Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-03, 09:50   #2911
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Amyz , Korinka - zdrowia i szybkiego przejścia bolu głowy

Cansada - ogromne brawa za podejście.



Też czekam żeby było normalnie. Szczególnie że Młody korzysta na zajęciach i że mu się podobają.



W sobotę byliśmy umówieni że stolarzem i nas olał :,D

Posprzątałam rano łazienkę to potem obfoce moje denko
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 09:56   #2912
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Amyz , Korinka - zdrowia i szybkiego przejścia bolu głowy

Cansada - ogromne brawa za podejście.



Też czekam żeby było normalnie. Szczególnie że Młody korzysta na zajęciach i że mu się podobają.



W sobotę byliśmy umówieni że stolarzem i nas olał :,D


Posprzątałam rano łazienkę to potem obfoce moje denko

pełna profeska

znajdziecie lepszego


i dziękuję
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 10:11   #2913
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Amyz oby szybko przeszło, ja dzisiaj czuje się dużo lepiej, jutro mam wolne - więc poleniuchuję
za denka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 10:17   #2914
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry

mnie kolejny dzień głowa boli strasznie nie wiem co się dzieje

o to super! dobrze że idą na rękę


ja tez sie już nie mogę doczekać aż zacznie być znowu normalnie
Duzo zdrowia, odpocznij !!! a Ty widze ze denkujesz i denkujesz
TEn BB krem warty uwagi bo szukam czegos z wysokim filtrem ..... Sesdermy CC z listy nigdzie u mnie nie ma nadal.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Amyz , Korinka - zdrowia i szybkiego przejścia bolu głowy

Cansada - ogromne brawa za podejście.



Też czekam żeby było normalnie. Szczególnie że Młody korzysta na zajęciach i że mu się podobają.



W sobotę byliśmy umówieni że stolarzem i nas olał :,D

Posprzątałam rano łazienkę to potem obfoce moje denko

POczekaj z brawami do momentu az bedzie pewne ze nie zbankrutuje....


Stolarza olej, jak teraz tak robi to bedzie tylko gorzej.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 10:32   #2915
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Amyz oby szybko przeszło, ja dzisiaj czuje się dużo lepiej, jutro mam wolne - więc poleniuchuję
za denka
dzięki dobrze że u Ciebie lepiej !!
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Duzo zdrowia, odpocznij !!! a Ty widze ze denkujesz i denkujesz
TEn BB krem warty uwagi bo szukam czegos z wysokim filtrem ..... Sesdermy CC z listy nigdzie u mnie nie ma nadal.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------




POczekaj z brawami do momentu az bedzie pewne ze nie zbankrutuje....


Stolarza olej, jak teraz tak robi to bedzie tylko gorzej.
Tak, ja byłam z niego bardzo zadowolona polecam fajnie krył ale nie robił maski no i filtr porządny nie odpaliło mnie ani w Portugalii ani w Hiszpanii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 10:35   #2916
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 655
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

W Sephorze gold box za zamówienie za min tysiaka. Moim zdaniem nie wart tej ceny, za taką kwotę lepiej brać kalendarz dior lub harrodsa

https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=o46a1F2t_Ao


Tutaj zawartość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20201103-111958_Email.jpg (102,8 KB, 65 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 10:50   #2917
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W Sephorze gold box za zamówienie za min tysiaka. Moim zdaniem nie wart tej ceny, za taką kwotę lepiej brać kalendarz dior lub harrodsa

https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=o46a1F2t_Ao


Tutaj zawartość
nie kusi
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-03, 11:29   #2918
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Amyz - brawa za denko



Cansada - dokładnie taki mam plan
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 11:33   #2919
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 655
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
za denko



nie znam sie ale mam nadzieje ze pytasz na zapas zdrowka



Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Na zapas. U mnie w pracy wszyscy już prawie zakarzeni... Ja dzisiaj umieralam z bólu brzucha- nie mam pojęcia od czego... A w sobotę głowa mi pękała.
Ale to na pewno jakiś zbieg okoliczności. Nie poddaje się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

zdrówka trzymaj się


Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Jak oceniasz maske Klairs? Zamierzam ją kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

użyłam jej tylko dwa razy, bo na tyle wystarczyła mi próbka, ale całkiem przyjemna, dość odżywcza, nawilża całkiem ok, ja ogólnie bardzo sobie chwalę kosmetyki Klairs


