Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 20:35   #2701
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cześć
Przyszłam się przywitać, zaraz będę nadrabiać posty Nad morzem było super - czułam się jak na wycieczce klasowej A nowych zmarszczek od śmiechu chyba nie chcę się pozbywać
Mimo to, tęskniłam za Wami
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 20:43   #2702
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak Tobie będzie zbywać termalek, a mi balsamów (jak już się obkupimy w te zestawy) to możemy dokonać jakiejś sprytnej wymiany.
pomysł dobry choć może tym razem dadzą klientom wybór
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Cześć
Przyszłam się przywitać, zaraz będę nadrabiać posty Nad morzem było super - czułam się jak na wycieczce klasowej A nowych zmarszczek od śmiechu chyba nie chcę się pozbywać
Mimo to, tęskniłam za Wami
hej
super, że się tak dobrze bawiłaś
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 20:43   #2703
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
tak juz go robilam, jest pyszny. taki kremowy, nie za ciezki. tylko adwokata chlusne teraz nieco wiecej no i ja sera tez daje wiecej, niz w przepisie, bo cale wiaderko kilogramowe

pasche bede robic z przepisu Ewy Wachowicz, wieczorem moge wklepac przepis
Chętnie skorzystam, chciałabym jakiś sprawdzony przepis.
A ten sernik pewnie zrobię po świętach, nie mam ochoty stać po składniki w kolejkach przedświątecznych.
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Jestem za ja już od wtorku muszę być na wydziale, więc nawet we wtorek po południu mogłabym się spotkać.
To wstępnie umówmy się na wtorek, ja mam wolny dzień
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 20:52   #2704
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pomysł dobry choć może tym razem dadzą klientom wybór
I tak fajnie, że robią takie zestawy, każdy lubi dostawać coś gratis, a już szczególnie pełnowymiarowe produkty.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 20:57   #2705
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I tak fajnie, że robią takie zestawy, każdy lubi dostawać coś gratis, a już szczególnie pełnowymiarowe produkty.
no pewnie na opakowaniu jest napis, że na ten gratisowy produkt dają 99% rabatu niech będzie to i tak ujęte
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 21:02   #2706
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wszystkie, które są w "lakierowanych" opakowaniach są tegoroczne i mają niebieskie kółeczko z napisem "UVA"(jak tu), nie wiem od czego zależy, czy ma pompkę czy nie..
ja mam w tym nowym opakowaniu z pompką.. ale to dziwne, bo nawet na stronie Avene nie pokazują nowych opakowań o_O
(tzn. są te nowe lakierowane, ale pompki brak )
Dzięki za odpowiedź to już będę wiedziała, którą kupić

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Cześć
Przyszłam się przywitać, zaraz będę nadrabiać posty Nad morzem było super - czułam się jak na wycieczce klasowej A nowych zmarszczek od śmiechu chyba nie chcę się pozbywać
Mimo to, tęskniłam za Wami
Iza, heeej Super, że miałaś fajny wyjazd

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
To wstępnie umówmy się na wtorek, ja mam wolny dzień
Oki, mi pasuje
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 21:03   #2707
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Kochanie jak miło Cię widzieć pogoda nad morzem dopisała?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 21:04   #2708
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź to już będę wiedziała, którą kupić
ale ze mnie gapa tak wygląda to z kółeczkiem:
http://allegro.pl/item605420510_aven...uper_cena.html
miałam otwartych kilka okienek i stąd ta pomyłka..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 21:11   #2709
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ale ze mnie gapa tak wygląda to z kółeczkiem:
http://allegro.pl/item605420510_aven...uper_cena.html
miałam otwartych kilka okienek i stąd ta pomyłka..
Nie ma sprawy
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 21:18   #2710
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Cześć
Przyszłam się przywitać, zaraz będę nadrabiać posty Nad morzem było super - czułam się jak na wycieczce klasowej A nowych zmarszczek od śmiechu chyba nie chcę się pozbywać
Mimo to, tęskniłam za Wami
To fajnie, że się dobrze bawiłaś
Ice - niech tak zawsze będzie...
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 22:42   #2711
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A na mnie ten Garnier Active chyba nie działa, choć brudzi ubrania faktycznie jakby mniej niż mój kochany Dove No nie wiem- w sytuacji stresowej czuję jakbym się pociła jak mysz (z Dovem tak nie było)
U mnie nie jest źle, oby tak dalej.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o taką mniej więcej jak ja mam czarną z Ravela na zamek?
Nie, nie taką. Nie chcę takiej typowo sportowej, chcę taką casual bardziej. Taka albo na guziki albo na suwak, z kieszonkami jakimis, ze stojka najlepiej. No i taka materialowa, z jakiejś grubszej bawełny czy czegoś takiego.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
jejejej zazdraszczam Nastepne spotkanie ogólnopolskie NK robimy nad morzem
Jestem za, jestem za A propos robimy jakiś wiosenny zlocik w końcu ;>

