Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-grudzień - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 16:27   #2911
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Ja jesli chodzi o staniki do karmienia-jeszcze nie mam zadnego bo nie wiem jaki rozmiar bede potrzebowac..W dodatku,nie chce stanika bez fiszbinow no i mam dosc ograniczone fundusze,hotmilk fajnie wyglada i bylby dobry ale jest strasznie drogipatrzcie co znalazlam
http://stanikomania.blox.pl/2009/01/...e-karmnik.html
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:32   #2912
VictoriaK
Raczkowanie
 
Avatar VictoriaK
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 342
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

wygląda zachęcająco...chyba, że jest się taką lebiodą manualną jak ja
__________________
Adam Sebastian ur. 26.12.2010
Warto było na Ciebie czekać Małpeczko
VictoriaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:35   #2913
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

to jest dosc latwe tylko trzeba kupic dobre szerokie ramiaczka do stanika w pasmanterii i na spokojnie sobie dobrac odpowiednia dlugosc..Ja bawelnianym,rozciagliwym stanikom bazarkowym mowie nietym bardziej ze mam ogromne piersi,wieksze niz D
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:36   #2914
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez rypka85 Pokaż wiadomość
To u nas w szpitalu po porodzie tez daja paczki???
dają, ja dostałam 2 pudełka

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
no tak tylko ja nie pojde do zusu bo od jutra do szpitala, a w szpitlau raczej zwolnienia nie wypisują.
wypisują

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
Dobra laski, ja już uciekam, jutro do szpitala, nie wiem kiedy wrócę, mam nadzieje, ze nie będę leżeć za długo i czekać, że szybko się za mnie wezmą 3majcie kciuki i nie wpychać sie w kolejke teraz moja i belli kolej papapa
trzymam kciuki, żeby szybko poszlo bądź dobrej myśli. Buziaki
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:41   #2915
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
to może nie są te pakiety, bo w tych reklamówkach tak na prawdę nic ciekawego nie ma (głównie gazety i woda) a o inne nie pytałam a już kurcze byłam na ostatniej wizycie.
ankietę znalazłam w jednej gazetce i będę wysyłać, żeby dostać jakieś próbki i gazety
a w każdym szpitalu dają te pudełka z próbkami?
U mnie w reklamowce byly rozne rzeczy: od gazet po probki m.in. sudocrem, zel do ciala hipp, jakas herbatka, naklejka do auta, butelka Avent.. rozne takie (proszek i plyn Lovela). Ja dostalam dwie reklamowki od razu (druga sie ponoc po porodzie dostaje).

Kolezanka z Wrocka tez dostalam na pierwszej wizycie reklamowe z probkami

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
Dobra laski, ja już uciekam, jutro do szpitala, nie wiem kiedy wrócę, mam nadzieje, ze nie będę leżeć za długo i czekać, że szybko się za mnie wezmą 3majcie kciuki i nie wpychać sie w kolejke teraz moja i belli kolej papapa
Juz wrocisz z dzieckiem !!!
Cytat:
Napisane przez Artystka23 Pokaż wiadomość
Ja jesli chodzi o staniki do karmienia-jeszcze nie mam zadnego bo nie wiem jaki rozmiar bede potrzebowac..W dodatku,nie chce stanika bez fiszbinow no i mam dosc ograniczone fundusze,hotmilk fajnie wyglada i bylby dobry ale jest strasznie drogipatrzcie co znalazlam
http://stanikomania.blox.pl/2009/01/...e-karmnik.html
Heh dobre, pomyslowe, trzeba bedzie wcielic w zycie

Hm zjadlam biala czekolade i zagryzlam plasterkiem szynki
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:43   #2916
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

pudełka dostaje się w szpitalu - ja dostałam 2 duże plus taką ładną teczkę z próbkami z bepanten
stanik polecam kupić tuż przez porodem - cycki znacznie rosną od mleka. mam na nich tyle rozstępów że szok ale chwilowo mam inne dla nich zastosowanie więc wisi mi to
ja cieszę się ze karmię bo przede wszystkim dzidź szczęśliwy a poza tym kwestia schudnięcia jest ważna o ekonomicznych aspektach nie wspomnę - spójrzcie na ceny mleka w proszku normalnie szok ! będę walczyć o karmienie naturalne choćby nie wiem co
fajnie byłoby wiedzieć ile schudłam - nie mam wagi ale spektakularnie nie jest niestety i pewnie długo nie będzie - i ta fałda nad blizną po cc
a oto mój aniołek na rękach u tatusia
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:49   #2917
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Ale fajny malec
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 16:51   #2918
_As_
Raczkowanie
 
