bieganie w miejscu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-23, 16:15   #1
darita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 64

bieganie w miejscu?


Zastanawiam sie czy bieganie w miejscu daje takie same efekty jak normalne zwykle bieganie. nie moge sie jakos pzrelamac zeby wyjsc na ulice i biegac, co innego biegac w miejscu w swoim pokoju ? no to jak to jest ?
darita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 17:02   #2
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Re: bieganie w miejscu?

ja tak sobie czasem biegam oczywiście nie pracuje w tym przypadku taka sama ilość mięsni jak w przypadku biegania np. po parku... zmęczyć mozna się jednakże tak samo polecam bieganie z równoczesnym unoszeniem jak najwyżej kolan... co najmniej 5 minut...
ja na początku zaczynałam od 2 minut bo ledwo wytrzymwałam... teraz jest już lepiej i biegam czasem z obciązeniem, tzn. po 1,5-3 kg w każdej rece...
pamiętaj o jakiejś fajnej muzyczce - będzie lepiej się biegało - w szczególności gdy słyszysz np. słowa typu: once more time
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 17:13   #3
darita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 64
Re: bieganie w miejscu?

ah no i zaczęło się wlasnie przebieglam swoje pierwsze 20 min truchtem od pokoju do pokoju taki bieg zalicza sie do tego "normalnego" ? co nie?
darita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 17:17   #4
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Re: bieganie w miejscu?

no... możnaby tak powiedzieć... ale nie możesz rozwinąć skrzydeł - no chyba że mieszkasz w rezydencji a'la Carringtons
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 17:42   #5
darita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 64
Re: bieganie w miejscu?

no tak skrzydeł nie rozwine ale jakos nie moge sie pzremoc zeby wyjsc na ulice i poprostu biec nie zwracając uwagi na innych ludzi.. ajajajaj
gdybym tak codziennie biegala po 20 min to po jakim czasie zauwaze efekt bo jakis chyba bedzie, co nie ?
darita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 17:56   #6
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: bieganie w miejscu?

Na pewno jest efekt, to tak samo jak na biezni w silowni. Skoro nie mozesz sie przelamac i biegac na dworze, to moze wlasnie na silownie idz? Bo po pokoju to chyba szybko Ci sie znudzi Swoja droga, w Polsce nadal poranni biegacze to rzadki widok, tutaj po parku to jeden o drugiego sie zabija A ja sie przymierzam do nordic walking, bo przez klopoty ze stawami, musze unikac joggingu.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 18:09   #7
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: bieganie w miejscu?

Polecam raczej szybki marsz, utrzymując 65-80% maksymalnego tętna obliczonego w sposób: 200 - wiek (dobry sprawdzian tempa: na tyle szybko, żeby trudno Ci było jednocześnie rozmawiać). Taki marsz musi trwać co najmniej godzinę! Tylko w ten sposób spalisz tłuszcz (bo zakładam, że o to Ci chodzi?). 20 min (biegania, marszu, jazdy na rowerze, wiosłowania, pływania etc., to bez różnicy, chodzi o wysiłek aerobowy) to za krótko, dopiero po tym czasie tłuszcz w ogóle zaczyna się spalać, wcześniej organizm wykorzystuje zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.
Marsz jest o tyle skuteczniejszy, że w przypadku biegu, czy jazdy na rowerze, prędzej zmęczą Ci się mięśnie i nie będziesz w staniu utrzymać odpowiednieko tempa i tętna przez długi czas, a maszerować da radę i po 2-3 godziny! Oczywiście jedna też wystarczy. Najlepiej właśnie rano, na czczo (wtedy najszybciej spala się tłuszcz), ale inna pora też będzie OK, byle nie tuż po posiłku, ale po jakichś 2 godzinach od niego.
No i w ogóle nie przejmuj się ludźmi na ulicy!! Tak nam się często tylko wydaje, że się na nas gapią, a w rzeczywistości każdy jest raczej zaabsorbowany własnymi sprawami...

