Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-23, 06:58   #4021
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=535de3f481873e06c5a5c33 016fd2a44dce7d9b2_606b967 225802;88595479]Zdjeciom z Insta nie ufalabym wcale. Tam robia 100+ zdjec, ze swietnym oswietleniem, odpowiednio przygotowani (np. odwodnieni), z opalenizna (opalenizna podkresla miesnie) albo stosujac odpowiedni olejek i filtry. Co wiecej, znaja swoje mocne strony i slabe i ukladaja cialo do zdjec tak, zeby widac 1 a ukryc 2.

Ja mam taka budowe, ze mam bardzo plaski brzuch i latwo sie poprawia jego wyglad, ale cos za cos. Tluszcza odklada mi sie na tylku i udach - "slabo" sie te miesnie buduja, czy wysmuklaja i moja zmora to celulit - niestety, jesli tluszcz odklada sie w takich miejscach, to celulit po prostu wystepuje naturalnie, nie jest jakis duzy, ale go widze i ot po prostu taka moja uroda. Musze zejsc do naprawde niskiej wagi, zeby go nie bylo, ale katowac sie nie mam zamiaru. Szkoda mi zycia.[/QUOTE]Dokładnie tak. Jak się człowiek naoglada, jak pozują i kombinują, żeby pokazać perfekcyjne ciało, to nagle ubywa dużo kompleksów.
Poniżej to cały czas ta sama kobieta, zdjęcia dzieli raptem kilka minut.Screenshot_2021-03-23-07-51-05-368_com.instagram.android.jpgScreenshot_2021-03-23-07-50-48-761_com.instagram.android.jpgScreenshot_2021-03-23-07-50-22-785_com.instagram.android.jpgScreenshot_2021-03-23-07-50-10-530_com.instagram.android.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 07:56   #4022
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Też czytałam, że niemożliwe, żeby dół brzucha był jak od linijki z uwagi na kobiece narządy wewnętrzne. Mnie ten brzuch brzucha też denerwował, w sensie nie uważam, że w ogóle mam tam jakąkolwiek oponkę, bo u mnie się lubi tłuszcz gromadzić w innych miejscach, ale jednak nie jest taki "płaski".

Wczoraj zrobiłam to z kettlem od Caroline.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Cieszę się, że nie jestem sama.

Jestem klepsydrą z talią jak u osy. A wystarczy, żebym pojechała do domu na święta i po tych domowych obiadkach wracam jakbym była w ciąży. Wszystko idzie w brzuch. Poszukam jakiś innych ćwiczeń, może te od Emily Wong już na mnie nie działają. Może ciało się przyzwyczaja do wszystkiego i potrzebny mi inny zestaw / inna rutyna. Nie znam się nad tym. Jak boli to czuję, że poćwiczyłam.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



Myślę, że czas zaopatrzyć się w coś takiego. Wtedy nie będzie widać mojej malutkiej oponki.
Raczej zakładałabym tutaj problemy trawienne/ zatrzymanie wody w organizmie albo po prostu - duża ilość jedzenia w stosunku do poprzedniej diety - bo w kilka dni nie można ani schudnąć, ani przytyć.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 08:18   #4023
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja mam wcięcie i ładny brzuch kiedy jestem nienajedzona, kiedy zjem nadal mam wcięcie, ale z ciażą sporzywczą



Rozwiązanie? W sytuacjach kiedy chcę żeby mój brzuch wyglądał dobrze jem mało. Tylko tyle. Nic się tu nie da zrobić. Im mniejsza porcja objętościowo, ale za to kaloryczne żarło, tym u mnie lepiej. Czyli zamiast zjeść michę owsianki wolę 2 jajka sadzone na 4 plasterkach boczku.



Zapomniałam napisać o ściance.


No więc byłam juz 2 razy. Zarówno po pierwszym, jak i drugim razie czułam to mocno w plecach, dowiedziałam się o mięśniach tam W każdym razie zabawa świetna, zwłasza idąc w kilka osób.



