Mamusie lutowe 2019❤ Cz.III - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-18, 09:37   #2761
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Dzień dobry, Sylwia kciuki za wizytę!
U mnie okropna noc, syn się obudził o 2 i nie spał do 4, potem mąż kaszlal co chwilę. Od 2 już nie śpię, ledwo żyję. Jeszcze o 8 musiałam jechać do labo zrobić badania. Teraz kawę piję i dochodzę do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 09:39   #2762
Petrochemia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 507
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.III

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Buhahaha, mój dzisiaj też chciał być taki zabawny, jak wychodził do pracy a mi tylko czerwony nos wystawał spod kołdry :P Rzucił, że jego mama na pewno się nudzi to może wpadnie mi zrobić rosołek, niedoczekanie jego :P


Posiedzenie pierwsza klasa by było
Złośliwe dranie z tych naszych chłopów




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Dzień dobry, Sylwia kciuki za wizytę!
U mnie okropna noc, syn się obudził o 2 i nie spał do 4, potem mąż kaszlal co chwilę. Od 2 już nie śpię, ledwo żyję. Jeszcze o 8 musiałam jechać do labo zrobić badania. Teraz kawę piję i dochodzę do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O kurczaczki... może przynajmniej uda się Tobie w dzień przespać chwilkę . Współczuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Petrochemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 09:40   #2763
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Hejka

Johasia, chyba nie wszystkim. Ja wzięłam do serca nie używanie rąk i wczoraj nic nie robiłam i dziś co prawda z pobudkami, ale jednak przespałam całą noc, więc jestem przeszczęśliwa. Ostatnio też mam myśli że już mogłoby się dziecię rodzic, ale w głębi serca nie chce, niech jeszcze podrośnie sobie to raz, mieszkanie nieskończone to dwa. Dziś nam przywożą całe AGD łącznie z odkurzaczem automatycznym
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
mnie wszyscy straszą że z dwójką ciężko, że w ogóle nieprzespane noce itp. itd. a ja odpowiadam trudno, wszyscy to przeżyli, dali radę i żyją dalej, mam ochotę im wykrzyczeć w twarz, że Michał wyczekany ukochany po 2# bop ludzie nie doceniają co mają

duży chłop

ja mam najzwyklejszą wanienkę bez gadżetów

ile dziewczynki mają 44cm?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

zapisałam się na jutro na ktg do położnej, zapewne do szpitala bym pojechała by mnie na oddziale zostawili, a tak to mi położna powie czy wszystko ok, choć nie wiem czy magnez mi cos pomaga, jedynie chyba tylko jak mam skurcz mogę normalnie chodzić bo wcześniej to ból nieziemski, a gin pow że jak coś mam jechać na IP na kroplówkę jakby bardzo bolało
Brawo za podejście, ludzie nie doceniają co mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 09:44   #2764
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Śliweńka naszą mentalność jest wspaniała..nikt nie powie 'Ale super że Wam się udało ' 'z dwójką ciężko ale dacie radę ' byleby dołożyć do pieca,tacy jesteśmy

Johasia smacznego

Ta pogoda taka postrzelona .Brat pisał że w chacie mają szpital bo on z 2dzieci mają jelitówka (na szczęście są w Anglii ) drugi brat też coś gadał że bratówka już zaczęła urlop ale pod kołdrą. A od strony męża to już w ogóle każdy po kolei
Mąż mówił że w sobotę 8 stopni ma być? No i gdzie śnieg??

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 09:45   #2765
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Dzień dobry, Sylwia kciuki za wizytę!
U mnie okropna noc, syn się obudził o 2 i nie spał do 4, potem mąż kaszlal co chwilę. Od 2 już nie śpię, ledwo żyję. Jeszcze o 8 musiałam jechać do labo zrobić badania. Teraz kawę piję i dochodzę do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra moj mlody obudzil sie przed 5 i nie spal do 6:15. W nocy oczywiście milion pobudek. No coz...
Ale 2 to jakis dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 09:47   #2766
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.III

Cytat:
Napisane przez Petrochemia Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Boziu co to była za noc... Mała mi się tak rozpychała w brzuchu aż myślałam, ze wyjdzie mi bokiem. Zaczęła o 12w nocy a skończyła o 3.
Jak już skończyła to pies się gorzej poczuł i tez były kolejne „atrakcje”. No masakra.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Faktycznie kiepska noc . Biedna :-(
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
A ja obudziłam się o 5 z bólem gardła jak sobie radzicie z tym choruszki?? Jeszcze brzuch miałam tak napięty,pępek bolał myślałam że rozstępy się pojawiły ale nie. Wstałam o 7 z mężem ale czuje że jeszcze wrócę do łóżka.
Mnie na szczęście odkąd jestem w ciąży nic jeszcze nie rozłożyło, ale myślę że herbatki z miodem sokiem malinowym powinny pomóc, a jak nie to marsz do lekarza nie ma co
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ja mam tak ostatnio co noc, tylko mój zaczyna od razu jak się kładę czyli koło 23. I też do 3 mniej więcej impreza, a potem już ciężko zasnąć. Zaczyna mi się dawać we znaki ta końcówka...



