essence - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 09:04   #2761
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Side: masz moze jakiś inny kolor kredki kajal?? Bo ja mam Cool Breeze i spróbowałam pomalować nią wewnatrz powieki i nie szczypało nic. Moze wiec to zalezy od koloru?
Ja mam brazowa, khaki, stalowa i sliwkowa- wszystkie szczypia tak samo. Ale na dolnej powiece jest w miare ok. Naprawde polecam wykrecane Lastinga, bo on jeszcze nie zaszczypaly mnie ani razu. Pewnie dlatego, ze one nie rozmazuja sie i sa bardziej trwale. Szkoda tylko, ze Lasting nie ma takiej samej gamy kolorystycznej jak Kajal :/

Dziekuje za zyczenia
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:14   #2762
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja mam brazowa, khaki, stalowa i sliwkowa- wszystkie szczypia tak samo. Ale na dolnej powiece jest w miare ok. Naprawde polecam wykrecane Lastinga, bo on jeszcze nie zaszczypaly mnie ani razu. Pewnie dlatego, ze one nie rozmazuja sie i sa bardziej trwale. Szkoda tylko, ze Lasting nie ma takiej samej gamy kolorystycznej jak Kajal :/

Dziekuje za zyczenia
Hmmm Skoro turkusowa mnie nie szczypie to może jest szansa ze czarna tez nie bedzie szczypała
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:18   #2763
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

To prawdopodobne, ja mam po prostu wrazliwe oczy dlatego tak jest. Do tego mam tluste powieki i wszystkie wplywa mi do oka :/. Mysle, ze dla normalnych ludzi Kajal beda ok



Teraz mam dylemat ocb- cyt z recenzji błyszczyka Ibiza "Stąd rozczarowanie. Opakowanie jest pomarańczowe, więc nigdy bym się nie domyśliła, że błyszczyk jest...bezbarwny"-> chyba chodzilo autorce o to ze blyszczyk jest bezbarwny na ustach, jesli dobrze rozumiem. Z reszta nie wazne :P. Skoro tak go polecacie to i tak kupie

PS: Moze i my powinnysmy zalozyc taka strone:P ?? http://essence20.hyves.web11.hyves.o...r=&__state__=1
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:48   #2764
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Na Kafeterii jest za to sporo recenzji i raczej pozytywne
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=14342
Tez mnie kusi ta maskara, ale jeszcze mam 3 inne :P
pjondka, ja też. ale już się jakieś gęste zrobiły, to dobry pretekst żeby coś kupić

ajjj essence czy rimmel. kiedyś kupiłam jakiś tusz z rimmela i był strasznym bublem no nic, i tak podczytuję was na tym wątku regularnie, może któraś się skusi i rozwieje moje wątpliwości. a... kafeterii nie ufam. wizaż i wszystkie nasze specjalistki only :P
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:57   #2765
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
Essence-maniaczki, pomocy, hilfe, help itp.

chodzi za mną tusz z gumową sztoteczką i czaiłam się na
Essence, Maximum Definition Volume Mascara

a na kwc tylko jedna recenzja. któraś używała? bo nie wiem czy skusić się na niego czy dołożyć kilka zl i kupić glam eyes rimmela
Już kiedyś o nim wspominałam :
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=608
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:57   #2766
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: essence

lea88
błyszczyk ma kolor pomarańczowy ale jest transparentny, nie kryjacy Na ustach wychodzi na bezbarwny ale z lekką przejrzystą nutkę koloru
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 10:06   #2767
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
lea88
błyszczyk ma kolor pomarańczowy ale jest transparentny, nie kryjacy Na ustach wychodzi na bezbarwny ale z lekką przejrzystą nutkę koloru
czyli tak jak myslalam. Nie spodziewalabym sie raczej,ze blyszczyk kosystencji zelowej bedzie na jakis konkretny kolor barwil (ewenetualnie jak napisalas, moze dawac odcien jakis), a na pewno nie kryl .
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 10:23   #2768
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
dziękuję ogromnie
czyli to chyba jednak nie będzie to :<
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 11:08   #2769
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Zaraz robię napad na DM i muszę sobie coś kupić ]:-> na pewno róż bo ten z Miss Sporty mi się kończy (najbardziej niewydajny kosmetyk jaki w życiu miałam :P) i rzucam się na essencowego blusha oczywiście musi coś wpaść do koszyka oprócz, ale to się zobaczy ;D
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 11:29   #2770
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

ja chyba dziś zajrzę po róż, taki fajny, brudny róż bo tego z ST się nigdy nie doczekam ..

i Wy się tak urodzinowałyście wczoraj beze mnie ..


