Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-04, 21:00   #2881
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
szkoda tylko, ¿e bêdê musia³a z oxy zamawiaæ skoro mam jeszcze pó³ butli:/
No to na pocz±tek nie zamawiaj oxy. Mo¿esz rozcieñczyæ to, które masz. ja na pocz±tku te¿ tak robi³am, a¿ skoñczy³o sie to moje oxy. Dopiero wtedy zamówi³am oxy od CT.
A mia³am sporo starego oxy, bo to by³o 9%, wiec po rozcieñczeniu by³o strasznie wodniste i farba mi siê la³a z g³owy. Ale jako¶ wytrzyma³am. Szkoda mi by³o wyrzucaæ tyle oxy i zamawiaæ nowe.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:01   #2882
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

mcromance d³ugow³osej tu ju¿ ¿adnej nie ma ostatnie czyli Kachula te¿ pozby³a siê sporej ilo¶ci w³osia

nie mam pojêcia jaki olej do w³osów sobie teraz kupiæ... i mnie to mêczy strasznie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:01   #2883
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No dziêki za podsycenie ciekawo¶ci, która profesja jest ta w³a¶ciwa Teraz bêdzie mnie to mêczyæ jak w sytuacji, gdy zafiksujê siê na melodii, której nie mogê sobie skojarzyæ z tytu³em


A dzi¶ o ma³o co pani w sklepie nie spakowa³a mi Kolestona zamiast Toucha. Dobrze, ¿e zajrza³am do torby, bo raczej nie by³abym szczê¶liwa musz±c i¶æ tam jeszcze raz. I jeszcze siê t³umaczyæ

Cytat:
A odno¶nie pozwolenia na wariacje kolorystyczne na g³owie - to wszystko zale¿y od tego w jakim miejscu/¶rodowisku siê pracuje.
Jasne. Ale generalizuj±c, w wiêkszo¶ci miejsc wol± pracowników z 6/0 na g³owie ni¿ z w³osami My Little Pony

Cytat:
Jak to jakim poci±giem? PKP! Toalety mo¿e i s±, ale swoim wygl±dem nie zachêcaj± do korzystania
I znów powraca pomys³ na pampersa

Weronisia, z prostat± niez³e
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:01   #2884
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No to na pocz±tek nie zamawiaj oxy. Mo¿esz rozcieñczyæ to, które masz. ja na pocz±tku te¿ tak robi³am, a¿ skoñczy³o sie to moje oxy. Dopiero wtedy zamówi³am oxy od CT.
A mia³am sporo starego oxy, bo to by³o 9%, wiec po rozcieñczeniu by³o strasznie wodniste i farba mi siê la³a z g³owy. Ale jako¶ wytrzyma³am. Szkoda mi by³o wyrzucaæ tyle oxy i zamawiaæ nowe.
hmmm tylko w jakich proporcjach powinnam rozcieñczyæ oxy 6% na nieca³e 2%?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:07   #2885
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Bywa, dlatego ja kupujê oxy razem z farb±, bo nadal nie znalaz³am tej najidealniejszej, ¿eby kupiæ ca³± litrowa butlê oxydantu na zapas.
Ja "litra" kupi³am dopiero jak upewni³am siê, ¿e chcê na razie tylko tonowaæ w³osy. My¶lê, ¿e nawet jak zmieniê kolor, to zostanê przez jaki¶ czas przy Touchu. Ale wcze¶niej te¿ kupowa³am tylko tyle, ile zu¿yjê na tubkê farby.

Cytat:
W sumie to wiêkszo¶æ z nas rzeczywi¶cie po³±czy³o stracenie jakiej¶ ilo¶ci w³osia
Ja to lubiê ciachaæ w³osy Tak jak dziewczyny szalej± z kolorami, to ja siê od kilku lat wyciszy³am. Za to potrafiê spontanicznie z dnia na dzieñ obci±æ siê na ch³opaka albo z d³ugo¶ci "do ³opatek" na "do linii brody". I nigdy nie ¿a³ujê, najwy¿ej potem sobie powoli zapuszczam maj±c po drodze ró¿norodne fryzury.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:10   #2886
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

dobra wyliczy³am, ¿e aby zrobiæ 2% z 6% to powinnam daæ 2 jednostki wody + 1 jednostka oxy 6%.
Kto mnie sprawdzi?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:15   #2887
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dobra wyliczy³am, ¿e aby zrobiæ 2% z 6% to powinnam daæ 2 jednostki wody + 1 jednostka oxy 6%.
Kto mnie sprawdzi?
Zgadza siê
Ja dawa³am 20 ml oxy i 40 ml wody

