Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-29, 13:04   #2671
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez brandnew Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na konsultacje u tego lekarza bo jedna z blogerek robiła u niego nosek i ze względu na odległość (około 200 km od miejsca gdzie mieszkam). Opinie ma same dobre , ale wiadomo czy to na serio sa ludzie którzy sie operowali? Opinie można kupić za dużo zdjęć to nie widziałam. Mam nadzieje ze na wizycie pokaże mi więcej, bo jeśli odmówi to ja na niego się nie zdecyduje . Zobaczę jak bedzie w piątek.
A na sam zabieg brałyście chorobowe? Czy urlop w pracy?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się też zglaszalam do dziewczyn, które wystawialy opinie nieanonimowo np. na facebooku. A potem patrzyłam show na noski u lekarzy i na ogromne wrażenie jakie zrobiły na mnie kliniki.
Brałam chorobowe 2 tygodnie, a potem jeszcze tydzień urlopu. Normalnie lekarz l4 wpisał

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 13:08   #2672
brandnew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Ja się też zglaszalam do dziewczyn, które wystawialy opinie nieanonimowo np. na facebooku. A potem patrzyłam show na noski u lekarzy i na ogromne wrażenie jakie zrobiły na mnie kliniki.
Brałam chorobowe 2 tygodnie, a potem jeszcze tydzień urlopu. Normalnie lekarz l4 wpisał

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

Aż 3 tygodnie? myślałam ze 2 tygodnie mi wystarcza. A to ten sam lekarz Ci wystawił chorobowe? Nie chce żeby w pracy w jakikolwiek sposób się zorientowali co zamierzam zrobić jak długo nosiłaś gips?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brandnew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 13:19   #2673
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez brandnew Pokaż wiadomość
Aż 3 tygodnie? myślałam ze 2 tygodnie mi wystarcza. A to ten sam lekarz Ci wystawił chorobowe? Nie chce żeby w pracy w jakikolwiek sposób się zorientowali co zamierzam zrobić jak długo nosiłaś gips?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2 by wystarczyły spokojnie, ale chciałam jeszcze poodpoczywać.
Ten sam lekarz wystawił przed wypuszczeniem do domu
Gips mi zdjeli 10 dni po operacji.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 13:30   #2674
brandnew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
2 by wystarczyły spokojnie, ale chciałam jeszcze poodpoczywać.
Ten sam lekarz wystawił przed wypuszczeniem do domu
Gips mi zdjeli 10 dni po operacji.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

