Województwo Pomorskie - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-04, 12:51   #2791
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość
Gosiu, ciekawa ta medota, jak bys mogła to wtedy przeslij mi to na meila :Aga21087@wp.pl Umnie tez lekarze podejrzewaja torbiel ktory jest na jajniku a jak taksprawa bedzie wygladac to beda go albo probowac rozdzielic laserowo a potem usunac albo operacyjnie usunac czego sie najbardziej boje ale pociesza mnie chociaz to ze nareszcie cos sie wyjasnia bo jak dotej pory przez3 lata nikt nie potarafił stwierdzic o mi jest, byłam juz u dziesiatek lekarzy juz nie wspomnie ile pieniazkow wydałam na same wizyty
Aguś, nie ma co się załamywać. Nie musisz od razu decydować się na metode chirurgiczną. Naprawde dobrze Ci radze, spróbuj najpierw tej metody o której piszę (bardzo ważne - jest nieinwazyjna, a więc nikt Cie nie będzie kroił ani promieniował na Ciebie laserem). I staraj sie robić to systematycznie. Po jakimś czasie idź na USG i powiedzą Ci czy zmniejsza sie, czy może znikło? Głowa do góry. Niejednej osobie akupresuja już pomogła. Musisz w to uwierzyć. A mailasa zaraz postaram się wysłać.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 12:52   #2792
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

oooooooo zaczęłam nową stronę...heh....
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 13:22   #2793
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Agus, nie martw sie Wiem, ze nasze problemy wydaja nam sie najwieksze, bo dotykaja nas samych. Moze nietaktowne bedzie to co napisze, ale wiedz, ze ludzie zmagaja sie z gorszymi chorobami...
Spojrz na to tak, ze ty masz tylko torbiel, to przeciez nie choroba na ktora sie umiera
W liceum mialam kolezanke, ktora miala torbiel na jajniku.Madzia poddala sie operacji i jest ok. Zyje, jest zdrowa i nic nie zostalo po torbielu za wyjatkiem blizny pooperacyjnej.
Takze nosek do gory Pisz na biezaco, jak tam wyniki badan, co lekarze mowia. Bedziemy trzymac za ciebie kciuki.
Sprawdz ta metode, ktora podala ci Gosia, zdaje sie byc ciekawa i przyjemna

Agata -przeczytalam co napisalas w watku opaskowym. Dzieki za wstawienie sie za WIZAZANKA
Mysle jednak, ze nie bedzie az tak zle, ze nie zrezygnuje az tyle osob...
Mysle, ze zlotym srodkiem moglbyby poprostu WIZAZ

Gosiu -jeszcze raz dziekuje za PW...
Napisz, jak tam sprawa z tym chlopakiem sie rozwinela, jesli sie rozwinela.
Odzywa siejeszcze czy zrezygnowal?


No i tak na marginesie...Dziewczyny mam pytanie, co sadzicie o tych butach. Ja sama nie wiem. Napiszcie szczerze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18374.jpg (23,9 KB, 7 załadowań)
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 14:28   #2794
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
Gosiu -jeszcze raz dziekuje za PW...
Napisz, jak tam sprawa z tym chlopakiem sie rozwinela, jesli sie rozwinela.
Odzywa siejeszcze czy zrezygnowal?


No i tak na marginesie...Dziewczyny mam pytanie, co sadzicie o tych butach. Ja sama nie wiem. Napiszcie szczerze!
Asiu, nie ma za co... Jak wiem to staram sie pomóc
Ja się tak zapędziłam a nie zapytałam, czy domyślasz sie z czego może wynikać ta dolegliwośc ucha... Czy to jest ucho zapchane, jak korek, np. po kąpieli czy to taki ciężki ból nie do zniesienia jak w zapaleniu ucha???
Może Cie zawiało czy coś?

Aguś, napisz czy dostałaś 2 mailasy ode mnie? Sprawdź czy są załączniki..

