nowości Oriflame - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 18:50   #271
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: nowości Oriflame

Dzieki wielkie dziewczyny Ale mnie pocieszylyscie Bo jestem przed wyplata ,a czeka mnie wyjazd i sie troche martwilam, ze bede musiala zalozyc za klientki
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 13:05   #272
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

kajasia, to zwrócą Ci przy następnym zamówieniu a produkty odsyła biuro, Ty musisz tylko wypełnić formularz i podać przyczynę zwrotu (i być może jakieś dane z faktury, więc weź ją ze sobą na wszelki wypadek).
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 23:39   #273
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: nowości Oriflame

Zgodnie z obietnica opisuje szampon do wlosow kreconych:
Bardzoe ladnie pachnie, ale niestety bardzo ciezko go rozpienic, musialam kilka razy splukiwac i dodawac troszke wiecej szamponu, zeby powstala piana. Po umyciu i wysuszeniu powiem jednak, ze wlosy po nim sa przesliczne bardzo ladnie podkresla skret fal, a przetestowalam chyba wszytskie szampony do lokow dostepne na rynku i zaden mi tak ladnie ich nie podkreslal Wlosy po nim sa slicznie puszyste i bardzo mile w dotyku. Tak wiec jestem bardzo zadowolona

Napisze jeszcze, ze jestem bardzo zadowolona z kremu matujacego pure skin, ale najbardziej wspanialy dla mnie jest krem do rak i paznokci z wyciagiem z mirry. Nie dosc, ze cudnie pachnie, to jeszcze super nawilza i odzywia skore dloni. Ja ostatnio mialam az popekana skore na opuszkach palcow, od plynu do mycia, a przez ten krem mam tak mile i nawilzone dlonie, ze wygladaja jakbym wogole w domu nie wykonywala zadnych prac Do tego ten zapach TZ mowi, ze pachna cudnie
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 23:52   #274
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Impersona
Zgodnie z obietnica opisuje szampon do wlosow kreconych:
Bardzoe ladnie pachnie, ale niestety bardzo ciezko go rozpienic, musialam kilka razy splukiwac i dodawac troszke wiecej szamponu, zeby powstala piana. Po umyciu i wysuszeniu powiem jednak, ze wlosy po nim sa przesliczne bardzo ladnie podkresla skret fal, a przetestowalam chyba wszytskie szampony do lokow dostepne na rynku i zaden mi tak ladnie ich nie podkreslal Wlosy po nim sa slicznie puszyste i bardzo mile w dotyku. Tak wiec jestem bardzo zadowolona
Dziękuję za szczegółowy opis. Po takich superlatywach wezmę go na pewno Choć dziś jeszcze dumałam: zestaw do kręciołków Ori czy Avon (bo tańszy ), ale jednak postawię na Ori. Mam nadzieję, że też będę zadowolona

