Dobierz odpowiedni depilator dla siebie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wszystko o gładkiej depilacji – Ekspert Philips radzi

Notka

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 12:36   #1
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41

Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.


W dzisiejszych czasach, gładkie nogi są wizytówką zadbanej kobiety. W usuwaniu zbędnego owłosienia i utrzymaniu długotrwałego efektu, przydatny staje się depilator. Jednak dobór odpowiedniego urządzenia, niejednej kobiecie spędza sen z powiek. Chcemy Wam ułatwić to zadanie. Z jakimi dylematami najczęściej spotykacie się wybierając depilator?
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 20:31   #2
klaudusiq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Witam
Mam takie pytanie, chciałam kupic sobię na ten sezon własnie depilator i nie wiem za bardzo jaki. Był by to mój pierwszy depilator i wyczytałam, ze przy pierwszym użyciu najlepiej zastosowac serię Satinelle Soft, model HP6512. Tylko trochę boję sie zaryzykowac, gdyż jestem blondynką i te moje włoski na nogach są cieniutkie i wrażliwe. Zazwyczaj użuwam kremu do golenia nóg, ale zawsze mozna spróbowac czegoś z dłuższym efektem, a nie tlyko na 2 dni
Proszę o radę i pozdrawiam.
klaudusiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 12:28   #3
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Cytat:
Napisane przez klaudusiq Pokaż wiadomość
Witam
Mam takie pytanie, chciałam kupic sobię na ten sezon własnie depilator i nie wiem za bardzo jaki. Był by to mój pierwszy depilator i wyczytałam, ze przy pierwszym użyciu najlepiej zastosowac serię Satinelle Soft, model HP6512. Tylko trochę boję sie zaryzykowac, gdyż jestem blondynką i te moje włoski na nogach są cieniutkie i wrażliwe. Zazwyczaj użuwam kremu do golenia nóg, ale zawsze mozna spróbowac czegoś z dłuższym efektem, a nie tlyko na 2 dni
Proszę o radę i pozdrawiam.
Klaudusiq,
Depilator HP6512, rzeczywiście jest dedykowany dla osób rozpoczynających przygodę z depilacją. Myślę, że warto go wypróbować, zwłaszcza, że będziesz mogła się cieszyć gładkimi nogami przez kilka tygodni, a dodatkowo zyskujesz szansę wygrania do 50 par butów – to chyba też jest dobry pretekst do zakupu.
Wrócę do Twojego pytania o model HP6512.
Jeśli masz cienkie i delikatne owłosienie, to użyteczna będzie nasadka masująca i unosząca włoski. Ułatwi ona ich usunięcie, ale dobrze jeśli dodatkowo przed zabiegiem zrobisz sobie gorącą kąpiel i wysuszysz dokładnie skórę. Dzięki temu zoptymalizujesz depilację.
Do zestawu dołączona jest ponadto rękawica lodowa, która zminimalizuje ewentualne dolegliwości bólowe, a dzięki rękawicy peelingującej, w łatwy sposób usuniesz martwy naskórek.
Gdybyś chciała zapytać o coś więcej – pisz śmiało.