Co do chłopaka, to odzywa sie na GG
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 18:21   #2795
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam wieczorkiem

ja dzis w domku siedze, pogoda beznadziejna, pada deszcza albo nie wiem co ale wciaz mi w parapet pukaja krople

asiu szczerze to mi sie te buty nie widza, ja jestem tradycjonalistka jesli chodzi o ciuchy i buty, one sa dla mnie za ekstrawaganckie ale jak tobie sie podobaja to kupuj

zaraz chyba ide wlaczyc pranie bo jeszcze lezy golf z poprzedniej wyprawy lumpeksowej, czekalam na ciemne ciuchy az sie uzbieraja i w koncu mam wieksza ilosc

lece wizazowac
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 18:33   #2796
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam ponownie...
Siedze z tym uchem i mnie az nosi z nerwow Zatkane na amen!

Gosiu - nie mam pojecia skad wzielo sie to zatkanie i bol ucha...Nie wiem czy mnie przewialo, nic takiego nie odnotowalam...
Poprostu poszlam spac slyszaca a wstalam rano gluchaaaaa

Agatko no wlasnie tak srednio jestem przekonana do tych butow. Mi osobiscie podobaja sie sashki przed kolana i oficerki...Mama przyslala mi zdjecie tych butow niedawno i pytala czy mi sie widza czy nie, bo chce mi jakies butki sprwzwntowac...Poza tym wczoraj zauwazylam, ze jedna dziewczyna na modzie takie wlasnie butki kupila, podala nawet skad i cene. Sa w przecenie za 59zl
Ja nie wiem co o nich myslec, tak sobie mi sie widza
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 18:55   #2797
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

o wlasnie jakie to sa te sashki bo czesto na modzie sie przewijaja a ja za cholerke nie wiem co to

EDIT: ach juz wiem co to za butki, poszukalam fotki..kurcze to takie jedynie mioglabym miec bo sa z zalozenia szerokie w gore..ale ich idea jest noszenie spodni w srodku prawda? to w takim razie odpada bo wygladalabym blee
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 19:44   #2798
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

Jej ja dopiero w domku padam na pyszczek a jescze musze poszukac na jutro o maskach kosmetycznych kurde jakby na nastepne zajecia nie mogło byc

Gosiu dziekuje dostałam 2 meile z zalaocznikami wydrukuje i poczytam dzis do podusi Niewiem jak to bedzie ale wybrubuje chco lekarz mowil ze jezeli wystepuja silne bóle to mozna to tylko usunac poprzez operacje
zobacze coi mi powiedza bo w wtorek ide na badania a w srode moze na caly dzien do szpitala na dalsze to wtedy bede wiedziec cos wiecej

Asiu co do butkow sa takie hmm kolorwe a ja takich za pstrokatych nie lubie zabardzo ale cos w wsobie maja dziekuje ci za cieple slowa
heh juz sie niemoge doczekac na spotkanko

Agata bardzo fajnei to napisalas o tych opaskach w tamtym wateczku mam nadzieje ze wiekszosc zgodzi sie z demokratycznym wyborem i sprawa sie ułorzy co do butków sie niemartw ja mam tak na odwrót wszystkie kozaki mi sa za szerokie bo mam szczuple łydki




Własnei ogladam kryminalknych leci seria odcinkow krecona w Gdyni i w trojmiescie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 19:53   #2799
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

a ja mam nowa plytke ani dabrowskiej..slucham dopiero pierwszy raz i jestem na drugiej piosence, ale juz widze ze jest fajna, podobna do tej pierwszej wiec akurat na wieczory jesienno-zimowe
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 20:04   #2800
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
a ja mam nowa plytke ani dabrowskiej..slucham dopiero pierwszy raz i jestem na drugiej piosence, ale juz widze ze jest fajna, podobna do tej pierwszej wiec akurat na wieczory jesienno-zimowe
kolezanka ze szkoły dzis kupila ta plyte heh tez poslucham powiedziała ze mi przegra to jutro sama ocenie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 20:46   #2801
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

a co tu tak cicho????? czyzbyscie wszystkie odpoczywały


Oki ja zmykam ide ogladac Pieniedze to nie wszystko moze jeszcze wpadne a jak nie to
slodkich snow kobitki :-P
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 21:10   #2802
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

