I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa! - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-12, 11:37   #2701
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
Czy po akt urodzenia trzeba być osobiście? Czy jak urodziłam się w Krakowie, to oznacza, że czeka mnie wycieczka do Krakowa?
Chyba raczej nie z tego co się orintuję Możesz zatelefonować poprosić i przesłać 22 zł przekazem pocztowym z Twoimi danymi i oni Ci to wyśla pocztą
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 14:32   #2702
lea22
Raczkowanie
 
Avatar lea22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 282
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
Pięknych rzeczy można się naoglądać na tej stronie Nie widziałam jej jeszcze już wiem co dziś będę robić w ramach walki z nudą Dziękuję !!!
A nie ma za co
Sama jestem tam bardzo częstym gościem- wszystkie stare wpisy ponadrabiałam, tak mnie wciągnęły te cudne zdjęcia.
__________________
Razem od: 22 stycznia 2002
Narzeczeni od: 21 stycznia 2011
Żona od: 22 czerwca 2013
lea22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 18:32   #2703
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez egejszynUT Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie dzień przed wami ::P

o co Ty gadasz ;pp a czemu tak ?
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 07:25   #2704
egejszynUT
Raczkowanie
 
Avatar egejszynUT
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 32
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
o co Ty gadasz ;pp a czemu tak ?
Bo od początku myśleliśmy żeby zrobić jak będzie jakiś długi weekend a wtedy w piątek wypada święto
__________________
Born to fight. Fight to win.
egejszynUT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 11:03   #2705
woncia
Raczkowanie
 
Avatar woncia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 68
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
Czym się sugerowałaś wybierając foto+video? Bo właśnie jesteśmy na tym etapie
Przede wszystkim oglądałam filmy i zdjęcia. Filmów jest dużo na youtube:
http://www.youtube.com/user/slubwtarnowie
http://www.youtube.com/user/SpalaBoguslaw

Widziałam ich zdjęcia na targach ślubnych w Cristal Parku.
A takim potwierdzeniem że to bedzie dobry wybór było spotkanie w siedzibie i rozmowa z Panem Bogdanem który jest bardzo sympatyczny zabawny i miło sie z nim rozmawia. Poza tym bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy. Pytałam go na przykład dlaczego na niektórych filmach z innych firm podkłady sa bardzo głośne a nagranie np z powitania chlebem i solą tak ciche że nie słychać kto co mówi. Powiedziała że jest to kwestia odpowiedniego dopasowania ścieżek dzwiękowych. Nie znam sie na tym ale fachowo mi to wytłumaczył. Powiedział że jest to po prostu bardzo czasochłonne i niektórym nie chce się tego robić.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona7777 Pokaż wiadomość
My jeszcze nie mielismy sesji, bo najpierw pogoda nie dopisywala, a teraz od miesiaca jestesmy w Niemczech. Planujemy sesje zrobic na poczatek w parku strzeleckim jeszcze myslalam o jakims jeziorku, ale nie wiem dokladnie gdzie chetnie poczytam wasze propozycje
Z tego co ja kojarzę to najczęściej na plener pary wybierają Marcinkę, Muzeum Drogownictwa w Szczucinie, Park Strzelecki w Tarnowie, Radłów sesja w wodzie. Tyle jest pięknych miejsc że nie wiadomo co wybrać.

W sumie może się za rok skusimy na sesje narzeczeńską, co o tym sądzicie?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------
__________________
Razem od: 17 lipiec 2006
Zaręczeni od: 3 kwietnia 2012
Szczęśliwy dzień: 9 sierpień 2014
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140809581017.html

Edytowane przez woncia
Czas edycji: 2012-08-13 o 11:05
woncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:30   #2706
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez woncia Pokaż wiadomość
Przede wszystkim oglądałam filmy i zdjęcia. Filmów jest dużo na youtube:
http://www.youtube.com/user/slubwtarnowie
http://www.youtube.com/user/SpalaBoguslaw

Widziałam ich zdjęcia na targach ślubnych w Cristal Parku.
A takim potwierdzeniem że to bedzie dobry wybór było spotkanie w siedzibie i rozmowa z Panem Bogdanem który jest bardzo sympatyczny zabawny i miło sie z nim rozmawia. Poza tym bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy. Pytałam go na przykład dlaczego na niektórych filmach z innych firm podkłady sa bardzo głośne a nagranie np z powitania chlebem i solą tak ciche że nie słychać kto co mówi. Powiedziała że jest to kwestia odpowiedniego dopasowania ścieżek dzwiękowych. Nie znam sie na tym ale fachowo mi to wytłumaczył. Powiedział że jest to po prostu bardzo czasochłonne i niektórym nie chce się tego robić.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------



Z tego co ja kojarzę to najczęściej na plener pary wybierają Marcinkę, Muzeum Drogownictwa w Szczucinie, Park Strzelecki w Tarnowie, Radłów sesja w wodzie. Tyle jest pięknych miejsc że nie wiadomo co wybrać.

