Problemy pierwszego świata (+offtopy) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-20, 14:26   #1381
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Zapomniałem:

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy problem pierwszego świata... co ja narobiłam, zmarnowałam żurek!

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Muszę spróbować kiedyś %.

Polecam (Żanetka Leta)
Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Musimy wszyscy spotkać się w łazience u kumpla Gryxa i sprawdzić, co tam za magia działa.
Sprzedali ten dom ze dwa lata temu Teraz ktoś inny jest piękny w łazience
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 14:29   #1382
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

A tam sprzedali, zawsze można się włamać. Eksperyment wymaga poświęceń.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 16:30   #1383
tave
Raczkowanie
 
Avatar tave
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 119
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość

U mnie to zależy od lustra. W tym, przy którym się maluję, jest ok. Mam bardzo ładne światło, które pada z przodu. Ale jak światło idzie ostrym kątem to już jakoś gorzej. Różnie też bywa z odbiciami w szybach i witrynach. Na poczcie wyglądam super. Ale już w drzwiach galerii handlowej nie jestem zadowolona. I tak człowiek może iść przez miasto i widzi: jestem ładna - jestem brzydka - jestem ładna - itd. Można zwariować :p.
Jednego dnia wymalowałam się, włosy ułożyłam i byłam wręcz zachwycona wyglądem. Żadnej nierówności, idealnie równy koloryt, no pupcia niemowlaka. Dałam sobie jeszcze ulubione cienie na oczy, bo co, jak tak pięknie jest, to trzeba iść na całość!
Potem poszłam na zakupy. Zachwyt mi przeszedł, gdy się zobaczyłam w pierwszej przebieralni. I wtedy przestały mnie dziwić dziwne spojrzenia ekspedientek w sklepie. Wyglądałam jak rasowa ćpunka na głodzie. Podkład, który wcześniej wydawał się idealny, jednak był zbyt jasny, a nawet nie myślałam, że jest to możliwe. Cienie zbendowałam idealnie na efekt brązowej pandy. Do tego róż, który nadał mi wygląd suchotniczki z 40st gorączką.
Zmieniłam żarówkę w łazience. Koniec z oszukiwaniem się.
tave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 18:00   #1384
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Tave, to zaszalałaś z tym makijażem. Ja się maluję przed oknem, w pokoju, nie w łazience. I właśnie naturalne światło słoneczne jest super. Nie lubię się za to malować przy żarowkach, bo wtedy trudniej wyczuć kolory. Ale też nigdy nie używam różu, bo przyznam, że nie bardzo rozumiem, czemu on służy. Może trudno jest go nałożyć idealnie, bo zwykle jak na kimś widzę, to po prostu takie różowe plamki na twarzy... No nie wiem. Nie bawię się w mocne podkłady i konturowamie, więc może nie ogarniam jeszcze.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Ale w przebieralni chyba ZAWSZE wygląda się gorzej, niż w rzeczywistości .
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 19:18   #1385
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Ja wyglądam koszmarnie w łazience w pracy. W domu się umaluję (przy dziennym świetle), stwierdzam, że jest całkiem całkiem, wchodzę do łazienki, patrzę w lustro i zonk W lustrze w pokoju w pracy też nie wyglądam najlepiej
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 19:21   #1386
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Ja wyglądam najlepiej w słabym świetle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 21:59   #1387
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo ładne zdjęcie do dowodu i do paszportu.