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Z TŻ wszystko sobie wyjaśnilismy już, mamy nowy pomysł jak uleszyć ten związek i oby szło po naszej myśli to będzie pięknie
Na uczelni znów mam kilka rzeczy do poprawienia zaraz po świętach, na szczęście zajęcia zaczynam dopiero w czwartek więc mam równy tydzień na nadrobienie
Trzymam kciuki, żeby obie sprawy obrały pomyślny dla Ciebie obrót

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Na chwilkę Was zostawię- jadę na wieś jutro i wracam w poniedziałek, takż ezyczę wszystkim smacznych jajek i babek i przyjemnego czasu spędzonego w gronei najbliższych

Może jeszcze jutro wpadnę przed wyjazdem, ale jakby nie to trzymajcie się
Tobie również pysznego jedzonka i radosnego nastroju w te dni życzę

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Rozliczenie na cale szczescie mam juz dawno zaa soba,zreszta zlozylam od razu po Nowym Roku-wyjatkowo moja firma bardzo szybko sie uwinela.
Za to stos innych rzeczy mam odlozone na pozniej....
U mnie nie tyle chodzi o rozliczenie pod kątem obecnego pracodawcy, a bardziej o zrobienie porządków z papierami mojej firmy, którą zresztą już zlikwidowałam. Nie mam do tego głowy po prostu

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Musze sie zakrecic wogol tych kulek,zobaczymy co to za cudo ale dziekuje za opinie,ktora jak zwykle jest dla mnie cenna
Niezamaco. Kulki wyglądają zabójczo, więc nie sposób przejść koło nich obojętnie. Zakręcić się zakręcisz na pewno, czy chcesz tego czy nie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czasami jak patrze na zakupy dokonane w przeciagu m-ca to...dochodze do wniosku,ze gdyby mniej szperac po necie to znacznie mniej ich byloby Przyzwyczailam sie do tego typu zakupow i bardzo rzadko kupuje cos stacjonarnie-jeszcze gdyby tak reszta zakupow byla w ten sposob realizowana to mialabym pelen luksus.
Kiedys,dawno temu uwielbialam zakupy ale ....to bylo kiedys,teraz stawiam przede wszystkim na komfort jaki daje net-nie musze lazic,szukac itd.
Dokładnie, gdyby nie net, nie kupowałabym połowy rzeczy, które kupuję, ale z drugiej strony gdyby nie net, nie kupiłabym połowy rzeczy, które chcę. I to nie tylko jeśli o kosmetyki chodzi. Sama odkąd wróciłam do mojej dziury, też przestawiłam się na zakupy przez neta. Tak jest o wiele szybciej i wygodniej. I baaardzo często taniej

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mam nadzieje,ze UC szybko sie uwinie i bedziesz sie cieszyc nowymi umilaczami
Oby, oby. A dziś na pocieszenie dostałam od kumpeli zestawi Aussie Frizz Remedy, szampon + maska 3 Minute Miracle Co prawda sama je sobie zażyczyłam, więc do licznika dopiszę.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Naprawde wycofali????? niedobrze wiec tymbardziej musze zrobic zapas-popatrze jak z terminami waznosci i bede dumac,choc bardzo kusi mnie ta orzechowa nowosc i kupie ten krem
No tak mi się zdaje. Swego czasu cała seria została wycofana z Tesco, była na wyprzedaży, stąd też mam mój zapas kremu, a teraz, jak sama widzisz, wprowadzili nową brązującą serię. Ale może to tylko zmiana nazwy i image'u