W sumie może się za rok skusimy na sesje narzeczeńską, co o tym sądzicie?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Ja właśnie myśle nad sesja narzeczeńska bo chce pózniej te zdjęcia dodać do filmu z podziekowaniami dla rodziców
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 15:05   #2707
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Hej
chcialam zapytac czy slyszal ktos o zespole PARADISE???
bo slyszalam ostatnio nazywo i poprostu jestem zachwycona
grli z takim pawerem ze masakra
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 18:15   #2708
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
My tu gadu gadu, a chyba LaLoca dzisiaj ślubuje )

Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze życia
Pozwolę się dołączyć!!!!Dużo miłości

Cytat:
Napisane przez woncia Pokaż wiadomość

W sumie może się za rok skusimy na sesje narzeczeńską, co o tym sądzicie?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie myśle nad sesja narzeczeńska bo chce pózniej te zdjęcia dodać do filmu z podziekowaniami dla rodziców
Świetna sprawa i zabawa
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:29   #2709
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cześć Byłam w sobotę na weselu i postanowiłam wytestować sobie fryzjerkę i makijażystkę pod kątem własnego, przyszłorocznego ślubuToteż zdaję Wam relację

Fryzurę robiłam w Awangardzie u Pani Justyny. Na początku trochę się zraziłam i zdenerwowałam, bo zapisana byłam na godzinę 10, a siadłam na fotel dopiero o 10:40...Stresowałam się czy zdążę na makijaż. Ale szybko mi przeszło jak zobaczyłam efekt. Fryzura była cudnaI taka trwała, że po weselu spałam w niej i jeszcze poszłam w niej na poprawiny, i nawet po tych poprawinach była w całkiem dobrym stanieNie mówię jeszcze, że na 100% wybiorę ten salon na ślubną fryzurę, ale jeszcze pójdę tam kilka razy na jakieś ścinanie żeby się upewnić.

Makijaż robiłam w Estetica na Słonecznej. CuuuuudoPrawie się w lustrze nie poznałamW ogóle wszyscy mi mówili, że mnie nie poznali w pierwszej chwili. Pani dokleiła mi kępki sztucznych rzęs, zrobiło to super efekt, o 6 rano zmywałam makijaż- w idealnym stanie, nic się nie świeciło, a mam tendencję do tego. Także jak najbardziej polecam
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:01   #2710
emotikona
Raczkowanie
 
Avatar emotikona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 256
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Hania444 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Pytanie do osób z okolic Tarnowa: który zespół weselny polecacie?
Czy ktoś z Was słyszał coś o zespole SPEKTRUM?
Na stronie internetowej brzmią bardzo dobrze, nie miałam jednak okazji słyszeć ich na żywo. Wszelkie informacje będą więc mile widziane

Jeżeli chodzi Ci o ten zespół: http://zespolspektrum.pl/ to będą u mnie grać w tą sobotę na weselu, więc po sobocie będę mogła coś więcej powiedzieć
emotikona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:08   #2711
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez emotikona Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi Ci o ten zespół: http://zespolspektrum.pl/ to będą u mnie grać w tą sobotę na weselu, więc po sobocie będę mogła coś więcej powiedzieć

Ładnie grają, jednak moim zdaniem- nie ma to jak męski głos w orkiestrze, nie przeszłaby u mnie na wesele orkiestra z damskim głosem, po prostu się nam nie podoba, ale to nasze zdanie

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Fryzurę robiłam w Awangardzie u Pani Justyny.
Jak dużo wcześniej się zapisywałaś do Awangardy?

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie myśle nad sesja narzeczeńska bo chce pózniej te zdjęcia dodać do filmu z podziekowaniami dla rodziców

My jeszcze nie mamy pomysłu na prezenty dla Rodziców, ale mamy zdecydowanie dużo czasu Czy dajecie tylko film dla Rodziców? Czy coś jeszcze? jakiś dodatek?





