Dieta kopenhaska - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 14:30   #2701
Oli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhaska

Moim zdaniem dieta ok ale dla silnych organizmów.
Na serio się chudnie ale mocno osłabia organizm.
Fajna na wiosnę - przygotowanie figury na lato.
Stosowałam się do zasad w 100% schudłam 6kg przy wadze wyjściowej 70kg
Oli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 12:20   #2702
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Dieta kopenhaska

A ja jestem po tej diecie i stwierdzam ze albo ona nie jest dla mnie albo jest beznadziejna , co prawda troszke podkreslam ze troszke tylko schudlam przestrzegajac jej rygorystycznie a po trzymajac sie zalecen i nie wracajac do starego trybu jedzenia bardzo szybko nadrobilam stracone kilogram, teraz postawilam na zdrowe zywienie i sport i sa juz od dluzszego czasu efekty!
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 09:51   #2703
kerelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta kopenhaska

Hi funpic

Doceniam Twoja troske i szczerosc...mam nadzieje,ze ciaza,albo juz dzidzius zdrowy?
Jak masz jakies pomysly,albo ta rozpiske od dietetyka to czy moglabys sie podzielic?
Bylabym wdzieczna
Pozdrawiam
kerelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 11:02   #2704
madzialenka77vs77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 18
Dot.: Dieta kopenhaska

.

Edytowane przez madzialenka77vs77
Czas edycji: 2012-08-15 o 15:12
madzialenka77vs77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 10:01   #2705
doris2880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
kopenhaska:)

Kto od jutra zaczye ze mną dietę kopenhaską??
doris2880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 10:29   #2706
doris2880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
kto zaczyna ze mną jutro dietę kopenhaską??

kto zaczyna ze mną jutro dietę kopenhaską??
doris2880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 18:45   #2707
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez doris2880 Pokaż wiadomość
Kto od jutra zaczye ze mną dietę kopenhaską??
Cytat:
Napisane przez doris2880 Pokaż wiadomość
kto zaczyna ze mną jutro dietę kopenhaską??
korzystanie z forum to nie tylko umiejętność bezrefleksyjnego namnażania nowych wątków,
ale również zaprzyjaźnienie się z wyszukiwarką, polecam

jeśli istnieją już wątki o podobnej treści-dopisujemy do nich swoje trzy grosze, zamiast dublować tematy
__________________
#########################
.............. .............

Edytowane przez macerata
Czas edycji: 2012-08-17 o 18:48
macerata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 13:27   #2708
noochybaty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Smile Dieta kopenhaska i przeciwwskazania

Hej jestem Ania Chciala bym zaczac diete kopenhaska ale wyczytalam ze przy nadcisnieniu i dolegliwosciami zoladkowymi wlasnie ta dieta nie jest wskazana. Czy ktos ja probowal majac takie 'problemy'? Bede bardzo wdzieczna
noochybaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 20:16   #2709
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Dieta kopenhaska i przeciwwskazania

zaczynam od jutra!
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 19:32   #2710
ani124
Przyczajenie
 
Avatar ani124
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta kopenhaska

I na mnie przyszedł czas. Od jutra dieta. Nie czuję strachu przed ograniczeniem kalorii, bo posiadam silną wolę, ale miło mieć wsparcie w osobach, które tak jak ja zmagają się z wagą. Dokładnie dwa lata temu byłam na tej diecie i schudłam 16 kg! Efekt jojo pojawił się po dwóch latach i to przy nie ograniczaniu się w jedzeniu. Nigdy nie miałam przy tej diecie nudności, bólów głowy i innych przypadłości. Nie czułam się też osłabiona - ćwiczyłam codziennie. Uważam, że dieta ta jest idealna, bo daje wymierne efekty, nie jest skomplikowana, a i posiłki są łatwe w przygotowaniu i nie czasochłonne, a przede wszystkim składniki nie są drogie. Życzę sobie i Wam powodzenia. Pochwalcie się wynikami, koniecznie.
ani124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 09:23   #2711
031083
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta kopenhadzka

witam mam pytanie co do diety kopenchadzkiej . chce ja zastosowac .w tej diecie 6 dnia w jadlospisie jest caly kurczak . czy tu chodzi o calego kurczaka czy np tylko o udko albo piers .?
031083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 14:06   #2712
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez 031083 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie co do diety kopenchadzkiej . chce ja zastosowac .w tej diecie 6 dnia w jadlospisie jest caly kurczak . czy tu chodzi o calego kurczaka czy np tylko o udko albo piers .?

