nowości Oriflame - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-09, 21:28   #121
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

dziękuje Hexxano - wiec sie na te APC skusze jak tylko coś mi do portfela wskoczy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-10, 00:47   #122
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
a ja komuś jestem winna recenzje pudru matujacego - chyba MagJi... no wiec puderek ten jast baaaardzo fajny ładne eleganckie pudełeczko z lusterkiem i gabka. twarz jest długo matowa jednak ciężko z kolorami, bo są tylko 2 - ja mam medium/dark i mimo że mam troche ciemniejsza karnacje, to jet ciut za ciemny, a z koleii light/medium byłby za jasny...

kupiłam też niedawno balsam do ust SPA (nie ten w kilku kolorach) i też jestem zadowolona super nawilża, ładnie pachnie i daje lekki połysk.
Dziękuję za recenzję Wbrew pozorom spóźniona nie jest, bo na razie prasowańca nie potrzebuję, ale wezmę Twą opinię pod uwagę, jak już znajdę pracę i trzeba będzie się czymś poprawiać w ciągu dnia.
A ten balsam SPA też miałam i oprócz tego, że nawilża, ładnie pachnie i nadaje połysk nie robi nic więcej Ani nie odżywia ani nie chroni ani tym bardziej nie regeneruje i ja się tego słabeusza czym prędzej pozbyłam.

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Hosenko, ja jestem zachwycona. Nakładam troszeczkę na kości policzkowe i odrobinę na skronie i dają taki leciutki, perłowy połysk. Moja przyjaciółka na mój widok stwierdziła: "O, puder rozświetlający?" i bardzo chwaliła efekt. Sądząc po tym, że na pędzel bierze się tylko trochę, opakowanie powinno wystarczyć na jakieś pięć lat... Tylko jedna uwaga: nigdy przedtem nie miałam takich kulek (ani w ogóle żadnego pudru rozświetlającego), więc nie mam żadnej skali porównawczej.
Cieszę się, że i Tobie przypadł do gustu Tak go wychwalałam pod niebiosa, że się skusiłaś w końcu, więc głupio by było, gdybyś się zawiodła.

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Mam kuleczkiogolnie jestem fanka pudrow rozswietlajacych i mam ich kilka ale do rzeczy.....chociaz nie moge pominac faktu,ze "zjadlo"moje posty na temat kuleczek i porownania ich z APC rozswietlajacymi,jak i ogolne wrazenie po pierwszych testach Ori.
Aby na pewno zjadło?? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...lki#post985523
Cytat:
Napisane przez Hexxana
Tak,jak wspomniala Elwinga daja swietny perlowy polysk-trzeba uwazac z iloscia zeby nie przesadzic,swietnie spisuja sie na skroniach i kosciach policzkowych,odkrytych ramianach,dekolcie.
Kazdy puder rozswietlacy jaki mam jest inny,rozni sie koncowym efektem.Kulki Ori sa dobre jako swiadomy dodatek w ciagu dnia w bardzo oszczednej ilsci-na wieczor mozna juz poszalec i twarz przyproszyc bardziej perlowa mgielka
Akurat zdecydowalam sie zeby wziac kuleczki "na polowe"z kolezanka,czego nie zaluje poniewaz sa tak diablo wydajne,ze do konca zycia mi chyba starcza
Hosenko,jezeli nie masz zadnego pudru rozswietlajacego to polecamchociaz z drugiej strony nabylam je z checi posiadania nowosciwiem,ze moglabym sie obejsc bez nich
Jeśli jeszcze potrzebna jest jakaś opinia na temat rozświetlających kulek Ori, to dodam, że też je lubię i polecam. Faktycznie trzeba je ostrożnie dawkować w wersji na dzień, ale jest to możliwe. Choć ze mnie ciepły typek, to mi pasują nawet na całą buźkę, ale w minimalnej ale to bardzo minimalnej ilości (raz omotać kulki pędzlem i siooo na twarz, zaczynając od kości policzkowych, co by tam większość pudru osiadła, a resztą omieść całą buźkę).
Teraz myślę nad czymś podobnym, ale w cieplejszej i dyskretniejszej wersji i chyba zrobię sobie mieszankę z APC... Bo kulki nr 0 to chyba jednak trochę rozjaśniają, a ja już wystarczająco blada jestem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-10, 05:44   #123
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame

MagJa faktycznie "nie zjadlo" ale nie wiem jakim cudem inaczej skojarzylam watek i bylam bardzooooo zaskoczona,ze jest "niekompletny" heheheh nie ma jak spostrzegawczosc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-10, 08:38   #124
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa

Jeśli jeszcze potrzebna jest jakaś opinia na temat rozświetlających kulek Ori, to dodam, że też je lubię i polecam. Faktycznie trzeba je ostrożnie dawkować w wersji na dzień, ale jest to możliwe. Choć ze mnie ciepły typek, to mi pasują nawet na całą buźkę, ale w minimalnej ale to bardzo minimalnej ilości (raz omotać kulki pędzlem i siooo na twarz, zaczynając od kości policzkowych, co by tam większość pudru osiadła, a resztą omieść całą buźkę).
Teraz myślę nad czymś podobnym, ale w cieplejszej i dyskretniejszej wersji i chyba zrobię sobie mieszankę z APC... Bo kulki nr 0 to chyba jednak trochę rozjaśniają, a ja już wystarczająco blada jestem
a jaką mieszankę byś zaproponowała, bo rozjasniajacych tez nie chce, ale tez nie brazujace...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-10, 09:30   #125
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
a jaką mieszankę byś zaproponowała, bo rozjasniajacych tez nie chce, ale tez nie brazujace...
Ha! Sama nad tym myślę Myślałam nad biało-beżowo-złotą (ktoś gdzieś pisał, że takie połączenie jest w jakichś Meteorytach), agabil w wątku o APC radziła takim ciepłym, ale bladym typkom jak ja mieszankę biało-złoto-różową (dla niej jasny beż to złoto wg APC). I teraz sama nie wiem Ale Tobie chyba ta druga mieszanka by nie pasowała, bo Ty balda to nie jesteś...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-10, 09:37   #126
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

to moze biało-beżowa-złota dla mnie byłaby dobra?? a nr 0 bardzo rozjasnia??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-10, 09:40   #127
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
to moze biało-beżowa-złota dla mnie byłaby dobra?? a nr 0 bardzo rozjasnia??
Też tak myślę. Zresztą dla siebie i nad nią myślę. A co do tych pastelowych to nie wiem, bo sama ich nie miałam, ale z testów w GC na dłoni wychodzi na to, że skóra się jednak nieco wybiela
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-10, 11:49   #128
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Lol(a)
Byłam rok temu konsultantką oriflame, ale zrezygnowałam. Według mnie Avon ma lepszą ofertę i więcej się reklamuje, dlatego niełatwo jest konsultankom oriflame.Zawsze jak próbowałam sprzedać coś koleżankom to oczywiście dziękowały mi i mówiły, że zamawiają w avon. Jednak chciałabym podkreślić, że oriflame ma lepsze jakościowo kosmetyki.

Ja z kolei jestem konsultantką ori, avon tez byłam jeszcze jakieś pół roku temu, ale własnie co do jakosci avon miałam kilka ale, zawsze zamawiałam dla siebie i jakos nie podeszły mi te kosmetyki, a to co maja fajne i dobre to w tej samej cenie co w ori, wole dodać te 3-4 zł więcej i mieć cos z czego będę zadowolona. Niektóre osoby sugerują sie tylko i wyłacznie ceną i opakowaniem a nie tym co jest w środku, nie mówie że ori to najlepsza firma ale z takich kosmetyków katalogowych lepsza niz avon bez wątpienia, ale tez ma kilka produktów których nie polecam klientkom nawet i to niestety te najtańsze, których odpowiednikiem w avon jest color trend.
Niedawno właśnie był motyw stałysmy przed zajeciami i jakos weszło na temat ori kontra avon i stwierdzenie podobne do twojego, w ori troche drożej ale jakość lepsza. Ja miałam kilka podkładów z róznych serii z avon, kazdy szmelcowaty, zapachy mi się podobaja z kolei, takie na codzień sa fajne, szamponów i tuszy do rzęs nie używam z żadnej z tych firm-bo są lepsze w tej samej cenie. No i tyle, pozdrawiam
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-10, 13:17   #129
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Cieszę się, że i Tobie przypadł do gustu Tak go wychwalałam pod niebiosa, że się skusiłaś w końcu, więc głupio by było, gdybyś się zawiodła.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 12:57   #130
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

czy ktos uzywał peelingu nawilżającego (w rózowym opakowaniu)?? nie ma jego recenzji na KWC - jest tylko do skóry mieszanej (zielony). Mozecie mi pare słów o nim powiedzieć?? a czy ten zielony nie wysusza za abrdzo?? (nie ma o tym ani słowa w recenzjach)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 15:25   #131
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: nowości Oriflame