Najprawdopodobniej kupujemy z chłopem buty do wspinania (w decathlonie najtańsze za 2 stówki) i on odnawia swojego multisporta, a mnie zakłada. Będziemy bywać raz w tygodniu. Bez tego nam się nie opłaca bo wejście 35 zł i kolejne chyba 17 to buty i uprząż, a z multisportem 15 zł.



Smaczek, może kogos zainteresuje, na Annopolu (Warszawa) oprócz ścianki jest też troszkę sprzętu siłownianego więc sporo ludzi chodzi też po to żeby sobie poćwiczyć jak na siłowni
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 08:21   #4024
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Jak się człowiek naoglada, jak pozują i kombinują, żeby pokazać perfekcyjne ciało, to nagle ubywa dużo kompleksów.
Poniżej to cały czas ta sama kobieta, zdjęcia dzieli raptem kilka minut.Załącznik 7744527Załącznik 7744528Załącznik 7744529Załącznik 7744530

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obserwuję ją na Insta to jest niesamowite jak na zdjęciach można zakłamać rzeczywistość. Ja też mam trochę mięśni na brzuchu, ale np. w dobrze oświetlonym pomieszczeniu ich nie widać. Za to w cieniu już bardziej, a najlepiej jak jest ciemno i tylko jakaś lampka w oddali to elegancko kreski widać
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 08:23   #4025
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Jak się człowiek naoglada, jak pozują i kombinują, żeby pokazać perfekcyjne ciało, to nagle ubywa dużo kompleksów.
Poniżej to cały czas ta sama kobieta, zdjęcia dzieli raptem kilka minut.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak! Wyginanie się tak, żeby tylek był lekko wypięty i podciąganie majtek to standard, ciągle to widzę na różnych instagramach i metamorfozach, aż mam ochotę takim osobom pisac "weź stan normalnie".

Fajna opcja ta ścianka, muszę kiedyś spróbować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 08:28   #4026
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

o kształcie brzucha decyduje tez w dużej mierze ułożenie kręgosłupa jakie osobniczo posiadamy, oraz ilosc połykanego powietrza (tu wykonywana praca ma duży wpływ, osoby zawodów "mówionych" często cierpią na wzdęte brzuchy od połkniętego powietrza. A nie od diety czy ilości jedzenia)




+ po co komu do czego, ten idealnie płaski brzuch na co dzień?

Coś da w życiu?

No nic.
Co innego ogólnie zdrowe, sprawne, zadbane i dobrze odżywione, silne i gibkie ciało. Posłuży długo i da szanse na samodzielność i mobilność do końca życia.

A co innego katowanie się w imię czegoś, czego nawet na co dzień nie widać + jest tak ogólnie, życiowo, jest kompletnie nieistotne i nie ma wpływu kompletnie na nic.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 08:28   #4027
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88595675]Tak! Wyginanie się tak, żeby tylek był lekko wypięty i podciąganie majtek to standard, ciągle to widzę na różnych instagramach i metamorfozach, aż mam ochotę takim osobom pisac "weź stan normalnie".

Fajna opcja ta ścianka, muszę kiedyś spróbować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Często u znanych trenerów jak pokazują metamorfozy podopiecznych, to zauważyłam, że na zdjęciach "po" majty są podciągnięte do góry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-23, 08:30   #4028
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja mam wcięcie i ładny brzuch kiedy jestem nienajedzona, kiedy zjem nadal mam wcięcie, ale z ciażą sporzywczą



Rozwiązanie? W sytuacjach kiedy chcę żeby mój brzuch wyglądał dobrze jem mało. Tylko tyle. Nic się tu nie da zrobić. Im mniejsza porcja objętościowo, ale za to kaloryczne żarło, tym u mnie lepiej. Czyli zamiast zjeść michę owsianki wolę 2 jajka sadzone na 4 plasterkach boczku.

