Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-05, 14:43   #2911
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê dziewczyny :-D
Zraz idê farbowaæ w³osy. Jako ¿e jak wspomnia³am wcze¶niej nak³adam najpierw na odrosty sprawdzê "co u nich" po 10 min.
I jeszcze jedno pytanie czy mam zacz±æ farbowaæ od przodu g³owy (mam grzywkê je¶li to istotne) czy od ty³u.
Ja zawsze dzielê na pó³ w³osy. Przedzia³ek po ¶rodku i lecê raz w t± raz w tamt±. A przy grzywce zrobi³abym tak, ¿e zaczesa³a bym j± do góry i zrobi³a najpierw od spodu. Tam mog± byæ ciemniejsze (jak takie wyjd±) a na wierzch po³o¿y³abym pó¼niej aby kolor nie odbiega³ od ca³o¶ci.
Czyli grzywka do góry a reszta w³osów na czubku g³owy przedzielona przedzia³kiem. To moje zdanie ale pamiêtaj ja nie mam grzywki...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-05 o 14:44
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-05, 18:23   #2912
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zawsze dzielê na pó³ w³osy. Przedzia³ek po ¶rodku i lecê raz w t± raz w tamt±. A przy grzywce zrobi³abym tak, ¿e zaczesa³a bym j± do góry i zrobi³a najpierw od spodu. Tam mog± byæ ciemniejsze (jak takie wyjd±) a na wierzch po³o¿y³abym pó¼niej aby kolor nie odbiega³ od ca³o¶ci.
Czyli grzywka do góry a reszta w³osów na czubku g³owy przedzielona przedzia³kiem. To moje zdanie ale pamiêtaj ja nie mam grzywki...
Podziwiam ciê Kachula i inne farbuj±ce samodzielnie
Ja bym chyba zwariowa³a nak³adaj±c sobie sama farbê. Za bardzo bym siê zamartwia³a, ¿e gdzie¶ ¼le na³o¿y³am i kolor nierówno wyjdzie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 07:55   #2913
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Podziwiam ciê Kachula i inne farbuj±ce samodzielnie
Ja bym chyba zwariowa³a nak³adaj±c sobie sama farbê. Za bardzo bym siê zamartwia³a, ¿e gdzie¶ ¼le na³o¿y³am i kolor nierówno wyjdzie.
Ja nie jestem specem w nak³adaniu. Walê farbê na ³apê i wcieram a potem w³osy maja plamy Dobrze farbujê tylko mamie bo wszystko kontrolujê. A moja g³owa to co innego. Z ty³u nic nie widzê. Poza tym nigdy nie mam cierpliwo¶ci do pêdzelków i aplikatorów itp. Zaczynam normalnie jak fryzjer by mi nak³ada³ a potem chlast rêk±. Mo¿e to wina tego ¿e przy dzieciach muszê szybko wyj¶æ z ³azienki bo co chwila s³yszê krzyki i muszê sprawdziæ o co tym razem siê bij±. Uroki posiadania ch³opaków, przynajmniej moich. Teraz lepiej k³ad³am te blondy bo byli w przedszkolu i nareszcie by³am sama!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 10:03   #2914
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Podziwiam ciê Kachula i inne farbuj±ce samodzielnie
Ja bym chyba zwariowa³a nak³adaj±c sobie sama farbê. Za bardzo bym siê zamartwia³a, ¿e gdzie¶ ¼le na³o¿y³am i kolor nierówno wyjdzie.
Akurat ja to robiê ze dwóch wzglêdów:
- po pierwsze, farbowa³am w swoim ¿yciu mo¿e z trzy razy u fryzjera i nie widzia³am zadnej ró¿nicy miêdzy farbowaniem domowym a przez fryzjera. Raz nawet by³am niezadowolona, bo chcia³am du¿o ja¶niejszy kolor, a wysz³o to co wysz³o, a zap³aciæ trzeba by³o. I nie lubiê chodziæ do fryzjerów, nie wiem o czym gadac itp. Tak samo kosmetyczki, nie lubiê.
- po drugie, skoro nie widzê specjalnej ró¿nicy, to po co przep³acaæ
Wolê za to sobie kupiæ jakie¶ kosmetyki.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie jestem specem w nak³adaniu. Walê farbê na ³apê i wcieram a potem w³osy maja plamy Dobrze farbujê tylko mamie bo wszystko kontrolujê. A moja g³owa to co innego. Z ty³u nic nie widzê. Poza tym nigdy nie mam cierpliwo¶ci do pêdzelków i aplikatorów itp. Zaczynam normalnie jak fryzjer by mi nak³ada³ a potem chlast rêk±. Mo¿e to wina tego ¿e przy dzieciach muszê szybko wyj¶æ z ³azienki bo co chwila s³yszê krzyki i muszê sprawdziæ o co tym razem siê bij±. Uroki posiadania ch³opaków, przynajmniej moich. Teraz lepiej k³ad³am te blondy bo byli w przedszkolu i nareszcie by³am sama!
Moje dziewczyny tez siê bi³y, i k³oci³y
Ale ostatnio jako¶ im przesz³o i jest wielka siostrzana mi³osæ
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 11:23   #2915
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie jestem specem w nak³adaniu. Walê farbê na ³apê i wcieram a potem w³osy maja plamy Dobrze farbujê tylko mamie bo wszystko kontrolujê. A moja g³owa to co innego. Z ty³u nic nie widzê. Poza tym nigdy nie mam cierpliwo¶ci do pêdzelków i aplikatorów itp. Zaczynam normalnie jak fryzjer by mi nak³ada³ a potem chlast rêk±. Mo¿e to wina tego ¿e przy dzieciach muszê szybko wyj¶æ z ³azienki bo co chwila s³yszê krzyki i muszê sprawdziæ o co tym razem siê bij±. Uroki posiadania ch³opaków, przynajmniej moich. Teraz lepiej k³ad³am te blondy bo byli w przedszkolu i nareszcie by³am sama!
A ja my¶la³am, ¿e ty tym pêdzelkiem machasz ca³e w³osy Bo jak dla mnie to kolor zawsze ci równy wychodzi. Albo tak jest, albo ja ju¿ coraz bardziej ¶lepa siê robiê

