Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-19, 16:09   #2941
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Ja znalazlam cos takiego
O super te gołąbki dziękuję
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:10   #2942
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość

dzieki za oswiecenie nawet fajna taka zabawa heheh

A jakie jeszcze zabawy planujecie na wasze wesele? My mamy przed weselem ustalic z naszym grajkiem jakie chcemy zabawy i ile mniej wiecej... Problem tylko w tym, ze ja nie za bardzo lubie takie zabawy...zawsze jak jestem na czymis weselu to staram sie tego unikac jak ognia A przewaznie jest tak, ze para mloda na weselu musi brac udzial w prawie kazdej zabawie (przynajmniej na takich weselach bywalam) a ja np nie chcialabym wlewac ustami wody do butelki znajdujacej sie w kroczu pana mlodego albo pompowac balona pod pupa pana mlodego czy cos w tym rodzaju no i nie wiem jakie zabawy by tu wymyslec...
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:36   #2943
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
cześć
nadrobie kiedy indziej co naklepałyście
nie odpisałam wczoraj bo cos z klawiaturą mi sie stało i nic nie mogłam napisac.
Jesli chodzi o zaproszenia to poprostu masakra okropne sa , mama powiedziała że nadaja się do spalenia.Wymiary 10 na 10 cm kolor dektury wykonanie do dupy, jedynie to środek fajny ładnie wypisane i nic po za tym . Wstyd takie dawać zaproszenia, koperty to takie jak kupujecie płytę Cd czysta i dają w takich papierowych opakowaniach , poprostu masakra . Normalnie az sie rozpłakałam, tak długo czekałam na te zaproszenia, w sumie to moja wina bo mogłam zamówić najpierw jedno i zobaczyc jak wtyglądają, ale koleś miał tyle pozytywnych komentarzy więc mówie że skoro wszystkim sie podobały to napewno są świetne, ale tu był mały zonk , maskra jestem załamana. jedziemy z TŻ dzisiaj i kupimy takie do wypisania długopisem i już tylko szkoda kasy bo w sumie co wydaliśmy teraz i wydamy na kolejne to byśmy mieli super piekne zaproszenia za łączną kwote którą wydamy. jestem załamana , nigdy więcej nic nie zamówię przez neta. Najpierw welon do dupy teraz zaproszenia.
bardzo mi przykro z powodu zaproszen
powiedz od kogo kupowalas?
bo my tez mamy na allegro zamawiac

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia moich zaproszeń. Robione na szybkiego przed chwilą, tak więc ich jakość nie jest za dobra. Nie umiałam zamazać nazwisk, więc przykryłam karteczkami Trochę to śmiesznie wygląda, ale co tam

Z tej strony zamawiane:http://www.allegro.pl/item554283168_...4_ekspres.html
bardzo ladne zaproszenia

Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
Najfajniejsze to będzie złamać pieczęć
hmmm a skad bedziesz wiedziala ktore zaproszenie dla kogo ...
bedziesz musiala wczesniej zlamac pieczec zanim dasz gosciom?


Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
Wrzucam wam fotki , to nie sa te sukienki które przymierzałam ale ten sam styl.

1 i 2 sukienki empire, józefinki itp. w tej podobno wygladam najlepiej i musze przyznac ze zawsze mi sie takie podobały i czułam sie świetnie.

3 i 4 taka sama góra ( do bioder)jak w 3 dół z koronki jak w 4, tez sie dobrze czułam jest przeciwiństwem tych pierwszych , bardziej strojna, fajna

5. Szukienka gładka z koronką kończącą sie an wysokości bioder ...

Mam totalny mętlik w głowie
kurcze trudny wyboru ...
wszystkie sa sliczne

szkoda ze nie moglas zrobic zdjec ..
gdybysmy cie zobaczyli w sukniach
napewno wiedzialybysmy w ktorej ci najpiekniej
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:52   #2944
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