LaLoca - wszystkiego co najlepsze dla Was jak znajdziesz chwilkę, to proszę w imieniu swoim i Wizażanek opowiedz nam trochę o wrażeniach i lokalu
__________________
!

Edytowane przez shy angel
Czas edycji: 2012-08-14 o 14:10
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 15:02   #2712
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
Ładnie grają, jednak moim zdaniem- nie ma to jak męski głos w orkiestrze, nie przeszłaby u mnie na wesele orkiestra z damskim głosem, po prostu się nam nie podoba, ale to nasze zdanie
W zespole SPEKTRUM są jeszcze dwa wokale męskie. A mnie z kolei sam wokal męski w zespole się nie podoba, jest tak monotonnie i nie mogą wykonywać wszystkich piosenek.
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 16:10   #2713
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Kingunia87
Obiecałam więc zdaję relację z wesela w lokalu Szyszkarnia.
Ogólnie lokal na plus,ładnie urządzony,bez przesady,czysto,schludnie ,stoły ładnie nakryte,czyste białe obrusy,duże serwety,które niestety zabrano po obiedzie, a szkoda bo idealnie chroniły przed pobrudzeniem sukienki.Na stołach świeczki i małe bukieciki kwiatów(nie wiem czy to z lokalu czy dekoratorka urządzała).
Wesele było na około 120 osób i trochę ciasno na parkiecie się robiło,zwłaszcza jak jakieś zabawy były(np pociąg)Ciężko było się przemieszczać w dolnej części sali,ale gości dali jakoś radę.
Ładny ogródek na zewnątrz z huśtawkami i stolikami z parasolami.
Jedzenie bardzo dobre,mniejsze porcje ale za to często podawane i nie zdążyło się zgłodnieć a tu już coś na stole lądowało.Młodzi mieli 5 gorących dań.Oprócz tego wędlina,sałatki,galaretki ,ciasto wiadomo.
Dużym minusem był brak klimy(zepsuta była),mimo że nie było z ciepło na polu to atmosfera w środku gorąca i nie było się jak schłodzić
A obsługa super,przynajmniej przy naszym stoliku,2 młode dziewczyny super miłe,pomocne,uśmiechnięte .Naprawdę wielki plus,jeszcze nigdy nie byłam tak uprzejmie obsługiwana:proszę, dziękuję, a może coś jeszcze podać itp.Pełna kulturka.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 16:17   #2714
kaasjaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Kobitki właśnie szukam natchnienia na allegro i wpadły mi w oko takie lampiony puszczane na wodzie: http://allegro.pl/plywajace-lampiony...552255904.html
Myślę, że super patent dla tych,które wesela mają gdzieś blisko wody Miła odmiana dla lampionów fruwających

A ja dalej grzebie w allegro i szukam i szukam...
kaasjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 16:44   #2715
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość


Jak dużo wcześniej się zapisywałaś do Awangardy?

Miesiąc wcześniej.
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 17:54   #2716
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez kaasjaa Pokaż wiadomość
Kobitki właśnie szukam natchnienia na allegro i wpadły mi w oko takie lampiony puszczane na wodzie: http://allegro.pl/plywajace-lampiony...552255904.html
Myślę, że super patent dla tych,które wesela mają gdzieś blisko wody Miła odmiana dla lampionów fruwających

A ja dalej grzebie w allegro i szukam i szukam...
Ja też już to wcześniej widziałam i bardzo mi się podobają, a że mój lokal jest nad samą woda to mam pole do popisu - tak o północy, przepięknie by to wyglądało.
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:31   #2717
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez majaK13 Pokaż wiadomość
W zespole SPEKTRUM są jeszcze dwa wokale męskie. A mnie z kolei sam wokal męski w zespole się nie podoba, jest tak monotonnie i nie mogą wykonywać wszystkich piosenek.
To samo tyczy się kobiet, wokal damski nie może wykonywać wszystkich piosenek,jestem nawet skłonna powiedzieć,że 80% wykonywanych utworów "pod nogę" - śpiewa męski głos.
Jak dla mnie- kwestia gustu , a o tych się nie rozmawia

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kaasjaa Pokaż wiadomość
Kobitki właśnie szukam natchnienia na allegro i wpadły mi w oko takie lampiony puszczane na wodzie: http://allegro.pl/plywajace-lampiony...552255904.html
Myślę, że super patent dla tych,które wesela mają gdzieś blisko wody Miła odmiana dla lampionów fruwających

A ja dalej grzebie w allegro i szukam i szukam...