Cytat:
Napisze jeszcze, ze jestem bardzo zadowolona z kremu matujacego pure skin, ale najbardziej wspanialy dla mnie jest krem do rak i paznokci z wyciagiem z mirry. Nie dosc, ze cudnie pachnie, to jeszcze super nawilza i odzywia skore dloni. Ja ostatnio mialam az popekana skore na opuszkach palcow, od plynu do mycia, a przez ten krem mam tak mile i nawilzone dlonie, ze wygladaja jakbym wogole w domu nie wykonywala zadnych prac Do tego ten zapach TZ mowi, ze pachna cudnie
Ten krem do łapek też lubię, a raczej lubiłam, bo wydaje mi się, że odkąd zmienili mu szatę graficzną, jakoś gorzej pielęgnuje. Częściej muszę się nim smarować, żeby poczuć ulgę. Takie same odczucia ma Hosenka* więc jednak coś w tym chyba jest. Na razie porzuciłam swoje dwie napoczęte tubki i używam innych mazideł, ale kiedyś wrócę i znów porównam. Może nawet zabiorę jeden do rodziców jutro i będę się nim smarować i obserwować
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 01:07   #275
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Impersona
Napisze jeszcze, ze jestem bardzo zadowolona z kremu matujacego pure skin, ale najbardziej wspanialy dla mnie jest krem do rak i paznokci z wyciagiem z mirry. Nie dosc, ze cudnie pachnie, to jeszcze super nawilza i odzywia skore dloni. Ja ostatnio mialam az popekana skore na opuszkach palcow, od plynu do mycia, a przez ten krem mam tak mile i nawilzone dlonie, ze wygladaja jakbym wogole w domu nie wykonywala zadnych prac Do tego ten zapach TZ mowi, ze pachna cudnie
Jestem oczarowana tym kremem do tej pory bardzo podobnie spisywal sie krem Avonu Planet Spa z Mineralami Morza Martwego,ale zapasy sie skonczyly i..calkiem przypadkowo w rece wpadl mi krem Ori.
bardzo przyjemny zapach,utrzymuje poziom nawilzenia-skora dosc szybko sie regeneruje podczas sumiennego uzywania,dobrze sie wchlania i dlonie sie nie kleja-jednym slowem duzy pozytyw
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 01:48   #276
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Jestem oczarowana tym kremem do tej pory bardzo podobnie spisywal sie krem Avonu Planet Spa z Mineralami Morza Martwego,ale zapasy sie skonczyly i..calkiem przypadkowo w rece wpadl mi krem Ori.
bardzo przyjemny zapach,utrzymuje poziom nawilzenia-skora dosc szybko sie regeneruje podczas sumiennego uzywania,dobrze sie wchlania i dlonie sie nie kleja-jednym slowem duzy pozytyw
Hexxanko możesz opisać pudełeczko tego 'cudownego' kremu?
palau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 01:55   #277
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez palau
Hexxanko możesz opisać pudełeczko tego 'cudownego' kremu?

Prosze bardzo

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3287

tylko,ze teraz spojrzalam w katalog i faktycznie ma nieco zmienione opakowanie.
Jestem posiadaczka "starego"opakowanie,t ego co widnieje w zgloszeniu na KWC
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 06:48   #278
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: nowości Oriflame

ja prosze o opinie na temat korekcyjnego pudru prasowanego takiego w fioletowym puzderku ,zastanawiam sie nad kupnem bo bedzie wpromocji w nowym katalogu -czy warto kupic?
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 08:41   #279
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez grazia
ja prosze o opinie na temat korekcyjnego pudru prasowanego takiego w fioletowym puzderku ,zastanawiam sie nad kupnem bo bedzie wpromocji w nowym katalogu -czy warto kupic?
Też się zastanawiam nad tym pudrem i również czekam na jakieś opinie
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 14:52   #280
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Prosze bardzo

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3287

tylko,ze teraz spojrzalam w katalog i faktycznie ma nieco zmienione opakowanie.
Jestem posiadaczka "starego"opakowanie,t ego co widnieje w zgloszeniu na KWC
dziękuję Ci bardzo..a jak dziś wygląda?

Mam pytanie..miałam kremik do rąk ponoć właśnie z mirrą kupiony w edycji świątecznej 2 lata temu (w takim opakowaniu kawa z mlekiem) i byłam nim zachwycona-czy istnieje on w innej szacie graficznej? proszę o pomoc
palau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 14:57   #281
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez palau
dziękuję Ci bardzo..a jak dziś wygląda?

Mam pytanie..miałam kremik do rąk ponoć właśnie z mirrą kupiony w edycji świątecznej 2 lata temu (w takim opakowaniu kawa z mlekiem) i byłam nim zachwycona-czy istnieje on w innej szacie graficznej? proszę o pomoc
W zasadzie to zmienil sie tylko jakby uklad graficzny bo kolor szaty zostal zachowany;moim zdaniem niewielkie to zmiany pod katem rozlozenia napisow
Hmmmm...w opakowaniu kawa z mlekiem nie kojarze ale glownie dlatego,ze Oriflame zainteresowalam sie na nowo jakis rok temu i w sumie niezbyt uwaznie sledzilam wczesniejsze katalogi.
Moze pomoze ktoras z konsultantek z dlugim stazem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 15:29   #282
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez palau
dziękuję Ci bardzo..a jak dziś wygląda?