Jak na następny dzień chcę wyglądać szałowo i płasko, to dzien przed jem głównie... weglowodany proste - żeby w kiszkach nie zalegał błonnik i białko :P A wieczorem kieliszek wina (alkohol odwadnia, trick fitnesek przed startami :-P )
A potem od rana tez niewiele i tez raczej bez zbyt dużych ilosci błonnika.
Wegle proste i trochę alko i woda zlatuje a brzuch pusty.
Nie wiem czy to działa przy dowolnej diecie, ja na codzien to głownie białko, warzywa, owoce, ziarna, orzechy, mało zbóż, wiec u mnie taki trick podpada pod rotację weglami i daje widoczne efekty.
No chyba że jestem w końcówce cyklu, wtedy nic nie dziala, tydzień "ciąży słonia" co miesiąc muszę odcierpieć. Wtedy tylko luźna kiecka w okolicach bebzola.


Zapomniałam napisać o ściance.


No więc byłam juz 2 razy. Zarówno po pierwszym, jak i drugim razie czułam to mocno w plecach, dowiedziałam się o mięśniach tam W każdym razie zabawa świetna, zwłasza idąc w kilka osób.



Najprawdopodobniej kupujemy z chłopem buty do wspinania (w decathlonie najtańsze za 2 stówki) i on odnawia swojego multisporta, a mnie zakłada. Będziemy bywać raz w tygodniu. Bez tego nam się nie opłaca bo wejście 35 zł i kolejne chyba 17 to buty i uprząż, a z multisportem 15 zł.



Smaczek, może kogos zainteresuje, na Annopolu (Warszawa) oprócz ścianki jest też troszkę sprzętu siłownianego więc sporo ludzi chodzi też po to żeby sobie poćwiczyć jak na siłowni

czyli te ścianki to gdzie są? W klubach fitnes jakichś?
Nie mam znajomych z tego sprtu, nie wiem gdzie w ogóle szukać otwartych teraz?


A wspinaliście się na początek w jakich butach?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2021-03-23 o 08:39
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 08:36   #4029
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88595675]Tak! Wyginanie się tak, żeby tylek był lekko wypięty i podciąganie majtek to standard, ciągle to widzę na różnych instagramach i metamorfozach, aż mam ochotę takim osobom pisac "weź stan normalnie".

Fajna opcja ta ścianka, muszę kiedyś spróbować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Też na to od razu zwracam uwagę. Zastanawiam się jak te kobiety w komentarzach mogą nie zauważać, że chociażby legginsy są podciągnięte na tym zdjęciu "po", więc od razu brzuch robi się płaski.

Marta z Codziennie fit ostatnio wstawiała swoje przykładowe menu przed sesją zdjęciową. Nie ma głodówek, jest za to dużo lekkostrawnego jedzenia i zioła typu pokrzywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 09:08   #4030
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
czyli te ścianki to gdzie są? W klubach fitnes jakichś?
Nie mam znajomych z tego sprtu, nie wiem gdzie w ogóle szukać otwartych teraz?


A wspinaliście się na początek w jakich butach?

Osobne obiekty chyba raczej, bo to wymaga wysokiego hangaru. I tak, sa otwarte chyba trochę je pominięto w tych rozporządzeniach i właściciele z tego korzystają.



Wpisz w google ścianka wspinaczkowa i swoje miasto. Coś na pewno znajdziesz.



Na początek wspinaliśmy się w butach wypożyczoncyh na miejscu. Jedyne co to trzeba powiedzieć jaki się nosi rozmiar i pani dobiera, bo u nich jest inaczej. Ja np, mam normalnie 40, założyłam 41 i była tragedia, 42 było idealnie. te buty musza być ciasne. Tak po prostu.



Wszystko jest ąłdnie dezynfekowane, Używane buty i uprząż się odkłąda w inne miejsce niż pani wypożycza, nawet klucze od szatni trzeba odłożyć do odkażenia w osobnym koszyczku, przy wychodzeniu z obiektu. Bilet jest na wejście więc siedzieliśmy tyle ile mieliśmy ochotę. Nie ma ograniczenia czasowego, tzn. tam gdzie byłam, nie wiem jak w innych miejscach.