kurcze trudny wyboru ...
wszystkie sa sliczne

szkoda ze nie moglas zrobic zdjec ..
gdybysmy cie zobaczyli w sukniach
napewno wiedzialybysmy w ktorej ci najpiekniej
Tez żałuje bo ja juz sama dokładnie nie pamietam jak te suknie wyglądały i jak aj w nich wyglądałam, z tego podekscytowania zapomniałam ale nie dało sie babki przekonać.
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:08   #2945
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
Tez żałuje bo ja juz sama dokładnie nie pamietam jak te suknie wyglądały i jak aj w nich wyglądałam, z tego podekscytowania zapomniałam ale nie dało sie babki przekonać.
no wlasnie szkoda ze nie dalo rady zrobic fotki
a z km bylas ogladac suknie?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:14   #2946
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
Tez żałuje bo ja juz sama dokładnie nie pamietam jak te suknie wyglądały i jak aj w nich wyglądałam, z tego podekscytowania zapomniałam ale nie dało sie babki przekonać.
No ciezko czasem z tymi kobitkami w salonach przewanie w tych wiekszych nie daja robic zdjec bo tez pytałam ale w koncu wybrałam sie do mniejszego i tam akurat nie było szefowej i dziewczyny pozwoliły popstrykac szybko zdjecia. To bardzo pomaga bo siadłam w domu na spokojnie obejrzałysmy z mamą i wiedziałam ktora wybieram. W salonie mierzac ciezko jest dostrzec wszystkie szczegóły. W salonie bardziej podobała mis ie inna ale jak obejrzałam zdjecia to straciła na wartosci i wybrałam swoja i jestem super zadowolona.
Moze idz do jakiegos innego salonu moze tam pozwola fotki robic
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:27   #2947
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
Wrzucam wam fotki , to nie sa te sukienki które przymierzałam ale ten sam styl.

1 i 2 sukienki empire, józefinki itp. w tej podobno wygladam najlepiej i musze przyznac ze zawsze mi sie takie podobały i czułam sie świetnie.

3 i 4 taka sama góra ( do bioder)jak w 3 dół z koronki jak w 4, tez sie dobrze czułam jest przeciwiństwem tych pierwszych , bardziej strojna, fajna

5. Szukienka gładka z koronką kończącą sie an wysokości bioder ...

Mam totalny mętlik w głowie
Kazda ma swoj urok, ale...
Powiem Ci co ja zrobiłam, poniewaz byłam w podobnej sytuacji. Mnie równiez podobały sie różne style. Mierzyłam podobne do tych z 1 i 2 zdjecia, wygladalam ładnie ale zbyt dziewczeco, natomiast te inne sa bardziej kobiece. Musisz pomyśleć czego chcesz od tej sukni. Bo jeśli chcesz wygladac uroczo, pieknie ale jednak bardziej dziewczeco wybierz w stylu józefinki. Natomiast jeśli chcesz bardziej kobieco to wez inna.

Ja jeszcze wzielam pod uwage to, że taka kiecke jak 3, 4 lub 5 zakładasz jeden raz w życiu, bo jest bardziej strojna a te z 1 i 2 zdjecia skromniejsze i można takie nałożyc na jakias inna okazje. Takie jest moje zdanie.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 17:27   #2948
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Najlpierw do USC bym poszla
jak juz bedziecie miec papiery z usc to do ksiedza spiac protokol i dac na zapowiedzi
I to wszytsko
A macie juz akty urodzenia? czy to wasze miasto wspolne?

ooo popscene Ty żyjesz?
Nie mamy aktów urodzenia. Ślub bierzemy w mojej rodzinnej miejscowości i tutaj też mieści się USC. Ale rozumiem, że w takim razie tż musi odebrać swój akt urodzenia i z tym mamy iść do USC u mnie, tak? Ale czy w takiej sytuacji ja mam też odbierać swój akt?

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A możesz mi powiedzieć jak wyglądają takie miseczki? Czy one są zczepione z przodu tak jak stanik? Czy są wszywane każda osobno? I są wszyte pod poszewkę, czy "na wierzch"?
Gorsetu nie chcę, bo dziwnie się w nich czuję.

