Ciąża a perfumy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 08:34   #61
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
Ja niedawno dowiedziałam się,że zostanę po raz drugi mamą to dopiero szósty tydzień ciąży zatem początek ale już teraz widzę,że w przeciwieństwie do pierwszej ciąży kiedy to każdy zapach
powodował torsje teraz jedynie zmienił mi się gust i miast zlewania się Aniołkiem,Poisonem czy No.5 wybieram świeżaki typu Chance eau Fraiche czy AA Mandarine Basilic
Diorisho, gratulacje
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 09:46   #62
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Ciąża a perfumy.

Diorisha-seredeczne gratulacje
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:10   #63
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Diorisho, gratulacje
Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Diorisha-seredeczne gratulacje
Pięknie Wam dziękuję
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 12:05   #64
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Ciąża a perfumy.

Diorisho, serdecznie gratuluję
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:04   #65
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Ciąża a perfumy.

Diorisho, najserdeczniejsze gratulacje : ) niech Maleństwo rośnie zdrowo : )))
(aż mi się łezka ze wzruszenia zakręciła)

to dodam coś o swoich przygodach: w pierwszej ciąży, tak ok 7-8 tyg. testowałam (na dodatek w samochodzie) Bois Farine, do tej pory boję się zrobić drugie podejście. Później odrzucało mnie od zapachu grejpfruta w kosmetykach (owoce jadłam).
W drugiej perfumiarskich traum nie zaliczyłam, ale w I trym., nie mogłam znieść zapachu mięsa.

Końcówki ciąż przypadły mi na końcówkę i środek upalnego lata i zlewałam się wtedy Petit Cherie edt.

Edytowane przez melagu
Czas edycji: 2013-01-25 o 13:11
melagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:21   #66
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez RenWier Pokaż wiadomość
Diorisho, serdecznie gratuluję
Pięknie dziękuję Reniu


Cytat:
Napisane przez melagu Pokaż wiadomość
Diorisho, najserdeczniejsze gratulacje : ) niech Maleństwo rośnie zdrowo : )))
(aż mi się łezka ze wzruszenia zakręciła)

to dodam coś o swoich przygodach: w pierwszej ciąży, tak ok 7-8 tyg. testowałam (na dodatek w samochodzie) Bois Farine, do tej pory boję się zrobić drugie podejście. Później odrzucało mnie od zapachu grejpfruta w kosmetykach (owoce jadłam).
W drugiej perfumiarskich traum nie zaliczyłam, ale w I trym., nie mogłam znieść zapachu mięsa.

Końcówki ciąż przypadły mi na końcówkę i środek upalnego lata i zlewałam się wtedy Petit Cherie edt.
Dziękuję ślicznie
Mi sporo łez szczęścia pociekło jak zobaczyłam dwie kreseczki na teście a potem gin mi potwierdził ciążę i pokazał na usg maluszka

Ja generalnie jestem wielką fanką słodyczy a w pierwszej ciąży chęć na słodycze dodatkowo mi się wzmogła.W drugiej zaś obserwuję całkowity odrzut od wszystkiego co słodkie.Jest nadzieja,że urośnie mi tylko brzuszek a nie dooopa
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:23   #67
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Ciąża a perfumy.

Diorisho super wiadomości
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 13:39   #68
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Diorisho super wiadomości
Dziękuję pięknie
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 15:08   #69
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
Ja niedawno dowiedziałam się,że zostanę po raz drugi mamą to dopiero szósty tydzień ciąży zatem początek ale już teraz widzę,że w przeciwieństwie do pierwszej ciąży kiedy to każdy zapach
powodował torsje teraz jedynie zmienił mi się gust i miast zlewania się Aniołkiem,Poisonem czy No.5 wybieram świeżaki typu Chance eau Fraiche czy AA Mandarine Basilic
Serdeczne gratulacje Ostatnio o Tobie myślałam, gdzie się podziałaś, bo już dawno mi nigdzie nie mignęłaś
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 16:40   #70
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
Serdeczne gratulacje Ostatnio o Tobie myślałam, gdzie się podziałaś, bo już dawno mi nigdzie nie mignęłaś
Dziękuję ślicznie To bardzo miłe
Ja miałam ciężki początek roku-zmarła bliska mi osoba.Teraz powoli wracam do równowagi psychicznej...
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 15:27   #71
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie To bardzo miłe
Ja miałam ciężki początek roku-zmarła bliska mi osoba.Teraz powoli wracam do równowagi psychicznej...
W takim razie oby ta radosna wiadomość była początkiem samych radości życzę Ci tego serdecznie
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 10:53   #72
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
W takim razie oby ta radosna wiadomość była początkiem samych radości życzę Ci tego serdecznie
Dziękuję Ci równie serdecznie
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:46   #73
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ciąża a perfumy.