wszystkiego najlepszego urodzinowe Essence'omaniaczki
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 14:17   #2771
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: essence

lea śliwkowe kredki są w stałej ofercie?? nigdy się nie spotkałam z taką a szukam już od dłuższego czasu tego koloru
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 15:27   #2772
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

A ja dziś kupiłam cień essence ze stałej oferty 14 super star
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png RTEmagicC_eyeshadow_14.png.png (5,8 KB, 341 załadowań)
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 18:33   #2773
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

No i oczywiście kupiłam róż (best friends ), puder mineralny (trzecie podejście do niego, może tym razem będzie udane) i kredkę do brwi brązową ^^
Pierwsze wrażenie - róż jest suuuper
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 19:34   #2774
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
No i oczywiście kupiłam róż (best friends ), puder mineralny (trzecie podejście do niego, może tym razem będzie udane) i kredkę do brwi brązową ^^
Pierwsze wrażenie - róż jest suuuper
i jak ten róż mOna pochwal się koniecznie, bo ja się zastanawiam miedzy tym, a almost famous i mam dylemat [2 nie wezmę bo mam 2 z inglota, perełki avonu - które używam też jako róż, więc byłoby za dużo ]
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 19:42   #2775
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Ja też miałam dziś kupić róż, bo mój best friends przygarnęła sobie mama ale w Naturze był tylko almost famous i bronzing star bs jest zdecydowanie za ciemny a do af jakoś nie mogę się przekonać - wolałabym kupić bf tak jak wcześniej, bo jest dla mnie idealny, no ale nie było...
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 20:59   #2776
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Bunia's Pokaż wiadomość
A mi się marzy zmywacz do paznokci o zapachu kokosa
Ja miałam raz jezynowy, kupiony w Douglasie a potem nie mogłam go dostać w całym KRakowie i tak jest do dziś
Przypadkiem tylko dostał mi sie w łapki zmywacz marki P2 (to chyab marka własna niemieckich drogerii DM)- kumpel pracuje w fabryce i powoli przestaję płakac za Essencowym, bo też jest fajny

przeczytałam 300 ponad postów i oczywiście pogubiłam cytaty więc tylko w skrócie odpiszę na poruszane tematy
pędzel do pudru mineralnego wyprałam przed uzyciem (dostałam wraz z dwoma pudrami do kompletu z wymiany wizażowej) i niestety nie dosuszyłam go dokładnie i mi spleśniał w woreczku i musiałam kupić kabuki z Sephory, ale jestem zadowolona i juz przebolałam
limitowanki CoolSummer nie było bo to pielęgnacja a o ile dobrze kojarzę to pielęgnację miało tylko GC ( w Krakowie regularnie dowożą jakieś 3 preparaty do demakijazu i tyle, jutro jak nie będzie lało to sprawdzę co jest z E. aktualnie).
Błyszczyk świderek to kolekcja "Like Ice in the Sunshine" to było ze 3 lata temu w GC, kupiła go moje siostra a ja 5 lakierów do paznokci z tej kolekcji, został mi aktualnie jeden i lubie go za kolor
I jeszcze a'propos zgłaszania limitowanek w KWC- wg mnie ma to spory sens- po pierwsze wiadomo w którym roku dana limitowanka wyszła i w ten sposób można uniknąć zakupu przeterminowanego kosmetyku np. na aukcjach a po drugie- jak kilka miesięcy póxniej coś wyladuje na wyprzedaży to zawsze można zasięgnąć orientacyjnej opinii czy warto się skusić

I też dołaczam do życzeń dla solenizantek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:21   #2777
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
i jak ten róż mOna pochwal się koniecznie, bo ja się zastanawiam miedzy tym, a almost famous i mam dylemat [2 nie wezmę bo mam 2 z inglota, perełki avonu - które używam też jako róż, więc byłoby za dużo ]
Kolorek taki fajny, naturalny róż, generalnie dla bladych twarzy a z tych wszystkich to jakoś ten mi najbardziej odpowiadał bo ma to jasne w środku no i tego lepiej się nabiera pędzlem do różu, wcześniej męczyłam z Miss Sporty i jak na środku już było dno to nie umiałam go wygrzebywać :P
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 21:33   #2778
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Kolorek taki fajny, naturalny róż, generalnie dla bladych twarzy a z tych wszystkich to jakoś ten mi najbardziej odpowiadał bo ma to jasne w środku no i tego lepiej się nabiera pędzlem do różu, wcześniej męczyłam z Miss Sporty i jak na środku już było dno to nie umiałam go wygrzebywać :P
ja też go mam od kilku dni i jest na prawdę super! jeden z najlepszych odcieni różu i jednocześnie róży jakie miałam. Nadaje takie aksamitne wykończenie i nie wchłania się jak niektóre róże, których po kilu godzinach trzeba szukać z lupą Podoba mi się odcień, bo jestem blada i wyglądam tam młodzieńczo jak się nim umaluję BFto najpiękniejszy chyba odcień i jak zauważyłam najbardziej popularny.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 07:36   #2779
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

mOna, side dziękuję wam ślicznie ja jestem bladzioch, więc chyba bf będzie najlepszy po takich opiniach, dziś, bez innej możliwości, udaję się na łono Natury po róż
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 09:39   #2780
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: essence