no ja juz przesluchalam..ale tak niedokladnie, bo mam oglada tv i nic nie slyszalam najpierw zalozylam sluchawki, ale mam popsute i tylko jedna strona dziala i do tego ta w ktorej puszczony jest sam dzwiek a slowa leca na drugie ucho wiec odpuscilam ten eksperyment
poslucham sobie dokladnie w poniedzialek
ja tez juz wylaczam kompika, najpierw sprawdze co w tv a potem legne do wyrka
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 21:35   #2803
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh no tak prez sluchawki to faktycznie sie nieda ja tez juz zmykam do łózeczka


buziaki do podusi
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 10:47   #2804
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam z ranka

Wczoraj chicalam sie odezwac jeszcze przed snem, ale zagadalam sie z TZ i zamim sie zorientowalam byla godzina 1 w nocy
Cos nas wzielo i zaczelismy szukac piosenki na nasz pierwszy taniec
W koncu stanelo na Jennifer Rush 'The Power Of Love', ale to tylko takie zalozenie, wszystko sie moze jeszcze zmienic...

Co do Ani Dabrowskiej...Hmm szczerze mowiac nigdy nie sluchalam jej piosenek, a warto?
Wiem tylko tyle, ze dziewczyna przeszla niesamowita metamorfoze swojego wygladu.

Dzieczyny, jakie macie plany na niedziele? Ja az sie boje, ze znowu moja niedziela okaze sie nudnaaaaaa Chciala isc na rolki, ale kurcze z tym uchem...Juz jest lepiej ale nie chce sie przewiac, bo jak wczoraj bylam na zakupach to ucho bardzo zaczelo bolec.

Co do spotkanka, umawiamy sie wstepnie na 20.12.06r /sroda/ na godz15.00, na dworcu w Gdyni Gl?

Milego dnia
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 10:48   #2805
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Jakim cudem wyszedl dubel, to nie wiem....
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 11:57   #2806
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam
weekend po woli mija, ale jakoś senna się czuję, zaraz chyba wyciągnę TŻ na mroźny spacerek nad morze
Asiu co do ćwiczeń to ehhh, ten tego..., zapominamprzyznaję się szczerze, wiesz może nie mam silnej motywacji, bo nie chcę schudnąć tylko się rozruszać i być w formie, ale muszę sobie w końcu to postanowić bo wszystko wyjdzie na marne.
A jak tam Twoje uszko? już lepiej? Mnie też często przewiewa, najgorszy ból nasila się w nocy, nie mogę wtedy spać.
Co do bucików to za bardzo mi się nie podobają, nie są w moim stylu, również wole oficerki czy sashki.
Gosiu a czy ja również mogę prosić o maila z akupresurą?
Co naszego spotkania to oczywiście mi pasuje, mam nadzieję że nic mi nie wypadnie, bo wiecie może być tak że pojadę do siebie do domu już na początku grudnia, oby nie, postaram się być Już nie mogę się doczekać, aparacik oczywiście wezmę bo foty być muszą.
Obiecałam pochwalić się moim nowym wystrojem okna, w postaci zasłonek i firanek, więc wklejam. Przepraszam że zdjęcie kiepsko oddaje cały urok, zdjęcie było robione z telefonu i na dodatek po światło (mimo że zasłoniłam rolety to i tak prześwitywało), firanka z ikei taka w kropeczki, które zupełnie są niewidoczne, taka taniutka bo 2,99 z metr ale jest śliczna i zasłonki w kolorze bakłażana czy fioletu. Co sądzicie?
Życzę miłej niedzieli papa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj¦Öcie (1).jpg (24,1 KB, 5 załadowań)
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 12:09   #2807
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

a ja juz po szkole dzis tylko maiłam 2 godzinki az sie nie opłacało w tym deszczu jechac
Do cholipki jasnej co to za pogoda leje i zimno
Ja chce lato