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Akurat ja to robiê ze dwóch wzglêdów:
- po pierwsze, farbowa³am w swoim ¿yciu mo¿e z trzy razy u fryzjera i nie widzia³am zadnej ró¿nicy miêdzy farbowaniem domowym a przez fryzjera. Raz nawet by³am niezadowolona, bo chcia³am du¿o ja¶niejszy kolor, a wysz³o to co wysz³o, a zap³aciæ trzeba by³o. I nie lubiê chodziæ do fryzjerów, nie wiem o czym gadac itp. Tak samo kosmetyczki, nie lubiê.
- po drugie, skoro nie widzê specjalnej ró¿nicy, to po co przep³acaæ
Wolê za to sobie kupiæ jakie¶ kosmetyki.
Ja mam ju¿ swoj± sprawdzon± fryzjerkê, która potrafi zajarzyæ co ja chcê. A jak dam jej zdjêcia to ju¿ jest luks.
Tylko nadal ma tendencjê do ¶cinania grzywki zbyt krótko, wiêc grzywkê ¶cinam sobie sama No, teraz od kilku miesiêcy nie ¶cinam, bo najpierw zapuszcza³am, poniewa¿ fryzjerka zbyt du¿o uchlasta³a, a teraz nie mam pomys³u jak sobie ¶ci±æ. Jednak nied³ugo bêdê musia³a co¶ z ni± zrobiæ, bo mam taki klin z w³osów na czole i zaczynaj± mi siê z niego w³osy oddzielaæ od reszty jak nosze rozpuszczone.