To moje jedyne ładne zdjęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo. Nie pojmuję zresztą, niefotogeniczna całe życie, wakacyjne dobre tylko widoczki a en face takie ładne. Do tego stopnia, żem chyba niepodobna bo paszport zawsze oglądany dłużej niż trzeba. Porównują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-21, 05:01   #1388
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A nie da się łyżką z wierzchu zebrać? Jeśli nie, to nie pozostaje nic innego, jak schłodzić go i wstawić na noc do lodówki, tłuszcz powinien się zestalić
Zdecydowanie na noc do lodowki i rano tluszcz lyzka zebrac z wierzchu.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86730465]Ja wyglądam najlepiej w słabym świetle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja tak samo
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-21, 08:02   #1389
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Nie pojmuję zresztą, niefotogeniczna całe życie, wakacyjne dobre tylko widoczki a en face takie ładne. Do tego stopnia, żem chyba niepodobna bo paszport zawsze oglądany dłużej niż trzeba. Porównują
To u mnie rzucają tylko okiem, a zdjęcie w paszporcie i dowodzie jak z kronik policyjnych.
Trochę się teraz martwię

BTW, bardzo się cieszę, że nie jestem sama w tym kiepskim wychodzeniu na zdjęciach Ale i tak mistrzem jest moja mama, zawsze wygląda jak leśny gnom
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 08:34   #1390
xNightingale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 244
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dla mnie to ogromny problem, ale nie mam gdzie indziej tego napisać. Ogromnie mnie zadziwia, jak człowiek może przyczyniać się do tego, że tyle zwierząt trafia do schroniska, jak można być tak bezdusznym? To wszystko z winy człowieka, a cierpią zwierzaczki. Serce mi się kraje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też, jestem aktywistą prozwierzęcym. Właśnie dziewczyny, co byście zrobiły gdybyście trafiły na jakieś rejony, czasem wieś gdzie ludzie mają w nosie sterylizację zwierząt (argumenty nie trafiają). Czy mam prawo "ukraść" im kota do klatki pułapki, wysterylizować i oddać po rekonwalescencji?

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
To u mnie rzucają tylko okiem, a zdjęcie w paszporcie i dowodzie jak z kronik policyjnych.
Trochę się teraz martwię

BTW, bardzo się cieszę, że nie jestem sama w tym kiepskim wychodzeniu na zdjęciach Ale i tak mistrzem jest moja mama, zawsze wygląda jak leśny gnom
Ja wyglądam ładnie na twarzy, ale często jak jest wiatr nie mogę opanować włosów i na zdjęciach one żyją swoim życiem
xNightingale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 08:50   #1391
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez tave Pokaż wiadomość
Jednego dnia wymalowałam się, włosy ułożyłam i byłam wręcz zachwycona wyglądem. Żadnej nierówności, idealnie równy koloryt, no pupcia niemowlaka. Dałam sobie jeszcze ulubione cienie na oczy, bo co, jak tak pięknie jest, to trzeba iść na całość!
Potem poszłam na zakupy. Zachwyt mi przeszedł, gdy się zobaczyłam w pierwszej przebieralni. I wtedy przestały mnie dziwić dziwne spojrzenia ekspedientek w sklepie. Wyglądałam jak rasowa ćpunka na głodzie. Podkład, który wcześniej wydawał się idealny, jednak był zbyt jasny, a nawet nie myślałam, że jest to możliwe. Cienie zbendowałam idealnie na efekt brązowej pandy. Do tego róż, który nadał mi wygląd suchotniczki z 40st gorączką.
Zmieniłam żarówkę w łazience. Koniec z oszukiwaniem się.
Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Tave, to zaszalałaś z tym makijażem. Ja się maluję przed oknem, w pokoju, nie w łazience. I właśnie naturalne światło słoneczne jest super. Nie lubię się za to malować przy żarowkach, bo wtedy trudniej wyczuć kolory. Ale też nigdy nie używam różu, bo przyznam, że nie bardzo rozumiem, czemu on służy. Może trudno jest go nałożyć idealnie, bo zwykle jak na kimś widzę, to po prostu takie różowe plamki na twarzy... No nie wiem. Nie bawię się w mocne podkłady i konturowamie, więc może nie ogarniam jeszcze.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Ale w przebieralni chyba ZAWSZE wygląda się gorzej, niż w rzeczywistości .
Ja tak mam z owłosieniem na twarzy. W domu pięknie ładnie, bez zbędnych włosków, a pójdę do sklepu to wyglądam jak kierowca tira po tygodniowej jeździe

