Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-06, 10:28   #2191
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dzieki Dziewczyny No wlasnie ja nie wiem jak z tymi niealkoholowymi, chociaż widze, ze Sattva ma dobre opinie akurat również w zakresie przyrostu.

W kazdymr azie z tej racji, ze nie robi mi zadnych problemów ze sklapem, to na pewno będę po nia siegac - mysle, ze nie zaszkodzi. Chcialabymt ez wyprobowac wersje z kozieradka.


A ktoras z Was może będzie chciała sprobowac jakas wcierke od Agi? Bo widze na włosowym ryneczku, ze znowu wysyp jej produktów.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 11:03   #2192
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Miroku, masz na myśli tą wcierkę? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...acniajacy.html

Mnie ogólnie kuszą kosmetyki od Agi bo składy mają ciekawe ale póki co cena skutecznie odstrasza mnie od zakupu myślę że w okolicach urodzin skusze się jedynie na szampon fluffy, wydaje się dosyć delikatny i ciekawa jestem jak będzie u mnie działać.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 11:31   #2193
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Miroku, masz na myśli tą wcierkę? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...acniajacy.html

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 11:32   #2194
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 777
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Miroku, masz na myśli tą wcierkę? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...acniajacy.html

Mnie ogólnie kuszą kosmetyki od Agi bo składy mają ciekawe ale póki co cena skutecznie odstrasza mnie od zakupu myślę że w okolicach urodzin skusze się jedynie na szampon fluffy, wydaje się dosyć delikatny i ciekawa jestem jak będzie u mnie działać.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ceni się niestety
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 13:13   #2195
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Faktycznie jest dosyć tania. A jak z zapachem? Bardzo mocno czuć zioła?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 08:42   #2196
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Miroku, masz na myśli tą wcierkę? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...acniajacy.html

Mnie ogólnie kuszą kosmetyki od Agi bo składy mają ciekawe ale póki co cena skutecznie odstrasza mnie od zakupu myślę że w okolicach urodzin skusze się jedynie na szampon fluffy, wydaje się dosyć delikatny i ciekawa jestem jak będzie u mnie działać.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
To moze sprobuj na wlosowym ryneczku? Tam sporo kosmetykow Agi jest, chyba HTC kroluje


Dziewczyny, ja mam pytanie, szczegolnie do posiadaczek wysokoporow - jak sobie radzicie z suchym powietrzem? Odnosze wrazenie, ze jak jest suche powietrze, to z wlosow ulatuje cala obetosc. Ostatnio celowalam tylko w emolientowe odzywki i jest jakby lepiej, ale jak w takim razie dostarczyc wlosom nawilzenia? Olejowanie na podklad? Ktoras z Was to srawdzala?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 08:50   #2197
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Faktycznie jest dosyć tania. A jak z zapachem? Bardzo mocno czuć zioła?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dla mnie średnio, zapach nie zostaje na włosach(ja lubię ziołowe zapachy).
Kiedyś miałam rzepę Joanny i coś z Lotonu, tamte to były śmierdziuszki
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-11, 17:18   #2198
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Dla mnie średnio, zapach nie zostaje na włosach(ja lubię ziołowe zapachy).
Kiedyś miałam rzepę Joanny i coś z Lotonu, tamte to były śmierdziuszki
Kupilam dziś olejek bioelixire z czarnuszką z myślą o końcowkach , ten to nieźle śmierdzi (ale dam radę) i mojego pierwszego hairfooda -arbuzowy.Okaże sie czy go polubię...Miałam zamiar kupić tez bananowego ,ale się wstrzymałam póki co,może jak będzie promocja.
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 18:54   #2199
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Kupilam dziś olejek bioelixire z czarnuszką z myślą o końcowkach , ten to nieźle śmierdzi (ale dam radę) i mojego pierwszego hairfooda -arbuzowy.Okaże sie czy go polubię...Miałam zamiar kupić tez bananowego ,ale się wstrzymałam póki co,może jak będzie promocja.
Serio? Ja uwielbiam zapach czarnuszkowego bioelixire

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 17:10   #2200
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Dla mnie średnio, zapach nie zostaje na włosach(ja lubię ziołowe zapachy).
Kiedyś miałam rzepę Joanny i coś z Lotonu, tamte to były śmierdziuszki
Dzięki za odpowiedź w moim przypadku to akurat plus że zapach jest słabo wyczuwalny

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 10:12   #2201
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dziewczyny, jak ktoras z Was ma rozjasniane wlosy albo chce stonowac to polecam maske Anwen Cool Bananas. Ja jestem zachwycona jej dzialaniem.