Edytowane przez Expert Philips
Czas edycji: 2011-05-19 o 12:36
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 13:02   #4
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Również zastanawiam się nad depilatorem. Zależy mi jednak przede wszystkim na efektach czyli na depilacji dokładnej w miarę szybkiej i przede wszystkim długotrwałej. Używałam już depilatora i jestem przyzwyczajona do takiego bólu. Jaki depilator byłby dla mnie najlepszy?
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 15:53   #5
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
Również zastanawiam się nad depilatorem. Zależy mi jednak przede wszystkim na efektach czyli na depilacji dokładnej w miarę szybkiej i przede wszystkim długotrwałej. Używałam już depilatora i jestem przyzwyczajona do takiego bólu. Jaki depilator byłby dla mnie najlepszy?
Kfiatuszek1987,
Szybszą depilację zapewnią modele z szerszą głowicą depilującą, czyli te z serii Satin Perfect. Jeśli planujesz kupić nowy depilator, to myślę, ze będzie to trafny wybór. Np. najwyższy model z tej serii: HP6578, poza szerszą o 30% głowicą, został wyposażony w:
- ruchomą nasadkę dopasowująca się do kształtu ciała, co pozytywnie wpływa na dokładność depilacji,
- system napinający skórę, który zwiększa zarówno komfort zabiegu, jak i ułatwia usunięcie nawet najkrótszych włosków,
- ceramiczne dyski o specjalnej fakturze, która pozwala dokładniej chwycić nawet cienkie włoski.
Depilator jest bezprzewodowy, co zwiększa wygodę depilacji, gdyż urządzenie nie musi być podłączone kablem zasilającym. Dodatkowo do zestawu dołączane są:
- minidepilator, nazywany też smerfem, który ma bardzo wąską końcówkę dzięki czemu łatwiej usuwa się włoski np. z okolic bikini bądź pach,
- pęsetka z lusterkiem i światełkiem przeznaczona do regulowania brwi.
Wracając do efektów depilacji, to niezależnie od modelu, który używasz, tempo wzrostu włosa jest takie samo. Zależy bowiem od struktury owłosienia.
Mam nadzieję, że pomogłam. Gdybyś potrzebowała więcej wskazówek – pisz.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:55   #6
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Cytat:
Napisane przez Expert Philips Pokaż wiadomość
Jeśli masz cienkie i delikatne owłosienie, to użyteczna będzie nasadka masująca i unosząca włoski. Ułatwi ona ich usunięcie, ale dobrze jeśli dodatkowo przed zabiegiem zrobisz sobie gorącą kąpiel i wysuszysz dokładnie skórę. Dzięki temu zoptymalizujesz depilację.
Do zestawu dołączona jest ponadto rękawica lodowa, która zminimalizuje ewentualne dolegliwości bólowe, a dzięki rękawicy peelingującej, w łatwy sposób usuniesz martwy naskórek.
Gdybyś chciała zapytać o coś więcej – pisz śmiało.
Hmm, muszę wypróbować ten patent z kąpielą Dziękuję za podpowiedź

A co do rękawicy to gorąco polecam, moja mama ma depilator Philipsa z rękawicą i jest bardzo zadowolona, rękawica spisuje się genialnie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 17:48   #7
emis_89
Raczkowanie
 
Avatar emis_89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 172
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Witam, moim problemem są wrastające włoski, które pojawiły się po stosowaniu depilatora. Czy jest na to jakiś sposób? Można temu zapobiegać?
emis_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 13:44   #8
joankx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Witam.
A ja mam problem. Bo po użyciu depilatora mam krosty na skórze, co nie wygląda najlepiej. Skórę mam wrażliwą, nawet po użyciu zwykłej maszynki pojawiają się krosty. Co stosować żeby nogi faktycznie były gładkie, bez podrażnień i krostek?
joankx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:50   #9
kurakura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Witam, tez mam kilka problemów z depilatorem.
1. Czytałam, że po depilacji włoski pojawiaja się po ok 3-4 tygodniach, u mnie widać je już po 1,5 - 2 tygodniach.
2. Po ok 2 tyg włosy sa już widoczne, ale znajdują sie pod skórą (wrastają) i pojawiają się czerwone kropki wokół nich, a przy gęsiej skórce kuje.
3. Mam 3 rodzaje włosów na nogach - jedne są ciemne i ich usuwanie nie boli i idzie łatwo, drugie troche cieńsze nigdy (nawet pesetą) nie dadzą się usunąć z cebulkami, a jedynie oderwać w miejscu gdzie wychodzą ze skóry i trzecie całkiem jasne których nie widać, ale czuć pod ręką.