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Postaram sie migiem wyslac paczke i czekam TYLKO na dobre recenzje
W kazdym razie to zupelnie inny rodzaj kwasu i nie ma co porownywac z Effaclarem K-na cale szczescie rzeklabym....
Szpoko, szpoko, siem nie spieszy aż tak A co do recenzji, to siem obaczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Choc OPI lubie to jednak mnie nie powalily tak jak Ciebie,mam Essie i.....lakier jak lakier,w sumie to ja ostatnio monotematyczna jestem bo jak zaczelam miziac pazury Goshem w kolorze Cute to tak mi juz schodzi ok.3 tydzien
Ja bym tak najchętniej w czerwieni chodziła, ale nie bardzo mi wypada. Tego koloru w standardach ubiory w mojej pracy niestety nie ma

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Balsam Garniera Urea nie sprawdza sie u mnie,myslalam ze bedzie to zastepstwo dla Xerialu 10 ale niestety nie,fajna ma konsystencje i tyle dobrego,globalnie jest za slaby
Szkoda. No ale dobrze, że się przekonałaś po próbasie, a nie kupnie całej flaszki.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A jakie bony masz? takie z Reserved czy sodexo czy inne? ale myślę, że powinno być takjak piszesz - zakup to zakup, jeśli coś się za niego należy to powinni dać bez gadania
Ja mam dylemat jakie buty kupić na lato. Obcasy raczej odpadają z moim środkiem ciężkości więc może właśnie za koturnami powinnam się rozejrzeć...
Mówiłam o tych bonach od nich, od Croppa, House i nie wiem czego tam jeszcze. Co dają 10zł za każde wydane 50zł. Mam takie 3 bony i dziś to już zupełnie zgłupiałam, bo podobnież przy jednej transakcji na 100zł mogę wykorzystać jeden bon, jak będę mieć zakupy na 300zł, to dopiero 3. Bez sensu

ziz, Ty się pytałaś i Tobie pozwolili wykorzystać 3 bony na raz przy jednej transakcji po prostu powyżej 100zł?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Uff, właśnie kończę mój 10-godzinny dzień w pracy. Trochę się u mnie pozmieniało w tym temacie, ale to nie temat na to miejsce. W ogóle pokomplikowałam sobie życie i nawet nie wiem jak zabrać się za jego układanie. Poza tym jestem zawalona uczelnią, nie wiem w co ręce włożyć. Ale co tam, dam radę! Wiosna jest!
I tego się trzymaj! Powoli wszystko poukładasz i będzie dobrze
Fajnie, że wpadłaś

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Cześć
Przyszłam się przywitać, zaraz będę nadrabiać posty Nad morzem było super - czułam się jak na wycieczce klasowej A nowych zmarszczek od śmiechu chyba nie chcę się pozbywać
Mimo to, tęskniłam za Wami
Fajowo, zazdroszczem. Mi też by się jakiś wypad przydał. Muszę TŻ zmolestować o to

***************
Nie mam siły już się rozpisywać. Głowa mnie boli. W pracy hałas, a wieczorkiem byłam w głośnej knajpie i mam dość. Miałam sprzątać, ale chyba odłożę to do soboty, bo jutro znów praca i znów knajpa Miłej nocki

PS Musiałam pousuwać emotki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 22:50   #2712
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ja też mówię dobranoc
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 23:02   #2713
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
ziz, Ty się pytałaś i Tobie pozwolili wykorzystać 3 bony na raz przy jednej transakcji po prostu powyżej 100zł?
nie pytalam w koncu mialam kupowac buty ale uznalam, ze zrobie to po swietach. czyli co, na kazde wydane sto zlotych moge wykorzystac jeden kupon? troche to bez sensu planowalam kupic buty za 129 i zaplacic za nie 99 srednio mi sie chce dobierac cos za 170 zeta zeby moc wykorzytsac wsztstkie kupony i miec 30 zlotych znizki...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

Edytowane przez zizou
Czas edycji: 2009-04-09 o 23:03
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 23:17   #2714
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Zaczęłam Was czytać, pozaznaczałam cytaty i nie mam siły odpisać Ponieważ było bardzo fajnie, to szkoda było czasu na sen i teraz zasypiam w każdym miejscu, ledwo siedzę Odpiszę jutro, obiecuję
Pogoda była całkiem dobra - nie padał deszcz, a to najważniejsze, ale było zimno - na molo w Sopocie szczękałam zębami
Kosmetycznie zużyłam kilka próbek, oczywiście nie miałam czasu na rolniczenie, a cera mi się poprawiła na twarzy Tylko z dekoltem muszę walczyć, bo jest tragedia
No i przyznam się, że poczułam motylki w brzuchu na tym wyjeździe, pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale trudno, nawet mi nie jest przykro, po prostu bardzo potrzebowałam ostatnio skupić się na kimkolwiek