Ok. Dziękuje za informacje w takim bądź razie czekam do piątku na wizytę .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brandnew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 23:39   #2675
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja tam zdałam sie całkowicie na zmysł mojego doktora w kwestii nosa :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 10:08   #2676
brandnew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej. Byłam na konsultacji i dr Zawisza w Krakowie. I mam bardzo mieszane uczucia... czekałam pół godziny , bo sie nie wyrabiał z poprzednimi pacjentkami. Płatne z góry zanim jeszcze weszłam do gabinetu, przywitała mnie starsza recepcjonistka z papierosem przed klinika powiedział ze nie ma potrzeby robić operacji, ze mój nos pasuje do kształtu twarzy ale fakt ze mam skrzywiona przegrodę może mi utrudniać oddychanie (trochę tak mam). Powiedział, ze nie zrobi mi ładnego nosa , ale dobry nos. Wtf? W ogole mi nie doradził... spodziewałam sie konkretniejszej konsultacji. Także zdecydowanie chyba raczej się nie zdecyduje na zabieg w Krakowie. Umówię się do Dr Skupina na konsultacje. Trochę mnie przeraża odległość - Rzeszów Poznań ale co zrobić. A co sądzicie dziewczyny o Nowym Targu Medical Clinton? Mam tam trochę bliżej. Ktoś tam robił nosek? Doradźcie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brandnew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 10:15   #2677
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ja tam zdałam sie całkowicie na zmysł mojego doktora w kwestii nosa :p
tak jak ja
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 21:17   #2678
Poppy37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A ja do Zawisza dzwonilam gdyz mieszkam w uk chcialam umowic sie na termin konsultacji i zabiegu korekty nosa.Bardzo nieprztjemnym glosem recepcjonistka powiedziala ze nie da sie umowic na 2 terminy musze 2 razy przyleciec i odstep pomiedzy konsultacja a operacja 3 mies.Poprosilam o rozmowe z lekarzem poszla spytala i mowi ze dr sie nie zgadza.Nie bede placic komus tyle pieniedzy za robienie problemu.Dodam ze siostra robila u niego nos i piersi za jednym razem 12 lat temu umawiala sie na konsultacje i po tyg byl zabieg bez problemu.Lekarzowi soe poprzewracalo po latach chyba w glowie.Znalazlam innego lekarza ktory bez prpblemu umowil mnie na kons i zabieg a badania zrobilam w 2 dni. To dr.Malek z Krakowa jestem 5 dzien po zabiegu nosek widzialam wczoraj chwile po wyjeciu setonow i jest jeszcze spuchniety ale sliczny.Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona zobaczymy jak sklesnie. W razie pytan chetnie doradze odpisze.
Poppy37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 23:55   #2679
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez brandnew Pokaż wiadomość
Hej. Byłam na konsultacji i dr Zawisza w Krakowie. I mam bardzo mieszane uczucia... czekałam pół godziny , bo sie nie wyrabiał z poprzednimi pacjentkami. Płatne z góry zanim jeszcze weszłam do gabinetu, przywitała mnie starsza recepcjonistka z papierosem przed klinika powiedział ze nie ma potrzeby robić operacji, ze mój nos pasuje do kształtu twarzy ale fakt ze mam skrzywiona przegrodę może mi utrudniać oddychanie (trochę tak mam). Powiedział, ze nie zrobi mi ładnego nosa , ale dobry nos. Wtf? W ogole mi nie doradził... spodziewałam sie konkretniejszej konsultacji. Także zdecydowanie chyba raczej się nie zdecyduje na zabieg w Krakowie. Umówię się do Dr Skupina na konsultacje. Trochę mnie przeraża odległość - Rzeszów Poznań ale co zrobić. A co sądzicie dziewczyny o Nowym Targu Medical Clinton? Mam tam trochę bliżej. Ktoś tam robił nosek? Doradźcie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Skupin moze powiedziec Ci to samo bazując na moim doświadczeniu i nie tylko :p
Aczkolwiek najpewniej warto poznać opinie z rożnych stron.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 10:29   #2680
MelodyShea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Kochani, jakie macie wrazenia po operacji? Planuje wykonanie calkowitej korekcji nosa (obnizenie kostnego i chrzestnego grzbietu nosa). Nie tyle boje sie samego zabiegu i rekonwalescencji, co pozniejszych konsekwencji. Czytalam, ze niektorzy z Was doswiadczaja puchniecia nosa rano i przy zmianie temperatur, nieustannego kataru i ogolnej mega wrazliwosci nosa. Czy sa to objawy tymczasowe, czy utrzymuja sie juz zawsze?
MelodyShea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 17:46   #2681
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja jestem 3 miesiace po i zadnych dolegliwosci nie mam. Nos rano zawsze jest troche spuchniety ale to naprawde jest mala roznica, nikt tego nie widzi
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 22:02   #2682
Poppy37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez MelodyShea Pokaż wiadomość
Kochani, jakie macie wrazenia po operacji? Planuje wykonanie calkowitej korekcji nosa (obnizenie kostnego i chrzestnego grzbietu nosa). Nie tyle boje sie samego zabiegu i rekonwalescencji, co pozniejszych konsekwencji. Czytalam, ze niektorzy z Was doswiadczaja puchniecia nosa rano i przy zmianie temperatur, nieustannego kataru i ogolnej mega wrazliwosci nosa. Czy sa to objawy tymczasowe, czy utrzymuja sie juz zawsze?
Nie ma sie co bac.Pierwsze 4 dni troche nieprzyjemne ale to szybko mija.Najwazniejsze to znalezc dobrego lekarza.Pozdrawiam
Poppy37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 22:24   #2683
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Tak jak mowi Poppy37, pierwsze 4 dni sa najgorsze aczkolwiek z kazdym dniem czujesz się coraz lepiej. Około dwa dni po zdjęciu gipsu człowiek wyglada juz jako tako.
Ja największy kłopot mam z makijazdm - juz od chwili nałożenia podkładu on sie nie trzyma skory