Diorisho, gratuluje tez jestem w 2.ciazy, tyle, ze juz za polowa
W 1. wszystko bylo super zapachowo, a w tej jest gorzej. Zorientowalam sie wlasnie po samopoczuciu - bylo mi wciaz niedobrze, odrzucaly mnie wszystkie moje pachnidla, zwlaszcza te z orientalna nutka, masa wyladowala na Allegro (niestety jeszcze nie wszystkiego sie pozbylam) i juz juz myslalam, ze to koniec z perfumami, bo nic mi nie lezalo, az nadszedl grudzien i moja mania zapachowa wrocila, aczkolwiek mam troche inne upodobania - ciagnie mnie do eterycznych pachnidel, takich co szybko ze skory uciekaja, do herbaty i kakao Ostatnio kupilam Tourbillon de the i bedzie super na wiosne, a marzy mi sie jeszcze cos z kako, byle nie killer A w ogole to ciagnie mnie do Annick Goutal - tych bardziej rzeskich wlasnie, nawe do Ninfeo mio, choc nigdy mi sie nie podobal
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 05:52   #74
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Diorisho, gratuluje tez jestem w 2.ciazy, tyle, ze juz za polowa
W 1. wszystko bylo super zapachowo, a w tej jest gorzej. Zorientowalam sie wlasnie po samopoczuciu - bylo mi wciaz niedobrze, odrzucaly mnie wszystkie moje pachnidla, zwlaszcza te z orientalna nutka, masa wyladowala na Allegro (niestety jeszcze nie wszystkiego sie pozbylam) i juz juz myslalam, ze to koniec z perfumami, bo nic mi nie lezalo, az nadszedl grudzien i moja mania zapachowa wrocila, aczkolwiek mam troche inne upodobania - ciagnie mnie do eterycznych pachnidel, takich co szybko ze skory uciekaja, do herbaty i kakao Ostatnio kupilam Tourbillon de the i bedzie super na wiosne, a marzy mi sie jeszcze cos z kako, byle nie killer A w ogole to ciagnie mnie do Annick Goutal - tych bardziej rzeskich wlasnie, nawe do Ninfeo mio, choc nigdy mi sie nie podobal
Pięknie dziękuję Ja Tobie również serdecznie gratuluję

A mnie ciągnie do zapachów na które jakiś czas temu nawet bym nie spojrzała-Light Blue i Be Delicious Co to hormony potrafią zrobić z człowiekiem
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 08:26   #75
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Diorisho, gratuluje tez jestem w 2.ciazy, tyle, ze juz za polowa
Ropuszko, Tobie również serdecznie gratuluję
Szczęśliwego rozwiązania życzę!
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 09:16   #76
hajdiss
Zadomowienie
 
Avatar hajdiss
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 218
Dot.: Ciąża a perfumy.

Diorisha, ropuszka Dziewczyny gratuluje Wam serdecznie jednocześnie życząc wspaniałego okresu ciąży oraz szczęśliwego rozwiązania Z zapartym tchem czytałam, jak to w ciąży wszystko, łącznie z upodobaniami zapachowymi się zmienia mam nadzieje, że i mi będzie kiedyś dane tego doświadczyć

Miłego dnia
__________________
"A photograph is a secret about a secret. The more it tells you the less you know."
hajdiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 14:16   #77
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Ciąża a perfumy.

Ropuszko, super, gratuluję, też mi się marzy mieć drugą pociechę
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 14:51   #78
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez hajdiss Pokaż wiadomość
Diorisha, ropuszka Dziewczyny gratuluje Wam serdecznie jednocześnie życząc wspaniałego okresu ciąży oraz szczęśliwego rozwiązania Z zapartym tchem czytałam, jak to w ciąży wszystko, łącznie z upodobaniami zapachowymi się zmienia mam nadzieje, że i mi będzie kiedyś dane tego doświadczyć

Miłego dnia
Pięknie Ci dziękuję
Życzę Ci serdecznie abyś i Ty w odpowiednim dla siebie czasie doświadczyła tych wszystkich ciążowych cudów
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 16:22   #79
201608171256
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 792
Dot.: Ciąża a perfumy.

Ja również jestem w ciąży. Przyznam, że nalezę do tego szczęśliwego grona kobiet które nie mają większych nudności (miałam przez bardzo krótki czas). Odczuwanie zapachów zmieniło się tylko na plus - jestem w stanie dużo lepiej niż kiedyś wyczuwać i rozpoznawać zapachy, co bardzo mi się podoba . Mniejsza ochotę mam za to na bardzo słodkie zapachy (które do niedawna uwielbiałam).
201608171256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 17:56   #80
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Ciąża a perfumy.