A mam pytanie - ktoras z Was probowala Merhair Agnieszki - humektantowej odzywki, podobno nie puszy? Bo ja mam wlasnie problem z humaktantami - caly cza spusza mi wlosy , a be znawilzenia nie maja zycia i myslalam, zeby wyprobowac, ale troche nie po drodz emi z kosmetykami Agi i mam troche uzasadnione obawy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-23, 12:48   #2202
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Hej, mignęło mi tutaj chyba coś niedawno o szamponach w kostce z lidla.
Któraś z was używała? Dzisiaj na zakupach spojrzałam na dział z kosmetykami, za 10zł są różne wersje, niska cena, aż szkoda nie wypróbować
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 12:04   #2203
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Hej

Zrobiłam sobie podstawową morfologię no i mam niedobory żelaza.. Nie jest to pewną przyczyną lecących kłaków ale na pewno jakiś trop

Trochę ostatnio odpuściłam z włosami, przez to wypadanie boję się nakładać cokolwiek poza szamponem
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 12:09   #2204
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88783862]Hej

Zrobiłam sobie podstawową morfologię no i mam niedobory żelaza.. Nie jest to pewną przyczyną lecących kłaków ale na pewno jakiś trop

Trochę ostatnio odpuściłam z włosami, przez to wypadanie boję się nakładać cokolwiek poza szamponem [/QUOTE]Jak ja doskonale rozumiem. Moje wypadanie sie troche uspokoilo ale do niedawna uzywalam tylko szamponu i suszarki. Balam sie dotykać wlosy bo tyle ich lecialo. Koszmar...
Co z niedoborami? Dostalas jakies suple?
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 15:36   #2205
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez szepty_lasu Pokaż wiadomość
Jak ja doskonale rozumiem. Moje wypadanie sie troche uspokoilo ale do niedawna uzywalam tylko szamponu i suszarki. Balam sie dotykać wlosy bo tyle ich lecialo. Koszmar...
Co z niedoborami? Dostalas jakies suple?
Rozważam udanie się do internisty z wynikami i omówienie tego tematu
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 15:48   #2206
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88783862]Hej

Zrobiłam sobie podstawową morfologię no i mam niedobory żelaza.. Nie jest to pewną przyczyną lecących kłaków ale na pewno jakiś trop

Trochę ostatnio odpuściłam z włosami, przez to wypadanie boję się nakładać cokolwiek poza szamponem [/QUOTE]

A serum na końcówki? też nie? Mi na wzmocnienie włosów pomagają zioła, i te do picia (pokrzywa) i cassia,którą robiłam wczoraj
Dzieki temu wypada ich znacznie mniej, morfologia od jakiegoś czasu też jest w normie i nawet w ,,te'' dni włosy wyglądają poczciwie.

Na razie nic nie kupuję, choć kusza mnie ampułki proteinowe anwen i ta nowa wcierka ,też od niej. Supli w tabletkach na razie żadnych nie biorę , korzystam z darów lata.
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 22:20   #2207
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

A ja wcieram wcierkami z Sattvy, ostatnio kupiłam z kozieradka Zauwazylam, ze jak za długo trzymam wcierke na glowie, to później wlosy mi się szybciej przetluszczaj, sa przyklapnietea i skora glowy mnie swędzi. Jak trzymałam krócej to nic się takiego nie dzialo i wlosy się fajniej odbijaly NIe wiem czy jakos szczególnie dzialaja na przyrost, ale widze, ze chyba tak.


W ogole Anwen wypuszcza ostatnio sporo nowości, co mnie cieszy, bo już chyba glownie w jej marke będę celować, jeżeli chodzi o pielegnacje wlosow. Cool bananas okazala się dla mnie perelka , która wielbie w ostatnim czasie


Merhar (maska humektantowa) od Agnieszki NIedzialek kompletnie mi się nie sprawdzila, nakładane jako pierwsze O (kombinuje z humektantami) . Ostatnio dodałam trochę do innej odzywki, było w miare spoko, ale kosmetyki Agi w moim odczuciu jakos tak oblepiają wlosy. Zawsze po uzyciu jej odzywek, masek odnoszę wrazenie, ze sa oblepione. W każdym razie daje sobie z kosmetykami Agnieszki spokoj, nic mi się nie sprawdzilo. Jeszcze za mycie zrobie jedno podejście do Dragona, jak mi się nie sprawdzi to pusze w swiat i już nawet nie będę spogladac w tym kierunku.


