Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013 cz.4 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 części naszego wątku ??
W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.5 5 11,11%
Zima leci, Święta przed nami; a na wiosnę będziemy z maluszkami. Mamy V-VI 2013 cz.5 7 15,56%
Święta idą, my gadamy; na wiosnę i porody czekamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Święta się zbliżają, a mamusie wciąż o ciąży rozmawiają. Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.V 5 11,11%
Szalone mamuśki plotkują, a maluszki płeć prezentują. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.5 7 15,56%
Zimę już mamy, na wizyty biegamy i dzieciątka podziwiamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy, Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 8 17,78%
Niektóre mamy ruchy dzieci już czują, inne pilnie ich wyczekują - Mamy V-VI 2013 cz.5 0 0%
Powoli rosną nam brzuchy, zaczynamy czuć już ruchy - Mamy V-VI 2013 cz.V 4 8,89%
My tu sobie gadu, gadu, a Maleństwa dają czadu - Mamy V-VI 2013 cz.V 3 6,67%
Kolejne wizyty za nami, powoli snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.V 0 0%
O płci się dowiadujemy, kopniaczków wyczekujemy - Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Swą płeć dzieci objawiają i brykanie zaczynają. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 15:58   #2851
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość

może błędnie, ale ja utożsamiam usg połówkowe z usg genetycznym II trymestru
A może wybierz się prywatnie na usg 3d/4d? Będzie już ładnie widać maluszka, nagrają Ci na płytkę całe badanie i wydrukują zdjęcia, podczas badania będziesz miała swój monitor i Ci wszystko wytłumaczą co widaćbo z takim gburem to różnie może być i na kolejnej wizycie, jeszcze Ci powie, że on co miał widzieć to zobaczył a Ty nie musisz
Masz rację, nad usg już się zastanawiałam, chyba odżałuję i zapłacę i przynajmniej zobaczę mojego Maluszka
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:59   #2852
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawdę ten dziad jest fatalny. Chciałabym chodzić do kogoś innego na nfz, ale niestety on jest jedyny w ciechocinku.

Co do usg, to nie mam na myśli genetycznego , tylko te co robi się w połowie ciąży.

Jestem w 18 tygodniu a jeszcze nie slyszałam serduszka Malucha trochę mi smutno z tego powodu.

Mam nadzieję, że jeśli nie mam żadnych dolegliwości tzn ,że z Dzidziusiem wszystko ok.

Ogólnie to w ogóle nie mam zaufania do lekarzy, jestem pielęgniarką i sama widziałam jaki oni mają stosunek do pacjentów. Oczywiście nie można uogólniać, więc nie mówię o wszystkich, ale to nie zmienia faktu , że lekarz to dla mnie jakaś wyrocznia.

Ja muszę sama sprawdzić, dopytać się kogoś zaufanego, przeczytać ulotkę, przejrzeć dobre strony w internecie, poczytać książki medyczne lub artykuły naukowe. Lekarzom nie wierzę bezgranicznie i tyle.
napewno z dzidzia jest wszystko ok, kiedys sie nie robilo tyle razy usg - wiem ze marne pocieszenie ale tak bylo i dzieciaczki zdrowe byly
a co do serduszka to nie sprawdza przyzadem jakims czy jest ok?
Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo już któryś raz z kolei widzę jak piszecie o posiewie moczu - czy to jest to samo co zwykłe badanie moczu?
Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
a to pewnie dlatego mi nie zleca, bo póki co mi wychodzą dobre wyniki z tego normalnego badania.

