Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-24, 17:52   #2881
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kovhana tylko Ja jeatem jakas lewa i nie wiem jak wejsc w Twoj profil i zobaczyc Twoja galerię;(
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 21:25   #2882
avy75e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 53
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
avy75e kiedy będziesz miała zabieg? Długie są terminy na prywatne operacje? Nie udało Ci się zakwalifikować na NFZ czy od razu postanowiłaś działać prywatnie? Dr Kasia Michalska jest fantastyczna, nie musisz się niczym martwić. A oddala Ci tamta klinika z której zrezygnowałaś wpłaconą zaliczkę?
Ja kochana mam już swoje lata i długo czekałam na właściwy moment. ŻYCIE. Mam fantastycznego męża i to on któregoś dnia postanowił spełnić moje największe marzenie, i zmotywował mnie do działania. Powiedział-jeśli nie teraz, to kiedy. Nie brałam pod uwagę NFZ, bo nie chciałam tracić czasu . Pierwszy termin miałam na październik w Warszawie, ale zrezygnowałam . Nie byłam pewna tamtego chirurga. O dziwo oddali mi całą zaliczkę bez zbędnych pytań. W międzyczasie znalazłem " nasze forum"i przeczytałam chyba wszystkie wpisy . Odwiedziłam panią dr Michalską i termin mam na styczeń 2019, bo tak mi pasuje. Pani doktor MEGA. A ja żałuję tylko, że nie zrobiłam tego wcześniej. Ale nigdy nie jest za późno i teraz odliczaam już tylko dni.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez avy75e Pokaż wiadomość
Ja kochana mam już swoje lata i długo czekałam na właściwy moment. ŻYCIE. Mam fantastycznego męża i to on któregoś dnia postanowił spełnić moje największe marzenie, i zmotywował mnie do działania. Powiedział-jeśli nie teraz, to kiedy. Nie brałam pod uwagę NFZ, bo nie chciałam tracić czasu . Pierwszy termin miałam na październik w Warszawie, ale zrezygnowałam . Nie byłam pewna tamtego chirurga. O dziwo oddali mi całą zaliczkę bez zbędnych pytań. W międzyczasie znalazłem " nasze forum"i przeczytałam chyba wszystkie wpisy . Odwiedziłam panią dr Michalską i termin mam na styczeń 2019, bo tak mi pasuje. Pani doktor MEGA. A ja żałuję tylko, że nie zrobiłam tego wcześniej. Ale nigdy nie jest za późno i teraz odliczaam już tylko dni.
Goncia życzę Ci szybkiego powrotu do formy i dziękuję za dobre słowo.
avy75e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 21:29   #2883
Izabela72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia możesz mnie dodać do znajomych , chcialabym zobaczyc co panie dr zrobily u Ciebie , ja bede operowana w styczniu
Izabela72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 07:10   #2884
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=Monieka;86164440]To może ja już trochę opiszę jak to jest u mnie. W środę przyjechałam na oddział w Łęcznej. W czwartek miałam operację. W piątek rano wróciłam na moją salę z sali pooperacyjnej. Nadal mam dreny i całe piersi obolałe. Dziś miałam zmieniony opatrunek i pytałam o rozmiar także dr mówi że wyszło im B/C. Jak je dziś zobaczyłam to muszę przyznać że liczyłam że będą jednak większe, teraz wyglądają jak takie rodzynki. Jutro mają wyjąć dreny i poniedziałek do domu.
Jak to u Was było? Też miałyście wrażenie że piersi są zbyt małe? Gdzie miałyście zdejmowane szwy? Miałyście wracać do Łęcznej na zdjęcie szwów?

