Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-01, 21:14   #2761
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

ja się zapisałam na pierwszy egzam (teorię) przez neta..niby potwierdzenie jak cos mam na mailu zwrotnego hm..
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:08   #2762
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

no i d..pa
placyk pięknie
a na mieście na jednokierunkowej skręcałam w lewo z prawego pasa
w środe 3 raz,
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:26   #2763
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Mam we wtorek teorię, kurcze zaczynam się denerwować, że tego nie zdam... nawet na egzaminie wewnętrznym tak zjadł mnie stres, że zdałam dopiero za trzecim razem. A przed tym uczyłam się, pytania mi się powtarzały, jak po egzaminie spojrzałam na moje błędy to
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:25   #2764
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Po trzech latach przerwy "zabawy" z egzaminami na prawko,znowu dzisiaj przystąpiłam do egzaminu z teorii (już ją zdałam ,ale wówczas była ważna 6 miesięcy) i zdałam.

Teraz zaczynam się "przymierzać" do praktyki,ale chciałabym was zapytać o patent na łuk.Ja go robiłam jeszcze na starej Toyocie,a nie wiem jak go "przejść" na nowej.Dopiero będę kupować jazdy.Czy tu też się coś kombinuje z obrotami kierownicy przy pachołkach?
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:29   #2765
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

w Yarisce przy 2 słupku pełen obrót, na colcie przy pierwszym
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:37   #2766
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 17:12   #2767
201609062115
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 824
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Po trzech latach przerwy "zabawy" z egzaminami na prawko,znowu dzisiaj przystąpiłam do egzaminu z teorii (już ją zdałam ,ale wówczas była ważna 6 miesięcy) i zdałam.

Teraz zaczynam się "przymierzać" do praktyki,ale chciałabym was zapytać o patent na łuk.Ja go robiłam jeszcze na starej Toyocie,a nie wiem jak go "przejść" na nowej.Dopiero będę kupować jazdy.Czy tu też się coś kombinuje z obrotami kierownicy przy pachołkach?
Najlepiej to chyba patrzeć w lusterka i dostosować skręt do siebie, wtedy w każdym samochodzie Ci wyjdzie idealnie
201609062115 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 18:47   #2768
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ja sie w koncu zdecydowalam na zdamyto, ale niesoecjalnie jestem zadowolona. To znaczy pytania sa, nauka dzialami i sam egzamin tez jest ale bardzo mnie irytuje forma. Mogloby byc to bardziej dopracowane i technicznie (podczas nauki czesto brak czasu na przeczytanie wyjasnienia odpowiedzi, od razu przeskakuje do nastepnego pytania) i lingwistycznie (literowki!).
Nie zgadzam się z Tobą.Ja uczyłam się wyłącznie ze zadamyto i zdałam za pierwszym razem.Pytania i filmiki były identyczne jak na egzaminie.A jak ktoś się nauczy,to mu literówki ni eprzeszkadzają

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sayuri_69 Pokaż wiadomość
Najlepiej to chyba patrzeć w lusterka i dostosować skręt do siebie, wtedy w każdym samochodzie Ci wyjdzie idealnie
niestety,patrzenie w lusterka nie sprawdza się u mnie. Zawsze łatwiej mi było liczyć pachołki i robić odpowiednio skręty kierownicą
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 18:54   #2769
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja w przyszłym tygodniu mam kolejny egzamin. Któraś z was miała jazdy dodatkowe na placu w PORD/WORD?
Witaj w klubie. Też walczę w przyszłym tygodniu.

Cytat:
Napisane przez sayuri_69 Pokaż wiadomość
Najlepiej to chyba patrzeć w lusterka i dostosować skręt do siebie, wtedy w każdym samochodzie Ci wyjdzie idealnie
Dokładnie. Mnie tak nauczyła obecna szkoła jazdy
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 06:07   #2770
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z Tobą.Ja uczyłam się wyłącznie ze zadamyto i zdałam za pierwszym razem.Pytania i filmiki były identyczne jak na egzaminie.A jak ktoś się nauczy,to mu literówki ni eprzeszkadzają
Ale mi nie chodzi o zasoby pytaniowe tej strony, moje uwagi dotyczyly formy i caloksztaltu platnej platformy. Po prostu spodziewalam sie czegos odrobine bardziej dopracowanego.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 08:28   #2771
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ale mi nie chodzi o zasoby pytaniowe tej strony, moje uwagi dotyczyly formy i caloksztaltu platnej platformy. Po prostu spodziewalam sie czegos odrobine bardziej dopracowanego.
Rozumiem,ale już porównałam kilka różnych platform z pytaniami egzaminacyjnymi i zdamyto na tym tle wypadło najlepiej. Faktem jest,że bardzo dużo osób,które właśnie z tego się uczyło,zdaje bez problemu i to często za pierwszym razem. Pytania i filmiki są identyczne jak na egzaminie a to ogromny plus.Sama dowiedziałam się o zdamyto właśnie z tego forum i tego wątku
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 13:07   #2772
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Antymionka i justka89 - trzymamy kciuki, będzie dobrze!
Antymionka - ja miałam dodatkową na placu w WORD - bardzo mi pomogło, jeśli masz taką możliwość to skorzystaj Jakoś mniej się stresowałam jak wiedziałam już jak to wygląda...