Ja osobi¶cie lubiê, jak mi kto¶ co¶ z w³osami robi - prawie odp³ywam wtedy. Oczywi¶cie ¶cinanie w³osów siê tu nie zalicza, bo zapuszczam i tego pilnujê jak maniak
Do kosmetyczki te¿ bym sobie posz³a - mojej buziuni by siê czasem przyda³o, ale kasy na ni± brak. Wiêc ja robiê za kosmetyczkê mojej mamy, a mi nie ma kto
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-06 o 11:25
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 12:59   #2916
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kilka s³ów na temat wczorajszego farbowania. Farbê nak³ada³a mi moja mama, ma w tym wprawê aczkolwiek by³ jaki¶ czas przerwy, kiedy to farbê robi³am u fryzjera.
Farba z³apa³a równiutko Ale dobrze, ze nie trzyma³am jej czasowo zgodnie z instrukcj± tylko odrosty 15 min. potem ca³o¶æ 5 min. bo wyszed³ mi ¶redni br±z. Gdybym trzyma³a d³u¿ej mia³abym ciemny br±z grrr.... A mia³ byæ migda³owy z³ocisty jasny br±z Z racji tego, ¿e myjê w³osy codziennie pewnie za czas jaki¶ kolor siê po prostu zmyje i bêdzie ja¶niejszy. Ale z drugiej strony bêdê musia³a wcze¶niej zrobiæ kolor nastêpny.
Wychodzê z za³o¿enia, ¿e nie po to w instrukcji jest napisane 20 min. potem 10 min. ¿eby musieæ skracaæ o 5 min. Jednym s³owem nigdy wiêcej nie kupiê w drogerii farby z pocz±tkowym numerem 5 tylko tak jak radzi³y¶cie 6 i spokojnie mogê wówczas trzymaæ siê instrukcji. Wybra³am 5-tkê bo kolorek mi siê podoba³ i mia³am nadziejê, ¿e wyjdzie taki sam jak na zdjêciu. No có¿ do¶æ z³udzeñ.

Edytowane przez Natala6
Czas edycji: 2013-10-06 o 13:01
Natala6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 13:30   #2917
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka¿ wiadomo¶æ
Kilka s³ów na temat wczorajszego farbowania. Farbê nak³ada³a mi moja mama, ma w tym wprawê aczkolwiek by³ jaki¶ czas przerwy, kiedy to farbê robi³am u fryzjera.
Farba z³apa³a równiutko Ale dobrze, ze nie trzyma³am jej czasowo zgodnie z instrukcj± tylko odrosty 15 min. potem ca³o¶æ 5 min. bo wyszed³ mi ¶redni br±z. Gdybym trzyma³a d³u¿ej mia³abym ciemny br±z grrr.... A mia³ byæ migda³owy z³ocisty jasny br±z Z racji tego, ¿e myjê w³osy codziennie pewnie za czas jaki¶ kolor siê po prostu zmyje i bêdzie ja¶niejszy. Ale z drugiej strony bêdê musia³a wcze¶niej zrobiæ kolor nastêpny.
Wychodzê z za³o¿enia, ¿e nie po to w instrukcji jest napisane 20 min. potem 10 min. ¿eby musieæ skracaæ o 5 min. Jednym s³owem nigdy wiêcej nie kupiê w drogerii farby z pocz±tkowym numerem 5 tylko tak jak radzi³y¶cie 6 i spokojnie mogê wówczas trzymaæ siê instrukcji. Wybra³am 5-tkê bo kolorek mi siê podoba³ i mia³am nadziejê, ¿e wyjdzie taki sam jak na zdjêciu. No có¿ do¶æ z³udzeñ.
Kolorki na opakowaniach zazwyczaj maj± do¶æ ma³o wspólnego z tym, co mo¿e wyj¶æ, bo to grafik je robi takie ³adne.
Dlatego zawsze, ale to zawsze trzeba siê trzymaæ numeracji farb - wtedy mniejsze ryzyko pomy³ki. A je¶li producent nie trzyma siê standardowej formu³y oznaczania numerów farb i ma jak±¶ swoja w³asn±, to lepiej poszukaæ innej, lepiej opisanej farby z ³atwym do odczytania numerem.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 15:38   #2918
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A ja my¶la³am, ¿e ty tym pêdzelkiem machasz ca³e w³osy Bo jak dla mnie to kolor zawsze ci równy wychodzi. Albo tak jest, albo ja ju¿ coraz bardziej ¶lepa siê robiê
Tak jest...