Hej Monieka Ja dreny miałam przez 4 dni. Miałam dużo chodzić by jak najwięcej płynu uciekło właśnie do buteleczek A nie miałam go dużo. Co do rozmiaru to przy pierwszej zmianie opatrunku też wydawało mi się ,że zostały mi same sutki hyhy ale to jest poprostu taki szok dla nas, nagle po wielkocyckach mamy piękne piersi w normalnym rozmiarze Rozmiar B/C to rozmiar stanika pooperacyjnego. Też taki miałam. Teraz, 2 miesiące po operacji kiedy zaczęłam chodzić po sklepach z bielizną okazało się, że mój rozmiar to D także lekarze mają trochę inną rozmiarówkę niż sklepy, ale dobierają rozmiar piersi do naszych sylwetek Jestem pewna, że kiedy wrócisz do domu będziesz zachwycona nowym rozmiarem jeżeli chodzi o szwy to nie pomogę, bo ja miałam wszystkie rozpuszczalne.
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 09:20   #2885
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Monieka, inaczej bedzie tez w normalnych ciuchach to jest nasz rozmiar w zwykłej koszulce i to jeszcze w staniku sportowym, a przeciez teraz będziemy mogły przebierać w roznych formach staników ps zdjęcie w szarej koszulce jest bez stanika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181125_101520.jpg (107,5 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181125_101514.jpg (127,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20181104_210158.jpg (83,9 KB, 86 załadowań)

Edytowane przez Kluskowata
Czas edycji: 2018-11-25 o 11:12
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 10:40   #2886
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluskowata Pokaż wiadomość
Monieka, inaczej bedzie tez w normalnych ciuchach to jest nasz rozmiar w zwykłej koszulce i to jeszcze w staniku sportowym, a przeciez teraz będziemy mogły przebierać w roznych formach staników
Rzeczywiście wyglądają jakby nadal były spore☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 10:50   #2887
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hyhy zalezy od koszulki teraz mozna smialo nosic koszulki z aplikacjami na piersiach, które jeszcze "powiększają" piersi ������
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 11:06   #2888
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Ja od dnia operacji aż do dzis tez mialam wrazenie ze male. Jednak dzis cos mi sie przestawilo w glowie i mam wrazenie ze sa za duze. Moze dlatego ze ciagle chodzilam po domu w pizamie, a dzis ubralam sie w ciuchy? Nie wiem sama. Wolalabym minimalnie mniejsze. Moze jak opuchlizna zejdzie to sie zmniejszą? Pani dr Kasia powiedziala ze to rozmiar 80C. Dziś jak patrzyłam w lustro to wydaje mi sie D. Nie widzialam jeszcze piersi bez opatrunku. Oglądam je w staniku.

U mnie bylo tak ze dreny mialam od poniedzialku od 12:00 do wtorku do 11:00 takze 23 godziny bylam do nich przypieta. A caly pobyt w szpitalu trwał 46 godzin.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Ja od dnia operacji aż do dzis tez mialam wrazenie ze male. Jednak dzis cos mi sie przestawilo w glowie i mam wrazenie ze sa za duze. Moze dlatego ze ciagle chodzilam po domu w pizamie, a dzis ubralam sie w ciuchy? Nie wiem sama. Wolalabym minimalnie mniejsze. Moze jak opuchlizna zejdzie to sie zmniejszą? Pani dr Kasia powiedziala ze to rozmiar 80C. Dziś jak patrzyłam w lustro to wydaje mi sie D. Nie widzialam jeszcze piersi bez opatrunku. Oglądam je w staniku.

U mnie bylo tak ze dreny mialam od poniedzialku od 12:00 do wtorku do 11:00 takze 23 godziny bylam do nich przypieta. A caly pobyt w szpitalu trwał 46 godzin.
Goncia, ja teraz też mam wrażenie, że mogłyby być o rozmiar mniejsze. Tuż po operacji wydawało mi się, że rozmiar jest idealny. A teraz, że ciut za duże. Może to się zmienia na różnych etapach? Chociaż wszyscy mówią, że są bardzo dobrze dobrane do sylwetki i że jest świetnie. Wydaje mi się, że potrzeba czasu, żeby tak całkowicie się z nimi zintegrować i je poczuć.
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 11:14   #2889
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dokladnie tak jest. Do nowego rozmiaru trzeba przywyknąć, tak poprostu a ostatecznego kształtu nasze piersi nabiorą dopiero po roku
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 15:21   #2890
yo_anka
Raczkowanie
 
Avatar yo_anka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 106
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
yo_anka a Ty już podjęłaś ostateczną decyzję? Pamiętaj bol jest tylko tymczasowy, a potem efekty na całe życie, lżej i prościej. Zrobiłaś pierwszy krok. Trzymam kciuki abyś zrobiła drugi. Naprawdę warto. Oby dwie Panie lekarki krzywdy Ci nie zrobią. Dr Michalska to konkretna babka z życiowym podejsciem do czlowieka, a dr Karolina jest tak miła że jej uśmiech mnie wyciszał i dodawał pewności.