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-22, 11:32   #1392
tave
Raczkowanie
 
Avatar tave
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 119
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8673408 0]Ja tak mam z owłosieniem na twarzy. W domu pięknie ładnie, bez zbędnych włosków, a pójdę do sklepu to wyglądam jak kierowca tira po tygodniowej jeździe

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
A to mi przypomniało, jak na samym początku spotykania się, mój już teraz mąż w trakcie rodzinnego spotkania wypalił na cały głos "Skarbie! ale ty masz wąsik! to kobiety mają wąsik?!".
Skubany, nie wiem jak to zauważył, bo nawet moje brwi ledwo się wyróżniają, a co dopiero reszta.
tave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 17:17   #1393
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez xNightingale Pokaż wiadomość
Mnie też, jestem aktywistą prozwierzęcym. Właśnie dziewczyny, co byście zrobiły gdybyście trafiły na jakieś rejony, czasem wieś gdzie ludzie mają w nosie sterylizację zwierząt (argumenty nie trafiają). Czy mam prawo "ukraść" im kota do klatki pułapki, wysterylizować i oddać po rekonwalescencji?

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------


Ja wyglądam ładnie na twarzy, ale często jak jest wiatr nie mogę opanować włosów i na zdjęciach one żyją swoim życiem
A te koty wychodzą i mogą zostać nie zauważone, że przez ileś dni ich nie ma ?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 08:32   #1394
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Tave, to zaszalałaś z tym makijażem. Ja się maluję przed oknem, w pokoju, nie w łazience. I właśnie naturalne światło słoneczne jest super. Nie lubię się za to malować przy żarowkach, bo wtedy trudniej wyczuć kolory.


Ale w przebieralni chyba ZAWSZE wygląda się gorzej, niż w rzeczywistości .
Właśnie przyszłam podzielić się moim smutkiem pierwszego świata.
Nałożyłam sobie piękny CC krem w łazience, no piękny odcień. Idę do lustra w pokoju... pomarańczka taka, że ostatnie naście minut szorowałam pysk
mam nadzieję, że te czerwone podrażnienia zejdą zanim wyjdę

W przebieralniach teoretycznie jest takie światło, żeby człowiek lepiej wyglądał, ale właśnie jakoś nie bardzo to wychodzi...
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 19:30   #1395
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Ja w przebieralniach wyglądam jakbym z grobu wstała NIGDY się sobie nie podobam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 00:46   #1396
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Moim obecnym problemem jest to, że mam gołębia w piwnicy, w kocim transporterku i mam nadzieję, że się po protu długim lotem zmęczył (strasznie wiało dzisiaj u nas; lewe oko ma bardzo podrażnione, od tego piachu chyba, ledwo je otwiera), a nie, że mu coś poważniejszego dolega Opiekuj się ptakiem, gdy trzy koty w domu
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 07:52   #1397
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Moim obecnym problemem jest to, że mam gołębia w piwnicy, w kocim transporterku i mam nadzieję, że się po protu długim lotem zmęczył (strasznie wiało dzisiaj u nas; lewe oko ma bardzo podrażnione, od tego piachu chyba, ledwo je otwiera), a nie, że mu coś poważniejszego dolega Opiekuj się ptakiem, gdy trzy koty w domu
Dać kotkom do zabawy!

Nie no, tak serio, to jak słyszę, że ktoś się opiekuje biednym gołąbkiem to mnie krew zalewa, mam taki problem z tymi gruchającymi sraluchami, że to jest jakaś masakra. Balkon właściwie nie nadaje się do użytku, bo siedzą piętro wyżej i robią z góry.
Pani z góry jak zmywa po swoich pupilkach to wszystko się rozchlapuje o nasz balkon... więc jest jeden wielki syf
Nie mówiąc o parapetach i skorupie brudu na szybach czasem nawet jakiś kleks z kupki się trafi. Taki rozwiany wiatrem
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.