Cytat:
Napisane przez dziewczyna_na_progu Pokaż wiadomość
Też na to od razu zwracam uwagę. Zastanawiam się jak te kobiety w komentarzach mogą nie zauważać, że chociażby legginsy są podciągnięte na tym zdjęciu "po", więc od razu brzuch robi się płaski.

Marta z Codziennie fit ostatnio wstawiała swoje przykładowe menu przed sesją zdjęciową. Nie ma głodówek, jest za to dużo lekkostrawnego jedzenia i zioła typu pokrzywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



marta to w ogóle jest dla mnie fenomen. Nie ma zdjęć z podciągniętymi majtami specjalnie żeby uwydatniać doopę. Ja ją sobie bardzo cenię. Wiem, że niektórych denerwuje, że dużo gada w trakcie treningów - mnie pasuje niesamowicie. No i ma przygotowanie sportowe i wykonuje ćwiczenia dokładnie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 09:10   #4031
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

w temacie płaskiego brzucha https://www.instagram.com/p/CMmSQ--MztO/
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-23, 09:13   #4032
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
o kształcie brzucha decyduje tez w dużej mierze ułożenie kręgosłupa jakie osobniczo posiadamy, oraz ilosc połykanego powietrza (tu wykonywana praca ma duży wpływ, osoby zawodów "mówionych" często cierpią na wzdęte brzuchy od połkniętego powietrza. A nie od diety czy ilości jedzenia)




+ po co komu do czego, ten idealnie płaski brzuch na co dzień?

Coś da w życiu?

No nic.
Co innego ogólnie zdrowe, sprawne, zadbane i dobrze odżywione, silne i gibkie ciało. Posłuży długo i da szanse na samodzielność i mobilność do końca życia.

A co innego katowanie się w imię czegoś, czego nawet na co dzień nie widać + jest tak ogólnie, życiowo, jest kompletnie nieistotne i nie ma wpływu kompletnie na nic.
+100000000

Mam takie samo podejście obecnie, ale do tego się chyba dorasta.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 09:16   #4033
kviatkova
Raczkowanie
 
Avatar kviatkova
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 141
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Osobne obiekty chyba raczej, bo to wymaga wysokiego hangaru. I tak, sa otwarte chyba trochę je pominięto w tych rozporządzeniach i właściciele z tego korzystają.



Wpisz w google ścianka wspinaczkowa i swoje miasto. Coś na pewno znajdziesz.



Na początek wspinaliśmy się w butach wypożyczoncyh na miejscu. Jedyne co to trzeba powiedzieć jaki się nosi rozmiar i pani dobiera, bo u nich jest inaczej. Ja np, mam normalnie 40, założyłam 41 i była tragedia, 42 było idealnie. te buty musza być ciasne. Tak po prostu.



Wszystko jest ąłdnie dezynfekowane, Używane buty i uprząż się odkłąda w inne miejsce niż pani wypożycza, nawet klucze od szatni trzeba odłożyć do odkażenia w osobnym koszyczku, przy wychodzeniu z obiektu. Bilet jest na wejście więc siedzieliśmy tyle ile mieliśmy ochotę. Nie ma ograniczenia czasowego, tzn. tam gdzie byłam, nie wiem jak w innych miejscach.











marta to w ogóle jest dla mnie fenomen. Nie ma zdjęć z podciągniętymi majtami specjalnie żeby uwydatniać doopę. Ja ją sobie bardzo cenię. Wiem, że niektórych denerwuje, że dużo gada w trakcie treningów - mnie pasuje niesamowicie. No i ma przygotowanie sportowe i wykonuje ćwiczenia dokładnie.