Tak podjęłam -TAK!
TAK!
Nie będę już jak śliczna i zgrabna jak teraz jak po operacji <żarcik>
ale za to lżejsza i zdrowsza




W końcu zdecydowałam się ze względu na ten TOS daje mi popalić ostro:
To drętwienie rąk i opuchlizna i utrata czucia, a lepiej już nie będzie, tylko gorzej....

Byłam chyba jedyną osobą, która miała tak bogatą historię medyczną z powodu tego TOS, zbierane przez dwa lata poszukiwania diagnozy: wpisy ze szpitali, RTG, USG Doppler żyły podobojczykowej, rezonanse kręgosłupa i rezonans z kontrastem żył ewidentne pokazujący ucisk obojczyka na wiązkę naczyń limfatycznych, żył i nerwów, tak że nie potrzebowałam już na dzień dobry żadnego innego zaświadczenia ani u do Michalskiej ani u Mądrego.

Teraz do operacji muszę jeszcze pochodzić do specjalistów!

Czekam jeszcze na wizytę u dermatologa, bo wyszła mi wysypka wirusowa.
Niestety, ale wychodzi od stresu, a walczy się z nią przez pół roku do dwóch lat.
Póki co smaruję się sterydami kolejny miesiąc

We wtorek mam kolejną kontrolę - może da mi w końcu sterydy doustne
I czekam...



I jeszcze zaświadczenie od hematologa powinnam mieć
(Michalska tego nie wymagała ale Mądry zalecał, bo mam problemy z krzepliwością, i też muszę mieć przyklepane, że mogą kroić, że im się nie wykrwawię na stole z małopłytkowości i nie zejdę na zakrzepicę po zabiegu... (bo mam skłonność do obu przypadłości naraz i przez te doświadczenia cykam się bardzo).


Przy okazjiostawałyście po domięśniowo Fraxiparine / Fraxodi w brzuch przeciw zakrzepom po operacji?

A przez chorobę nie mogłam bym w terminie na konsultacji.
Wolę to jednak zrobić dla samej siebie.


A co będzie w trakcie operacji i po? - nikt nie da mi tak naprawdę na gwarancji i tak.

I tak wiem z góry, że będę się bardzo źle goiła, bo wszystkie do tej pory przecięcia skóry i zszycia kiepsko się goiły, i cesarka, i wyrostek i wycięcie znamion, blizny rozchodzą mi się na 1,5 do 2cm
Potem wydaję kupę kasy na lesery frakcyjne aby to spłycić ale cudów nie ma.
Tak więc u mnie jest dużo wskazań za operacją, jak i dużo przeciwwskazań...

Trzeba podjąć ryzyko i mieć jego świadomość.





To dlatego mam w sumie takiego pietra!

A dzieci jeszcze małe 8 i 11 lat.

Muszę napisać o tym wszystkich do dr Michalskiej
__________________
Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
zasłyszane