Avatar _As_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
pudełka dostaje się w szpitalu - ja dostałam 2 duże plus taką ładną teczkę z próbkami z bepanten
stanik polecam kupić tuż przez porodem - cycki znacznie rosną od mleka. mam na nich tyle rozstępów że szok ale chwilowo mam inne dla nich zastosowanie więc wisi mi to
ja cieszę się ze karmię bo przede wszystkim dzidź szczęśliwy a poza tym kwestia schudnięcia jest ważna o ekonomicznych aspektach nie wspomnę - spójrzcie na ceny mleka w proszku normalnie szok ! będę walczyć o karmienie naturalne choćby nie wiem co
fajnie byłoby wiedzieć ile schudłam - nie mam wagi ale spektakularnie nie jest niestety i pewnie długo nie będzie - i ta fałda nad blizną po cc
a oto mój aniołek na rękach u tatusia
zawsze mnie rozczulają duzi faceci z małymi okruszkami w ramionach

Viki

Kurde, mieszkam pod 1 i wszyscy myśla, że mogą sobie do mnie dzwonić domofonem i prosić o otwarcie drzwi do klatki... Już sobie obiecałam, że nie będę wstawać, bo to nikt do mnie, ale jak ta głupia latam co chwila.... Chyba sobie ten domofon rozmontuję albo co GGGGRRRRRRRRRR

Edytowane przez _As_
Czas edycji: 2010-11-10 o 17:09
_As_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:05   #2919
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Sereniti, SŁODZIUTKI!
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:07   #2920
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

hej. ja przed chwilką wróciłam od lekarza. wszystko jest dobrze. mała waży 2300g i następną wizytę mam dopiero 9 grudnia. wszystko ok nawet nie zlecił mi badań (krew, mocz). potwierdził już 3 raz, że dziewczynka
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:08   #2921
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

sereniti, ale slodki maluch
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 17:15   #2922
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

As masz krtoki dzwonek do domofonu, czy jak ktos wcisnie to dzowni dopoki nie odbeirzesz?
Jesli krotki to umow sie z mezem plus ew rodzice na sygnal dzwiegowy, np 3 krotkie pikniecia przyciskiem, i wtedy wiesz ze swoj idzie, do reszty nie podchodzisz.
Poza tym jesli zaczniesz nie podnosci, to zaczna dzownic do kogos innego a Ty bedzesz miec spokoj.
- jak bylam dluzej na bezrobociu - to sie listonosz i sprzataczka nauczyli ze ja jestem w domu [a tez mieszkam na parterze] i mi wydzwaniali, a ja akurat spalam czy cos. SIe wkurzylam zagryzlam zeby i przestalam podnosic. I skonczylo sie dzownienie.
Ja mam zamontowany przycisk i sobie wylaczam domofon jak chce Z tym ze ja mam dzwonek ciagly, dzwoni dopoki nie podniose sluchawki.

Artystka mysle ze dopiki sie laktacja nie unormuje stanik bez fiszbin bedzie najlepszy. A to dlatego ze fiszbiny 'wbijaja' sie i moze to powodowac w poczatkowym okresie problemy z cycami.
A ciekawe jakich stanikow dziewczyny uzywaja juz rozpakowane ?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:19   #2923
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

gdzie kupujecie liście malin?

tak się obawiałam wcześniaka a teraz jeszcze napary będę piła

Edytowane przez apoolonia
Czas edycji: 2010-11-10 o 17:21
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:24   #2924
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

andziat w kazdym powinni dawac


A metoda przerobienia stanika jest genialna Poki co jednak nie mam stanika ktory moglabym przerobic Ale lepsze to nawet kupujac jakis ladny biustonosz z wyprzedazy - przerobic i miec - niz chodzic w staniku do karmnienia przez tyle miesiecy


apolonia w doz. pl mozna zmaowic liscie malin, w zielarskim, albo w takim sklepiku gdzie sa rozne kremy, ziola i tabletki naturalne - ale nie ma ziol takich wiszacych czy zalegajacyh w slojach

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2010-11-10 o 17:26
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:35   #2925
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
a oto mój aniołek na rękach u tatusia
ale słodki okruszek

Cytat:
Napisane przez _As_ Pokaż wiadomość
Kurde, mieszkam pod 1 i wszyscy myśla, że mogą sobie do mnie dzwonić domofonem i prosić o otwarcie drzwi do klatki... Już sobie obiecałam, że nie będę wstawać, bo to nikt do mnie, ale jak ta głupia latam co chwila.... Chyba sobie ten domofon rozmontuję albo co GGGGRRRRRRRRRR
u mnie to samo, non stop jakieś ulotki ktoś dzwoni a mój pies zaczyna szczekać wkurzony na razie odbieram domofon, bo zwykle czekam na jakąś przesyłkę ale często to po prostu ulotki lub Jehowi