W ogóle zastanawiam się jakie jeszcze badania zostały do zrobienia, chyba tylko tradycyjnie co miesiąć morfologia+mocz, glukoza no i paciorkowiec, ale to już na końcówce ciąży - wiecie coś o innych badaniach?
ja tez mam badanie ogolne moczu dobre idealne, ale bywa ze przy takim w posiewie cos urosnie , wiec moze byc tak ze badanie og. jest ok a posiew niestety wykazuje bakterie a ze ja jestem nerkwa to za kilka razy w ciazy musze na posiew oddawac
Ty pewnie nery zdrowe maszi nie ma potrzeby
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:00   #2853
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
a to pewnie dlatego mi nie zleca, bo póki co mi wychodzą dobre wyniki z tego normalnego badania.

W ogóle zastanawiam się jakie jeszcze badania zostały do zrobienia, chyba tylko tradycyjnie co miesiąć morfologia+mocz, glukoza no i paciorkowiec, ale to już na końcówce ciąży - wiecie coś o innych badaniach?
ja morfologie i mocz, glukoze mialam raz na poczatku ciaz, teraz po nowym roku bede robila 2 raz
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:04   #2854
Lublana
Zadomowienie
 
Avatar Lublana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 005
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
ja tez mam badanie ogolne moczu dobre idealne, ale bywa ze przy takim w posiewie cos urosnie , wiec moze byc tak ze badanie og. jest ok a posiew niestety wykazuje bakterie a ze ja jestem nerkwa to za kilka razy w ciazy musze na posiew oddawac
Ty pewnie nery zdrowe maszi nie ma potrzeby
nerki ma zdrowe, żadnych akcji z nimi nie miałam, ale teraz musiałam dodatkowo zrobić biocenoze pochwy, bo te moje twardnienia macicy moga być spowodowane infekcją (a gołym okiem ani widu infekcji ani słychu), więc jak biocenoza wyjdzie znów ok to może jednak mnie ginka na ten posiew wyśle skoro mówisz, że coś może wykazac niezależnie od zwykłego badania. A może nie wyśle, bo to nie ma związkuja tam lubie robić badania tyle się człowiek przy okazji dowie
Lublana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:04   #2855
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
napewno z dzidzia jest wszystko ok, kiedys sie nie robilo tyle razy usg - wiem ze marne pocieszenie ale tak bylo i dzieciaczki zdrowe byly
ta znajoma z norwegii bardzo sie zdziwila jak jej powiedzialam, ze usg mam co wizyte tam 3 razy przez cala ciaze. do lekarza sie nie chodzi w ciazy w ogole tylko do poloznej.

w wielu polskich przychodniach na nfz nadal tak jest, ze 3 usg przez cala ciaze...
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:07   #2856
Lublana
Zadomowienie
 
Avatar Lublana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 005
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ja morfologie i mocz, glukoze mialam raz na poczatku ciaz, teraz po nowym roku bede robila 2 raz
glukozę też na czczo miałam na początku, w styczniu będzie ten test obciążenia co niebawem Vil idzie robić. A morfo+mocz robię co miesiąc.

Ale mi dziś córeczka dokazuje w brzuchu

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ta znajoma z norwegii bardzo sie zdziwila jak jej powiedzialam, ze usg mam co wizyte tam 3 razy przez cala ciaze. do lekarza sie nie chodzi w ciazy w ogole tylko do poloznej.

w wielu polskich przychodniach na nfz nadal tak jest, ze 3 usg przez cala ciaze...
tak jak w uk. Ja tam nie narzekam na podglądanie małej

Przytyłam od początku ciąży niecałe 3,5 kg chyba sobie w nagrodę frytki z maca dziś kupię
Lublana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:10   #2857
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ta znajoma z norwegii bardzo sie zdziwila jak jej powiedzialam, ze usg mam co wizyte tam 3 razy przez cala ciaze. do lekarza sie nie chodzi w ciazy w ogole tylko do poloznej.

w wielu polskich przychodniach na nfz nadal tak jest, ze 3 usg przez cala ciaze...
ja chodze prywatnie i też nie mam co wizytę ale nie narzekam. będę miała łącznie 3 razy + 2 dodatkowe (ze względu na bliźniaki).