A oxy oryginalne od CT kupi³am dopiero jak ju¿ by³am pewna, ¿e lubiê t± farbê i bêd± j± co rusz kupowaæ. Zakupi³am sobie litra.
Mam te¿ litr Welli do Kolestona 6% i u¿y³am tylko raz. Bo nie wiedzia³am jeszcze, ¿e bêdê tak zakochana w CT no i ¿e CT bêdzie siê tak dobrze trzymaæ w³osów. My¶la³am, ¿e bêdê robiæ Kolestonem, a CT tylko do nadawania jakiego¶ odcienia.
No có¿... mam nadziejê, ¿e wykorzystam jeszcze 6% bo farbê Kolestona tez jeszcze mam, nawet nie ruszon±

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-02-04 o 21:17
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 21:19   #2888
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance d³ugow³osej tu ju¿ ¿adnej nie ma ostatnie czyli Kachula te¿ pozby³a siê sporej ilo¶ci w³osia

nie mam pojêcia jaki olej do w³osów sobie teraz kupiæ... i mnie to mêczy strasznie.
Jeszcze Metaxa namiêtnie zapuszcza, a tak to reszta zosta³a ¶rednio-krótkow³osa

Czosnkowy sobie kup Niezapomniany "aromat" bêdziesz wydzielaæ

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
A dzi¶ o ma³o co pani w sklepie nie spakowa³a mi Kolestona zamiast Toucha. Dobrze, ¿e zajrza³am do torby, bo raczej nie by³abym szczê¶liwa musz±c i¶æ tam jeszcze raz. I jeszcze siê t³umaczyæ
Niedobra ta pani, oj niedobra. A potem by mo¿e jeszcze siê plu³a, ze farby wyniesionej ze sklepu nie przyjmie lub co¶

Cytat:
Jasne. Ale generalizuj±c, w wiêkszo¶ci miejsc wol± pracowników z 6/0 na g³owie ni¿ z w³osami My Little Pony
No prawdziwa dyskryminacja dla tych z My Little Pony

Cytat:
I znów powraca pomys³ na pampersa
Dobry pampers nie jest z³y

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja "litra" kupi³am dopiero jak upewni³am siê, ¿e chcê na razie tylko tonowaæ w³osy. My¶lê, ¿e nawet jak zmieniê kolor, to zostanê przez jaki¶ czas przy Touchu. Ale wcze¶niej te¿ kupowa³am tylko tyle, ile zu¿yjê na tubkê farby.
Dok³adnie. Dlatego ja nawet do cudownej Inebryi jeszcze nie kupowa³am litrowego oxy, bo jak widaæ mi siê koncept zmienia zale¿nie jak wiatr zawieje

Cytat:
Ja to lubiê ciachaæ w³osy Tak jak dziewczyny szalej± z kolorami, to ja siê od kilku lat wyciszy³am. Za to potrafiê spontanicznie z dnia na dzieñ obci±æ siê na ch³opaka albo z d³ugo¶ci "do ³opatek" na "do linii brody". I nigdy nie ¿a³ujê, najwy¿ej potem sobie powoli zapuszczam maj±c po drodze ró¿norodne fryzury.
Szalona!
Ja a¿ tak z ciêciem w³osów nie robi³am, a na ch³opaka to odk±d skoñczy³am 6 lat nie by³am obciêta. Niestety z tymi moimi w³osinami fryzura musi byæ czê¶ciowo przemy¶lana pod k±tem "wygody u¿ytkowania".
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:29   #2889
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
nie mam pojêcia jaki olej do w³osów sobie teraz kupiæ... i mnie to mêczy strasznie.
Do w³osów jak i do skalpu najlepszy jest lniany. Tylko trzeba go trzymac w lodówce i ciemnej butelce. No i smrodek ma nieprzeciêtny ja dodawa³am do niego jakiego¶ pachn±cego olejku, zeby to wytrzymaæ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-04, 22:29   #2890
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Do w³osów jak i do skalpu najlepszy jest lniany. Tylko trzeba go trzymac w lodówce i ciemnej butelce. No i smrodek ma nieprzeciêtny ja dodawa³am do niego jakiego¶ pachn±cego olejku, zeby to wytrzymaæ.
Mo¿e kiedy¶ spróbujê lnianego, je¶li uda mi siê go gdzie¶ kupiæ w mojej mie¶cinie Najlepiej jak w najmniejszej buteleczce, bo po wtopie z winogronowym wiêcej pó³ litrowej butli nie wezmê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 08:20   #2891
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ

odno¶nie mê¿czyzn i ich ten tego... mogê wyznaæ co¶ mega g³upiego? jak by³am nastolatk± to by³am pewna, ¿e faceci maj± ka¿de j±dro w osobnym "worku"... jak¿e by³o moje zaskoczenie jak pierwszy raz zobaczy³am na ¿ywo, i¿ worek jest jeden
Ale wiesz co z czego to wynika? Z tego, ¿e oni zawsze podkre¶laj±, ¿e maj± dwa. A dla mnie to jedno z dwoma ¿ó³tkami

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ej no... To Kachula zaczê³a, ja nawet nie pomy¶la³am, ¿eby brata o to pytaæ Nie jest mi ta wiedza potrzebna do szczê¶cia

Worek jest jeden, przedzielony powiêzi± jak siê nie mylê Przynajmniej knury i buhaje samce tak maj±



No fakt, nie¶wiadomie mo¿e polecieæ ¦wiadomie go obluka³am jak mia³am 4 lata, a mama go ¶wie¿o przywioz³a ze szpitala i zmienia³a pieluszkê. Ania zapyta³a "a co on tu ma?". Niestety ani ja, ani mama nie pamiêtamy co mi odpowiedzia³a.
Mój synek raz wpad³ do ³azienki jak siê k±pa³am i us³ysza³am, ¿e mi siê siusiak schowa³...

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Jak jaka¶ znajoma mówi mi, ¿e idzie do kosmetyczki siê zrelaksowaæ, to nie umiem sobie wyobraziæ tego relaksu
Mo¿e lubi jak j± kto¶ z cyckami maca...


Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e kiedy¶ spróbujê lnianego, je¶li uda mi siê go gdzie¶ kupiæ w mojej mie¶cinie Najlepiej jak w najmniejszej buteleczce, bo po wtopie z winogronowym wiêcej pó³ litrowej butli nie wezmê
Szukaj ma³ych buteleczek w warzywniakach, zieleniakach. U mnie mo¿na kupiæ tak± malutk± (chyba 250ml) za 5,50z³ i zimno t³oczony. Wszystkie te na allegro czy w aptekach to zawy¿one ceny, bo wiedz±, ¿e du¿o lasek na w³osy teraz kupuje i ogólnie, ¿e jest taki zdrowotny itp.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-02-05 o 08:24
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 09:24   #2892
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula rozwali³a¶ mnie na ³opatki z tymi dwoma ¿ó³tkami
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:42   #2893
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kachula rozwali³a¶ mnie na ³opatki z tymi dwoma ¿ó³tkami
do us³ug

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Morgan wczoraj siê naszpera³am i znalaz³am w koñcu jak± to kiedy¶ p³ukankê do blondu u¿ywa³am i mia³am takie srebrzyste w³osy. Rozja¶nia³a i ch³odzi³a a w³osy by³y ¶wietne (kolorystycznie) i nie ¿ó³k³y itp. To by³a srebrna p³ukanka Delii. Wczoraj polecia³am i j± kupi³am. I dzi¶ ju¿ widzê na lekko podsuszonych w³osach t± srebrnaw± po¶wiatê. Jeszcze parê razy (muszê dobraæ odpowiedni± ilo¶æ) i na 100% sch³odzi mi to co mam na g³owie.