Edytowane przez yo_anka
Czas edycji: 2018-11-25 o 15:24
yo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 21:33   #2891
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Yo_anka podziwiam Cię Kobieto! Za wytrwałość, siłę i upór. Za to, że mimo ewentualnych problemów z gojeniem i innymi chcesz zawalczyc o siebie. Silna z Ciebie Babka wierzę, że tym razem wszystko pojdzie po Twojej najlepszej mysli, bez komplikacji i rozchodzacych się szwów co do zastrzyków to jadostawalam przed i po operacji clexane. Trzymam kciuki za Ciebie!!!
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 23:56   #2892
suonko19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny jestem załamana 10.12 mam konsultację w Katowicach. Zmierzyłam sobie odległość od obojczyka do sutka i wyszło mi 30 i 28 cm. Myślicie, że może dr mnie odrzucić? Jaka był odległość u Was?
suonko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 05:59   #2893
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny
Ja mam pytanie do tych co były operowane w Łęcznej. Na piersi to czekam jeszcze do 2020r ale w grudniu mam brzuch.
Czy dzwonili do Was przed operacją z info o której macie być na oddziale? Jeżeli tak/nie to o której byłyście? Zgłaszałyście się na SOR czy na parter na oddział?
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 06:01   #2894
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez suonko19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana 10.12 mam konsultację w Katowicach. Zmierzyłam sobie odległość od obojczyka do sutka i wyszło mi 30 i 28 cm. Myślicie, że może dr mnie odrzucić? Jaka był odległość u Was?
Napisz i zapytaj- jeśli chodzi o cm to nie ma tam litości- mnie odrzuciły- chociaż brakowało 1cm - poza tym wydaje mi się że źle mnie zmierzyły , w porównaniu z dr Mądrym i tym jak sama się mierze. Powodzenia
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 06:20   #2895
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez suonko19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana 10.12 mam konsultację w Katowicach. Zmierzyłam sobie odległość od obojczyka do sutka i wyszło mi 30 i 28 cm. Myślicie, że może dr mnie odrzucić? Jaka był odległość u Was?
Ja w Łęcznej miałam ponad 30 cm
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 07:59   #2896
suonko19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

todzia82 A jaki masz rozmiar? W Łęcznej się zakwalifikowałaś?

Edytowane przez suonko19
Czas edycji: 2018-11-26 o 08:06
suonko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 08:03   #2897
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez suonko19 Pokaż wiadomość
A jaki masz rozmiar? W Łęcznej się zakwalifikowałaś?
Dokładnie miałam 32 i 33cm (07.2017r) noszę 65J. Zakwalifikowałam się i odliczam czas.
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 09:03   #2898
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

To ja dziś już do domu jadę - dołączyłam do grona tych mega szczęśliwych z pięknymi piersiami. Na wstępie chciałam Wam wszystkim podziękować za to forum - to dzięki niemu zdecydowałam się na tą operację i krok po kroku według waszych wskazówek zabierałam zaświadczenia i dokumenty. Zostałam zakwalifikowana i zoperowana w Łęcznej - z całego serca polecam ten szpital!!! Nie tylko ze względu na efekt końcowy, mam tu na myśli personel, niebiańsko cierpliwe pielęgniarki oraz lekarzy z powołania. Ja byłam operowana przez dr Jaroń i dr Żuchowską - naprawdę nie mogłam prosić o lepszą ekipę. ..
Jeśli któraś z Was jest na pograniczu i nie wie czy się zdecydować - TAK decydujcie się!!!
Ból? Owszem jest przez 2-3dni po operacji, szczerze to dużo bardziej bolało mnie ciało po porodzie naturalnym a już nie wspomnę o cesarce..dyskomfort? Tak ale dopóki nie są wyciągnięte dreny. Czy wyciąganie drenów boli? No, mnie akurat bolało ale ja jestem trzęsący się kurczak na sam widok igły wię mnie boli sama myśl o np pobraniu krwi .
Jeśli macie pytania to piszcie, dziś będę już w domu także wieczorem nacieszę się dziećmi i jutro z komputera będę Wam odpowiadać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 09:17   #2899
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Monieka super!
Widzisz jak dobrze, że nie przekładałaś? Już masz to za sobą a do świąt się już wygoisz
Czekamy na zdjęcia