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 07:01   #2684
Usmiech89
Raczkowanie
 
Avatar Usmiech89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czym smarujecie pod nosem - w miejscu cięcia - żeby zaczerwienienie skóry zeszło? Wasi lekarze coś Wam polecali?
Usmiech89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 10:27   #2685
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Usmiech89 Pokaż wiadomość
Czym smarujecie pod nosem - w miejscu cięcia - żeby zaczerwienienie skóry zeszło? Wasi lekarze coś Wam polecali?

Nie mam żadnego takiego miejsca, ale wiem, ze można stosować linomag i Niverosin



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 00:28   #2686
MelodyShea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez migotka_94 Pokaż wiadomość
Ja jestem 3 miesiace po i zadnych dolegliwosci nie mam. Nos rano zawsze jest troche spuchniety ale to naprawde jest mala roznica, nikt tego nie widzi
Pocieszylas mnie! Czytajac o tych opuchliznach, wyobrazalam sobie je w co najmniej podwojnej skali Na zasadzie, ze nie widac nic na twarzy oprocz nosa, haha.

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Poppy37 Pokaż wiadomość
Nie ma sie co bac.Pierwsze 4 dni troche nieprzyjemne ale to szybko mija.Najwazniejsze to znalezc dobrego lekarza.Pozdrawiam
Dziekuje! Wybieram sie do dr. Giedrojca w Bialymstoku. Kontaktowalam sie z 4 innymi, ale po formie, w jakiej odpowiedzieli mi na email, postanowilam zdecydowac sie wlasnie na powyzszego. Intuicja mi podpowiada, ze dobrze wybralam

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

[QUOTE=chwast;72610441]Tak jak mowi Poppy37, pierwsze 4 dni sa najgorsze aczkolwiek z kazdym dniem czujesz się coraz lepiej. Około dwa dni po zdjęciu gipsu człowiek wyglada juz jako tako.
Ja największy kłopot mam z makijazdm - juz od chwili nałożenia podkładu on sie nie trzyma skory


O kurcze, naprawde? Co na to lekarz? Ja ogolnie bez problemu moge zrezygnowac z pelnego makijazu, ale podklad i puder musza byc. Mam dosc naczynkowa cere z rozszerzonymi porami i nie wyobrazam sobie nie uzyc podkladu, zwlaszcza w okolicy nosa..
MelodyShea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 03:03   #2687
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Taki stan skory to akurat normalne. To sie unormuje tylko pytanie kiedy.
Tez mam taka cerę i musze miec podkład. Powiem tak - malowałam sie juz 4 razy od zdjecia gipsu i z kazdym razem jest coraz lepiej.
Ważna jest pielęgnacja tej skory, pozbycie sie nowego naskórka i unormowanie wydzielania sebum - jednocześnie nie przesuszając.
A uwierz mi juz lepiej nie miec podkładu niz miec to ciasto, które sie robi na nosie :p

Ja do pracy mam jescZe troche czasu oby było ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 07:50   #2688
MelodyShea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

[QUOTE=chwast;72681116]Taki stan skory to akurat normalne. To sie unormuje tylko pytanie kiedy.
Tez mam taka cerę i musze miec podkład. Powiem tak - malowałam sie juz 4 razy od zdjecia gipsu i z kazdym razem jest coraz lepiej.
Ważna jest pielęgnacja tej skory, pozbycie sie nowego naskórka i unormowanie wydzielania sebum - jednocześnie nie przesuszając.
A uwierz mi juz lepiej nie miec podkładu niz miec to ciasto, które sie robi na nosie :p

