Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-22, 21:18   #2911
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

To tylko ze 4 rozmiary za mała spódnica
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:21   #2912
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

nie przesadzaj, tylko 1-2 :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:25   #2913
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Po pierwsze według mnie bardziej rozwalające jest robienie komuś ukradkiem zdjęcia i publikowanie na portalu.

Nie ja robiłam zdjęcie Poza tym, sądzę, że publikowanie zdjęcia z widoczną twarzą byłoby naruszeniem prywatności itd. Ale skoro i tak Cię rozwaliłam, przepraszam
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:28   #2914
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Nie ja robiłam zdjęcie Poza tym, sądzę, że publikowanie zdjęcia z widoczną twarzą byłoby naruszeniem prywatności itd. Ale skoro i tak Cię rozwaliłam, przepraszam
Nie szkodzi, to w końcu wątek o "rozwalaniu"
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:09   #2915
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Po pierwsze według mnie bardziej rozwalające jest robienie komuś ukradkiem zdjęcia i publikowanie na portalu. Po drugie nie jest to wygląd jakoś szczególnie rozwalający, w moim rodzinnym mieście co druga dziewczyna tak wygląda a są przypadki o wiele, o wiele gorsze.
IMHO jak twarzy nie widac to nic złego., W którejś gazecie kobiecej tez tak robią -zamieszczają zdjęcia osób z ulicy pokazując na przykładach kto jest dobrze a kto źle ubrany ,jak źle to zasłaniają oczy żeby nie dało sie rozpoznać
A zdjęcie mnie rozwaliło .Pierwszy raz widzę kobietę która w biodrach jest węższa niż w talli I ten brzuch jak piłka na wierzchu dość niesmaczny .A ona w ogóle gruba nie jest ! prostu krzywdę sobie robi
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mój biust też do dużych nie należy, ale dobry push-up i po sprawie ale i tak wolę raczej zabudowane bluzki, bo w zamian lubię pokazywać nogi
myśle że dobrze dobrany half-cup daje lepszy efekt niż push up- bo naturalny


stary layout wrócił
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:18   #2916
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

jest taki typ figury, ze biodra sa wezsze niz talia i ramiona, taka kolezanke mialam. wygladala zawsze na osobe przy kosci mimo ze byla szczupla, bo miala waziutkie biodra i bardzo szczuple nogi, za to szerokie ramiona i zero talii, tak jakby rozszerzala sie ku gorze
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:57   #2917
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
IMHO jak twarzy nie widac to nic złego., W którejś gazecie kobiecej tez tak robią -zamieszczają zdjęcia osób z ulicy pokazując na przykładach kto jest dobrze a kto źle ubrany ,jak źle to zasłaniają oczy żeby nie dało sie rozpoznać
Dla mnie takie coś takiego jest po prostu rozwalające czy to na wizażu czy w gazecie. Dla mnie to żałosne żeby robic zdjęcie obcej dziewczynie na ulicy, to takie bez klasy... I jeszcze wklejanie tego w internecie. Smierdzi mi to próbą dowartościowania się
Mnie by w życiu do głowy nie przyszło zrobić komuś fote mimo iż naprawdę różne ciekawe zestawienia ubraniowe w życiu widziałam
Tak wiem, że bez twarzy, za upublicznianie twarzy sa paragrafy a tak się jest czystym

To żywy człowiek, a nie eksponat któremu można zrobić zdjęcie i zatytułować "patrzcie kogo dziś rozwalającego widziałam". Może ta pani nie życzy sobie by obca dziewczyna robiła jej zdjęcie i rozpowszechniała, nawet bez twarzy?

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Pierwszy raz widzę kobietę która w biodrach jest węższa niż w talli
Jest taki typ sylwetki - można mieć bardzo wąskie biodra i do tego masywny brzuch.

Edytowane przez blekitne_niebo
Czas edycji: 2011-04-22 o 23:00
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 23:13   #2918
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Smierdzi mi to próbą dowartościowania się
Nie, nie jest to próba dowartościowania się.

Skoro aż tak jesteś tym zbulwersowana, przepraszam, mogę usunąć zdjęcie
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:16   #2919
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Nie, nie jest to próba dowartościowania się.