Nie wiem jak mog³am o tym zapomnieæ. Przecie¿ nawet Bunny poleca w³a¶nie srebrn±. Fioletowa p³ukanka czy szampon sprawiaj±, ¿e w³osy lekko ciemniej± i robi± siê szarawe, bure.
Co do szamponu fioletowego to tego rossmannowskiego nie polecam. Susz, sztywne k³aki i bure w³osy. Nawróci³am siê na p³ukankê. Polecam jej sposób: "Poniewa¿ wiadomo, ¿e w³osy po p³ukance mog± mieæ nie do konca zamkniete ³uski i wygl±daæ sianowato, ja p³uczê wlosy ni± po umyciu szamponem, a przed od¿ywk±/mask±. Po prostu przelewam ni± w³osy.
Odciskam wodny roztwór p³ukanki z w³osów i na takie nak³adam od¿ywke/maske. Trzymam ile tam czasu mi trzeba i sp³ukujê."

Lepiej tak sch³adzaæ sobie kolor ni¿ szamponetk±.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-02-05 o 09:44
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:55   #2894
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
do us³ug

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Morgan wczoraj siê naszpera³am i znalaz³am w koñcu jak± to kiedy¶ p³ukankê do blondu u¿ywa³am i mia³am takie srebrzyste w³osy. Rozja¶nia³a i ch³odzi³a a w³osy by³y ¶wietne (kolorystycznie) i nie ¿ó³k³y itp. To by³a srebrna p³ukanka Delii. Wczoraj polecia³am i j± kupi³am. I dzi¶ ju¿ widzê na lekko podsuszonych w³osach t± srebrnaw± po¶wiatê. Jeszcze parê razy (muszê dobraæ odpowiedni± ilo¶æ) i na 100% sch³odzi mi to co mam na g³owie.

Nie wiem jak mog³am o tym zapomnieæ. Przecie¿ nawet Bunny poleca w³a¶nie srebrn±. Fioletowa p³ukanka czy szampon sprawiaj±, ¿e w³osy lekko ciemniej± i robi± siê szarawe, bure.
Co do szamponu fioletowego to tego rossmannowskiego nie polecam. Susz, sztywne k³aki i bure w³osy. Nawróci³am siê na p³ukankê. Polecam jej sposób: "Poniewa¿ wiadomo, ¿e w³osy po p³ukance mog± mieæ nie do konca zamkniete ³uski i wygl±daæ sianowato, ja p³uczê wlosy ni± po umyciu szamponem, a przed od¿ywk±/mask±. Po prostu przelewam ni± w³osy.
Odciskam wodny roztwór p³ukanki z w³osów i na takie nak³adam od¿ywke/maske. Trzymam ile tam czasu mi trzeba i sp³ukujê."

Lepiej tak sch³adzaæ sobie kolor ni¿ szamponetk±.
Dziêki mam t± p³ukankê Srebrzyk któr± wszyscy polecaj± ale nie dzia³a u mnie wogóle A robi³am na wszelkie mo¿liwe sposoby. Akurat to robienie przed od¿ywk± to trochê bez sensu.... Przecie¿ p³ukanki ju¿ siê nie sp³ukuje
Na razie nie bêdê kupowaæ kolejnej p³ukanki bo zamówi³am ten mixton fioletowy no i Cece 10/77, zobaczymy jak siê sprawdzi, jak odrosty wyjd± mi ch³odne to pomy¶lê o zapienianiu. 7 to w cece fiolet, a kolor nazywa siê srebrny wiêc mo¿e zadzia³a? a jaki kolor mia³a ta p³ukanka z Delii??
Szamponetka to faktycznie ¶redni pomys³ na d³u¿sz± metê, zreszt± po dwóch myciach ju¿ nie wygl±da tak fajnie
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:04   #2895
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki mam t± p³ukankê Srebrzyk któr± wszyscy polecaj± ale nie dzia³a u mnie wogóle A robi³am na wszelkie mo¿liwe sposoby. Akurat to robienie przed od¿ywk± to trochê bez sensu.... Przecie¿ p³ukanki ju¿ siê nie sp³ukuje
Na razie nie bêdê kupowaæ kolejnej p³ukanki bo zamówi³am ten mixton fioletowy no i Cece 10/77, zobaczymy jak siê sprawdzi, jak odrosty wyjd± mi ch³odne to pomy¶lê o zapienianiu. 7 to w cece fiolet, a kolor nazywa siê srebrny wiêc mo¿e zadzia³a? a jaki kolor mia³a ta p³ukanka z Delii??
Szamponetka to faktycznie ¶redni pomys³ na d³u¿sz± metê, zreszt± po dwóch myciach ju¿ nie wygl±da tak fajnie
Ja kiedy¶ srebrzykiem mia³am robione i mi nie podoba³o siê. A po Delii by³am zadowolona kiedy¶ i dzi¶ te¿ mi siê podoba, mimo ¿e malutko wla³am.
Wiesz ja walê p³ukankê (woda z ni± w misce) i jeszcze raz szybko polewam wod± zimn± z prysznica. Bunny ma ch³odny kolorek, wiêc jej sposób dzia³a. Mo¿e to jak± ilo¶æ ona k³adzie sprawia, ¿e od¿ywka jej nic nie wymywa. http://blogblondbunny.blogspot.com/2...e-pukanki.html