Ja do pracy mam jescZe troche czasu oby było ok


Okej, to juz sie nie stresuje tymi szczegolami i ustalam termin Dziekuje za odpowiedzi, rozwialy szereg moich watpliwosci!
MelodyShea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 12:20   #2689
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

czytam forum juz od 2 lat, i stwierdzam ze lekarze sa modni chwile jedni, aby byc zastąpieni innymi, czyli wnioskując w Polsce niema topowego chirurga
2 miesiace po operacji..... i z coraz wiekszym ustanowieniem ze to byl blad...
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 23:52   #2690
MelodyShea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
czytam forum juz od 2 lat, i stwierdzam ze lekarze sa modni chwile jedni, aby byc zastąpieni innymi, czyli wnioskując w Polsce niema topowego chirurga
2 miesiace po operacji..... i z coraz wiekszym ustanowieniem ze to byl blad...
Pokazalbys fotki sprzed i po? Moze tylko Tobie sie wydaje, ze nie wyszlo na lepsze..
MelodyShea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 10:42   #2691
Black_Liquorice
Raczkowanie
 
Avatar Black_Liquorice
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: nad morzami za górami
Wiadomości: 89
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

To mój pierwszy wpis ale postanowiłam dołączyć do dyskusji...Miałam operację nosa chrzęstnego pod koniec marca. Minęły 2 tygodnie, nie mam żadnych zasinień, nos trochę opuchnięty ale tego się spodziewałam, natomiast to, że na bank będziecie wyglądać normalnie 2 tyg po operacji nie jest wcale pewnikiem, czego jestem najlepszym przykładem. Może to są uwarunkowania indywidualne, ja w każdym razie mam nadal dużą opuchliznę górnej wargi, ona jest dość sztywna, nie mogę się uśmiechnąć a jak mówię, to ona się nie rusza więc bardzo dziwnie wygląda. Ogólnie wyglądam na razie jak ofiara operacji plastycznych...Mam wrażenie, że twarz ogólnie jest lekko opuchnięta. Wiem, ze to zejdzie z czasem ale jak widać po moim przykładzie, różnie może być z tempem schodzenia opuchlizny. Miałam wrócić do pracy w tym tygodniu ale na razie czarno to widzę...
Black_Liquorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 11:16   #2692
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

99% osób nie moze sie uśmiechać jeszcze do miesiąca po operacji.
Smarujcie noski liotonem 100 i bierzcie Aescin :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 14:33   #2693
Black_Liquorice
Raczkowanie
 
Avatar Black_Liquorice
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: nad morzami za górami
Wiadomości: 89
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dzięki. Tak tez myślałam, jednak ja mam tę górną wargę przy okazji odrętwienia, bardzo spuchniętą. Wygląda, jakbym miała coś robione z ustami, nie nosem ;-) Niemniej jednak, nie martwię się aż tak bardzo bo to dopiero 2 tyg od operacji.
Nie mogę jednak ukryć, ze na razie moja twarz nie podoba mi się w ogóle. Jest dziwna, obrzmiała, obca. Może to też jakaś reakcja.
Black_Liquorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 18:03   #2694
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez MelodyShea Pokaż wiadomość
Pokazalbys fotki sprzed i po? Moze tylko Tobie sie wydaje, ze nie wyszlo na lepsze..
osoby ktore mialy widziec, widzialy i podzielaja moje zdanie, jutro mam konslutacje, i mam nadzieje ze doktor zaproponuje poprawke
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 18:51   #2695
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Black_Liquorice Pokaż wiadomość
Dzięki. Tak tez myślałam, jednak ja mam tę górną wargę przy okazji odrętwienia, bardzo spuchniętą. Wygląda, jakbym miała coś robione z ustami, nie nosem ;-) Niemniej jednak, nie martwię się aż tak bardzo bo to dopiero 2 tyg od operacji.
Nie mogę jednak ukryć, ze na razie moja twarz nie podoba mi się w ogóle. Jest dziwna, obrzmiała, obca. Może to też jakaś reakcja.