Dorota sliczne te zasłonki bardzo ładnie ci to wyszło na zdjeciu widac tez ze masz fioletowa kanape??tak bardzo ładnie sie to komponuje Mam nadzieje ze nigdzie nie pojedziesz i bedziesz na spotkanku to wstepnie na srode sie umawiamy

heh Asiu mi z TZecikiem kojarza sie 2 piosenki Sarah McLachlan - In the Arms of An Angel (City of Angels)przy niej poprosił mnie do tanca na dyskotece i od tego wszystko sie zaczeł o nasza wielka miłosc heyh a druga to Symtuastic: Kołysanka grali ja czesto w knajpce do ktorej poszlismy na pierwsza randke
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 12:41   #2808
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam
ja juz dawno po obiadku bo tata szedl na druga zmiane do pracy wiec obiad byl o 13...nie lubie tak wczesnie jesc (zazwyczaj obiad mam po 15) bo juz popoludniu laze i zagladam do lodowki, szczegolnie w niedziele jak sa nudy

neska fajnie ci to okienko wyszlo, mi sie podoba bardzo

asiu pewnie slyszalas jakis singiel ani dabrowskiej, "tego chcialam" albo ostatni "trudno mi sie przyznac"..ania ma taki spokojny styl..jazzowo-chilloutowy...taki melancholijny czasem, choc zdarzaja sie ciut szybsze piosenki mi akurat czasem pasuje posluchac takiej milej dla ucha muzyczki a nie tylko ta sieczka z radia

widze ze nie tylko ja spedzam leniwie niedziele, do tego albo slonce albo deszcz wkurza mnie ta pogoda..jak ma padac to niech pada juz caly czas a nie tak nie wiadomo jak
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 13:08   #2809
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam ponownie

Fajnie, ze sie odezwalyscie, bo strasznie mi sie nudzi...

Dorota - super ci wyszlo okno Ja widze, ze kanapa jest granatowa a kocyk, ktory lezy na lozku jest fioletowy Brakuje mi tam pomaranczu/ zoltego/czerwieni, zeby ozywic pokoik...Ale to moje zdanie, przeciez kazdy ma swoj pomysl na swoje gniazdko.
Tak czy inaczej, Dorotko, bardzo mi sie podoba A co z polkami,ktore mialas okleic bambusem

Agata - "Tego chcialam" chyba slyszalam. Zaraz poszperam w sieci, moze znajde jej strone internetowa

Aga - to nic tylko sie cieszyc, ze tylko 2 godzinki w szkole. Przynajmniej niedziela dla ciebie i TZ

A ja troche smutna jestem, bo zauwazylismy z TZ, ze u nas w pokoiku jest okropna wilgoc 80% wiec na miesiac musimy sie przeniesc gdzies idziej, zeby wywietrzyc nasze gniazdko, co by nam na zdrowiu nie zaszkodzilo...
Wiedzielismy o tym dawno, ale ze byla wiosna a potem lato, to wilgoc byla mniejsza. Teraz zima no i niestety...

Co do spotkania - Dorotko, mam nadzieje, ze bedziesz!
Jaj cos, ja bede juz w Polsce 16.12 /sb/, wiec w niedziele 17.12, tez mozliwe jest z mojej strony spotkanie...To tak, jakby ktoras chciala gdzies wyjechac szybciej...
Pozniej 18, 19 - mam mmnostwo spraw do pozalatwiania, wiec w tych dniach ciezko by mi bylo dlatego zaproponowalam najpierw 20.12.
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 13:16   #2810
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

eehhh no niestety z ja Tzecikiem sie nie zobacze dzis bo pomaga koledze w przeprowadzce i maluja mieszkanie wiem ze niedzielna praca sie w g..... obraca ale co maja poradzic jak w inne dni pracuja

Asia a masz plan na jakas fajna knajpke albo dzieczyny znacie jakies miejsce gdzie bedziemy mogly sie wybrac ???
wlasnietak licze ja, Asia , Dorota Agata, Gosia i Gonia, Marysia to 7 osób moze jeszcze jakas chetna bedzie to musiumy znales jakies miejsce gdzie tyle usiasc osób bedzie moglo tak wmiare przy jednym stoliku