Trzymam kciuki za egzamin .
Miseczki są wszywane pojedynczo, ale reszty szczegółów nie znam. Przymiarkę mam 28 lutego i wtedy będę wiedzieć więcej na ten temat. Wydaje mi się jednak, że one nie są wszywane pod podszewkę.
Dzięki za kciuki, bardzo się przydadzą
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:45   #2949
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Nie mamy aktów urodzenia. Ślub bierzemy w mojej rodzinnej miejscowości i tutaj też mieści się USC. Ale rozumiem, że w takim razie tż musi odebrać swój akt urodzenia i z tym mamy iść do USC u mnie, tak? Ale czy w takiej sytuacji ja mam też odbierać swój akt?
No właśnie ja mam ten sam dylemat nie wiem co i jak po kolei z tymi ślubnymi papierkami. ślub biore u tz w miescie ja mam inny USC wiec ja musze wybrać swoj akt urodzenia w parafi akt chrztu a gdzie wybieram ten swistek o braku przeciwskazan do małzeństwa u mnie w USC?? u mnie w parafi musze dac na zapowiedzi wziasc jakas karteczke i dopiero z tym do spisania protokołu do parafi tzta?? Dobrze myśle?? pomozcie juz sie pewnie orientujecie w tej slubnej gmatwaninie

Edytowane przez agnes208
Czas edycji: 2009-02-19 o 17:46
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:01   #2950
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dziewczyny doradzcie mi to nie wiem ktora wybrac, jedna jest toszke zamazana siostr ami tak niefortunnie zrobila fotkie, nie bede sugerowac ktora mi sie bardzije podoba bo chce zebyscie to ocenily

oczywiscie moja będzie biała, te są smietanka i ecru

czekam na komentarze



dodałam jeszcze po jednej z obu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg madeira.jpg (27,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaaaaaaa.jpg (49,5 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg madeira2.jpg (28,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0091.jpg (28,6 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez MagdaZb
Czas edycji: 2009-02-19 o 18:10
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:03   #2951
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

moim zdaniem 2 w jedynce jakos tak cos pogrubia w brzuchu chyba ze to wina zdjecia
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 18:06   #2952
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
moim zdaniem 2 w jedynce jakos tak cos pogrubia w brzuchu chyba ze to wina zdjecia

właśnie zapomniałam napisać, ze w brzuchu była za luźna i dlatego moze tak wyglądać, a druga była ogolnie troszke za luzna

dzieki
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:09   #2953
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
właśnie zapomniałam napisać, ze w brzuchu była za luźna i dlatego moze tak wyglądać, a druga była ogolnie troszke za luzna

dzieki
A to widzisz pewnie dlatego odniosłam takie wrazenie ale moim zdaniem 2 bardzo ładnie podkreśla twoja figure.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:10   #2954
kabimba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam ten sam dylemat nie wiem co i jak po kolei z tymi ślubnymi papierkami. ślub biore u tz w miescie ja mam inny USC wiec ja musze wybrać swoj akt urodzenia w parafi akt chrztu a gdzie wybieram ten swistek o braku przeciwskazan do małzeństwa u mnie w USC?? u mnie w parafi musze dac na zapowiedzi wziasc jakas karteczke i dopiero z tym do spisania protokołu do parafi tzta?? Dobrze myśle?? pomozcie juz sie pewnie orientujecie w tej slubnej gmatwaninie
trzeba uwazac na terminy.
do Twojej parafii nie wczesniej niż 3 miesiace do daty podpisania "protokołu przedslubnego" tam gdzie bedzie slub. I ten protokół najczesciej spisuje sie 3 miesiace przed. wiec tak jak jest juz ok 5 miesiecy do slubu, to mozna pobrac ten akt chrztu (nic albo co łaska)
jak jestes u siebie to warto pobrac z usc skrocony akt urodzenia (22zł)

i teraz +/- 3 miesiace do slubu idzie sie spisac ten protokol u ksiedza proboszcza.
kazda ze stron musi miec akt chrztu z notatka o bierzmowaniu, jakies swiadectwo z religia ( najlepiej ostanie), jak juz macie to zasw. o naukach i dowody osobiste.

natomiast jak juz jest mniej niz 3 miesiace do slubu, to wtedy idziesz do USC tz, on nie musi miec nic, bo jego papiery sa tam w archiwum, Ty przedstawiasz ten akt skrocony swoj i na podstawie tego usc wydaje to "zaswiadczenie o braku ,mozliwosci.." i jak sie to ma to tzreba to ksiedzu doniesc ( np z naukami przedmalzenskimi)

ja jestem na etapie " po protokole" tak wiec sekcje usc znam tylko z teorii :P
wiec nie ręczę
kabimba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:15   #2955
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

