Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-24, 17:20   #2851
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Wysyłałam 12 stycznia listy polecone. Ekonomiczne podochodziły, a jedyny jaki był priorytetem nie. Czy na poczcie będą w stanie mi coś więcej powiedzieć na jego temat, czy mogą podejrzeć tylko tyle, co ja po numerze nadania (czyli że nadałam w takiej a takiej placówce)?
nie pamiętam czy polecony priorytet po 7 czy 14 dniach możesz reklamować jeśli nie dojdzie
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 17:42   #2852
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Iphone. Nie dostaje powiadomien z aplikacji fb, ze jest nowy post na grupie, ktos dodal komentarz itd. A jak wejde na samego fb to mam powiadomienia nieodczytane. W ustawieniach telefonu mam : powiadomienia fb plakietki, dzwieki, alerty. Ktos wie jak to naprawic?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 18:36   #2853
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

dziewczyny szukam jakiegoś kremu do twarz do cery raczej skłonnej do trądziku(zaskórniki, rozszerzone pory), ale żeby nawilzał (zauwazyłam, że pojawiła mi się taka zmarszczka pionowa na czole ). Ktoś? coś?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 19:18   #2854
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Mozecie polecic jakis balsam do ciala dobrze nawilzajacy najlepiej z mocznikiem? (Mama choruje i ma baaaardzo sucha skore)

Moja mama chce na urodziny, a ten z rossmanna jej sie juz znudzil.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam jakiegoś kremu do twarz do cery raczej skłonnej do trądziku(zaskórniki, rozszerzone pory), ale żeby nawilzał (zauwazyłam, że pojawiła mi się taka zmarszczka pionowa na czole ). Ktoś? coś?
Mi bardzo odpowiadal krem z neutrogeny, taki rozowo-pomaranczowy, ale ma efekt chlodzacy, wiec na te pore roku srednio sie nadaje, ale jesli Ci to nie przeszkadza to polecam . Nawilza, nie zapycha.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 19:52   #2855
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Hej dziewczyny 😊
Chce zakupić ręczny blender 😊
Zastanawiam się czy w tym przypadku ma jakieś znaczenie regulacja prędkości lub przycisk pulsacyjny? Jeśli chodzi o sam blender to chyba nie, ale wybralam sobie blender, który dodatkowo ma szatkownice/takie urządzenie go siekania (obraz w załączniku) i zastanawiam się czy ta regulacja prędkości może być przydatna, np. podczas siekania cebuli? 😊
Jak to jest u Was? 😊
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1485287543288.jpg (40,3 KB, 79 załadowań)
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:03   #2856
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Czy macie tak na cda, że film normalnie leci a na środku ekranu cały czas kręci się to kółeczko ładowania? Wczoraj tego nie było, dzisiaj jest. Sprawdziłam na innych filmach, nawet tym wczorajszym i kółko nie znika. Czy to jakiś ich nowy sposób zmuszający do wykupu premium?
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:04   #2857
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Iphone. Nie dostaje powiadomien z aplikacji fb, ze jest nowy post na grupie, ktos dodal komentarz itd. A jak wejde na samego fb to mam powiadomienia nieodczytane. W ustawieniach telefonu mam : powiadomienia fb plakietki, dzwieki, alerty. Ktos wie jak to naprawic?
Hmm... Ja mam Szajsunga i też od jakiegoś czasu nie dostaję powiadomień. Z tym, że mi to w ogóle nie przeszkadza.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 20:06   #2858
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Czy macie tak na cda, że film normalnie leci a na środku ekranu cały czas kręci się to kółeczko ładowania? Wczoraj tego nie było, dzisiaj jest. Sprawdziłam na innych filmach, nawet tym wczorajszym i kółko nie znika. Czy to jakiś ich nowy sposób zmuszający do wykupu premium?
nie... mam normalny obraz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:14   #2859
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Cytat:
Napisane przez chabrowacczytelniczka Pokaż wiadomość
Jakie robicie sosy do makaronu? Zwykły pomidorowy mi się przejadł, pesto kupne nie mogę bo z serem, śmietankowy odpada ( karmię, dziecko ma alergię na nabiał ) . Jakieś inne pomysły? Bo nic nie znajduje ciekawego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
polecam sos z pieczonej papryki. pieczesz paprykę do momentu aż skórka stanie się czarna. skórkę ściągnąć, paprykę pokroić i dusić z cebulą do momentu aż się papryka rozpadnie. można dodać też trochę pomidorów bez skórki. super smakuje z dużą ilością ziół
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:15   #2860
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Dziewczyny moja córka ma łupież prawdopodobnie, widzę płatki na włosach i na skórze głowy miejscami też jest.
W zasadzie pierwszy raz mam do czynienia z problemem z włosami.