Zdrówka! U mnie na gardło typowo to najlepiej gorąca herbata, do tego dużo cytryny i soku z malin (tylko takiego prawdziwego). Miodu przy gardle nie tykam, bo u mnie podrażnia
Ja się podniosłam o 9, ale zrobiłam sobie śniadanie i przeniosłam się pod koc na kanapie w salonie bo ja dla odmiany smarkam od wczoraj.

Witam się w 35 tygodniu!
Moja upragniona od wczoraj galaretka drobiowa stężała więc właśnie pożarłam na śniadanie i teraz się rozgrzewam herbatą Jutro na 11 idę na USG, godzina taka z czapki, bo mąż już w pracy, a tata jeszcze w pracy, więc będę musiała się piechotą dokulać...Mąż mnie chciał w teściową wmanewrować, ale jak ją znam to by ze mną tam siedziała, a nie wiem ile to potrwa, więc chyba jednak wolę spacer
To już coraz blizej


Mnie dzisiaj w nocy obudził taki skurcz w łydce, że zaczęłam krzyczeć z bolu. Mój mąż od razu masowanie, mama wpadła do pokoju bo myślała, że rodzę. Trzymało mnie do samego rana. Teraz jak chodzę to też cały czas czuję taki dyskomfort.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:10   #2767
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.III

Tak czytam inne wątki i nie ogarniam szpitali..kobieta trafia ze skurczami i śluzem zabarwionym krwią a oni twierdzą że nie mają miejsca i ma wrócić np rano . Druga słyszy że jak się zwolni porodówka to ją przyjmą 😁 a trzecia dzwoni dopytać o cc i wolne terminy na planowe cesarki mają na drugą połowę stycznia (babka termin ma na grudzień )
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 10:23   #2768
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.III

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Tak czytam inne wątki i nie ogarniam szpitali..kobieta trafia ze skurczami i śluzem zabarwionym krwią a oni twierdzą że nie mają miejsca i ma wrócić np rano . Druga słyszy że jak się zwolni porodówka to ją przyjmą a trzecia dzwoni dopytać o cc i wolne terminy na planowe cesarki mają na drugą połowę stycznia (babka termin ma na grudzień )
Ciśnie mi się na usta tylko dobra zmiana... ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:23   #2769
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.III

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Tak czytam inne wątki i nie ogarniam szpitali..kobieta trafia ze skurczami i śluzem zabarwionym krwią a oni twierdzą że nie mają miejsca i ma wrócić np rano . Druga słyszy że jak się zwolni porodówka to ją przyjmą 😁 a trzecia dzwoni dopytać o cc i wolne terminy na planowe cesarki mają na drugą połowę stycznia (babka termin ma na grudzień )
umarłam ze śmiechu

dlatego najlepiej nie umawiać tylko z akcją jechać
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:31   #2770
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.III

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Hejka

Johasia, chyba nie wszystkim. Ja wzięłam do serca nie używanie rąk i wczoraj nic nie robiłam i dziś co prawda z pobudkami, ale jednak przespałam całą noc, więc jestem przeszczęśliwa. Ostatnio też mam myśli że już mogłoby się dziecię rodzic, ale w głębi serca nie chce, niech jeszcze podrośnie sobie to raz, mieszkanie nieskończone to dwa. Dziś nam przywożą całe AGD łącznie z odkurzaczem automatycznym Brawo za podejście, ludzie nie doceniają co mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że w końcu udało Ci się przespać noc A mała niech sobie jeszcze rośnie, koniecznie
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Tak czytam inne wątki i nie ogarniam szpitali..kobieta trafia ze skurczami i śluzem zabarwionym krwią a oni twierdzą że nie mają miejsca i ma wrócić np rano . Druga słyszy że jak się zwolni porodówka to ją przyjmą a trzecia dzwoni dopytać o cc i wolne terminy na planowe cesarki mają na drugą połowę stycznia (babka termin ma na grudzień )
Że co? z tą cesarką to już w ogóle, co to w ogóle za propozycje z takimi terminami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:32   #2771
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.III

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Anuszka wizutuje o 16.40

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Kciuki kciuki!

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Tak czytam inne wątki i nie ogarniam szpitali..kobieta trafia ze skurczami i śluzem zabarwionym krwią a oni twierdzą że nie mają miejsca i ma wrócić np rano . Druga słyszy że jak się zwolni porodówka to ją przyjmą 😁 a trzecia dzwoni dopytać o cc i wolne terminy na planowe cesarki mają na drugą połowę stycznia (babka termin ma na grudzień )
Omg... Masakra.