aaaaaa 17:08 a ja jeszcze w pracy. matko i córko. paaaa! miłego wieczoru
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 16:14   #2858
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

jeszcze troche i koniec pracy dziś..
i koniec pracy całkiem.. to będzie cudne

za tydzień gin :strach-drzwi:
i chyba sama pojadę
bo tż pracuje, a rodzice póki co nie naprawiają autka więc czeka mnie samotna wyprawa..eh..

veronic-przykro mi,że bez usg.. ja ostatnio też nie miałam i przez to chyba jeszcze bardziej schizuję 2miesiące nie widziałam/słyszałam bejbika..
skoro żyjemy w czasach gdy usg jest popularne to czemu co miesiąc dla spokoju nie pokażą bejbika?

gadanie, że "kiedyś nie było usg" mnie denerwuje.. bo "kiedyś" nie było leków nawet na kaszel :/

ogólnie w ostatnich dniach lecę na nospie..

a poza tym-ciekawostka ze świata urzędów,urzędasów i papierów

Urzędy w których składa się dokumenty, PAŃSTWOWE WAŻNE MIEJSCE które powinno być miłe,budzące zaufanie..

sprzedaje/rozdaje prywatne dane
mój mail(ok,to jestem w stanie powiedzmy przyjąć) został zaatakowany przez reklamy "masz firmę? pomożemy ci z fakturami,kup nasz produkt.." "najlepsze konto firmowe specjalnie dla ciebie!"
ale że na PRYWATNY DOMOWY ADRES przychodzą mi reklamy banków,oprogramowań do firm,księgowych to jest gruba przesada

ale trzeba przeczekać, bo nic się nie zrobi..
no,znów pomędziłam
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:15   #2859
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Dzisiaj cały dzień w domu siedzę, idę na spacer troszkę się dotlenić
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:18   #2860
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
jeszcze troche i koniec pracy dziś..
i koniec pracy całkiem.. to będzie cudne

za tydzień gin :strach-drzwi:
i chyba sama pojadę
bo tż pracuje, a rodzice póki co nie naprawiają autka więc czeka mnie samotna wyprawa..eh..

veronic-przykro mi,że bez usg.. ja ostatnio też nie miałam i przez to chyba jeszcze bardziej schizuję 2miesiące nie widziałam/słyszałam bejbika..
skoro żyjemy w czasach gdy usg jest popularne to czemu co miesiąc dla spokoju nie pokażą bejbika?

gadanie, że "kiedyś nie było usg" mnie denerwuje.. bo "kiedyś" nie było leków nawet na kaszel :/

ogólnie w ostatnich dniach lecę na nospie..

a poza tym-ciekawostka ze świata urzędów,urzędasów i papierów

Urzędy w których składa się dokumenty, PAŃSTWOWE WAŻNE MIEJSCE które powinno być miłe,budzące zaufanie..

sprzedaje/rozdaje prywatne dane
mój mail(ok,to jestem w stanie powiedzmy przyjąć) został zaatakowany przez reklamy "masz firmę? pomożemy ci z fakturami,kup nasz produkt.." "najlepsze konto firmowe specjalnie dla ciebie!"
ale że na PRYWATNY DOMOWY ADRES przychodzą mi reklamy banków,oprogramowań do firm,księgowych to jest gruba przesada

ale trzeba przeczekać, bo nic się nie zrobi..
no,znów pomędziłam
a wreczyłas juz wypowiedzenie?
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:19   #2861
Meliitele
Zakorzenienie
 
Avatar Meliitele
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 928
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

moj brat pojechal sie oswiadczyc pigi ale glupek
__________________

What the world needs now is love, sweet love
it's the only thing that there's just too little of




7/40
Meliitele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 16:23   #2862
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
a wreczyłas juz wypowiedzenie?
niet.
nie zrobie tego póki stan stoiska się nie zgadza. niestety na początku pracy podpisałam odpowiedzialność za stoisko, jak się wyjaśni to wtedy.
bo póki co musiałabym pewnie płacic. a nie amm zbytnio nerwów na udowadnianie itd..