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Faktycznie malo ale nie bede sie czepiac

Ja juz sie pogodzilam z cenami skinceuticals, na promo oczywiscie/czytaj tak czesto je widze jak szukam zamiennikow ze juz wrazenia nie robia-szczegolnie przy naszych rachunkach/ i jeszcze blizsza niz kiedykolwiek mi jest dewiza/*Raz sie zyje!*
Z Medik8 wlasnie retinol jest na liscie.
Jak tylko zaczniemy wychodzic na prosta , pewnie niezbyt szybko, to kupie sobie wypasiony zestaw w prezencie plus cos do kolekcji od Blazko.com - to juz postanowione, a zestaw sie rozrasta. Polecimy na wakacje do Chamonix na kilka trekkingow, jak sie da z wizami to St. Petersburg tez ponownie odwiedzimy ...w drodze powrotnej Krakow....tak sobie marze o powrocie do normalnosci.

.

Raz się żyje - otóż to i właśnie jak tak pomyślałam, to kupiłam ich krem ten Lipid 2:4:2 , ani sekundy nie żałowałam


Co do Medika ta seria retinalu ( to retinal nie retinol ) Crystal jest świetna, idealna dla wrażliwców itp, szybciej i głębiej wnika i szybciej przekształca się w skórze w kwas retinowy, który to właśnie dopiero działa, no i te preparaty "kapsułkują" czyli no są zamknięte w tych otoczkach i jest mniej strat i skóra więcej dostaje, to tak upraszczając. Ja mam teraz ten Crystal 3 i przy nim zostanę, ale kusi mnie jeszcze ten droższy:


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...day-night.html


bardzo dużo osób mi go polecało


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry

mnie kolejny dzień głowa boli strasznie nie wiem co się dzieje

trzymaj się, mi już przeszło na szczęscie

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a tymczasem okazuje się że home office służy mojemu denkowaniu
z poduktów zdenkowanych w październiku z czystym sumieniem polecam krem Ecooking - w ogóle bardzo się polubiłam z tą marką, będę na pewno często kupować, oraz lekki krem z Glow Recipe - ta marka też mi się bardzo spodobała Paula Choice wiadomo - już dawno ją lubię jak i piankę Filorgi

jako niewypał mogę wskazać olejek jaśminowy pixi - no śmierdział mi tak że musialam na stopy wysmarować do tego jest za tłusty i mi zapchal skórę. Drugi śmierdziuch to krem z Indie Lee - no on jest chyba jakiś bezzapachowy w teorii ale tak mi śmierdział że musiałam go mieszać z innym kremem żeby trochę ten zapach zabić a i tak potem pół dnia czułam ten zapach. Ale jego mi na stopy było szkoda więc się przemęczyłam ale wiecej nie wrócę. No i największe rozczarowanie to nowa linia szampon i odżywka petal fresh - jak tą ich tańsze, zwykłe produkty uwielbiam i używam non stop, tak ta droższa seria jest beznadziejna. Włosy były ciągle jakies takie oklapłe, matowe i nieprzyjemne w dotyku. nie wróce



U Pani rozbiłaś bank



Też mi się spodobał ten Glow Recipe i to serum z Paulas to jedno z moich ulubionych, super regeneruje po retinolu i kwasach


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nie kusi

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 12:03   #2920
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Amyz Za denko
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 12:06   #2921
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Faktycznie malo ale nie bede sie czepiac



Ja juz sie pogodzilam z cenami skinceuticals, na promo oczywiscie/czytaj tak czesto je widze jak szukam zamiennikow ze juz wrazenia nie robia-szczegolnie przy naszych rachunkach/ i jeszcze blizsza niz kiedykolwiek mi jest dewiza/*Raz sie zyje!*

Z Medik8 wlasnie retinol jest na liscie.

