Kochane Wizażanki, pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-07, 12:56   #1
koral.4
Przyczajenie
 
Avatar koral.4
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 6
Arrow

Kochane Wizażanki, pomóżcie!


Cześć! Mam pewien problem ze swoim image'em, otóż (poza tym że do ładnych nie należę) mam zupełnie - jak dla mnie - nieokreślony kształt twarzy i nie wiem, jak powinnam się czesać, żeby nie musieć obcinać włosów. A kolorystyka to już dla mnie rzecz kompletnie nie do określenia, choć dla was może też nie być łatwa, bo zdjęcia najlepsze nie są Ogólnie mam włosy koloru ciemny blond, stalowobłękitne oczy i kolorystykę 'raczej' ciepłą A chciałabym wiedzieć na jakie kolory powinnam się malować i co zrobić żeby powiększyć oczy, bo dotychczas tego nie robiłam, a troszeczkę by się moim zdaniem przydało...
Pomóżcie, pliss!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S2010064.JPG (81,7 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S2010071.JPG (113,2 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S2010067.JPG (102,4 KB, 57 załadowań)
koral.4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 13:25   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kochane Wizażanki, pomóżcie!

Zajrzyj przede wszystkim do watku o typie kolorystycznym,jest przyklejony na gorze Forum Wizazystka jezeli chodzi o fryzure to wejdz na fryzjerskie,tam dziewczyny bardziej beda w stanie Ci pomoc.Chociaz bylabym za delikatnym cienowaniem i skroceniem wlosow,wydaje mi sie ze masz ladna,dluga szyje ktora nalezaloby pokazacPoza tym nie zgodze sie z Twoja opinia,bo masz delikatna i subtelna urode
Delikatnie tez poprawilabym ksztalt brwi zeby bardziej nadac im wiecej wyrazu.
Optyczne powiekszenie oczu uzyskasz przez nalozenie rozswietlajacego cienia w wewnatrzne kaciki oczu.

Moze jeszcze sie wypowiedza inne?

Poza tym polecam przejrzenie makijazy na Moje Makijaze,tam mozesz odnalezc wiele inspiracji
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2006-07-09 o 20:51
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 14:36   #3
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: Kochane Wizażanki, pomóżcie!

Masz śliczne włoski Szkoda by było je ocinać Ja bym je ozdabiala jakimiś apaszkami, albo opaskami Co do makijażu, nie jestem ekspertem, ja np sie wogóle nie maluję. Masz bardzo ładną, szczupłą twarz.
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 14:17   #4
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Kochane Wizażanki, pomóżcie!

W twoim przypadku wystarczyłoby podkreślić oczy i usta, ewentualnie wyregulować brwi, oczy pomalować brązowym lub czarny tuszem, a co do cieni to może fiolety lub szarości, a włoski ładnie wycieniować tak aby nadać im lekkości
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:15   #5
czarna-79
Raczkowanie
 
Avatar czarna-79
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do czarna-79
Dot.: Kochane Wizażanki, pomóżcie!

Teraz w okresie lata, można eksperymentować z kolorami. Ja proponuję Ci pomalować oczy w kolorach oranżu. Super efekt przy Twoim kolorze oczu. Co do fryzury, to wybierz się do sklepu na polowanie jakiejś modnej w tym sezonie chusty. Wklejam Ci jedno z moich propozycji
czarna-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:41   #6
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kochane Wizażanki, pomóżcie!

Witaj!

Koniecznie odpowiedz na pytania załączone w wątku redakcyjnym dot. typów kolorystycznych. Dodatkowo załącz zdjęcie twarzy, na którym zwrócona będziesz wprost do obiektywu, z głową wyprostowaną. Wtedy będę mogła Ci pomóc określić jaki masz kształt i rozstaw oczu, itp. rzeczy. A co za tym idzie, dobierzemy odpowiedni typ makijażu.
Dwie rzeczy, na które jako pierwsze zwróciłam uwagę to brwi, które trzeba wyregulować i naczynka na policzkach, które lekko trzeba zneutralizować

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 19:34   #7
koral.4
Przyczajenie
 
Avatar koral.4
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Kochane Wizażanki, pomóżcie!

Cóż, ze zdjęciem będzie niełatwo, aczkolwiek się postaram i myślę że na jutro coś załatwię. A co do pytań:
1. opalam się na czerwono, ale po pewnym czasie "brązowieję"
2. oczy mam jasne, stalowobłękitne, z ciemniejszą obwódką wokół tęczówki, z ciemnobeżowym "wzorkiem" przy samej źrenicy, rzęsy natomiast pokrywam henną, gdyż moje naturalne są krótkie i całkowicie jasne, więc kompletnie ich nie widać:-(
3. piegów raczej nie mam, ale mam sporo znamion, które są koloru czysto brązowego
4. bardzo łatwo się rumienię (na pewno na różowo!) więc trudno mi określić kolor cery, jasna, powiedziałabym że brzoskwiniowa, ale jak się teraz przyglądam, to jakaś chłodna ta brzoskwinia...
5. włosy mam koloru ciemnoblond, trudno mi określić "temperaturę" odcienia, to zależy od oświetlenia
6. kolor ust - jasnoróżowy
7. myślę, że błękity, bardzo lubię róże, ale nie jestem pewna czy jest mi w nich do twarzy, podobnie jak turkusy, brązy czekoladowe, jasne zielenie (ciemnych nie lubię); nie przepadam za jasnymi brązami, choć możliwe że jest mi w nich do twarzy, podobnie jest z bielą, czernią i szarościami.
koral.4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-08, 19:44   #8
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kochane Wizażanki, pomóżcie!