A ja rano bylam w ciuszku. Wssystko za 1zl.

Kupilam mężowi koszulę i sobie koszulę męska do porodu i dla Laury oczywiście jakies bodziaki. 8zl a siata pełna.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 10:38   #2772
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.III

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Kciuki kciuki!



Omg... Masakra.


A ja rano bylam w ciuszku. Wssystko za 1zl.

Kupilam mężowi koszulę i sobie koszulę męska do porodu i dla Laury oczywiście jakies bodziaki. 8zl a siata pełna.
Wow to faktycznie udane zakupy 🙂
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:45   #2773
Petrochemia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 507
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.III

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
umarłam ze śmiechu



dlatego najlepiej nie umawiać tylko z akcją jechać


To ja przyjmą jak im się porodówka zwolni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Petrochemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:55   #2774
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Dzień dobry, już obie pyzy oddychają same dzizas one mają smoczki na pół twarzy

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:56   #2775
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Dzień dobry, już obie pyzy oddychają same dzizas one mają smoczki na pół twarzy

Bazgram z telefonu.
Ale postępy! Z dnia na dzień coś nowego 😍 super tak trzymać
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:04   #2776
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Dzień dobry, już obie pyzy oddychają same dzizas one mają smoczki na pół twarzy

Bazgram z telefonu.
Nawet nie wiesz jak się cieszę oby tak dalej!!!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:05   #2777
Petrochemia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 507
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Dzień dobry, już obie pyzy oddychają same dzizas one mają smoczki na pół twarzy

Bazgram z telefonu.


Awansowały
A jak się czuja świeżo upieczeni rodzice?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Petrochemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:09   #2778
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Dzień dobry, już obie pyzy oddychają same dzizas one mają smoczki na pół twarzy

Bazgram z telefonu.
Ale cudowna wiadomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:11   #2779
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Dzień dobry, już obie pyzy oddychają same dzizas one mają smoczki na pół twarzy

Bazgram z telefonu.
Dzień dobry,muszą uroczo wyglądać z tymi smokami
Pomimo,że córeczki są malutkie,to Ci trochę zazdroszczę,że masz to już za sobą.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 11:16   #2780
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Masakra moj mlody obudzil sie przed 5 i nie spal do 6:15. W nocy oczywiście milion pobudek. No coz...
Ale 2 to jakis dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie wiem co mu dziś było, obudził się o 2 i stwierdził że już jest dzień i trzeba wstawać na szczęście o 4 jeszcze zasnął, ale ja już nie dałam rady. Cały dzień czekam na wieczór żeby trochę odpocząć, a w nocy już marzę żeby był dzień. I tak w kółko. Tak źle i tak niedobrze. Ale no cóż, nie będę już narzekać bo ostatnio chyba nic innego nie robię trzeba mieć nadzieję że będzie lepiej przynajmniej mąż jest teraz w domu, co prawda na L4, ale syn teraz męża męczy, to mam chwilę dla siebie.
Co tam robicie na Święta? Ja w sumie na nic nie mam ochoty. Jedynie na barszcz czerwony, i może zrobię paszteciki do tego. I tu się moja wena kulinarna kończy. I tak nie będę robić dużo bo już nie wystoje w kuchni. Barszcz pewnie zrobi mąż, jeszcze jakaś sałatka. I nie wiem czy jeszcze coś szykować. Na Wigilię i tak jedziemy do szwagierki to jedynie coś trzeba przygotować żeby nie jechać na krzywy ryj a na pozostałe dwa dni Świąt nie mam pomysłu.
To fakt, ludzie nie doceniają co mają. Ja się bardzo cieszę, że będziemy mieć drugie dziecko. Po poronieniu tym bardziej się to docenia. Ale to nie oznacza że się nie boję. Mam pełno obaw jak to będzie. Pomimo że decyzja przemyślana i dziecko wymodlone. To jednak z tyłu głowy pozostaje ten strach czy wszystko będzie tak jak by się chciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:16   #2781
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez Petrochemia Pokaż wiadomość
To ja przyjmą jak im się porodówka zwolni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio słyszałam, że w jednym z najbardziej obleganych szpitali w mieście kobiety czasem rodzą na korytarzach, bo właśnie tak bardzo chcą akurat tam rodzić, że przyjeżdżają jak już jest naprawdę za późno na jazdę do innego szpitala. Nie wiem czy serio tam jest aż tak fajnie czy co, ale rodzić na korytarzu? Masakra
Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Dzień dobry, już obie pyzy oddychają same dzizas one mają smoczki na pół twarzy