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
hej. ja przed chwilką wróciłam od lekarza. wszystko jest dobrze. mała waży 2300g i następną wizytę mam dopiero 9 grudnia. wszystko ok nawet nie zlecił mi badań (krew, mocz). potwierdził już 3 raz, że dziewczynka
to super, że wszysko ok mamy podobny termin, ja mam następną wizytę 29.11. a po niej moja gin daje mi zielone światło do rodzenia

Viki, wracaj szybko ze szpitala do nas
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:35   #2926
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez apoolonia Pokaż wiadomość
gdzie kupujecie liście malin?

tak się obawiałam wcześniaka a teraz jeszcze napary będę piła
Ja w Herbapolu kupilam.


kliwia, no wlasnie lepiej bez fiszbin nosic i w ogole przez cala ciaze bez fiszbin zey sie kanaliki rozwinely, bo tak jak pisalam wiekszosc kobiet nosi zle dobrany stanik i na bank te druty ugniataja.. Ja w ogole lubie bez fiszbin, a sa specjalne staniki dla wiekszobiusciastych co maja gume pod spodem i rewelacyjnie trzymaja i nie trzeba wcale drutow ani tekturowych miseczek.

As, ja tak samo pod 1 mieszkam i ciagle ktos dzwoni.. ale nie otwieram jak wiem ze na nikogo nie czekam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2010-11-10 o 17:36
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:44   #2927
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

kiedyś był u mnie zielarski
babka miała ogromna wiedzę na temat ziół

teraz jest tam bank


z herbapolu? czyli dostane w normalnym spożywczym?
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:48   #2928
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

sereniti słodziak

a ja nie dostałam żadnych próbek ! a to jaki ten mój lekarz
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:49   #2929
_As_
Raczkowanie
 
Avatar _As_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Niestety, mam ten długodzwoiący A niestety mam sąsiadkę starszą samotną panią i ona ma popsuty, więc osoby ją odwiedzające dzwonią do mnie. No trudno, tyle przecierpię, ale cała reszta?
_As_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 17:52   #2930
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

apolonia z herbapolu to malinowa herbate dostaniesz z owocow a nie liscie
nie masz apteki doz. pl w miescie? albo popytaj w aptekach, albo na forum meijskim gdzie ciezarne kupily liscie malin.

anecka ja w coazy nosze sportowy kupilam sobie calkiem fajny w tesco

As sory ale jak CI dziecko bedzie spalo to nawet domofon do sasiadki by mnei wnerwil. Popros kogos by Ci zamontowal wylacznik w domowonie. Albo zmien sluchawke na taka z wylacznikiem juz wbudowanym.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:55   #2931
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Hej, hej!
Zaraz zabiorę się za nadrabianie.
Apoloonia, mam mieć posiew na tej wizycie grudniowej. Podobno to wystarczy.
Mój chłopczyk ułożony główką w dół!!! Waży 2500 gram w 33t7d. Podobno nie będzie dużym dzieckiem, chociaż jak tak sprawdzam w necie, to wcale aż tak mało nie waży
Pytałaś, czy wszystko mam dla dzieciaczka. Myślę, że gdyby dziś się urodził to dalibyśmy radę się ogarnąć, większość rzeczy jest. Pozostało kilka drobiazgów. Nie mam czapeczki zimowej, soli fizjologicznej, gazików. Dziś kupiłam kocyk akrylowy i skarpetki w biedrze
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:03   #2932
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

ja mam już wszystko !
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:06   #2933
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

mi tam brakuję TYLKO wózka

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Agatkia to super że mały położony głowką w dół i że wszystko dobrze
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:13   #2934
_As_
Raczkowanie
 
Avatar _As_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Kliwia, pewnie tak zrobię. Albo pozwolę dyndać słuchawce

Ja na dziś już się żegnam, jadę do rodzinki na weekend - ostatnia moja wycieczka przed porodem i pewnie na długo po
_As_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:13   #2935
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
mi tam brakuję TYLKO wózka