Może są jakieś rozwiązania tych problemów, i czy w tej sytuacji używanie depilatora to w moim przypadku dobry pomysł?
kurakura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 10:30   #10
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Cytat:
Napisane przez emis_89 Pokaż wiadomość
Witam, moim problemem są wrastające włoski, które pojawiły się po stosowaniu depilatora. Czy jest na to jakiś sposób? Można temu zapobiegać?
Emis_89,
Wrastające włoski to efekt osłabienia ich struktury, dlatego żeby zminimalizować ryzyko wrastania, konieczne są peelingi. Rób je 2-3 razy w tygodniu i codziennie nawilżaj skórę. W ten sposób usuniesz martwy naskórek i poprawisz kondycję skóry. To powinno pomóc.
Pozdrawiam,
Expert Philips.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez joankx Pokaż wiadomość
Witam.
A ja mam problem. Bo po użyciu depilatora mam krosty na skórze, co nie wygląda najlepiej. Skórę mam wrażliwą, nawet po użyciu zwykłej maszynki pojawiają się krosty. Co stosować żeby nogi faktycznie były gładkie, bez podrażnień i krostek?
Witaj Joankx,
A czy są to ropne krostki czy jedynie zaczerwienienia? W pierwszym przypadku może to być oznaką zapalenia mieszków włosowych. Proponuję byś po każdym użyciu umyła i zdezynfekowała głowicę depilującą, dzięki czemu zapobiegniesz powstaniu stanu zapalnego. Stosuj też dodatkowo kremy z domieszką pantenolu, które złagodzą podrażnienia.
Jeśli są to jedynie chwilowe podrażnienia, proponuję byś robiła depilację wieczorem po gorącej kąpieli. Skóra jest wtedy odprężona, włoski delikatniejsze, dzięki czemu łatwiej je usuniesz a w ciągu nocy znikną zaczerwienienia.
Dodatkowo wypróbuj peelingów – rob je 2-3 razy w tygodniu i codziennie nawilżaj ciało. Poprawi to jego kondycję i gładkość.
Mam nadzieję, że moje rady będą pomocne. W razie pytań – pisz.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kurakura Pokaż wiadomość
Witam, tez mam kilka problemów z depilatorem.
1. Czytałam, że po depilacji włoski pojawiaja się po ok 3-4 tygodniach, u mnie widać je już po 1,5 - 2 tygodniach.
2. Po ok 2 tyg włosy sa już widoczne, ale znajdują sie pod skórą (wrastają) i pojawiają się czerwone kropki wokół nich, a przy gęsiej skórce kuje.
3. Mam 3 rodzaje włosów na nogach - jedne są ciemne i ich usuwanie nie boli i idzie łatwo, drugie troche cieńsze nigdy (nawet pesetą) nie dadzą się usunąć z cebulkami, a jedynie oderwać w miejscu gdzie wychodzą ze skóry i trzecie całkiem jasne których nie widać, ale czuć pod ręką.

Może są jakieś rozwiązania tych problemów, i czy w tej sytuacji używanie depilatora to w moim przypadku dobry pomysł?
Kurakura,
Depilacja depilatorem, tak jak każda inna metoda usuwania zbędnego owłosienia, powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb kobiety. Ze swojej strony chętnie odpowiem na Twoje pytania:
1) tempo wzrostu włosa jest inne u rożnych kobiet: u niektórych osób owłosienie pojawia się dopiero po czterech, u innych – po dwóch tygodniach. Czasem jest to jednak uzależnione sposobu przeprowadzenia zabiegu – czy trzymasz depilator pod kątem 90 stopni do ciała?
2) co do tematu wrastających włosków, to pisałam o tym m.in. Emis_89. Można zapobiec pojawieniu się tego problemu, ale konieczne jest prawidłowe przygotowanie skóry, czyli peelingi i nawilżanie,
3) odnosząc się do ostatniego punktu, to nie wiem jaki depilator posiadasz, gdyż te najnowsze dzięki systemom napinającym skórę, usuwają także cienkie i krótkie włoski. Możesz zoptymalizować jednak zabieg w bardzo prosty sposób – wolną ręką napnij skórę, dzięki czemu łatwiej usuniesz z niej nawet delikatniejsze owłosienie.
Mam nadzieję, że w wyczerpujący sposób odpowiedziałam na Twoje pytanie, ale służę radą. Pisz śmiało.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 14:07   #11
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Ponieważ pogubiłam się w wątku powitalnym to tu poproszę o radę. Chcę depilator, który:
-bardzo zminimalizuje ból
- jest odpowiedni dla skóry wrażliwej ze skłonnością do pękających naczynek
- dokładnie wydepiluje włosy bez przycinania
- będzie depilował szybko i najlepiej żeby miał jeszcze jakąś regulację prędkości depilowania
To który byłby odpowiedni?
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 16:40   #12
Cucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 289
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Cytat:
Napisane przez Taani Pokaż wiadomość
Ponieważ pogubiłam się w wątku powitalnym to tu poproszę o radę. Chcę depilator, który:
-bardzo zminimalizuje ból
- jest odpowiedni dla skóry wrażliwej ze skłonnością do pękających naczynek
- dokładnie wydepiluje włosy bez przycinania
- będzie depilował szybko i najlepiej żeby miał jeszcze jakąś regulację prędkości depilowania
To który byłby odpowiedni?
Polecam Braun Silk-Epil
Cucia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 19:24   #13
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Witam
Ja przez 3 lata uzywalam depilatora. Najpierw jakiegos firmy "krzak" naprawde niepamietam co to bylo, a od 2 lat- philips satinelle ice. Nie wiem gdzie u mnie jest problem, ale moje nogi wygladaja strasznie, naprawde. Nie mowie tutaj, ze depilator jest jakis niedobry- naprawde go uwielbiam, nie czuje bolu, depiluje dokladnie, a wlosy zaczynaja odrastac po kilku tygodniach (po 4 chyba).
Moim problemem sa krosty, ktore sie robia po depilacji. W wiekszosci byly jakby wrosniete do srodka wlosy, a po wyciagnieciu robily sie rany, no a potem zostawaly blizny :-(
Od kilku miesiecy nie uzywam depilatora, chociaz czesto mnie kusi, bo to strasznie wygodna sprawa Chcialabym sie dowiedziec co robie nie tak, czy moze powinnam stosowac jakies kremy przed i po depilacji? Czy moze powinnam go wymienic na jakis nowszy, lepszy model? Prosze o porade i pozdrawiam
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:54   #14
fioletowytulipan
Raczkowanie
 