Strona zdamyto mi nie podpasowała (robiłam rozeznanie w Internecie, zanim mi koleżanka poleciła stronę, na której kupiłam), jakoś tak za dużo wszystkiego tam było, ale wiadomo, co kto lubi. Ja byłam ze strony, z której korzystałam, bardzo zadowolona dzięki niej nie nauczyłam się odpowiedzi na pamięć a je zrozumiałam Wiadomo rynek pewnie duży, tych stron jest sporo, więc ile ludzi tyle opinii.

lianeska - kiedy masz teorię?
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 09:27   #2773
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja dziś zdałam teorię
A praktyczny wzięłam pierwszy możliwy termin - 21 czerwca.

Poprzyglądałam się też trochę egzaminom na placu. Po pierwsze - egzaminatorzy naprawdę chcieli przepuszczac, nie patrzyli jakos strasznie restrykcyjnie na gorce gdy pojazd troche sie zsunal. Normalnie wyjechali na miasto. Niektorzy rzeczywiscie mogli byc troche zirutowani gdy egzaminowany nie wykonywal ich polecen sprawnie na placu (np. podjedz troche dalej, stop itp). Ale wiem ze jak wejde sama na ten plac to bedzie zupelnie inaczej niz ogladajac to wszystko przez plot
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 10:19   #2774
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

panna_hanna1 14 czerwca
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 17:37   #2775
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Mnie udało się wczoraj zdać praktyczny
To było moje drugie podejscie, tym razem podeszłam do niego spokojniej, bo ostatnio stres mnie rozsypał totalnie Głównie dlatego, że mój egzamin przesunął się o 3 godziny i siedzenie w poczekalni i widok wracających z placu ludzi po 5 minutach egzaminu zrobił swoje
Ale nawet za drugim razem jest stres niesamowity, nigdy w życiu się tak nie stresowałam Trafił mi się wyrozumiały egzaminator, ale wytykał mocno rzeczy nad którymi warto, a nawet trzeba popracować

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Po trzech latach przerwy "zabawy" z egzaminami na prawko,znowu dzisiaj przystąpiłam do egzaminu z teorii (już ją zdałam ,ale wówczas była ważna 6 miesięcy) i zdałam.

Teraz zaczynam się "przymierzać" do praktyki,ale chciałabym was zapytać o patent na łuk.Ja go robiłam jeszcze na starej Toyocie,a nie wiem jak go "przejść" na nowej.Dopiero będę kupować jazdy.Czy tu też się coś kombinuje z obrotami kierownicy przy pachołkach?
Instruktor mi zawsze powtarzał, że nie moge stracić z prawego lusterka trzeciego słupka na łuku
Cytat:
Napisane przez sayuri_69 Pokaż wiadomość
Najlepiej to chyba patrzeć w lusterka i dostosować skręt do siebie, wtedy w każdym samochodzie Ci wyjdzie idealnie
Oczywiście, że tak Ale stres na egzaminie jest tak ogormny, że fajnie jest sobie pomóc małym trikiem
Szczególnie, że to pierwszy manewr wykonywany na nowym dla nas samochodzie do którego dopiero co się wsiadło
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 18:31   #2776
201609062115
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 824
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak Ale stres na egzaminie jest tak ogormny, że fajnie jest sobie pomóc małym trikiem
Szczególnie, że to pierwszy manewr wykonywany na nowym dla nas samochodzie do którego dopiero co się wsiadło
Doskonale to wiem, też niedawno zdawałam

Gratuluje zdanego egzaminu
201609062115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 18:35   #2777
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sayuri_69 Pokaż wiadomość
Doskonale to wiem, też niedawno zdawałam