Edytowane przez Kafkazmlekiem
Czas edycji: 2019-04-24 o 07:54
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 09:24   #1398
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Moim obecnym problemem jest to, że mam gołębia w piwnicy, w kocim transporterku i mam nadzieję, że się po protu długim lotem zmęczył (strasznie wiało dzisiaj u nas; lewe oko ma bardzo podrażnione, od tego piachu chyba, ledwo je otwiera), a nie, że mu coś poważniejszego dolega Opiekuj się ptakiem, gdy trzy koty w domu
A co nie chce latać ? Może odpocznie i poleci ? W miescie powinna byc lecznica co ma umowe z miastem i mozesz zawieźć im tego gołębia

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Dać kotkom do zabawy!

Nie no, tak serio, to jak słyszę, że ktoś się opiekuje biednym gołąbkiem to mnie krew zalewa, mam taki problem z tymi gruchającymi sraluchami, że to jest jakaś masakra. Balkon właściwie nie nadaje się do użytku, bo siedzą piętro wyżej i robią z góry.
Pani z góry jak zmywa po swoich pupilkach to wszystko się rozchlapuje o nasz balkon... więc jest jeden wielki syf
Nie mówiąc o parapetach i skorupie brudu na szybach czasem nawet jakiś kleks z kupki się trafi. Taki rozwiany wiatrem
No robią , majtek nie noszą, są dokarmiane, to na logikę kupę im się chce
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 09:41   #1399
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
No robią , majtek nie noszą, są dokarmiane, to na logikę kupę im się chce
Może założę taką akcję społeczną "ubierajmy sraluchy w majciuchy"? Na moim osiedlu jeszcze by mi zapłacili

Niech sobie robią, ale tam, gdzie ich miejsce a nie na mój balkon I nie idzie bab oduczyć, żeby nie karmiły i przeganiały z balkonów. Może jak je zaprzęgnę do zmywania swoich okien i parapetów to podziała?

U mnie nawet stanie na balkonie grozi oblaniem, obsypaniem albo okupkaniem
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-24, 09:55   #1400
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Może założę taką akcję społeczną "ubierajmy sraluchy w majciuchy"? Na moim osiedlu jeszcze by mi zapłacili



Niech sobie robią, ale tam, gdzie ich miejsce a nie na mój balkon I nie idzie bab oduczyć, żeby nie karmiły i przeganiały z balkonów. Może jak je zaprzęgnę do zmywania swoich okien i parapetów to podziała?



U mnie nawet stanie na balkonie grozi oblaniem, obsypaniem albo okupkaniem
Szlag by mnie trafil z takimi babami A próbowałaś interweniować w administracji bloku/ osiedla? Na pewno nie jesteś jedyną, której to przeszkadza. Porozmawiaj z sąsiadami i skladaj skargi na baby aż do skutku, rób zdjęcia, nachoc babę jak rylko zacznie dokarmiac srajtuchy.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 09:56   #1401
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Może założę taką akcję społeczną "ubierajmy sraluchy w majciuchy"? Na moim osiedlu jeszcze by mi zapłacili

Niech sobie robią, ale tam, gdzie ich miejsce a nie na mój balkon I nie idzie bab oduczyć, żeby nie karmiły i przeganiały z balkonów. Może jak je zaprzęgnę do zmywania swoich okien i parapetów to podziała?