Skleroza:
Schudłam dwa kilogramy, jestem z siebie dumna Idealny zapas do nadrobienia w święta
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2009-04-09 o 23:25
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 23:35   #2715
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej dziewuszki
Czytam Was powolutku ale, jak zawsze, czasu brak by coś napisać. Albo treści więc tylko poczytuję, bloguję trochę i uczę się - a tej nauki wcale nie ubywa!! To niesprawiedliweee

Z kosmetycznego frontu, dziś wyrwałam się na godzinę na zakupy z koleżanką i "przypadkiem" zawędrowałam w okolice stoiska Inglota i tak zupełnie nieplanowo wpadł mi w łapki... róż, oczywiście, jakbym za mało miała w kosmetyczce Nigdy nie miałam różu z Inglota, a kolor jest PRZEPIĘKNY, ciekawe, jak będzie z trwałością. Jutro testy

Ah, ah, i jeszcze widziałam te kulki Garniera dziś - jakie one śliczne, jak przycupnięte małe kaczuszki tak mi się skojarzyły, takie małe i okrągłe nie kupiłam, bo muszę skończyć wpierw swoją różową Rexonę, ale łaziłam wokół nich jak hiena wokół padliny, że tak się ładnie wyrażę

Zizulu... możesz mi też linki do fotek podesłać? ładnie proszę

kochanie, jak ja Ci zazdroszczę wyjazdu nad morze! uwielbiam polskie morze jest takie relaksujące. I gratuluję zrzucenia kilogramów; ja właśnie dietuję, nie cierpię tego, ale wiem, że mi tego potrzeba... bue...
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 06:25   #2716
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dobry
kochanie miło Cię znów widzieć, też zazdroszczę wyjazdu nad morze
Ola ja też staram się dietować, przynajmniej przez ograniczenie słodyczy, czipsów i pepsi i jak na razie tylko z chipsami mi się udało powstrzymać Pepsi popijam, ale już w mniejszej ilości a co do słodyczy....tu jest najgorzej


Wybywam za godzinkę do Krakowa, więc idę się szykować. Miłego poranka i przedpołudnia
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 06:42   #2717
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dzień Dobry Dziewczyny
Chciałam Wam życzyć Wesołych Świąt
Smacznych potraw na stole, pięknej pogody, mokrego dyngusa
Żebyście spędziły te dni jak najpiękniej
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 07:02   #2718
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII



Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
wielki czwartek czy wielki piatek sa normalnymi dniami roboczymi. tak samo jak wigilia. od dobrej woli pracodawcy zalezy, czy pracownicy przychodza normalnie, czy maja wolne lub czy pracuja krocej.
I sylwester
Nas szefowa chyba pusci wcześniej Dobrze by było, bo jeszcze do spowiedzi nie byłam a Samiec mówi o tym już od tygodnia. No nie było kiedy Ale dzis idziemy.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wąchałyście może tą nową serię Oriflame z jeżówką()? Jak pachnie?
Ja mam żel. Pachnie ładnie (była strona zapachowa w poprzednim katalogu)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co dobrego pieczecie na święta? U mnie na pewno będą mazurki z kajmakiem, kruche ciasteczka, sernik, chyba pascha, może babka drożdżowa.
U mnie mama bedzie robić babkę piaskową, tata sernik a ja piernik. Reszta (obowiązkowo makowiec i jabłecznik)- ze sklepu.

Gayenka, Em, Vibeska - fajnie, ze jesteście

Dziś mija tydzień bez zakupów kosmetycznych
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:17   #2719
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

witam Was z mojego centrum dowodzenia
wpadlam tylko wklepac przepis na pasche dla Estell

PASCHA WIELKANOCNA
  • 50g orzechow wloskich
  • 50g migdalow [bez skorki]
  • 50g daktyli
  • 50g fig
  • 50g rodzynek
  • 2 lyzeczki skorki pomaranczowej
  • 2 lyzeczki skorki cytrynowej [w przepisie jest mowa o startej skorce ale ja daje kandyzowna ]
  • kieliszek koniaku [nadaje sie tez wodka, wisniowka, zurawinowka - co sie ma na stanie]
  • 120g masla
  • 350g cukru [mozna dac mniej]
  • cukier waniliowy [ja daje ekstrakt waniliowy]
  • 8 zoltek
  • kilogram tlustego bialego sera

