Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-12-04, 06:34   #4801
Nikaa1987
Raczkowanie
 
Avatar Nikaa1987
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 448
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Betsy30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę napiszcie jaki jest koszt szczepień prof. Sachy? Będę się rejestrować i chciałabym wiedzieć jak to wygląda kosztowo i ile czasu mi zajmie u Niego. Bardzo proszę o informację.
Ja na pierwsze szczepienie, już po telekonsultacji u Sachy, czekałam prawie miesiąc bo jest kolejka i trzeba zrobić wcześniej badania na ktore czeka się około 2 tygodnie. Sa 3 szczepienia, 1000 zł każde, co 2 tygodnie. Potem czeka się 3 tygodnie i bada allo mlr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 07:45   #4802
Ally__28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 243
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ally__28 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Jestem drugi cykl po immunosupresji, starania naturalne. Spróbowaliśmy inseminacji. Stymulacja spoko - 4 pecherzyki. Dzisiaj był zabieg, pęcherzyki jeszcze nie pękły, mają miedzy 26 a 27mm. Kilka dni temu na wizycie spytałam dr o badanie estradiolu (czytałam Waszą wcześniejszą dyskusje), ktorego nigdy nie badałam. Dr powiedział wtedy ze badanie robi sie tuż przed owulacją i na kazdy dojrzaly pecherzyk powinno byc 250. Więc dzisiaj zrobiłam to badanie i wynik mnie troche zdołował bo tylko 56.
Zaczelam szperac w necie, ze to badanie robi sie kilka dni przed ovu, jak pecherzyki maja 17-18 mm, a poziom.estradiolu przed ovu spada.
Ktoś z Was się na tym zna? Już zaczynam schizować, że wszystko idzie w dupnym kierunku :-/

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Hej! Wczoraj byłam u Jurka, sprawdzić czy wszystko pękło i zagadać o moim wyniku estradiolu. Jak go zobaczył to się złapał za głowę i skomentował, że dramatycznie niski i sie zmartwił. Potem poszłam na fotel, usg długo robił i potwierdził, że z 4 pęcherzyków pękły 3 i pokazał mi ciałka żółte, które określił, że są piękne i coś jest nie tak z moim wynikiem, bo ciałko żółte jest potwierdzeniem uwolnienia komórki jajowej.
Zrzucił na błąd w laboratorium...
Na przyszły cykl mam "wolne", jeśli nie pyknie to na pewno sprawdzę sobie kolejny raz ten hormon

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Ally__28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 08:12   #4803
Betsy30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 43
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

NIKA1987 dziękuję ci za odpowiedź, a jakie sa szanse na powodzenie Transferu pp szczepieniach, moje Allo-mlr wynosi 12,8 dodatkowo mam Kir AA. Bardzo mnie martwi ta cała sytuacja, został mi jedne zarodeczeczek, doktor namawia na kolejną stymulacje a w między czasie na szczepienia. Jestem skołowana i nie wiem co robić. Jeśli sa u dziewczyny które były w podobnej sytuacji proszę o wasze rady.
Betsy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 08:23   #4804
Pewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 72
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Nikaa1987 Pokaż wiadomość
Ja na pierwsze szczepienie, już po telekonsultacji u Sachy, czekałam prawie miesiąc bo jest kolejka i trzeba zrobić wcześniej badania na ktore czeka się około 2 tygodnie. Sa 3 szczepienia, 1000 zł każde, co 2 tygodnie. Potem czeka się 3 tygodnie i bada allo mlr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie tak, jestem świeżo po serii szczepień limfocytami męża i kontroli allo. Badania musisz mieć wcześniej tak jak pisze Nikaa i właśnie trzeba pamiętać że trochę się czeka na wynik, więc polecam dobrze sobie to rozplanować w czasie

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Betsy30 Pokaż wiadomość
NIKA1987 dziękuję ci za odpowiedź, a jakie sa szanse na powodzenie Transferu pp szczepieniach, moje Allo-mlr wynosi 12,8 dodatkowo mam Kir AA. Bardzo mnie martwi ta cała sytuacja, został mi jedne zarodeczeczek, doktor namawia na kolejną stymulacje a w między czasie na szczepienia. Jestem skołowana i nie wiem co robić. Jeśli sa u dziewczyny które były w podobnej sytuacji proszę o wasze rady.