Chodzi i się drapie ciągle, mówi że swedzi ja.

Przy skórze miejscami daje się to zdrapac paznokciem ale ciężko.

Czy to łupież? Alergia? Dermatolog do którego chodzę jest tylko raz w miesiącu albo i rzadziej. Pomoże ktoś?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:18   #2861
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Moja córka miała na głowie takie strupki ktore rozdrapywala. Lekarka zalecila mycie szamponem pirolam. Pomogło i nie wróciło. Tylko szampon nałożyć na początku kapieli i spłukać pod koniec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 20:26   #2862
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
nie pamiętam czy polecony priorytet po 7 czy 14 dniach możesz reklamować jeśli nie dojdzie
Reklamacja jest po 14 dniach z tego co patrzyłam i to na pewno zrobię, jeśli nie dojdzie. Chodzi mi tylko o to, czy na poczcie teraz będą mi w stanie coś więcej powiedzieć.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:43   #2863
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Razem z TŻ czujemy, że łapie nas grypa żołądkowa. Nie mieliśmy czym się zatruć, więc to musi być to. Jutro mam dwa ważne egzaminy. Czy mogę zrobić cokolwiek, żeby jej zapobiec? Co jeść podczas niej to wiem, ale jak zapobiec?
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:43   #2864
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moja córka ma łupież prawdopodobnie, widzę płatki na włosach i na skórze głowy miejscami też jest.
W zasadzie pierwszy raz mam do czynienia z problemem z włosami.

Chodzi i się drapie ciągle, mówi że swedzi ja.

Przy skórze miejscami daje się to zdrapac paznokciem ale ciężko.

Czy to łupież? Alergia? Dermatolog do którego chodzę jest tylko raz w miesiącu albo i rzadziej. Pomoże ktoś?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Z opisu to podobne to łupieżu. Można w aptece kupić szampon przeciwłupieżowy w saszetkach (najlepiej dwa różne i myć na przemian, żeby się skóra nie przyzwyczaiła).
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:48   #2865
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Hmm... Ja mam Szajsunga i też od jakiegoś czasu nie dostaję powiadomień. Z tym, że mi to w ogóle nie przeszkadza.

Teraz widzę m,Ze to działa jak chce. Niezależnie od moich ustawień


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:49   #2866
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Razem z TŻ czujemy, że łapie nas grypa żołądkowa. Nie mieliśmy czym się zatruć, więc to musi być to. Jutro mam dwa ważne egzaminy. Czy mogę zrobić cokolwiek, żeby jej zapobiec? Co jeść podczas niej to wiem, ale jak zapobiec?
węgiel aktywny na biegunkę i wymioty, nospa na ewentualny ból w okolicach brzucha. do tego ciepła (ale bardziej taka letnia niż gorąca) mięta i wygazowana cola. taka mieszanka pozwoliła mi przeżyć rozdanie dyplomów na uczelni
natomiast zdecydowanie odradzam kawę i mleko/jogurty, generalnie nabiał. to pobudza pracę jelit.

teraz doczytałam, że pytasz o zapobieganie tylko... wydaje mi się że warto zawczasu wziąć węgiel. innych sposobów nie ma