O BOŻENKO TAK!! Marta jest super, bo ma niesamowitą widzę, widać, że ma piękną sylwetkę, a dodatkowo nie robi z siebie typowej IG laski... Najlepsza!
kviatkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 09:19   #4034
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez kviatkova Pokaż wiadomość
O BOŻENKO TAK!! Marta jest super, bo ma niesamowitą widzę, widać, że ma piękną sylwetkę, a dodatkowo nie robi z siebie typowej IG laski... Najlepsza!
Nie ćwiczę z nią, ale lubię czytać i podglądać jej własne treningi na Instagramie. Niedługo ma wydać ebooka o ćwiczeniach w domu, jestem go bardzo ciekawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 09:37   #4035
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez kviatkova Pokaż wiadomość
O BOŻENKO TAK!! Marta jest super, bo ma niesamowitą widzę, widać, że ma piękną sylwetkę, a dodatkowo nie robi z siebie typowej IG laski... Najlepsza!

Ja akurat Marty sylwetki nie lubię, za to po prostu uwielbiam ją, jej wiedze i zdrowe podejście do sportu No i jej koty, ale to wiadomo, ich się nie da niekochać.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 10:32   #4036
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dzis robie dol:

https://www.youtube.com/watch?v=E2lC...l&index=4&t=1s

A potem cardio:

https://www.youtube.com/watch?v=42FB...l&index=5&t=1s
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 10:51   #4037
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=535de3f481873e06c5a5c33 016fd2a44dce7d9b2_606b967 225802;88596102]Dzis robie dol:

https://www.youtube.com/watch?v=E2lC...l&index=4&t=1s

A potem cardio:

https://www.youtube.com/watch?v=42FB...l&index=5&t=1s[/QUOTE]Już wiem jaki trening na nogi u mnie w piątek poleci. Dzięki za inspirację. Może nawet to kardio zrobię zamiast interwału na orbitreku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 11:01   #4038
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
marta to w ogóle jest dla mnie fenomen. Nie ma zdjęć z podciągniętymi majtami specjalnie żeby uwydatniać doopę. Ja ją sobie bardzo cenię. Wiem, że niektórych denerwuje, że dużo gada w trakcie treningów - mnie pasuje niesamowicie. No i ma przygotowanie sportowe i wykonuje ćwiczenia dokładnie.
Mysle, ze genetycznie ma taka figure.

Mnie denerwuje jak gada, nie dlatego, ze duzo. Mam wrazenie, ze krzyczy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 11:34   #4039
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dziewczyny, mam takie pytanie. Czy jak robicie trening siłowy/inny + cardio/interwały to czy pomiędzy robicie sobie przerwę? Czy robicie jeden po drugim? Ja zazwyczaj robię przerwę 10-15 minut i nie wiem czy dobrze robię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-23, 12:19   #4040
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Mysle, ze genetycznie ma taka figure.

Mnie denerwuje jak gada, nie dlatego, ze duzo. Mam wrazenie, ze krzyczy.

Oczywiście, że to geny


Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie. Czy jak robicie trening siłowy/inny + cardio/interwały to czy pomiędzy robicie sobie przerwę? Czy robicie jeden po drugim? Ja zazwyczaj robię przerwę 10-15 minut i nie wiem czy dobrze robię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja rzadko łączę filmy (w sensie ja tylko z yt ćwiczę), ale żadnych przerw. Kurde jak sie doda takie 40 min jednego treningu, 30 drugiego, 20 rozciągania, później wykąpanie siebie, umycie kłaków. I tak, tracę cały wieczór. W życiu bym w to jeszcze przerw pomiędzy nie wciskała.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 12:27   #4041
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie. Czy jak robicie trening siłowy/inny + cardio/interwały to czy pomiędzy robicie sobie przerwę? Czy robicie jeden po drugim? Ja zazwyczaj robię przerwę 10-15 minut i nie wiem czy dobrze robię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie robie przerwy, bo nie chce "ostygnac" i szkoda mi czasu, moj trening juz trwa ponad godzine, jesli dodac rozgrzewke i rozciaganie i nie chce mi sie cwiczyc dluzej
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 12:39   #4042
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Jak łączę coś ze sobą, to bez przerwy, no chyba żeby co najwyżej odetchnąć parę chwil po pierwszym jak był bardzo intensywny i dyszę jak parowóz. No al to nie jest kilka ani tym bardziej kilkanaście minut.