To jeszcze czekamy na zdjęcie i jutro wydamy werdykt

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 15:40   #9
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Kochane Wizażanki, pomóżcie!

Koral, po pierwsze powinnaś zmienić zdanie o sobie, bo naprawdę jesteś ładna! A najprostsza zmiana fryzury bez ścinania i modelowania to zrobienie przedziałka z boku - spróbuj, może będzie Ci pasować
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 17:09   #10
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Kochane Wizażanki, pomóżcie!

Witaj Tez uwazam, ze nie powinnas siebie tak ostro oceniac - jak zobaczylam Twoje zdjecia, to nie wiem, dlaczego akurat z ta "celebrity" mi sie skojarzylo, ale wygladasz jak duuuzo ladniejsza wersja Agaty Buzek. A jesli chodzi o typ kolorystyczny, z Twojego opisu wynika, ze najprawdopodobniej jestes Latem i na zdjeciu by sie to zgadzalo. Bedzie Ci ladnie w kolorach chlodniejszych, lekko "przygaszonych", ale nie tylko - moja kolezanka jest typowym latem i bardzo ladnie jej w turkusie, mysle, ze tez bedziesz dobrze wygladac w tym kolorze. Pomaranczowe powieki - czemu nie Byle tylko ten pomarancz nie byl za ostry, bo bedziesz wygladac jak papuga. Pomysl z opaska rewelacyjny, tylko pamietaj, zeby opaska byla w miare szeroka (taka, jak ma pani na zdjeciu jest OK) i troche nasunieta na czolo - to skroci optycznie twarz. Podobnie przedzialek na boku (przetestuj z obu stron, bo nie z kazdej moze sie ladnie ulozyc), a przy pociaglej twarzy wlosy lepiej wygladaja, gdy sa zwiazane; mozesz zrobic konski ogon (w Internecie znajdziesz miliony jego wersji), koczek (zarowno gladki, jak i "roztrzepany") albo warkocz - mozliwosci jest wiele.
Wracajac do kolorow i makijazu, to szalenstwa sa fajne latem, ale po sezonie lepiej wybierac delikatne kolory: tzw brudny roz, sliwka, liliowy, zlamana biel, szarosci, mietowa zielen, delikatne odcienie niebieskiego. Na Twoich rzesach ladnie bedzie wygladal brazowy lub sliwkowy tusz, a kreski na powiekach mozesz robic w takich samych kolorach albo np. sliwkowy tusz skontrastowac ze stalowa kreska, a brazowy - z rozowa. Niebieski przy oczach lepiej nie, bo "zgasi" kolor teczowki (kiedys zrobilam kolezance makijaz granatowa kredka, ma taki kolor oczu jak Ty, a przy tej kredce oczy nagle zrobily sie szare). Usta mozesz podkreslac naturalnymi kolorami, aby nie odwracaly uwagi od oczu - sa naprawde piekne Nie trzeba ich koniecznie powiekszac, ale jesli bys sie lepiej z tym czula, to jest pewien bardzo prosty trik: zewnetrzna czesc gornej i dolnej powieki akcentujesz jakims ciemniejszym kolorem, a wewnetrzny kacik - jasnym polyskujacym (mozliwosci jest wiele - chlodny bez, pastelowy roz, srebro, biel...). Do tego wywiniete gorne rzesy, a dolne pomalowane tylko posrodku. Tu dosyc lagodny przyklad zaakcentowania jasno-ciemno (tylko lepiej darowac sobie te malunki na spojowce, bo nie dosc, ze dlugo nie wytrzyma, to oczy wygladaja jak szparki):
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1129206345
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 13:24   #11
koral.4
Przyczajenie
 
Avatar koral.4
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Kochane Wizażanki, pomóżcie!

No dobra, mam to zdjęcie; moja poprzednia cyfrówka wypadła z szóstego piętra, więc musiałam postarać się o kolejną(nawet dobrze, bo to raczej był bubel). Czy myślicie, że jakoś wyglądam ze zwykłą opaską? Oczywiście szarfę nie omieszkam kupić, ale jakby tak coś dla alternatywy...
P.S. Jesteście wspaniałe, nie sądziłam, że się tak bardzo mną zainteresujecie i że otrzymam od was tyle miłych słów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S2010065.JPG (80,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S201013546544.JPG (76,5 KB, 20 załadowań)
koral.4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.