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka¿ wiadomo¶æ
Kilka s³ów na temat wczorajszego farbowania. Farbê nak³ada³a mi moja mama, ma w tym wprawê aczkolwiek by³ jaki¶ czas przerwy, kiedy to farbê robi³am u fryzjera.
Farba z³apa³a równiutko Ale dobrze, ze nie trzyma³am jej czasowo zgodnie z instrukcj± tylko odrosty 15 min. potem ca³o¶æ 5 min. bo wyszed³ mi ¶redni br±z. Gdybym trzyma³a d³u¿ej mia³abym ciemny br±z grrr.... A mia³ byæ migda³owy z³ocisty jasny br±z Z racji tego, ¿e myjê w³osy codziennie pewnie za czas jaki¶ kolor siê po prostu zmyje i bêdzie ja¶niejszy. Ale z drugiej strony bêdê musia³a wcze¶niej zrobiæ kolor nastêpny.
Wychodzê z za³o¿enia, ¿e nie po to w instrukcji jest napisane 20 min. potem 10 min. ¿eby musieæ skracaæ o 5 min. Jednym s³owem nigdy wiêcej nie kupiê w drogerii farby z pocz±tkowym numerem 5 tylko tak jak radzi³y¶cie 6 i spokojnie mogê wówczas trzymaæ siê instrukcji. Wybra³am 5-tkê bo kolorek mi siê podoba³ i mia³am nadziejê, ¿e wyjdzie taki sam jak na zdjêciu. No có¿ do¶æ z³udzeñ.
Podstawowa zasada farbowania: zawsze kupujesz o ton jasniej ni¿ chcesz uzyskaæ. Podoba³a siê pi±tka? Kupujesz 6. Ale i tak trzeba pilnowaæ kolor i ¶lepo nie farbowaæ. Wstaw fotki!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 15:51   #2919
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jest...



Podstawowa zasada farbowania: zawsze kupujesz o ton jasniej ni¿ chcesz uzyskaæ. Podoba³a siê pi±tka? Kupujesz 6. Ale i tak trzeba pilnowaæ kolor i ¶lepo nie farbowaæ. Wstaw fotki!

Z³ota zasada, szczególnie je¶li chodzi o drogeryjne
Bo profesjonalne wychodz± bardziej zbli¿one do wzornika, ni¿ drogeryjne do zdjêcia z opakowania Przynajmniej ja mam takie do¶wiadczenia na swoich w³osach.

Ja zaraz idê siê "wypachniæ" kozieradk± przy skalpie i olejkiem z YR na koñce i ¶rodek. Zobaczymy, czy mnie nie zemdli od takiej mieszanki
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 17:14   #2920
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a ja zrobilam sobie wcierke z tymianku i kozieradki. Tymianek calkowicie zniwelowal smrod kozieradki! i taka mieszanka ma super zapach, nawet Tz powiedzial ze moge na noc uzywac bo zapach tymianku sprzyja mu we snie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 17:23   #2921
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a ja zrobilam sobie wcierke z tymianku i kozieradki. Tymianek calkowicie zniwelowal smrod kozieradki! i taka mieszanka ma super zapach, nawet Tz powiedzial ze moge na noc uzywac bo zapach tymianku sprzyja mu we snie
Serio? Chyba muszê jutro kupiæ tymianek Mi ta kozieradka a¿ tak mocno nie ¶mierdzi jak niektórzy "na necie" twierdzili, ale jednak czuje s³aby zapach kostki bulionowej

P.S. Sypiesz jedno + drugie i zalewasz wrz±tkiem razem w jednym kubku, czy parzysz je oddzielnie?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 17:37   #2922
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Serio? Chyba muszê jutro kupiæ tymianek Mi ta kozieradka a¿ tak mocno nie ¶mierdzi jak niektórzy "na necie" twierdzili, ale jednak czuje s³aby zapach kostki bulionowej

P.S. Sypiesz jedno + drugie i zalewasz wrz±tkiem razem w jednym kubku, czy parzysz je oddzielnie?
dwa razy pisalam do Alicji (ta blogowa popularna brunetka) ale olala moj komentarz, a potem wpis na fb zeby dopytac sie czy moge to polaczyc i jak...