Odświeżam wątek
Moje drogie, poszukuję miłej kompozycji, którą mogłabym nosić w ciąży. Nigdy nie miałam problemu z doborem perfum, wiedziałam co lubię - jaśmin, gardenię, neroli, nuty drzewne, miód, irysy, różę, paczuli, zamsz, granat, kwaśne jabłko, czerwone pomarańcze, porzeczki i owoce leśne... ale odkąd jestem w ciąży mój nos zaczął fiksować
Żadne z dotychczasowych mnie nie zachwyciły w obecnym stanie - tydzień temu kupiłam AA Flora Rosa, ale nie sądzę, że będę ich używać. Myślałam, że będą mi się nieźle nosiły po pierwszych testach, ale nie. Może przy innej aurze zagrają lepiej. Całkiem ok wydała mi się kompozycja Lanvin Jeanne Couture i Miss Boucheron, ale nie czuję że to jest "to".
Przyjemnie używa mi się Treselle Avonu, która do tej pory stała wepchnięta w kąt.
Mam ochotę na coś ożywczego, soczystego, przełamanego nutą goryczy, jakąś delikatną nutą pudrową lub herbacianą... nigdy nie gustowałam w takich zapachach, może ktoś mi jest w stanie zaproponować zapachy, z którymi warto się zapoznać?
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 20:01   #81
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Ropuszko, super, gratuluję, też mi się marzy mieć drugą pociechę
Oh, really? Nie mogłam się powstrzymać

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez smolinosek86 Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek
Moje drogie, poszukuję miłej kompozycji, którą mogłabym nosić w ciąży. Nigdy nie miałam problemu z doborem perfum, wiedziałam co lubię - jaśmin, gardenię, neroli, nuty drzewne, miód, irysy, różę, paczuli, zamsz, granat, kwaśne jabłko, czerwone pomarańcze, porzeczki i owoce leśne... ale odkąd jestem w ciąży mój nos zaczął fiksować
Żadne z dotychczasowych mnie nie zachwyciły w obecnym stanie - tydzień temu kupiłam AA Flora Rosa, ale nie sądzę, że będę ich używać. Myślałam, że będą mi się nieźle nosiły po pierwszych testach, ale nie. Może przy innej aurze zagrają lepiej. Całkiem ok wydała mi się kompozycja Lanvin Jeanne Couture i Miss Boucheron, ale nie czuję że to jest "to".
Przyjemnie używa mi się Treselle Avonu, która do tej pory stała wepchnięta w kąt.
Mam ochotę na coś ożywczego, soczystego, przełamanego nutą goryczy, jakąś delikatną nutą pudrową lub herbacianą... nigdy nie gustowałam w takich zapachach, może ktoś mi jest w stanie zaproponować zapachy, z którymi warto się zapoznać?
Gratuluję
Możesz wypróbować L'imperatrice D&G- mnie się go przyjemnie nosiło, może Chance Tendre, albo Noa Cacharel?
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 04:33   #82
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez smolinosek86 Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek
Moje drogie, poszukuję miłej kompozycji, którą mogłabym nosić w ciąży. Nigdy nie miałam problemu z doborem perfum, wiedziałam co lubię - jaśmin, gardenię, neroli, nuty drzewne, miód, irysy, różę, paczuli, zamsz, granat, kwaśne jabłko, czerwone pomarańcze, porzeczki i owoce leśne... ale odkąd jestem w ciąży mój nos zaczął fiksować
Żadne z dotychczasowych mnie nie zachwyciły w obecnym stanie - tydzień temu kupiłam AA Flora Rosa, ale nie sądzę, że będę ich używać. Myślałam, że będą mi się nieźle nosiły po pierwszych testach, ale nie. Może przy innej aurze zagrają lepiej. Całkiem ok wydała mi się kompozycja Lanvin Jeanne Couture i Miss Boucheron, ale nie czuję że to jest "to".
Przyjemnie używa mi się Treselle Avonu, która do tej pory stała wepchnięta w kąt.
Mam ochotę na coś ożywczego, soczystego, przełamanego nutą goryczy, jakąś delikatną nutą pudrową lub herbacianą... nigdy nie gustowałam w takich zapachach, może ktoś mi jest w stanie zaproponować zapachy, z którymi warto się zapoznać?
Gratulacje