Gratuluje zdanego egzaminu
Bardzo dziękuję Aż nie chcę mi sie wierzyć, że już po wszystkim
Mnie samochód egzaminacyjny zaskoczył twardym sprzegłem i baaardzo czułym hamulcem
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 19:38   #2778
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mnie udało się wczoraj zdać praktyczny
To było moje drugie podejscie, tym razem podeszłam do niego spokojniej, bo ostatnio stres mnie rozsypał totalnie Głównie dlatego, że mój egzamin przesunął się o 3 godziny i siedzenie w poczekalni i widok wracających z placu ludzi po 5 minutach egzaminu zrobił swoje
Ale nawet za drugim razem jest stres niesamowity, nigdy w życiu się tak nie stresowałam Trafił mi się wyrozumiały egzaminator, ale wytykał mocno rzeczy nad którymi warto, a nawet trzeba popracować


Instruktor mi zawsze powtarzał, że nie moge stracić z prawego lusterka trzeciego słupka na łuku

Oczywiście, że tak Ale stres na egzaminie jest tak ogormny, że fajnie jest sobie pomóc małym trikiem
Szczególnie, że to pierwszy manewr wykonywany na nowym dla nas samochodzie do którego dopiero co się wsiadło
Gratuluję
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 19:50   #2779
Kaaanapka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 102
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Antymionka i justka89 powodzenia!
Ewwwa, o matko, gratuluje!

Ja juz jestem zapisana na egzamin 28.06. i juz teraz sie denerwuje! Wyjezdzilam na razie 22 godziny, 8 godzin zostawilam sobie na tydzien przed egzaminem (przyjezdzam z zagranicy do Polski zdawac prawko, dlatego takie przerwy dlugie mam).
Ostatnio bylam ciut z siebie dumna. Jezdzilam z intruktorem, a on przez pierwsza godzine nie mowil nic innego tylko 'w prawo, w lewo' itd (tylko kierunki) i wrecz drzemal na oknie! Po tej godzinie godzinie sfrustrowana zapytalam, dlaczego nic nie mowi ani nie komentuje (normalnie gada bez przerwy i komentuje wszystko :P ), a on mi odpowiada, ze skoro jezdze bezblednie to co on ma komentowac Moja duma az wyszla z siebie i usiadla obok nas. Tak sie ciesze!

Ale sie stresuje przed egzaminem. uhh.
Kaaanapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-04, 19:59   #2780
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Gratuluję
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Kaaanapka Pokaż wiadomość
Antymionka i justka89 powodzenia!
Ewwwa, o matko, gratuluje!

Ja juz jestem zapisana na egzamin 28.06. i juz teraz sie denerwuje! Wyjezdzilam na razie 22 godziny, 8 godzin zostawilam sobie na tydzien przed egzaminem (przyjezdzam z zagranicy do Polski zdawac prawko, dlatego takie przerwy dlugie mam).
Ostatnio bylam ciut z siebie dumna. Jezdzilam z intruktorem, a on przez pierwsza godzine nie mowil nic innego tylko 'w prawo, w lewo' itd (tylko kierunki) i wrecz drzemal na oknie! Po tej godzinie godzinie sfrustrowana zapytalam, dlaczego nic nie mowi ani nie komentuje (normalnie gada bez przerwy i komentuje wszystko :P ), a on mi odpowiada, ze skoro jezdze bezblednie to co on ma komentowac Moja duma az wyszla z siebie i usiadla obok nas. Tak sie ciesze!

Ale sie stresuje przed egzaminem. uhh.
Dziękuję
I o to chodzi super
Niestety, na ten stres nic się chyba nie da poradzić trzymam kciuki będzie dobrze
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 21:03   #2781
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ja dziś zdałam teorię
A praktyczny wzięłam pierwszy możliwy termin - 21 czerwca.

Poprzyglądałam się też trochę egzaminom na placu. Po pierwsze - egzaminatorzy naprawdę chcieli przepuszczac, nie patrzyli jakos strasznie restrykcyjnie na gorce gdy pojazd troche sie zsunal. Normalnie wyjechali na miasto. Niektorzy rzeczywiscie mogli byc troche zirutowani gdy egzaminowany nie wykonywal ich polecen sprawnie na placu (np. podjedz troche dalej, stop itp). Ale wiem ze jak wejde sama na ten plac to bedzie zupelnie inaczej niz ogladajac to wszystko przez plot
Gratki :-* długo czekałaś na teorię? Muszę pójść w sobotę i się w końcu zapisać i nie wiem ile dni miałabym na przygotowania :-P

Ewwwa, gratulacje :klask:
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 21:06   #2782
Kaaanapka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 102
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