Avatar fioletowytulipan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 71
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

mam depilator Philips od ładnych już paru lat więc to taki jeszcze stary model bez żadnych nasadek masujących itp. na nogach sprawdza się świetnie i po dojściu do pewnej wprawy już bólu praktycznie nie czuję, wczoraj natomiast wypróbowałam go do depilacji pach i ze względu na ból i troszkę krwi chyba z godzinę to trwało :P w każdym razie chciałabym wiedzieć czy tak jak na nogach również pod pachami przy używaniu depilatora regularnie ból będzie dużo mniejszy? i czy jest szansa, że włoski będę musiała depilować tak jak w przypadku nóg dopiero po 3-4 tygodniach?
__________________
"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem" (Gabriel Garcia Marquez)
fioletowytulipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:38   #15
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Cytat:
Napisane przez Taani Pokaż wiadomość
Ponieważ pogubiłam się w wątku powitalnym to tu poproszę o radę. Chcę depilator, który:
-bardzo zminimalizuje ból
- jest odpowiedni dla skóry wrażliwej ze skłonnością do pękających naczynek
- dokładnie wydepiluje włosy bez przycinania
- będzie depilował szybko i najlepiej żeby miał jeszcze jakąś regulację prędkości depilowania
To który byłby odpowiedni?
Witaj Taani,
Biorąc pod uwagę, że masz skłonności do pękających naczynek, proponuję, żebyś wcześniej skonsultowała użycie depilatora ze swoim dermatologiem. Dzięki temu zyskasz pewność, że jest to bezpieczne dla Twojej skóry.
Jeśli lekarz nie będzie widział żadnych przeciwwskazań, to optymalnym wyborem, jest model, o którym już pisałam wcześniej: HP6578 z serii Satin Perfect.
Wyposażony jest on w:
- szerszą o 30% głowicę depilującą, która szybciej i dokładniej usuwa włoski,
- ceramiczne dyski o specjalnej fakturze, która ułatwia usunięcie nawet cienkich włosków,
- system napinający skórę, który pozytywnie wpływa na komfort depilacji, jak i usunięcie nawet krótkich włosków,
- funkcję aktywnego masażu, która minimalizuje ewentualny ból związany z depilacją,
- system stałej kontroli prędkości, na której tak bardzo Ci zależy.
Pisz, gdybyś potrzebowała bardziej szczegółowych informacji na temat tego i innych depilatorów Philips.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
Witam
Ja przez 3 lata uzywalam depilatora. Najpierw jakiegos firmy "krzak" naprawde niepamietam co to bylo, a od 2 lat- philips satinelle ice. Nie wiem gdzie u mnie jest problem, ale moje nogi wygladaja strasznie, naprawde. Nie mowie tutaj, ze depilator jest jakis niedobry- naprawde go uwielbiam, nie czuje bolu, depiluje dokladnie, a wlosy zaczynaja odrastac po kilku tygodniach (po 4 chyba).
Moim problemem sa krosty, ktore sie robia po depilacji. W wiekszosci byly jakby wrosniete do srodka wlosy, a po wyciagnieciu robily sie rany, no a potem zostawaly blizny :-(
Od kilku miesiecy nie uzywam depilatora, chociaz czesto mnie kusi, bo to strasznie wygodna sprawa Chcialabym sie dowiedziec co robie nie tak, czy moze powinnam stosowac jakies kremy przed i po depilacji? Czy moze powinnam go wymienic na jakis nowszy, lepszy model? Prosze o porade i pozdrawiam
Zabulek1,
Wszystko wskazuje na problem wrastających włosków. Wypróbuj peelingu 2-3 razy w tygodniu i codziennego nawilżania – to powinno pomóc.
Pozdrawiam,
Expert Philips.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez fioletowytulipan Pokaż wiadomość
mam depilator Philips od ładnych już paru lat więc to taki jeszcze stary model bez żadnych nasadek masujących itp. na nogach sprawdza się świetnie i po dojściu do pewnej wprawy już bólu praktycznie nie czuję, wczoraj natomiast wypróbowałam go do depilacji pach i ze względu na ból i troszkę krwi chyba z godzinę to trwało :P w każdym razie chciałabym wiedzieć czy tak jak na nogach również pod pachami przy używaniu depilatora regularnie ból będzie dużo mniejszy? i czy jest szansa, że włoski będę musiała depilować tak jak w przypadku nóg dopiero po 3-4 tygodniach?
Fioletowytulipan,
W okolicach pach, zasady depilacji są analogiczne do tych, które na co dzień stosujesz przy usuwaniu włosków z nóg:
- ból staje się mniej dokuczliwy, a z czasem ustępuje,
- peelingi i codzienne nawilżanie pozytywnie wpływają na kondycję skóry i komfort zabiegu.
Ze swojej strony proponuję, byś dodatkowo napinała wolną ręką skórę, gdyż pod pachami jest ona bardziej wiotka niż na nogach.
Mam nadzieję, że pomogłam, ale pisz w razie jakichkolwiek pytań.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:02   #16
kassiia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