Obserwuje ten watek od dluzszego czasu i tak zachwalacie te kosmetyki Essence,ze po powrocie do PL od razu pojde po Natury na 'male' zakupy Kusi mnie AOH i roz,o ktorym jest wlasnie mowa.A bylam juz zdecydowana na zakup L'Oreala Blush Délice
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 09:53   #2781
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Mam Blush Delice od daaaawna i noszę go tylko w kosmetyczce jak wychodzę gdzieś (bo jest poręczny) a to dlatego że nie trafiłam w kolor
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 10:11   #2782
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Mam Blush Delice od daaaawna i noszę go tylko w kosmetyczce jak wychodzę gdzieś (bo jest poręczny) a to dlatego że nie trafiłam w kolor
A jaki masz kolor?? Bo ja mam Candy Cane Pink () - Best Friends wydaje mi sie dosyć podobny
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 10:15   #2783
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor?? Bo ja mam Candy Cane Pink () - Best Friends wydaje mi sie dosyć podobny
Ja mam ten sam! Ale on jest zbyt brązowawo-złotawy, Best Friends jest typowo, czysto różowy
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 10:23   #2784
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam! Ale on jest zbyt brązowawo-złotawy, Best Friends jest typowo, czysto różowy
brązowawo-złotawy U mnie to brudny róż
Pisałaś o rózu Miss Sporty - jaki miałaś kolor?? Ja mam Rose i In Bloom - opakowanie badziewne, całe oklejone taśmą bo popękały Zauważyłam wczoraj w Rossmanie, ze potaniały te roże - kosztują teraz 8,99 (nie sa w promocji) aja kupowałam za ok 12 też w Rossmannie

Gdybyś też miała Rose to porównaj prosze do BF

W sumie to przydałoby mi sie jeszcze porównanie z Cedar Rose z Avonu - wiec gdyby ktoś miał takie porówanie to Do innych moich róży (różów ) już mi porównanie nie jest potrzebne, bo nie są podobne do BF.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 11:00   #2785
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

No brudny róż ale z odcieniem złotego, w każdym razie ten odcień mi nie pasuje
A z Miss Sporty mam Rose i on jest jaśniutki i bardzo naturalny, Best Friends jest ciemniejszy ale podobna tonacja czy nie wiem jak to określić :P
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 11:14   #2786
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

ja wolę na policzkach Essene bardziej niż L'oreal. Miałam jasny róż, brzoskwinię jeśli chodzi o L'Oreal- już skończyłam nie pamiętam jakie to są odcienie moge poszukać jakby co, ale powiem że essence BF daje mi taką poświatę i glow nie wiem wydaje mi się że znowu mam 17 lat choć mam 23 Nawet przyjaciółka wczoraj pochwaliła mój wygląd, a rzadko jej się zdarza

jak oglądam na stronie to miałam odcienie: Rasberry sorbet i sugar plum. Ale mogę się mylić. W każdym razie całkiem też fajny róż, ale w odniesieniu do ceny nie zachwyca. Choć przechodziłam już większe rozczarowania np z Clinique.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 11:18   #2787
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

patrzę, że róż może być kolejnym hitem po AOH dziś będzie mój, mój!

kuczaki, mogłybyśmy dostawać jakieś gratisy za takie promowanie Essence albo przynajmniej mogliby nas docenić i wcześniej wrzucać limitowanki na Polskę [dobrze, że za marzenia się nie płaci ]
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 11:21   #2788
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
patrzę, że róż może być kolejnym hitem po AOH dziś będzie mój, mój!

kuczaki, mogłybyśmy dostawać jakieś gratisy za takie promowanie Essence albo przynajmniej mogliby nas docenić i wcześniej wrzucać limitowanki na Polskę [dobrze, że za marzenia się nie płaci ]
tia :P już kiedyś masowo miałyśmy sprowadzać na wizażu tusze pani walewska...całą rosję miałyśmy poruszyć
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 11:25   #2789
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: essence

Oj pamiętam Nawet na liscie byłam (tzn jestem dalej )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 11:26   #2790
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
tia :P już kiedyś masowo miałyśmy sprowadzać na wizażu tusze pani walewska...całą rosję miałyśmy poruszyć
heheh ale Rosja to za duży kraj, a Niemcy nie dość, że mniejszy, to dodatkowo są bezpośrednimi sąsiadami naszymi. wykorzystać czeba, a co!
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.