Skoro aż tak jesteś tym zbulwersowana, przepraszam, mogę usunąć zdjęcie
Mnie po prostu bardzo dziwi, że można się tak postąpić. W sensie prawnym nie zrobiłaś nic złego, mnie to po prostu zniesmaczyło.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:21   #2920
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Dobra, zdjęcie zostało skasowane. Nie mam zamiaru obrażać uczuć innych osób, które mogłyby to zobaczyć

Edytowane przez RosemarieV
Czas edycji: 2011-04-23 o 02:25
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 09:24   #2921
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jest taki typ figury, ze biodra sa wezsze niz talia i ramiona, taka kolezanke mialam. wygladala zawsze na osobe przy kosci mimo ze byla szczupla, bo miala waziutkie biodra i bardzo szczuple nogi, za to szerokie ramiona i zero talii, tak jakby rozszerzala sie ku gorze
Ja mam taką figurę, niestety. Rożek się zwie.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 16:49   #2922
Marciamartyna
Raczkowanie
 
Avatar Marciamartyna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 495
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ja coraz wiecej zaczynam widywać dziwczynw kwiecistych,bawełnianych gaciach które wyglądają jak pielucha no dosłownie.Wczoraj bedą na mieście widziałam 5 dziewczyn w tych oto gaciach które nawet nie są dobre gatunkowo bo widać z bliska było że zmechacone są,a co najlepsze nie każdmeu do sylwetki pasują.Ludzie wpierw kupice sobie lustra !!
__________________
Live like there's no tommorow !
Ucze się do egzaminów GMAT i TOEFL
Uzależniona od zakupów
Zapuszczam włosy
Marciamartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 17:48   #2923
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Marciamartyna Pokaż wiadomość
Ludzie wpierw kupice sobie lustra !!

to piękne zdanie
ale fakt, niektórzy wyglądają, jakby przeglądali się co najwyżej w ekranie od kalkulatora
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:41   #2924
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

O ile widzieli kiedys kalkulator, bo rozmiaru to sobie wyliczyć nie potrafia
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:15   #2925
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Marciamartyna Pokaż wiadomość
Ja coraz wiecej zaczynam widywać dziwczynw kwiecistych,bawełnianych gaciach które wyglądają jak pielucha no dosłownie.Wczoraj bedą na mieście widziałam 5 dziewczyn w tych oto gaciach które nawet nie są dobre gatunkowo bo widać z bliska było że zmechacone są,a co najlepsze nie każdmeu do sylwetki pasują.Ludzie wpierw kupice sobie lustra !!
Możesz wkleić zdjęcie jak to wygląda, bo nie specjalnie sobie wyobrażam A raczej wyobrażam, ale to nie może być prawda
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 02:09   #2926
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Marciamartyna Pokaż wiadomość
Ludzie wpierw kupice sobie lustra !!
AVE
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 11:11   #2927
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie irytują wszędobylskie wzory kwiatowe Podobno to odkrycie tego sezonu, ale ja już całe lato i jesień przechodziłam w kwiecistych koszulach, więc chyba jest trendsetterką
To naprawdę wkurzające, że chcę sobie kupić wzorzystą koszulę/ top, wchodzę do sklepu, a tam jak w kwiaciarni. Ostatnio przeglądnęłam moją garderobię i znalazłam 4 koszule w kwiaty, kolczyki i bransoletki z tym motywem i nawet baleriny Mam dość.
Na szczęście w tym sezonie modne są też kolory fluo, więc jest coś dla równowagi
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 11:15   #2928
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A mnie wybitnie wkurza nieumiejętność dobrania koloru rajtek do swojej cery i karnacji. Wczoraj widziałam dziewczynę z chłopakiem, która ręce i ogólnie twarz miała bardzo bladą (co nie uważam za złe- każdy ma określony typ karnacji) ale na Boga... spojrzałam na dół a miała jeansową spódniczkę i kolor nóg, a raczej rajtek to był mniej więcej pomarańczowo- kasztanowy brąz, który na dodatek się mienił na wszystkie strony świata. Dziewczyna wyglądała krótko mówiąc śmiesznie, bo przez źle dobrany kolor rajtek wyglądała jak dwie różne połowy innych ludzi... ehh
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 11:24   #2929
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Mnie irytują wszędobylskie wzory kwiatowe Podobno to odkrycie tego sezonu, ale ja już całe lato i jesień przechodziłam w kwiecistych koszulach, więc chyba jest trendsetterką
To naprawdę wkurzające, że chcę sobie kupić wzorzystą koszulę/ top, wchodzę do sklepu, a tam jak w kwiaciarni. Ostatnio przeglądnęłam moją garderobię i znalazłam 4 koszule w kwiaty, kolczyki i bransoletki z tym motywem i nawet baleriny Mam dość.
Na szczęście w tym sezonie modne są też kolory fluo, więc jest coś dla równowagi