+ pomijam rozciąganie po pierwszym i rozgrzewkę przed drugim, scalam w jedno.


Ale nie mam w tym zadnego planu, i nie wiem czy to lepiej, gorzej, jakos w ogóle. Po prostu szkoda by mi ostygnąć, tym bardzie ze u mnie w piwnicy większą część roku jest _bardzo_ zimno i jak kończę to od razu sie ubieram na nawet krótkie rozciąganie po.
A rzeczy bardziej statycznych typu pilates, joga, stretching w ogóle tam nie robię większą część roku, bo za zimno.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 13:12   #4043
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cava ćwiczę w sypialni i dla mnie normalne jest ćwiczenie nawet w styczniu i lutym z tymi mrozami, przy otwartym oknie. Bez po prostu jest mi duszno i gorąco. Chłop czasami wchodził w trakcie, komentował, że zimno i sie zmywał


Czy ktoś kiedys chodził na coś takiego jak aerial joga? Bo mnie jakoś tak zainteresowało Może się kiedys przełamię do ćwiczeń po za domem, skoro już na tę ściankę poczłapałam i było fajnie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 13:24   #4044
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Cava ćwiczę w sypialni i dla mnie normalne jest ćwiczenie nawet w styczniu i lutym z tymi mrozami, przy otwartym oknie. Bez po prostu jest mi duszno i gorąco. Chłop czasami wchodził w trakcie, komentował, że zimno i sie zmywał



joge, stretching, pilates tez robię w sypialni z uchylonym oknem (+ u nas w naszej sypialni w ogóle się nie włącza kaloryfera i zawsze w nocy jest otwarte okno całą noc),
ale mimo że to najchłodniejsze pomieszczenie w domu, to jest jednak inne odczucie zimna i przeciągu jak w piwnicy.


Natomiast faktycznie w piwnicy nigdy mi się nie zrobiło duszno czy słabo, nawet w letnie upały, a w klimatyzowanym klubie, owszem potrafiło się robić. Jednak inna ilość tlenu i jego zuzywaczy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 13:33   #4045
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Też nie włączamy ogrzewania w sypialni w ogóle


W sumie tak sobie teraz pomyślałam, piwnica to piwnica, tam zimno leci z podłgi i ścian, ciepło co najwyżej od sufitu. Zazdroszczę Ci trochę.



Jak horror wspominam ćwiczenia latem kiedy mieszkałam w bloku. Potrafilam ćwiczyć z wiatrakiem skierownaym w moja stronę. Teraz wynajmujemy mieszkanie w kamienicy, okna mamy od północy. Dla mnie to ideał.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 21:03   #4046
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Trochę mnie pocieszyłyście z tym brzuchem.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 21:11   #4047
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Co do brzucha zajrzyj na profil aniamialuje na insta.



To nie jest żadna fit instagramerka, ale opisuje bardzo fajnie podejście do ciała , ćwiczeń. I do wyglądu brzucha a za jej tyłek dałabym sie pokroić. W ogóle dziewczyna ma fajną figurę.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 21:57   #4048
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Tak mi się dzisiaj nie chciało. Olałam trampoliny. Zrobiłam siłowy i 25 minut tabaty na orbitreku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 22:09   #4049
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
To nie jest żadna fit instagramerka, ale opisuje bardzo fajnie podejście do ciała , ćwiczeń. I do wyglądu brzucha a za jej tyłek dałabym sie pokroić. W ogóle dziewczyna ma fajną figurę.
Naturalnie spory tylek. Coz, geny
Dzisiaj to
https://www.youtube.com/watch?v=QYQZ...dex=67&t=1211s
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-23, 22:48   #4050
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Czy któraś z was robiła ćwiczenia na ujędrnianie biustu i widziała efekty ? Albo czy zauważyłyscie taki efekt np po regularnym robieniu pompek ?

O ile w ogóle jest to możliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.