Powodzenia!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-23, 18:24   #8
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Re: bieganie w miejscu?

marsz rzeczywiście jest lepszy i mniej obciąża kolana...
a tak na marginesie to ja bałabym się sama biegać - bo wiadomo, że biega się raczej tam gdzie jest mniej ludzi, po parkach itp. A tyle dziwolągów się kręci po tym świecie i rózne typy mogą Cię zaczepiać... no więc jesli biegac po dworze to albo z kimś - np. koleżanką/kolegą o podobnej sprawności fizycznej (byleby nie z gadułą ) albo z psem - no wiadomo, że z większym -nie z jamnikiem
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 06:00   #9
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Bieganie w domu przed lustrem :)

Witajcie
Być może był już podobny wątek, ale nie mam czasu żeby prześledzić całe forum Od ponad 2 miesięcy prowadzę dietkę.. z małymi przerwami (ach te słabości ). 2 razy w tyg chodzę na aerobik, bardzo dynamiczny, wyciskający poty poza tym od jakiegoś czasu postanowiłam dołożyć sobie ruchu, gdyż mam siedzącą pracę, tzn. 8 godz na tyłku, z przerwami na wyjście do toalety Uznałam po prostu, że aerobik 2 razy w tyg to jednak z mało. Postanowiłam biegać, ale w pokoju przed lustrem z ulubioną muzyką Bieganie na dworze to nie dla mnie, nie znoszę wzroku ludzi, tak już mam. Poza tym zdaję sobie też sprawę jak wtedy wyglądam, buzia czerwona jak burak i do tego pocę się jakbym tydzień biegała moje uroki A więc biegam sobie w domku w miejscu i tak się zaczęłam zastanawiać jakie to daje rezultaty z porównaniu z bieganiem na dworze i- że tak powiem- poruszaniem się do przodu Nie wiem też czy bieganie bez butów w skarpetkach nie wykończy moich stawów. Zawsze je czuję i łydki. Powinnam zakładać adidaski?
Czekam na Wasze odpowiedzi oraz na osoby, które również preferuję ten rodzaj joggingu Napiszcie co sądzicie, jak wygląda Wasz trening, ile trwa, w jakich porach jest najefektywniejszy i jak można wspomóc spalenie zbędnego tłuszczyku z brzucha, boczków, pośladków i ud

[169 cm wzrostu, 54 kg ]

Edytowane przez dzoan
Czas edycji: 2010-04-12 o 06:02
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 09:36   #10
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

ja osobiscie uwazam ze bieganie w miejscu jest bez sensu a przede wszystkim nudne:/ a nie lepiej skakac na skakance? (w butach!) albo tanczyc?
Poza tym bieganie w plenerze jest o niebo lepsze. Czasem zeby sie przelamac wystarczy wziać koleżankę. ja jak sie nie moglam przelamac to biegalam wieczorem jak juz bylo ciemno, ale to juz zalezy od okolicy - czy niejest podejrzana
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 10:23   #11
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

A no właśnie ja miałabym z kim biegać, choćby z mamą, ale jednak nie lubię ogólnie na dworze biec i nie zmobilizowałabym się żeby robić to regularnie. A w domu wygodniej, bo tyle co się przebiorę w coś lekkiego, getry i sam stanik sportowy, zapodam muzyczkę i co najważniejsze widzę siebie w lustrze Kojarzy mi się to z aerobikiem, ze widzę co robię, widzę napięcie mięśni i skaczący tłuszczyk w talii, co daje mi motywację do wyskakania go Ale czy taka forma w miejscu jest wręcz bezsensowna?
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 13:09   #12
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Jest bez sensu. Lepiej zainwestować 30 zł w sprzęt który da o wiele lepsze efekty. Zwykłe hula hop wypełnione kaszą, twister, skakanka i motylek.
10 min skakanki, 10 min twistera, 10x6 sesji motylka x 2-3 wszystko (będzie interwałowo) + na koniec 20-30 min ula hop i potem przed snem znów parę sesji motylka na uda i efekty szybko zobaczysz, a czasu nie zmarnujesz w ogóle
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 13:22   #13
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Witajcie
Być może był już podobny wątek, ale nie mam czasu żeby prześledzić całe forum Od ponad 2 miesięcy prowadzę dietkę.. z małymi przerwami (ach te słabości ). 2 razy w tyg chodzę na aerobik, bardzo dynamiczny, wyciskający poty poza tym od jakiegoś czasu postanowiłam dołożyć sobie ruchu, gdyż mam siedzącą pracę, tzn. 8 godz na tyłku, z przerwami na wyjście do toalety Uznałam po prostu, że aerobik 2 razy w tyg to jednak z mało. Postanowiłam biegać, ale w pokoju przed lustrem z ulubioną muzyką Bieganie na dworze to nie dla mnie, nie znoszę wzroku ludzi, tak już mam. Poza tym zdaję sobie też sprawę jak wtedy wyglądam, buzia czerwona jak burak i do tego pocę się jakbym tydzień biegała moje uroki A więc biegam sobie w domku w miejscu i tak się zaczęłam zastanawiać jakie to daje rezultaty z porównaniu z bieganiem na dworze i- że tak powiem- poruszaniem się do przodu Nie wiem też czy bieganie bez butów w skarpetkach nie wykończy moich stawów. Zawsze je czuję i łydki. Powinnam zakładać adidaski?
Czekam na Wasze odpowiedzi oraz na osoby, które również preferuję ten rodzaj joggingu Napiszcie co sądzicie, jak wygląda Wasz trening, ile trwa, w jakich porach jest najefektywniejszy i jak można wspomóc spalenie zbędnego tłuszczyku z brzucha, boczków, pośladków i ud