Orzechy, migdaly, daktyle i figi posiekac. Wymieszac z oplukanymi rodzynkami i skorkami cytrusowymi. Zalac alkoholem, odstawic na godzine.
Maslo utrzec z cukrem. Ucierajac dodawac zoltka [pojedynczo, masa lubi sie zwarzyc na tym etapie ale to w sumie nie ma wplywu na koncowy wyglad paschy].
Ser zemlec [najlepiej trzy razy ale dwukrotne zmielenie tez wystarczy; uzywalam tez do tego sera wiaderkowego na serniki i tez bylo w porzadku] i stopniowo dodawac do masy. Na koncu wmieszac namoczone bakalie razem z alkoholem w ktorym sie moczyly..
Wygotowac lniana albo bawelniana sciereczke [ja uzywam wyjalowionej gazy, kilka warstw gazy zastepuje bawienie sie ze scierkami ]. Wylozyc nia sito, durszlak lub gliniana donice z otworem. Do srodka wylozyc mase serowa. Odstawic na noc do lodowki [koniecnzie na jakims talerzu, bo cala woda z masy splynie].
Mase wyjac z formy, odwinac sciereczke, ulozyc na talerzu/paterze. Udekrowac jak dusza zapragnie


wracam do moich pasztecikow i sernika
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 09:30   #2720
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Zrobiłam 2 kartki do wysłania - szefowa mnie poprosiła i kazała iść do domu No to zmykam. Szkoda ze tak codziennie nie jest
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:41   #2721
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Vibesiu Tobie również życzę wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt oraz mokrego Dyngusa


A ja wróciłam właśnie z Krakowa, w Urzędzie Skarbowym byłam....5 minut, bo nie ma w ogóle ludzi. Potem wpadłam do Orsaya i kupiłam sobie:
- czarny żakiecik z krótkim rękawkiem(rękawki są takie lekko bufiaste)
- biały zwykły sweterek
- bluzeczkę taką jak ta granatowa z falbankami, którą kupiłam ostatnio, z tym, że teraz wybrałam odcień jasno-pastelowo-turkusowy Śliczny ten kolor jest.

Zmykam zaraz do porządków, czeka mnie mycie i odkurzanie samochodu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:01   #2722
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zaczęłam Was czytać, pozaznaczałam cytaty i nie mam siły odpisać Ponieważ było bardzo fajnie, to szkoda było czasu na sen i teraz zasypiam w każdym miejscu, ledwo siedzę Odpiszę jutro, obiecuję
Pogoda była całkiem dobra - nie padał deszcz, a to najważniejsze, ale było zimno - na molo w Sopocie szczękałam zębami
Kosmetycznie zużyłam kilka próbek, oczywiście nie miałam czasu na rolniczenie, a cera mi się poprawiła na twarzy Tylko z dekoltem muszę walczyć, bo jest tragedia
No i przyznam się, że poczułam motylki w brzuchu na tym wyjeździe, pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale trudno, nawet mi nie jest przykro, po prostu bardzo potrzebowałam ostatnio skupić się na kimkolwiek

Skleroza:
Schudłam dwa kilogramy, jestem z siebie dumna Idealny zapas do nadrobienia w święta
Ładną pogodę miałaś A odnośnie motylków w brzuchu to szkoda
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Dziewczyny
Chciałam Wam życzyć Wesołych Świąt
Smacznych potraw na stole, pięknej pogody, mokrego dyngusa
Żebyście spędziły te dni jak najpiękniej
Wesołych świąt Vibesko i mokrego dyngusa
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
witam Was z mojego centrum dowodzenia
wpadlam tylko wklepac przepis na pasche dla Estell

PASCHA WIELKANOCNA
  • 50g orzechow wloskich
  • 50g migdalow [bez skorki]
  • 50g daktyli
  • 50g fig
  • 50g rodzynek
  • 2 lyzeczki skorki pomaranczowej
  • 2 lyzeczki skorki cytrynowej [w przepisie jest mowa o startej skorce ale ja daje kandyzowna ]
  • kieliszek koniaku [nadaje sie tez wodka, wisniowka, zurawinowka - co sie ma na stanie]
  • 120g masla
  • 350g cukru [mozna dac mniej]
  • cukier waniliowy [ja daje ekstrakt waniliowy]
  • 8 zoltek
  • kilogram tlustego bialego sera