sama zaparzylam jedno z drugim i tyle zobaczymy jak sie sprawdzi.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 17:52   #2923
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

z góry przepraszam za ma³y offtop ale goldika gratulujê wyj¶cia za m±¿ du¿o szczê¶cia wam ¿yczê
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 17:56   #2924
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
z góry przepraszam za ma³y offtop ale goldika gratulujê wyj¶cia za m±¿ du¿o szczê¶cia wam ¿yczê
dziekuje
widze, ze i Ty niedlugo bedziesz mezatka faaajna sprawa tak juz z obraczka na palcu. Przed upieralam sie, ze nic mi to nie zmieni. Ale odkad nosze obraczke i mam meza jakos tak mi fajniej tymbardziej, ze mamy prawie 2letniego syna.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

aaa i widze, ze nasze zwiazki tez mniej wiecej tyle samo trwaja, my jestyesmy razem od wrzesnia 2007
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 18:18   #2925
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dwa razy pisalam do Alicji (ta blogowa popularna brunetka) ale olala moj komentarz, a potem wpis na fb zeby dopytac sie czy moge to polaczyc i jak...

sama zaparzylam jedno z drugim i tyle zobaczymy jak sie sprawdzi.
W takim razie na twoim miejscu spróbowa³abym napisaæ u Anwen. Ona ma nawet k±cik "czytelnicy maj± g³os" i czasem publikuje do¶æ fajne pomys³y dziewczyn. Tylko, ¿e ona teraz na wakacjach jest, wiêc te¿ nie odpowie.
To z tych blogerek, co ja ¶ledzê zostaje Idalia

Teraz siedzê sobie z wtart± kozieradk± i olejkiem z YR na koñcówkach. Niestety kozieradka ma wiêksz± si³ê ra¿enia i czuæ j± przy ka¿dym poruszeniu g³owy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 18:45   #2926
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
W takim razie na twoim miejscu spróbowa³abym napisaæ u Anwen. Ona ma nawet k±cik "czytelnicy maj± g³os" i czasem publikuje do¶æ fajne pomys³y dziewczyn. Tylko, ¿e ona teraz na wakacjach jest, wiêc te¿ nie odpowie.
To z tych blogerek, co ja ¶ledzê zostaje Idalia

Teraz siedzê sobie z wtart± kozieradk± i olejkiem z YR na koñcówkach. Niestety kozieradka ma wiêksz± si³ê ra¿enia i czuæ j± przy ka¿dym poruszeniu g³owy
kozieradka jest obrzyyyydliwa sama bleee. Ale mysle, ze mozna ja z tymiankiem zmieszac. Ja dalam jeszcze kilka kropli konserwantu zeby mi ta mikstura z tydzien postala.

Anwen tez olewa moje wpisy ja nie wiem czemu mnie nie lubia, czy jak Zreszta osobiscie nie przepadam za ani jedna ani druga
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 19:04   #2927
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kozieradka jest obrzyyyydliwa sama bleee. Ale mysle, ze mozna ja z tymiankiem zmieszac. Ja dalam jeszcze kilka kropli konserwantu zeby mi ta mikstura z tydzien postala.

Anwen tez olewa moje wpisy ja nie wiem czemu mnie nie lubia, czy jak Zreszta osobiscie nie przepadam za ani jedna ani druga
A ja tam wolê robiæ za ka¿dym razem od nowa i tak± cieplutk± na ³epek Lubiê ciepe³ko, wiêc sama widzisz