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Agatkia to super że mały położony głowką w dół i że wszystko dobrze
'
No, bardzo się cieszę! Bałam się, ze się nie przekręci, szczególnie, że ostatnio był ułożony miednicowo.
Mam ciut za niskie żelazo. Musze poszukać w necie odpowiednich produktów spożywczych.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:17   #2936
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
chętnie wezmę ojjj no tak, zapomniałam że Ty 200km musisz przejechać :/ a rzeczywiście ja mam do szkoły 30-40 minut, więc jak coś to zero problemu. a jak jesteś na weekend to u jakiś znajomych się zatrzymujesz? Dasz radę ;*

u mnie do terminu 9 dni a ja nawet nie wiem jaki wózek... Mam chrapkę na x-landera
zatrzymuję się u koleżanki-ona z reguły w weekendy jezdzi do rodziców to mamy z TZem jej pokój dla siebie

a x-landera polecam-nadal nie moge się na niego napatrzeć

strasznie mnie dziś pępol swędzi chyba zaraz zwariuję

i znowu wylałam litanie smutów i żali TZowi jego cierpliwość sięga już granic
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:18   #2937
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość

A mojego wózka jakoś nie widać...
może jutro przywiozą
Cytat:
Napisane przez Artystka23 Pokaż wiadomość
Ja jesli chodzi o staniki do karmienia-jeszcze nie mam zadnego bo nie wiem jaki rozmiar bede potrzebowac..W dodatku,nie chce stanika bez fiszbinow no i mam dosc ograniczone fundusze,hotmilk fajnie wyglada i bylby dobry ale jest strasznie drogipatrzcie co znalazlam
http://stanikomania.blox.pl/2009/01/...e-karmnik.html
ciekawe rozwiązanie....
ja będę używać zwykłych - tych co teraz - podniosę do góry i też będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
pudełka dostaje się w szpitalu - ja dostałam 2 duże plus taką ładną teczkę z próbkami z bepanten
stanik polecam kupić tuż przez porodem - cycki znacznie rosną od mleka. mam na nich tyle rozstępów że szok ale chwilowo mam inne dla nich zastosowanie więc wisi mi to
ja cieszę się ze karmię bo przede wszystkim dzidź szczęśliwy a poza tym kwestia schudnięcia jest ważna o ekonomicznych aspektach nie wspomnę - spójrzcie na ceny mleka w proszku normalnie szok ! będę walczyć o karmienie naturalne choćby nie wiem co
fajnie byłoby wiedzieć ile schudłam - nie mam wagi ale spektakularnie nie jest niestety i pewnie długo nie będzie - i ta fałda nad blizną po cc
a oto mój aniołek na rękach u tatusia
Ja uwielbiałam karmić piersią to jak dzidź wtula się całym ciałkiem dla mnie to jedne z piękniejszych chwil w macierzyństwie
Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
hej. ja przed chwilką wróciłam od lekarza. wszystko jest dobrze. mała waży 2300g i następną wizytę mam dopiero 9 grudnia. wszystko ok nawet nie zlecił mi badań (krew, mocz). potwierdził już 3 raz, że dziewczynka

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
sereniti słodziak

a ja nie dostałam żadnych próbek ! a to jaki ten mój lekarz
ja dostałam tylko jakąś ulotkę/gazetkę, płytę (nie ma na niej nic ciekawego) i malutka próbkę proszku lovela - więc też nie poszaleli
Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Mój chłopczyk ułożony główką w dół!!! Waży 2500 gram w 33t7d. Podobno nie będzie dużym dzieckiem, chociaż jak tak sprawdzam w necie, to wcale aż tak mało nie waży
Pytałaś, czy wszystko mam dla dzieciaczka. Myślę, że gdyby dziś się urodził to dalibyśmy radę się ogarnąć, większość rzeczy jest. Pozostało kilka drobiazgów. Nie mam czapeczki zimowej, soli fizjologicznej, gazików. Dziś kupiłam kocyk akrylowy i skarpetki w biedrze
waga ok - czepiają się
moja w 36tyg ważyła ok 2600/2700.
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:18   #2938
kropka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 137
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

dziewczyny odebralam wlasnie wyniki i zastanawia mnie wynik krzespliwosci INR gdzienormy sa 0,9-1,2 mi wyszlo 0,7 czy ktoras tez miala za niski i co to moze oznaczac?
kropka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:46   #2939
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

A moja ma bardzo bardzo nisko głowke....co powoduje ze jak chodze to mam taki ucisk ze musze przestwac
szyjka skrócona....
ale rozwarcie jak u artystki na opuszek.....
najgorsze ze nie moge chodzic bo głowka mi uderza i boli jak nie wiem co...
to białe galaretowate to był czop.
__________________




rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:53   #2940
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Nam na szkole rodzenia mówili, ze czop może przypominac w konsystencji białko kurze, i że może być pobarwiony krwią U mnie szyjka długa, wszystko pozamykane na 4 spusty. Jestem pewna, ze urodzę sporo po terminie jakieś takie przeczucie
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.