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2017-01-24 o 20:51
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:56   #2867
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez ZielonaaHerbata Pokaż wiadomość
Naprawdę żadnego efektu? Ja właśnie też kupiłam je w Biedronce kiedyś i u mnie się super sprawdziły, dlatego szukam wlasnie tych. a te, które polecasz też miałam i nie było aż tak dobrego efektu jak po tych z Marion
U mnie też się sprawdziły, teraz w zimie często je używam, ogólnie dużo różnych firm przetestowałam i z wszystkich jestem zadowolona, trzymam nawet ciut dłużej niż zaleca producent, 100 min
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:58   #2868
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
węgiel aktywny na biegunkę i wymioty, nospa na ewentualny ból w okolicach brzucha. do tego ciepła (ale bardziej taka letnia niż gorąca) mięta i wygazowana cola. taka mieszanka pozwoliła mi przeżyć rozdanie dyplomów na uczelni
natomiast zdecydowanie odradzam kawę i mleko/jogurty, generalnie nabiał. to pobudza pracę jelit.

teraz doczytałam, że pytasz o zapobieganie tylko... wydaje mi się że warto zawczasu wziąć węgiel. innych sposobów nie ma

Wolałabym zawczasu wziąć rano coś, ale kurczę, nie mam w domu węgla, w okolicy żadnej całodobowej apteki, a żeby zdążyć na egzamin muszę wyjść o 6.30... Wypiję miętę i wygazuję colę. Dzięki!
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 21:02   #2869
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Wolałabym zawczasu wziąć rano coś, ale kurczę, nie mam w domu węgla, w okolicy żadnej całodobowej apteki, a żeby zdążyć na egzamin muszę wyjść o 6.30... Wypiję miętę i wygazuję colę. Dzięki!
możesz jeszcze ewentualnie popytać którąś z koleżanek/kolegów czy nie mają, aby zabrać Ci na uczelnię rano. szkoda egzaminów...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 21:03   #2870
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

A węgla na stacji czasami nie da się kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 21:05   #2871
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;70102246]A węgla na stacji czasami nie da się kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

racja, czasem, na większych stacjach bywa. widziałam też kilka razy w kioskach takich przy przystankach.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 21:15   #2872
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Imbir działa przeciwwymiotnie. Ja na wymioty piłam 3 łyżeczki mielonego imbiru do 1/3 szklanki wody.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 21:19   #2873
monikaszk
Raczkowanie
 
Avatar monikaszk
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 52
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Razem z TŻ czujemy, że łapie nas grypa żołądkowa. Nie mieliśmy czym się zatruć, więc to musi być to. Jutro mam dwa ważne egzaminy. Czy mogę zrobić cokolwiek, żeby jej zapobiec? Co jeść podczas niej to wiem, ale jak zapobiec?
Ja w celu zapobiegawczym jadłam jagody ze słoiczka Dzięki temu w listopadzie uniknęłam tej grypy. Węgiel też, albo smecta - mi pomogło.
monikaszk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 21:23   #2874
klapkowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 747
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Picie drożdży.

Ile najlepiej pić? Widziałam gdzieś wpis, że od 1/6 kostki dziennie do 1/2 (50 gram). Na innym blogu ktoś napisał, że pije 1 kostkę dziennie.
Może to ktoś potwierdzić? Szperam po blogach, ale nie widzę dawkowania.
Ja zaczęłam od 1/4 kostki, potem 1/3.
Lepiej zacząć od mniejszej dawki, bo nie wiesz, jak Twój organizm zareaguje.
klapkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 21:28   #2875
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Jadę tylko tramwajem, przy uczelni apteki też brak. Koleżanka ma stoperan i nospę. Poszukam imbiru w domu i zrobię do butelki. Oby przeżyć ten pierwszy egzamin, jak będzie jakoś bardzo źle, to szczęśliwie drugi to zerówka. Bardziej jak biegunki się chyba boję wymiotów Dziękuję Wam
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 21:42   #2876
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Pytanie dotyczące butów. Czy macie doświadczenia z używaniem butów zarówno szytych, jak i klejonych z tego samego sklepu lub innych, ale zbliżonych cenowo? Czy te klejone dużo krócej trzymały się? Bo przeglądam sobie buty ze sklepów w galeriach handlowych i zauważyłam, że np. Ryłko raczej dużą część butów szyje, ale sklepy typu Wojas czy Badura już nie, mimo że ceny mają zbliżone. Także wybór jest mniejszy, jeśli szukam szytych. Zastanawiam się tylko, czy rzeczywiście buty klejone są zauważalnie niższej jakości. A może warto jednak je kupić?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 22:05   #2877
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Picie drożdży.