najoptymalniej byłoby 16go złożyć wymówienie (7dni wypowiedzenia) i do 23go zostać, wtedy dostałabym prawie całą wypłatę i najbardziej udupiłabym tę pipę
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:24   #2863
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Meliitele Pokaż wiadomość
moj brat pojechal sie oswiadczyc pigi ale glupek
ale jaką datę sobie wybrał
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:24   #2864
Meliitele
Zakorzenienie
 
Avatar Meliitele
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 928
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
ale jaką datę sobie wybrał
no specjalnie wlasnie dzis
__________________

What the world needs now is love, sweet love
it's the only thing that there's just too little of




7/40
Meliitele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:26   #2865
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
niet.
nie zrobie tego póki stan stoiska się nie zgadza. niestety na początku pracy podpisałam odpowiedzialność za stoisko, jak się wyjaśni to wtedy.
bo póki co musiałabym pewnie płacic. a nie amm zbytnio nerwów na udowadnianie itd..

najoptymalniej byłoby 16go złożyć wymówienie (7dni wypowiedzenia) i do 23go zostać, wtedy dostałabym prawie całą wypłatę i najbardziej udupiłabym tę pipę
A kiedy zliczacie stan?
A TŻ jak w nowej pracy? Zadowolony?



Czy Wam kuźwa też za każdym razem wyskakuje reklama bebilonu?
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:27   #2866
Meliitele
Zakorzenienie
 
Avatar Meliitele
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 928
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

mi tez wyskakuje..
__________________

What the world needs now is love, sweet love
it's the only thing that there's just too little of




7/40
Meliitele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:28   #2867
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ta znajoma z norwegii bardzo sie zdziwila jak jej powiedzialam, ze usg mam co wizyte tam 3 razy przez cala ciaze. do lekarza sie nie chodzi w ciazy w ogole tylko do poloznej.

w wielu polskich przychodniach na nfz nadal tak jest, ze 3 usg przez cala ciaze...
dokładnie ... moja akurat na nfz ale robi co wizyte ale krociutkie serduszko , ostatnio płeć zobaczyc i usg nerek mi robi

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
glukozę też na czczo miałam na początku, w styczniu będzie ten test obciążenia co niebawem Vil idzie robić. A morfo+mocz robię co miesiąc.

Ale mi dziś córeczka dokazuje w brzuchu

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------



tak jak w uk. Ja tam nie narzekam na podglądanie małej

Przytyłam od początku ciąży niecałe 3,5 kg chyba sobie w nagrodę frytki z maca dziś kupię
az sie boje tego testuuu wrr
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:31   #2868
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
glukozę też na czczo miałam na początku, w styczniu będzie ten test obciążenia co niebawem Vil idzie robić. A morfo+mocz robię co miesiąc.

Ale mi dziś córeczka dokazuje w brzuchu
a moja dziś cichutko coś siedzi ... zaczęłam się niepokoić nawet, bo w ostatnich dniach dokazywała kilka razy dziennie, i to mocno dość, a dziś tylko raz po śniadaniu czułam, słabiutko .......

Cytat:
Napisane przez Meliitele Pokaż wiadomość
moj brat pojechal sie oswiadczyc pigi ale glupek
aż taka okropna?
pewnie kiedyś zmądrzeje, po ślubie
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:34   #2869
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
A kiedy zliczacie stan?
A TŻ jak w nowej pracy? Zadowolony?