Bardzo ładnie się to prezentuje nocą!!
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:29   #2718
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
To samo tyczy się kobiet, wokal damski nie może wykonywać wszystkich piosenek,jestem nawet skłonna powiedzieć,że 80% wykonywanych utworów "pod nogę" - śpiewa męski głos.
Według mnie jest tyle samo fajnych utworów typowo męskich co damskich. Z tym że zespoły z mieszanym wokalem są bardziej elastyczni, można od nich więcej wymagać i z reguły mają repertuar bardziej nowoczesny - przynajmniej ja się z takimi spotkałam w naszym rejonie.
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:14   #2719
barbadelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Fines Pokaż wiadomość
Witam,
byłam ostatnio na weselu w Hotelu Dunajec i szczerze odradzam. Cena za wysoka w stosunku do jakości (200 zł): porcje drugiego dania mocno oszczędne i wyliczone (podane 40 minut po pierwszym daniu), pomimo zapisu w umowie odnośnie zniżki na dzieci, nie została ona uwzględniona w ostatecznym rozliczeniu. Właściciele mocno oszczędzają na klimatyzacji - sala schłodzona tylko na wejście, talerze i sztućce tylko przy stole szwedzkim. Właściciele nie przestrzegają zawartych w umowie ustaleń - przywitanie Państwa Młodych przez obsługę a nie jak było ustalone przez właścicielkę, przeganianie gości na zewnątrz ponieważ toast powitalny trzeba poprawić. Ciasto na stołach w znikomych ilościach i nie uzupełniane, paczki dla gości miniaturowe (w umowie zapisano duże). Straszna oszczędność na napojach - donoszone na kilkakrotne prośby gości, dopłaty do wszystkiego: wystroju, pokrowców, stołu szwedzkiego. Jeżeli chodzi o noclegi i obiad na drugi dzień to nie ma żadnej zniżki - obiad oparty na daniach pozostałych po weselu i zapłata za ten obiad 70,00 zł od osoby.

Miałam "przyjemność" być na weselu w Hotelu Dunajec i muszę potwierdzić że dania faktycznie są mikroskopijne i strasznie wyliczone, kiedy przy naszym stoliku brakło mięska to kelnerka zapytała ile porcji brakło i przyniosła odmierzoną ilość tylko dla osób którym zabrakło a reszta musiała obejść sie smakiem - dokładek tam nie przewidują. Sztućće dostępne tylko na stole szwedzkim, dla mnie to co najmniej dziwne rozwiązanie, ponieważ zanim człowiek dotrze po talerz i z powrotem do stolika żeby nałożyć sobie sałatki podanej w miseczkach wielkośći barszczówek to się odniechciewa jeść. Jeżeli chodzi o smak potraw to bez rewelacji, jak coś podają z sosem np. chrzanowym to lepiej zjeść bez sosu, galaretki drobiowe (4 kosteczki chyba kurczaka i kawałek brokuły) podawane w kieliszkach!!
barbadelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 11:26   #2720
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez kaasjaa Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki
Pozwolicie, że dołączę My ślubujemy 29 września,wesele w Bristolu,ślub w św. Rodzinie. Jesteśmy po spisaniu protokołu,suknia się szyje,fotograf,kamera,sam ochód,orkiestra zamówione dawno,ciasta i tort od Piotrka R. zamówione,wódka w planie-myślimy nad czarnym Smirnoffem albo Stumbrassem. Drogo,ale dobrze chyba. Nie wiem jakie wino kupić i ile. Dodatkowo robimy stolik alkoholowo-ciastkowy i wiejski. Fontannę odpuszczam. Buty kupiłam, welon mam ślubny mojej mamy drobne poprawki muszę z nim zrobić i szukam modniarki w Trn albo w Krk. Mój J. garnitur musi kupić i buty jeszcze. Co do fryzury to czeszę się w salonie Venus,szukam dobrej Pani do tipsów i makijażystki. Nie wiem c tam jeszcze?
Pozdrawiam.
Jeśli chodzi o wina to obecnie w Tesco jest promocja na dobre wino Senorio De Valan - za tą cenę naprawdo warto kupić. A i jeszcze do obiadu polecam Liebfraumilch w takiej niebieskiej butelce.
Natomiast na stolik z alkoholami warto kupić wino Mogen David Concord, jest pyszne i swoim smakiem przewyższa cenę.