Ile najlepiej pić? Widziałam gdzieś wpis, że od 1/6 kostki dziennie do 1/2 (50 gram). Na innym blogu ktoś napisał, że pije 1 kostkę dziennie.
Może to ktoś potwierdzić? Szperam po blogach, ale nie widzę dawkowania.
Ja piłam 1/3 kostki.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 06:52   #2878
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Czy macie tak na cda, że film normalnie leci a na środku ekranu cały czas kręci się to kółeczko ładowania? Wczoraj tego nie było, dzisiaj jest. Sprawdziłam na innych filmach, nawet tym wczorajszym i kółko nie znika. Czy to jakiś ich nowy sposób zmuszający do wykupu premium?
Mi sie czasem tak dzieje na roznych stronach. Cos z polaczeniem, zaden spiseg.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam jakiegoś kremu do twarz do cery raczej skłonnej do trądziku(zaskórniki, rozszerzone pory), ale żeby nawilzał (zauwazyłam, że pojawiła mi się taka zmarszczka pionowa na czole ). Ktoś? coś?
La roche posay hydraphase moze? Bardzo ladnie nawilza. Mi sie nic zlego z twarza nie dzialo. Albo kwas hialuronowy sobie kup i dodawaj do kremu.
Neutrogene odradzam.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Mi bardzo odpowiadal krem z neutrogeny, taki rozowo-pomaranczowy, ale ma efekt chlodzacy, wiec na te pore roku srednio sie nadaje, ale jesli Ci to nie przeszkadza to polecam . Nawilza, nie zapycha.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Mnie on w ogole nie nawilza, mam po nim strasznie sciagnieta skore.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 07:56   #2879
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: gdzie nowy watek "wszystko co chcecie wiedziec?"

W poniedziałek rano został wysłany do mnie list polecony ekonomiczny, mam nr śledzenia ale widzę że od poniedziałku jego status się nie zmienił, jest tylko że nadano. W jakim czasie mogą dotrzeć takie przesyłki?
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 08:10   #2880
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
są w stałej sprzedaży w biedrze i w jakiej cenie? w Doz sa tez skarpetki złuszczające za ok 10 zł.
Nie wiem czy są w stałej ofercie, ale ostatnio widziałam w mojej biedrze i te z mariona (6,99zł) i te, które linkowałam (9,99zł)

Cytat:
Napisane przez ZielonaaHerbata Pokaż wiadomość
Naprawdę żadnego efektu? Ja właśnie też kupiłam je w Biedronce kiedyś i u mnie się super sprawdziły, dlatego szukam wlasnie tych. a te, które polecasz też miałam i nie było aż tak dobrego efektu jak po tych z Marion

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
U mnie też się sprawdziły, teraz w zimie często je używam, ogólnie dużo różnych firm przetestowałam i z wszystkich jestem zadowolona, trzymam nawet ciut dłużej niż zaleca producent, 100 min
Czyli co stopy to opinia Może za krótko je trzymałam (1h, bo musiałam wyjść z domu)?

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Czy macie tak na cda, że film normalnie leci a na środku ekranu cały czas kręci się to kółeczko ładowania? Wczoraj tego nie było, dzisiaj jest. Sprawdziłam na innych filmach, nawet tym wczorajszym i kółko nie znika. Czy to jakiś ich nowy sposób zmuszający do wykupu premium?
Mi czasami wyskakuje to kółeczko. Wystarczy, że włączę pauze na chwilkę i problem znika
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-26 21:53:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.