Czy Wam kuźwa też za każdym razem wyskakuje reklama bebilonu?
tak, bardzo chamska reklama :/

do 23go max bedzie policzone, 1wsza inwentura jutro(ale mnie nie ma więc im nie zaufam )
ogólnie do 23go bede tylko 8dni w pracy więc dam radę

boję się finansowej klapy

a tż ma zapieprz ale ogólnie jest ok, podoba mu się.

uświadomił sobie w końcu swoja miłość do bejbika po pracowej histori,opowiem w skrócie:

Pracę dostał on i jeszcze jeden facet, ten facet lat 35.
zakumplowali sie jakos szybko bo kibicuja tej samej druzynie

no i ten koleś ma 5cio letnia core (moj tez bedzie mial 35 majac 5cio letnie dziecko-chyba dlatego go ruszylo ) no ale ta cora urodziła sie bez nerki.. no i miala jedna,a co za tym idzie,dializy..
no i sie okazalo ze ta druga tez przestala dzialac..
wiec szukali dawcy

wiec w pracy jak ten kolo dostal telefon że on może być dawcą to wylecial,pojechal od razu..

biedna mala, kibicujemy jej z calych sil
a mój odebrał to baaaardzo osobiście..
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 16:36   #2870
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Dzisiaj cały dzień w domu siedzę, idę na spacer troszkę się dotlenić
wlasnie skonczylam obiad, tz zaraz bedzie spaceru nie bylo, wiec leniwie otworzylam okno

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Czy Wam kuźwa też za każdym razem wyskakuje reklama bebilonu?
tak, dlatego dla swietego spokoju wypelnilam ich ankiete/konkurs, ale reklama nadal jest
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:36   #2871
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
znajoma w norwegii tak ma, ze ona siedzi z malym 9 miesiecy w domu, a pozniej tatus 3 miesiace. roczniak ma zapewnione miejsce w przedszkolu/zlobku. chyba tak to bylo w kazdym razie rozwiazuje sie problem nian, wychowawczego, pracujacych babc, ktore chcialaby pomoc przy wnukach...
fajnie rozwiązane. no i to zapewnione miejsce w przedszkolu czy żłobku

Cytat:
Napisane przez Veronic
oczywiście nic o dzidziusiu się nie dowiedziałam, położna mnie ochrzaniła, że przytyłam 4kg w miesiąc. Lekarz gin zbadał mnie tylko "ręcznie" i stwierdził , że mam nadżerkę. a na moją prośbę o usg powiedział : " ja robię usg , wtedy kiedy uznam to za stosowne "
powiedział, że jak mnie boli głowa, to sobie mogę brać apap ile wlezie
szkoda że wizyta taka

Cytat:
Napisane przez Lublana
Dziewczyny, bo już któryś raz z kolei widzę jak piszecie o posiewie moczu - czy to jest to samo co zwykłe badanie moczu?
nie, ja dostałąm skierowanie na posiew jak mi wyszły bakterie w badaniu ogólnym moczu

Cytat:
Napisane przez Meliitele
moj brat pojechal sie oswiadczyc pigi ale glupek
oj to jego wybór, a czasem od oświadczyn do slubu daleka droga

witam po przepysznym kremie z pieczarek mąż mi kupił buraczki na barszczyk i mam zapas mandarynek i bananów
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:37   #2872
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
tak, bardzo chamska reklama :/

do 23go max bedzie policzone, 1wsza inwentura jutro(ale mnie nie ma więc im nie zaufam )
ogólnie do 23go bede tylko 8dni w pracy więc dam radę

boję się finansowej klapy

a tż ma zapieprz ale ogólnie jest ok, podoba mu się.

uświadomił sobie w końcu swoja miłość do bejbika po pracowej histori,opowiem w skrócie:

Pracę dostał on i jeszcze jeden facet, ten facet lat 35.
zakumplowali sie jakos szybko bo kibicuja tej samej druzynie

no i ten koleś ma 5cio letnia core (moj tez bedzie mial 35 majac 5cio letnie dziecko-chyba dlatego go ruszylo ) no ale ta cora urodziła sie bez nerki.. no i miala jedna,a co za tym idzie,dializy..
no i sie okazalo ze ta druga tez przestala dzialac..
wiec szukali dawcy

wiec w pracy jak ten kolo dostal telefon że on może być dawcą to wylecial,pojechal od razu..