O jakim smaku zamówiłaś tort u P.Rydza?
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:51   #2721
famfulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 140
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Nie wyrabiam już dziewczyny, za trzy dni ślub, zastanawiam się czy wszystko załatwione; strasznie dużo gości nam odmówiło, ale nie zraża mnie to przyjdą Ci którym zależy, martwi mnie pogoda, jest taka dobijająca, ciągle pada i pada; ale jestem dobrej myśli, bo prognozy są obiecujące
Mam trochę schize czy to wszystko ma sens itd. ale podejrzewam że to normalne
Nie nadążam czytać o pisaniu już nawet nie myśle
Ale na tą sobotę to chyba dość sporo nas jest!!!
Wierzycie w jakieś przesądy ślubne?

Edytowane przez famfulka
Czas edycji: 2012-08-15 o 22:52
famfulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 06:09   #2722
Foczkaa02
Raczkowanie
 
Avatar Foczkaa02
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: powiat dąbrowski
Wiadomości: 137
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez famfulka Pokaż wiadomość
Nie wyrabiam już dziewczyny, za trzy dni ślub, zastanawiam się czy wszystko załatwione; strasznie dużo gości nam odmówiło, ale nie zraża mnie to przyjdą Ci którym zależy, martwi mnie pogoda, jest taka dobijająca, ciągle pada i pada; ale jestem dobrej myśli, bo prognozy są obiecujące
Mam trochę schize czy to wszystko ma sens itd. ale podejrzewam że to normalne
Nie nadążam czytać o pisaniu już nawet nie myśle
Ale na tą sobotę to chyba dość sporo nas jest!!!
Wierzycie w jakieś przesądy ślubne?
Będzie dobrze Zobaczysz, wstaniesz w sobote rano słoneczko będzie ładnie świecić, pojdziesz do fryzjera, do kosmetyczki, ubierzesz suknie i od razu wszystko zrobi się "lepsze" Tzn tak mi sie wydaje Na pewno bedzie dobrze, głowa do góry
__________________
Razem od 04.07.2005
Zaręczeni od 10.11.2011
Ślub 29.06.2013


http://s10.suwaczek.com/20130629580120.png

Foczkaa02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 09:50   #2723
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

w sobotę ma byc ładna pogoda, ja w przesądy żadne nie wierze i nie wierzyłam a co do stresu to mi się pojawił dopiero w dniu slubu, ale każdy przeżywa na swój sposób tak naprawde będzie dobrze
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 10:16   #2724
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Stres pewnie puści po Zaślubinach w kosciele
Ładną pogodę zapowiadają, pogoda to ostatnia rzecz, która powinna zepsuć taki piękny dla Was dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Nie martw się na zapas, bo co Ci z tych zmartwień
Włącz pozytywną muzykę i nastrajaj się tylko i wyłącznie pozytywnie, bo innej opcji nie przyjmujemy
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 12:50   #2725
kaasjaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez majaK13 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wina to obecnie w Tesco jest promocja na dobre wino Senorio De Valan - za tą cenę naprawdo warto kupić. A i jeszcze do obiadu polecam Liebfraumilch w takiej niebieskiej butelce.
Natomiast na stolik z alkoholami warto kupić wino Mogen David Concord, jest pyszne i swoim smakiem przewyższa cenę.

O jakim smaku zamówiłaś tort u P.Rydza?
Tort będzie śmietanowy,jedna masa tiramisu,druga z białą czekoladą i wiśniami z alkoholu. Nie chciałam marcepanu


A powiedzcie mi kobietki raz jeszcze te po weselu też Ile w końcu tego alkoholu trzeba kupić? Nastawiamy się na wódkę oczywiście, wino, trochę piwa i alkoholowy stoliczek Tylko powiedzcie, ile wódki kupowałyście?

Edytowane przez kaasjaa
Czas edycji: 2012-08-16 o 12:53
kaasjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 13:22   #2726
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

My na 90 osób kupiliśmy ok 110 butelek. nie przyszło kilka w dniu slubu jeszcze wiec w sumie zostało nam 4 kartony wodki po 12 szt. wino piły kobietki więc też nie zeszło dużo.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:27   #2727
roxy20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 104
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

.