A co na to Twój lekarz? I jak u Ciebie z kirami implantacyjnymi? Dużo Ci brakuje? Allo nie jest za wysokie, dr Sacha uważa że do starań min. 40%.
Pewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 10:25   #4805
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny, przy ostatnim podejściu do transferu pęcherzyk nie pękł niestety. Teraz podejmujemy kolejna próbę. Mam podać ovitrelle i we wtorek monitoring. Jeśli pecherzyk peknie 13.12 transfer.
Czy mialyscie tak, ze w jednym cyklu pęcherzyk nie pękł,a w następnym było wszystko ok? Czy sa jakieś sposoby na to, by pękł? Oczywiście poza zastrzykami.
Zawsze miała piękne owulacje i pękały bez problemu, a po porodzie takie niespodzianki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 11:45   #4806
Nikaa1987
Raczkowanie
 
Avatar Nikaa1987
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 448
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Betsy30 Pokaż wiadomość
NIKA1987 dziękuję ci za odpowiedź, a jakie sa szanse na powodzenie Transferu pp szczepieniach, moje Allo-mlr wynosi 12,8 dodatkowo mam Kir AA. Bardzo mnie martwi ta cała sytuacja, został mi jedne zarodeczeczek, doktor namawia na kolejną stymulacje a w między czasie na szczepienia. Jestem skołowana i nie wiem co robić. Jeśli sa u dziewczyny które były w podobnej sytuacji proszę o wasze rady.
Nie pomogę z transferem i kirami, bo u nas jest zupełnie inna sytuacja. Ale myślę że warto zaufać doktorowi, on na pewno wie co robić. Nie wiem ile masz lat ale pewnie doktor przez następną stymulacje w trakcie szczepień chce zaoszczędzić czas. One jednak zajmuja baaardzo dużo czasu. Ja zapisywalam się na szczepienia w połowie września a wyniki zapewne bede miała pod koniec grudnia bo teraz czekam żeby zrobić badania. A czy jedna seria szczepień wystarczy to nastepna kwestia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 15:35   #4807
domisia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 260
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mam pytanie do dziewczyn po punkcjach. Czy miałyście jakiekolwiek plamienie/krwawienie po zabiegu? Jeśli tak to ile to trwało i czy to normalne? U mnie przy dwóch poprzednich punkcjach nic nie było, a teraz na 3 dzień po zaczęłam delikatnie plamić. Dziś drugi dzień plamienia. Nie wiem czy już panikować i dzwonić do kliniki czy jeszcze poczekać bo samo przejdzie... 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 17:09   #4808
hanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 46
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Immunosupresja obniża jakosc oocytów. Ja bym odczekała trochę przed następną stymulacja i punkcja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam wczoraj u Malinowskiego i zapytałam o tą immunosupresję w kontekście stymulacji i jakości komórek. Powiedział, że takie dawki jak my bierzemy nie wpływają negatywnie na oocyty. Kazał mi wręcz w czasie stymulacji i punkcji być na prografie.
Dopytałam jeszcze co ewentualnie zrobić gdybym będąc na immunosupresji zaraziła się covid. Powiedział, że i prograf i encortolon są stosowane do leczenia covid i wtedy ewentualnie przejdę łagodniej. Mówił, że w covid nie sam wirus robi nam spustoszenie ale właśnie zbyt intensywna odpowiedź organizmu.
Tak więc już teraz zaczynamy całą procedurę od nowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 17:22   #4809
SwietaKsiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar SwietaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 632
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mogę prosić o zaproszenie mnie do grupy doktora na Facebooku?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
SwietaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 18:56   #4810
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez hanne Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u Malinowskiego i zapytałam o tą immunosupresję w kontekście stymulacji i jakości komórek. Powiedział, że takie dawki jak my bierzemy nie wpływają negatywnie na oocyty. Kazał mi wręcz w czasie stymulacji i punkcji być na prografie.
Dopytałam jeszcze co ewentualnie zrobić gdybym będąc na immunosupresji zaraziła się covid. Powiedział, że i prograf i encortolon są stosowane do leczenia covid i wtedy ewentualnie przejdę łagodniej. Mówił, że w covid nie sam wirus robi nam spustoszenie ale właśnie zbyt intensywna odpowiedź organizmu.
Tak więc już teraz zaczynamy całą procedurę od nowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O widzisz, dobrze, że napisałaś bardzo ciekawe to o covidzie, uwielbiam takie smaczki
