Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 09:58   #2701
86andzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

no właśnie cicho tu, czy nikt nie stosuje tej diety? :P
Rudzix kawałeczek czekolady nie zaszkodzi Kus kus zaliczamy do węgli? czyli sałatka z kus kus papryki ogórka, pomidorka z ziołami jest ok prawda? A i jeszcze jedno czy wam też tak ciężko jest wytrzymać bez wody godzinę przed i po posiłku? Ja tylko odliczam ile już zostało.
No i oczywiście mam jeszcze pytania odnośnie grup do jakiej grupy zaliczmy arbuza?? no i co z tym nieszczesnym jogurtem? To neutrale czy białko? I winogrona bo nikt mi nie odpowiedział :P z góry dzięki

Mój dzisiejszy jadłospis:
ś: sałatka owocowa
p: jogurt naturalny
o: ryż z warzywami
k: kanapki z masłem, ogórkiem i rzodkiewką

no i wieczorne piwko z mamą z okazji jej święta ale to jako węgle także nie grzeszę
86andzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 14:13   #2702
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

dzisiejszy jadłospis:
śn- kawowe ciacho otrębowe (dukan) z jogurtem naturalnym (+a. rumowy i odrobina słodziku) + mała nektarynka i miseczka truskawek
ii śn- (nie było czasu)
obiad- 2 jajka na twardo, wędzona szynka, por, rzodkiewki, ogórek
kolacja- ?
picie- 1,5l zielonej herbaty + pewnie bd coś jeszcze

u mnie nie najgorzej, choć ostatnio troszkę mi się przytyło. 1,5kg, ale to właściwie nic. za dużo sprawdzianów, ostatnio nie mam głowy do niczego. na szczęście już niedługo wyjazd klasowy, więc trochę ochłonę. koniec roku zresztą też już tuż tuż. ogólnie to trzeba się spiąć i stosować dietkę w odpowiedni sposób.

ps. kawa, kakao to węgle czy traktujemy jako neutrale? bo dodaję do swoich ciach z mikro. i co w końcu z owocami? mogę łączyć z otrębami i jogurtem naturalnym? (otręby, jogurt traktuje jako neutrale)
mleko pijecie osobno czy może traktujecie jako posiłek i czekacie 3h na następny posiłek? łączycie je z czymś?

Edytowane przez harlow0
Czas edycji: 2011-05-26 o 14:51
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 16:32   #2703
buziaczek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

hej dziewczyny a ja mam pytanie apropo pomidorów ze smietana i do tego kromka chleba. czy jest to dozowlone? i jeszcze co myslicie o krupniku jako zupce na tej diecie?
buziaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 14:52   #2704
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

buziaczek20 pomidory ze śmietaną raczej ok. z kromką chleba? hmm chyba już trochę gorzej.. choć gdyby racjonalnie to zsumować: węgle/neutrale + neutrale + węgle to chyba mogło by być krupnik jeśli gotowany na mięsie to raczej bez ziemniaków w środku, a jeśli tylko na wywarze warzywnym to już wybieraj co wolisz, czy mięsko w zupie czy ziemniaki.

ja się natomiast zastanawiam czy dziś dobrze połączyłam bo na obiad miałam pieczone ziemniaki. no i oczywiście musiały być polane trochę tłuszczem. dobrze myślę, że tłuszcz (neutral) nie zaszkodził w połączeniu z ziemniakami (węgle)?

Edytowane przez harlow0
Czas edycji: 2011-05-28 o 14:53
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 17:50   #2705
Rudzix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 404
GG do Rudzix
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

na diete nie zaszkodził, na odkładanie się tłuszczyku w biodrach może trochę Ja ostatnio troszkę grzeszę ale ciiii... jutro ide na siłkę wszystko spalić
Dzisiaj wieczorne tańce więc też troche się wyskaczę
Jadłospisem chwalić się nie będę bo niespecjalnie jest czym
__________________
ŻYCIE TO WALKA BY DĄŻYĆ DO CELU!!!