Podbijam to pytanie, nawet założyłam taki wątek na kosmetyczce, ale nie było odp Chodziło mi głównie jakie drobinki ma ten peeling- syntetyczne czy naturalne?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-30, 20:47   #132
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Podbijam to pytanie, nawet założyłam taki wątek na kosmetyczce, ale nie było odp Chodziło mi głównie jakie drobinki ma ten peeling- syntetyczne czy naturalne?
ja mam ten piling, i jestem zadowolona, troche chłodzi mi twarz jak go używam, ale efekt jest - ładna gładsza buzia, a te drobinki, to raczej takie naturalne, nie jakies tworzywo
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 20:52   #133
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

a nie wysusza skóry?? o którym peelingu piszesz? zielonym czy różowym?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 22:51   #134
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: nowości Oriflame

Eee, to ja wolałabym z syntetykami :P

A jeszcze tak a propos peelingów- może to głupio zabrzmi, ale jak Wy dziewczyny używacie tego peelingu do ust? Na dzień, na noc? Do razu ścieracie czy jak? Bo ja chyba nie umiem się obsłużyć tym wynalazkiem...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 23:20   #135
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
a nie wysusza skóry?? o którym peelingu piszesz? zielonym czy różowym?

Zielony to ten orzezwiajacy dla cer mieszanych?jezeli tak,to mialam go i bardzo sobie chwalilam-co prawda na twarz w minimalnej ilosci go nakladalam bo mam zbyt wrazliwa cere na takie cuda ale skora stawala sie taka ozywiona i gladka.Mysle ze siegne jeszcze za jakis czas po niego glownie po to by uzywac go znow do ciala
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 23:41   #136
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Marigold19
A jeszcze tak a propos peelingów- może to głupio zabrzmi, ale jak Wy dziewczyny używacie tego peelingu do ust? Na dzień, na noc? Do razu ścieracie czy jak? Bo ja chyba nie umiem się obsłużyć tym wynalazkiem...
Ja już gdzieś pisałam, że sobie nim maziam po ustach w miarę potrzeby. Pojeżdżę w jedną i drugą stronę parę razy, potem pozaciskam wargi tak, jakbym szminkę czy błyszczyk rozprowadzała i gotowe. Drobinki same gdzieś znikają i zostaje jakby warstwa pomadki.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 23:43   #137
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: nowości Oriflame

Magju, ja właśnie podobnie robiłam, ale jakoś mi się usta strasznie wysuszały tym sposobem- chyba jednak będę ścierać to cudo, bo raczej nie dla mnie PS. Za to błyszczyk Luminelle od Ciebie- cudny
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 23:46   #138
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Magju, ja właśnie podobnie robiłam, ale jakoś mi się usta strasznie wysuszały tym sposobem- chyba jednak będę ścierać to cudo, bo raczej nie dla mnie PS. Za to błyszczyk Luminelle od Ciebie- cudny
Widzisz, co jednemu pasi, drugiemu niekoniecznie. Np mi ten balsamo-błyszczyk średnio odpowiada. Swojego rzadko używam (w sumie z różnych promocji w różnych okresach trafiły mi się takie trzy szkoda że identyczne). Za to spray Fruttini - miodzio Dobra, kończę, bo zaśmiecamy wątek.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 23:47   #139
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
napiszcie jak sie sprawuja te nowe kuleczki !!
One sa po prostu boskie zamowilam sobie na gwiazdke i nie zaluje wcale a wcale, wrecz przeciwnie, jestem po prostu zachwycona jest to pierwszy puder ktory na mojej cerze daje efekt perlowy, nie brokatowy. Na cala twarz to raczej ne polecam, jak sie tak wysmarowalam wygladalam jak zmokly klown Latwo przesadzic z iloscia, bo strasznie latwo sie nakladaja (wlasnie o to mi chodzilo zeby trzec za duzo nie trzeba bylo). A kolorek tej perly jest taki rozowawo-srebrny, dla mnie idealny zamiast rozu. Nawet dzisiaj moja babcia zauwazyla ze mi sie pieknie policzki blyszcza, a raczej jest slepawa (chyba w takim razie przesadzilam z efektem ) Naprawde polecam wszystkim, ktorzy lubia mocny efekt (ktory oczywiscie mozna dozowac)
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-31, 00:05   #140
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Widzisz, co jednemu pasi, drugiemu niekoniecznie. Np mi ten balsamo-błyszczyk średnio odpowiada. Swojego rzadko używam (w sumie z różnych promocji w różnych okresach trafiły mi się takie trzy szkoda że identyczne). Za to spray Fruttini - miodzio Dobra, kończę, bo zaśmiecamy wątek.
O widzisz- a mnie zapach zupełnie nie podchodził- fajnie, że Ciebie cieszy Taka mała prośba tylko- jeśli masz jakieś inne kolorki tego balsamo- błyszczyka i mogła je lekko opisać to byłabym bardzo wdzięczna (PW of course). No a teraz już faktycznie zamykam dziobek
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 14:01   #141
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

skoro w tym wątku mowa o nowosciach:

skusiła sie któras z was na Rozswietlające cienie do powiek (w sztyfcie)?? Mysle nad 4 kolorami - Night Fever(brąz), Pink wave (róż), Central Park (taki złamany zielony) i City Lights (biały)... czy są trwałe i jak kolorki z katalogu mają sie do rzeczywistych?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 10:34   #142
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny, czy któraś z Was uzywała różu, cienie do powiek i korektora w pędzleku z nowej linii do makijażu Giordani gold?
Ten róz wygląda ciekawie...
http://www.oriflame.pl/prod/offers/C...&flipRight.y=7
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 17:39   #143
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez beliczek
Dziewczyny, czy któraś z Was uzywała różu, cienie do powiek i korektora w pędzleku z nowej linii do makijażu Giordani gold?
Ten róz wygląda ciekawie...
http://www.oriflame.pl/prod/offers/C...&flipRight.y=7
Też jestem ciekawa Testowałam te wszystkie nowości w biurze i mi się spodobały, ale póki co na nic się nie skusiłam Trenuję silną wolę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 18:29   #144
Ladzia_15
Wtajemniczenie
 
Avatar Ladzia_15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 404
GG do Ladzia_15
Dot.: nowości Oriflame

mnie najbardzoej interesuje ten cien do powiek... zolty lub pomaranczowy... warto go kupic??? bo obawiam sie ze bedzie zupelnie inaczej wygladal w rzeczywistosci niz w kataogu... i jeszcze jakiej on bedzie wilekosci... czy ten rysunek obok cen jest w skali 1:1??
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.
Ladzia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 13:33   #145
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

te cienie są b. fajne, najjaśniejszy - opal - przyda się do rozświetlania, ma złote drobinki. różowy też jest ładny, stalowy i pomarańcz to nie moje kolory. w katalogu nie ma zdjęcia rzeczywistej wielkości, pojemnik jest pośredni między tym dużym a małym zdjęciem masz podaną wagę cieni - 1,7 g. róż też prezentuje się ciekawie, również zawiera drobinki (mniejsze niż w cieniu), delikatnie rozświetla. tyle wrażeń z testowania na dłoni
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 13:47   #146
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez justa79
te cienie są b. fajne, najjaśniejszy - opal - przyda się do rozświetlania, ma złote drobinki. różowy też jest ładny, stalowy i pomarańcz to nie moje kolory. w katalogu nie ma zdjęcia rzeczywistej wielkości, pojemnik jest pośredni między tym dużym a małym zdjęciem masz podaną wagę cieni - 1,7 g. róż też prezentuje się ciekawie, również zawiera drobinki (mniejsze niż w cieniu), delikatnie rozświetla. tyle wrażeń z testowania na dłoni
czy opal jest biały ze złotymi drobinkami? iskrzący?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 13:56   #147
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
czy opal jest biały ze złotymi drobinkami? iskrzący?
jest biały, ale i jakby lekko kremowy, nie wiem, może to te złote drobinki nadają mu taki ciepły odcień. intensywność koloru można stopniować, rozcierając go na skórze mniej lub bardziej. nie wiem, co rozumiesz przez iskrzący - jest perłowy i połyskujący drobinkami
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 14:07   #148
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

iskrzący czyli np. taki jak sypki biały joko czyli nie tyle perłowy co własnie taki iskrzący

zastanawiam sie nad tym cieneim jednak ciekawe jak z jego trwałoscią (a tani to on nie jest...)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-05, 12:31   #149
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Też jestem ciekawa Testowałam te wszystkie nowości w biurze i mi się spodobały, ale póki co na nic się nie skusiłam Trenuję silną wolę
Mam pytanie może Ty mi pomożesz MagJa?. Testowałaś te nowe róże w gąbce Giordani Gold? bo nie mam możliwości obejrzenia kolorów na żywo- a nie wiem ,który wybrać, zastanawiałaś się nad Coral- czy to jest brzoskwinkai czy ładna?
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-05, 13:45   #150
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez angel23
Mam pytanie może Ty mi pomożesz MagJa?. Testowałaś te nowe róże w gąbce Giordani Gold? bo nie mam możliwości obejrzenia kolorów na żywo- a nie wiem ,który wybrać, zastanawiałaś się nad Coral- czy to jest brzoskwinkai czy ładna?
Testowałam te róże, ale dawno. Mnie samej najbardziej się właśnie Coral spodobał, bo właśnie jest taki brzoskwiniowy Różowy jest różowy, a ten trzeci taki w miarę naturalny beżo-brąz Wszystkie są delikatne i ładnie się mienią, też delikatnie. Tylko ja testowałam na dłoni, jak się sprawują na licach nie wiem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.