Myślałam, że tylko ja to widzę. WSZĘDZIE WIDZĘ KWIATY, w każdym sklepie. Tak mnie to irytuje Nie lubię takich kwiatowych wzorów, bo czuję się jak babcia albo ciotka klotka. Ale kolory fluo, mniam
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 11:25   #2930
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Dlatego tez po znalezieniu w szufladzie srebrnych rajstop odlozylam je, bo z moja bladoscia wyglądałam już jak totalny topielec...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 11:45   #2931
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Myślałam, że tylko ja to widzę. WSZĘDZIE WIDZĘ KWIATY, w każdym sklepie. Tak mnie to irytuje Nie lubię takich kwiatowych wzorów, bo czuję się jak babcia albo ciotka klotka. Ale kolory fluo, mniam
Do samych kwiatów jeszcze nic nie mam, też lubię czasami ubrać się bardziej subtelnie i delikatnie, ale nie chcę wyglądać jak 3/4 ulicy
Mam nadzieję, że za rok nie będę tak myśleć o kolarach fluo
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 11:50   #2932
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Suuuzi Pokaż wiadomość
A mnie wybitnie wkurza nieumiejętność dobrania koloru rajtek do swojej cery i karnacji. Wczoraj widziałam dziewczynę z chłopakiem, która ręce i ogólnie twarz miała bardzo bladą (co nie uważam za złe- każdy ma określony typ karnacji) ale na Boga... spojrzałam na dół a miała jeansową spódniczkę i kolor nóg, a raczej rajtek to był mniej więcej pomarańczowo- kasztanowy brąz, który na dodatek się mienił na wszystkie strony świata. Dziewczyna wyglądała krótko mówiąc śmiesznie, bo przez źle dobrany kolor rajtek wyglądała jak dwie różne połowy innych ludzi... ehh
Nie wiem co Cię tak rozśmieszyło, nie słyszałam o zakazie noszenia rajstop w innym kolorze niż własna karnacja Nie wiem czemu miało to wyglądac jak zlepek różnych ludzi, dla mnie bez sensu.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 11:52   #2933
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Nie wiem co Cię tak rozśmieszyło, nie słyszałam o zakazie noszenia rajstop w innym kolorze niż własna karnacja Nie wiem czemu miało to wyglądac jak zlepek różnych ludzi, dla mnie bez sensu.

Ja też mam bardzo bladą karnacje, dlatego zazwyczaj noszę czarne rajstopy. W beżu czuję się dziwnie. Szczególnie jak mam odsłonięte ramiona itp. Jakbym opaliła tylko nogi
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 11:55   #2934
MilkyShake
Raczkowanie
 
Avatar MilkyShake
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z łóżka :)
Wiadomości: 222
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Nie wiem co Cię tak rozśmieszyło, nie słyszałam o zakazie noszenia rajstop w innym kolorze niż własna karnacja Nie wiem czemu miało to wyglądac jak zlepek różnych ludzi, dla mnie bez sensu.
Bo taki zakaz nie istnieje, wystarczy mieć trochę dobrego smaku
to mniej więcej tak jak ze źle dobranym podkładem gdy twarz różni się kolorem od szyi i dekoltu
MilkyShake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 12:07   #2935
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez MilkyShake Pokaż wiadomość
Bo taki zakaz nie istnieje, wystarczy mieć trochę dobrego smaku
to mniej więcej tak jak ze źle dobranym podkładem gdy twarz różni się kolorem od szyi i dekoltu
Nietrafione porównanie. Przecież miała rajstopy, i widać było, że to rajstopy a więc nie udawała innej karnacji. Zresztą, ludzie, mówimy nie o beżowych rajstopach, tylko o pomarańczowo-brązowych.
Tak więc dalej nie widzę tu nic wielce rozśmieszającego.

Co innego, gdyby do bladolicej twarzy dziewczę wysmarowało sobie odnóża samoopalaczem, tu rozumiem powód do polewki
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 12:11   #2936
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Nie wiem co Cię tak rozśmieszyło, nie słyszałam o zakazie noszenia rajstop w innym kolorze niż własna karnacja Nie wiem czemu miało to wyglądac jak zlepek różnych ludzi, dla mnie bez sensu.