Mam pytanie..miałam kremik do rąk ponoć właśnie z mirrą kupiony w edycji świątecznej 2 lata temu (w takim opakowaniu kawa z mlekiem) i byłam nim zachwycona-czy istnieje on w innej szacie graficznej? proszę o pomoc
Dziękuję wiec ponownie i swoje pytanie kieruję do 'konsultantek z długim stażem'
Dziewczyny znajdę jeszcze w ofercie ten kremik??
palau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 15:30   #283
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: nowości Oriflame

kobietki, a jak zapatrujecie się na tą paletę 36 cieni?
strrrrrrrrrrrrrrrrrrraszn ie mnie kusi!
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 16:20   #284
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez króliczek
kobietki, a jak zapatrujecie się na tą paletę 36 cieni?
strrrrrrrrrrrrrrrrrrraszn ie mnie kusi!
Zapatruję się pozytywnie i zamierzam ją nabyć.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 17:51   #285
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez króliczek
kobietki, a jak zapatrujecie się na tą paletę 36 cieni?
strrrrrrrrrrrrrrrrrrraszn ie mnie kusi!
Ja mam tę paletę i jestem bardzo zadowolona Swego czasu była do zdobycia w programie dla nowych konsultantek. Więcej (również zdjęcia) znajdziesz w wątku o paletach cieni, który z resztą sama założyłam

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69041
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 17:56   #286
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez miu miu
Ja mam tę paletę i jestem bardzo zadowolona Swego czasu była do zdobycia w programie dla nowych konsultantek. Więcej (również zdjęcia) znajdziesz w wątku o paletach cieni, który z resztą sama założyłam

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69041
super, chętnie się zaopatrzę w wiedzę
zapytam jeszcze, czy masz może jakieś zdjęcia ? makijaże, sama paleta? bo to co widziałam w ofercie, to dla mnie troszkę za mało. I jak jest z trwałością cieni? Np. porównując do Inglota ?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 18:58   #287
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

W podanym wątku pisałam co nieco o niej i zdjęcia też załączałam

Cienie są według mnie trwałe, kolorki są zróżnicowane, więc można zrobić naprawdę sporo makijaży. Większość jest matowa, jeden ma brokat, niektóre się tak ładnie mienią (drobinki?). Ja jestem zadowolona.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 19:00   #288
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: nowości Oriflame

trochę nie lubię matowych...hmmm, mam ciężki orzech do zgryzienia Najwyżej wystawię na targowisku Dziękuję miu miu
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 19:04   #289
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

Nie ma za co
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 21:47   #290
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez miu miu
W podanym wątku pisałam co nieco o niej i zdjęcia też załączałam

Cienie są według mnie trwałe, kolorki są zróżnicowane, więc można zrobić naprawdę sporo makijaży. Większość jest matowa, jeden ma brokat, niektóre się tak ładnie mienią (drobinki?). Ja jestem zadowolona.
Miu miu, jeszcze jedno pytanko skoro masz ta paletkę, czy one są takie bardziej hmm kremowe czy raczej należą do tych które się krusza?? Do jakich możesz je porównać?? I jak jest z ich trwałością?? Ile sie utrzymują?? Kusi mnie strasznie ta paletka, zaraz zerkam na Twój wątek o paletkach
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 22:19   #291
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

Wydaje mi się, że tak do końca nie są ani kremowe, ani kruszące się. Takie pośrodku Jeśli chodzi o trwałość to jak dla mnie są OK. Na moich powiekach wytrzymują długo Nie zbierają się w załamaniach powieki ani nie osypują.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 22:25   #292
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

Tyle pytań, że aż przyniosłam paletę i zaczęłam sprawdzać cienie na ręce Wszystkie jednak mają drobinki, niektóre więcej, inne mniej ale wszystkie, bez wyjątku. Więc nie są one matowe.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 23:07   #293
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez miu miu
Wydaje mi się, że tak do końca nie są ani kremowe, ani kruszące się. Takie pośrodku Jeśli chodzi o trwałość to jak dla mnie są OK. Na moich powiekach wytrzymują długo Nie zbierają się w załamaniach powieki ani nie osypują.
To chyba sobie ja wezme, w sumie za 27 złotych można spróbować
Dzieki!! Masz macankę za to
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 07:50   #294
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: nowości Oriflame