Spróbuj Bright Crystal, Daisy, CH212 Vip Rose
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 09:42   #83
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez smolinosek86 Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek
Moje drogie, poszukuję miłej kompozycji, którą mogłabym nosić w ciąży. Nigdy nie miałam problemu z doborem perfum, wiedziałam co lubię - jaśmin, gardenię, neroli, nuty drzewne, miód, irysy, różę, paczuli, zamsz, granat, kwaśne jabłko, czerwone pomarańcze, porzeczki i owoce leśne... ale odkąd jestem w ciąży mój nos zaczął fiksować
Żadne z dotychczasowych mnie nie zachwyciły w obecnym stanie - tydzień temu kupiłam AA Flora Rosa, ale nie sądzę, że będę ich używać. Myślałam, że będą mi się nieźle nosiły po pierwszych testach, ale nie. Może przy innej aurze zagrają lepiej. Całkiem ok wydała mi się kompozycja Lanvin Jeanne Couture i Miss Boucheron, ale nie czuję że to jest "to".
Przyjemnie używa mi się Treselle Avonu, która do tej pory stała wepchnięta w kąt.
Mam ochotę na coś ożywczego, soczystego, przełamanego nutą goryczy, jakąś delikatną nutą pudrową lub herbacianą... nigdy nie gustowałam w takich zapachach, może ktoś mi jest w stanie zaproponować zapachy, z którymi warto się zapoznać?
Przede wszystkim gratuluję
A z perfumami w ciąży to bywa różnie, u mnie ciąża i karmienie to był czas bez perfum, bo w ciąży wszystko mnie drażniło, a potem mały przy karmieniu grymasił, jak czymś pachniałam, także u mnie był dwuletni post. Trochę zazdraszczam dziewczynom, które w ciąży i potem mogą sobie pozwolić na używanie perfum
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 16:11   #84
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
Przede wszystkim gratuluję
A z perfumami w ciąży to bywa różnie, u mnie ciąża i karmienie to był czas bez perfum, bo w ciąży wszystko mnie drażniło, a potem mały przy karmieniu grymasił, jak czymś pachniałam, także u mnie był dwuletni post. Trochę zazdraszczam dziewczynom, które w ciąży i potem mogą sobie pozwolić na używanie perfum
Ja to już po porodzie i prysznicu zapodawałam sobie mgiełki lub delikatne perfumy, z tym, że wtedy tylko z tyłu na kark, w żadnym wypadku nie okolice klatki piersiowej, gdzie dzieć się przysysał
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 12:35   #85
K_Ger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 13
Dot.: Ciąża a perfumy.

Kochane Mamusie! Gratuluję każdej z osobna maluszków Czy mogłabym Was trochę wykorzystać w ten cudowny dla Was czas? Piszę pracę magisterską na temat zwyczajów żywieniowych kobiet w ciąży i czy byłybyście tak miłe i wypełniły dla mnie ankietę? Udział w badaniu jest oczywiście dobrowolny oraz anonimowy, a Wasze odpowiedzi posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Byłabym ogroooomnie wdzięczna za pomoc!

https://www.interankiety.pl/interank...249360ff509bd7
K_Ger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 12:37   #86
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez K_Ger Pokaż wiadomość
Kochane Mamusie! Gratuluję każdej z osobna maluszków Czy mogłabym Was trochę wykorzystać w ten cudowny dla Was czas? Piszę pracę magisterską na temat zwyczajów żywieniowych kobiet w ciąży i czy byłybyście tak miłe i wypełniły dla mnie ankietę? Udział w badaniu jest oczywiście dobrowolny oraz anonimowy, a Wasze odpowiedzi posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Byłabym ogroooomnie wdzięczna za pomoc!

https://www.interankiety.pl/interank...249360ff509bd7
Niestety nie pomogę bo urodziłam 3 tyg temu

Co do zapachów, przed ciaza szalalam za LVEB, a w ciazy nie moglam ich zniesc tak jak lubiłam, mocne, słodkie i ciężkie zapachy to w ciąży zmienił mi się gust na świeże i cytrusowe.
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 13:25   #87
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Ciąża a perfumy.

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Niestety nie pomogę bo urodziłam 3 tyg temu
Gratki Niech zdrowo rośnie
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-14, 19:36   #88
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 743
Dot.: Ciąża a perfumy.

To ja przyszłam odświeżyć wątek bo tak się jakoś złożyło, że jestem w ciąży

To co prawda dopiero 9 tydzień ale czuję się bardzo dobrze.
W ogóle nie mam mdłości, żadne zapachy mnie nie drażnią, a co najważniejsze nie zmienił mi się gust zapachowy. No może odrobinkę. Odkąd dowiedziałam się o ciąży zatęskniłam za zapachami niszowymi.
Chętnie bym testowała i testowała. O zakupach nowych perfum nawet nie myślę bo po porodzie może mi się gust zupełnie zmienić. Także na razie delektuje się tym co mam. Oby jak najdłużej.
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 09:13   #89
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Ciąża a perfumy.

Gratulacje! Mnie ostatnio w niszy ciągnie do marek Nishane, Casamorati i Xerjoff - zdobywam próbki, odlewki i testuję. Nic na siłę, czytam recenzje, nuty, zamawiam to, co mnie akurat najbardziej zainteresowało.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 23:03   #90
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Ciąża a perfumy.

Ja na początku ciąży nie miałam wariacji nosowych, ale z czasem 3/4 moich flakonów zaczęło mnie drażnić, nie bylam w stanie ich używać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-06 18:34:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.