Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-20, 06:20   #2791
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Już po kochane.
Skończyło się cc,mała miała wysokie tętno i musieli zrobić. Okazało się że miała rączkę owinietą I jeszcze trzymała w niej pepowinke..ma 2900 i 53 długa. Opiszę jak dojde do siebie bo leżę i mam samoloty przed oczami
Gratulacje!! Teraz odpoczynek przed wielkim zamętem
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:24   #2792
201711130954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 216
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dezire gratulacje!
201711130954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:30   #2793
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam już 1.5 rozwarcia,idę na porodowke jestem po lewatywie. Trzymajcie proszę kciuki bo nieziemsko się boję.
Kciuki kochana

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Już po kochane.
Skończyło się cc,mała miała wysokie tętno i musieli zrobić. Okazało się że miała rączkę owinietą I jeszcze trzymała w niej pepowinke..ma 2900 i 53 długa. Opiszę jak dojde do siebie bo leżę i mam samoloty przed oczami
Super gratuluję
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:37   #2794
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dezire gratuluję! Najważniejsze że wszystko jest dobrze, że lekarze reagują szybko. Przeraża mnie ilość tych cc - kurcze praktycznie co druga z nas kończy na stole. Ja nie chce, boję się.
U mnie noc do du. TŻ wrócił po północy z pracy wczoraj w ogóle był dla mnie niemiły i opryskliwy bo nie potrafił nowej lodówki ustawić /wypoziomowac i na mnie się odbiło. JesCze przy jego rodzicach ale udałam ze nie rusza mnie to ale rusza i to bardzo +hormony. Od rana mi się płakać chce ale nie pokazałam mu tego ale poranek raczej malomowny i mam nadzieje ze dziś po południu pójdzie sobie do pracy. Lepiej się czuje jak go w domu czasami nie ma bo jak przyjdzie to od razu mam nerwy zepsute bo te głupie humory i nastroje dają mi w kość ;(

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

A tak w ogóle to przeraża mnie Też fakt ze te nasze maluchy są poowijane pepowinami. Kurde ;(
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:57   #2795
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dezire gratulacje
U nas tez dzis ciezka noc, mala miala bardzo niespokojny sen, drzemala tak po 15min i poplakiwala.teraz dopiero zasnela, ale nie wiem na jak dlugo :/
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:02   #2796
mama_kasia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ziolone-oko- własnie porzadnie kopnełam Cię w zadek!! A niby kto jjst prawdziwą mamusią jak nie Ty? No cholera, nawet w żartach takich głupot mi tu nie pisz bo Cię tam znajde gdzieś w tej naszej Polsce! Jeszcze trochę i będziesz mogła wszystko robić przy malutkiej, tlyko się nie wychylaj za mocno bo tak potem zostanie do 18stki córkino i ten tego... szybko zaczeliście etap odpieluchowywania

Antox- mamusia już jest zdecydowane bliżej niż dalej.. Dzidzia wiecznie w brzuskzu siedziec nie będzie, choć ewidnetnie uwielbia te lokum Trzymam kciuku aby z 1,5 cm poszło dalej sprawnie

Morful- heh czyli zostaliście oficjalnie „ochrzczeni” siuśkami i kupkami swojej dzidzi to na szczęście

crystal nieza zmiana z ttruskawek na kit katy się przeżuciłaś a fryzurka m się mega podoba a masz dla porównanie jakąs fotkę z „przeszłości” w ciemny kolorku ? bo jestem ciekawa Wiecie ze ja jeszcze nigdy włosów nie farbowałam, a prawie 27 na karku Tylko, że.... ostatnio znalazłam pierwszego SIWEGO włosa!! Masakra... Więc po porodzie idę na farbowanko Ale przy moich cimnych włosach chyba raczej zostanę
Poza tym Crystal nie szalej z tymi datami porodu umawiałysmy się na środę nie zapominaj!

DezireOrient- no i gdzie się wpychasz w kolejke Eh no niech już będzie Trzymam kciuki aby się rozwineło!! I było jak po maśle i docyztałam że już po... GRATULACJE!! Odpoczywaj

Niunia_ona- aż mnie boli jak czytam kurczę no normalnie idioci ;/ oby szybko doszła do siebie Wyczerpałaś ilość "złych" przeżyć na bardzoooo długi czas!