U mnie na teorie nie czeka sie w ogóle. Idziesz, płacisz, piszesz. Nie zdałaś? To za godzinę idziesz, placisz i znowu piszesz
Kaaanapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 21:24   #2783
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kaaanapka Pokaż wiadomość
U mnie na teorie nie czeka sie w ogóle. Idziesz, płacisz, piszesz. Nie zdałaś? To za godzinę idziesz, placisz i znowu piszesz
Spoko, ale specjalnie pytałam, bo my z tego samego wordu i u nas się czeka ;-)
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 22:22   #2784
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Gratki :-* długo czekałaś na teorię? Muszę pójść w sobotę i się w końcu zapisać i nie wiem ile dni miałabym na przygotowania :-P

Ewwwa, gratulacje :klask:
3-4 dni sie czeka na najblizszy termin. Dasz rade sie nauczyc
Po zalogowaniu sie na info-car.pl mozesz sobie sprawdzic oblozenie i wolne terminy. Co prawda nie zapiszesz sie online ale bedziesz widziala jak ubywa miejsc na przyklad.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 22:37   #2785
Kaaanapka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 102
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Maguda ahhh to sorka, ze sie wam tak wcielam :/
Kaaanapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 10:48   #2786
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 023
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez panna_hanna1 Pokaż wiadomość
Antymionka i justka89 - trzymamy kciuki, będzie dobrze!
Antymionka - ja miałam dodatkową na placu w WORD - bardzo mi pomogło, jeśli masz taką możliwość to skorzystaj Jakoś mniej się stresowałam jak wiedziałam już jak to wygląda...

Strona zdamyto mi nie podpasowała (robiłam rozeznanie w Internecie, zanim mi koleżanka poleciła stronę, na której kupiłam), jakoś tak za dużo wszystkiego tam było, ale wiadomo, co kto lubi. Ja byłam ze strony, z której korzystałam, bardzo zadowolona dzięki niej nie nauczyłam się odpowiedzi na pamięć a je zrozumiałam Wiadomo rynek pewnie duży, tych stron jest sporo, więc ile ludzi tyle opinii.

lianeska - kiedy masz teorię?
Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie. Też walczę w przyszłym tygodniu.



Dokładnie. Mnie tak nauczyła obecna szkoła jazdy
Dziewczyny, jestem już po jazdach na placu w PORD. Było dobrze, zrobiłam praktycznie każdy łuk bezbłędnie, stres oczywiście był, nawet z instruktorem. Najbardziej się boję zatrzymania tyłem, że wyjadę poza linię .
Egzamin mam w tym tygodniu, i bardzo chciałabym zdać, bo prawo jazdy jest mi potrzebne. Z pracy wracam bardzo późno i średnio lubię wracać gdy jest ciemno i to przez lasek. Strasznie mnie stres zjada na egzaminie, chociaż i tak ostatnio byłam bardziej rozluźniona niż kiedyś. Drugi instruktor z którym byłam wczoraj podpowiedział mi wiele rzeczy. Ale te 25 minut na placu to malutko
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 11:34   #2787
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
3-4 dni sie czeka na najblizszy termin. Dasz rade sie nauczyc
Po zalogowaniu sie na info-car.pl mozesz sobie sprawdzic oblozenie i wolne terminy. Co prawda nie zapiszesz sie online ale bedziesz widziala jak ubywa miejsc na przyklad.
Dziękuję ;-)






Cytat:
Napisane przez Kaaanapka Pokaż wiadomość
Maguda ahhh to sorka, ze sie wam tak wcielam :/
Nic się nie stało, nie przejmuj się ;-)
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 13:02   #2788
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

squirrelqa Gratuluję zdanej teorii!
Ewwwa Gratuluje!!

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
panna_hanna1 14 czerwca
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem już po jazdach na placu w PORD. Było dobrze, zrobiłam praktycznie każdy łuk bezbłędnie, stres oczywiście był, nawet z instruktorem. Najbardziej się boję zatrzymania tyłem, że wyjadę poza linię .
Egzamin mam w tym tygodniu, i bardzo chciałabym zdać, bo prawo jazdy jest mi potrzebne. Z pracy wracam bardzo późno i średnio lubię wracać gdy jest ciemno i to przez lasek. Strasznie mnie stres zjada na egzaminie, chociaż i tak ostatnio byłam bardziej rozluźniona niż kiedyś. Drugi instruktor z którym byłam wczoraj podpowiedział mi wiele rzeczy. Ale te 25 minut na placu to malutko
Też tak miałam, stresowałam się na jeździe po placu, jakby był to egzamin Już wiesz jak to wygląda, stres będzie z pewnością mniejszy. Trzymamy kciuki!
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 14:18   #2789
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Teoria zdana! Jeszcze 5h i umówię się na praktykę
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 14:21   #2790
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

gratulacje
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.