U mnie na ta palete wszyscy chetni, wczoraj w oddziale mi powiedzieli, ze jak chce ja zamowic, to zebym zamowila ja w pierwszym dniu obowiazywania katalogu, bo z doswiadczenia na drugi dzien juz ich nie ma...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 07:54   #295
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

miu miu - a miałaś może kiedyś inne cienie z Oriflame i możesz te z paletki do nich porównać? Bo mnie bardzo odpowiadają te z paletki Retro i poprzednie podwójne (jajowate granatowe), nowe podwójne też, ale już mniej. Czy te z dużej palety któreś z nich przypominają konsystencją i efektem?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 11:50   #296
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez palau
Dziękuję wiec ponownie i swoje pytanie kieruję do 'konsultantek z długim stażem'
Dziewczyny znajdę jeszcze w ofercie ten kremik??
ja wprawdzie mam krótki staż, ale z wymiany na targowisku dostałam od jednej z Wizażanek krem do rąk z mirrą w świątecznym opakowaniu (kolor opakowania kawa z mlekiem ). a mam w domu dostępny teraz krem do rąk w biało-zielonym opakowaniu. no i moje spostrzeżenie jest takie, że oba kremy są z mirrą, mają identyczny zapach i kolor
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 11:59   #297
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez justa79
ja wprawdzie mam krótki staż, ale z wymiany na targowisku dostałam od jednej z Wizażanek krem do rąk z mirrą w świątecznym opakowaniu (kolor opakowania kawa z mlekiem ). a mam w domu dostępny teraz krem do rąk w biało-zielonym opakowaniu. no i moje spostrzeżenie jest takie, że oba kremy są z mirrą, mają identyczny zapach i kolor
te kremy z mirrą do rak i paznokci odkad maja nowe opakowanie są gorszej jakości - słabiej nawilzaja i odżywiaja ... a był to mój ulubiony krem.

Porównywałam skład z opakowania wczesniejszego i obecnego i niestety kilka składników pozamieniało się miejscem - więc pewnie dlatego słabiej działa

Wcześniej wystarczyła 1 warstwa kremu i dłonie były super, a teraz moge "kitowac" i nic
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 12:06   #298
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
te kremy z mirrą do rak i paznokci odkad maja nowe opakowanie są gorszej jakości - słabiej nawilzaja i odżywiaja ... a był to mój ulubiony krem.

Porównywałam skład z opakowania wczesniejszego i obecnego i niestety kilka składników pozamieniało się miejscem - więc pewnie dlatego słabiej działa

Wcześniej wystarczyła 1 warstwa kremu i dłonie były super, a teraz moge "kitowac" i nic
Ja właśnie znow robiłam testy nowej wersji i w sumie nie zauważyłam wysuszenia dłoni, ale fakt faktem, że na przedwiośnie był za słaby, a kiedyś nie. I skoro porównałaś składy i coś tam namieszali, to chyba jednak jestem skłonna uwierzyć w to, że przesuszenie bardziej było spowodowane używaniem tego kremu niż warunków klimatycznych. Nie żeby bardzo szkodził, ale po prostu - jest słabszy niż kiedyś
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 12:10   #299
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ja właśnie znow robiłam testy nowej wersji i w sumie nie zauważyłam wysuszenia dłoni, ale fakt faktem, że na przedwiośnie był za słaby, a kiedyś nie. I skoro porównałaś składy i coś tam namieszali, to chyba jednak jestem skłonna uwierzyć w to, że przesuszenie bardziej było spowodowane używaniem tego kremu niż warunków klimatycznych. Nie żeby bardzo szkodził, ale po prostu - jest słabszy niż kiedyś
zmieniony jest troszeczke skład i niestety nie wyszło to na dobre

i musiałam zaopatrzec się w inny krem do rak a ten z Ori z moich zapasów dałam jednak na targowisko
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 08:07   #300
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny a co myślicie na temat Pomadek nabłyszczających Plump & Gloss (katalog 7)?? Skusiłabym się na nie, ale jakoś żaden kolorek mi niepasuje...
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.