Orzechy, migdaly, daktyle i figi posiekac. Wymieszac z oplukanymi rodzynkami i skorkami cytrusowymi. Zalac alkoholem, odstawic na godzine.
Maslo utrzec z cukrem. Ucierajac dodawac zoltka [pojedynczo, masa lubi sie zwarzyc na tym etapie ale to w sumie nie ma wplywu na koncowy wyglad paschy].
Ser zemlec [najlepiej trzy razy ale dwukrotne zmielenie tez wystarczy; uzywalam tez do tego sera wiaderkowego na serniki i tez bylo w porzadku] i stopniowo dodawac do masy. Na koncu wmieszac namoczone bakalie razem z alkoholem w ktorym sie moczyly..
Wygotowac lniana albo bawelniana sciereczke [ja uzywam wyjalowionej gazy, kilka warstw gazy zastepuje bawienie sie ze scierkami ]. Wylozyc nia sito, durszlak lub gliniana donice z otworem. Do srodka wylozyc mase serowa. Odstawic na noc do lodowki [koniecnzie na jakims talerzu, bo cala woda z masy splynie].
Mase wyjac z formy, odwinac sciereczke, ulozyc na talerzu/paterze. Udekrowac jak dusza zapragnie
wracam do moich pasztecikow i sernika
Dzięki za przepis
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A ja wróciłam właśnie z Krakowa, w Urzędzie Skarbowym byłam....5 minut, bo nie ma w ogóle ludzi. Potem wpadłam do Orsaya i kupiłam sobie:
- czarny żakiecik z krótkim rękawkiem(rękawki są takie lekko bufiaste)
- biały zwykły sweterek
- bluzeczkę taką jak ta granatowa z falbankami, którą kupiłam ostatnio, z tym, że teraz wybrałam odcień jasno-pastelowo-turkusowy Śliczny ten kolor jest.

Zmykam zaraz do porządków, czeka mnie mycie i odkurzanie samochodu
Ładne zakupy zrobiłaś Isa
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:06   #2723
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dobry
kochanie miło Cię znów widzieć, też zazdroszczę wyjazdu nad morze
Ola ja też staram się dietować, przynajmniej przez ograniczenie słodyczy, czipsów i pepsi i jak na razie tylko z chipsami mi się udało powstrzymać Pepsi popijam, ale już w mniejszej ilości a co do słodyczy....tu jest najgorzej
Ja na szczęście nie lubię czipsów, gazowanych napojów prawie nie piję (raz na ruski rok kupuję małą butelkę Coli Light na uczelni, jeśli nie mam przerw na jedzenie między zajęciami, a potrzebuję dopalacza ), słodycze też ciągną mnie średnio... tylko szkoda, że wszystko inne mnie kusi

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
witam Was z mojego centrum dowodzenia
Się znaczy z kuchni? Tylko się tam nie przypiecz!
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:10   #2724
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Vibesiu Tobie również życzę wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt oraz mokrego Dyngusa

- bluzeczkę taką jak ta granatowa z falbankami, którą kupiłam ostatnio, z tym, że teraz wybrałam odcień jasno-pastelowo-turkusowy Śliczny ten kolor jest.
COLOR]
[/QUOTE]

Dziękuję
Wczoraj nabyłam identyczną bluzeczkę, byłam z kolegą na zakupach i jak mnie zobaczył mnie niej to powiedział że muszę ją brać , mam też jeszcze jedną taką samą tylko że niebieską w rózne wzorki, te bluzki są rewelacyjne
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:46   #2725
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Werka dzięki

Ola ja już ze 2 tygodnie chipsów nie jadłam i to naprawdę sukces Od Pepsi się też powoli odzwyczajam, bo piję ostatnio więcej wody mineralnej(tzn. wiem, że nie będzie na pewno tak że w ogóle przestanę je pić, ale co innego wypić np. pół szklanki przez cały dzień a co innego pić Pepsi po każdym posiłku - a tak robiłam do tej pory ).
Od słodyczy się chyba nigdy nie odzwyczaję, ale chociaż staram się ograniczać - np. batoniki dzielę na pół i zjadam tylko tą połówkę a druga zostaje na następny dzień itd. No i staram się słodkie zastępować owocami i jogurtami.