o dziekuje ci bardzo naswietliłas mi sytuacjea powiedz mi jeszcze kiedy musze dac u mnie w parafii na zapowiedzi bo i chyba taki papierek musze zaniesc do patrafi tzta ?? łee te papierzyska mam nadzieje ze beda wydawac to w miare szybko nie tak jak u ktores z dziewczyn trzeba było czekac tydzien.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:24   #2956
kabimba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dokładnie jak mówisz, podczas tego protokołu ksiadz wydaje:
- 2 kartekczki do spowiedzi: jedna na narzeczonej i osobna dla narzeczonego ( i na nich w zaleznosci czy sie mieszka razem czy nie, jedna albo dwie spowiedzi)
- karteczke dla Ciebie z której na jednej stronie pisze od parafii A do parafii B z prosba o wygloszenie zapowiedzi itd.. ;
a na odwrocie jest juz gotowy formularz parafia B wyglosila/wywiesiła zapowiedzi i ze zadnych uwag nie zgłoszono

Edytowane przez kabimba
Czas edycji: 2009-02-19 o 18:32
kabimba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:33   #2957
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Hej

Witam wszystkie nowe panienki

strobiluska piękny prezent dostaliście od babci świetnie, że macie wystarczajaco dużo złota na obrączki i rodzinka was tak obdarowała

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
: jupi: Mam moją najwspanialszą na świecie suknię




Baja twoje kciuki bardzo pomogły

Wiec tak: zdjęcie z fotki która tu wklejałam wygląda słabo w porównaniu z tym co dostałam. Suknia jest tak idealnie uszyta że nie wierzyłam, ze ją mam, że to nie sen. Naczytałam sie tylu róznych komentarzy na forach, ze po prostu się bałam. Mała paczka (jak poduszka). Porządnie opakowana, ładnie w srodku złożona. Okazało sie ze uszyła jednak ecru, ale jasne- najpierw chciałam ecru, potem prosiłam o białą (ale tylko dlatego, zeby łatwiej było dokupić i doszyć jakieś inne białe ozdoby gdyby była brzydka ). Gorset jest przepieknie uszyty, leży idealnie, jak ,,odlany" na mnie ramiaczka idealnej długości, miseczki mięciutkie wszyte (mierzyłam wczoraj bez stanika!) i , fiszbiny pionowe. Mały ten...
Jest tak cudowna, ze jedynie musze ją skrócić na dole bo zamówiłam o 5 cm dłuższą na wszelki wypadek). Wczoraj nie chciałam jej zdjąć, wiec juz wiem co to znaczy, że jak sie załozy tę właściwą suknię to juz się nie chce innej i nie chce sie jej sciagać
super, że suknia spełniła Twoje oczekiwania z niecierpliwością czekan na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o trzymanie kciuków jutro od 15, ponieważ zdaję swój egzamin dyplomowy. Nie stresuję się specjalnie, ale kciuki i wsparcie mile widziane
mocno zaciskam

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
a w ogóle dziewczyny ostatnio miewam koszmary senne związane ze ślubem śniło mi się raz że czekaliśmy na moją świadkową i w tym czekaniu ja zdjęłam suknie, na nogach miałam czarne buty, szpilki z których poodpadały obcasy na panieńskim i jak przyszła moja świadkowa to powiedziała że nie może nią być bo nie. Wybraliśmy jakąś dziewczynę z gości pozostałych par (było nas kilka na tą samą godzinę). I już wchodzą pozostałe pary a ja na czarno ubrana w tych nieszczęsnych szpilkach i nie ma nigdzie mojej sukienki
a dzisiaj śniło mi się że na zwykłej mszy tydzień przed planowanym terminem naszym, ksiądz na zwykłej mszy świętej zapowiedział ślub i to nasz że za 15 min. A ja nieuczesana, nieubrana, więc idę do niego i mówię że nei może tak być, a on że musi, no to ja że nie, bo nawet nie mam odpowiedniej bielizny i chciałam się już ubierać ale zorientowałam sie że ani makijażu ani fryzury i jak ja będę wyglądać. Poszłam do innego księdza, ten to w ogóle na strychu mieszkał w takim syfie (nie ma go już u nas na parafii) z jakimś chłopakiem, i jedli jakieś trociny, okazalo się że to narkotyki i że proboszcz go tam wysłał bo jest homoseksualistą. No i w tym momencie tż mnie obudził i nie wiem czy doszło do slubu.


Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
Wrzucam wam fotki , to nie sa te sukienki które przymierzałam ale ten sam styl.

1 i 2 sukienki empire, józefinki itp. w tej podobno wygladam najlepiej i musze przyznac ze zawsze mi sie takie podobały i czułam sie świetnie.

3 i 4 taka sama góra ( do bioder)jak w 3 dół z koronki jak w 4, tez sie dobrze czułam jest przeciwiństwem tych pierwszych , bardziej strojna, fajna

5. Szukienka gładka z koronką kończącą sie an wysokości bioder ...

Mam totalny mętlik w głowie
nie wiem co Ci doradzić, może jeszcze raz pójdź je obejrzyj, mi się osobiście józefinki podobają, są skromne, ale bardzo urocze

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
oto nasz typ pierwszy raz slyszelismy ja jak poszlismy przesluchac naszego spiewaka i zachwycil nas nia bardziej niz de mono

http://strzalka88.wrzuta.pl/audio/r3...no_-_zakochani
bardzo mi się ta piosenka podoba, podsunęłas mi kolejny pomysł na I taniec

Edytowane przez baja_86
Czas edycji: 2009-02-19 o 18:37
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:40   #2958
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
U nas to dla Pana Młodego daje się złoto na przetop, tzn. jego rodzice czy ktoś z rodziny. My też Mamy obraczki jego rodziców ale ich nie przetopilismy tylko trzymamy
my mamy wspólny budżet ślubny, sami placimy za wesele (troszeczkę pomogą nam moi rodzice). Mamy wspólne konto, na którym sa pieniążki na wesele, więc nie ma sensu rozdzielać w naszym przypadk-ty płacisz za to, ja za to, pan młody kupi to i tamto i a ja to i to... z resztą, od strony TŻ nikt nie ma zlota, a akurat od mojej było... żadna z tych obrączek które dostaliśmy nie ma znaczenia sentymentalnego, bo obrączkę babcia kiedyś kupiła za czasów, jak się inwestowalo w złoto, a mój tata dostał obrączkę kiedyś w zastaw czy coś...
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:52   #2959
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

magda lepiej w tej:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1235066418

ktosia akt urodzenia mozesz miec do wgladu do USC, zeby szybciej poszlo.
A do kosciola potrzebujesz:
* metryka chrztu z adnotacja o bierzmowaniu (jej data wydania nie może być starsza niż 6 miesięcy);
* świadectwo ukończenia nauki religii (ostatnia klasa szkoły średniej - do wglądu);
* dowód osobisty;
* w przypadku ślubu konkordatowego, zaświadczenie z Urzędu Stanu Cywilnego;
* zaświadczenie z poradnictwa rodzinnego;
* świadectwo z kursu przedmałżeńskiego;

Wymagane dokumenty w Urzędzie Stanu Cywilnego:
obydwoje przyszłych nowożeńców:
- odpis skrócony aktu urodzenia
- dowód osobisty do wglądu

Popscene zalatwiala - i chyba tylko to wymagali
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 18:53   #2960
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
bardzo mi przykro z powodu zaproszen
powiedz od kogo kupowalas?
bo my tez mamy na allegro zamawiac

bardzo ladne zaproszenia

hmmm a skad bedziesz wiedziala ktore zaproszenie dla kogo ...
bedziesz musiala wczesniej zlamac pieczec zanim dasz gosciom?
Ale to nie moje zaproszenia kochana zaaabciu . Ja tylko mówię że dla tego co dostanie zaproszenie będzie fajnie zerwać pieczęć
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:15   #2961
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Rosette ja nie zjem żadnego Mam postanowienie. Od poniedziałku nie jem słodyczy - aż do ślubu

Doradźcie bolerko do mojej sukni bo chcę wysłać krawcowej fotkę.
Myślałam o takim (już tu dziewczyny je wklejały).