Ja np. poponuje La Vite albo Tygla fajne knajpki i miejsca tam sporo na Swietojanskiej jest tez fajna kawiarnia tylko z miejscem mogł by byc kłopot no niewiem dzieczyny napewno znacie tez jakies fajne knajpki wiec piszcie cos sobie wybierzemy

zmykam odewe sie pozniej
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 13:42   #2811
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ja sie na knajpach w gdyni nie znam, wiec zdam sie na wasz gust..wazne zeby bylo cieplo i cos dobrego do wypicia..jaks fantazyjna herbatka albo smakowa kawusia takie sa moje wymagania no i tez zeby ceny byly przystepne hihi
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 13:52   #2812
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Agus, tak myslalam o Zielonej Tawernie lub Chacie Rybaka.
W tej drugiej, na pietrze jest sporo miejsca.Mialybysmy spokoj, bo to pieterko to akurat na 7-10 osob / jesli sie nic nie zmienilo/ Jest jedna wada nie maja tam niebieskiej maliny i chyba imbiru - do piwa rzecz jasna...Nie wiem jak stoja z grzancami czy grzanym piwem

Jeszcze byla mowa o Dwoch swiatach /jesli nie przekrecilam nazwy/...Tam nie bylam.
Wolalabym miejsce cieple, spokojne...Takie bardziej 'randkowe' -wiecie o co mi chodzi

Agus - pytanie z 'innej beczki'. Czy sondy o opaskach nie mozna byloby juz zamknac. Nie lepiej zaczaz dzialac w tym kierunku juz teraz! Wiem ze czesc bab jeszcze nie edytowala postu, jednak mam nadzieje, ten mail od Zlosia pomoze
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 15:44   #2813
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Cieszę się, że podoba się Wam moje okno, tak tak kanapa jest niebiesko-żółta, Asiu jak najbardziej chcę jeszcze ożywić pokój ale tak stopniowo, wszystko zależy od kasy
Co do miejsca spotkania to też podobnie jak Agata - zbytnio się nie znam, ja "nietutejsza jeszcze" jestem zdaje sie na Was.
Muszę Was opuścić na kilka dni, jutro po południu jadę do domku, wracam w niedzielę, ale postaram się zaglądać na wizaż
Przesyłam buziaczki papa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 17:31   #2814
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Agata - hmm nie wiem, jakie herbaty/kawy daja w wymienionych przeze mnie pubach

Wyszperalam inne miejsca:
1. Coffee Heaven - tu bylam, zarowno w Gdyni /Gemini/ jak i w Gdansku /Madison/.
Kawa przepyszna , ale drogo!
Poaz tym musialybysmy jechac do Gdanska, poniewaz w Gdyni jest malo miejsca

2. Dom cekolady - Gdynia, Gemini; nie bylam,nie wiem jak jest.
Ze zdjec wyglada nawet fajnie http://domczekolady.eu/galeria_01.html
Cennik: http://domczekolady.eu/kawiarnie.htm#cennik%20kawiarni

3. Cafe Strych - Gdynia, niedaleko szpitala; nie bylam, tylko przechodzilam obok
Za zdjec wyglada pieknie i klimatycznie http://www.cafestrych.pl/galeria.php
Co do cen...Hmm ujdzie? http://www.cafestrych.pl/menu.php

Szukalam fotek z Tawerny, ale nie znalazlam Jak juz to tylko jest galeria Pokladu...Piwo tam wychodzi po ok 5zl /nie pamietam dokladnie/

Natomiast Chata Rybaka, nie posiada swojej strony - ceny podobne jak w Tawernie.

Aga - a ty co zaproponujesz? Gdzie moglybysmy wyskoczyc?