Na dole ciemne nogi niczym u mulatki a u góry blade ręce? No wybacz, ale dla mnie to wygląda po prostu śmiesznie. ;] I owszem, wygląda to jak dwie połówki sklecone z innych ludzi. Wyczucie estetyki, o nic innego tu nie chodzi. Chodzić sobie może jak najbardziej- tak samo jak mnie może to "rozwalać" ;]

Edytowane przez Suuuzi
Czas edycji: 2011-04-24 o 12:15 Powód: dopisek
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 12:13   #2937
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Suuuzi Pokaż wiadomość
A mnie wybitnie wkurza nieumiejętność dobrania koloru rajtek do swojej cery i karnacji. Wczoraj widziałam dziewczynę z chłopakiem, która ręce i ogólnie twarz miała bardzo bladą (co nie uważam za złe- każdy ma określony typ karnacji) ale na Boga... spojrzałam na dół a miała jeansową spódniczkę i kolor nóg, a raczej rajtek to był mniej więcej pomarańczowo- kasztanowy brąz, który na dodatek się mienił na wszystkie strony świata. Dziewczyna wyglądała krótko mówiąc śmiesznie, bo przez źle dobrany kolor rajtek wyglądała jak dwie różne połowy innych ludzi... ehh
Cytat:
Napisane przez MilkyShake Pokaż wiadomość
Bo taki zakaz nie istnieje, wystarczy mieć trochę dobrego smaku
to mniej więcej tak jak ze źle dobranym podkładem gdy twarz różni się kolorem od szyi i dekoltu
Mam bladą karnację i ciężko mi zawsze znaleźć rajstopy dla siebie (szczególnie jak się orientuje w ostatniej chwili i zostaje mi osiedlowy kiosk bo albo ramiona Królewny Śnieżki i nogi murzynki, albo rajstopy wyglądają jak białe). Na szczęście jest wybór różnych marek, kolorów, grubości(powyżej 10 den noszę, jak Cola_Ola czarne) i faktur (nienawidzę świecących) i każdy coś znajdzie.
Nigdy nie założyłabym rajstop wyraźnie ciemniejszych niż moja karnacja, tak jak nie kupię podkładu w kolorze Sand
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 12:14   #2938
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez MilkyShake Pokaż wiadomość
Bo taki zakaz nie istnieje, wystarczy mieć trochę dobrego smaku
to mniej więcej tak jak ze źle dobranym podkładem gdy twarz różni się kolorem od szyi i dekoltu
a wg mnie to dobre porównanie. Bardzo zabawnie wyglądają ciemne rajstopy do bladej karnacji.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 12:16   #2939
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Nietrafione porównanie. Przecież miała rajstopy, i widać było, że to rajstopy a więc nie udawała innej karnacji. Zresztą, ludzie, mówimy nie o beżowych rajstopach, tylko o pomarańczowo-brązowych.
Tak więc dalej nie widzę tu nic wielce rozśmieszającego.

Co innego, gdyby do bladolicej twarzy dziewczę wysmarowało sobie odnóża samoopalaczem, tu rozumiem powód do polewki
Bardzo trafione porównanie. I to i to, niedobrany do karnacji kolor. I nikt nie napisał, że to były kolorowe rajstopy, tylko "cieliste" w ciemnym kolorze. Widzisz różnice?

Trzeba nie mieć za grosz stylu, żeby założyć bardzo ciemne rajstopy przy bladej reszcie ciała.
Nie mówiąc już o tym, że właśnie "cieliste" rajstopy, powinny wyglądać jakby ich nie było.
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 12:21   #2940
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Suuuzi Pokaż wiadomość
A mnie wybitnie wkurza nieumiejętność dobrania koloru rajtek do swojej cery i karnacji. Wczoraj widziałam dziewczynę z chłopakiem, która ręce i ogólnie twarz miała bardzo bladą (co nie uważam za złe- każdy ma określony typ karnacji) ale na Boga... spojrzałam na dół a miała jeansową spódniczkę i kolor nóg, a raczej rajtek to był mniej więcej pomarańczowo- kasztanowy brąz, który na dodatek się mienił na wszystkie strony świata. Dziewczyna wyglądała krótko mówiąc śmiesznie, bo przez źle dobrany kolor rajtek wyglądała jak dwie różne połowy innych ludzi... ehh
Myślałam, że tylko mnie to rozwala, a bardzo wiele kobiet właśnie tak dziwnie dobiera rajstopy, nie tylko bladolice... typowa, jasna polska karnacja a rajstopy pomarańczowe, dziwnie to wygląda. Może to celowe zresztą, bo skoro ja z moją trupią karnacją jestem w stanie kupić rajstopy w kolorze nóg tak bardzo, że mało kto zauważa, że mam je na sobie to co dopiero osoby o naturalnym odcieniu skóry, wybór cielistych, beżowych rajstop jest ogromny
Ale cienkie, prześwitujące czarne rajstopy też mi sie nie podobają, zdecydowanie lepsze są kryjące.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.