W moim przypadku to było udko.
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 12:42   #2713
hipp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
jutro jest mój ostatni dzien tej diety. Podchodziłam do niej drugi raz, teraz w koncu mi sie udało (tzn. uda jeżeli nic sie do pojutrza nie wydarzy).
Tylko że im bardziej zbliżam się do jej końca to tym bardziej sie boje, że i tak kilogramy wrócą. Właściwie to nie zgubiłam ich wiele bo może i wiele do zrzucenia nie miałam ( jakieś 3-4 kg jest mnie mniej) ale nie chciała bym ich miec spowrotem

Może jakies cenne wskazówki co do tego jak powinnam sie po niej odzywiac? bo to ze stopniowo zwiększać ilośc kalorie to wiem, ale moze jakies inne złote rady? bo naprawde zalezy mi na tym aby te wage utrzymac albo i schudnac jeszcze z 2 kg.
hej ja też stosuje tą dietę mam 1 dzień za sobą powiedz jak było ciezko bo ja mam nadzieje że dam rade zgubic nieco po ciąży .
hipp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:39   #2714
monii91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Smile Dieta kopenhaska :)

Wiec tak moj pierwszy dzien diety uwazam za rozpoczety. Ile przetrwam to sie przekonam o ile przetrwam poniewaz lubie pojesc a tu glodowka konretna Oto moj jadłospis;

Dieta kopenhaska - DZIEŃ 1, 8 (sniadanie;8-9, obiad;12-14, kolacja;17-18)
  • Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru
  • Obiad: 2 jajka na twardo, pół paczki (szklanka) gotowanego szpinaku lub brokułów, 1 pomidor.
  • Kolacja: 1 duzy befsztyk wołowy (200 g), 5 liści sałaty z łyżką oliwy z oliwek i sokiem z cytryny
Dieta Kopenhaska DZIEŃ 2, 9
  • Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru
  • Obiad: 1 duzy befsztyk wołowy (200 g), 1/3 główki sałaty (lub 5 liści) z łyżką oliwy z oliwek i sokiem z cytryny, 1 surowy owoc (jabłko, ananas lub grejpfrut)
  • Kolacja: 1 gruby (100 g) plaster (albo 5 chudszych) szynki (np. drobiowej), 2/3 szklanki (słownie: dwie trzecie, a więc niecała jedna szklanka!) jogurtu naturalnego
Dieta Kopenhaska DZIEŃ 3, 10
  • Śniadanie: 1 kubek kawy, 1 kostka cukru, 1 mała kromka pieczywa (grzanka)
  • Obiad: pół paczki (szklanka) gotowanego szpinaku, 1 pomidor, 1 surowy mały owoc
  • Kolacja: 2 jajka na twardo, 1 gruby (100 g) plaster szynki (lub 5 chudszych), 5 liści sałaty z łyżką oliwy z oliwek i sokiem z cytryny
Dieta Kopenhaska DZIEŃ 4, 11
  • Śniadanie: 1 kubek kawy, 1 kostka cukru
  • Obiad: 1 jajko na twardo, 1 duża marchewka, małe opakowanie serka wiejskiego (twarożku naturalnego) (100-150 g)
  • Kolacja: pół szklanki kompotu z owoców (ugotowanego bez cukru, owoce zjadamy), 2/3 szklanki (słownie: dwie trzecie, a więc niecała jedna szklanka!) jogurtu naturalnego
Dieta Kopenhaska DZIEŃ 5, 12 (Dni bez kawy)
  • Śniadanie: 1 duża starta marchewka z sokiem z cytryny
  • Obiad: 1 duża (300 g) chuda gotowana ryba (pstrąg, dorsz lub sola) z sokiem z cytryny. Rybę można także usmażyć bez tłuszczu.
  • Kolacja: 1 duży befsztyk wołowy (200 g), 5 liści sałaty, pół paczki (6-8 główek) gotowanych brokułów
Dieta Kopenhaska DZIEŃ 6, 13
  • Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru, 1 mała kromka pieczywa (grzanka)
  • Obiad: 1 duszona pierś kurczaka bez skóry, 5 liści sałaty z łyżką oliwy z oliwek i sokiem z cytryny
  • Kolacja: 2 jajka na twardo, 1 duża starta marchewka
Dieta Kopenhaska DZIEŃ 7
  • Śniadanie: 1 kubek herbaty (najlepiej zielonej) bez cukru
  • Obiad: 1 pierś (150 g) kurczaka grillowana lub z piekarnika, 1 świeży owoc
  • Kolacja: NIC
Wiem, wiem wiekszosc z was odradzi mi ta diete bo to zwykla głodowka. Chodzi mi o to ze pare lat temu byłam naprawde szczupla dziewczyna ale chcialam cos zmienic chcialam przytyc zeby nie byc az takim kosciotrupem ( teraz wiem ze to nie była najlepsza decyzja) o ile pamietam kupilam chyba jakas herbate na przemiane materi i zaczelam sie opychac o dziwo herbata zadzialala i teraz mam po tych paru latach "boskie" cialo tak drastycznie zaczelam tyc ze zaczely mi sie robic rozstepy na boczkach nie mowiac o moich tylach :/. Tak jak pisze umieru w jedzeniu nie mam, wiec zdecydowalam sie na ta diete by troche sie przyglodzic zeby ten zoladek jakos sie przykurczyl nie wiem Gdzies czytalam ze przez ta diete mozna nabawic sie wrzodow :| moim skromnym zdaniem jest do dieta lekko strawna wiec lekka dla zoladka wiec watpie ze mozna sie nabawic wrzodow ale to tylko moje zdanie oczywiscie...