Nouvelle- Obstawiam że Zochanek myli dzień z nocą niby u maluszkó to normalne, ale to Wy musicie jej pokazac kiedy się śpi a kiedy „czuwa”, choć nie mam pojecia jak to zrobić (miliśmy tak ze starszkami, ok 4 miesiaca jakos się przestawił)

Cóż na 10 lece na kontrolne ktg, i to do innej lekarki niz moja ale w sumei poznam pukt widzenia innego lekarza i nie gadajcie że klopsy urodzicie bo jak pomyśle o wadze małej to....

No więc do roboty i zapraszamy Nowe Maluskzi na Nasz piękny świat! Miłego dnia
__________________
Termin porodu: 21 marca 2015

Skończony 40 tc- czekamy córeczko
mama_kasia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:15   #2797
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość
Ziolone-oko- własnie porzadnie kopnełam Cię w zadek!! A niby kto jjst prawdziwą mamusią jak nie Ty? No cholera, nawet w żartach takich głupot mi tu nie pisz bo Cię tam znajde gdzieś w tej naszej Polsce! Jeszcze trochę i będziesz mogła wszystko robić przy malutkiej, tlyko się nie wychylaj za mocno bo tak potem zostanie do 18stki córkino i ten tego... szybko zaczeliście etap odpieluchowywania

Antox- mamusia już jest zdecydowane bliżej niż dalej.. Dzidzia wiecznie w brzuskzu siedziec nie będzie, choć ewidnetnie uwielbia te lokum Trzymam kciuku aby z 1,5 cm poszło dalej sprawnie

Morful- heh czyli zostaliście oficjalnie „ochrzczeni” siuśkami i kupkami swojej dzidzi to na szczęście

crystal nieza zmiana z ttruskawek na kit katy się przeżuciłaś a fryzurka m się mega podoba a masz dla porównanie jakąs fotkę z „przeszłości” w ciemny kolorku ? bo jestem ciekawa Wiecie ze ja jeszcze nigdy włosów nie farbowałam, a prawie 27 na karku Tylko, że.... ostatnio znalazłam pierwszego SIWEGO włosa!! Masakra... Więc po porodzie idę na farbowanko Ale przy moich cimnych włosach chyba raczej zostanę
Poza tym Crystal nie szalej z tymi datami porodu umawiałysmy się na środę nie zapominaj!

DezireOrient- no i gdzie się wpychasz w kolejke Eh no niech już będzie Trzymam kciuki aby się rozwineło!! I było jak po maśle i docyztałam że już po... GRATULACJE!! Odpoczywaj

Niunia_ona- aż mnie boli jak czytam kurczę no normalnie idioci ;/ oby szybko doszła do siebie Wyczerpałaś ilość "złych" przeżyć na bardzoooo długi czas!

Nouvelle- Obstawiam że Zochanek myli dzień z nocą niby u maluszkó to normalne, ale to Wy musicie jej pokazac kiedy się śpi a kiedy „czuwa”, choć nie mam pojecia jak to zrobić (miliśmy tak ze starszkami, ok 4 miesiaca jakos się przestawił)

Cóż na 10 lece na kontrolne ktg, i to do innej lekarki niz moja ale w sumei poznam pukt widzenia innego lekarza i nie gadajcie że klopsy urodzicie bo jak pomyśle o wadze małej to....

No więc do roboty i zapraszamy Nowe Maluskzi na Nasz piękny świat! Miłego dnia
dziękuje bardzo ja już lepiej trochę , ale męczy mnie ciągle jezdzenie do szpitala na zmiane opatrunku rano.. a wieczorny musze zmieniac sama.. cos okropnego..
ale nic trzeba przezyc

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

kupiłam takie ubranko do chrztu, zobacze jak to bedzie w realu wyglądać
ale to śmieszne pieniądze więc zobaczymy;p
http://allegro.pl/ubranko-do-chrztu-...183967232.html
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 07:16   #2798
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Niunia juz Niedługo - skup się na Malusiej Julence, nie na bólu czy przykrych sytuacjach. Jesteś mamą i każdy ból to pikuś przy takiej okruszce!
Ubranko śliczne

