy sukni-w ogóle to tylko na czas kościoła-no chyba,ze pogoda zwariuje i o godzinie 16.30 dnia 26 września będzie upał-mam nadzieję , że w dzień Twojego ślubu nie będziesz zmuszona swojej ubierać bo będzie piękne słoneczko i optymalna pogoda 25 *C
__________________


Nasze kochane serduszko
asia1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 08:48   #2697
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Corn Ty wiesz, że ja chcę wiedzieć wszystko na temat tiulu i tiulu muślinowego i ogólnie welonów

Sunrisse ja sama chcę właśnie beżowe, lakierowane buciki do ślubu Dla mnie to bardzo fajnie wygląda
Dziękuję Suknię będziesz miała białą?

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Sunrise Będą Dla mnie osobiście to bezpieczniejszy wybór niż szukanie butów w tym samym odcieniu bieli - np. nie śnieżnobiałe buty do sukienki w odcieniu ivory.





I piękny reportaż - bardzo podoba mi się stylizacja PM-ki - coś zupełnie innego od bolerek, a zasłaniającego ręce. Więcej tutaj . Samą stronę Greenweddingshoes polecam, piękne reportaże

Ja będę mieć białą w odcieniu bieli :P dlatego właśnie nie wiem czy to by pasowało

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Takie łóżko podobne w ikei jest dwa razy droższe A zwykłe, też z ikei, kosztuje ok. 1000zł, więc i tak udało nam się trochę zaoszczędzić.


Moje podnosi się całe, żeby móc coś w nim schować, a nie żeby było wygodniej w łóżku. Mam nadzieje, że łóżko okaże się wygodne.

Już tylko 19 dni do ślubu!! Trzymajcie kciuki, żeby jakoś przetrwać tę przedślubną gorączkę!

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Dziewczyny, jeżeli są wśród Was takie wariatki jak ja i chcecie wyczyścić pierścionek zaręczynowy przed ślubem, żeby ładnie błyszczał to jeżeli macie pierścionek z Apartu to potrzeba im 30 dni na czyszczenie! Nie zróbcie tak jak ja, że 3 tygodnie przed ślubem poszłam go wyczyścić (miałam na szczęście tyle rozumu, żeby zapytać ile to potrwa) i pan mi mówi 30 dni. Więc mój będzie już do ślubu "brudny", ale może Wasze będą mogły błyszczeć pełnym blaskiem!
19 dni
Mocno trzymam kciuki, żebyś w spokoju przeżyła gorączkę przedślubną :P

Ah ten Apart

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
say-hello
Niby do takich sukni poleca sie korsarze (ala bransoletka z kwiatów), ale lekko zwisający bukiety czy układający się lekko w dół będzie dobry. Oczywiście półkula pasuje do wszytskiego, jeżeli chcesz taki to polecam właśnie by pojawiły się dodatkowo mniejsze kwiaty. Np. drobnokwiatowe róże (w tym jej pączki) i oczywiście jakaś delikatna zieleń cięta jako wypełniacz . Dzisiaj robiłam bukiet. Mogę wstawić. Jest z margaretek, róż, goździków i... i nie pamiętam nazwy kwiatka ...
Pokaż bukiet proszę
Szukam inspiracji, bo jestem w czarnej .... :P

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Mam pytanie Wiecie, czy taki napis na conversach trzeba załatwiać przez ich stronę www (wysyłka ze Stanów), czy można jakoś w Polsce to zrobić?



takie sobie wymyśliłam jak w załączniku
Za☠☠☠iste
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 08:54   #2698
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

powoli zaczynamy planować sesję narzeczeńską na maj

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
say-hello
dziękuję za miły komplement, ale jeszcze nie wiem wszystkiego widzę, że suknia józefinka. Kwiaty, które wybrałaś są typowo ślubne, osobiście dodałabym do nich jakieś mniejsze, ponieważ suknia jest delikatna, dodadzą wiązance lekkości i wrażenia misterności oraz zrównoważenia między Tobą a wiązanką (aby nie skupiały na sobie uwagi, to Ty będziesz piekniejsza tego dnia!) . Na zdjęciu dostrzegam oczywiście frezje i piwonieBardzo ładnie się prezentują, (to chyba nawet taki sam co wstawiałam, albo bardzo podobny ) choć mogłoby być tam więcej pączków frezji (nierozwiniętych ). Oczywiście to są tylko i wyłącznie moje sugestie nie musisz kierować się nimi. Niby do takich sukni poleca sie korsarze (ala bransoletka z kwiatów), ale lekko zwisający bukiety czy układający się lekko w dół będzie dobry. Oczywiście półkula pasuje do wszytskiego, jeżeli chcesz taki to polecam właśnie by pojawiły się dodatkowo mniejsze kwiaty. Np. drobnokwiatowe róże (w tym jej pączki) i oczywiście jakaś delikatna zieleń cięta jako wypełniacz . Dzisiaj robiłam bukiet. Mogę wstawić. Jest z margaretek, róż, goździków i... i nie pamiętam nazwy kwiatka ...
dziękuję za rady! z peonii muszę zrezygnować ze względu na miesiąc, w sierpniu raczej ich nie dostanę w rozsądnej cenie. co do tych małych kwiatków - podoba mi się pomysł jeszcze raz - dziękuję
suknia józefinka?! pierwszy raz słyszę fajna nazwa.
Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość

Te ramki mi się mega podobają, planuję takie dwie na sesję. Do Twojego pomysłu też super, ale napis dałabym bardziej wyrazisty bo może być słabo widoczny z daleka, chyba że to kwestia zdjęcia
na żywo są całkiem dobrze widoczne, ale chyba i tak zrobię je białym mazakiem, żeby były trochę grubsze. do tego troszkę inna czcionka cyferek i będzie miodzio tylko teraz muszę te ramki kupić, a do najtańszych nie należą... chyba, że kupię te
są za 10zł/2sztuki. myślicie, że mogą być?

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość



Za☠☠☠iste
już sie dogadałam ze świadkową, że obie sobie takie zamówimy i ubierzemy po północy
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2014-04-07 o 08:58
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 08:57   #2699
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
kiss12550 piękna ta suknia ! Bardzo delikatna, wdzięczna sukienka Gratki
Do mojego ślubu zostało 20 dni!!


Byliśmy dzisiaj na zakupach ostatecznych Warszawiak w końcu kupil buty i pasek, więc jest kompletnie ubrany. Ja kupiłam bolerko (dość ciepłe, więc już nie potrzebuje płaszczyka) i sukienkę na after party Teraz brakuje mi tylko bielizny, butów i biżu na after. Będę wdzieczna za podpowiedzi. Bo na razie nie mam pomysłu Wrzucam w załączniki moje zdobycze
Gratulacje!

Sukienka jest za☠☠☠ista, ale masz figurę kobieto

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

już sie dogadałam ze świadkową, że obie sobie takie zamówimy i ubierzemy po północy
Pomysł extra

Koniecznie niech wam fotograf zrobi zdjęcie i koniecznie się nim potem pochwal
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 09:05   #2700
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś pierwszą przymiarkę do numerów na stoły. Może być? W tym samym stylu byłyby napisy przy księdze gości i słodkim stole
jak dla mnie będzie ok.

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
[
Witajcie, ja wpadam tylko pochwalić się obrączkami, które odebralismy w piątek. Kupiłam tez kolczyki z perłą jako alternatywę dla moich z chińskiego Allegro.
obrączki super wyglądają. I obie pary kolczyków też

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Aaa i przemyślałam sprawę sukni i zostaję przy tej z salonu (koronkowa)

powiedzcie mi będą pasowały do niej te kolczyki ? Wstawiam zdjęcie kolczyków i sukienki dla przypomnienia.
za podjęcie decyzji myślę, że będą pasować

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
A i mam newsa co do wieczoru kawalerskiego w Wielki Piątek. Miałam rozmawiać z TŻ na ten temat w sobotę. Już raz wspominałam, że nie chciałam żeby szedł. Okazało się, że porozmawiał z pobożnym Panem Młodym i namówił go na przełożenie terminu Kawalerski w najbliższą sobotę Nie suszyłam więc głowy TŻ, ale pochwaliłam za pomysł
ooo... no to jednak się udało super !

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Byliśmy dzisiaj na zakupach ostatecznych Warszawiak w końcu kupil buty i pasek, więc jest kompletnie ubrany. Ja kupiłam bolerko (dość ciepłe, więc już nie potrzebuje płaszczyka) i sukienkę na after party Teraz brakuje mi tylko bielizny, butów i biżu na after. Będę wdzieczna za podpowiedzi. Bo na razie nie mam pomysłu Wrzucam w załączniki moje zdobycze
bardzo podobają mi się Twoje łupy! postawiłabym na wyraziste kolczyki albo jakiś super duży naszyjnik.

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
na żywo są całkiem dobrze widoczne, ale chyba i tak zrobię je białym mazakiem, żeby były trochę grubsze. do tego troszkę inna czcionka cyferek i będzie miodzio tylko teraz muszę te ramki kupić, a do najtańszych nie należą... chyba, że kupię te
będą pasować te ramki
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 00:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.