Oczekuje ze ktos mnie wesprze w tych trudnych pierwszych dnia jak i reszcie. Napiszcie ile schudlyscie po tej diecie czy widzialyscie roznice na swoim ciele po niej. Z gory Dziekuje i pozdrawiam


monii91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:11   #2715
Suivi
Zadomowienie
 
Avatar Suivi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 352
Dot.: Dieta kopenhaska :)

Ta dieta jest beznadziejna i niezdrowa. Moja koleżanka po kilku takich dniach zemdlała w szkole. Wydaje mi się, że taki wątek nie powinien istnieć we "Wspólnych odchudzaniu".

Nie lepiej chudnąć zdrowo? Ta dieta wyniszczy Twój organizm

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=670829 Zajrzyj do naszego wątku o wspólnych odchudzaniu. Pomożemy Ci i będziemy się wspólnie motywować
__________________

Suivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:35   #2716
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Dieta kopenhaska :)

Powodzenia Przy niespełna 600 kcal napewno szybko schudniesz .... z mięśni, a nie z tłuszczu. Spowolnisz jeszcze bardziej metabolizm i pozbawisz się energii. Daj znać jak Ci idzie.
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 13:00   #2717
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Dieta kopenhaska :)

Jest juz przeciez taki watek. A co do diety - szkoda twojego wysilku, po tej diecie efekt jojo jest murowany.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 16:42   #2718
monii91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kopenhaska :)

Pierwszy dzien diety mija nawet dobrze nie czuje ogromnego glodu pomimo tego iz potrafie wchlaniac w siebie tyle jedzenia ze az rodzice sie nie raz dziwili ze tyle potrafie zjesc. Najgorsze przede mna czyli wieczor moje bezsenne noce w ktorych to wlasnie lubie sie najesc.
Mam nadzieje ze jakos dotrwam do konca diety i moj zoladek w jakis sposob sie przykorczy i juz nie bede w stanie tyle pozerac . Jedzenie nie jest jakies najgorsze tylko to nie solenie, do tej pory sol w moich potrawach goscil w duuuuzych ilosciach i roznego rodzaju wegety. Musze w siebie wierzyc ze podołam
Dzieki rowniez za wasze opinie (negatywne) o tej diecie. Wiedzialam ze wlasnie wiele osob ma takie zdanie ale ja ide w zaparte i zobacze co z tego bedzie, najwyzej na wlasnej skorze sie przekonam ze jednak to byl zly pomysl. Czlowiek uczy sie na bledach jak to mowia. Jestem Dobrej Mysli
monii91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 18:08   #2719
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Dieta kopenhaska :)

Moja współlokatorka była na tej diecie. Obserwowałam. Efekt: wypadające włosy, mega wory pod oczami, brak energii, nie miała iły wejść po schodach, prawie zemdlała. To co utraciła od razu wróciło z nadwyżką.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 08:57   #2720
monii91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kopenhaska