[169 cm wzrostu, 54 kg ]
Wiesz, jak chcesz i lubisz to mozesz nawet kankana przed lustrem tanczyc, ale nazwanie biegania przed lustrem "forma joggingu" to brzmi jak jakis zart; mnie tam zupelnie nieprzekonuje Twoja wymowka, czemu nie biegasz, ale to juz Twoja brocha.

Nie napisalas nic o diecie i oczywiscie cwiczen silowych sladu nie ma.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:07   #14
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

..Nie mówiąc już o tym,że jesteś chuda..

Ćwiczenia oczywiście jak najbardziej popieram,ale podobnie jak inni sądzę,że są conajmniej niefektywne.Spróbuj pobiegać wieczorem.Możesz przecież robić to kiedy jest całkiem ciemno-z mamą we dwie nic wam się nie powinno zdarzyć.A jeśli okolica jest niebezpieczna to...po prosto przemóż się i biegaj jak jest jasno.Wiem,że łatwo powiedzieć,ale warto spróbować.
Ale możesz też przecież spróbować czegoś całkiem innego- pływanie czy ćwiczenia w domu to też świetne rozwiązanie.
Pozdrawiam.
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:11   #15
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
Jest bez sensu. Lepiej zainwestować 30 zł w sprzęt który da o wiele lepsze efekty. Zwykłe hula hop wypełnione kaszą, twister, skakanka i motylek.
10 min skakanki, 10 min twistera, 10x6 sesji motylka x 2-3 wszystko (będzie interwałowo) + na koniec 20-30 min ula hop i potem przed snem znów parę sesji motylka na uda i efekty szybko zobaczysz, a czasu nie zmarnujesz w ogóle
Przepraszam , ale co to jest motylek?
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:46   #16
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Hej Wydaje mi się, że "bieganie" przed lustrem to żadne bieganie Zdecydowanie mogę polecić skakankę, która angażuje do pracy również mięśnie rąk, przez co staną się moce i smukłe. Ja skaczę od niedawna i najbardziej męczą mi się właśnie ręce, szybko zaczynają mnie boleć od tego kręcenia linką, ale to dobrze, bo czuję, że mięśnie naprawdę pracują i mam nadzieję, że z czasem nabiorę kondycji.
Postanowiłam też niebawem zacząć biegać, tylko muszę kupić jakiś dres i czapeczkę z daszkiem, bo też nie lubię, jak się na mnie ludzie gapią i nie chcę żeby mnie ktoś znajomy rozpoznał hehe Bieganie na świeżym powietrzy jest super, biegałam wprawdzie tylko przez 2 tyg w lato, ale już po pierszych dniach, gdy minął ból zakwasów czułam taką energię, że chciałam rzucić się do biegu, gdy siedziałam w autobusie w korku tak mnie nosiło, a teraz co..flak, na nic nie mam siły, trzeba się zabrać za siebie, bo lato niedługo i trzeba jakoś wyglądać
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:47   #17
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Exclamation Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Ja mam 164cm i ważę 54 kg uważam się za szczupłą, a Ty piszesz o tłuszczu na udach, na brzuchu i pośladkach? mogę spytać o Twoje wymiary w tym miejscu? Lepiej poskacz interwałowo na skakance (niekoniecznie przy lustrze skoro na dwór nie chce Ci się wychodzić.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 16:53   #18
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
10 min skakanki, 10 min twistera, 10x6 sesji motylka x 2-3 wszystko (będzie interwałowo)
Mogłabyś rozszerzyć wypowiedź?
Bo tego fragmentu nie rozumiem szczerze mówiąc. Znaczy, że jak zrobię 10 minut skakanki, a później wskoczę na 10 minut na twister i motylek, to będą wg Ciebie interwały?
Pierwsze słyszę ale może jestem niedoinformowana
Jeśli w trakcie skakania nie robisz sesji szybko-wolno z zachowaniem odpowiednich wartości tętna (nie piszę tu o HIIT, bo te dwie rzeczy są często mylone, nie każde interwały to HIIT, każdy HIIT to interwały ), to nadal będą to klasyczne aeroby.