Trzymam w takim razie kciuki za kolejną stymulacje 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 08:38   #4811
adelsoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przy ostatnim podejściu do transferu pęcherzyk nie pękł niestety. Teraz podejmujemy kolejna próbę. Mam podać ovitrelle i we wtorek monitoring. Jeśli pecherzyk peknie 13.12 transfer.
Czy mialyscie tak, ze w jednym cyklu pęcherzyk nie pękł,a w następnym było wszystko ok? Czy sa jakieś sposoby na to, by pękł? Oczywiście poza zastrzykami.
Zawsze miała piękne owulacje i pękały bez problemu, a po porodzie takie niespodzianki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas tez tak było, w jednym miesiącu nie pękł, a w kolejnym pojawiło się jajeczko z tego samego jajnika i trochę się martwiłam, ale po zastrzyku z ovitrelle i pękł bez problemu. Doktor mówił, ze nawet stres ma wpływ na to czy pęknie czy nie, wiec najlepiej wyluzować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
adelsoon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-05, 09:11   #4812
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez adelsoon Pokaż wiadomość
U nas tez tak było, w jednym miesiącu nie pękł, a w kolejnym pojawiło się jajeczko z tego samego jajnika i trochę się martwiłam, ale po zastrzyku z ovitrelle i pękł bez problemu. Doktor mówił, ze nawet stres ma wpływ na to czy pęknie czy nie, wiec najlepiej wyluzować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję. Fakt,że zaczynam się nakręcać. Od czerwca planujemy powrót po rodzeństwo i ciągle coś wychodzi po drodze. Dlatego, jak Jurek dal nam teraz zielone światło, to stresuję się bardzo i zarazem jestem podekscytowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 11:54   #4813
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej dziewczyny biore accofil juz 2 miesiac i dzis robilam morfologie i właśnie dzwonili z labolatorum mam 47 tys gdzie max jest 10 Pije sok buraka ale ostatnio trochę mi go odrzucilo i pilam mniej ten wynik mnie przerazil Wizyte u dr mam za tyg Pomozcie
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 12:00   #4814
Asiontko1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 188
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Lola2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny biore accofil juz 2 miesiac i dzis robilam morfologie i właśnie dzwonili z labolatorum mam 47 tys gdzie max jest 10 Pije sok buraka ale ostatnio trochę mi go odrzucilo i pilam mniej ten wynik mnie przerazil Wizyte u dr mam za tyg Pomozcie
Mi Pasnik mówił,że jak będzie powyżej 35 tyś, to mam brać 1/4 ampułki co drugi dzień,A jeżeli będzie między 25 a 35 tyś, to codziennie 1/4. A Tobie Przybycień pewnie zalecił pół ampułki co drugi dzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiontko1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 12:06   #4815
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Tak ja mam pol ampulki co 2 dzien Nie wiem czy probowac sie dostac do niego wczesniej 47 tys to strasznie duzo Miala ktoras w Was taki wynik
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 12:09   #4816
biedronka369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 117
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Lola2019, jeśli bierzesz po pół co dwa dni to pamiętaj żeby morfologię zrobić na drugi dzień (czyli rano w ten dzień kiedy znowu będziesz brać wieczorem). Ja kiedyś zapomniałam i zrobiłam na drugi dzień po braniu wieczorem i wyszło mi 40 tys. To bardzo szybko rośnie i bardzo szybko spada. Zadzwoniłam do dr i powiedział żeby nie odstawiać. Jak zrobiłam już w odpowiedni dzień to miałam 11 tys.
biedronka369 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 12:12   #4817
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja wczoraj wieczorem wzielam wlasnie acofil a dzis zrobilam badania Mi dr tego nie powiedzial To ja powtorze te badania i zobacze co wyjdzie Dziekuje dziewczyny jestescie kochane na Was zawsze mozna liczyc
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 12:32   #4818
biedronka369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 117
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Lola, no to spokojnie, powtórz jutro rano i wszystko będzie dobrze Ja takie zalecenie robienia badania na drugi dzień dostałam od prof Sachy, więc to dzisiejsze możesz zignorować
biedronka369 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 12:35   #4819