Dzień drugi czas zaczac !! )
Samopoczucie jak najbardziej dopisuje nie czuje sie slabo nawet glodu jako takiego nie czuje przez dzien gorzej jest na wieczor kiedy nie moge spac ale wtedy pije duzo wody i jest dobrze. Jak weszlam dzis na wage to troche sie zdziwilam jak sie wazylam wczoraj rano wazylam 60 kg a dzis juz 58 czy juz 2 kilogramy w jeden dzien czy to jest mozliwe?? szok .... Pierwsze dni fajnie zobaczymy jak bedzie do konca jak wytrwam a mocno w to wierze strasznie sie napalilam na to wszystko i wydaje mi sie ze tak nie odpuszcze jak zawsze...
Do diety postanowiłam robić 10 minutowe brzuszki ktore znalazlam na internecie mam zamiar je zrobic wlasnie sama nie wiem czy miedzy obiadem a kolacja czy zupelnie po kolacji... a wy jak myslicie?
monii91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:54   #2721
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dieta kopenhaska

Możliwy jest spadek wagi (zawartość jelit, woda) ale nie znaczy to, że coś z tłuszczu ubyło i do końca diety niewiele go ubędzie.
Za to w tym momencie możesz sobie pogratulować spadku metabolizmu o 20%
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 01:24   #2722
nurska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kopenhaska

Witajcie ! Dziś moja waga zatrzymala sie na 70kg( zaczynam kopenhaska od jutra jestem tu bo moze z waszym wsparciem uda mi sie wytrwac I zgubic pare kilo.. A ja za was wszystkie trzymam kciuki!!!!
nurska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 01:36   #2723
nurska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kopenhaska :)

Witam. Czytam Twoj post I tak jakbym czytala o sobie jem noca ja kiedys bylam na tej diecie I schudlam bardzo duzo . Teraz czas reaktywacji!! Zaczynam od jutra ! Trzymam za ciebie kciuki !
nurska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 21:06   #2724
23kla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta kopenhaska

Witajcie dziewczyny,

Zaczęłam DK wczoraj. Z tym, ze wcześniej byłam 2 tyg. Na diecie 7 dni i schudlam 2 kg. Pierwszy dzień przeżyłam ok, nie byłam specjalnie głodna, bo moj żołądek juz jest skurczony startuje z waga 75.3kg przy wzroście 170 cm. Kilogramów nie mogę zgubić po ciąży juz 8 miesiecy a przed ciąża wazylam 68 kg. Wymarzona waga to 65 kg. Dziś rano sie wazylam i mam 0.8 kg mniej. Ps. Pisze z Australii więc czas troszkę inny. Ale cieszę sie, ze sie będziemy wspierać ;-)
23kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 22:17   #2725
nurska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kopenhaska

Ty piszesz z Australi a ja z Angli tak więc trzymam kciuki za ciebie!! Ja dziś pierwszy dzień mam za sobą . Dnia się nie boje bo mogę mało jeść problemem za to są dla mnie wieczory! Tu przychodzi głód i wątpliwości ! Ale jestem zdesperowana w końcu to tylko 13 dni! Trzymam kciuki za koleżanki z dk)
nurska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:47   #2726
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Dieta kopenhaska

moni, jak Ci idzie?
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 16:11   #2727
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Dieta kopenhaska

hej od jutra ja zaczynam głodówka mi się przyda mam co zrzucic hihi
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 11:17   #2728
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Dieta kopenhaska

ja też od dziś zaczynam aczkolwiek boję się trochę, bo kiedyś byłam na tej diecie i nie mialam na nic sily, a teraz chodze na silke i boje się, ze padnę ;(
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:39   #2729
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Dieta kopenhaska

no to możesz mieć faktycznie ciężko ja się mało ruszam bo chwilowo do pracy nie chodze w domu siedze jedyny ruch to codziennie po 20min na rowerku ja już po obiedzie
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 21:53   #2730
czekolada12393
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 83
Dieta kopenhaska

Witam, tak wiem wiem były na ten temat już wątki aczkolwiek ja mam pytania na które nie znalazłam odpowiedzi a chciałabym ją znać
1) czy podczas tej diety można pić czerwoną herbatę? Ogólnie jest bardzo restrykcyjna i trzeba przestrzegać jadłospisu aczkolwiek czerwona herbata przecież wspomaga odchudzanie i nie wiem czy mogę ją pić czy nie
2) czy zamiast jogurtu naturalnego można wprowadzić kefir naturalny 0%? Jak myślicie?
Startuję od jutra więc potrzebuję szybkich mądrych odpowiedzi. Z góry dzięki!
czekolada12393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.