Nie martw sie, ja wyglądam jak człowiek jaszczur. Ktoś kto mnie nie zna nie widzi, ale ja mam nadal cała twarz opuchnięta i dlatego tez dziwnie dla siebie wyglądam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 08:56   #2696
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
czytam forum juz od 2 lat, i stwierdzam ze lekarze sa modni chwile jedni, aby byc zastąpieni innymi, czyli wnioskując w Polsce niema topowego chirurga
2 miesiace po operacji..... i z coraz wiekszym ustanowieniem ze to byl blad...
To masz tak samo jak ja ja juz wiem że bede miała poprawke jestem załamana i też dziś mam konsultacje . Ja wyglądam gorzej niż przed operacja
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 12:30   #2697
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A kiedy zaczęliście uważać, ze potrzebujecie poprawki, bo jest gorzej? Po upływie czasu czy od razu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 21:11   #2698
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
osoby ktore mialy widziec, widzialy i podzielaja moje zdanie, jutro mam konslutacje, i mam nadzieje ze doktor zaproponuje poprawke
I jak po konsultacji?
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:07   #2699
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
I jak po konsultacji?
kolejne 700 km zrobione :S standardowo pan Krawczyński jest mega, mega miły facet, cenie to u niego niesamowicie była tez pacjentka która była na ściąganie gipsu, i jej nos był taki malutki, a co do mnie, moj garb na nosie jest następstwem łamania nosa w 3 miejscach, ma zniknąć po upływie czasu, doktor stwierdził ze mam jeszcze duza opuchliznę na nosie, i na razie co do efektów muszę byc cierpliwy, zaproponował mi zastrzyk na opuchliznę, ale wole jak naturalnie będzie to miało nastąpić, moj zatkany nos jest teraz natłuszczany "Nozoil" ma to spowodować szybsza regeneracje nosa w środku i w końcu umożliw normalne oddychanie, dzisiaj spotkałem sie z koleżanka która wróciła za granicy, wiedziała o moim marzeniu, na starcie stwierdziła, ze masz garba na nosie, a po za tym nic sie nie zmieniłeś i powstał konflikt, doktor mowi ze jest dobrze i będzie jeszcze lepiej, moje otoczenie która wiedziało i mnie zna od bardzo dawna mówi ze nic nie zmieniło sie chciałem bardzo tego, zrobiłem to i jestem zadowolony, teraz czas na realizowanie kolejnych celów
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 14:01   #2700
Poppy37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
kolejne 700 km zrobione :S standardowo pan Krawczyński jest mega, mega miły facet, cenie to u niego niesamowicie była tez pacjentka która była na ściąganie gipsu, i jej nos był taki malutki, a co do mnie, moj garb na nosie jest następstwem łamania nosa w 3 miejscach, ma zniknąć po upływie czasu, doktor stwierdził ze mam jeszcze duza opuchliznę na nosie, i na razie co do efektów muszę byc cierpliwy, zaproponował mi zastrzyk na opuchliznę, ale wole jak naturalnie będzie to miało nastąpić, moj zatkany nos jest teraz natłuszczany "Nozoil" ma to spowodować szybsza regeneracje nosa w środku i w końcu umożliw normalne oddychanie, dzisiaj spotkałem sie z koleżanka która wróciła za granicy, wiedziała o moim marzeniu, na starcie stwierdziła, ze masz garba na nosie, a po za tym nic sie nie zmieniłeś i powstał konflikt, doktor mowi ze jest dobrze i będzie jeszcze lepiej, moje otoczenie która wiedziało i mnie zna od bardzo dawna mówi ze nic nie zmieniło sie chciałem bardzo tego, zrobiłem to i jestem zadowolony, teraz czas na realizowanie kolejnych celów

Duzego masz garba po operacji? Ja jestem w podobnej sytuacjj prawie 2 tyg po zabiegu i mam garbek a mial zniknac mialam osteotomie poczworna.wczoraj bylam na konsultacji lekarz mowi ze tak moze byc bo w tym miejscu kosc byla lamana i to co jest to raczej opuchlizna bo miekkie itd i mam czekac do3 mies powinno zniknac.Ja sie denerwuje sie ze to zostanie a moze nie powinnam...Mial ktos taka sutuacje? Wiem ze to jeszcze wczesnie i nos spuchniety i moze zejdzie ale jak tu sie nie denerwowac

Edytowane przez Poppy37
Czas edycji: 2017-04-11 o 14:03
Poppy37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.