U mnie nawet stanie na balkonie grozi oblaniem, obsypaniem albo okupkaniem
No niestety, ale wlasnie te babcie je tego nauczyly i teraz masz problem

Golebie to jednak takie ptaki co lgna do czlowieka, jak sie je nauczy to potem i w miastach ich pelno i na wsi, bo sie dokarmia

Tez nieraz po nocy mamy zafajdany samochod rowno
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 10:14   #1402
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 10:20   #1403
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;86741181]Szlag by mnie trafil z takimi babami A próbowałaś interweniować w administracji bloku/ osiedla? Na pewno nie jesteś jedyną, której to przeszkadza. Porozmawiaj z sąsiadami i skladaj skargi na baby aż do skutku, rób zdjęcia, nachoc babę jak rylko zacznie dokarmiac srajtuchy.
[/QUOTE]

O tak, wielu mieszkańcom to przeszkadza. W bloku mamy Wspólnotę i było wiele interwencji, ale Zarządca nic z tym nie robi (ewentualnie poprosi grzecznie, ale nie może chyba żadnej kary ani nic wystosować, więc olewka z tej drugiej strony). Teraz wywiesili kartkę, żeby nie dokarmiać gołębi.

Jedna osoba złożyła pismo do sanepidu z prośbą o interwencję, podpisywaliśmy się jako lokatorzy (są balkony z kilkucentymetrową warstwą odchodów, jak ktoś nie ma siły sprzątać, albo ktoś nie mieszka to jest tragedia). Muszę dorwać tę babkę i dowiedzieć się, co dalej z tym pismem, ale raczej złożyła, skoro się kartka pojawiła.

Do tej baby nad nami chodziliśmy, ale ona mówi, że nie dokarmia. No i co jej zrobisz? Nie zrzuca chleba z balkonu, tylko zimą sypała na parapecie (ale ona tylko karmi sikorki!) a na balkonie to nie wiem co, ale całe stada tam siedzą. Twierdziła, że się same tam lęgną, ale jakoś nic z tym nie robi, żeby nie siadały.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 10:39   #1404
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Może założę taką akcję społeczną "ubierajmy sraluchy w majciuchy"? Na moim osiedlu jeszcze by mi zapłacili

Niech sobie robią, ale tam, gdzie ich miejsce a nie na mój balkon I nie idzie bab oduczyć, żeby nie karmiły i przeganiały z balkonów. Może jak je zaprzęgnę do zmywania swoich okien i parapetów to podziała?

U mnie nawet stanie na balkonie grozi oblaniem, obsypaniem albo okupkaniem
Hahaha prawie oplulam monitor

Ja ostatnio zatrzymalam ruch na 2 pasmowej ulicy (pomijajac, ze pewna paniusia bedac tak bardzo zajeta rozmowa przez telefon podczas jazdy, ze widzac czlowieka na srodku jezdni o malo by mnie nie przejechala ) bo na srodku stal golab i auta tylko go omijaly... nastepnie wiozlam go przey przez pol miasta do organizacji ratujacej dzikie zwierzeta, bo golab mial najwyrazniej cos ze skrzydlem.

To nie zwierzeta sa winne a ludzie, ktorzy je do tego przyzwyczajaja, ze sa karmione na ktoryms tam balkonie :/
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 11:02   #1405
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Hahaha prawie oplulam monitor

Ja ostatnio zatrzymalam ruch na 2 pasmowej ulicy (pomijajac, ze pewna paniusia bedac tak bardzo zajeta rozmowa przez telefon podczas jazdy, ze widzac czlowieka na srodku jezdni o malo by mnie nie przejechala ) bo na srodku stal golab i auta tylko go omijaly... nastepnie wiozlam go przey przez pol miasta do organizacji ratujacej dzikie zwierzeta, bo golab mial najwyrazniej cos ze skrzydlem.