witam,
ja mam bardzo suchą skórę i nawet gdy ogolę rano nogi to juz wieczorem widac jak odrstają .. a pozatym cały czas mam kropki na dole nóg nie wiem co z tym zrobic cały czas nawilżam nogi kremami, balsamami ale nic to nie daje, zastanawiam sie nad depilatorem ale boje sie, ze i tak beda szybko odrastały i beda widoczne czerwone kropki przez pare dni
kassiia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 16:50   #17
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

witam
mam Chcialam kupic depilator chodzi mi o taki zeb dodatkowo mial zmienna glowice golarki ( pachy, okolice bikini) . co by osobno golarki nei kupowac! !
czy mozecie ktorys polecic? : )
bede wdzieczna! !
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 17:21   #18
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
witam
mam Chcialam kupic depilator chodzi mi o taki zeb dodatkowo mial zmienna glowice golarki ( pachy, okolice bikini) . co by osobno golarki nei kupowac! !
czy mozecie ktorys polecic? : )
bede wdzieczna! !
Ja mam Braun 7681, to depilator plus golarka plus trymer, jestem b.zadowolona z tego cacuszka
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 17:50   #19
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
witam
mam Chcialam kupic depilator chodzi mi o taki zeb dodatkowo mial zmienna glowice golarki ( pachy, okolice bikini) . co by osobno golarki nei kupowac! !
czy mozecie ktorys polecic? : )
bede wdzieczna! !
Ja ma philips satinelle ice i ma druga glowice golarki.
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 09:43   #20
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Do Expert Philips!!!
Czy macie w swojej ofercie depilatory laserowe domowego uzytku? Ostatnio sie tym zainteresowalam, ale znalazlam tylko firm, o ktorych istnieniu nie slyszalam.