Jak tylko zaczniemy wychodzic na prosta , pewnie niezbyt szybko, to kupie sobie wypasiony zestaw w prezencie plus cos do kolekcji od Blazko.com - to juz postanowione, a zestaw sie rozrasta. Polecimy na wakacje do Chamonix na kilka trekkingow, jak sie da z wizami to St. Petersburg tez ponownie odwiedzimy ...w drodze powrotnej Krakow....tak sobie marze o powrocie do normalnosci.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------





Duzo zdrowia, odpocznij jak sie da.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------





Super ze podchodza tak do klienta. Duze brawa dla biura w tak ciezkich czasach. My tez napisalismy klientom ze jak nie uda im sie przyleciec w rozmaitych powodow/samolot, lockdown , choroba to dostana ten tydzien/dwa w innym terminie. Hiszpanie akurat przylecieli w sobote cudem, wiec ok, jutro ma juz leciec z UK klient i sie gdzies zatrzymac zanim do nas dojedzie. Nie jest naszym celem tylko zgarnianie kasy, klient ma za to dostac wakacje u nas i bardzo dobrze je wspominac, chociaz nasze warunki anulacji wykluczaja jakikolwiek zwrot ponizej 14-30 dni w zaleznosci od platformy. Wiem ze kazdy wlasciciel indywidualnie podchodzi do tematu i nie mam prawa ich oceniac, ale my juz dawno zdecydowalismy ze u nas ludzie nie beda stratni. Sam brak wylotu na wyczekiwane wakacje nie jest przyjemny a do tego jeszcze straty finansowe. To przeciez koszmar i niesamowity stres jest niepotrzebnie dla wielu rodzin.

Dokładnie super podejście. Z drugiej strony gdyby nie to to nie wiem czy nie zrezygnowałabym. Zmienili mi termin wylotu i lotnisko wiec mogę bez kosztów.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-03, 12:15   #2922
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Ja biorę boxa dla goldow bo mam z mamuśka całą listę zakupów w S. Robię zapas masek glamglow, bo one u mnie jak wino, szybko się koncza. Są w fajnych zestawach. Poza tym to się chyba sumuje z rabatem 20%, więc tym bardziej chce, chociaż box sam w sobie to taki bez szalu
No i w końcu mam miejsce do denek, więc chyba znów wrócę do zużywania produktów i weryfikacji
Więc klaskam tym mocniej za Wasze denka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 13:08   #2923
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W Sephorze gold box za zamówienie za min tysiaka. Moim zdaniem nie wart tej ceny, za taką kwotę lepiej brać kalendarz dior lub harrodsa

https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=o46a1F2t_Ao


Tutaj zawartość
Nie kusi jakby był za 200 to bym brała
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Amyz - brawa za denko



Cansada - dokładnie taki mam plan
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość





zdrówka trzymaj się





użyłam jej tylko dwa razy, bo na tyle wystarczyła mi próbka, ale całkiem przyjemna, dość odżywcza, nawilża całkiem ok, ja ogólnie bardzo sobie chwalę kosmetyki Klairs





Raz się żyje - otóż to i właśnie jak tak pomyślałam, to kupiłam ich krem ten Lipid 2:4:2 , ani sekundy nie żałowałam


Co do Medika ta seria retinalu ( to retinal nie retinol ) Crystal jest świetna, idealna dla wrażliwców itp, szybciej i głębiej wnika i szybciej przekształca się w skórze w kwas retinowy, który to właśnie dopiero działa, no i te preparaty "kapsułkują" czyli no są zamknięte w tych otoczkach i jest mniej strat i skóra więcej dostaje, to tak upraszczając. Ja mam teraz ten Crystal 3 i przy nim zostanę, ale kusi mnie jeszcze ten droższy:


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...day-night.html


bardzo dużo osób mi go polecało





trzymaj się, mi już przeszło na szczęscie

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------






U Pani rozbiłaś bank



Też mi się spodobał ten Glow Recipe i to serum z Paulas to jedno z moich ulubionych, super regeneruje po retinolu i kwasach