biedna mala, kibicujemy jej z calych sil
a mój odebrał to baaaardzo osobiście..
Czasami stety bądź niestety musi się coś zdarzyć, wydarzyć byśmy pewne rzeczy zrozumieli. Trzymam kciuki za nich
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:39   #2873
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość

witam po przepysznym kremie z pieczarek mąż mi kupił buraczki na barszczyk i mam zapas mandarynek i bananów
pieczarki!!! chodza za mna domowe zapiekanki. tyle o nich pisalyscie, ze teraz mam chcice!
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:40   #2874
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Zjadłam banana i zupę, dokończyłam pewnie projekt, mąż dalej śpi no to mogę jeszcze trochę posiedzieć z Wami
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:50   #2875
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
tak, bardzo chamska reklama :/
mi mąż włączył jakiś filtr antyreklamowy i nic mi nie wyskakuje a w pracy nie zwracam uwagi, tylko od razu lokalizuję x żeby zamknąć
i trzymam kciuki za kolegę twojego TZta i jego córeczkę

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
pieczarki!!! chodza za mna domowe zapiekanki. tyle o nich pisalyscie, ze teraz mam chcice!
ja właśnie zużyłam cały zapas ale jutro będzie barszczyk czerwony

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek
Zjadłam banana i zupę, dokończyłam pewnie projekt, mąż dalej śpi no to mogę jeszcze trochę posiedzieć z Wami
mój mąż dziś wrócił wymęczony z pracy i zjadł tylko i poszedł spać, aż dziwne że wyglądam lepiej od niego. on wstanie, a ja sie pewnie położę
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:17   #2876
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie... tak jak po poprzedniej jestem zniesmaczona no ale... czego ja wymagam chodząc na nfz?

oczywiście nic o dzidziusiu się nie dowiedziałam, położna mnie ochrzaniła, że przytyłam 4kg w miesiąc. Lekarz gin zbadał mnie tylko "ręcznie" i stwierdził , że mam nadżerkę. a na moją prośbę o usg powiedział : " ja robię usg , wtedy kiedy uznam to za stosowne "
powiedział, że jak mnie boli głowa, to sobie mogę brać apap ile wlezie...
ehh

Jedyny plus taki, że dostałam przedłużenie L4

Teraz muszę dotrwać do 9stycznia (wtedy jest kolejna wizyta i chyba usg połówkowe) może mi ten "Imbecyl" powie coś o Moim Dziecku.

Ps. nie chodziłabym do niego, np. gdybym miała ciążę zagrożoną
Co za chamski lekarz

Mam nadzieję, że z dzieckiem wszystko ok i po Nowym Roku dowiesz się czegoś więcej

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Ide kopletować resztę rzeczy na choinkę.. To moja pierwsza własna choinka. I będzie taka jak ja chce. Jak ją zrobię podeśle zdjęcia. Chyba, że będzie wyglądać koszmarnie
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Czy Wam kuźwa też za każdym razem wyskakuje reklama bebilonu?


Gdzie Wam to wyskakuje ?

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ja też i ze śmietanką jeszcze
Ja śmietany do truskawek nie lubię

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam zwykłą wizytę. Położna zmierzyła brzuszek, zważyła, ciśnienie i mówi że wszystko wyglada bardzo dobrze Do tego po raz pierwszy podsłuchała tętno dziecka potem wizyta u lekarza, szyjka, macica wszystko super Lekarz pyta sie jak sie czuję, a ja mówię że mam energii za dwoje
Cieszę się, że wszystko ok

Kiedy następna wizyta ??