cel I: 67kg
cel II: 62kg
Rudzix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 10:38   #2706
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

ehh ja też właśnie jestem zła bo wydaje mi się, że ostatnio źle łącze albo jem trochę zbyt dużo bo trochę przybrałam.. tak poza tym to co myślicie o połączeniu zupy brokułowej (bulion warzywny) z serkiem topionym i pulpecikiem mielonym bez bułki? czy to dobre połączenie?
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 13:06   #2707
buziaczek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

no wiec... ugotowalam sobie ten krupnik. na bulionie z warzyw i kostki rosolowej. bez ziemniakow (wolalam nie dodawac zeby w razie gdyby jednak nie mozna bylo tego laczyc). dzis 4 dzien diety. nie wazylam sie jeszcze, stweirdzilam ze zrobie to po tygodniu. nie chce sie zniechecac jesli nic nie "spadnie". czytajac to forum jakos łatwiej jest mi tego wszystkiego pilnowac buziaki dla Was ;*
buziaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 09:34   #2708
86andzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

ja sobie w sobote pozwolilam na mala nagrode i zjadlam lody ale dzis juz dieta pelna para
86andzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 12:29   #2709
reida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Hej, dziewczyny. Czy ktora z Was biega?? Ja biegalam na jesieni, ale snieg spadl i bieganie sie skonczylo. Najgorzej jest zaczac, no i jakos musze sie przemoc. Moze jakies wspolne biaganie??

Buziaczek20 jogurt i smietana i pomidory zaliczaja sie do grupy neutralnej, wiec mozesz zjesc je z chlebem. Mi juz brakuje pomyslow co gotowac, dzis na sniadanie zjadlam wedzona rybe z chlebem (na szczescie dzis mam wolne )
reida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 12:37   #2710
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

ryby wędzone to samo białko.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 12:43   #2711
reida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

surowa ryba to bialko, wedzona neutral
reida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 13:50   #2712
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

no widzę dziewczynki, że się ładnie trzymacie dietki
u mnie w porządku, od dziś ostro trzymam się diety (mam nadzieję, że na wycieczcę nie zawalę i ładnie rozplanuję sobie posiłki)

ja nie biegałam, ale chodzę z moimi ukochanymi kijkami codziennie jak mam czas na godzinę. polecam wszystkim nording walking. pięknie modeluje sylwetkę.

dzisiejsze jedzonko:
śn: bułka pełnoziarnista -2x z sałatą lodową i pomidorem; 2x z sałatą lodową, ogórkiem i porem; prażone nasiona słonecznika i dyni
2 śn: kiwi
obiad: pierś z kurczaka z pary z surówką z kapusty, pomidora, cebuli i pora
kolacja: duży jogurt naturalny zmieszany z maślanką (+a. śmietankowy i słodzik)
picie: zielona herbata, woda, woda z cytryną
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:41   #2713
martusia15cc
Raczkowanie
 
Avatar martusia15cc
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Witam!
Mam już pierwsze przymiarki do diety za sobą. Ostatnio pojechałam na kilka dni do mamusi i tam niestety, ale dieta miała marne szanse. Zakładałam sobię, że na dobre dietę rozpoczynam 1.06 dlatego dzisiaj pojechałam na zakupy, aby moc dobrze dobierac jedzenie
Od jutra oficjalnie przyłączam się do niełączenia i dam znac jak idzie
Pozdrawiam!
martusia15cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 18:10   #2714
buziaczek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

dziewczyny a chleb razowy z pasztetem firmowym(ten w aluminiowych pojemniczkach)? niestety moja ulubiona kanapka ;(
buziaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:30   #2715
86andzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

chleb to węgle a mięso w pasztecie bialko więc odpada niestety
86andzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 08:46   #2716
Beatryczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 102
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Witajcie moje drogie, witam te, które mnie jeszcze mam nadzieję pamiętają i te nowe
Ja przyznaje się bez bicia, zaniedbałam się ostatnimi czasy, no i nie mam za bardzo czasu, aby tu zaglądać, ale zdałam w końcu egzamin i bynajmniej póki co z nauką odpocznę i będę mieć więcej czasu i zaglądać tu zamierzam i wziąć się dalej za siebie.
Rudzix: Widzę kochana, że Ty nieźle dajesz czadu Super, tej Twojej energii byś mi trochę podesłała, bo ja z ćwiczeniami to już totalnie się rozleniwiłam.
Reida: Ja się mogę do Ciebie przyłączyć z bieganiem, bo mam zamiar zacząć od przyszłego tygodnia, czekam tylko na kolegę, jak będzie miał wolne wieczory i działamy. Więc biegamy, ćwiczymy, żeby sylwetkę ładnie formować
harlow0: O przybraniu na wadzę to ja już nie wspomnę... nie martw się, ja to przybrałam 4kg- a zła jestem na siebie okropnie! Jeszcze mi się przypałętały okropnie wzdęcia, z takim bólem, że walczę z tym od 2 dni W końcu zaczynam mniej jeść i powracać na dietkę.