glow recipe jest fajne a Paula wiadomo - poza konkurencją
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Amyz Za denko
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja biorę boxa dla goldow bo mam z mamuśka całą listę zakupów w S. Robię zapas masek glamglow, bo one u mnie jak wino, szybko się koncza. Są w fajnych zestawach. Poza tym to się chyba sumuje z rabatem 20%, więc tym bardziej chce, chociaż box sam w sobie to taki bez szalu
No i w końcu mam miejsce do denek, więc chyba znów wrócę do zużywania produktów i weryfikacji
Więc klaskam tym mocniej za Wasze denka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jak masz całą listę to wiadomo udanych łowów !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 13:24   #2924
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja biorę boxa dla goldow bo mam z mamuśka całą listę zakupów w S. Robię zapas masek glamglow, bo one u mnie jak wino, szybko się koncza. Są w fajnych zestawach. Poza tym to się chyba sumuje z rabatem 20%, więc tym bardziej chce, chociaż box sam w sobie to taki bez szalu
No i w końcu mam miejsce do denek, więc chyba znów wrócę do zużywania produktów i weryfikacji
Więc klaskam tym mocniej za Wasze denka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie kuś jaki to kod?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 14:51   #2925
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nie kuś jaki to kod?
No właśnie nie ma kodu. Ani na boxa ani na rabat. Nie wiadomo czy będzie to wchodzić stacjonarne czy online również. Dziś po północy się okaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edycja: doczytałam i jest w gwiazdce "Oferta ważna od 4 do 6 listopada 2020 r. jedynie w perfumeriach stacjonarnych lub do wyczerpania zapasów" więc wiem, że nic nie wiem 🤪

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2020-11-03 o 14:53
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 15:26   #2926
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzięki dobrze że u Ciebie lepiej !! Tak, ja byłam z niego bardzo zadowolona polecam fajnie krył ale nie robił maski no i filtr porządny nie odpaliło mnie ani w Portugalii ani w Hiszpanii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrze wiedziec, ja wlasnie przegladam pod katem filtrow teraz kremy do twarzy. Mam przyjemny krem Bielenda Professional Z hyaluronem-nawilza rewelacja przy kwasach ale jednak taki filtr jak ma 15tka to jakby go nie bylo.
dzis gdyby nie mocne filtry to niespodziewany spacer po wizycie w sklepie ruskim zakonczylby sie delikatnym poparzeniem pewnie.
Ja filtry masowo zuzywam.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




Raz się żyje - otóż to i właśnie jak tak pomyślałam, to kupiłam ich krem ten Lipid 2:4:2 , ani sekundy nie żałowałam


Co do Medika ta seria retinalu ( to retinal nie retinol ) Crystal jest świetna, idealna dla wrażliwców itp, szybciej i głębiej wnika i szybciej przekształca się w skórze w kwas retinowy, który to właśnie dopiero działa, no i te preparaty "kapsułkują" czyli no są zamknięte w tych otoczkach i jest mniej strat i skóra więcej dostaje, to tak upraszczając. Ja mam teraz ten Crystal 3 i przy nim zostanę, ale kusi mnie jeszcze ten droższy:


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...day-night.html


bardzo dużo osób mi go polecało:eheem

To jeszcze lepiej, ja wiem ze powinnam poprawnych form skladnikow uzywac ale wszystko wrzucam czesto do worka z retinem Dla mnie moze byc ta tania wersja na poczatek.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 15:31   #2927
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzisiejszy spacerek....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20201103-WA0018.jpg (137,4 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20201103-WA0011.jpg (155,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20201103-WA0019.jpg (149,2 KB, 68 załadowań)
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 15:35   #2928
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hejka


Gratuluję osięgnięcia potężnego dna uwidocznionego na fotografiach. U mnie zużycie idzie topornie i nijak nie umiem tego wytłumaczyć.



Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Co do Medika ta seria retinalu ( to retinal nie retinol ) Crystal jest świetna, idealna dla wrażliwców itp, szybciej i głębiej wnika i szybciej przekształca się w skórze w kwas retinowy, który to właśnie dopiero działa, no i te preparaty "kapsułkują" czyli no są zamknięte w tych otoczkach i jest mniej strat i skóra więcej dostaje, to tak upraszczając. Ja mam teraz ten Crystal 3 i przy nim zostanę

Dla mocniejszego kopa polecam Crystal Retinal 6 - ja jestem w trakcie używania i też nie podrażnia, ale mocniejszy kick zawsze się przyda > jesteśmy w podobnym wieku, z tego co kojarzę Także polecam Nie wiem czy nie kupię niebawem tej najmocniejszej wersji - 10.