W ogole ciesze się, bo moje wlosy wracają już do dawnej swietnosci. ODrost mam za ucho, wlosy sa coraz gładsze, zniknela mi ta okropna dziura która robila mi się po przerzuceniu wlosow do tylu, wlosy sa miękkie, geste, lekko faluja, już tak nie kapryszą, wiec komfort znacznie większy.


I ostatnio tez udało mi się dorwać kolejny włosowy hit
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 13:57   #2208
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja wcieram wcierkami z Sattvy, ostatnio kupiłam z kozieradka Zauwazylam, ze jak za długo trzymam wcierke na glowie, to później wlosy mi się szybciej przetluszczaj, sa przyklapnietea i skora glowy mnie swędzi. Jak trzymałam krócej to nic się takiego nie dzialo i wlosy się fajniej odbijaly NIe wiem czy jakos szczególnie dzialaja na przyrost, ale widze, ze chyba tak.


W ogole Anwen wypuszcza ostatnio sporo nowości, co mnie cieszy, bo już chyba glownie w jej marke będę celować, jeżeli chodzi o pielegnacje wlosow. Cool bananas okazala się dla mnie perelka , która wielbie w ostatnim czasie
Slyszałam o Cool Bananas wiele dobrego, mnie kusi Bee my baby,ta nowa wcierka , i te ampułki proteinowe, wcierki od Agi też wydają sie ciekawe ale musialabym kupić wszystkie 3 za to odzywki niezbyt mnie kuszą. ..dziś wukończyłam odzywkę biovax awokado i bambus ..no kocham ją!!! szkoda tylko, że te ich maski są tak małe..mam włosy prawie do łokci i coraz więcej jej schodzilo. w niedzielę sprobuje arbuzowej Garniera kusi mnie...a już czeka i czeka...
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 14:52   #2209
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Slyszałam o Cool Bananas wiele dobrego, mnie kusi Bee my baby,ta nowa wcierka , i te ampułki proteinowe, wcierki od Agi też wydają sie ciekawe ale musialabym kupić wszystkie 3 za to odzywki niezbyt mnie kuszą. ..dziś wukończyłam odzywkę biovax awokado i bambus ..no kocham ją!!! szkoda tylko, że te ich maski są tak małe..mam włosy prawie do łokci i coraz więcej jej schodzilo. w niedzielę sprobuje arbuzowej Garniera kusi mnie...a już czeka i czeka...
Oj j a z Biovaxu uwielbiam to bambusowe serum

Ja widzialam jakie dziewczyny mialy wlosy po uzyciu be my baby + szampon z slsem :d Bajka!

Naprawde warto wyprobowac ta Cool Bananas, ja nie wiem co ona tam w sobie ma, ale naprawde jest niezla. Oczywiscie opinie sa podzielone, bo sa dziewczyny ktore twierdza, ze placza im wlosy czy pusza - ja konce mam rozjasniane, wysokoporowate, lekko sianowate, sztywne i czegos takiego nie doswiadczam, wiec nie wiem, moze te dziewczyny za bardzo tra te wlosy pdoczas nakladania/mycia bo ja nie wierze, ze na naturalnych wlsoach takie cos robi, jak na rozjanianych u mnie tego nie robi.

Ja juz nie kupuje , bo i tak za duzo tego mam. Chce zuzyc co mam i juz zostawic tylko co mi pasuje i uzupelniac zapasy Mam swoje wlosowe hity i na tym poprzestane. CHociaz te kosmetyki co mi zostaly to sa juz raczej takie sprawdzone, wiec mysle,z e predzej czy pozniej zuzyje. Gorzej jak testy nietrafione, ale w ostatnimc zasie na szczescie mi sie to nie zdarza, a kijowe szampony zawsze moge zuzyc do mycia czy do prania

A z moich kolejnych wlosowych odkryc to szampon Bambino nawilzajacy oraz kremowa odzywka z maslem shea z Cantu.