Edytowane przez roxy20
Czas edycji: 2012-09-12 o 09:05
roxy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:18   #2728
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

[QUOTE=kaasjaa;35928473
A powiedzcie mi kobietki raz jeszcze te po weselu też Ile w końcu tego alkoholu trzeba kupić? Nastawiamy się na wódkę oczywiście, wino, trochę piwa i alkoholowy stoliczek Tylko powiedzcie, ile wódki kupowałyście?[/QUOTE]

Na jedną osobę liczy się 0,5l. alkoholu a i tak z tego jeszcze zostaje. Natomiast wina do obiadu tak 7 osób na jedną butelkę 0,75 ale to już zależy od lampek na wino - najlepiej nalać wody do butelki i potem policzyć ile wychodzi.
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:19   #2729
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez famfulka Pokaż wiadomość
Nie wyrabiam już dziewczyny, za trzy dni ślub, zastanawiam się czy wszystko załatwione; strasznie dużo gości nam odmówiło, ale nie zraża mnie to przyjdą Ci którym zależy, martwi mnie pogoda, jest taka dobijająca, ciągle pada i pada; ale jestem dobrej myśli, bo prognozy są obiecujące
Mam trochę schize czy to wszystko ma sens itd. ale podejrzewam że to normalne
Nie nadążam czytać o pisaniu już nawet nie myśle
Ale na tą sobotę to chyba dość sporo nas jest!!!
Wierzycie w jakieś przesądy ślubne?
Trzymaj się ,każda tak miała i będzie mieć,ludzka a raczej babska rzecz
Spróbuj znaleźć czas choćby na małą, odstresowującą przyjemność np spacer.Dotlenisz się ,wyluzujesz,pomyślisz inaczej
A w przesądy nie wierzę w ogóle
Cytat:
Napisane przez majaK13 Pokaż wiadomość
Na jedną osobę liczy się 0,5l. alkoholu a i tak z tego jeszcze zostaje. Natomiast wina do obiadu tak 7 osób na jedną butelkę 0,75 ale to już zależy od lampek na wino - najlepiej nalać wody do butelki i potem policzyć ile wychodzi.
Dokładnie,ale lepiej żeby zostało niż zabrakło
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:24   #2730
Kingunia87
Raczkowanie
 
Avatar Kingunia87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wexford/IRL
Wiadomości: 106
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Kingunia87
Obiecałam więc zdaję relację z wesela w lokalu Szyszkarnia.
Ogólnie lokal na plus,ładnie urządzony,bez przesady,czysto,schludnie ,stoły ładnie nakryte,czyste białe obrusy,duże serwety,które niestety zabrano po obiedzie, a szkoda bo idealnie chroniły przed pobrudzeniem sukienki.Na stołach świeczki i małe bukieciki kwiatów(nie wiem czy to z lokalu czy dekoratorka urządzała).
Wesele było na około 120 osób i trochę ciasno na parkiecie się robiło,zwłaszcza jak jakieś zabawy były(np pociąg)Ciężko było się przemieszczać w dolnej części sali,ale gości dali jakoś radę.
Ładny ogródek na zewnątrz z huśtawkami i stolikami z parasolami.
Jedzenie bardzo dobre,mniejsze porcje ale za to często podawane i nie zdążyło się zgłodnieć a tu już coś na stole lądowało.Młodzi mieli 5 gorących dań.Oprócz tego wędlina,sałatki,galaretki ,ciasto wiadomo.
Dużym minusem był brak klimy(zepsuta była),mimo że nie było z ciepło na polu to atmosfera w środku gorąca i nie było się jak schłodzić
A obsługa super,przynajmniej przy naszym stoliku,2 młode dziewczyny super miłe,pomocne,uśmiechnięte .Naprawdę wielki plus,jeszcze nigdy nie byłam tak uprzejmie obsługiwana:proszę, dziękuję, a może coś jeszcze podać itp.Pełna kulturka.
dzieki mam taka mala nadzieje, ze naprawia ta klimatyzacje
__________________
~ ~ Razem od 07.10.2006 ~ ~
~ ~ Zaręczyny 20.06.2010 ~ ~
~ ~ Nasz Wielki Dzień 18.08.2012
Kingunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.