Dziewczyny śpiewanie kołysanki dzieciom?
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:21   #2799
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
U mnie coś zaczyna się dziać. Od północy mam lekkie skurcze co 15minut. A teraz na papierze śluz zabarwiony. Na razie czekam, może to tylko rozwieranie szyjki.
dzis twoj dzien

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mimbla Pokaż wiadomość
Myslalam ze w nocy sie rozwinie a tu nic nic nic!!! No załamka. Mały wazy 3640 :O
rozwinie sie i tak lepiej niz u mnie bo moj TZ juz mnie namawia do jakiejs jogi, sportow uklonow i wogole zebym pomogla synkowi wyjsc

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Chyba coś zaczęło się u mnie zaczęłam lekko krwawic, zbadała mnie lekarka i stwierdziła, że już raczej nie nadaje się na balonik ale decyzja będzie podjęta po obchodzie. w końcu mam jakieś rozwarcie na jeden palec. teraz ktg ale skurczy brak
ejj dzis musisz urodzic bez jaj no niech daja oxy w takim razie jak zaczelo sie rozwarcie

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Już po kochane.
Skończyło się cc,mała miała wysokie tętno i musieli zrobić. Okazało się że miała rączkę owinietą I jeszcze trzymała w niej pepowinke..ma 2900 i 53 długa. Opiszę jak dojde do siebie bo leżę i mam samoloty przed oczami
jeszcze raz gratulacje najwazniejsze ze z coreczka dobrze

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Gratulacje

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

A U mnie powtórka z rozrywki. Skurczy prawie brak, noc normalnie przespałam. Na 10:00 jadę na ktg i zobaczymy, co ginka powie
daj znac po wizycie
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:22   #2800
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

a mała spi rewelacyjnie 3-4 godziny budzi się na jedzonko dajemy z cycka a reszte z butelki jak jej mało kolek nie ma jeszcze nie ma wolę za szybko sie nie cieszyć
ogolnie jest spoko, tz zakochany w malej.. pomaga mi jak moze
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:26   #2801
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Dezire gratuluję! Najważniejsze że wszystko jest dobrze, że lekarze reagują szybko. Przeraża mnie ilość tych cc - kurcze praktycznie co druga z nas kończy na stole. Ja nie chce, boję się.
U mnie noc do du. TŻ wrócił po północy z pracy wczoraj w ogóle był dla mnie niemiły i opryskliwy bo nie potrafił nowej lodówki ustawić /wypoziomowac i na mnie się odbiło. JesCze przy jego rodzicach ale udałam ze nie rusza mnie to ale rusza i to bardzo +hormony. Od rana mi się płakać chce ale nie pokazałam mu tego ale poranek raczej malomowny i mam nadzieje ze dziś po południu pójdzie sobie do pracy. Lepiej się czuje jak go w domu czasami nie ma bo jak przyjdzie to od razu mam nerwy zepsute bo te głupie humory i nastroje dają mi w kość ;(

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

A tak w ogóle to przeraża mnie Też fakt ze te nasze maluchy są poowijane pepowinami. Kurde ;(

Ja rodze sn , kiedys chcialam cc, a teraz sie jej boje, przygotowalam sie psychicznie na sn i nie chce inaczej no.....
a ja jak trzeba to placze przy swoim tz, zeby czul sie winny, i poczul sie z tym zle a do tego pisze jemu przykrego smsa nad ktorym mysli w pracy pol dnia nigdy nie ukrywam niech wie jak mnie cos boli z jego winy

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mama d Pokaż wiadomość
Widze ze nie tylko u nas nerwowo... Ania z waga stoi w miejscu :-(
Nie przybiera mimo iz karmie ja co 2h, nie musze pisac ze jestem juz tak zmeczona ze nie potrafie zapamietac godziny wizyty u lekarza, jezyk mi sie placze a co najgorsze jestem zmierŁa jak stara baba.