Te 3 kosmetyki robia mi stale GHD i ciesze sie, ze po raz pierwszy od dawna nie musze kombinowac z pielegnacja.

Dla mnie wcierki Agi sa zbyt drogie, chociaz ta Wasabi wydala mi sie interesujaca, ale zaloze sie , ze i tak wiecej w tym ideologii i reklamy i szumu, szczegolnie, ze sporo tych wcierek bylo na wlosowym ryneczku. I mysle, ze za te cene spokojnie trafisz na równie dobre

Ja wlasnie kupilam u Anwen wcierke. Kusi mnie jeszcze Darling Clementine i odzywka w sprayu Be My baby , ale te kupie, jak bede miala kod rabatowy z pigmentu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-08, 06:22   #2210
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
A serum na końcówki? też nie? Mi na wzmocnienie włosów pomagają zioła, i te do picia (pokrzywa) i cassia,którą robiłam wczoraj
Dzieki temu wypada ich znacznie mniej, morfologia od jakiegoś czasu też jest w normie i nawet w ,,te'' dni włosy wyglądają poczciwie.

Na razie nic nie kupuję, choć kusza mnie ampułki proteinowe anwen i ta nowa wcierka ,też od niej. Supli w tabletkach na razie żadnych nie biorę , korzystam z darów lata.

Zabezpieczam końcówki jak sobie przypomnę odkąd regularnie podcinam jakoś i tak prawie wcale się nie niszczą w najbliższą sobotę właśnie idę

U mnie dzisiaj cassia wjedzie bo mam wolne to korzystam
A ziółka piję dość często ale na to nieszczęsne wypadanie to raczej u mnie wpływu nie ma. Pocieszające jest to, że mam mnóstwo baby hair więc tłumaczę sobie to wypadanie jeszzc epo prostu cyklem życia włosa co ma wypaść to i tak wypadnie więc muszę wyluzować żeby nie zwariować
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 14:17   #2211
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dziewczyny , jestem po testach nowosci Anwen tj. wcierka Grow me tender oraz sprayu Be my baby.

Powiem Wam, ze jestem zachwycona tymi produktami.

Wcierke stosowalam kilka godzin przed myciem na sucha skora glowy, rzeczywiscie czuc przez chwile mrowienie. Co najwazniejsze, ze skalpem mi sie nic nie dzieje, a mam z nim problemy po uzyciu wiekszosci wcierek. Wlosy fajnie odbijaja sie od nasady , swiezosc wlosow jest na pewno przedluzona - regularnie robie treningi, dosc intensywne, zazwyczaj po dwoch dniach musialam je juz myc, tutaj leci juz 3 dzien i wlosy nadal dobrze wygladaja - sa sypkie, odbijaja sie od nasady, nie widac zadnego przetluszczenia.

Drugi produkt spray Be my baby - dlugo czilam sie na ten produkt, rozwazalam odzywke a pozniej ten spray, ale ostatecznie zdecydowalam sie na niego, bo byly tam estry masla shea, ktore moje wlosy uwielbiaja, wiec jaos upatrywalam w nim wieksze szanse na powodzenie niz w samej odzywce Sprayu uzylam przed myciem na doslownie 20 minut, pozniej umylam szamponem i nalozylam emolientowa odzywke. Wlosy po wyschnieciu byly sypkie, gladkie , bardzo miekkie i misiste.

Ogolnie to jestem w szooku, bo tak jak wielokrotnie pisalam, moje wlosy zle reaguja na wiekszosc protein, tutaj zaskoczenie, nie mialam ani efektu przesuszenia, napuszenia, wzmozonej lamliwosci - jak to zazwyczaj po produktach z proteinami.