Ok juz znalazla Philips lumea http://www.youtube.com/watch?v=hXRWv...eature=related

A teraz poprosze o opinie na temat dzialania tego urzadzenia

Dopisze jeszcze, ze chcialabym sie dowiedziec, czy kazdy moze go uzywac, czy trzeba zaprzestac opalania przed i po, ile seri trzeba zrobic, zeby pozbyc sie wlosow raz na zawsze. Ewentualnie po jakim czasie wlosy odrastaja, bo tak tez moze byc
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech

Edytowane przez zabulek1
Czas edycji: 2011-05-26 o 11:31
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:12   #21
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Cytat:
Napisane przez kassiia91 Pokaż wiadomość
witam,
ja mam bardzo suchą skórę i nawet gdy ogolę rano nogi to juz wieczorem widac jak odrstają .. a pozatym cały czas mam kropki na dole nóg nie wiem co z tym zrobic cały czas nawilżam nogi kremami, balsamami ale nic to nie daje, zastanawiam sie nad depilatorem ale boje sie, ze i tak beda szybko odrastały i beda widoczne czerwone kropki przez pare dni
Kassiia91,
A czy robisz peeling 2-3 razy w tygodniu? Spróbuj, gdyż usuniesz w ten sposób martwy naskórek i poprawisz kondycję skóry.
A co do depilacji depilatorem, to jest ona niewątpliwie bardziej efektywną metoda niż tradycyjne golenie, gdyż usuwasz włoski wraz z cebulkami. Odrosną one dopiero po kilku tygodniach, a stosując peeling i codziennie nawilżając ciało, zminimalizujesz ryzyko ewentualnych podrażnień. Dodatkowo proponuję, byś zabieg robiła wieczorem po gorącej kąpieli – skóra jest wtedy odprężona, włoski łatwiej usunąć, a zaczerwienia znikną w ciągu nocy.
Gdybyś potrzebowała wskazówek, jaki depilator wybrać, napisz proszę:
1) czy chcesz depilować jedynie nogi czy też okolice bikini i pach,
2) czy jesteś osobą wrażliwą na ból,
3) jaki budżet chcesz przeznaczyć na ewentualny zakup.
Chętnie pomogę.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
witam
mam Chcialam kupic depilator chodzi mi o taki zeb dodatkowo mial zmienna glowice golarki ( pachy, okolice bikini) . co by osobno golarki nei kupowac! !
czy mozecie ktorys polecic? : )
bede wdzieczna! !
Blimssien,
Czyli będzie to Twój pierwszy depilator? Zastanów się nad modelem HP6512 z serii Satinelle Soft, który jest dedykowany dla kobiet rozpoczynających przygodę z depilacją. Poza elementami zwiększającymi komfort depilacji:
- nasadką masującą,
- rękawicą lodową,
- rękawicą peelingującą,
Został wyposażony w dodatkową głowicę golącą i nasadkę do bikini, dzięki czemu będziesz mogła w łatwy sposób usunąć włoski z delikatniejszych partii ciała.
Możesz też wybrać model z najwyższej serii Satin Perfect:HP6578, który wyposażony został w:
- szerszą o 30% głowicę depilującą z ceramicznymi dyskami,
- system aktywnego masażu i napinający skórę i inne, które optymalizują zabieg.
W zestawie znajduje się również głowica goląca, ale także minidepilator do obszarów bikini i pach. Może warto żebyś zastanowiła się nad depilowaniem owłosienia z tych partii ciała zamiast golić włoski co kilka dni? Co Ty na to?
Mam nadzieję, że pomogłam, ale pisz śmiało w razie jakichkolwiek pytań.
Pozdrawiam,
Expert Philips.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
Do Expert Philips!!!
Czy macie w swojej ofercie depilatory laserowe domowego uzytku? Ostatnio sie tym zainteresowalam, ale znalazlam tylko firm, o ktorych istnieniu nie slyszalam.


Ok juz znalazla Philips lumea http://www.youtube.com/watch?v=hXRWv...eature=related

A teraz poprosze o opinie na temat dzialania tego urzadzenia

Dopisze jeszcze, ze chcialabym sie dowiedziec, czy kazdy moze go uzywac, czy trzeba zaprzestac opalania przed i po, ile seri trzeba zrobic, zeby pozbyc sie wlosow raz na zawsze. Ewentualnie po jakim czasie wlosy odrastaja, bo tak tez moze byc
Zabulek1,
Podobne pytanie pojawiło się kilka dni temu. Rzeczywiście marka Philips wypuściła na rynek depilator laserowy Lumea. Philips rozważa jego wprowadzenie na polski rynek, ale wymaga to dostosowania technologii do uwarunkowań prawnych panujących na terenie naszego kraju.
Co do jego działania, to tak jak pisałam wcześniej użytkowniczce o nicku Ewciak0508:

Cytat:
zastosowano technologię wykorzystującą impulsy światła skierowane na cebulkę włosa. W efekcie jego struktura jest osłabiona, a tempo jego wzrostu zostaje zahamowane. Jeśli będziesz powtarzać zabieg co dwa tygodnie w obszarze pach, linii bikini i rąk oraz co cztery w przypadku nóg, łatwiej będzie Ci utrzymać efekt gładkiej skóry na co dzień.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:41   #22
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Nie to nie bedzie moj pierwszy depilator juz wiem na czym to polega
"z czym sie to je "
ale ten pomysl z rekawica peelingujaca i chlodzaca jest swietny !
dziki sliczne sprawdze dostepnosc tych modeli u mnie wsklepach jak to wyglada cenowo co by nigdzie nie przeplacic: )
pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

fajny ten model Satin Perfect:HP6578
ale kiedy sprawdzilam cene to niestety nie na moja kieszen! ;/
ale jescze wynalazam taki model : philips hp 6540 . z tego co widzialam on ma minidelipator i pensete. ! ale cholercia nic o golarce tej dodatkowej ! ;/
albo HP 6509 Satinelle Soft.
jest duz a roznica wnich ? 6540 i 6309 aa moim faworytem 6512 ?
cos mi sie wydaje ze sie skusze na model o ktorym pisalas expertko philips hp 6512 : ) ma w sumie wszystko czego szukam a ze ja zaczynam pzygode z depilatorem po dlugiej przerwie: ) to chyba bedzie ok : )
(( nie ukrywam ze zastanawialam sie nad depilatorem z konkurencyjnej firmy B. ale juz sama nie wiem ! siostra ma tamten ale zadnych rekawic i dodatkow nie ma. ktore by mnie ucieszyly. a cena ta sama( nawet pare zlotych nizsza ))
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:51   #23
sylwusia9135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: trn.
Wiadomości: 62
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Hej. Chciałam zapytać jaki depilator będzie najlepszy.. Od lat uzywam maszynki.. Włoski są grube.. NIe znam się na nich kompletnie.. Może doradzicie? I w jakich cenach.
sylwusia9135 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 10:20   #24
Ledzia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Drogi Ekspercie zamierzam sobie kupić depilator z firmy PHILIPS Satinelle Plus czy jest to dobry wybór proszę poradź mi. Jak długie mogą byś włoski aby je depilować?
Ledzia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 08:08   #25
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
Nie to nie bedzie moj pierwszy depilator juz wiem na czym to polega
"z czym sie to je "
ale ten pomysl z rekawica peelingujaca i chlodzaca jest swietny !
dziki sliczne sprawdze dostepnosc tych modeli u mnie wsklepach jak to wyglada cenowo co by nigdzie nie przeplacic: )
pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

fajny ten model Satin Perfect:HP6578
ale kiedy sprawdzilam cene to niestety nie na moja kieszen! ;/
ale jescze wynalazam taki model : philips hp 6540 . z tego co widzialam on ma minidelipator i pensete. ! ale cholercia nic o golarce tej dodatkowej ! ;/
albo HP 6509 Satinelle Soft.
jest duz a roznica wnich ? 6540 i 6309 aa moim faworytem 6512 ?
cos mi sie wydaje ze sie skusze na model o ktorym pisalas expertko philips hp 6512 : ) ma w sumie wszystko czego szukam a ze ja zaczynam pzygode z depilatorem po dlugiej przerwie: ) to chyba bedzie ok : )
(( nie ukrywam ze zastanawialam sie nad depilatorem z konkurencyjnej firmy B. ale juz sama nie wiem ! siostra ma tamten ale zadnych rekawic i dodatkow nie ma. ktore by mnie ucieszyly. a cena ta sama( nawet pare zlotych nizsza ))
Blimssien,

Biorąc pod uwagę wcześniejsze wskazania, to HP6512 powinien spełnić Twoje oczekiwania, głównie za sprawą wspomnianych dodatków.

Odnosząc się do pozostałych modeli, to HP6540 jest raczej dla kobiet, które nie odczuwają bólu związanego z depilacją i właśnie dlatego nie został wyposażony w dodatkowe systemy masujące itp..