Jak to mozliwe? Ponoc kazda babka ma mleko idealne dla dziecka?
jestes zmeczona a to minie za jakis czas nie mysl o mleku, moze byc inny powod ze nie przybiera na wadze, napewno to nie wina twojego mleka, pewnie odciagalas do butelki wiec wiesz ze mleko jest
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 07:26   #2802
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Mój TŻ i tak nie rozumie moich hunorow bo jestem placzka. Juz się przyzywczail i go nie rusza to ze coś mi "odwala".
Ja to chyba mam cały czas te przrpowiadacze. Co jakiś czas czuje takie ciągnięcie w plecach/krzyżu.
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:32   #2803
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Niunia juz Niedługo - skup się na Malusiej Julence, nie na bólu czy przykrych sytuacjach. Jesteś mamą i każdy ból to pikuś przy takiej okruszce!
Ubranko śliczne

Dziewczyny śpiewanie kołysanki dzieciom?
masz rację , ten ból to już nie ból
mała śpi tż też ja dzisiaj mam spane gdzieś 6 godzin więc przy dziecku to i tak super
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:39   #2804
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość


crystal nieza zmiana z ttruskawek na kit katy się przeżuciłaś a fryzurka m się mega podoba a masz dla porównanie jakąs fotkę z „przeszłości” w ciemny kolorku ? bo jestem ciekawa Wiecie ze ja jeszcze nigdy włosów nie farbowałam, a prawie 27 na karku Tylko, że.... ostatnio znalazłam pierwszego SIWEGO włosa!! Masakra... Więc po porodzie idę na farbowanko Ale przy moich cimnych włosach chyba raczej zostanę
Poza tym Crystal nie szalej z tymi datami porodu umawiałysmy się na środę nie zapominaj!
dziekuje
zjadlabym truskawki ale boje sie, ze dostane wysypki znow , a od kit katow to nie mozliwe , znow juz z rana zjadlam dwa mini pozniej wyciagne dysk to poszukam, dlugo farbowalam na brazowe kolorki, albo ogolnie takie ciemniejsze, od trzech lat farbuje na rozne jasne kolory i czuje sie zdecydowanie lepiej w jasnych ja nastepne farbowanie zalicze na urlopie w Polsce a poszlabym wczesniej ale cenowo mi sie nie oplaca tym bardziej ze planujemy urlop spedzic w Polsce

No mi TZ jakies cwiczenia mowi zebym machala, to zaczne rodzic od poniedzialku no wlasnie na srode jestesmy umowione nie wczesniej i nie pozniej

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
a mała spi rewelacyjnie 3-4 godziny budzi się na jedzonko dajemy z cycka a reszte z butelki jak jej mało kolek nie ma jeszcze nie ma wolę za szybko sie nie cieszyć
ogolnie jest spoko, tz zakochany w malej.. pomaga mi jak moze
super kurcze moj synek to chyba bedzie maly diabelek jak po rodzicach
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:41   #2805
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
dziekuje
zjadlabym truskawki ale boje sie, ze dostane wysypki znow , a od kit katow to nie mozliwe , znow juz z rana zjadlam dwa mini pozniej wyciagne dysk to poszukam, dlugo farbowalam na brazowe kolorki, albo ogolnie takie ciemniejsze, od trzech lat farbuje na rozne jasne kolory i czuje sie zdecydowanie lepiej w jasnych ja nastepne farbowanie zalicze na urlopie w Polsce a poszlabym wczesniej ale cenowo mi sie nie oplaca tym bardziej ze planujemy urlop spedzic w Polsce

No mi TZ jakies cwiczenia mowi zebym machala, to zaczne rodzic od poniedzialku no wlasnie na srode jestesmy umowione nie wczesniej i nie pozniej

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------



super kurcze moj synek to chyba bedzie maly diabelek jak po rodzicach
ejże my z tż też nie jesteśmy aniołami hehe
czasem się zastanawiam po kim ona taka spokojna noo;p
ale ciesze sie ze mam juz to za soba a teraz bedzie tylko lepiej mala mi wszystko wynagradza jej usmiech placz wszystko kocham
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:45   #2806
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Mój TŻ i tak nie rozumie moich hunorow bo jestem placzka. Juz się przyzywczail i go nie rusza to ze coś mi "odwala".
Ja to chyba mam cały czas te przrpowiadacze. Co jakiś czas czuje takie ciągnięcie w plecach/krzyżu.
Ja jeszcze robie tak ze jak moj TZ podniesie glos to ja robie to samo a przy tym go podpuszczam, zeby glosniejszy byl jak mu sie nudzi i nie ma na kogo krzyczec a pozatym zawsze mowie ze pojde do mamy jak taki bedzie i tyle bedzie z naszego wspolnego zycia moj tz tez twierdzi ze my kobiety mamy swoje humory....
Masz je coraz silniejsze, a moze przygotowujesz sie i rozpakujesz sie na dniach i to sa pierwsze takie male objawy juz?