Bardzo mi to pomogło w walce z niedoskonałościami, walczyłam z takimi cholerami białymi... prosaki to chyba się nazywa Takie białe kulki tuż pod naskórkiem (zablokowany tłuszcz), za chińskiego boga nie do wygmerania łapami, a retinalek piękne to wysuszył i usunęło się (złuszczyło) praktycznie samo, bajka.

Na przetłuszczanie i rozszerzone pory polecam też tonik z tej firmy - Pore Minimasing Tonic, ma świetny skład i faktycznie działa przy regularnym stosowaniu (ale to jak każda pielęgnacja) - skóra jest bardziej napięta i pory faktycznie węższe

Mam pytanie jeszcze.

Mogłybyście polecić jakiś dobry klej/bazę pod brokatowe cienie ?
Czytałam, że ten z Too Faced Shadow Insurance Glitter Glue jest dobry, ale niedostępny obecnie w Sephorze.

Wtopiłam z bardzo drogim cieniem Chantecaille Luminescent Eye Shade Kupiłam wersję Pangolin - piękny, głęboki fiolet ale ma duże drobiny, które okropnie się osypują Próbowałam nakładać to to na mokro pędzlem, palcem i cholera wie czym jeszcze I o ile przy samym nakładaniu mokrym palcem, cień tak bardzo się nie osypuje, to potem migruje po twarzy w ciągu dnia. Masakra. Te drobiny są naprawdę spore i wygląda to idiotycznie jak się je ma na dole policzka, nosie albo (o zgrozo) na czole W sztucznym świetle to istne disco.
Postanowiłam, że mu nie odpuszczę i znajdę na niego sposób Za ładny i zbyt drogi był.

Tak więc macie może jakieś propozycje co do tego kleju/bazy ?

Ten box z Sephory to jak dla mnie kiszka przy taaaakim progu ! Nie biere. Tym bardziej, że w sumie to nie bardzo wiadomo na czym polega ta promocja.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzisiejszy spacerek....

Ale pięknie ! Zazdrość odczuwam.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-11-03 o 15:38
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 16:21   #2929
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
No właśnie nie ma kodu. Ani na boxa ani na rabat. Nie wiadomo czy będzie to wchodzić stacjonarne czy online również. Dziś po północy się okaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edycja: doczytałam i jest w gwiazdce "Oferta ważna od 4 do 6 listopada 2020 r. jedynie w perfumeriach stacjonarnych lub do wyczerpania zapasów" więc wiem, że nic nie wiem 🤪
Jak będzie w stacjonarce to już w ogóle nie kusi po pierwsze nie chce mi się do stacjo jechać a po drugie u mnie na pewno tego nie bedzie - zawsze jak jest taka akcja to słyszę że nie ma i nie było / nie ma i w ogóle pierwsze słyszą o takiej akcji / było jedno ale już nie ma :co jest:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzisiejszy spacerek....
Aaaaaa ale zazdroszczę u nas pogoda taka że od południa musiałam światło świecić bo tak pochmurno i ciemno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88256812]Hejka


Gratuluję osięgnięcia potężnego dna uwidocznionego na fotografiach. U mnie zużycie idzie topornie i nijak nie umiem tego wytłumaczyć.






Dla mocniejszego kopa polecam Crystal Retinal 6 - ja jestem w trakcie używania i też nie podrażnia, ale mocniejszy kick zawsze się przyda > jesteśmy w podobnym wieku, z tego co kojarzę Także polecam Nie wiem czy nie kupię niebawem tej najmocniejszej wersji - 10.

Bardzo mi to pomogło w walce z niedoskonałościami, walczyłam z takimi cholerami białymi... prosaki to chyba się nazywa Takie białe kulki tuż pod naskórkiem (zablokowany tłuszcz), za chińskiego boga nie do wygmerania łapami, a retinalek piękne to wysuszył i usunęło się (złuszczyło) praktycznie samo, bajka.

Na przetłuszczanie i rozszerzone pory polecam też tonik z tej firmy - Pore Minimasing Tonic, ma świetny skład i faktycznie działa przy regularnym stosowaniu (ale to jak każda pielęgnacja) - skóra jest bardziej napięta i pory faktycznie węższe

Mam pytanie jeszcze.