Dla mnie kolor tej p³ukanki to fiolet. W sk³adzie widzia³am barwnik niebieski i czerwony. Ten sam co w p³ukance fioletowej. Musia³abym porównaæ czym konkretnie siê ró¿ni±. Ale efekt jest srebrny. Na tych ja¶niejszych w³osach bardziej widoczny, na tych ciemniejszych rudawych ju¿ takie bia³e z³oto siê zrobi³o (mówiê o po¶wiacie). Na razie to lekko widaæ ale jak nastêpnym razem przep³uczê mocniej to na bank bêdzie lepiej. No i mojej zieleni z koñcówek mi tak nie uwidoczni³o jak w przypadku szamponu fioletowego.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-02-05 o 10:05
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:09   #2896
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kiedy¶ srebrzykiem mia³am robione i mi nie podoba³o siê. A po Delii by³am zadowolona kiedy¶ i dzi¶ te¿ mi siê podoba, mimo ¿e malutko wla³am.
Nie ku¶ mnie bo jeszcze kupiê a to wbrew rozs±dkowi Bêdzie to cudo w Naturze? Muszê jako¶ wytrzymaæ te 11 dni do farbowania jeszcze
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:12   #2897
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ku¶ mnie bo jeszcze kupiê a to wbrew rozs±dkowi Bêdzie to cudo w Naturze? Muszê jako¶ wytrzymaæ te 11 dni do farbowania jeszcze
Ja kupi³am w Rossmanie i to du¿ym, bo w drugim ma³ym nie mieli. W Naturze nie wiem czy s± ale oni maj± takie cuda jak Marion, Joanna wiêc mo¿e i Delia bêdzie. Ja da³am tylko 5,99z³ wiec to nie taki maj±tek a butla du¿a i na nasze krótkie w³osy to starczy na d³ugo. Ja teraz da³am tak jakby pó³tora kubka wody i dwa psikniêcia po naci¶niêciu butelki. Jako¶ tak
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:54   #2898
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 251
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Dziewczyny szukam profesjonalnej, w miarê trwa³ej farby w odcieniu naturalnego br±zu(poziom 6 lub 5 taki ¶rednio ciemny br±z) nie zbyt drog± a dobr±. Mo¿e powiem wprost ; szukam farby która da efekt jak Koleston a tañszej bo niestety ostatnio przymusowo musze oszczêdzaæ wiêc je¶li mo¿ecie mi co¶ doradziæ to bêdê wdziêczna. Koleston uwielbiam bo moje w³osy wygl±daj± mega zdrowo i br±z jest piekny , nie wyp³ukuje siê na rudo..i w³a¶nie na takim samym efekcie mi zale¿y ale je¶li siê da to jakim¶ tañszym kosztem. U¶wiadomcie mnie proszê
ilonkastok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:14   #2899
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny szukam profesjonalnej, w miarê trwa³ej farby w odcieniu naturalnego br±zu(poziom 6 lub 5 taki ¶rednio ciemny br±z) nie zbyt drog± a dobr±. Mo¿e powiem wprost ; szukam farby która da efekt jak Koleston a tañszej bo niestety ostatnio przymusowo musze oszczêdzaæ wiêc je¶li mo¿ecie mi co¶ doradziæ to bêdê wdziêczna. Koleston uwielbiam bo moje w³osy wygl±daj± mega zdrowo i br±z jest piekny , nie wyp³ukuje siê na rudo..i w³a¶nie na takim samym efekcie mi zale¿y ale je¶li siê da to jakim¶ tañszym kosztem. U¶wiadomcie mnie proszê
Inebrya, Vitality's
maj± po 100ml.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Dziewczyny palette mi siê wyp³uka³a dosyæ mocno
my¶licie, ¿e zrobic pigmentacjê? dla ¶wiêtego spokoju.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 11:23   #2900
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Inebrya, Vitality's
maj± po 100ml.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Dziewczyny palette mi siê wyp³uka³a dosyæ mocno
my¶licie, ¿e zrobic pigmentacjê? dla ¶wiêtego spokoju.
mówi³am Ci ¿e siê wyp³uka zrób je¶li jeste¶ zdecydowana ju¿ na jaki¶ kolor...
Ja w³a¶nie po tej palette robi³am zamiast pigmentacji t± 5kê do siwych i wysz³y prawie czarne.
Wkleisz zdjêcie?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:34   #2901
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
mówi³am Ci ¿e siê wyp³uka zrób je¶li jeste¶ zdecydowana ju¿ na jaki¶ kolor...
Ja w³a¶nie po tej palette robi³am zamiast pigmentacji t± 5kê do siwych i wysz³y prawie czarne.
Wkleisz zdjêcie?
postaram siê zrobiæ jak±¶ fotkê
na w±tku keratynowym radz± mi najpierw zrobiæ prostowaniem, a potem pigmentacjê.