Odno¶nie blogerek, có¿... To ja ju¿ nic nie mówiê, bo nigdy nie dobija³am siê do ¿adnej. Lubie tylko czytaæ posty, bo czasem ciekawe rzeczy s±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 19:16   #2928
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja nie mam czasu zeby codziennie sobie zaparzyc a tak mam buteleczke kolo umywalk i po kapieli ciach na glowke
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 19:19   #2929
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie mam czasu zeby codziennie sobie zaparzyc a tak mam buteleczke kolo umywalk i po kapieli ciach na glowke
Oj, ja jestem leniwa, ale bardziej lubiê ciepe³ko, wiêc robiê ¶wie¿e. No i ja dziecka nie mam, to mam czas ¿eby siê w to bawiæ co dzieñ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 19:41   #2930
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje
widze, ze i Ty niedlugo bedziesz mezatka faaajna sprawa tak juz z obraczka na palcu. Przed upieralam sie, ze nic mi to nie zmieni. Ale odkad nosze obraczke i mam meza jakos tak mi fajniej tymbardziej, ze mamy prawie 2letniego syna.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

aaa i widze, ze nasze zwiazki tez mniej wiecej tyle samo trwaja, my jestyesmy razem od wrzesnia 2007
hehe jeste¶cie 4 miesi±ce d³u¿ej ni¿ my wiec my bierzemy ¶lub 4 miesi±ce po was
obr±czke na palcu nosimy juz d³ugo choæ tylko tak± srebrn± ale zawsze choæ rzeczywi¶cie nie mogê siê doczekaæ noszenia tych "prawdziwych" akurat jutro je odbieramy (choæ muszê przyznaæ, ze trochê siê bojê bo T¯ namówi³ mnie na brylancik w obr±czce i nie wiem czy dobrze zrobi³am, ¿e da³am siê namówiæ oka¿e siê jutro )
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 19:45   #2931
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Podstawowa zasada farbowania: zawsze kupujesz o ton jasniej ni¿ chcesz uzyskaæ. Podoba³a siê pi±tka? Kupujesz 6. Ale i tak trzeba pilnowaæ kolor i ¶lepo nie farbowaæ. Wstaw fotki!
Cz³owiek uczy siê ca³e ¿ycie. Jestem dziêki Tobie m±drzejsza w temacie wybierania farb do w³osów, za co Ci dziêkujê Od teraz kupujê farbê sama zgodnie z radami i nak³adam farbê w domku. Efekt ten sam co u fryzjera (w wiêkszo¶ci przypadków) a kasa zaoszczêdzona na co¶ innego Fotkê postaram siê wstawiæ jutro, pozdrowionka dla Was :-D

Edytowane przez Natala6
Czas edycji: 2013-10-06 o 19:46
Natala6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 19:53   #2932
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka¿ wiadomo¶æ
Cz³owiek uczy siê ca³e ¿ycie. Jestem dziêki Tobie m±drzejsza w temacie wybierania farb do w³osów, za co Ci dziêkujê Od teraz kupujê farbê sama zgodnie z radami i nak³adam farbê w domku. Efekt ten sam co u fryzjera (w wiêkszo¶ci przypadków) a kasa zaoszczêdzona na co¶ innego Fotkê postaram siê wstawiæ jutro, pozdrowionka dla Was :-D
To masz jeszcze "prezencik" ode mnie Kondensacja info z ró¿nych blogów i stron z farbami.


Numer 1 to czarny do 10 bardzo bardzo jasny blond - to odcienie podstawowe
1-czarny
2-bardzo ciemny br±z
3-ciemny br±z
4-br±z
5-jasny br±z
6-ciemny blond
7-blond
8-jasny blond
9-bardzo jasny blond
10-bardzo bardzo jasny blond i super jasny blond

Odcienie podstawowe pog³êbione maj± 0 po przecinku (lub po kropce) czyli np. 5,0 to g³êboki jasny br±z / odcienie pog³êbione oznaczane s± te¿ jako ,00 - tzw. pog³êbione natury (do farbowania opornych w³osów lub do pigmentacji).


Refleksy maj± oznaczenie od 1 do 7
1- popielaty (zawiera barwnik niebieski)
2 - opalizuj±cy (zawiera barwnik fioletowy)
3 - z³ocisty (zawiera barwnik ¿ó³ty)
4- miedziany (zawiera barwnik pomarañczowy)
5- mahoniowy
6 - czerwony (zawiera barwnik czerwony)
7 - metaliczny (zawiera barwnik zielony) [UWAGA - czêsto jest to pog³êbiony br±z]


Oznaczenia zawieraj±ce litery:
A- popiel
B- be¿ lub br±z
S- srebrny
G- z³oty
V- fiolet
R- czerwieñ
N- naturalny