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
A bo nie sprawdziłam nawet czy pytałyście.
Wstałam lewą nogą i od rana o wszystko się czepiałam TŻ. O to nawet, że leży pod moją kołdrą a nie swoją, o to że całuje mnie tak a nie inaczej ze ściąga mi pidżamę i tyłek mi maca itd itp no i w koncu mówi do mnie, że w ogóle mnie nie rozumie, co mi zrobił, wtedy wybuchnęłam i wykrzyczałam, żeby szedł już sobie do pracy, bo tam mu najlepiej bo tyle pracuje i tam ma chociaż święty spokój ode mnie a on co na to? Chłop 90 kg żywej wagi, twardziel i buntownik według innych popłakał się. Płakał jak dziecko a ja razem z Nim, bo jak muszę być okrutna, że doprowadziłam go do łez. Przeprosiliśmy się za chwilę, ale wiadomo jak to jest jak było takie spięcie, a u Nas to eeee drugie w życiu...
Najważniejsze, że już ok

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
siedze sama, w domu cisza. nade mna mieszkaja sasiedzi z 3letnim chlopcem i obecnie mama jest w ciazy, ale ma juz konkretny brzuszek
mlody nie chodzi do przedszkola, tata siedzi z nim w domu. i wlasnie sie poplakalam z radosci, bo slysze jak oni ze soba rozmawiaja (chyba graja w jakies gry na konsoli), bo co chwile slychac "juhuuuu tatus pokonalem cie" na co tata "o ja pierdziuuu dobry jestes" jakie to urocze! i skacza mi po suficie
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
slodkie i to bardzo. czesto slysze jak sobie spiewaja "kiedy bylem malym chlopcem" mlody sie kapie, tata chyba goli raz smialismy sie z tz, bo mlody nagle wrzasnal "tata zamknij sie juz, bo wyjesz" chyba za duzo czasu w lecie spedzal ze starszymi kolegami...
ogolnie fajni sa robia balwany, pomagaja sasiadom odsniezac auta. tata zaangazowany na maxa. albo jada w windzie i slychac jak maly spiewa "bania u cygana, bania u cygana" hehehehe

podziwiam, bo malo ktory facet zdecydowalby sie na zostanie z dzieckiem w domu i naprawde aktywnie zajmowal sie dzieckiem.
Urocze

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Brzuchol boli ale grzecznie biorę leki i jestem dobrej myśli
Będzie dobrze!

---
Nadrobiłam i chyba jednak pójdę się położyć
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:20   #2877
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Gdzie Wam to wyskakuje ?
reklama wyskakuje przy kazdym odswiezeniu, wlaczeniu strony.

wszystkie ucichly, pewnie wracaja z pracy albo jedza gdzies pod klawiatura
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:27   #2878
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez diabli
wszystkie ucichly, pewnie wracaja z pracy albo jedza gdzies pod klawiatura
przeczytałam jęczą gdzies pod klawiaturą ja naprawdę mam ciężkie rozumienie
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:34   #2879
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
przeczytałam jęczą gdzies pod klawiaturą ja naprawdę mam ciężkie rozumienie
ale ze w pracy?!

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

ale nuda...

http://www.pudelek.pl/artykul/45998/...e_drugie_serce

http://www.pudelek.pl/artykul/46008/...dzi_w_sierpniu

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

hehe jak ja lubie wojewodzkiego!

o perfekcyjnej pani domu:

- To był szok dla wszystkich. Małgorzata Rozenek, czyli Perfekcyjna Pani Domu, rozwodzi się z perfekcyjnym panem domu, czyli Jackiem Rozenkiem. Tym samym dopełniły się wszystkie przepowiednie dotyczące jej osoby. Nie ma tylu lat, ile ma, nie jest w niczym perfekcyjna, a teraz nie ma nawet domu - napisał Kuba Wojewódzki w swoim felietonie.

diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:34   #2880
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Jutro mam badanko krwi i mocz rano. A w poniedziałek wizyta u lekarza Znowu się ubawię do łez z położną.
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.