Mam też problem ze stanikiem. Suknia ma wycięcie na plecach, że widać stanik. Byłam wczoraj w salonie Milla i myślałam, że może tam kupię jakiś stanik, ale babki mnie zbyły. Powiedziały, że w takiej sukni to stanik się nie będzie trzymał (jak obniżę zapięcie). A taki stanik z zapięciem na brzuchu powiedziały, że bez ramiączek nie będzie się trzymał Masakra.
Napisałam do krawcowej, czy by mi nie wszyła misek, ale napisała, że mi ich nie poleca, że stanik jest wygodniejszy. No tak, ale jak ja nie mogę go dobrać.
kochane ja tylko na chwilkę zaglądam tu do was...sprawdzam co tam naskrobałyście przez te kilka dni...a duuuuuuuuuuuuuuuuuuużo tego

ja będę miała wszyty biustonosz w sukienkę...babki w salonie powiedziały, że to najlepsze rozwiązanie....wiesz jeden problem z głowy...nie trzeba latac po salonach z bielizną i szukać
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:54   #2962
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cześc chciałam wam sie pokazać i przypomnieć o tym że żyję.
Ale ja spadam do mycia i do łóżka .
moje przygotowania do ślubu stanęły w miejscu, jak tylko się coś ruszy dam znać
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:06   #2963
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

hej mam nowe zaproszenia zaraz zrobię zdjęcia tamtych i tych nowych . W nowych zaproszeniach musimy wpisywac sami wszystko ale co tam sa sliczne
2.jpg
za.jpg][ATTACH]2050160[/ATTACH
]ATTACH]2050158[/ATTACH]
za3.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kieliszki.jpg (32,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg za2.jpg (36,4 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez kasiaher
Czas edycji: 2009-02-19 o 20:14
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:13   #2964
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

kupiliśmy jeszcze kieliszki i zawieszki na wódkę
są śliczne

pierwsze zaproszenia to te nowe , kurcze nie załadowały się zawieszki
ocencie

Edytowane przez kasiaher
Czas edycji: 2009-02-19 o 20:22 Powód: dopisek
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:22   #2965
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
dzieki za oswiecenie nawet fajna taka zabawa heheh

A jakie jeszcze zabawy planujecie na wasze wesele? My mamy przed weselem ustalic z naszym grajkiem jakie chcemy zabawy i ile mniej wiecej... Problem tylko w tym, ze ja nie za bardzo lubie takie zabawy...zawsze jak jestem na czymis weselu to staram sie tego unikac jak ognia A przewaznie jest tak, ze para mloda na weselu musi brac udzial w prawie kazdej zabawie (przynajmniej na takich weselach bywalam) a ja np nie chcialabym wlewac ustami wody do butelki znajdujacej sie w kroczu pana mlodego albo pompowac balona pod pupa pana mlodego czy cos w tym rodzaju no i nie wiem jakie zabawy by tu wymyslec...
moja droga, my zrezygnowalismy ze wszystkich zabaw....jedyną bedą tylko oczepiny, a to dlatego, że również ich bardzo nie lubimy

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
hej mam nowe zaproszenia zaraz zrobię zdjęcia tamtych i tych nowych . W nowych zaproszeniach musimy wpisywac sami wszystko ale co tam sa sliczne
Załącznik 2050157
Załącznik 2050159][ATTACH]2050160[/ATTACH
]ATTACH]2050158[/ATTACH]
Załącznik 2050161
zaproszenia jedne i drugie ładne, aczkolwiek te nowe 100 razy lepsze ja kieliszki zrobiłam sama, bo doszłam do wniosku, że się nie opłaca kupować skoro zaraz trzeba je stłuc...
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:24   #2966
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

nie ma porównania te nowe a te z allegro
Kielizki kupilśmy bo bardzo się TŻ spodobły u nas się tłucze te z wódki
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:29   #2967
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

a ktore sa nowe ? brazowe? - bo sa super
bi te kremowo bordo - pomiete jakies no i ta aplikacja nie w moim guscie

a kieliszkow nie kupuje - te nasze beda owiniete wstazka
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:34   #2968
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

te brązowe są stare a te bordowe sama tak pomiełam te sa akurat nowe

te brązowe są maleńskie , zrobilam zdjęcia w środku jak sa poddklejane ale się nie załadowały
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:39   #2969
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Kasia a Ty je kupilas na allegro?Mam na mysli te z ktorych jestes nie zadowolona.Co z nimi nie tak?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:48   #2970
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

atomufka są malutkie zmierzyłam linijką wymiary 10,3na 10.3 cm krzywo wyciętę i karta z nadrukiem krzywo przyklejona i widac klej na nich
kupiłam na allegro
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.