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziekuje biedronka Powtorze badania i mam nadzieje ze nie ma az takiej tragedii Najbradziej to mnie wystaraszyl ten telefon z labolatorium A sok z buraka przy acofilu pilas ?
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-05, 12:37   #4820
Asiontko1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 188
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja jak w ostatnio cyklu brałam pół ampułki co drugi dzień i zrobiłam morfologie rano w dniu kiedy miałam robić zastrzyk wieczorem to miałam 8.8 tyś. Ale z drugiej strony Pasnik mi mówił,żeby robić morfologie zaraz na drugi dzień rano po zastrzyku,bo później leukocyty spadają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Asiontko1206
Czas edycji: 2020-12-05 o 12:38
Asiontko1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 13:05   #4821
biedronka369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 117
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Sok z buraka piłam ale przed transferem i chwilę po. Dr Przybycien mi powiedział, że on nie każe odstawiać jak jest nawet ponad 40 tys. Ja biorąc accofil przeszłam Covid, bardzo łagodnie. Później na wizycie u Jureczka dowiedziałam się, że dzięki temu że brałam accofil przeszlam tak łagodnie. Ten lek dostają ludzie po przeszczepach, po chemioterapii, żeby postawić ich na nogi. Ma on też swoje plusy
biedronka369 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 15:22   #4822
BeataS1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 104
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Wiecie może od której jutro doktor przyjmuje w Tarnowie?
BeataS1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 18:44   #4823
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez BeataS1234 Pokaż wiadomość
Wiecie może od której jutro doktor przyjmuje w Tarnowie?
Pewnie standardowo od 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 19:45   #4824
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzieki biedronka ja sie wlasnie obawiam ze jak zobaczy moj wyniki to bedzie chcial mi odstawic acofil a jestem w 9tc i mowil ze na lekach zostaje do 12 czyli mysle ze acofil tez Nic powtorze badania i zobacze co wyjdzie Ja tez buraka pilam przed transferem i po A teraz tak sporadycznie a slyszalam ze przy acofilu wlansie poprawia morfologie
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 19:51   #4825
biedronka369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 117
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Lola, spokojnie na pewno nie odstawi Ci accofilu. Ja wczoraj zaczęłam 12 tc, accofil do końca 12 tc. Do mnie też dzwoniły panie z diagnostyki, strasznie przejęte jak się czuję. Robiły mi dodatkowo rozmaz krwi bo tak się przestraszyły. Spokojnie, dr wie co robi
biedronka369 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 20:02   #4826
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja tez mam na wynikach wymaz krwi zrobiony pewnie z tego samego powodu Przestraszylam sie strasznie ale dobrze ze nie jestem sama z takimi wynikami
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 20:24   #4827
Tuska_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 40
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Czy mogłabym prosić o dodanie do grupy na Fb?

Mam już moje wyniki... Allo Mlr, które jest na poziomie 0%, reszta wyników w porządku.Czy możecie mi powiedzieć jakie są dalsze możliwe opcje?
Tuska_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-05, 20:28   #4828
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez biedronka369 Pokaż wiadomość
Lola, spokojnie na pewno nie odstawi Ci accofilu. Ja wczoraj zaczęłam 12 tc, accofil do końca 12 tc. Do mnie też dzwoniły panie z diagnostyki, strasznie przejęte jak się czuję. Robiły mi dodatkowo rozmaz krwi bo tak się przestraszyły. Spokojnie, dr wie co robi
Jak byłam u Paśnika to mówił żeby przy pobieraniu krwii mówić, że się accofil bierze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 07:34   #4829
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Proszę powiedzcie mi czy przed wizytą u dr Pasnika zrobić sobie morfologie aktualna czy jest to zbędne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 07:53   #4830
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Elamela wydaje mi się, że chyba zbędne badanie. Na grupie dziewczyny badają morfologię po Accofilu. Przypomnij kiedy wizyta?
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 11:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.