HP6509 to z kolejny siostrzany depilator do tego, który Ci proponowałam. Posiada bardzo zbliżone parametry, ale HP6512 dodatkowo wyposażony został w hipoalergiczne dyski, głowicę golącą oraz rękawicę chłodzącą i peelingującą.

Myślę, że będziesz zadowolona z tego wyboru. A co do ceny, to najlepiej porównać ceny w sklepach internetowych, typu redcoon.pl czy euro.com.pl.

Pozdrawiam,

Expert Philips.

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwusia9135 Pokaż wiadomość
Hej. Chciałam zapytać jaki depilator będzie najlepszy.. Od lat uzywam maszynki.. Włoski są grube.. NIe znam się na nich kompletnie.. Może doradzicie? I w jakich cenach.
Sylwusia9135,

Jeśli będzie to Twój pierwszy depilator, to zwróć uwagę na modele z serii Satinelle Soft, o którym pisałam z Blimssien. HP6512 jest dedykowany właśnie dla takich osób jak Ty. Co do innych modeli, to najlepiej jeśli napiszesz, w jakim przedziale cenowym chciałabyś dokonać zakupu – wtedy będę mogła udzielić Ci bardziej precyzyjnych wskazówek.

Pozdrawiam,

Expert Philips.

Edytowane przez Expert Philips
Czas edycji: 2011-05-30 o 11:09
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 08:42   #26
fioletowytulipan
Raczkowanie
 
Avatar fioletowytulipan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 71
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Fioletowytulipan,
W okolicach pach, zasady depilacji są analogiczne do tych, które na co dzień stosujesz przy usuwaniu włosków z nóg:
- ból staje się mniej dokuczliwy, a z czasem ustępuje,
- peelingi i codzienne nawilżanie pozytywnie wpływają na kondycję skóry i komfort zabiegu.
Ze swojej strony proponuję, byś dodatkowo napinała wolną ręką skórę, gdyż pod pachami jest ona bardziej wiotka niż na nogach.
Mam nadzieję, że pomogłam, ale pisz w razie jakichkolwiek pytań. [/QUOTE]

dziękuję za radę z tym napinaniem skóry przy depilacji - faktycznie pomogło bo mniej boli i łatwiej się wyrywają niby mała rzecz tylko a jednak różnica
__________________
"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem" (Gabriel Garcia Marquez)
fioletowytulipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 13:14   #27
kassiia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

dziekuje bardzo
robie peeling ale niezbyt czesto a nawilzam nogi codziennie, myslalam o depilACJI takze pach i okolic bikini ale w szczegolnosci tylko nóg , depilatora uzylam tylko raz i nie było to dla mnie zbyt przyjemne dlatego zrezygnowalam i teraz zastanawiam sie nad jakims ktory byłby skuteczny a zarazem nie sprawialby duzo bólu ...
kassiia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 16:13   #28
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Kassiia91,
Napisz w takim razie, jaką kwotę możesz przeznaczyć na zakup, bo w zależności od zaproponuję Ci albo model HP6512 z serii Satinelle Soft (ten sam, o którym pisała Blimssien) lub któryś z depilatorów z serii Satin Perfect.
Czekam na Twoją odpowiedź.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 17:11   #29
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Dziekuje expertowi za doradzenie: )
póki mam pieniążki zakupie philipsa 6512 : ) : ) bo ma wiele fajnych udogodnien ! : ) i dodatkow: ) ii cena nie jest wygorowana.

aa i chcialam zapytac czy ten konkurs z butami jes waZny nie zaleznie w ktorym sklepie kupie depilator? ?
pozdrawiam : ) dam znac jak sie bedzie spisywał .. : )
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:25   #30
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Dobierz odpowiedni depilator dla siebie.

Ja widziałam ze w Anglii dostępny jest właśnie ten laserowy. Ale powiem szczerze ze chyba bałabym się go używać sama. Nawet drogi nie był.

a ja tak z ciekawości zapytam do czego służą dwie różne prędkości?

I takie jeszcze jedno małe pytanko mam philips satinelle zwykłą bez żadnych ice'ów itp. Jest wymienna głowica. Czy jeżeli chciałaby zdecydować się na golarkę która usuwa włoski bikini czy inne to muszę kupić nową maszynkę czy dostępne są same końcówki?
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wszystko o gładkiej depilacji – Ekspert Philips radzi


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.