To nie zwierzeta sa winne a ludzie, ktorzy je do tego przyzwyczajaja, ze sa karmione na ktoryms tam balkonie :/
Tez mialam taka historie. To samo omijali, to ja wyszlam po niego, wizelam taksowke i zawiozlam do lecznicy. To samo kiedy z jeżem, ale tylko go usunelam z ulicy
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 11:16   #1406
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Tez mialam taka historie. To samo omijali, to ja wyszlam po niego, wizelam taksowke i zawiozlam do lecznicy. To samo kiedy z jeżem, ale tylko go usunelam z ulicy
Ciesze sie,ze sa jeszcze takie osoby Czasami mam wrazenie, ze inni uwazaja mnie za wariatke bo to przeciez "tylko" golab czy jakies tam inne zwierze.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 11:30   #1407
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Ciesze sie,ze sa jeszcze takie osoby Czasami mam wrazenie, ze inni uwazaja mnie za wariatke bo to przeciez "tylko" golab czy jakies tam inne zwierze.


U mnie to bylo, ze to kolo przystanku bylo i sie mlodziez z czegos smiala. W koncu patrze tez tam, czemu te samochody sie korkują i nagle widze, ze golab łazi w kolko, to weszlam na ulice i jeszcze go nie moglam zgonic, zlapac. To ta mlodziez dopiero zaczela sie smiac. To im jeszcze cos odpalilam w slowach. Tylko najgorzej bylo potem, bo nie wiedzialam co z nim zrobic. No, ale w koncu wzielam za pazuche, krwią mnie pobrudzil, ale ciul. I ojej jaka pani dobra, slowa taksowkarza, ale i tak mnie skasowal

Ptaszka kiedys na samochodzie w upale mąz dojrzal, nigdzie gniazda, wkolo psy z ludźmi i zabralismy, wykarmilam, papke robił i po tygodniu zawieźlismy do rezerwatu jakiegos i tam go odchowali.

Raz znowu gęsi szly z malymi i sie wystraszyly samochodu i odlecialy, a te male zostaly , to je pilnowalam by nie weszly pod samochody, ludzie sie zatrzymywali, a ja w koncu usiadlam na krawezniku i plakac mi sie chcialo, bo nie wiedzialam co z nimi zrobic. Przeciez Ci rodzice chyba po nich wroca. W koncu weszły komus na ogrod, blisko tam, to stwierdzilam, ze tam są bezpieczne i niech przeczekaja.

Nieraz mysle czemu mi sie to zawsze przytrafia, jak mnie to kosztuje tyle stresu.

Raz wiewiorka przeskakiwala przez ulice i na moich oczach pierdyknal ja samochod Wzielam ja z tej ulicy, juz nie zyla, polozylam na poboczu, zeby chociaz po niej nie jezdzili.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 13:26   #1408
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Martwe ptaki to jest zawsze smutnosc, raz na spacerze trafilam na jakiegos golebia-samobojce ktory skoczyl na główkę z muru i spadl mi niemal pod nogi rozbijajac sobie glowe :|
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 16:51   #1409
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Mój problem szybko się rozwiązał, bo już dziś dostałam moje buty. Wczoraj kurier był po tamte, ale mnie nie zastał, to też był problem Całe szczęście UPS daje etykietę i można zamówić znów kuriera albo samemu nadać i tak też zrobiłam
Porządna firma i buty też
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 17:11   #1410
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Dać kotkom do zabawy!
Mimo mej wielkiej miłości do kotów, takie barbarzyństwo w grę nie wchodzi

Cytat:
Nie no, tak serio, to jak słyszę, że ktoś się opiekuje biednym gołąbkiem to mnie krew zalewa
Piszesz o gołębiach, czy o sierpówkach?


Co ciekawe, na terenie Polski przed II wojną światową jeszcze ich nie było, ale są tak ekspansywne i mało wymagające, że skolonizowały w kilka lat całą Europę. Mój gołąb pocztowy jest z Bytowa na Kaszubach (rzut beretem ode mnie), obczaiłem szyfr na obrączce. Dzwoniliśmy już do tamtejszego związku hodowców, facet twierdzi, że pewnie osłabiony biedak (wczoraj strasznie wiało u nas), posiedzi jeszcze dwa dni, dokarmimy go i pofrunie do domu
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-17 00:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.