Bazgram z telefonu.
Super wiadomość! oby ciągle było z dnia na dzień coraz lepiej A Ty jak się dziś czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:18   #2782
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

No każda zmiana cieszy są takie słodkie jak ściskają paluszki. No mnie jeszcze szwy ciągną czasem jak sie przejdę trochę dalej ale no to normalne. A Radzioch śpiewa do inkubatorów

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:22   #2783
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
No nie wiem co mu dziś było, obudził się o 2 i stwierdził że już jest dzień i trzeba wstawać na szczęście o 4 jeszcze zasnął, ale ja już nie dałam rady. Cały dzień czekam na wieczór żeby trochę odpocząć, a w nocy już marzę żeby był dzień. I tak w kółko. Tak źle i tak niedobrze. Ale no cóż, nie będę już narzekać bo ostatnio chyba nic innego nie robię trzeba mieć nadzieję że będzie lepiej przynajmniej mąż jest teraz w domu, co prawda na L4, ale syn teraz męża męczy, to mam chwilę dla siebie.
Co tam robicie na Święta? Ja w sumie na nic nie mam ochoty. Jedynie na barszcz czerwony, i może zrobię paszteciki do tego. I tu się moja wena kulinarna kończy. I tak nie będę robić dużo bo już nie wystoje w kuchni. Barszcz pewnie zrobi mąż, jeszcze jakaś sałatka. I nie wiem czy jeszcze coś szykować. Na Wigilię i tak jedziemy do szwagierki to jedynie coś trzeba przygotować żeby nie jechać na krzywy ryj a na pozostałe dwa dni Świąt nie mam pomysłu.
To fakt, ludzie nie doceniają co mają. Ja się bardzo cieszę, że będziemy mieć drugie dziecko. Po poronieniu tym bardziej się to docenia. Ale to nie oznacza że się nie boję. Mam pełno obaw jak to będzie. Pomimo że decyzja przemyślana i dziecko wymodlone. To jednak z tyłu głowy pozostaje ten strach czy wszystko będzie tak jak by się chciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zrobiłam krokiety i paszteciki do barszczu . Rybne dania robi mama. Mam zamiar zrobić sałatkę śledziową z papryką a z ciast sernik,truskawkowiec i ciacho szpinakowe z mascarpone .m

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
No każda zmiana cieszy są takie słodkie jak ściskają paluszki. No mnie jeszcze szwy ciągną czasem jak sie przejdę trochę dalej ale no to normalne. A Radzioch śpiewa do inkubatorów

Bazgram z telefonu.
Haha😁 Okruch pewnie tęskni za Tobą.Jutro wychodzisz?
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:23   #2784
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam krokiety i paszteciki do barszczu . Rybne dania robi mama. Mam zamiar zrobić sałatkę śledziową z papryką a z ciast sernik,truskawkowiec i ciacho szpinakowe z mascarpone .m
O A co.to za ciasto szpinakowe? Podzielisz się przepisem, bo brzmi nieźle
I gratuluję Ex postępów u córeczek, super wiadomość i na pewno jutro wychodzisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:27   #2785
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
O A co.to za ciasto szpinakowe? Podzielisz się przepisem, bo brzmi nieźle
I gratuluję Ex postępów u córeczek, super wiadomość i na pewno jutro wychodzisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proszę 😊

https://www.kwestiasmaku.com/przepis/lesny-mech
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:28   #2786
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:53   #2787
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
No każda zmiana cieszy są takie słodkie jak ściskają paluszki. No mnie jeszcze szwy ciągną czasem jak sie przejdę trochę dalej ale no to normalne. A Radzioch śpiewa do inkubatorów

Bazgram z telefonu.
Cudownie
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:59   #2788
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Co do swiat to my zrobimy salatke warzywna ( pewnie w sobotę albo niedziele ), barszcz, sernik planuje zrobic, rybe jakas sie kupi. Moja siostra ogarnie pierogi i paszteciki i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 12:02   #2789
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Tak czytam inne wątki i nie ogarniam szpitali..kobieta trafia ze skurczami i śluzem zabarwionym krwią a oni twierdzą że nie mają miejsca i ma wrócić np rano . Druga słyszy że jak się zwolni porodówka to ją przyjmą a trzecia dzwoni dopytać o cc i wolne terminy na planowe cesarki mają na drugą połowę stycznia (babka termin ma na grudzień )
W moim szpitalu nie odsyłają gdzie indziej <3
Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Dzień dobry, już obie pyzy oddychają same dzizas one mają smoczki na pół twarzy

Bazgram z telefonu.
Cudnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 12:05   #2790
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.III

Aplikacja mi chyba wszystkich postów nie pokazuje :/

Exi Gratki dla malych wojowniczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-13 11:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.