0 lub N- naturalny
NN- naturalny g³êboki
1 lub A- popielaty
2 lub P lub V- per³owy, opalizuj±cy, fioletowy
3 lub G- z³oty
03 lub 13 lub GB lub B- be¿owy, popielato-z³ocisty
34- z³oto-miedziany
4 lub K- miedziany
5- mahoniowy
6 lub R- czerwony
7- metaliczny lub matowy
8-per³owy
12 lub 21- mro¼ny, lodowy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-06 o 19:56
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 20:47   #2933
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie mam czasu zeby codziennie sobie zaparzyc a tak mam buteleczke kolo umywalk i po kapieli ciach na glowke
A ja zaparzam, czekam a¿ ostygnie, u¿ywam i bach do lodówki bo tak mo¿e ponoæ z tydzieñ staæ.

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka¿ wiadomo¶æ
Cz³owiek uczy siê ca³e ¿ycie. Jestem dziêki Tobie m±drzejsza w temacie wybierania farb do w³osów, za co Ci dziêkujê Od teraz kupujê farbê sama zgodnie z radami i nak³adam farbê w domku. Efekt ten sam co u fryzjera (w wiêkszo¶ci przypadków) a kasa zaoszczêdzona na co¶ innego Fotkê postaram siê wstawiæ jutro, pozdrowionka dla Was :-D


---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Mcromance ja siê przy tym prawie posika³am ze ¶miechu:
www.youtube.com/watch?v=bSNmkfXJCBk
http://www.youtube.com/watch?v=JBrSQ9aLgEA
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 20:51   #2934
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To masz jeszcze "prezencik" ode mnie Kondensacja info z ró¿nych blogów i stron z farbami.


Numer 1 to czarny do 10 bardzo bardzo jasny blond - to odcienie podstawowe
1-czarny
2-bardzo ciemny br±z
3-ciemny br±z
4-br±z
5-jasny br±z
6-ciemny blond
7-blond
8-jasny blond
9-bardzo jasny blond
10-bardzo bardzo jasny blond i super jasny blond

Odcienie podstawowe pog³êbione maj± 0 po przecinku (lub po kropce) czyli np. 5,0 to g³êboki jasny br±z / odcienie pog³êbione oznaczane s± te¿ jako ,00 - tzw. pog³êbione natury (do farbowania opornych w³osów lub do pigmentacji).


Refleksy maj± oznaczenie od 1 do 7
1- popielaty (zawiera barwnik niebieski)
2 - opalizuj±cy (zawiera barwnik fioletowy)
3 - z³ocisty (zawiera barwnik ¿ó³ty)
4- miedziany (zawiera barwnik pomarañczowy)
5- mahoniowy
6 - czerwony (zawiera barwnik czerwony)
7 - metaliczny (zawiera barwnik zielony) [UWAGA - czêsto jest to pog³êbiony br±z]


Oznaczenia zawieraj±ce litery:
A- popiel
B- be¿ lub br±z
S- srebrny
G- z³oty
V- fiolet
R- czerwieñ
N- naturalny

0 lub N- naturalny
NN- naturalny g³êboki
1 lub A- popielaty
2 lub P lub V- per³owy, opalizuj±cy, fioletowy
3 lub G- z³oty
03 lub 13 lub GB lub B- be¿owy, popielato-z³ocisty
34- z³oto-miedziany
4 lub K- miedziany
5- mahoniowy
6 lub R- czerwony
7- metaliczny lub matowy
8-per³owy
12 lub 21- mro¼ny, lodowy
mo¿e by to dodaæ do pierwszego postu ?
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 21:08   #2935
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e by to dodaæ do pierwszego postu ?
To zapisz sobie tego bloga w zak³adkach Polecam.
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html
A tu ca³y spis porad:
http://blogblondbunny.blogspot.com/p/wosy.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 21:11   #2936
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To zapisz sobie tego bloga w zak³adkach Polecam.
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html
A tu ca³y spis porad:
http://blogblondbunny.blogspot.com/p/wosy.html
jestem fryzjerk± wiêc mi to do niczego nie jest potrzebne tak po prostu zaproponowa³am ¿eby ka¿da zawsze mia³a taki spis pod rêk±
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-06, 21:19   #2937
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance ja siê przy tym prawie posika³am ze ¶miechu:
www.youtube.com/watch?v=bSNmkfXJCBk
http://www.youtube.com/watch?v=JBrSQ9aLgEA
Dobrze, ¿e dopiero wróci³am z kibelka, bo ja bym siê na pewno zsika³a ze ¶miechu Uwielbiam Cesara
Dog is like: "What?! She started it !!!"


Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e by to dodaæ do pierwszego postu ?
Fajnie by by³o, ale jako¶ nie wiem, kogo dorwaæ, ¿eby to tam doklei³. A ¿e pierwszy post w tym w±tku nie mój, to te¿ nic nie mogê zrobiæ.

Poza tym, ile osób rzeczywi¶cie przeczyta pierwszy post w w±tku? Czê¶æ ewentualnie znajdzie interesuj±cy w±tek i wali pytania bez czytania.
Wiêkszo¶æ "nowych" na Wiza¿u zwyczajnie za³o¿y nowy w±tek z jednym i tym samym pytaniem przerobionym ju¿ milion razy w innych istniej±cych
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-06 o 21:20
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-07, 07:07   #2938
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
jestem fryzjerk± wiêc mi to do niczego nie jest potrzebne tak po prostu zaproponowa³am ¿eby ka¿da zawsze mia³a taki spis pod rêk±
No to my mamy na pewno

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze, ¿e dopiero wróci³am z kibelka, bo ja bym siê na pewno zsika³a ze ¶miechu Uwielbiam Cesara
Dog is like: "What?! She started it !!!"




Fajnie by by³o, ale jako¶ nie wiem, kogo dorwaæ, ¿eby to tam doklei³. A ¿e pierwszy post w tym w±tku nie mój, to te¿ nic nie mogê zrobiæ.

Poza tym, ile osób rzeczywi¶cie przeczyta pierwszy post w w±tku? Czê¶æ ewentualnie znajdzie interesuj±cy w±tek i wali pytania bez czytania.
Wiêkszo¶æ "nowych" na Wiza¿u zwyczajnie za³o¿y nowy w±tek z jednym i tym samym pytaniem przerobionym ju¿ milion razy w innych istniej±cych
Ja te¿ nie lubi³am tego odsy³ania przez innych z tekstem: "by³o na w±tku - przeszukaj" - wiem jak przeszukiwaæ ale czasem zmieni siê s³owo inaczej i lipa i nie mog³am znale¼æ, dlatego wtedy pyta³am a laski mi taki tekst. Albo: przeszukaj w±tek, kiedy¶ by³o. A ca³y w±tek ma 9 starych zamkniêtych jeszcze. I we¼ szukaj. Ja nie widzê problemu gdy kto¶ o co¶ pyta ale nie lubiê osób, które nawet obecnego w±tku nie przeszukuj± albo nawet nie wiedz± do czego s³u¿y google... Ale tak czy siak zawsze tu jeste¶my aby pomagaæ.

A co do Cesara to planujê sobie kupiæ jego ksi±¿kê o wychowaniu idealnego psa.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-07, 07:20   #2939
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 100
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mam pytanie : jak to jest ze zmian± odcienia? Teraz mam sp³ukany 6.3 z welli , a wola³abym co¶ zimniejszego jak 6.0 lub 6.1 . Je¿eli bezpo¶rednio na³o¿ê farbê nie wyjd± zielone?
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-07, 08:31   #2940
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ysia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie : jak to jest ze zmian± odcienia? Teraz mam sp³ukany 6.3 z welli , a wola³abym co¶ zimniejszego jak 6.0 lub 6.1 . Je¿eli bezpo¶rednio na³o¿ê farbê nie wyjd± zielone?
Ogólnie najpierw powinno siê zej¶æ na naturê i potem próbowaæ samego ch³odu. Mo¿esz te¿ spróbowaæ 6,31 albo 6,13 to bêdzie z³ote i ch³odne
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.