Mogłybyście polecić jakiś dobry klej/bazę pod brokatowe cienie ?
Czytałam, że ten z Too Faced Shadow Insurance Glitter Glue jest dobry, ale niedostępny obecnie w Sephorze.

Wtopiłam z bardzo drogim cieniem Chantecaille Luminescent Eye Shade Kupiłam wersję Pangolin - piękny, głęboki fiolet ale ma duże drobiny, które okropnie się osypują Próbowałam nakładać to to na mokro pędzlem, palcem i cholera wie czym jeszcze I o ile przy samym nakładaniu mokrym palcem, cień tak bardzo się nie osypuje, to potem migruje po twarzy w ciągu dnia. Masakra. Te drobiny są naprawdę spore i wygląda to idiotycznie jak się je ma na dole policzka, nosie albo (o zgrozo) na czole W sztucznym świetle to istne disco.
Postanowiłam, że mu nie odpuszczę i znajdę na niego sposób Za ładny i zbyt drogi był.

Tak więc macie może jakieś propozycje co do tego kleju/bazy ?

Ten box z Sephory to jak dla mnie kiszka przy taaaakim progu ! Nie biere. Tym bardziej, że w sumie to nie bardzo wiadomo na czym polega ta promocja.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------




Ale pięknie ! Zazdrość odczuwam.[/QUOTE]Dzięki
Też tak myślę - przy takim progi to powinno tam być przynajmniej kilka pełnowymiarowych produktów a nie same minisy. Skąd oni wzieli wartość tego 1000 ? Chyba że to w dolarach Zimbabwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2020-11-03 o 16:23
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-03, 16:29   #2930
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88256812]

Mogłybyście polecić jakiś dobry klej/bazę pod brokatowe cienie ?
Czytałam, że ten z Too Faced Shadow Insurance Glitter Glue jest dobry, ale niedostępny obecnie w Sephorze.

[/QUOTE]


GlamGlue z GlamShopu .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2020-11-03 o 17:02
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 19:08   #2931
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzisiejszy spacerek....
Marzenie, zazdroszczę
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 19:19   #2932
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
GlamGlue z GlamShopu .
Dzięki, obczaję

Jeszcze mam na oku NYX glitter primer - podobno też spoko.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

Dzięki
Też tak myślę - przy takim progi to powinno tam być przynajmniej kilka pełnowymiarowych produktów a nie same minisy. Skąd oni wzieli wartość tego 1000 ? Chyba że to w dolarach Zimbabwe

No próg cenowy miażdży

A co do zawartości boxa, to jest jeszcze taka opcja, że mamy już wszystkiego po korek i ciężko nam zaimponować
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 19:31   #2933
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88257454]Dzięki, obczaję

Jeszcze mam na oku NYX glitter primer - podobno też spoko.[COLOR=Silver]

No próg cenowy miażdży

A co do zawartości boxa, to jest jeszcze taka opcja, że mamy już wszystkiego po korek i ciężko nam zaimponować [/QUOTE]

ja jak mi sie przypomnialo w PL w sklepach to tez ten primer mialam na liscie, ale nigdzie stacjonarnie nie bylo. Wszedzie mowili zeby na necie zamawiac. Rowniez tez do cienia fioletowego z blyskiem ale z Inglota. Cien przepiekny ale strasznie sie obsypuje. nakladam na korektor na chwile obecna i jest ok. ale nie podbija koloru jak ponoc ten primer z NYXa
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 19:34   #2934
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ja jak mi sie przypomnialo w PL w sklepach to tez ten primer mialam na liscie, ale nigdzie stacjonarnie nie bylo. Wszedzie mowili zeby na necie zamawiac. Rowniez tez do cienia fioletowego z blyskiem ale z Inglota. Cien przepiekny ale strasznie sie obsypuje. nakladam na korektor na chwile obecna i jest ok. ale nie podbija koloru jak ponoc ten primer z NYXa

Oooo....taki pożądany był ? I podbija kolor ? Chyba kcem go Może się skuszę na oba (Nyxa i ten z glamshopu)
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 19:59   #2935
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88257531]Oooo....taki pożądany był ? I podbija kolor ? Chyba kcem go Może się skuszę na oba (Nyxa i ten z glamshopu) [/QUOTE]

no ja tak go mialam zakodowany, ale suma summarum wylecialam bez...teraz zaluje ze poskapilam na przesylke Ale kto mogl przewidziec co sie wydarzy.