Mam nadzieję, że mnie znów przyjmiecie do grona i możecie mnie mocno opierniczyć, bo moja motywacja się ulotniła.... gdzieś jakoś ostatnio wszystko idzie nie tak...

Pozdrawiam Was wszystkie ciepło
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. P. Coelho

Ślub 13.07.2013 r.

Było - 64 kg
Jest - 53 kg
Cel - 48 kg
!!!
Beatryczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 18:46   #2717
buziaczek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

dzis, po tygodniu diety pora wazenia... -1 kg bardzo sie ciesze bo nawet nie wiem kiedy ten tydzien zlecial.ale oczywiscie nie jest kolorowo bo zjadłam wlasnie 2 kanki czekolady i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie ;/ bylam kiedys na dukkanie i nie ma nawet co porównywac.
buziaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 10:50   #2718
martusia15cc
Raczkowanie
 
Avatar martusia15cc
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Witam!
Moje dieta trwa, wczoraj TŻ miał urodziny więc trochę zaszalalam, ale juz jak zaczynalam diete to w planie było, że na urodziny mam dyspensę
Menu ze środy
Ś: kawaleczek pasztetu drobiowego made in mamuśka, 4 rzodkiewki, poł ogórka
DŚ: kefir z rzodkiewką i koperkiem, 2 kromki chleba żytniego
O: smażone na suchej patelni mięso z udźca kurczaka + sałata+pomidor z jogurtem
Kwsianka+musli+kefir
Menu wczorajsze
Ś: kawałek mamusinego pasztetu + 4 rzodkiewki+pomidor
O: salata+rzodkiew+pomidor+w ędzona makrela
K: lepiej nie pisać
martusia15cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 11:46   #2719
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

hej myślicie, że w miarę dobrze połączyłam jeśli na obiad miałam dorsza z pary i mizerię z jogurtem naturalnym? chyba nie najgorzej nie? bo ryba to w końcu białko, a jogurt i ogórek to neutrale z tego co wnioskuję.
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 13:03   #2720
86andzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Harlowo jak najbardziej pasuje
Ja po 3 tygodniach dietki mam -3.5 kilo
86andzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:37   #2721
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

86andzik - a ćwiczysz coś sobie czy stosujesz tylko zasady niełączenia? piękny spadek, gratuluję wyników!

ps a czy mogłabym na kolację zjeść takie połączenie: (bo mam max ochotę na coś takiego w formie zapiekanki hehe) kawałeczki szynki posypane serem żółtym z przyprawą do pizzy. <- roztopione w mikrofalówce i do tego jakieś warzywka. co o tym myślicie? sorka, że was tak męczę, ale ostatnio mam wątpiliwości co do mojego łączenia bo się trochę rozhulałam.. pps. czy ketchup mogłby być jeszcze do tej kolacji? czy lepiej już odpuścić bo psuje połączenie?

i jeszcze jedno, czy rosół gotowany na wywarze z kurczaka mogę zjeść z makaronem? bo nie wiem czy sobie na to pozwolić.. może lepiej zjeść mięsko samo gotowane z jakąś surówą... tak naprawdę to właśnie zawsze mam problem z tymi zupami na wywarze mięsnym bo nie wiem czy mogę łączyć np z ziemniakami czy makaronem? czy to jest jeszcze dozwolone:/

Edytowane przez harlow0
Czas edycji: 2011-06-05 o 10:18
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:51   #2722
martusia15cc
Raczkowanie
 
Avatar martusia15cc
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Cytat:
Napisane przez harlow0 Pokaż wiadomość
hej myślicie, że w miarę dobrze połączyłam jeśli na obiad miałam dorsza z pary i mizerię z jogurtem naturalnym? chyba nie najgorzej nie? bo ryba to w końcu białko, a jogurt i ogórek to neutrale z tego co wnioskuję.
Dobre połączenie