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
ejże my z tż też nie jesteśmy aniołami hehe
czasem się zastanawiam po kim ona taka spokojna noo;p
ale ciesze sie ze mam juz to za soba a teraz bedzie tylko lepiej mala mi wszystko wynagradza jej usmiech placz wszystko kocham

dlatego ja juz chce rodzic, i miec to za soba, bo sie boje
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:51   #2807
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze robie tak ze jak moj TZ podniesie glos to ja robie to samo a przy tym go podpuszczam, zeby glosniejszy byl jak mu sie nudzi i nie ma na kogo krzyczec a pozatym zawsze mowie ze pojde do mamy jak taki bedzie i tyle bedzie z naszego wspolnego zycia moj tz tez twierdzi ze my kobiety mamy swoje humory....
Masz je coraz silniejsze, a moze przygotowujesz sie i rozpakujesz sie na dniach i to sa pierwsze takie male objawy juz?

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------




dlatego ja juz chce rodzic, i miec to za soba, bo sie boje
będzie dobrze kochana , czas przy bólach w miarę szybko leci.. bo skupiasz się na tych skurczach a gdy ustępują to już nie możesz się doczekać końca wszystkiego.. w każdym razie wszystko jest do przeżycia
ja już tęsknie za brzuszkiem i bym już nawet chciała drugie dziecko ale niestety odpada przy naszej sytuacji
ogólnie jestem szczęsliwa mam wszystko tż i piękną córeczkę co pokazałam wam na naszym klubie na fb

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
A mój Kuba chyba ma to co siostra czyli cierpi na nietolerancję mleka krowiego i będę musiała zrezygnować z kp tzn jest jeszcze dieta eliminacyjna ale chyba nie dam rady psychicznie bo oprócz synka muszę jeszcze w ciągu dnia jakoś funkcjonować z uwagi na to że jest jeszcze Martynka, która odkąd Kuba się urodził zrobiła się bardzo zazdrosna i ciągle na mnie wisi, doszłam do wniosku że mały ma to samo co córka po rozmowie z położną dokładnie mnie przepytała jak to było z córką i sobie przypomniałam że tak samo, połozna stwierdziła że to nie moga być kolki bo kolki nie trwają cały dzien tylko że to sprawa alergiczna i że na mam kupić mleko te co podawałam córce czyli Bebilon Pepti i podać małemu i zobaczyć jak jest jego reakcja, zobaczymy na razie biedny zasnął wymęczony jak się obudzi to dam mu pierś i zobaczę jak zareaguje jak nie będzie poprawy to dostanie mm, z tego powodu mam strasznego doła, taka piękna pogoda a ja nie umiem się zorganizować nawet żeby wyjść na spacer, zresztą dzisiaj to odpada bo wyglądam jak potwór cała spichnięta od płaczu. Najgorsze jest to że teraz to siostra i reszta rodzinki na mnie wsiądą że wyrodna matka jestem i że to moje widzi mi się że nie karmię piersią, bo moja siostra, kuzynka i dziewczyna kuzyna karmią piersią i uważają że mm to samo zło, a matki które nie karmią piersią są wyrodne, dobra wyżaliłam się trochę sie położę puki mały śpi
mnie też dobijały gadki takiego typu.. ale mam to gdzieś.. staram się karmić piersią.. wypija ze mnie dokarmiam butelką co poradzę..
taka natura a stres niestety swoje w szpitalu tez zrobil..
najwazniejsze ze dziecko zdrowe reszta sie da!! glowa do gory kochana!!
będzie juz tylko lepiej. kieruj sie swoim mysleniem i rob jak uwazasz olej ich
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:53   #2808
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Jadę na Ip, skurcze do zniesienia. Ale cały czas śluz z krwią. Niech to sprawdzą.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:55   #2809
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ja jeszcze w jeansy nie próbowałam ze względu na ranę po cc, ale myślę, że w niektóre powinnam się zmieścić
a ważyłaś się już po porodzie??