Do autorki- nie ma czegoś takiego jak "bieganie w miejscu". Już któryś raz z kolei widzę to sformułowanie i nadal go sobie wyobrazić nie potrafię Możesz sobie podskakiwac co najwyżej, taka wyimaginowana skakanka prędzej Z pewnością nie ma tego co porównywać do zwykłego biegu, bo nie wkładasz aż takiego wysiłku żeby wprawiać ciało w ruch, jeśli ktoś rozumie o czym myślę

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-04-12 o 16:56
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 16:55   #19
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Moze dodanie jakiejs cudownej deski cos zmieni ?

Tak, wiem, swinia ze mnie nie wyrak.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 17:19   #20
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Moze dodanie jakiejs cudownej deski cos zmieni ?

Tak, wiem, swinia ze mnie nie wyrak.
Pewnie i Ciebie poproszą o rozwinięcie tematu deski, bo nie każdy zrozumie do czego to odniesienie
Musisz założyć wątek z nową petycją :swinia:
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:23   #21
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

No przyznam, że może źle to ujęłam.. może właśnie dlatego, że to moje 'skakanie' przypomina bieg zdaję sobie sprawę, że to porównaniu z prawdziwym biegiem na dworze jest dużo mniej męczące i angażuje dużo mniej mięśni, ale jednak kiedyś 'skakałam' w ten sposób dzień w dzień przez miesiąc i muszę przyznać, że wyskakałam trochę tłuszczyka z brzucha. Możliwe, ze biegając osiągnęłabym lepsze efekty, ale ciężko jest się przemóc.
Co do mojej wysokości i wagi, to może i wygląda to, ze nic mi nie powinno dolegać, ale jednak nie musi się to przekładać na jędrność i umięśnienie ciała. Od zawsze moim problemem była oponka na brzuchu, nigdy nie miałam, jak to się mówi, 'deski' na brzuchu Teraz poprzez dietę Dukana i aerobik trochę mi zleciało z brzucha, ale daleka jestem od ideału.
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:31   #22
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Co do mojej wysokości i wagi, to może i wygląda to, ze nic mi nie powinno dolegać, ale jednak nie musi się to przekładać na jędrność i umięśnienie ciała. Od zawsze moim problemem była oponka na brzuchu, nigdy nie miałam, jak to się mówi, 'deski' na brzuchu Teraz poprzez dietę Dukana i aerobik trochę mi zleciało z brzucha, ale daleka jestem od ideału.
No pisałaś ewidentnie o tłuszczu na brzuchu, udach, pupie, a teraz to jest raptem brak ujędrnienia bardzo mylące, szczególnie dla osób, które nie wnikają, a czytaja pierwszy post odnosnie wagi i wzrostu.
Żeby się ujędrnić trzeba ćwiczyć siłowo, żeby cos zgubic oprócz ćwiczeń tzreba odpowiednią diete stosować.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:38   #23
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Dzoan, to ja Ci wspołczuję. Przy tak niskiej wadze być tak otłuszczoną- z tego co mówisz. Wychodzą na wierzch Twoje błedy w diecie, ot co. Przy Twoim wzroście waże 5 kg wiecej i na zadne fałdy na brzuchu narzekać nie mogę. A Ty jesteś przykładem "otłuszczonego chudzielca", wiec zacznij od ćwiczen siłowych, a nie biegi przed lustrem, podbuduj metabolizm a pozniej sie odtłuszczaj.
__________________

upgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:38   #24
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Napisałam przecież, że moim problemem od zawsze była oponka na brzuchu.. poza tym, że chciałabym ją zgubić, czyli zalegający w niej tłuszcz, to przy okazji ma to chyba też wpływ na ujędrnienie ciała prawda? nie latałaby mi galareta i skóra nie byłaby naciągnięta jak balonik z wodą.. Jeśli chodzi o uda i pośladki, to już trochę mniejszy problem i tu już głównie chodzi o samo ujędrnianie.
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:02   #25
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Dla mnie to możesz sobie skakać, jesli widzisz efekty, droga wolna
Może tylko ja w ten sposób na to patrzę, ale jeśli już chcę uzyskać jakiś rezultat i wkładam w to w końcu wysiłek, to wolę wybrać opcję, dzięki której dojdę do celu w mniej monotonny, szybszy i przyjemniejszy sposób, ot co
Warto byłoby te sesje "skakankowe" (poczytaj o interwałach swoją drogą) przeplatać siłowymi. Gryf to niewielki wydatek, obciążenia również, a ciało... szaleństwo
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:12   #26
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Pewnie i Ciebie poproszą o rozwinięcie tematu deski, bo nie każdy zrozumie do czego to odniesienie
Musisz założyć wątek z nową petycją :swinia:
Zaloze. Zatytuluje go: "No co, przynajmniej nie jakis jelen ze mnie"