Kup dwa, potem mi napiszesz ktory lepszy

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Dzieki kobiety, pogoda i widoki wynagradzaja wiele w codziennym zyciu tutaj.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 20:34   #2936
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja biorę boxa dla goldow bo mam z mamuśka całą listę zakupów w S. Robię zapas masek glamglow, bo one u mnie jak wino, szybko się koncza. Są w fajnych zestawach. Poza tym to się chyba sumuje z rabatem 20%, więc tym bardziej chce, chociaż box sam w sobie to taki bez szalu
No i w końcu mam miejsce do denek, więc chyba znów wrócę do zużywania produktów i weryfikacji
Więc klaskam tym mocniej za Wasze denka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

powodzenia w polowaniu na boxa i rabat

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzisiejszy spacerek....
super fotki

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no ja tak go mialam zakodowany, ale suma summarum wylecialam bez...teraz zaluje ze poskapilam na przesylke Ale kto mogl przewidziec co sie wydarzy.

Kup dwa, potem mi napiszesz ktory lepszy

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Dzieki kobiety, pogoda i widoki wynagradzaja wiele w codziennym zyciu tutaj.

ja sie czaje na pojedyncze cienie z glamu

Wrociłam niedawno z zakupow:
musiałam Młodemu kolejne adidasy kupic bo zajechał a na kozaki na ciepło

udało mi sie kupic płyn micelarny z bakuchiolem z bielendy - genralnie wykorzystałam kupon w rosmanie - kurczaki ta aplikacja skomplikowana jest

Edytowane przez Karola 87
Czas edycji: 2020-11-03 o 22:14 Powód: bład i dopisek
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 08:45   #2937
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Też mnie nie zachwycił ten box z Sephory Nawet nie mam takich potrzeb zakupowych żeby dobić do tysiaka

Za to w innych kategoriach bez problemu Szukam pralki i suszarki, Samsung lub Electrolux, ale nie mogę się zdecydować na model. Miałam wybranego Electroluxa z opcją prania kaszmiru i autodozowaniem płynu do prania, ale wygląda na to, że ją wycofali, bo nigdzie nie mogę znaleźć
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 09:01   #2938
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Też mnie nie zachwycił ten box z Sephory Nawet nie mam takich potrzeb zakupowych żeby dobić do tysiaka

Za to w innych kategoriach bez problemu Szukam pralki i suszarki, Samsung lub Electrolux, ale nie mogę się zdecydować na model. Miałam wybranego Electroluxa z opcją prania kaszmiru i autodozowaniem płynu do prania, ale wygląda na to, że ją wycofali, bo nigdzie nie mogę znaleźć
Chyba od września mam suszarkę electrolux i już ją kocham. Za ręczniki, które odzyskują puchatość. Za pościel, która bez problemu się pracuje. Za to, że skończyły się notorycznie porozstawiane po domu suszarki. Mam opcję suszenia wełny i rzeczy sportowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 09:09   #2939
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Chyba od września mam suszarkę electrolux i już ją kocham. Za ręczniki, które odzyskują puchatość. Za pościel, która bez problemu się pracuje. Za to, że skończyły się notorycznie porozstawiane po domu suszarki. Mam opcję suszenia wełny i rzeczy sportowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ja też mam od kilku lat i jestem zachwycona. TŻ był przeciwny, a teraz wychwala pod niebiosa Wcześniej nic nie schło, nie mogłam się wyrobić z praniem i suszeniem.
No ale teraz będziemy się przeprowadzać i do nowego domu kupuję nowy zestaw, bo ten zostaje na miejscu ale wybór jest za duży
Jaki masz model?
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 09:46   #2940
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Ja też marzę o suszarce - niestety nowa pralka ładowana od góry a w nowym suszarka z pralka chyba nie wejdzie

A i tak muszę kupić : płytę,piekarnik,zmywarkę i może lodówkę

Wrzucam moje denko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201020_182142421.jpg (69,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201027_132721072.jpg (73,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201103_162551006.jpg (77,5 KB, 53 załadowań)
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.