Chcia³abym zrobiæ pigmentacjê tanim kosztem, my¶lê o fabie Allwaves lub Kallos. Co my¶licie? aaa i ¿eby zrobiæ 7/0 + 7/0.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 11:41   #2902
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Inebrya, Vitality's
maj± po 100ml.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Dziewczyny palette mi siê wyp³uka³a dosyæ mocno
my¶licie, ¿e zrobic pigmentacjê? dla ¶wiêtego spokoju.
A mi wyp³ukana palette sie podoba³a. Wstaw fote to ocenimy.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
postaram siê zrobiæ jak±¶ fotkê
na w±tku keratynowym radz± mi najpierw zrobiæ prostowaniem, a potem pigmentacjê.

Chcia³abym zrobiæ pigmentacjê tanim kosztem, my¶lê o fabie Allwaves lub Kallos. Co my¶licie? aaa i ¿eby zrobiæ 7/0 + 7/0.
7 plus 7?
Jak 7 to docelowy chcesz 6?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:05   #2903
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A mi wyp³ukana palette sie podoba³a. Wstaw fote to ocenimy.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

7 plus 7?
Jak 7 to docelowy chcesz 6?
tak, chcê docelowo 6 dlatego chcia³abym robiæ 7.

Kolor na górze mi siê podoba ale wysz³a zieleñ na dole chwilowo nie mam jak zrobiæ fotki.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:17   #2904
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak 7 to docelowy chcesz 6?
Wczoraj chyba chcia³a A dzi¶ to nie wiem.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
tak, chcê docelowo 6 dlatego chcia³abym robiæ 7.

Kolor na górze mi siê podoba ale wysz³a zieleñ na dole chwilowo nie mam jak zrobiæ fotki.
O, dzi¶ te¿ Goldika my¶li o 6

Zieleñ? Nie za fajnie. A docelowo chcesz ch³odny kolor czy ciep³y? Bo mo¿e warto po³o¿yæ jak±¶ farbê ciep³±? To, ¿e siê sp³uka³o za pierwszym razem, nie znaczy, ¿e równie szybko sp³ynie po drugim razie.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:50   #2905
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj chyba chcia³a A dzi¶ to nie wiem.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