---------------

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
No przyznam, że może źle to ujęłam.. może właśnie dlatego, że to moje 'skakanie' przypomina bieg zdaję sobie sprawę, że to porównaniu z prawdziwym biegiem na dworze jest dużo mniej męczące i angażuje dużo mniej mięśni, ale jednak kiedyś 'skakałam' w ten sposób dzień w dzień przez miesiąc i muszę przyznać, że wyskakałam trochę tłuszczyka z brzucha. Możliwe, ze biegając osiągnęłabym lepsze efekty, ale ciężko jest się przemóc.
Co do mojej wysokości i wagi, to może i wygląda to, ze nic mi nie powinno dolegać, ale jednak nie musi się to przekładać na jędrność i umięśnienie ciała. Od zawsze moim problemem była oponka na brzuchu, nigdy nie miałam, jak to się mówi, 'deski' na brzuchu Teraz poprzez dietę Dukana i aerobik trochę mi zleciało z brzucha, ale daleka jestem od ideału.
Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Napisałam przecież, że moim problemem od zawsze była oponka na brzuchu.. poza tym, że chciałabym ją zgubić, czyli zalegający w niej tłuszcz, to przy okazji ma to chyba też wpływ na ujędrnienie ciała prawda? nie latałaby mi galareta i skóra nie byłaby naciągnięta jak balonik z wodą.. Jeśli chodzi o uda i pośladki, to już trochę mniejszy problem i tu już głównie chodzi o samo ujędrnianie.
Gwarantuje Ci, ze Twoje skakanie prawdziwego biegu nie przypomina.
Obawiam sie, ze jestes chuda osoba w wysokim bf i mala iloscia miesni i samo dorzucanie aerobow nie pomoze.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:28   #27
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Jelonku, jestem udana. W szkole akurat byłam i zapomniałam dodać * i wyjaśnienia Chodziło mi o to, że jeżeli się weźmie pod uwagę tętno i będzie się w różnych prędkościach ćwiczyć (wolno-szybko) to wtedy będą interwały, przynajmniej coś im podobnego. A mówią, że w szkole mądrzejemy Przepraszam za wprowadzenie w bład
A motylek to takie urządzenie... O http://www.bokken.pl/galerie/d/depen...-cwic_1086.jpg
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:56   #28
odi87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 84
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

a nie lepiej kupic poprostu bieznie ?? i bedzieproblem z glowy ??
odi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:10   #29
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Zaloze. Zatytuluje go: "No co, przynajmniej nie jakis jelen ze mnie"
Jeleń? Tylko bez takich, wyzwiskami mi tu będzie rzucał
Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
Jelonku, jestem udana. W szkole akurat byłam i zapomniałam dodać * i wyjaśnienia Chodziło mi o to, że jeżeli się weźmie pod uwagę tętno i będzie się w różnych prędkościach ćwiczyć (wolno-szybko) to wtedy będą interwały, przynajmniej coś im podobnego. A mówią, że w szkole mądrzejemy Przepraszam za wprowadzenie w bład
A motylek to takie urządzenie... O http://www.bokken.pl/galerie/d/depen...-cwic_1086.jpg
O ile interwały na skakance jak najbardziej, tak przy twisterze, znów mam zbyt małą wyobraźnie, żeby to sobie jakoś "zwizualizować" Jeśli ktoś potrafi twisterować na tyle szybko, żeby dojść do odpowiedniego tętna i je utrzymywać, to chylę czoła. Aż taka wyćwiczona nie jestem, istne wygibasy połamańce Toć to zajeździć się można
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:26   #30
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Bieganie w domu przed lustrem :)

Jakby to kogoś interesowało, że Ty biegasz.. Wszyscy czekają aż wyjdziesz i zaczniesz biegać, żeby się z Ciebie zacząć nabijać, bo się zgrzewasz, pocisz i robisz czerwona. No ludu..
Aż dziw, że chodzisz do szkoły/na uczelnię. Przecież ludzie Cię widzą, że idziesz ..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.