Vibesiu ja bardzo lubię takie bluzeczki z Orsaya i w Camaieu też są fajne. Często kupuję po 2 takie same tylko w różnych kolorach
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:55   #2726
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam 2 kartki do wysłania - szefowa mnie poprosiła i kazała iść do domu No to zmykam. Szkoda ze tak codziennie nie jest
żyć nie umierać

Isa, gratuluję udanych zakupów


ja już zrobiłam 2 makowce teraz w piekarniku siedzą muffinki i rogaliki aż się zmęczyłam
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:26   #2727
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Organzza - ale potem jaka przyjemność w jedzeniu. Już wiem co u nas będzie na święta:
3 Mazurki orzechowe
babka
mazurek z Biklego

poza tym będzie:
wędzona domowa szynka
dindon - czyli indyk
kolejna szynka
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:34   #2728
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cześć Ja od rana też w kuchni, nie wiem kiedy się wyśpię

Nie mam czasu na cytowanie, więc piszę z głowy

Na święta piekę babkę piaskową, ciastka cytrynowe (dużo, bo muszę wypróbować wszystkie swoje wykrawaczki i posypki), dwa mazurki: pomarańczowy i orzechowy (pewnie wyjdą z tego 4, ale dwa rodzają są) i chciałam jeszcze ciastka kokosowe, tylko nie wiem, czy starczy mi sił, bo jeszcze nie sprzątałam

Organzzo i Lizzie: pisałyście o filtrach Avene - ten kolorowy jest ciemny niestety... Kiedyś mieszałam go z kremem 50+ białym i wyszedł ładny kolor. Łososioy filtr został wycofany chyba 3 lata temu, wielka szkoda, bo to był mój filtr idealny Teraz z minerałami robię tak: kładę jedną warstwę filtra (krem50+), biorę kropelkę na rękę, mieszam z fairly light i wychodzi mi barwiony filtr Niestety można to robić tylko z bez-parsolowcami.

A schudłam dzięki temu, że jadłam często do południa, później mały obiad, a po 17. prawie nic i nie podjadałam tak jak to robię w domu (tylko na wyjazdach mi się to udaje). Strasznie się z tego cieszę, spodnie mi się luźne zrobiły

Ja tu jeszcze będę wracać z kuchni Ale życzę już wszystkim Nałogowym, które wyjeżdżają, wszystkiego dobrego na Święta
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:41   #2729
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Cześć Ja od rana też w kuchni, nie wiem kiedy się wyśpię

Nie mam czasu na cytowanie, więc piszę z głowy

Na święta piekę babkę piaskową, ciastka cytrynowe (dużo, bo muszę wypróbować wszystkie swoje wykrawaczki i posypki), dwa mazurki: pomarańczowy i orzechowy (pewnie wyjdą z tego 4, ale dwa rodzają są) i chciałam jeszcze ciastka kokosowe, tylko nie wiem, czy starczy mi sił, bo jeszcze nie sprzątałam

Organzzo i Lizzie: pisałyście o filtrach Avene - ten kolorowy jest ciemny niestety... Kiedyś mieszałam go z kremem 50+ białym i wyszedł ładny kolor. Łososioy filtr został wycofany chyba 3 lata temu, wielka szkoda, bo to był mój filtr idealny Teraz z minerałami robię tak: kładę jedną warstwę filtra (krem50+), biorę kropelkę na rękę, mieszam z fairly light i wychodzi mi barwiony filtr Niestety można to robić tylko z bez-parsolowcami.

A schudłam dzięki temu, że jadłam często do południa, później mały obiad, a po 17. prawie nic i nie podjadałam tak jak to robię w domu (tylko na wyjazdach mi się to udaje). Strasznie się z tego cieszę, spodnie mi się luźne zrobiły

Ja tu jeszcze będę wracać z kuchni Ale życzę już wszystkim Nałogowym, które wyjeżdżają, wszystkiego dobrego na Święta
Kochanie, a przez kogo te motylki ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:43   #2730
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Kochanie - dziękuję za sposób na minerały - zastanawiam się nad filtrami mineralnymi z Avene więc pewnie mi się przyda - jak wreszcie załatwię te minerały . Tylko najpierw dolar musi spaść do 3,5
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.