a co ciekawego położna mówiła? jakieś rady masz? miała wagę ze sobą żeby zważyć Zosię??

ja czekam aż młoda się obudzi i akcja kąpiel przy samej kąpieli jest spokojna, ale zabiegi pielęgnacyjne po to już armagedon
ja jeansy mam juz wyjete z szafy , ale czekam az to krocze sie zagoi i bede paradowac w jeansach jeansy i na spacerek z malutka
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 07:55   #2810
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Już po kochane.
Skończyło się cc,mała miała wysokie tętno i musieli zrobić. Okazało się że miała rączkę owinietą I jeszcze trzymała w niej pepowinke..ma 2900 i 53 długa. Opiszę jak dojde do siebie bo leżę i mam samoloty przed oczami
Gratuluję kochanajuz po teraz tylko duzo spokoju i odpoczynku
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:55   #2811
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
będzie dobrze kochana , czas przy bólach w miarę szybko leci.. bo skupiasz się na tych skurczach a gdy ustępują to już nie możesz się doczekać końca wszystkiego.. w każdym razie wszystko jest do przeżycia
ja już tęsknie za brzuszkiem i bym już nawet chciała drugie dziecko ale niestety odpada przy naszej sytuacji
ogólnie jestem szczęsliwa mam wszystko tż i piękną córeczkę co pokazałam wam na naszym klubie na fb
Wiem ze bol bedzie przeogromny, ale on bedzie mial swoj sens i wiem ze bedzie warto! Tylko to oczekiwanie, wiesz ze to juz, moze byc w kazdej chwili, a jednak wciaz klade sie spac z synkiem w brzuchu i tak sie budze wiec kolejny dzien i kolejne oczekiwanie..... oddam ci moj brzuszek jesli chcesz, mam go dosc i wcale za nim tesknic nie bede synka kocham juz nad zycie chociaz sie jeszcze nie poznalismy, ale o rodzenstwie raczej myslec nie bede
coreczke masz przepiekna niunia! najwiekszym szczesciem sa nasze rodziny teraz, nasze dzieci
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:56   #2812
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
Jadę na Ip, skurcze do zniesienia. Ale cały czas śluz z krwią. Niech to sprawdzą.
lepiej jechać daj znać

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Wiem ze bol bedzie przeogromny, ale on bedzie mial swoj sens i wiem ze bedzie warto! Tylko to oczekiwanie, wiesz ze to juz, moze byc w kazdej chwili, a jednak wciaz klade sie spac z synkiem w brzuchu i tak sie budze wiec kolejny dzien i kolejne oczekiwanie..... oddam ci moj brzuszek jesli chcesz, mam go dosc i wcale za nim tesknic nie bede synka kocham juz nad zycie chociaz sie jeszcze nie poznalismy, ale o rodzenstwie raczej myslec nie bede
coreczke masz przepiekna niunia! najwiekszym szczesciem sa nasze rodziny teraz, nasze dzieci
zobaczymy jak urodzisz co powiesz;p
ja na poczatku mowilam nie chce wiecej dzieci.. przez ten porod i wgl
teraz zmienilam zdanie , mala jest taka piekna i slodka ze az chce sie wiecejale to w dalekiej przyszlosci;p moze za 2-3 lata
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:56   #2813
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Mam jednak założony balonik - dziwne uczucie jak to wkladali.
Dzisiaj zaczęłam bać się porodu
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:57   #2814
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
Jadę na Ip, skurcze do zniesienia. Ale cały czas śluz z krwią. Niech to sprawdzą.
za pomyslna wizytę na ip
Niunia szybko zlecialas z wagi:d u nas ciągnie sie jeszcze 6 kg
Karmisz piersia czy odciagasz pokarm?
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:57   #2815
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
Jadę na Ip, skurcze do zniesienia. Ale cały czas śluz z krwią. Niech to sprawdzą.
zaczelo sie cos badz dzielna
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:59   #2816
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
za pomyslna wizytę na ip
Niunia szybko zlecialas z wagi:d u nas ciągnie sie jeszcze 6 kg
Karmisz piersia czy odciagasz pokarm?
karmię piersią ale mało .. bo mała zaczyna płakać a pokarmu jakby kot napłakał..
także przeważa butelka..
no zjechałam juz po szpitalu gdy wyszlam w sobote to miaa lam juz tylko 4 kg.. a teraz zostalo 2.8
a jem normalnie.. i cukierki karmelki i krowki zajadam tak jakos mam chęc..
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:59   #2817
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Mam jednak założony balonik - dziwne uczucie jak to wkladali.
Dzisiaj zaczęłam bać się porodu
nie boj sie tyle sie naczekalas a ty sie boisz ejjj nie ma, balonik zdziala cuda w kilka godzin i wyklujesz dzis swoja mala kluseczke
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 08:00   #2818
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