Cytat:
Napisane przez harlow0 Pokaż wiadomość
86andzik - a ćwiczysz coś sobie czy stosujesz tylko zasady niełączenia? piękny spadek, gratuluję wyników!

ps a czy mogłabym na kolację zjeść takie połączenie: (bo mam max ochotę na coś takiego w formie zapiekanki hehe) kawałeczki szynki posypane serem żółtym z przyprawą do pizzy. <- roztopione w mikrofalówce i do tego jakieś warzywka. co o tym myślicie? sorka, że was tak męczę, ale ostatnio mam wątpiliwości co do mojego łączenia bo się trochę rozhulałam.. pps. czy ketchup mogłby być jeszcze do tej kolacji? czy lepiej już odpuścić bo psuje połączenie?

i jeszcze jedno, czy rosół gotowany na wywarze z kurczaka mogę zjeść z makaronem? bo nie wiem czy sobie na to pozwolić.. może lepiej zjeść mięsko samo gotowane z jakąś surówą... tak naprawdę to właśnie zawsze mam problem z tymi zupami na wywarze mięsnym bo nie wiem czy mogę łączyć np z ziemniakami czy makaronem? czy to jest jeszcze dozwolone:/
Tak zapiekanka nie łamie zasad niełączenia, ale troche kalorii ma
A zupki na mięsie nie powinno się łączyć z ziemniakami, makaronem, ryżem...
Macie sposob jak zaprawić zupę jogurtem, aby się nie zwazla? Ostatnio gotowałam zupę warzywną na bulionie warzywnym i chciałam zaprawić jogurtem greckim, ale zważyło się
martusia15cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:44   #2723
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

cześć dziewczyny.
dieta niełączenia jest jeszcze dla mnie czarną magią, ale staram się na bierząco 'dokształcać'
mam pytanie (z nadzieją na odp )

co z alkoholem? czytając o diecie wyczytałam (masło maślane) że alkohol odstawiamy jednak w podanych niżej grupach pojawia się piwo..

kto mnie poratuje i rozwiąże dylemat?
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:51   #2724
86andzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Harlowo-ćwiczę jedynie na siłowni, 2-3 razy w tygodniu.
Odnośnie Twojej zapiekanki: szynka(najlepiej użyj drobiowej) , ser to białko i warzywa i keczup to neutralne więc może być
Rosół niestety bez makaronu, bo miesko i warzywa to białko a makaron węgle - jak masz ochote na zupy, a nie możemy ich jeść z makaronem to polecam kremy. Wczoraj jadłam pyszny z kalafiora
A dziewczyny czy przekąski między posiłkami można jeść nie zwracając uwagi na przerwy z piciem? Czy też trzeba zrobić przerwę godzinę przed i godzinę po? Bo jestem trochę głodna ostatnio między śniadaniem a obiadem.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Aha i jeszcze jedno - czy makaron powinien być bez jajka? no bo logicznie - mąka-węgle a jajko - białko...?

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Martusia 15cc- najlepiej go zn\miksować blenderem a jeśli nie masz to trzepaczką taką do jajek podczas wlewania do garnka
86andzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:17   #2725
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

dziękuję za rozwianie wątpliwości z zupkami i zapiekanką. no cóż, wczoraj mi się wtedy nie udało. zjadłam rosół, złe połączenie. no ale cóż, nie będę nad tym rozpaczać bo warto było zgrzeszyć - był przepyszny hehe.
dziś już ładnie się pilnuję i trzymam dietki.

oo fajnie, że ćwiczysz ja też staram się ruszać. w miarę sił i możliwości chodzę na kijki (nording walking) codziennie na ścieżkę rowerową. (6km/h)

dzisiejszy jadłospis:
śn: waniliowe ciacho otrębowe (mikrofalówka, dukan) z dużym jogurtem naturalnym i słodzikiem
ii śn: -
obiad: 2 wędzone pałki z kurczaka podsmażone na teflonie bez tłuszczu
kolacja: duży jogurt naturalny zmieszany z maślanką (+a. śmietankowy + słodzik)
picie: 1l zielonej herbaty, szklanka maślanki, szklanka coli zero, 0,5l herbaty porzeczkowej

Edytowane przez harlow0
Czas edycji: 2011-06-06 o 22:27
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:43   #2726
martusia15cc
Raczkowanie
 