EDIT: Dorota - milego pobytu w domku, wracaj szybko do nas !
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 18:01   #2815
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh Asiu z tych co proponowalas bylam juz w Coffee Heaven ale fakt mało tam miejsca i kawa tez cenach hhhmmm nie za niskich
Dom czekolady byłam i jakos mnei nie zachwycilo to miejsce
ten Cafe Strych ogladaląm fotki fajnei wyglada

heh a co ja proponuje pislam wyrzej np. Tygiel bardzo fajne kilmatyczne miejsce stroche staroci sporo miejsca niesty niemaja stronki na internecie
proponuje tez restauracje La Vita prosze link sa foteczki jak tam wyglada http://restauracjalavita.republika.pl/ bardzo przyjemna knajpka

Dorota to nie zapomnij o nas i odezwij sie jak bedziesz mogła
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 18:07   #2816
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Asia co do tych opasek sonda zostala zalorzona na miesiac ale sama juz niewiem mysle ze te meile na PR to dobry pomysł aczkolwiek niewiem czy Złos sie na to zgodzi
jedno wiem trzeba działac bo nowy rok nas zastanie samo wyrobienie opasek kolo 3 tygodzni a jeszcze czas zebrania pieniazkow potem musze to porozsylac oj dobrze by było jak na swieta sie wyrobimy z ta sprawa
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 18:29   #2817
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie,
nie zdązyłam przeczytać co naskrobałyście. Ale postaram sie nadrobić zaległości...heh
Wczoraj jak brat wparował to akurat pisałam posta...i słuchajcie zrestartował mi kompa. Ledwo zdążyłąm wziąć - wyślij wiadomość, i przerwał mi w momencie jak pisałam o kolesiu z GG. Myśle że chłopak jest w porządku. Co prawda co jakiś czas pyta sie o spotkanie. Odwlekam i odwlekam ale może ulegnę niedługo...heh..no nie wiem... musze znaleźć jakieś wolniejsze popołudnie...
Dorotko, sprawdź swoją skrzynkę. Wysłałam. Mam nadzieje ze się przyda.
Ide na kolacyjke. Pora coś wszamać, heh...
Buziaczki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 18:45   #2818
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Gosiu czytałam to co mi wyslałas bardzo fajne i mysle ze sprobuje jutro ide do lekarza troche sie denerwuje bo bardzo bym chciala zeby wszystko było dobrze ale jezeli lekarz stwierdzi ze trzeba to ostatecznie usunac operacyjnie to sie zgodze zrobie wszystko byle juz tylko przestało bolec
PRZEPRASZAM ZE JA TAK WKÓŁKO O SOBIE MARUDZE
Gosia to moze faktycznie warto sie umowic z tym chłopkiem zgódz sie i baw sie dobrze w jego towarzystwie i koniecznie zdaj relacje
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 20:31   #2819
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Kurcze! Cos mi internet szwankuje
Wysyla niby posty, ktore w koncu nie docieraja, bo otwiera sie strona z bledem

Agus nikomu nie przeszkadza, ze mowisz o swoim problemie. Kazda z nas sie martwi i chce wiedziec jak najwiecej o twoim zdrowiu. Wszystkie zyczymi ci na jutro powodzenia.
Nie martw sie na zapas, bedzie dobrze

Gosiu ciesze sie, ze chlopak czeka, ze sie nie obrazil
Fajnie, gdyby z tego wyszla jakas znajomosc. On jest w twoim wieku?
A ten twoj brat to jest taki sam jak moj, nic tylko
i patrzec czy rowno puchnie!

Aga co do opasek - Zlos sie napewno zgodzi, jak ktos juz tam pisal - to tez dla nich jakas reklama.
Poza tym, przeciez to nie tak wiele dla nich roboty - oni nie wysylaja oddzielnie kazdemu newslettera...To idzie automatycznie
Nie idzie tej sondy zatrzymac albo skrocic czas? Przeciez jest faktycznie malo czasu Zanim zbierze sie pieniazki, zanim sie porozsyla....
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 20:44   #2820
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

oj to dziekuje Asiu jak tylko jutro wroce odrazu zdan relacje co powiedzial lekarz

co do opasek zaraz wysle ci PR bo razem z Tricomi wymyslilysmy pewien plan
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.