Kolejne udane premiery Anwen
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2021-07-12 o 18:44
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 07:49   #2212
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Pseudofeministka również mam tą odżywke w spreyu, jestem zadowolona, kupiłam z myślą o córce, ale też używam.kupilam też litrową maskę kallos protox ,chodzi za mną od jakiegoś czasu , a hairfood watermelon używam głownie do zmywania oleju ..chociaż po myciu też jest spoko,
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 12:16   #2213
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 777
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja muszę cos poszukać na moje suche włosy jednak te szampony z mawawo i yope nie sprawdziły się na moich włosach, odżywka z garnier też.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 13:36   #2214
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Ja muszę cos poszukać na moje suche włosy jednak te szampony z mawawo i yope nie sprawdziły się na moich włosach, odżywka z garnier też.
Sprobuj Bambino nawilzajacy , bardzo fajny. U mnie w miescie on nie jest nigdzie dostepny,

Dlatego póki co kupiłam ten szampon Jagi Hupało - kremowa kapięl nawilzajaca, zobaczymy. Jestem ciekawa tych kosmetyków czy wiecej szumu medialnego czy faktycznie beda warte czegos.Sklad nawet fajny - bez slsu i nawilzajacy. W ogoe zauwazylam,z e wlasnie na moje wlosy dobrze dziala jak uzywam jakiegos szamponu nawilzajacego, a pozniej nakladalam typowo emolientowa odzywke, wtedy to nawilzenie nie ucieka z wlosa i wlosy naprawde fajnie wygladaja.

I niby tak kazdy teirdzi, ze szampon ma tylko myc wlosy, ale to nieprawda. U mnie naprawde sporo tez zalezy od tych szamponow, jezeli chodzi o pielegnacje wlosow. Po kazdym szamponie wygladaja inaczej - raz lepiej raz gorzej.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 11:44   #2215
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dziewczyny, jak często używacie humektantow w pielęgnacji? Co mycie? Czy w zaleznosci od potrzeb?


Bo ja mam z humektantami ostatnio jak z proteinami, ciężko mi z nimi w cos trafic, żeby wlosy dobrze wygladlay, szczególnie przy tej pogodzie.


Jednak wczoraj zorbilam eksperyment - mam na wylocie Pina Lokade od Anwen, zrobiłam z niej podkład nawilzajacy i naolejowalam wlosy. PO umyciu nalozylam emolientowa odzywke i wlosy bardzo fajnie wygladaja. Poki co ani nie sa wysuszone, ani nic z nimi się nie dzieje. I zastanawiam się czy co mycie stosować taki zestaw, czy jednak lepiej co jakiś czas żeby nie przedobrzyć.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 13:16   #2216
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 777
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Sprobuj Bambino nawilzajacy , bardzo fajny. U mnie w miescie on nie jest nigdzie dostepny,

Dlatego póki co kupiłam ten szampon Jagi Hupało - kremowa kapięl nawilzajaca, zobaczymy. Jestem ciekawa tych kosmetyków czy wiecej szumu medialnego czy faktycznie beda warte czegos.Sklad nawet fajny - bez slsu i nawilzajacy. W ogoe zauwazylam,z e wlasnie na moje wlosy dobrze dziala jak uzywam jakiegos szamponu nawilzajacego, a pozniej nakladalam typowo emolientowa odzywke, wtedy to nawilzenie nie ucieka z wlosa i wlosy naprawde fajnie wygladaja.

I niby tak kazdy teirdzi, ze szampon ma tylko myc wlosy, ale to nieprawda. U mnie naprawde sporo tez zalezy od tych szamponow, jezeli chodzi o pielegnacje wlosow. Po kazdym szamponie wygladaja inaczej - raz lepiej raz gorzej.
Zgadzam sie z tobą szampon nie tylko myje włosy ale wpływa na ich stan tzn. albo je wysuszy albo zaczną się szybciej przetłuszczać a w najgorzym wypadku zacznie pojawiać się łupież.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 07:57   #2217
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Aktualizacja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 08:06   #2218
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Aktualizacja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajne, dalabym wiecej emolientów a mniej humektantów.mozna np. czesciej olejować.
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 11:42   #2219
lifjaa
Raczkowanie
 
Avatar lifjaa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Hohlstein
Wiadomości: 192
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Mnie czeka ścięcie włosów... Ostatnie mocne ścięcie przed zapuszczaniem. Obecnie ścinam resztę rozjaśnionych na maksa włosów
lifjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 12:17   #2220
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
fajne, dalabym wiecej emolientów a mniej humektantów.mozna np. czesciej olejować.
Emolienty w nadmiarze mnie obciazaja, humektantow uzywam bardzo malo, wiecej protein.
Olejuje raz na 4-5 myc tylko na max 2 godziny. I zmywam zawsze mocnym szamponem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.