Avatar martusia15cc
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Cytat:
Napisane przez harlow0 Pokaż wiadomość
dziękuję za rozwianie wątpliwości z zupkami i zapiekanką. no cóż, wczoraj mi się wtedy nie udało. zjadłam rosół, złe połączenie. no ale cóż, nie będę nad tym rozpaczać bo warto było zgrzeszyć - był przepyszny hehe.
dziś już ładnie się pilnuję i trzymam dietki.

oo fajnie, że ćwiczysz ja też staram się ruszać. w miarę sił i możliwości chodzę na kijki (nording walking) codziennie na ścieżkę rowerową. (6km/h)

dzisiejszy jadłospis:
śn: waniliowe ciacho otrębowe (mikrofalówka, dukan) z dużym jogurtem naturalnym i słodzikiem
ii śn: -
obiad: 2 wędzone pałki z kurczaka podsmażone na teflonie bez tłuszczu
kolacja: (?)
picie: 1l zielonej herbaty, szklanka maślanki
podasz przepis
martusia15cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 15:44   #2727
bambarylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 25
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

cześć dziewczyny!

nie wiem czy ktoś już o to pytał ale co z truskawkami zmiksowanymi z jogurtem/kefirem + banan?
__________________
Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.

Bądź sobą, chociażby inni nie byli.
bambarylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 22:25   #2728
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

martusia15cc pewnie

-3 lub 4 łyżki otrąb
-jajko
-3 łyżki maślanki
-łyżeczka proszku do pieczenia


jeśli na słodko: (to można dodać dodatkowo, komponowanie składników dowolne, zgodne z twoim uznaniem :p)
-kakao/kawa zbożowa/mleko w proszku/cynamon
-słodzik/miód/cukier
-aromat spożywczy (śmietankowy/migdałowy/cytrynowy/waniliowy/ rumowy itd)


no i do mikrofalówki na koniec tak na 3-4 min. zależy czy chcesz mięciutki czy twardszy (wtedy wychodzi trochę taki jak ciastko, a mięciutki jak bułeczka)

uwielbiam ten chlebek bo jest max neutralny i można go jeść ze wszystkim polecam też
w wersji na ostro:
-sól + pieprz
-dodatkowo może być ketchup + warzywka + przyprawa do pizzy


i jeszcze jeden sposób. robimy standardowy przepis
+ sól + pieprz. wkładamy do micro. czekamy. następnie kroimy ciacho na kromeczki obtaczamy w jajku i kładziemy na teflon. wychodzą wtedy takie max pyszne tosty francuskie. idealne z ketchupem
ja się tym zajadam od jakiegoś czasu i nie umiem zrezygnować haha


każda wersja smakowa jest mega. wszystkie warte spróbowania. ja mam zawsze max dylemat jak mam robić xd
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:27   #2729
86andzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

Inspiracyjna - alkohol można pić (piwo i najlepiej czerwone wytrawne wino) ale trzeba go traktować jako osobny posiłek, zaliczamy do węgli czyli jeśli na obiad miałaś bioałk ato musisz odczekać 4 godziny i dopiero wtedy piwo - i oczywiście nie ma mowy o paluszkach czy innych przekaskach Jak alhohol to bez jedzenia :P

bambarylka - truskawki i jogurt można zmiksować bo to białko ale bez banana bo to już węgle.
86andzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:36   #2730
bambarylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 25
Dot.: Dieta niełączenia i pogaduchy stosujących cz.II

o dzięki wielkie

a słuchajcie dziewczyny zgadzacie się z tym :

Neutralne:
Tłuszcze (oleje roślinne, masło, margaryna, oliwa z oliwek), śmietana słodka i kwaśna, warzywa (oprócz ziemniaków, szparagi, fasolka szparagowa, buraki, cebula, szpinak, brukselka, kapusta, kalafior, por, dynia, cukinia, seler, bakłażan, pieczarki, sałata, ogórek, rzodkiewki, koperek, czosnek, czosnek, kiełki, dymka, cykoria), owoc awokado, otręby, miód, wędliny, zioła.

ja mam tak namieszane w głowie! po prostu na każdej stronie piszą inaczej i nie wiem kogo mam się słuchać! Wy macie jakieś sprawdzone te zasady co do węglowodanowej co do białkowej i neutralnej?
__________________
Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.

Bądź sobą, chociażby inni nie byli.
bambarylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-21 16:43:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.