O, dzi¶ te¿ Goldika my¶li o 6

Zieleñ? Nie za fajnie. A docelowo chcesz ch³odny kolor czy ciep³y? Bo mo¿e warto po³o¿yæ jak±¶ farbê ciep³±? To, ¿e siê sp³uka³o za pierwszym razem, nie znaczy, ¿e równie szybko sp³ynie po drugim razie.
haha tak nadal chce 6

wiesz ju¿ przechodzi³am 2 razy taki sp³ukiwanie i zawsze po rozja¶niaczu koñczy³o siê pigmentacj±. Wiêc teraz chcê sobie zaoszczêdziæ tego sp³ukiwania i od razu zrobiæ pigmentacjê i mieæ z g³owy. chcê kolor neutralny/naturalny.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

a w³a¶nie obczai³am, ¿e Scandic te¿ ma oxy 1,9% i to za ok 8z³ za 1litr. Wiêc taniej ni¿ oryginalny Welli

kurde znalaz³am te¿ sprzedawcê co ma farby do pigmentacji co chcê + CT + tanie oxy 1,9% i kusi mnie takie zamówionko.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:53   #2906
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
haha tak nadal chce 6

wiesz ju¿ przechodzi³am 2 razy taki sp³ukiwanie i zawsze po rozja¶niaczu koñczy³o siê pigmentacj±. Wiêc teraz chcê sobie zaoszczêdziæ tego sp³ukiwania i od razu zrobiæ pigmentacjê i mieæ z g³owy. chcê kolor neutralny/naturalny.
Skoro znasz ju¿ zachowanie w³osów po rozja¶nianiu, to rzeczywi¶cie nie ma sensu nic innego, tylko pigmentacja. U mnie zawsze wystarcza³o drugie farbowanie.

Te¿ s³ysza³am, ¿e lepiej najpierw keratynowaæ, a dopiero potem farbowaæ. Ale z tym akurat nie mia³am do czynienia, wiêc nie mam w³asnych prze¿yæ do opisania
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:03   #2907
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Siema laski

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Szukaj ma³ych buteleczek w warzywniakach, zieleniakach. U mnie mo¿na kupiæ tak± malutk± (chyba 250ml) za 5,50z³ i zimno t³oczony. Wszystkie te na allegro czy w aptekach to zawy¿one ceny, bo wiedz±, ¿e du¿o lasek na w³osy teraz kupuje i ogólnie, ¿e jest taki zdrowotny itp.
Patrzy³am w spo¿ywczych, ale nie maj± wcale. A w moim jedynym zielarskim licz± jak za z³oto, bo to jedyny tego typu sklep Z reszt± ostatnio tak strasznie olejujê w³osy, ¿e olejek z YR porosn±³ kurzem
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-02-05 o 13:15
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:08   #2908
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

mcromance mam inne pytanie. Jak zamawiasz z Yves Rocher wysy³aj±c blankiet to ile mniej wiêcej trwa zanim dostaniesz paczkê?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:15   #2909
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a w³a¶nie obczai³am, ¿e Scandic te¿ ma oxy 1,9% i to za ok 8z³ za 1litr. Wiêc taniej ni¿ oryginalny Welli

kurde znalaz³am te¿ sprzedawcê co ma farby do pigmentacji co chcê + CT + tanie oxy 1,9% i kusi mnie takie zamówionko.
To zamawiaj hurtem te farby, wyjdzie ci taniej ni¿ jakby¶ zamawia³a po kolei, a CT mo¿e sobie pole¿eæ i poczekaæ.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ s³ysza³am, ¿e lepiej najpierw keratynowaæ, a dopiero potem farbowaæ. Ale z tym akurat nie mia³am do czynienia, wiêc nie mam w³asnych prze¿yæ do opisania
Z tego co czyta³am i co mówi³a nam Asmenaa (i która¶ jeszcze, co prostowa³a, Metaxa chyba) to lepiej najpierw prostowaæ, a potem farbowaæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:15   #2910
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

dobra chyba przesadzam z t± pigmentacj± porobi³am fotki i nie jest ¼le. T± nieszczêsn± zieleñ mam na 2 pasemkach ale tak max 6cm od do³u licz±c.
Sory za puch ale dzi¶ nie zd±¿y³am ich wymodelowaæ na szczotkê bo za obiad siê bra³am i same wysch³y
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1814.jpg (54,7 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1818.jpg (58,5 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1821.jpg (53,3 KB, 19 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.