DezireOrient gratulacje!!!!!

Trzymam mocno kciuki za mamusie, ktore wyczekuja swoich malenstw. Wiem jak to jest czekac i czekac wiec zycze by zaczelo sie na watku porzadnie sypac.

Jiunia_ona co za historia z tym peknieciem, biedna ile Ty musisz przechodzic... przykro mi i mam nadzieje, ze teraz ladnie sie goi i bwdzie lepiej.

Crystal25 sliczne wloski wyszly!!!
A wiecie ze ja po porodzie dostalam z przodu siwe wlosy? Mialam juz trovhena glowie wczesniej a dzien po porodzie jak mnie tz zobaczyl to pierwsze co zauwazyl to siwe kosmyki z przodu, sprawdzilam i faktycznie sa one nowe.

U nas nocka w miare. Dzis bede dzwonic do lekarza z tym gardelkiem bo chrypa wciaz jesy, tzn ten jakby zdarty glos...
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 08:01   #2819
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Mam jednak założony balonik - dziwne uczucie jak to wkladali.
Dzisiaj zaczęłam bać się porodu
na mnie balonik zadziałał
powodzenia życzę

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
DezireOrient gratulacje!!!!!

Trzymam mocno kciuki za mamusie, ktore wyczekuja swoich malenstw. Wiem jak to jest czekac i czekac wiec zycze by zaczelo sie na watku porzadnie sypac.

Jiunia_ona co za historia z tym peknieciem, biedna ile Ty musisz przechodzic... przykro mi i mam nadzieje, ze teraz ladnie sie goi i bwdzie lepiej.

Crystal25 sliczne wloski wyszly!!!
A wiecie ze ja po porodzie dostalam z przodu siwe wlosy? Mialam juz trovhena glowie wczesniej a dzien po porodzie jak mnie tz zobaczyl to pierwsze co zauwazyl to siwe kosmyki z przodu, sprawdzilam i faktycznie sa one nowe.

U nas nocka w miare. Dzis bede dzwonic do lekarza z tym gardelkiem bo chrypa wciaz jesy, tzn ten jakby zdarty glos...
goi się lepiej bo mogę nawet usiąść bo tak to nawet siedziec nie szlo jest postęp
ja tam juz sie nie martwie tym.. bedzie dobrze..
lekarz mowil beda mnie na nowo szyc ale wytrzymam too
najgorsze za mna
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 08:03   #2820
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
lepiej jechać daj znać

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------


zobaczymy jak urodzisz co powiesz;p
ja na poczatku mowilam nie chce wiecej dzieci.. przez ten porod i wgl
teraz zmienilam zdanie , mala jest taka piekna i slodka ze az chce sie wiecejale to w dalekiej przyszlosci;p moze za 2-3 lata

Ja to zdecyduje sie najwczesniej za 10 lat , rozsadek mi nie pozwoli na to , chociaz jakby w zyciu bylo latwiej to pewnie zdecydowalabym sie wczesniej no nic, narazie planuje rozpieszczac synka jak tylko bedziemy mogli oczywiscie z glowa hehe zeby mu sie nie poprzewracalo w zyciu przez to!
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.