Edytowane przez xagnieszkax
Czas edycji: 2018-11-26 o 10:23
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-26, 09:42   #2900
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Monieka a mogłabyś mi napisać czy przed operacją dzwonił ktoś do Ciebie z info jak masz się przygotować, na którą godzinę masz być, gdzie się zgłosić?
Zazdroszczę, że jesteś już po. Ile dni łącznie byłaś w szpitalu?
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 10:29   #2901
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Monieka a mogłabyś mi napisać czy przed operacją dzwonił ktoś do Ciebie z info jak masz się przygotować, na którą godzinę masz być, gdzie się zgłosić?
Zazdroszczę, że jesteś już po. Ile dni łącznie byłaś w szpitalu?
Ja sama dzwoniłam i pytałam - tak na 8 rano trzeba się zgłosić na czczo na SOR, poczekałam na lekarza i dopiero jak lekarz przyjął mnie na oddział to miałam robione badania. Przyjęto mnie w środę 21.11
Operacja w czwartek 22.11 i wypis dziś 26.11.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 10:37   #2902
Patrycja515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 13
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Równo za tydzień mam się położyć a dopadla mnie wlasnie infekcja gardlowa byłam dziś u lekarza mówiłam że na następny pon muszę byc zdrowa pani dr powiedziala ze raczej damy rade zwalczyć to przeziebienie ehh oby się udalo w piątek idę na kontrol czy jestem już zdrowa 😕
Patrycja515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 10:37   #2903
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej, do mnie nikt nie dzwonił. Sama zadzwoniłam miesiąc wczesniej i dowiedzialam się, ze mam stawic się na czczo w poniedzialek o 7 rano w rejestracji
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 10:43   #2904
maana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jeżeli masz termin- jedz i próbuj, u mnie było podobnie z wymiarami i się udało. Wszystko zależy tez od proprcji Twojego ciała. A jeżeli nie zakwalifikujesz się w Katowicach to próbuj gdzie indziej, tak jak pisze Todzia. I głowa do góry, nie zniechęcaj się na starcie
maana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 10:44   #2905
Patrycja515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 13
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jeśli chodzi o pomiary 2 lata temu sie dostalam w Łęcznej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1543229012043892092980.jpg (66,6 KB, 70 załadowań)
Patrycja515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 10:46   #2906
maana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

To było do Suonko19 tylko piszę z tel i coś poszło nie tak z cytowaniem
maana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 12:03   #2907
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowata i Monieka a macie może pod ręką nr telefonu? Bo na stronie jest tylko numer na rejestrację do przychodni a jeżeli chodzi o chirurgie to jest tylko ogólna, nie widzę na plastykę.
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 12:53   #2908
MonikaSle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Monieka Pokaż wiadomość
To ja dziś już do domu jadę - dołączyłam do grona tych mega szczęśliwych z pięknymi piersiami. Na wstępie chciałam Wam wszystkim podziękować za to forum - to dzięki niemu zdecydowałam się na tą operację i krok po kroku według waszych wskazówek zabierałam zaświadczenia i dokumenty. Zostałam zakwalifikowana i zoperowana w Łęcznej - z całego serca polecam ten szpital!!! Nie tylko ze względu na efekt końcowy, mam tu na myśli personel, niebiańsko cierpliwe pielęgniarki oraz lekarzy z powołania. Ja byłam operowana przez dr Jaroń i dr Żuchowską - naprawdę nie mogłam prosić o lepszą ekipę. ..
Jeśli któraś z Was jest na pograniczu i nie wie czy się zdecydować - TAK decydujcie się!!!
Ból? Owszem jest przez 2-3dni po operacji, szczerze to dużo bardziej bolało mnie ciało po porodzie naturalnym a już nie wspomnę o cesarce..dyskomfort? Tak ale dopóki nie są wyciągnięte dreny. Czy wyciąganie drenów boli? No, mnie akurat bolało ale ja jestem trzęsący się kurczak na sam widok igły wię mnie boli sama myśl o np pobraniu krwi .
Jeśli macie pytania to piszcie, dziś będę już w domu także wieczorem nacieszę się dziećmi i jutro z komputera będę Wam odpowiadać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

super
MonikaSle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 13:25   #2909
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez suonko19 Pokaż wiadomość
todzia82 A jaki masz rozmiar? W Łęcznej się zakwalifikowałaś?
Tak w Łęcznej jestem zakwalifikowana - termin niestety 2021 listopad- więc próbuje w innych placówkach. Mój rozmiar to 70gg/ h A nawet ostatnio więcej- masakra . Odległości to 29i28cm. Ale to było pół roku temu - teraz mam 30 i 29 - grawitacja działa nieprzerwanie. 😁
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 14:57   #2910
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Monieka gratuluje i cieszę się bardzo że już jesteś PO.

Kluskowata Twoje fotki i cycki cieszą oko. Są super.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.

Edytowane przez Goncia89
Czas edycji: 2018-11-26 o 14:58
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.